Mój były podrywa wszystkie dookoła - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-04, 00:24   #1
ISBL822
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 7

Mój były podrywa wszystkie dookoła


Witam mam taki problem, z którym nie daję sobie za bardzo rady.
Byłam z chłopakiem rok, bardzo dużo się kłócilismy, ale każdemu mówił, ze jeszcze nigdy nikogo tak nie kochał itp. Nagle po tych kłótniach postanowił, ze zrobimy sobie separację. Zgodziłam się. Ani razu nie napisał przez miesiąc przerwy. Coś we mnie pękło, znowu napisałam z wyrzutami. Zerwał. Smsem.Próbowałam rozmawiać jak cywilizowani ludzie, ale nic nie odpisywał. Teraz nawet mi cześć nie mówi. Kompletnie nic. Minęło już jakieś 5 miesięcy. Ja nigdy nie potrafiłam się z tym pogodzić, pisałam do niego parę razy, ale moje wiadomości pozostały bez odzewu. Własnie skończyłam liceum, idziemy na studia. Tyle razy mówił, ze nigdy by sam nie zerwał, że będziemy razem mieszkać. A wiecie, co teraz robi? Podrywa wszystkie dziewczyny. Po kolei. Ale najgorsze jest to, że nie wybiera obcych. Tylko znane mi dobrze dziewczyny:/ Nawet jedną moją przyjaciółkę, o którą zawsze byłam przesadnie zazdrosna, bo wiedziałam, ze podobała mu się kilka lat i do niej pisał przede mną. Boli mnie ta cała sytuacja. Wiekszość trzyma jego stronę, bo nie kontrolowałam mojej zaborczości i zazdrości. Ale co on teraz robi, to przechodzi ludzkie pojęcie... Już nie wytrzymuję..
Jak sobie z tym poradzić? Nigdy nie przypuszczałam, że osoba, która o mnie dbała, zabiegała (przynajmniej tak myślałam), tak mnie zrani...Z góy bardzo dziękuję za rady
__________________
,Szło by się długo,
Gdyby nie to szkło,
to by się szło'
ISBL822 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 10:36   #2
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Mój były podrywa wszystkie dookoła

Minelo 5 miesiecy, facet olal Cie najtaniej jak mogl... nie odpisuje na sms, zerwal przez sms
Rozumiem, ze jest Ci ciezko, ale Tobie w dalszym ciagu nie chodzi o niego, tylko o to, ze ciagle jestes zazdrosna o inne... boli Cie to, ze jestes sama czy to, ze podrywa Twoja przyjaciolke, o ktora zawsze bylas zazdrosna?

Mam propozycje. Wybij sobie goscia z glowy i idz do psychologa, skoro nie radzisz sobie z zazdroscia. Chlopak jest wolny, nie mozesz mu niczego zabronic, ani niczego od niego wymagac.
Zajmij sie soba i studiami, tego kwiatu jest pol swiatu!
Merys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 10:39   #3
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Mój były podrywa wszystkie dookoła

niech sobie podrywa co Cie to obchodzi ?
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 10:43   #4
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Mój były podrywa wszystkie dookoła

