Akademia Pedagogiczna Kraków :) - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-05, 21:05   #2131
Ethelniel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Tymbark
Wiadomości: 302
Dot.: Akademia Pedagogiczna Kraków :)

Nie będziesz elYtarna, Annli Wstyd

Ja jednak jutro jadę:P dziś nie wypaliło, ale nic straconego, paskudna pogoda była u nas:/
Ethelniel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-05, 21:17   #2132
godzia1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 83
Dot.: Akademia Pedagogiczna Kraków :)

Ja też byłam dzisiaj złożyć dokumenty Pytałam nawet ile mniej osób złożyło papiery rok temu i pani w rekrutacji powiedziała mi,że jakieś 1000 osób składało na 240 miejsc Ciekawe,czy się dostanę...
godzia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-05, 21:24   #2133
fk91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1
Dot.: Akademia Pedagogiczna Kraków :)

Aj! Poratujcie!
Do kiedy jest rejestracja ?
Coś mi się tak przewinęło, że do dzisiaj, a ja byłam przekonana, że mam jescze całe parę dni... O Bosiu!

I! Ktoś z Państwa na socjologię może wybiera się? ;>
Czy z 99polski podst. powinnam w ogóle atakować ów kierunek? Dodam, że tylko polski biorą pod uwagę...

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------

post - 22.22
Ktoś mię Kooocha ! ^^

...sorki, nie mogłam się powstrzymać. ;PP
fk91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-05, 22:13   #2134
anka99111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 73
Dot.: Akademia Pedagogiczna Kraków :)

Cytat:
Napisane przez godzia1234 Pokaż wiadomość
Ja też byłam dzisiaj złożyć dokumenty Pytałam nawet ile mniej osób złożyło papiery rok temu i pani w rekrutacji powiedziała mi,że jakieś 1000 osób składało na 240 miejsc Ciekawe,czy się dostanę...
to przerażające! Nie pisz proszę takich rzeczy
anka99111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-05, 22:37   #2135
lesska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 66
Dot.: Akademia Pedagogiczna Kraków :)

jak myslicie ze 163 punktami rankingowymi mam szanse na administracje albo stosunki?
lesska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-05, 23:04   #2136
godzia1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 83
Dot.: Akademia Pedagogiczna Kraków :)

Cytat:
Napisane przez anka99111 Pokaż wiadomość
to przerażające! Nie pisz proszę takich rzeczy
Ja sama w strachu
godzia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 07:09   #2137
tutti_putti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 24
Dot.: Akademia Pedagogiczna Kraków :)

Cytat:
Napisane przez Annli Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj w Krk. Złożyłam na UP i mam nadzieję, że przynajmniej w 2 rekrutacji się dostanę A UJ przegapiłam do dzisiaj trzeba było sie rejestrować i kasę wpłacić. Widocznie tak miało być. I nawet nie żałuję.
wczoraj pojawil sie blad na stronie UJ, rejestracja jest przedluzona do dzisiaj, do godziny 12!
tutti_putti jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-06, 10:19   #2138
okruszek91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 26
Dot.: Akademia Pedagogiczna Kraków :)

Czy pedagogika, specjalność edukacja zdrowotna i profilaktyka uzależnień jest obleganym kierunkiem ?
okruszek91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 10:33   #2139
taka ja
Wtajemniczenie
 
Avatar taka ja
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 238
Dot.: Akademia Pedagogiczna Kraków :)

jest nowym kierunkiem dlatego też ciężko powiedzieć czy będzie kierunkiem obleganym
taka ja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 10:46   #2140
Annli
Raczkowanie
 
Avatar Annli
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 246
Dot.: Akademia Pedagogiczna Kraków :)

Cytat:
Napisane przez tutti_putti Pokaż wiadomość
wczoraj pojawil sie blad na stronie UJ, rejestracja jest przedluzona do dzisiaj, do godziny 12!
Ooo. Może to jakieś znaaak?
Ale ja za bardzo niezdecydowana jestem. Zresztą przyzwyczaiłam się do myśli, że nie będę studiować na UJ. Zobaczymy czy w ogóle na jakimkolwiek będę studiować...
__________________
"Co mężczyzna przez rok obmyślił, kobieta w jednym dniu obali."

