Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-30, 16:28   #901
kanigirl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 76
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Cytat:
Napisane przez misior920127 Pokaż wiadomość
dziękuję!

potrzymałby ktoś jutro za mnie kciuki od 7:30?
gwarantuje Ci, ze wszystkie bedziemy trzymaly mocno
__________________
Bruuum bruuuuum


Jeszcze nie wiem czego szukam, ale nie spocznę póki tego nie znajdę...
kanigirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 16:44   #902
Akinom31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 80
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Cytat:
Napisane przez misior920127 Pokaż wiadomość
dziękuję!

potrzymałby ktoś jutro za mnie kciuki od 7:30?
Na mnie też oczywiście możesz liczyć!! Powodzenia i opanowania!

---------- Dopisano o 17:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dzisiaj pierwsza raz jeździłam po łuku,toż to tragedia czy ja się tego nauczę ?.
Zgadzam się co do tych 30 godzin,bywa ciężko wszystko opanować.Tu człowiek wie co robić,chce jechać a tu pluum auto gaśnie
Dlatego nie rób tak jak ja i nie pozwól żeby wypchali cię na egzamin zanim poczujesz, ze nad wszystkim panujesz. Taki egzamin jest bez sensu, bo nawet jak go zdasz to będziesz się bała samodzielnie wsiąść za kółko. Lepiej kasę co ma być przeznaczona na egzamin włożyć w dodatkowe godziny i ćwiczyć, aż poczujesz, ze to jest to! I dopiero wtedy na egzamin - bezstresowo, z zadowoleniem i pewnością, bez czekania na fart.

A łuku nauczysz się, nauczysz. Przyjdzie moment, że stwierdzisz, ze to jest proste.
Akinom31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 17:30   #903
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Cytat:
Napisane przez xxSHINeexx Pokaż wiadomość
Nauczysz sie
Jakim samochodem jezdzisz?
jak narazie wygląda to dla mnie na ciężki orzech do zgryzienia
szczególnie ,że kierunki mi się mylą ,hehe
jeżdżę różnymi samochodami,punto,grande punto i corsą

Cytat:
Napisane przez Akinom31 Pokaż wiadomość
Dlatego nie rób tak jak ja i nie pozwól żeby wypchali cię na egzamin zanim poczujesz, ze nad wszystkim panujesz. Taki egzamin jest bez sensu, bo nawet jak go zdasz to będziesz się bała samodzielnie wsiąść za kółko. Lepiej kasę co ma być przeznaczona na egzamin włożyć w dodatkowe godziny i ćwiczyć, aż poczujesz, ze to jest to! I dopiero wtedy na egzamin - bezstresowo, z zadowoleniem i pewnością, bez czekania na fart.

A łuku nauczysz się, nauczysz. Przyjdzie moment, że stwierdzisz, ze to jest proste.
to na pewno,mam odłożone swoje pieniądze na dodatkowe godzinki w razie czego nie chodzi przecież o to żeby picem zdać egzamin,tylko o to by nauczyć się jeździć
mam nadzieję,że podałam łukowi,jak narazie to tylko kilka razy go robiłam w dniu dzisiejszym i 7 godzin jazdy za mną,więc nie wiem jak to wszystko się ukształtuje po 30-tu

ja trzymam kciuki za wszystkie zdające i trzymam się z dala od przechodzenia przez jezdnie gdy widzę egzaminacyjną,a nóż się nie zatrzyma,albo jej zgaśnie przy ruszaniu i po co
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r



Edytowane przez LoLcIa123
Czas edycji: 2010-03-30 o 17:32
LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 17:47   #904
madziuska_
Raczkowanie
 
Avatar madziuska_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: dolny śląsk.
Wiadomości: 102
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Cytat:
Napisane przez misior920127 Pokaż wiadomość
dziękuję!

potrzymałby ktoś jutro za mnie kciuki od 7:30?
ja chętnie potrzymaam kciukasy
madziuska_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 17:58   #905
kanigirl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 76
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

dziewczyny po jakim czasie zaczelo wam sie wyswietlac na kierowca.pwpw.pl ze cos sie ruszylo z waszym prawkiem?
__________________
Bruuum bruuuuum


