takie przemyslenia+maly problem:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-10, 11:19   #1
allaround
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 115

takie przemyslenia+maly problem:)


Hej,
pewnie moj problem wyda się Wam smieszny ale zaczynam się stresować, bo nie mam z kim isc na wesele. Ostatnio same nieszczęscia na mnie spadają, rozstałam się z chlopakiem, popadłam w jakis stan depresyjny, az musialam się zwrocic o pomoc do psychologa. Wreszcie czuję, ze jest lepiej, zrozumialam, ze nie muszę za wszelką cenę z kimś być bo do tej pory czułam się niepełnowartosciowa jak bylam sama. Teraz wreszcie poczułam, ze naprawdę nie warto dla byle faceta rujnować sobie zdrowia i psychiki tylko trzeba dbać samemu o siebie. Mam nadzieję oczywiscie, ze kiedys spotkam jakiegos wartosciowego faceta ale nie bede szukac na sile. Martwi mnie jedynie, ze moja kuzynka ma wesele wkrótce a ja nie mam z kim na nie isc. Wesele jest 350 km od mojego miejsca zamieszkania więc nie chcę na sile szukać kogos a nie mam zadnego kolegi, który moglby ze mną pojechać. Nie wiem za bardzo jak z tego wybrnąc. Pomyslalam, ze moze isc na slub i potem wpasc na chwilę na wesele tak zeby kuzynka sie nie obrazila? Czy jednak zdecydowanie wypada z kim isc?
allaround jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 11:25   #2
czekolada09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 29
Dot.: takie przemyslenia+maly problem:)

Idź sama Nie rozumiem po co na siłę kogoś szukać. Czy w dzisiejszych czasach to już nigdzie nie można iść bez partnera Tym bardziej, że to wesele kuzynki, więc przynajmniej część osób znasz.
czekolada09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 11:28   #3
allaround
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 115
Dot.: takie przemyslenia+maly problem:)

Dzieki, no wlasnie tez tak mysle. Nie chce udawac i isc z kims byleby isc z kims. Tylko strasznie dawno nie bylam na weselu i sie zastanawiam czy to nie bedzie glupio-same pary wiec tak glupio, wszyscy pewnie beda tanczyli ze swoja para itd.:P
allaround jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 11:34   #4
Biedronilla
Zadomowienie
 
Avatar Biedronilla
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 778
Dot.: takie przemyslenia+maly problem:)

Cytat:
Napisane przez allaround Pokaż wiadomość
Dzieki, no wlasnie tez tak mysle. Nie chce udawac i isc z kims byleby isc z kims. Tylko strasznie dawno nie bylam na weselu i sie zastanawiam czy to nie bedzie glupio-same pary wiec tak glupio, wszyscy pewnie beda tanczyli ze swoja para itd.:P
śmiało możesz iść sama
ja byłam w delegacji z pracy u koleżanki na weselu (czyli bez os. towarzyszącej) i stale z kimś tańczyłam (nie wiem nawet czy te os. były z kimś czy same), zbytnio się tym przejmujesz.
Biedronilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 11:35   #5
Juliette88
Zadomowienie
 
Avatar Juliette88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 672
Dot.: takie przemyslenia+maly problem:)

Cytat:
Napisane przez allaround Pokaż wiadomość
Tylko strasznie dawno nie bylam na weselu i sie zastanawiam czy to nie bedzie glupio-same pary wiec tak glupio, wszyscy pewnie beda tanczyli ze swoja para itd.:P
A gdzie tam, na weselu pary się zwykle mieszają Przecież to rodzina, a nie obcy ludzie.
__________________
The lullabies from the machines.


Kwiatuszek
Juliette88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 11:45   #6
reniferek01
Zakorzenienie
 
Avatar reniferek01
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: reniferowo ;p
Wiadomości: 3 246
Dot.: takie przemyslenia+maly problem:)

A pewnie że można iść bez osoby towarzyszącej. Będzie przecież rodzina, kuzyni na pewno nie pozwolą abyś całą noc przesiedziała zresztą nie tańczy się tylko w parach ale i w kółeczkach nie martw się i baw się dobrze
__________________
12.06.2010 "A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej.."