Annli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 10:50   #2141
okruszek91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 26
Dot.: Akademia Pedagogiczna Kraków :)

Nie daje mi spokoju kierunek filologia rosyjska z jęsykiem rusińsko-łemkowskim... Jakie były progi ostatnio ? Na pewno jest to kierunek mniej oblegany niz filologia rosyjska :P
okruszek91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-06, 12:44   #2142
violaass
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13
Dot.: Akademia Pedagogiczna Kraków :)

a wiecie może jak to jest ze stypendiami?? do iedy sie zalatwia i co trzeba zlożyć?? czy jeszcze nie ma takich o
informacji??
a i jkaie dokumenty trzeba dowieźć jak sie dostaniemy??
violaass jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 13:18   #2143
Renka91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Nowy Targ
Wiadomości: 40
Dot.: Akademia Pedagogiczna Kraków :)

Hej!
Mam pytanie...Trochę poczytałam na tym forum, ale nie mogę nigdzie znaleźć informacji o tym jakie były progi na UP na pedagogikę wczesnoszkolną i przedszkolną w zeszłym roku. Czy ktoś się może orientuje???
Czy z 78% z polskiego rozszerzonego uda mi się tam dostać?? Jak myślicie??
Renka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 13:24   #2144
ramoneska91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 27
Dot.: Akademia Pedagogiczna Kraków :)

ale na co???????
ramoneska91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 13:25   #2145
Renka91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Nowy Targ
Wiadomości: 40
Dot.: Akademia Pedagogiczna Kraków :)

Na pedagogikę wczesnoszkolną i przedszkolną.
Renka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 13:26   #2146
ramoneska91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 27
Dot.: Akademia Pedagogiczna Kraków :)

no tak, na ten kierunek to jest masakra, duze progi, duzo ludzi i tylko 45 miejsc na dziennych;/ nawet nie składałam z przerazenia;/

Edytowane przez ramoneska91
Czas edycji: 2010-07-06 o 13:28
ramoneska91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 13:35   #2147
beware
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4
Dot.: Akademia Pedagogiczna Kraków :)

http://www.up.krakow.pl/stypendia/

Wszystko o stypendiach... Jak się poszuka to się znajdzie.
beware jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 13:36   #2148
ramoneska91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 27
Dot.: Akademia Pedagogiczna Kraków :)

a mam takie pytanie, mimo iz zaniosłam juz papiey na społeczno - opiekuncza to pomyslałam zeby złozyc jeszcze na edukacje o bezpieczenstwie i wos. Co sądzicie o tym kierunku?

Co mozna po tym robic prócz nauki wosu i PO w szkołach ponadgimnazjalnych i - uwaga! gimnazjalnych - podobno niedługo ma wejsc obowiazkowo przedmiot " edukacja o bezpieczenstwie do szkół gimnajalnych i będą potrzebni nauczyciele z tym kierunkiem,.. no ale oprócz bycia nauczycielem co mozna po tym robić? nie moge nic w necie znależć, moze wy cos wiece? podobno w policji pracowac jako cywil... hm..

a moze ktos wie jakie sa progi punktowe?
ramoneska91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 14:37   #2149
mika_j
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 35
Dot.: Akademia Pedagogiczna Kraków :)

Ja dziś złożyłam papiery właśnie na ten kierunek. Myślę, że jakoś specjalnie oblegany to on nie będzie z uwagi na to, że nikt nie wie co to dokładnie za kierunek. z tego co wyczytałam zapowiada się bardzo ciekawie Ktoś jeszcze drogie wizażystki złożył papiery na ten kierunek?

okruszek91 a jak Twoje wyniki z matury? składasz jeszcze na coś?