Jeszcze nie wiem czego szukam, ale nie spocznę póki tego nie znajdę...
kanigirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 18:39   #906
Akinom31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 80
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Cytat:
Napisane przez kanigirl Pokaż wiadomość
dziewczyny po jakim czasie zaczelo wam sie wyswietlac na kierowca.pwpw.pl ze cos sie ruszylo z waszym prawkiem?
Zdałam 23.03, a inf, że przyjęto wniosek wyświetliło się wczoraj w południe
Akinom31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 19:41   #907
xxSHINeexx
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubin (Nie LubLin ;))
Wiadomości: 2 026
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Ja tez zdalam 23, dzisiaj sprawdzalam - jeszcze nie bylo, przed chwila znowu weszlam i juz jest "przyjeto wniosek"
xxSHINeexx jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-30, 20:09   #908
201608051010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 381
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

ja zdalam w poniedzialek i tydzien pozniej poajwil sie status, ze trwa postepowanie administracyjne, ciekawe jak dlugo bede jeszcze czekac na odbior, wczoraj dzwonilam do urzedu i pani kazala mi zadzownic w srode tj jutro, bo jest szansa ze juz bedzie, choc znajac moje szczescie niepotrzebnie sie ludze

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

Cytat:
Napisane przez misior920127 Pokaż wiadomość

potrzymałby ktoś jutro za mnie kciuki od 7:30?
Powodzenia!! zaczynam trzymac juz dzis
201608051010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 20:12   #909
Jamajka007
Zakorzenienie
 
Avatar Jamajka007
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomiedzy niebem a piekłem
Wiadomości: 5 564
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

ojj to ja muszę popatrzec jak tam u mnie się sprawy mają.. W tamtym tyg nie było nic na stronce Ale w pon byłam w urzędzie i papiery już przyszły, więc już nie długo...

misior920127, mam nadzieję, że jutro po powrocie ze szkoły zobaczę post przepełniony emotkami: , i oraz relację z przebiegu egzaminu
__________________

"Każdy popełnia głupstwa, kiedy jest nieszczęśliwy.."



Jamajka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 08:56   #910
agula79
Raczkowanie
 
Avatar agula79
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 103
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Do LoLcIa123 - dlaczego jeździsz różnymi autami? Zdajesz w Katowicach egzamin? Bo w Katosach są tylko grande punto na egzaminie.

Sądzę że takie urozmaicenie wpływa tylko na Twoją korzyść - pod każdym względem tj. rozeznanie gabarytów auta, różnice w obsługiwaniu mechanizmów wewn., pedały gazu, sprzęgła, hamulców itd itp.

Rozumiem że takie autka mają u w Twoim OSK, duża jest różnica w prowadzeniu różnych aut? Sorry za głupie pytanie ale ciekawa jestem bo ja jeździłam tylko grande punto.
__________________
Pozostawmy piękne kobiety mężczyznom bez wyobraźni
agula79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 09:05   #911
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

ja zdaję egzamin w Tychach,a tam mają zwykłe punta i grande punta, corsa dla urozmaicenia .
Generalnie to nie widzę jakiejś szczególnej różnicy,ale zwykłym punto gorzej mi się jeździ i rusza,bo tam trzeba dłużej trzymać sprzęgło i wolniej spuszczać
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-31, 09:28   #912
misior920127
Zakorzenienie
 
Avatar misior920127
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Honolulu Beaches
Wiadomości: 3 879
Send a message via Skype™ to misior920127
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

aa dziekuje za wszystkie trzymane kciuki i podonoszenie na duchu!! ZDAŁAM!!!!!!!!!aż się poplakalam ze szczescia, zwlaszcza, ze mialam chamskeigo dziadka egzaminatora, któremu nic nie pasowało, ale nie dałam się i posłuchałam Waszych rad Dziekuje!

luk zrobilam od razu, ale zapomnialam sobie wrzucić jedynkę i chciałam ruszać na luzie pod górkę poszło, ale od razu przy skrecaniu w prawo najechalam na kraweznik i egz. coś zaczął narzekać, miałam skręcić w lewo a pojechałam prosto, później miałam zawrócić w bramie, niby nic nie jechało, zaczęłam zawracać a egz. zahamował, bo auta zaczęły jechać z przodu a ja zaczełam już skręcać i na przeciwny pas prawie wyjechałam, w ogóle wszystko mi szło nie tak, czepiał się, że za daleko od linii przed przejściem się zatrzymałam, niesympatyczny był strasznie, ale po godz!! jazdy wjechałam na plac WORDu i po zatrzymaniu zaczął mnie opieprzac, że dobrze jeżdżę, ale nie patrze na inne samochody i instruktor powinien mnie tego nauczyć, a nie on an egz, ja biedna potulnie siedziałam, nie wiedziałam czy zdałam czy nie, ale jak zobaczyłam pozytywny to od razu łzy w oczach i prawie wpadłam pod samochód robiący łuk, juz zaplacilam dzisiaj i za ok 2 tyg mam się spodziewać plastiku, a właśnie się doweidziałam, że moj koelga zdał dzisiaj za 3 razem jakiś szczęśliwy dzień. Do zobaczenia na drogach!