...
Pamiętaj: kiedy znów zdziczeję,
Odrzyj mnie z wichrów i ugłaskaj!
reniferek01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 11:55   #7
Yvettka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4
Dot.: takie przemyslenia+maly problem:)

Miałam kiedyś podobną sytuację... Byłam zaproszona na wesele koleżanki, miałam iść z ówczesnym chłopakiem, ale w międzyczasie mnie zostawił :P
Czasu do wesela było niewiele, poza tym były wakacje, więc trudno było mi znaleźć kogoś:
a) kto nie miał jeszcze zaplanowanego wyjazdu/wakacyjnej pracy itp.
b) z kim chciałabym na to wesele pojechać
Pojechałam tam sama i nie żałowałam ani przez chwilę. Oprócz mnie było całkiem sporo gości bez "osoby towarzyszącej", więc imprezowaliśmy razem. Poza tym pary, które były na weselu, wcale nie trzymały się non stop razem gdzieś z boku, tylko imprezowały ze wszystkimi
Uważam, że lepiej pojechać na wesele solo, niż szukać na siłę... Możesz powiedzieć kuzynce, że przyjdziesz sama. W moim przypadku poskutkowało to tym, że koleżanka posadziła mnie przy stoliku, gdzie oprócz parek siedzieli też single. Co więcej był to chyba najbardziej "rozrywkowy" stolik, więc nie miałam czasu nawet przez chwilę pomyśleć, że jestem sama
Życzę dobrej zabawy, jeśli się zdecydujesz!

Poza tym, jak sama napisałaś - nie musisz być z kimś za wszelką cenę... Więc może od tego wesela warto zacząć i nie szukać kogoś na siłę...
Yvettka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-10, 12:01   #8
allaround
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 115
Dot.: takie przemyslenia+maly problem:)

Poza tym, jak sama napisałaś - nie musisz być z kimś za wszelką cenę... Więc może od tego wesela warto zacząć i nie szukać kogoś na siłę...[/QUOTE]

O wlasnie, otóz to-chce zacząc wlasnie od tego wesela. Coz, i tak mnie to stresuje ale pojde sama.
allaround jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 12:10   #9
Missia07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 11
Dot.: takie przemyslenia+maly problem:)

no pewnie, idz sama! A moze wlasnie tam zapoznasz jakiegos interesujacego singla z rodziny meza kuzynki?
Missia07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 12:17   #10
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: takie przemyslenia+maly problem:)

Cytat:
Napisane przez allaround Pokaż wiadomość
Hej,
pewnie moj problem wyda się Wam smieszny ale zaczynam się stresować, bo nie mam z kim isc na wesele. Ostatnio same nieszczęscia na mnie spadają, rozstałam się z chlopakiem, popadłam w jakis stan depresyjny, az musialam się zwrocic o pomoc do psychologa. Wreszcie czuję, ze jest lepiej, zrozumialam, ze nie muszę za wszelką cenę z kimś być bo do tej pory czułam się niepełnowartosciowa jak bylam sama. Teraz wreszcie poczułam, ze naprawdę nie warto dla byle faceta rujnować sobie zdrowia i psychiki tylko trzeba dbać samemu o siebie. Mam nadzieję oczywiscie, ze kiedys spotkam jakiegos wartosciowego faceta ale nie bede szukac na sile. Martwi mnie jedynie, ze moja kuzynka ma wesele wkrótce a ja nie mam z kim na nie isc. Wesele jest 350 km od mojego miejsca zamieszkania więc nie chcę na sile szukać kogos a nie mam zadnego kolegi, który moglby ze mną pojechać. Nie wiem za bardzo jak z tego wybrnąc. Pomyslalam, ze moze isc na slub i potem wpasc na chwilę na wesele tak zeby kuzynka sie nie obrazila? Czy jednak zdecydowanie wypada z kim isc?
Ja z Tobą pójdę! Napisz gdzie i kiedy.
Wytańczę się, wybawię i najem za wszystkie czasy!
Tylko bez żadnych podtekstów proszę.