PEDAGOGIKA W ZAKRESIE EDUKACJI
ZDROWOTNEJ I PROFILAKTYKI
UZALEŻNIEŃ

Kwalifikacje i uprawnienia zawodowe
Absolwent posiada przygotowanie uprawniające do:
·Wykonywania pracy pedagoga-edukatora zdrowia i specjalisty ds. profilaktyki uzależnień zajmującego się uzależnieniami od środków psychoaktywnych i innych czynników uzależniających.
·Wykonywania pracy na stanowisku konsultanta do pracy w świetlicach środowiskowych, szkolnych i socjoterapeutycznych.
·Posiada certyfikat w zakresie ratownictwa medycznego.
·Jest przygotowany do podjęcia studiów drugiego stopnia oraz podnoszenia kwalifikacji na studiach podyplomowych.
Sylwetka absolwenta
  • Absolwent dysponuje podstawową wiedzą ogólnopedagogiczną i psychologiczną, niezbędną do zrozumienia funkcjonowania człowieka w wymiarze osobistym i społecznym i indywidualnym.
  • Posiada umiejętności rozpoznawania prawidłowości rozwoju i funkcjonowania człowieka oraz dysharmonii i zaburz.
  • Dysponuje kompetencjami w zakresie komunikacji interpersonalnej i społecznej, posługiwania się warsztatem diagnostycznym, wzbogacania oraz doskonalenia swojej wiedzy i umiejętności praktycznego działania oraz tworzenia własnego warsztatu pracy .
  • Posiada przygotowanie do organizowania i prowadzenia edukacji zdrowotnej oraz działań profilaktycznych, dotyczących uzależnień od środków psychoaktywnych i innych czynników uzależniających.
  • Potrafi podejmować działania na rzecz promowania zdrowego stylu życia w szkołach, placówkach oświatowych, opiekuńczych oraz punktach konsultacyjnych, podległych samorządom lokalnym, jak również Ministerstwu Zdrowia i Opieki Społecznej. Posiada certyfikat ratownictwa medycznego.
  • Absolwent zna język obcy na poziomie biegłości B2 Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Języków Obcych oraz umie posługiwać się językiem specjalistycznym z zakresu pedagogiki. Jest przygotowany do pojęcia studiów drugiego stopnia.
__________________
Co Cie nie zabije to Cie wzmocni!
mika_j jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-06, 15:18   #2150
Aivilo
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 998
Dot.: Akademia Pedagogiczna Kraków :)

Cytat:
Napisane przez mika_j Pokaż wiadomość
Ja dziś złożyłam papiery właśnie na ten kierunek. Myślę, że jakoś specjalnie oblegany to on nie będzie z uwagi na to, że nikt nie wie co to dokładnie za kierunek. z tego co wyczytałam zapowiada się bardzo ciekawie Ktoś jeszcze drogie wizażystki złożył papiery na ten kierunek?

okruszek91 a jak Twoje wyniki z matury? składasz jeszcze na coś?


PEDAGOGIKA W ZAKRESIE EDUKACJI
ZDROWOTNEJ I PROFILAKTYKI
UZALEŻNIEŃ

Kwalifikacje i uprawnienia zawodowe
Absolwent posiada przygotowanie uprawniające do:
·Wykonywania pracy pedagoga-edukatora zdrowia i specjalisty ds. profilaktyki uzależnień zajmującego się uzależnieniami od środków psychoaktywnych i innych czynników uzależniających.
·Wykonywania pracy na stanowisku konsultanta do pracy w świetlicach środowiskowych, szkolnych i socjoterapeutycznych.
·Posiada certyfikat w zakresie ratownictwa medycznego.
·Jest przygotowany do podjęcia studiów drugiego stopnia oraz podnoszenia kwalifikacji na studiach podyplomowych.
Sylwetka absolwenta
  • Absolwent dysponuje podstawową wiedzą ogólnopedagogiczną i psychologiczną, niezbędną do zrozumienia funkcjonowania człowieka w wymiarze osobistym i społecznym i indywidualnym.
  • Posiada umiejętności rozpoznawania prawidłowości rozwoju i funkcjonowania człowieka oraz dysharmonii i zaburz.
  • Dysponuje kompetencjami w zakresie komunikacji interpersonalnej i społecznej, posługiwania się warsztatem diagnostycznym, wzbogacania oraz doskonalenia swojej wiedzy i umiejętności praktycznego działania oraz tworzenia własnego warsztatu pracy .
  • Posiada przygotowanie do organizowania i prowadzenia edukacji zdrowotnej oraz działań profilaktycznych, dotyczących uzależnień od środków psychoaktywnych i innych czynników uzależniających.
  • Potrafi podejmować działania na rzecz promowania zdrowego stylu życia w szkołach, placówkach oświatowych, opiekuńczych oraz punktach konsultacyjnych, podległych samorządom lokalnym, jak również Ministerstwu Zdrowia i Opieki Społecznej. Posiada certyfikat ratownictwa medycznego.
  • Absolwent zna język obcy na poziomie biegłości B2 Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Języków Obcych oraz umie posługiwać się językiem specjalistycznym z zakresu pedagogiki. Jest przygotowany do pojęcia studiów drugiego stopnia.
Oooo, skąd masz takie coś? Nie mogę znaleźć na stronie UP takich profili kierunków, są też inne, czy tylko pedagogika?
__________________
Koniec mówienia "postaram się","spróbuję", "zobaczę". Od dzisiaj coś ZROBIĘ!