Edytowane przez misior920127
Czas edycji: 2010-03-31 o 09:35
misior920127 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 10:06   #913
Akinom31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 80
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Cytat:
Napisane przez misior920127 Pokaż wiadomość
aa dziekuje za wszystkie trzymane kciuki i podonoszenie na duchu!! ZDAŁAM!!!!!!!!!aż się poplakalam ze szczescia, zwlaszcza, ze mialam chamskeigo dziadka egzaminatora, któremu nic nie pasowało, ale nie dałam się i posłuchałam Waszych rad Dziekuje!
Bo razem to jakoś łatwiej!!! I kto chce to niech sobie mówi co chce, ale ten wątek naprawdę jest magiczny.

No misior - oczywiście wielkie, wielkie gratulacje klask i:!!!!
Stres był, ale dzięki temu sukces lepiej smakuje.

misior - może i ten egzaminator był gburowaty, ale jak czytam twoją relację to widać, że jednak przymykał oko na dość spore błędy! Czyli nie taki zły . Fajnie! A teraz z niecierpliwością będziesz obserwować stronę kierowca; hahaha

Edytowane przez Akinom31
Czas edycji: 2010-03-31 o 10:11
Akinom31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 10:29   #914
misior920127
Zakorzenienie
 
Avatar misior920127
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Honolulu Beaches
Wiadomości: 3 879
Send a message via Skype™ to misior920127
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Akinom, wiem wiem, całe szczęście, bo chybya bym się załamała jakbym nie zdała dziekuję bardzo
misior920127 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 10:29   #915
xxSHINeexx
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubin (Nie LubLin ;))
Wiadomości: 2 026
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Misior Gratuluje Wiedzialam, ze zdasz.
xxSHINeexx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 10:40   #916
Akinom31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 80
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Cytat:
Napisane przez misior920127 Pokaż wiadomość
Akinom, wiem wiem, całe szczęście, bo chybya bym się załamała jakbym nie zdała dziekuję bardzo
Oj nie załamałabyś się! Walczyłabyś dalej, ale ciesz się, ze już nie musisz! A można wiedzieć z jakich okolic piszesz??
Akinom31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 10:47   #917
misior920127
Zakorzenienie
 
Avatar misior920127
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Honolulu Beaches
Wiadomości: 3 879
Send a message via Skype™ to misior920127
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Cytat:
Napisane przez xxSHINeexx Pokaż wiadomość
Misior Gratuluje Wiedzialam, ze zdasz.
dziekuję
Cytat:
Napisane przez Akinom31 Pokaż wiadomość
Oj nie załamałabyś się! Walczyłabyś dalej, ale ciesz się, ze już nie musisz! A można wiedzieć z jakich okolic piszesz??
cieszę się niesamowicie z podkarpacia, Rzeszów.
misior920127 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 11:01   #918
kanigirl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 76
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Cytat:
Napisane przez misior920127 Pokaż wiadomość
aa dziekuje za wszystkie trzymane kciuki i podonoszenie na duchu!! ZDAŁAM!!!!!!!!!aż się poplakalam ze szczescia, zwlaszcza, ze mialam chamskeigo dziadka egzaminatora, któremu nic nie pasowało, ale nie dałam się i posłuchałam Waszych rad Dziekuje!

