Akademia Pedagogiczna Kraków :) - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-10, 13:10   #3751
aneta1191
Raczkowanie
 
Avatar aneta1191
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 213
Dot.: Akademia Pedagogiczna Kraków :)

moze oni sami do konca nie wiedza o co chodzi ;D
__________________
Aneta, po prostu.
aneta1191 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 13:44   #3752
Renka91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Nowy Targ
Wiadomości: 40
Dot.: Akademia Pedagogiczna Kraków :)

A gdzie w tych papierach to w ogóle było???
A i Atena_ będziemy razem studiować w takim razie...
Renka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 15:07   #3753
atena_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 49
Dot.: Akademia Pedagogiczna Kraków :)

Cytat:
Napisane przez Renka91 Pokaż wiadomość
A gdzie w tych papierach to w ogóle było???
A i Atena_ będziemy razem studiować w takim razie...

tak? to super! nareszcie jakieś osoby z mojego kierunku a skąd jesteś ? idziesz sama, czy z jakąś koleżanką? ja sama... ;P
atena_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 15:29   #3754
mimi91
Wtajemniczenie
 
Avatar mimi91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 799
Dot.: Akademia Pedagogiczna Kraków :)

Cytat:
Napisane przez atena_ Pokaż wiadomość

właśnie dowiedziałam się, że mam miejsce w mieszkaniu u znajomych... w dzielnicy Ugorek chyba... Orientuje się któraś z Was czy łatwy jest z tego miejsca dojazd na wydział pedagogiczny? Podobno jakiś autobus z Ułanów dojeżdża pod Teatr Bagatela.... nie wiecie, jak to czasowo wychodzi ? teraz w ogóle jeszcze zmienili chyba połączenia autobusowe na terenie Krakowa...
Z Ugorka pod Teatr Bagatela dojeżdża jedynie autobus 124
__________________
"Rób swoje i nigdy się nie zrażaj!"
♥szafa♥

mimi91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 19:27   #3755
Renka91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Nowy Targ
Wiadomości: 40
Dot.: Akademia Pedagogiczna Kraków :)

Cytat:
Napisane przez atena_ Pokaż wiadomość
tak? to super! nareszcie jakieś osoby z mojego kierunku a skąd jesteś ? idziesz sama, czy z jakąś koleżanką? ja sama... ;P

Ja też sama Jestem z Nowego Targu.
Chyba jesteśmy jedyne na tym forum jak na razie z tego kierunku, bo czytam i czytam i nikogo więcej nie widziałam.
To jest mój wymarzony kierunek i wymarzona uczelnia... Także już się nie mogę doczekać jak będzie.Chociaż boję się też troszkę tego Krakowa...
A Ty?
Renka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 21:24   #3756
atena_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 49
Dot.: Akademia Pedagogiczna Kraków :)

Cytat:
Napisane przez Renka91 Pokaż wiadomość
Ja też sama Jestem z Nowego Targu.
Chyba jesteśmy jedyne na tym forum jak na razie z tego kierunku, bo czytam i czytam i nikogo więcej nie widziałam.
To jest mój wymarzony kierunek i wymarzona uczelnia... Także już się nie mogę doczekać jak będzie.Chociaż boję się też troszkę tego Krakowa...
A Ty?

To też mój wymarzony kierunek Podoba mi się nawet program nauczania na UP, więc będzie fajnie, na pewno szkoda, że na nk ciężko się zebrać, bo dużo pootwieranych jest profili w naszym roczniku.. ale ja się już tam zapisałam na http://nk.pl/#school/60771/2077 zapraszam też się nie mogę doczekać ja się boję pierwszego dnia :P że się nie odnajdę....