Będę Żoną!
http://www.suwaczek.pl/cache/092fbdd439.png
No dobra,wciąz palę, ale dużo mniej.
http://www.suwaczek.pl/cache/df81f45d30.png
Aivilo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 15:24   #2151
mika_j
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 35
Dot.: Akademia Pedagogiczna Kraków :)

Cytat:
Napisane przez Aivilo Pokaż wiadomość
Oooo, skąd masz takie coś? Nie mogę znaleźć na stronie UP takich profili kierunków, są też inne, czy tylko pedagogika?
http://www.up.krakow.pl/psych/ na stronie katedry psychologii UP znalazłam. Ale są chyba tylko niestety informacje na temat tego nowego kierunku. Fajnie opisane, faktycznie każdy kierunek powinien dostarczać takich wyczerpujących informacji ;D od razu wszystko wiadomo. I jakoś tak bardziej zachęcające sie studia wydaja.
__________________
Co Cie nie zabije to Cie wzmocni!
mika_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 16:14   #2152
ala91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 149
GG do ala91
Dot.: Akademia Pedagogiczna Kraków :)

Hej! Ja również wybieram się na UP. Rejestrowałam się na socjologię i bezpieczeństwo narodowe. Zastanawiam się ile trzeba mieć procent z polaka, żeby się dostać. Czy są to oblegane kierunki? I wreszcie czy w ogóle warto studiować te kierunki na UP waszym zdaniem? Piszcie proszę

Edytowane przez ala91
Czas edycji: 2010-07-06 o 16:15
ala91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 16:32   #2153
Pirjo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 479
Dot.: Akademia Pedagogiczna Kraków :)

Cytat:
Napisane przez ala91 Pokaż wiadomość
Hej! Ja również wybieram się na UP. Rejestrowałam się na socjologię i bezpieczeństwo narodowe. Zastanawiam się ile trzeba mieć procent z polaka, żeby się dostać. Czy są to oblegane kierunki? I wreszcie czy w ogóle warto studiować te kierunki na UP waszym zdaniem? Piszcie proszę
Szczerze? Jeśli chcesz te właśnie kierunki studiowac, to odradzam UP. Skończyłam licencjat, nie otworzyli magisterki i nie zanosi się, żeby mieli ją szybko otworzyć, a powodu braku kadry z odpowiednimi tytułami. Obawiam się, że z bezpieczeństwem narodowym będzie tak samo, a wcale nie tak łatwo dostać się na magisterkę na UJ, czy AGH. Nie wolisz iść na socjologię na AGH? Po sąsiedzku jest.

Ja mam inny dylemat. Złożyć jutro te papiery na pedagogikę, czy nie... czasu dużo nie ma, a ja się waham Che mieć alternatywę, w razie gdybym nie dostała się na magisterkę dzienną, a czy się dostanę będę wiedziała dopiero pod koniec września. W sumie interesuje mnie fil.pol albo pedagogika, najlepiej specjalna albo wczesnoszkolna. Chyba się jednak zbiorę w sobie i nie będę żałowała tych 80zł, bo potem będę sob ie pluła w brodę, że nie złożyłam.
__________________
Be the kind of woman
that when your feet hit the floor each morning,
the devil says: "Oh crap, she's awake!"