luk zrobilam od razu, ale zapomnialam sobie wrzucić jedynkę i chciałam ruszać na luzie pod górkę poszło, ale od razu przy skrecaniu w prawo najechalam na kraweznik i egz. coś zaczął narzekać, miałam skręcić w lewo a pojechałam prosto, później miałam zawrócić w bramie, niby nic nie jechało, zaczęłam zawracać a egz. zahamował, bo auta zaczęły jechać z przodu a ja zaczełam już skręcać i na przeciwny pas prawie wyjechałam, w ogóle wszystko mi szło nie tak, czepiał się, że za daleko od linii przed przejściem się zatrzymałam, niesympatyczny był strasznie, ale po godz!! jazdy wjechałam na plac WORDu i po zatrzymaniu zaczął mnie opieprzac, że dobrze jeżdżę, ale nie patrze na inne samochody i instruktor powinien mnie tego nauczyć, a nie on an egz, ja biedna potulnie siedziałam, nie wiedziałam czy zdałam czy nie, ale jak zobaczyłam pozytywny to od razu łzy w oczach i prawie wpadłam pod samochód robiący łuk, juz zaplacilam dzisiaj i za ok 2 tyg mam się spodziewać plastiku, a właśnie się doweidziałam, że moj koelga zdał dzisiaj za 3 razem jakiś szczęśliwy dzień. Do zobaczenia na drogach!

MISIOR GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!! dziewczyny na tym wątku mają chyba jakieś magiczne kciuki Egzaminator faktycznie nie mógl byc taki zly, pewnie sie zloscil bo widzial, ze super jedziesz i bal sie moze, ze popelnisz jakis błąd, za ktory juz bedzie musial Cie oblac! Ale nie poddalas sie, walczylas i zasluzylas na zdane prawko! Bardzo sie ciesze!


PS. aaaa wlasnie mi sie wyswietlilo na kierowcapwpw ze przyjeli moj wniosek! juz sie balam ze zapomnieli!!!
__________________
Bruuum bruuuuum


Jeszcze nie wiem czego szukam, ale nie spocznę póki tego nie znajdę...

Edytowane przez kanigirl
Czas edycji: 2010-03-31 o 11:04
kanigirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 11:08   #919
misior920127
Zakorzenienie
 
Avatar misior920127
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Honolulu Beaches
Wiadomości: 3 879
Send a message via Skype™ to misior920127
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Dziekuje

hahaa spróbowali by tylko zapomnieć! to już niedługo będziesz śmigać

a i jak jechałam do WORDu to sluchalam ChilliZet , myślę, że pomaga

Edytowane przez misior920127
Czas edycji: 2010-03-31 o 11:12
misior920127 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-31, 13:00   #920
Aaś
Zakorzenienie
 
Avatar Aaś
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 292
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Jakoś za bardzo nie udzielałam się na tym wątku (bardziej na kursowym ) ale w tej kwestii to chyba wy mi bardziej pomożecie

Jak zdałam wczoraj egzamin () to teraz czekam ok. 2 tyg na prawko do odebrania z urzędu, sprawdzam sobie na tej stronie czy jest gotowe itp - to wiem. A jak to jest z opłatą za wydanie dokumentu? Można zapłacić na miejscu, czy wcześniej, czy to w ogóle od urzędu zależy?
Aaś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 13:18   #921
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Chyba od urzędu. Ja jakoś tydzień po egzaminie dostałam SMS, że mam zapłacić, dowieźć im dowód wpłaty i dopiero wtedy przekażą prawo jazdy do zrobienia.
Ami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 13:24   #922
myCocaine
Zadomowienie
 
Avatar myCocaine
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: .
Wiadomości: 1 424
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Aaś Pokaż wiadomość
Jakoś za bardzo nie udzielałam się na tym wątku (bardziej na kursowym ) ale w tej kwestii to chyba wy mi bardziej pomożecie

Jak zdałam wczoraj egzamin () to teraz czekam ok. 2 tyg na prawko do odebrania z urzędu, sprawdzam sobie na tej stronie czy jest gotowe itp - to wiem. A jak to jest z opłatą za wydanie dokumentu? Można zapłacić na miejscu, czy wcześniej, czy to w ogóle od urzędu zależy?
Ja zapłaciłam zaraz po zdaniu egzaminu w WORDzie (bo tak mi kazał egzaminator) i pani w okienku powiedziała, że za około 3 tygodnie plasticzek będzie do odebrania w Urzędzie Miasta.