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------

Cytat:
Napisane przez mimi91 Pokaż wiadomość
Z Ugorka pod Teatr Bagatela dojeżdża jedynie autobus 124
dziękuję ale tylko jeden? to pewnie rzadko kursuje....
atena_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 21:51   #3757
Annli
Raczkowanie
 
Avatar Annli
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 246
Dot.: Akademia Pedagogiczna Kraków :)

Cytat:
Napisane przez aneta1191 Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:51 ----------



ja wiem o co tam chodzilo bo tez nie zaznaczylam tego w domu, ale przy skladaniu papierow taka fajna babka powiedziala zebym zakreslila sobie chociaz ta komunikacje miejska bo gdy bede chciala jakis miesieczny czy cos w tym stylu bede musiala gdzies tam do nich jezdzic z zaswiadczeniem ze studiuje, nie wiem czy to zrozumiale napisalam a na co idziesz?
No, patrz. Nie wiem. Zobaczymy w pazdzierniku. Ja jestem na politologii A Ty? bo już nie pamiętam, czy wcześniej czytałam czy nie; d
__________________
"Co mężczyzna przez rok obmyślił, kobieta w jednym dniu obali."

Annli jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-11, 09:03   #3758
989monia989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 14
Dot.: Akademia Pedagogiczna Kraków :)

dziewczyny jest tu jakas tegoroczna studentka administracji bo jeszcze zadnej tu nie spotkalam?
989monia989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 10:05   #3759
Renka91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Nowy Targ
Wiadomości: 40
Dot.: Akademia Pedagogiczna Kraków :)

Cytat:
Napisane przez atena_ Pokaż wiadomość
To też mój wymarzony kierunek Podoba mi się nawet program nauczania na UP, więc będzie fajnie, na pewno szkoda, że na nk ciężko się zebrać, bo dużo pootwieranych jest profili w naszym roczniku.. ale ja się już tam zapisałam na http://nk.pl/#school/60771/2077 zapraszam też się nie mogę doczekać ja się boję pierwszego dnia :P że się nie odnajdę....

Właśnie próbowałam się kiedyś odnaleźć w tych wszystkich kierunkach na nk i nie mogłam...Także dzięki za link.
No tak...Pierwszy dzień najbardziej stresujący będzie.
A Ty jednak nie będziesz w akademiku tylko w mieszkaniu tak??
Ja sie właśnie zastanawiam co lepsze...
Renka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 10:16   #3760
dzindziak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 112
Dot.: Akademia Pedagogiczna Kraków :)

myslicie ze jak ma sie 100km do krk to jest szansa na akademik..?;p doddatkowo brat studiuje jeszcze i dochód ok 600 zł/ os..
nie wiem czy warto skłądac, czy jest sens.... bo duzo chetnych ponoc
dzindziak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 11:38   #3761
atena_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 49
Dot.: Akademia Pedagogiczna Kraków :)

Cytat:
Napisane przez Renka91 Pokaż wiadomość
Właśnie próbowałam się kiedyś odnaleźć w tych wszystkich kierunkach na nk i nie mogłam...Także dzięki za link.
No tak...Pierwszy dzień najbardziej stresujący będzie.
A Ty jednak nie będziesz w akademiku tylko w mieszkaniu tak??
Ja sie właśnie zastanawiam co lepsze...

Właśnie spojrzałam na tą naszą krótką listę na nk i rozbawiło mnie, że mamy podobne zdjęcie, a raczej nasze położenie na zdj. profilowym Co do pierwszego dnia, to tylko czekam na jakieś informacje na stronie naszego wydziału Ja złożyłam podanie o akademik i prawdopodobnie go dostane, ale jeśli jest miejsce w mieszkaniu.... jeśli zastanawiasz się, co lepsze i masz wybór pomiędzy aka a mieszkaniem, to proponuję się zastanowić nad za i przeciw akademik mnie osobiście ciągnie ze względu na ludzi, na zawieranie nowych znajomości, natomiast fakt, że nam, pierwszoroczniakom przydzielą ten najgorszy akademik, oddalony sporo od uczelni, to w mieszkaniu zagwarantowane są lepsze warunki a dojazd praktycznie ten sam chyba...a czasami nawet bliżej.. no a ludzi i tak się poznaje przecież ja w sumie nadal czekam na ostateczną decyzje w sprawie tego mieszkania... jeśli się nie uda, to akademik :P