Żartuję oczywiście, nie miej mi za złe.
Wypada iść samej jeżeli nie masz towarzysza.
Będziesz tam z powodu kuzynki, w pięknym dla niej dniu, nie dla potencjalnego chłopaka, czy kolegi.
Nie przejmuj się i... udanej zabawy!

Edytowane przez cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Czas edycji: 2011-03-10 o 12:19
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 12:18   #11
Nyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Nyaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 3 071
GG do Nyaa
Dot.: takie przemyslenia+maly problem:)

Idź sama
Mam koleżankę, która jest singielką i chodzi sama na imprezy. Ba, chodzi nawet sama na zabawy, gdzie zazwyczaj ludzie przychodzą parami. Bawi się dobrze i nie myśli nawet o tym, że nie ma osoby towarzyszącej.
Na weselach wszyscy się bawią ze wszystkimi, więc na pewno będziesz miała z kim tańczyć, rozmawiać itd.

Jest jeszcze jedno rozwiązanie, które zastosowała moja szwagierka na moim weselu, choć przyznam, że ja osobiście bym chyba się na nie nie zdecydowała. Otóż kuzynka mojego męża nie miała partnera, a chciała z kimś iść, więc moja szwagierka "załatwiła" jej swojego kolegę. Poznali się dopiero w Kościele. Chyba przypadli sobie do gustu, bo bawili się całą noc. Ale mogło być przecież inaczej.
__________________
07.04.2013 Nikoś

http://www.suwaczki.com/tickers/qq87j44jq9d7lsxv.png
Nyaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-10, 12:28   #12
allaround
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 115
Dot.: takie przemyslenia+maly problem:)

O proszę, to się idealnie składa bo wesele jest w Szczecinie)))))
allaround jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 12:34   #13
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: takie przemyslenia+maly problem:)

Cytat:
Napisane przez allaround Pokaż wiadomość
O proszę, to się idealnie składa bo wesele jest w Szczecinie)))))


Gdzie się odbędzie?
O ile to nie tajemnica.
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 12:38   #14
wiedzma_com_pl
Rozeznanie
 
Avatar wiedzma_com_pl
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 559
Dot.: takie przemyslenia+maly problem:)

Dwa tygodnie temu byłam sama na weselu i świetnie się bawiłam. Nie ma przepisu, że trzeba kogoś brać
__________________
"cokolwiek wymyślę, okazuje się szczytem głupoty, cokolwiek uczynię, szczyty te przekracza"!

robisz mi nieporządek w chaosie...

2012:
książki: 11/52
filmy: 36/104
wiedzma_com_pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 12:52   #15
Nyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Nyaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 3 071
GG do Nyaa
Dot.: takie przemyslenia+maly problem:)

Jeśli weźmiesz kogoś na siłę, tylko po to, żeby nie iść sama, to wcale Ci nie gwarantuje dobrej zabawy.
__________________
07.04.2013 Nikoś

http://www.suwaczki.com/tickers/qq87j44jq9d7lsxv.png
Nyaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 13:16   #16
Ashaai
Zakorzenienie
 
Avatar Ashaai
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 036
Dot.: takie przemyslenia+maly problem:)

Idź sama

Nie rozumiem powszechnego ciśnienia na branie kogoś na siłę, to bez sensu. Ja na wszelkie tego typu imprezy chodzę sama i nie narzekam
Zabranie partnera nie zawsze gwarantuje dobrą zabawę a czasem nawet problemy A już branie kogoś nieznajomego, niesprawdzonego na rodzinną imprezę może się okazać czystym masochizmem- kto wie co taki gagatek wywinie.
Idź idź, nie przejmuj się i baw się dobrze. Wujkowie, kuzyni a także nieznajomi raz dwa wezmą Cię w obroty Kto wie może poznasz też jakiegoś samotnego kawalera
__________________
Pani inżynier
[*] B. "Psia dusza większa jest od psa i kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie"...
Ashaai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 15:09   #17
vainilla
Zakorzenienie
 
