podkład Manhattan-zapchał? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-24, 18:06   #1
coccinelle7
Zadomowienie
 
Avatar coccinelle7
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: far far away
Wiadomości: 1 188

podkład Manhattan-zapchał?


Witajcie, zwracam się do was z prośbą o rade. Mam 20 lat, zawsze miałam niewielkie problemy z cerą (zaskórniki, małe pryszcze), ale nie były to problemy aż tak wielkiej wagi.. Ostatnio cera zaczęła mi się dziwnie pogarszać, jakieś przebarwienia i takie tam. Dotychczas używałam tylko pudru sypkiego, więc stwierdziłam, że najwyższy czas na podkład, żeby jakoś wyglądać kupiłam Manhattan Clearface- Natural Mat i... jestem załamana. Już po 1 dniu używania moja cera obsypała się wszelkiego rodzaju krostkami, zaskórnikami, pryszczami ropnymi, oprócz tego jest tłusta jak nigdy-nawet kredka do oczu mi się odbija na powiekach, czego nigdy wcześniej nie było. Używałam go dalej przez 3 dni i nic się nie zmieniło. Co mam robić? Szukać innego podkładu czy wogóle zrezygnować? Czy są tu jakieś wizażanki które nie używają podkładu, czy jest to tak zwany must-have? Czy może zaopatrzyć się w jakiś lepszy sypki puder który poradzi sobie z moją cerą? Przepraszam jeśli moje pytania są głupie, po prostu nie znam się na tym
__________________
coccinelle7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 00:49   #2
tereskar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 17
Dot.: podkład Manhattan-zapchał?

Poszukaj innegi podkładu, ten widocznie nie pasuje Twojej skórze. Spróbuj może podkładów z apteki np. La Rosche Porsay często przez drmatplogów polecane. Niestety to metoda prób i błędów, bo dobry podkład ciężko jest znalezć od razu. ja nie używałam Manhattanu, ale z takich przystepnych to chyba under twenty uzywałam antybakteryjny i wysypu nie powodował
tereskar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 14:58   #3
klaudia14120
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 14
Dot.: podkład Manhattan-zapchał?

tak manhattan mi tez zapchał cere i spowodował wysyp pryszczy.
uzywam go sporadycznie.
wypróbój lirene matujacy jak dla mnie bardzo dobry
i na to puder transparentny np z pierre rene
klaudia14120 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 20:59   #4
DreamQueen
Rozeznanie
 
Avatar DreamQueen
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 536
Dot.: podkład Manhattan-zapchał?

Ja też używałam tego podkładu(https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...t-make-up.html), ale dla mnie był bardzo dobry (jestem nastolatką), a też mam problemy z cerą (trądzik, przebarwienia, tłusta cera).

Myślę, że powinnaś przynajmniej na jakiś czas nie używać tego podkładu. Oczyśc dokładnie skórę, daj jej "odpocząć". Po doprowadzeniu skóry do dawnego stanu, możesz znów spróbować użyć tego fluidu. Jeżeli Twoja skóra ponownie zareaguje nie tak, jak byś chciała, to nie używaj tego podkładu, lecz przetestuj inny(albo zrezygnuj z podkładu) .
DreamQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:36.