---------- Dopisano o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:35 ----------

Cytat:
Napisane przez dzindziak Pokaż wiadomość
myslicie ze jak ma sie 100km do krk to jest szansa na akademik..?;p doddatkowo brat studiuje jeszcze i dochód ok 600 zł/ os..
nie wiem czy warto skłądac, czy jest sens.... bo duzo chetnych ponoc

jeśli naprawdę zależy Ci na akademiku, to ja bym na Twoim miejscu próbowała spróbować nie zaszkodzi poza tym, nawet jak jest dużo chętnych, to potem wielu rezygnuje, jeśli w ostatniej chwili np. dostają jakieś miejsce w mieszkaniu ale mimo to szukałabym jeszcze jakiegoś mieszkania albo pokoju.... na wszelki wypadek, żeby potem w ogóle nie mieć żadnego lokum...
atena_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-11, 13:09   #3762
Renka91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Nowy Targ
Wiadomości: 40
Dot.: Akademia Pedagogiczna Kraków :)

Cytat:
Napisane przez atena_ Pokaż wiadomość
Właśnie spojrzałam na tą naszą krótką listę na nk i rozbawiło mnie, że mamy podobne zdjęcie, a raczej nasze położenie na zdj. profilowym Co do pierwszego dnia, to tylko czekam na jakieś informacje na stronie naszego wydziału Ja złożyłam podanie o akademik i prawdopodobnie go dostane, ale jeśli jest miejsce w mieszkaniu.... jeśli zastanawiasz się, co lepsze i masz wybór pomiędzy aka a mieszkaniem, to proponuję się zastanowić nad za i przeciw akademik mnie osobiście ciągnie ze względu na ludzi, na zawieranie nowych znajomości, natomiast fakt, że nam, pierwszoroczniakom przydzielą ten najgorszy akademik, oddalony sporo od uczelni, to w mieszkaniu zagwarantowane są lepsze warunki a dojazd praktycznie ten sam chyba...a czasami nawet bliżej.. no a ludzi i tak się poznaje przecież ja w sumie nadal czekam na ostateczną decyzje w sprawie tego mieszkania... jeśli się nie uda, to akademik :P


Heh No rzeczywiście podobne... Już coś nas łączy.;p
Jak na razie też złożyłam to podanie...I w sumie akademik jest o tyle lepszy, że jest się bliżej tych wszystkich ludzi i łatwiej się zaklimatyzować... Zobaczymy...Jeśli nie przydzielą mi akademika, to nie będę miała wyboru, ale mam nadzieję, że się uda.
A wiesz już może jakie książki będą nam potrzebne na te studia?? Albo w zeszłym roku jakie mieli??

Cytat:
Napisane przez dzindziak
myslicie ze jak ma sie 100km do krk to jest szansa na akademik..?;p doddatkowo brat studiuje jeszcze i dochód ok 600 zł/ os..
nie wiem czy warto skłądac, czy jest sens.... bo duzo chetnych ponoc
Myślę, że Ty nie będziesz miała z dostaniem akademika problemów. Powinnaś mieć sporo punktów zarówno za odległość, dochód jak i za to, że brat studiuje.
Renka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 13:33   #3763
atena_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 49
Dot.: Akademia Pedagogiczna Kraków :)

nic nie wiem wydaje mi się, że powinny być jakieś informacje na stronie... ale chyba musimy poczekać do września.. :P jak będziemy zielone do samego października, to się umówimy tego pierwszego i będziemy razem szukać zresztą... i tak będziemy w kontakcie
atena_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 14:07   #3764
Renka91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Nowy Targ
Wiadomości: 40
Dot.: Akademia Pedagogiczna Kraków :)