Avatar vainilla
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: miasto bandyckiej miłości
Wiadomości: 3 291
Dot.: takie przemyslenia+maly problem:)

tez jestem za opcją - idź sama
__________________


Si no tienes nada que ofrecer, ofrece una sonrisa


vainilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 15:23   #18
Miss Selfridge
Raczkowanie
 
Avatar Miss Selfridge
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 101
Dot.: takie przemyslenia+maly problem:)



idz sama jakas tam rodzina bedzie, a reszte pewnie zobaczysz pierwszy i ostatni raz ja pare lat temu zostalam swiadkiem na slubie kolezanki i poszlam zupelnie sama.. mialam isc ze znajomym, ale w ostatniej chwili sie rozmyslilam i stwierdzilam, ze sama pojde byly same pary dookola mnie i zadnej mojej rodziny.. zony patrzyly na mnie z pod byka jakby sie baly, ze przyszlam tutaj na podryw, albo cos ale ani przez chwile nie pomyslalam, ze jestem jakas gorsza, ze sama poszlam.. czulam sie calkowcie normalnie bo to jest normalne

baw sie dobrze
Miss Selfridge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 15:29   #19
marronelle
Wtajemniczenie
 
Avatar marronelle
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 854
Dot.: takie przemyslenia+maly problem:)

chcesz szukać kogoś na siłę? po co?
idź sama, nóż widelec poznasz kogoś interesującego na weselu
__________________


"Nie płacz w liście

nie pisz że los ciebie kopnął

nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia

kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno."



Przeszczęśliwa!
marronelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-10, 15:46   #20
basienka666
Raczkowanie
 
Avatar basienka666
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 207
Dot.: takie przemyslenia+maly problem:)

Idź sama. A ode mnie: zadzwoń do kuzynki z potwierdzeniem przybycia i spytaj się przy okazji czy będą jacyś single (w domyśle faceci).....jeśli będą winietki, to może Cię "posadzić" obok/naprzeciwko osób, które również będą same na tym weselu.
__________________
10 lipiec 2010r.
basienka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 17:22   #21
tofaniutka
Zadomowienie
 
Avatar tofaniutka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 098
Dot.: takie przemyslenia+maly problem:)

Poszukaj na allegro hehe nie no żart ale ostatnio spotkałam się z takim ogłoszeniem, tyle że wynajem chłopaka na studniówke
tofaniutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 17:27   #22
CytrynowaPannica
Zadomowienie
 
Avatar CytrynowaPannica
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 825
Dot.: takie przemyslenia+maly problem:)

Chcesz rezygnować z wesela, tylko dlatego, że nie masz na nie z kim pójść? Daj spokój. Wesela to przecież najlepsze imprezy.
Wyszykuj sobie jakiś gustowny strój i baw się do upadłego.
Może faktycznie kogoś tam poznasz.
__________________
CytrynowaPannica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 19:45   #23
madziuuula
Zakorzenienie
 
Avatar madziuuula
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 3 725
GG do madziuuula
Dot.: takie przemyslenia+maly problem:)

Pewnie, że idź sama, lepiej sie bawić samemu niż ryzykować nieodpowiednie towarzystwo a wesele to nie studniówka, zwłaszcza rodzinne, napewno będziesz miała z kim tańczyć
A kuzynka się nie obrazi, przynajmniej zaoszczędzi na jednej osobie - tylko jak się zdecydujesz poinformuj ją wiem wiem, brzydko piszę, ale sama niedługo wyprawiam wesele i wiem jakie to ważne
__________________
[COLOR=blue]Za Tobą szaleje

[COLOR=Green]Nasza wielka miłość na maleńkich nóżkach
Marianek i Rysiu
madziuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 04:59   #24
ktoregos_dnia
Zakorzenienie
 
Avatar ktoregos_dnia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 967
Dot.: takie przemyslenia+maly problem:)

Ja w wakacje zaliczyłam takie 'samotne' wesele i mówię Ci, bawiłam się jak nigdy
__________________
ktoregos_dnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:10.