FINLANDIA !
On lottovoitto syntyä Suomeen !
Pirjo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 16:45   #2154
SUPERSONIC7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4
Dot.: Akademia Pedagogiczna Kraków :)

Cytat:
Napisane przez okruszek91 Pokaż wiadomość
Nie daje mi spokoju kierunek filologia rosyjska z jęsykiem rusińsko-łemkowskim... Jakie były progi ostatnio ? Na pewno jest to kierunek mniej oblegany niz filologia rosyjska :P
czytałam gdzieś, że na zwykłą filologie rosyjską próg w zeszłym roku zatrzymał sie tak na 70% z rozrzeszenia, co chodzi o rusińsko-łemkowską to nie mam pojęcia. Myślę jednak, że nie ma się co cieszyć ,że mniej ludzi na nią idzie , bo i miejsc jest mniej ,jak dobrze pamiętam to chyba tylko 15
SUPERSONIC7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 16:46   #2155
Paulus91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4
Dot.: Akademia Pedagogiczna Kraków :)

Hej ja też się wybieram na bezpieczeństwo i myślę że to wcale nie jest zły kierunek..a wiecie może czy trzeba koniecznie złożyć tą teczke z dokumentami do jutra?
Paulus91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 16:53   #2156
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Akademia Pedagogiczna Kraków :)

Cytat:
Napisane przez Paulus91 Pokaż wiadomość
Hej ja też się wybieram na bezpieczeństwo i myślę że to wcale nie jest zły kierunek..a wiecie może czy trzeba koniecznie złożyć tą teczke z dokumentami do jutra?
Jeżeli jest napisane na stronie, że do 7 lipca, to oczywiście, że tak, a kiedy niby chciałaś składać?
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 16:54   #2157
tutti_putti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 24
Dot.: Akademia Pedagogiczna Kraków :)

jak to DO JUTRA?

przy skladaniu podania o akademik jest mowa o "załącznikach" a nigdzie nie ma informacji o jakie załączniki chodzi. czy któraś z was sie orientuje?
tutti_putti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 16:54   #2158
Pirjo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 479
Dot.: Akademia Pedagogiczna Kraków :)

Cytat:
Napisane przez Paulus91 Pokaż wiadomość
Hej ja też się wybieram na bezpieczeństwo i myślę że to wcale nie jest zły kierunek..a wiecie może czy trzeba koniecznie złożyć tą teczke z dokumentami do jutra?
ja wcale nie mówię, że zły! tylko nowy, a uczelnia zwykle nie wyrabia się w 3 lata z otwarciem magisterek.
Co do teczek - na różnych kierunkach są różne terminy, także sprawdź do kiedy jest na bezpieczeństwie.
__________________
Be the kind of woman
that when your feet hit the floor each morning,
the devil says: "Oh crap, she's awake!"


FINLANDIA !
On lottovoitto syntyä Suomeen !
Pirjo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 17:04   #2159
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Akademia Pedagogiczna Kraków :)

Cytat:
Napisane przez tutti_putti Pokaż wiadomość
jak to DO JUTRA?

przy skladaniu podania o akademik jest mowa o "załącznikach" a nigdzie nie ma informacji o jakie załączniki chodzi. czy któraś z was sie orientuje?
Na bezpieczeństwo narodowe do jutra

http://www.up.krakow.pl/rekrut/infor...d_rek=10400061
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 17:06   #2160
dzindziak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 112
Dot.: Akademia Pedagogiczna Kraków :)

Cytat:
Napisane przez Renka91 Pokaż wiadomość
Hej!
Mam pytanie...Trochę poczytałam na tym forum, ale nie mogę nigdzie znaleźć informacji o tym jakie były progi na UP na pedagogikę wczesnoszkolną i przedszkolną w zeszłym roku. Czy ktoś się może orientuje???
Czy z 78% z polskiego rozszerzonego uda mi się tam dostać?? Jak myślicie??
Raczej tak;p
dzindziak jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:31.