Zawsze raźniej we dwie. A nie wiesz może kiedy się dowiemy coś odnośnie akademików?? Jest jakiś termin do którego oni je przydzielają?
Renka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 14:10   #3765
mimi91
Wtajemniczenie
 
Avatar mimi91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 799
Dot.: Akademia Pedagogiczna Kraków :)

Cytat:
Napisane przez atena_ Pokaż wiadomość

dziękuję ale tylko jeden? to pewnie rzadko kursuje....
Tu możesz sobie wszystko zobaczyć --> http://www.mpk.krakow.pl
__________________
"Rób swoje i nigdy się nie zrażaj!"
♥szafa♥

mimi91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 15:01   #3766
atena_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 49
Dot.: Akademia Pedagogiczna Kraków :)

Cytat:
Napisane przez Renka91 Pokaż wiadomość
Zawsze raźniej we dwie. A nie wiesz może kiedy się dowiemy coś odnośnie akademików?? Jest jakiś termin do którego oni je przydzielają?

przypuszczam, że w połowie września powinny być jakieś informacje... ale nie mam pojęcia gdzie.. może na naszym osobistym koncie? albo wyślą nam maila.. ale nie znam dokładnego terminu..

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 16:00 ----------

Cytat:
Napisane przez mimi91 Pokaż wiadomość
Tu możesz sobie wszystko zobaczyć --> http://www.mpk.krakow.pl

dziękować!
atena_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 15:37   #3767
aneta1191
Raczkowanie
 
Avatar aneta1191
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 213
Dot.: Akademia Pedagogiczna Kraków :)

Cytat:
Napisane przez Annli Pokaż wiadomość
No, patrz. Nie wiem. Zobaczymy w pazdzierniku. Ja jestem na politologii A Ty? bo już nie pamiętam, czy wcześniej czytałam czy nie; d
a ja na specjalnej z rehabilitacją o akademik sie starasz?
__________________
Aneta, po prostu.
aneta1191 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 18:49   #3768
Ethelniel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Tymbark
Wiadomości: 302
Dot.: Akademia Pedagogiczna Kraków :)

Ja mam mieszkanko zaraz k. Atola niby 40 min w korkach, ale dam radę:P Do liceum dojeżdżałam też więc jestem przyzwyczajona
Ethelniel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 18:59   #3769
aneta1191
Raczkowanie
 
Avatar aneta1191
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 213
Dot.: Akademia Pedagogiczna Kraków :)

Cytat:
Napisane przez Ethelniel Pokaż wiadomość
Ja mam mieszkanko zaraz k. Atola niby 40 min w korkach, ale dam radę:P Do liceum dojeżdżałam też więc jestem przyzwyczajona
to moze warto zabrac rower do krk?;p
__________________
Aneta, po prostu.
aneta1191 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-11, 19:17   #3770
Ethelniel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Tymbark
Wiadomości: 302
Dot.: Akademia Pedagogiczna Kraków :)

Cytat:
Napisane przez aneta1191 Pokaż wiadomość
to moze warto zabrac rower do krk?;p
No, świetny pomysł, szczególnie w zimie rower się przyda
Ethelniel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 20:27   #3771
godzia1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 83
Dot.: Akademia Pedagogiczna Kraków :)

Jeszcze raz zapodaję temat dla tych,którzy szukają mieszkania. Zwalniam kawalerkę w Hucie. Cena 750 zł(w tym czynsz) plus woda,prąd i gaz. Ogrzewanie centralne, II p. Mieszkanie nieumeblowane.Będzie wolne od września.Bezpośredni dojazd na UP.
Jakby coś,to podaję swoje gg: 5925015