Co prawda, nie udzielałam się tutaj - ale muszę się pochwalić - dzisiaj rano, godzina 7.30 mój pierwszy egzamin. Teorie napisałam (0 błędów ). Mnóstwo ludzi było ze mną w grupie, dlatego też czekałam ponad godzinę aż wylosowali moje nazwisko. Placyk zaliczony, wyjechałam na miasto. Egzaminator w ogóle się nie odzywał.. mówił tylko kiedy mam skręcać, nie mówił jakie błędy popełniam etc. Jeździłam na mieście prawie 35 min.. po czym, gdy skręciłam już do ośrodka kazał mi zaparkować, pozabezpieczać autko i z tekstem: "no proszę się uśmiechnąć! Wynik egzaminu pozytywny!". Myślałam, że mu się na szyję rzucę, ale opanowałam emocje
__________________
- What do you do when you win?
- PARTY!
- What do you do when you lose?
- PARTY HARDER!
myCocaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 13:33   #923
hania207
Zakorzenienie
 
Avatar hania207
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 6 465
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
ja zdaję egzamin w Tychach,a tam mają zwykłe punta i grande punta, corsa dla urozmaicenia .
Generalnie to nie widzę jakiejś szczególnej różnicy,ale zwykłym punto gorzej mi się jeździ i rusza,bo tam trzeba dłużej trzymać sprzęgło i wolniej spuszczać
ja też bede zdawac w Tychach. przeniosłam tam papiery z Katowic, ale pierwsze słysze że były tam Corsy ??
__________________





hania207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 13:40   #924
xxSHINeexx
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubin (Nie LubLin ;))
Wiadomości: 2 026
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Aaś Pokaż wiadomość
Jakoś za bardzo nie udzielałam się na tym wątku (bardziej na kursowym ) ale w tej kwestii to chyba wy mi bardziej pomożecie

Jak zdałam wczoraj egzamin () to teraz czekam ok. 2 tyg na prawko do odebrania z urzędu, sprawdzam sobie na tej stronie czy jest gotowe itp - to wiem. A jak to jest z opłatą za wydanie dokumentu? Można zapłacić na miejscu, czy wcześniej, czy to w ogóle od urzędu zależy?
Mozna zaplacic przy odbiorze. Tak zrobili wszyscy, ktorych znam i ja tez tak zrobie.
xxSHINeexx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 13:47   #925
Aaś
Zakorzenienie
 
Avatar Aaś
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 292
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Dziewczęta dzięki za info Znalazłam w międzyczasie odpowiedź na moje pytanie. Może komuś też się przyda ---> http://www.prawko.pl/forum/viewtopic.php?t=4053 post nr 2
Aaś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 14:20   #926
agula79
Raczkowanie
 
Avatar agula79
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 103
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Gratuluje tym co zdali

A wtek ten jest magiczny bo nastawia na zdanie i powieksza pewnosc siebie - a to polowa sukcesu!!!

---------- Dopisano o 15:20 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------

Cytat:
Napisane przez hania207 Pokaż wiadomość
ja też bede zdawac w Tychach. przeniosłam tam papiery z Katowic, ale pierwsze słysze że były tam Corsy ??
O ile mi wiadomo to tylko Grande Punto - potwierdza to ta fajna stronka http://www.prawko.com.pl/samochody-e...ne-mainmenu-32
__________________
Pozostawmy piękne kobiety mężczyznom bez wyobraźni
agula79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 15:48   #927
bzykubzyk
Raczkowanie
 
Avatar bzykubzyk
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 200
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Ja za wydanie musiałam zapłacić w WORDZIE. tam mi dali karteczkę z potwierdzeniem i z tą karteczką do urzędu miasta na wydział komunikacji i tam Pani chciała tylko kartkę z potwierdzeniem. Więc w Poznaniu nie można przy odbiorze tak na przyszłość dla innych
bzykubzyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 18:10   #928
Clarity
Zadomowienie
 
Avatar Clarity
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 265
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Proszę o mocne trzymanie kciuków za jutro!!!
Mam nadzieję, że tym razem się uda...
__________________
Clarity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 18:24   #929
kanigirl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 76
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Clarity Pokaż wiadomość
Proszę o mocne trzymanie kciuków za jutro!!!
Mam nadzieję, że tym razem się uda...
Clarity, bedzie dobrze!!!! o ktorej masz?
__________________
Bruuum bruuuuum


Jeszcze nie wiem czego szukam, ale nie spocznę póki tego nie znajdę...
kanigirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 19:39   #930
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Nie,nie corsy nie są egzaminacyjne,wspominałam że corsa jest tylko dla urozmaicenia na moim kursie a punto moja koleżanka niedawno jeździła,chyba że już cofnęli i zostały same grande
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:20.