Cytat:
Napisane przez ISBL822 Pokaż wiadomość
Witam mam taki problem, z którym nie daję sobie za bardzo rady.
Byłam z chłopakiem rok, bardzo dużo się kłócilismy, ale każdemu mówił, ze jeszcze nigdy nikogo tak nie kochał itp. Nagle po tych kłótniach postanowił, ze zrobimy sobie separację. Zgodziłam się. Ani razu nie napisał przez miesiąc przerwy. Coś we mnie pękło, znowu napisałam z wyrzutami. Zerwał. Smsem.Próbowałam rozmawiać jak cywilizowani ludzie, ale nic nie odpisywał. Teraz nawet mi cześć nie mówi. Kompletnie nic. Minęło już jakieś 5 miesięcy. Ja nigdy nie potrafiłam się z tym pogodzić, pisałam do niego parę razy, ale moje wiadomości pozostały bez odzewu. Własnie skończyłam liceum, idziemy na studia. Tyle razy mówił, ze nigdy by sam nie zerwał, że będziemy razem mieszkać. A wiecie, co teraz robi? Podrywa wszystkie dziewczyny. Po kolei. Ale najgorsze jest to, że nie wybiera obcych. Tylko znane mi dobrze dziewczyny:/ Nawet jedną moją przyjaciółkę, o którą zawsze byłam przesadnie zazdrosna, bo wiedziałam, ze podobała mu się kilka lat i do niej pisał przede mną. Boli mnie ta cała sytuacja. Wiekszość trzyma jego stronę, bo nie kontrolowałam mojej zaborczości i zazdrości. Ale co on teraz robi, to przechodzi ludzkie pojęcie... Już nie wytrzymuję..
Jak sobie z tym poradzić? Nigdy nie przypuszczałam, że osoba, która o mnie dbała, zabiegała (przynajmniej tak myślałam), tak mnie zrani...Z góy bardzo dziękuję za rady
Niebardzo wiem czego oczekujesz.
Miałaś chłopaka, zerwał, nie wykazuje Tobą żadnego zainteresowania, no to logiczne jest, że powinnaś go sobie odpuścić.
Podrywa Twoje koleżanki? Pewnie widzi, że Cię to wkurza, rusza i robi to żeby Ci dopiec. Po co? A cholera go wie, pewnie najdojrzalszy nie jest (zerwanie przez sms).
Tak więc, olej go.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 10:47   #5
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Mój były podrywa wszystkie dookoła

Kup szampana, wznieś toast, bo masz za co. Właśnie ominęło cię zmarnowanie części życia przy kimś takim, niech podrywa, niech bzyka wszystko, co na drzewo nie ucieka- to JUŻ nie twój problem.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 10:49   #6
BrigitteBardot
Zadomowienie
 
Avatar BrigitteBardot
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 144
Dot.: Mój były podrywa wszystkie dookoła

Nie widzę problemu. Skoro jest wolny, to chyba może spotykać się z kim chce?

Facet zakończył wasz związek, a że nie umiesz sobie z tym poradzić to tylko twój problem. Zajmij się czymś i ci przejdzie.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post45174983 LUTY wymienię
BrigitteBardot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 10:59   #7
Queer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 55
GG do Queer
Dot.: Mój były podrywa wszystkie dookoła

Zachowuje się jak dzieciak, zrywa przez smsa, podrywa wszystkie dookoła. Nie zależało mu na tobie, bo by tak nie postąpił. Dwoje ludzi, którzy się szanują, są ze sobą przez pewien czas, gdy poczują, że to nie to rozmawiają i wtedy się rozchodzą. A on podrywa bo chce ci zrobić na złość, skoro byłaś zaborcza i zazdrosna to chce ci dopiec. A tak naprawdę to ma do tego prawo, w końcu jest twoim byłym nie obecnym. Jest wolny i może robić co chce. Co prawda nie zmienia to faktu, że to jest niezbyt miłe dla ciebie i gdyby miał odrobinę godności nie zrobiłby tego.
Nie rozpaczaj, bo nie warto
__________________
Słońce jest zawsze tam gdzie pada deszcz

jesteś moją prywatną złotą rybką


Queer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-04, 11:22   #8
Dzikun
Zakorzenienie
 
Avatar Dzikun
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 5 729
Dot.: Mój były podrywa wszystkie dookoła

Nie zawracaj sobie nim głowy, nie jesteście razem prawie od pół roku, a Ty masz do niego pretensje, że podrywa laski. Daj spokój, bo nie jest wart (zerwanie przez sms, udawanie że Ciebie nie zna itp).