Edytowane przez godzia1234
Czas edycji: 2010-08-11 o 20:28
godzia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 20:28   #3772
dzindziak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 112
Dot.: Akademia Pedagogiczna Kraków :)

dZiewcyzny a nie wiecie czy mozna podania o akademik i te rózne pierdoły przysłac pocztą..? bo mam 100 km i... nie chce mi sie jechac..
myslicie ze mozna włozyc do teczki i wysłac po prostu..? nie zatraci sie gdzies..?
a i .. jak biore z urzedu skarbowego zaswiadcczenie o zarobkach rodziców to.. Zeby składac na akademik, stypendium socjalne itd trzeba miec własnie to zaswiadczenie orientuje sie ktos czy moge ZROBIC KSERO?? czy musi byc oryginał wszedzie..??;/
dzindziak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 08:36   #3773
Meggy_91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kraków/Tarnów
Wiadomości: 65
Dot.: Akademia Pedagogiczna Kraków :)

Witam wszystkich Mam pytanie.. czy jest tu ktoś kto już studiuje na UP a nie zaczyna dopiero? Najlepiej na kierunku 'praca socjalna'.. Mam parę pytań.. Jeśli jest tu ktoś taki to proszę się odezwać :P
Ślicznie pozdrawiam xD
Meggy_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 08:50   #3774
cheeky_angel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 142
GG do cheeky_angel
Dot.: Akademia Pedagogiczna Kraków :)

Cytat:
Napisane przez Meggy_91 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich Mam pytanie.. czy jest tu ktoś kto już studiuje na UP a nie zaczyna dopiero? Najlepiej na kierunku 'praca socjalna'.. Mam parę pytań.. Jeśli jest tu ktoś taki to proszę się odezwać :P
Ślicznie pozdrawiam xD

Witam koleżankę z roku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
__________________
W życiu mogą wydarzyć się tylko dwie tragedie. Jedna z nich to utrata pragnień serca. Druga to ich przyrost.
cheeky_angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 09:02   #3775
Meggy_91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kraków/Tarnów
Wiadomości: 65
Dot.: Akademia Pedagogiczna Kraków :)

Cytat:
Napisane przez cheeky_angel Pokaż wiadomość
Witam koleżankę z roku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
hehehe Cześć :P
Widzę że też jesteś z Tarnowa
Fajnie.. nie minęło pół godziny a ja już znam kogoś z roku xD
W takim razie do zobaczenia

Edytowane przez Meggy_91
Czas edycji: 2010-08-12 o 09:05 Powód: mały błąd :P
Meggy_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 09:11   #3776
cheeky_angel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 142
GG do cheeky_angel
Dot.: Akademia Pedagogiczna Kraków :)

Cytat:
Napisane przez Meggy_91 Pokaż wiadomość
hehehe Cześć :P
Widzę że też jesteś z Tarnowa
Fajnie.. nie minęło pół godziny a ja już znam kogoś z roku xD
W takim razie do zobaczenia

Milady91 też będzie z nami studiować!
__________________
W życiu mogą wydarzyć się tylko dwie tragedie. Jedna z nich to utrata pragnień serca. Druga to ich przyrost.
cheeky_angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 09:18   #3777
godzia1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 83
Dot.: Akademia Pedagogiczna Kraków :)

Wiecie co...muszę,to napisać,bo się tak wkurzyłam,że lepiej nie mówić.Na tej uczelni panuje totalny burdel informacyjny!!!I to jest nienormalne,żeby stypendiami zajmował się samorząd studentów,a koleś z którym rozmawiałam,to TOTALNY CHAM!Nie rozumiem tego.Takimi sprawami powinny zajmować się dziekanaty ds.studenckich.Wtedy można by się czegoś dowiedzieć przynajmniej!
godzia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 09:26   #3778
cheeky_angel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 142
GG do cheeky_angel
Dot.: Akademia Pedagogiczna Kraków :)

Cytat:
Napisane przez godzia1234 Pokaż wiadomość
Wiecie co...muszę,to napisać,bo się tak wkurzyłam,że lepiej nie mówić.Na tej uczelni panuje totalny burdel informacyjny!!!I to jest nienormalne,żeby stypendiami zajmował się samorząd studentów,a koleś z którym rozmawiałam,to TOTALNY CHAM!Nie rozumiem tego.Takimi sprawami powinny zajmować się dziekanaty ds.studenckich.Wtedy można by się czegoś dowiedzieć przynajmniej!