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------

Aha. I miłości się nie mierzy tym, że najgłośniej krzyczy światu, że Cię kocha.
Dzikun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 11:27   #9
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Mój były podrywa wszystkie dookoła

Cytat:
Napisane przez ISBL822 Pokaż wiadomość
Witam mam taki problem, z którym nie daję sobie za bardzo rady.
Byłam z chłopakiem rok, bardzo dużo się kłócilismy, ale każdemu mówił, ze jeszcze nigdy nikogo tak nie kochał itp. Nagle po tych kłótniach postanowił, ze zrobimy sobie separację. Zgodziłam się. Ani razu nie napisał przez miesiąc przerwy. Coś we mnie pękło, znowu napisałam z wyrzutami. Zerwał. Smsem.Próbowałam rozmawiać jak cywilizowani ludzie, ale nic nie odpisywał. Teraz nawet mi cześć nie mówi. Kompletnie nic. Minęło już jakieś 5 miesięcy. Ja nigdy nie potrafiłam się z tym pogodzić, pisałam do niego parę razy, ale moje wiadomości pozostały bez odzewu. Własnie skończyłam liceum, idziemy na studia. Tyle razy mówił, ze nigdy by sam nie zerwał, że będziemy razem mieszkać. A wiecie, co teraz robi? Podrywa wszystkie dziewczyny. Po kolei. Ale najgorsze jest to, że nie wybiera obcych. Tylko znane mi dobrze dziewczyny:/ Nawet jedną moją przyjaciółkę, o którą zawsze byłam przesadnie zazdrosna, bo wiedziałam, ze podobała mu się kilka lat i do niej pisał przede mną. Boli mnie ta cała sytuacja. Wiekszość trzyma jego stronę, bo nie kontrolowałam mojej zaborczości i zazdrości. Ale co on teraz robi, to przechodzi ludzkie pojęcie... Już nie wytrzymuję..
Jak sobie z tym poradzić? Nigdy nie przypuszczałam, że osoba, która o mnie dbała, zabiegała (przynajmniej tak myślałam), tak mnie zrani...Z góy bardzo dziękuję za rady
Cywilizowani ludzie nie rozmawiają przez smsy, to tak na przyszłość.

Po drugie - mówił, że kocha, ale widać nie kochał tak strasznie.
Po trzecie - podrywa laski, bo jest wolny, więc mu wolno.
Po czwarte - wybiera znane Ci laski, bo chce Ci zrobić na złość, albo zwyczajnie mu się podobają - patrz Twoja przyjaciółka, która podobała mu się od dawna.
Po piąte i ostatnie - olej go i zacznij żyć swoim życiem. Idziesz na studia, poznasz nowych ludzi, będzie dobrze. Nie ma co się oglądać za siebie. Tym bardziej na niedojrzałego gościa, który najzwyczajniej w świecie nie chce być z Tobą.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 11:32   #10
Aramintha
Wtajemniczenie
 
Avatar Aramintha
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bywa tu, bywa tam, bywa też gdzie indziej...
Wiadomości: 2 110
Dot.: Mój były podrywa wszystkie dookoła

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
Podrywa Twoje koleżanki? Pewnie widzi, że Cię to wkurza, rusza i robi to żeby Ci dopiec. Po co? A cholera go wie, pewnie najdojrzalszy nie jest (zerwanie przez sms).
Tak więc, olej go.
Cytat:
Napisane przez Queer Pokaż wiadomość
A on podrywa bo chce ci zrobić na złość, skoro byłaś zaborcza i zazdrosna to chce ci dopiec. A tak naprawdę to ma do tego prawo, w końcu jest twoim byłym nie obecnym. Jest wolny i może robić co chce.
Również tak uważam. Daj sobie z nim spokój. Idziesz na studia więc masz szansę zmienić otoczenie, poznać nowych ludzi i co najważniejsze odciąć się od byłego (chyba nie będziecie studiować razem?).
Aramintha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 12:18   #11
ilkas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 236
Dot.: Mój były podrywa wszystkie dookoła

Przesadna zazdrość i zaborczość zawsze niszczy związki, więc jakoś mnie to specjalnie nie dziwi...
ilkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-04, 12:20   #12
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Mój były podrywa wszystkie dookoła