Hmm, niepotrzebne te nerwy Ja przywykłam do tego, że można spotkać w życiu niesympatyczne osoby. Powiedz lepiej, czy załatwiłaś wszystko, co chciałaś załatwić ?

A propo TOTALNEGO CHAMA, to podczas składania z koleżanką papierów bodajże na socjologię, jakiś niesympatyczny pan odbierał jej dokumenty i patrzył na nią krzywo i powiedział, że ma słaby wynik, i że ratuje ją rozszerzona matura, chociaż też nie ma się czym pochwalić. Nie miał prawa dawać takich komentarzy. Koleżanka dostała się na ten kierunek,ale zrezygnowała z niego głównie przez tego faceta, bała się, że może okazać się np jej wykładowcą. Nie ma co się przejmować takimi osobami. Tacy ludzie byli , są i zawsze gdzieś będą.
__________________
W życiu mogą wydarzyć się tylko dwie tragedie. Jedna z nich to utrata pragnień serca. Druga to ich przyrost.
cheeky_angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 09:29   #3779
Meggy_91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kraków/Tarnów
Wiadomości: 65
Dot.: Akademia Pedagogiczna Kraków :)

cheeky_angel No to miło :P Już mam dwie znajome .. tylko wiecie co.. przyjdźcie z napisem na czole.. koniecznie! swój nick z tego forum :P bo jak Was znajde? xD
A Milady91 to też jest z Tarnowa?? ;>

godzia1234 Powiem Ci tak.. na każdej uczelni znajdzie się jakiś cham i burdel informacyjny w jakiejś kwestii.. Wiem że trudno się nie denerwować, ale nic na to nie poradzimy... a załatwić trzeba ;|
Meggy_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 09:41   #3780
godzia1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 83
Dot.: Akademia Pedagogiczna Kraków :)

Cytat:
Napisane przez cheeky_angel Pokaż wiadomość
Hmm, niepotrzebne te nerwy Ja przywykłam do tego, że można spotkać w życiu niesympatyczne osoby. Powiedz lepiej, czy załatwiłaś wszystko, co chciałaś załatwić ?

A propo TOTALNEGO CHAMA, to podczas składania z koleżanką papierów bodajże na socjologię, jakiś niesympatyczny pan odbierał jej dokumenty i patrzył na nią krzywo i powiedział, że ma słaby wynik, i że ratuje ją rozszerzona matura, chociaż też nie ma się czym pochwalić. Nie miał prawa dawać takich komentarzy. Koleżanka dostała się na ten kierunek,ale zrezygnowała z niego głównie przez tego faceta, bała się, że może okazać się np jej wykładowcą. Nie ma co się przejmować takimi osobami. Tacy ludzie byli , są i zawsze gdzieś będą.
No właśnie nic nie załatwiłam!I wkurzona jestem,bo muszę złożyć o stypendium socjalne,a nie wiem do końca jakie dokumenty trzeba złożyć w moim przypadku,bo mam trochę zagmatwaną sytuację i przez to,że nie wiem co mam złożyć,to mogę potem tego stypendium nie dostać i wtedy dopiero będę wkur...!!!!!!!!!A nie idzie się dogadać z tym kolesiem!A załatwianie takich papierków trwa i mogę potem nie zdążyć jak się okaże,że czegoś nie doniosłam.Poza tym,to nie rozumiem dlaczego na tej uczelni zajmują się tym inni studenci?Przecież to jest krępujące żeby innemu studentowi pokazywać dokumenty dotyczące dochodów i sytuacji rodzinnej.
godzia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:18.