A co cię obchodzi, skoro to były? Żeby być o byłego zazdrosną i tym się gryźć - nie szkoda ci wakacji?
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 12:25   #13
czekolada09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 29
Dot.: Mój były podrywa wszystkie dookoła

Nie powinno Cę to interesować, wolny jest więc może. A Ty zajmij się sobą zamiast się zadręczać. Spotykaj się z ludźmi, baw się, rozwijaj, popracuj nad zazdrością i zaborczością tak na przyszłość
czekolada09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 12:51   #14
new woman in town
Zakorzenienie
 
Avatar new woman in town
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 218
Dot.: Mój były podrywa wszystkie dookoła

Odpuść sobie. Przeżyj fajnie wakacje.
Po wakacjach zaczynasz chyba najlepszy etap w swoim życiu - studia.
Ciesz się tym.
A facet ma prawo robić co chce ... taka prawda.
new woman in town jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 12:52   #15
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: Mój były podrywa wszystkie dookoła

wszystko, co chciałam napisać odnośnie twojego problemu, zostało napisane powyżej. on może robić, co chce i nic ci do tego.

w ogóle jak przeczytałam temat, to mi się nasunęło sarkastyczne "straszne" ja rozumiem, jakby twój chłopak podrywał inne, ale ex?
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 13:41   #16
boja11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 34
Dot.: Mój były podrywa wszystkie dookoła

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
niech sobie podrywa co Cie to obchodzi ?
kultura wymaga tego, aby nie podrywać najbliższych osoby, z którą się rozstało...
boja11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 16:12   #17
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: Mój były podrywa wszystkie dookoła

Cytat:
Napisane przez boja11 Pokaż wiadomość
kultura wymaga tego, aby nie podrywać najbliższych osoby, z którą się rozstało...
wybacz, ale ja nigdy o takim czymś nie słyszałam. jaka kultura?
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 16:15   #18
mercer
Zadomowienie
 
Avatar mercer
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 516
Dot.: Mój były podrywa wszystkie dookoła

Cytat:
Napisane przez boja11 Pokaż wiadomość
kultura wymaga tego, aby nie podrywać najbliższych osoby, z którą się rozstało...
Jaka kultura? On z nią zerwał przez sms, na ulicy udaje że jej nie zna :P Więc jaka kultura?

Do Autorki: Olej go, już dawno nie jesteście razem, niech sobie robi co chce, a Ty się zajmij swoim zyciem
mercer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 16:26   #19
amiien_
Raczkowanie
 
Avatar amiien_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 212
Dot.: Mój były podrywa wszystkie dookoła

Robi to celowo żeby Cię wkurzyć, olej to
amiien_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-04, 16:27   #20
agusia5144
Raczkowanie
 
Avatar agusia5144
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 291
Dot.: Mój były podrywa wszystkie dookoła

Mi sie wydaje, że po prostu spodobało mu sie życie wolnego strzelca. Olej, facet który podrywa wszystkie laski dookoła nie jest nic wart albo jest zupełnie niedojrzały.

Edytowane przez agusia5144
Czas edycji: 2011-07-04 o 16:28
agusia5144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 16:31   #21
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: Mój były podrywa wszystkie dookoła

Cytat:
Napisane przez mercer Pokaż wiadomość
Jaka kultura? On z nią zerwał przez sms, na ulicy udaje że jej nie zna :P Więc jaka kultura?

Do Autorki: Olej go, już dawno nie jesteście razem, niech sobie robi co chce, a Ty się zajmij swoim zyciem
nic więcej dodać
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 16:34   #22
agusia5144
Raczkowanie
 
Avatar agusia5144
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 291
Dot.: Mój były podrywa wszystkie dookoła

A, zapomniałam napisać, tą niedojrzałość potwierdza również te zerwanie sms-em. Masakra.
agusia5144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 16:35   #23
Czekoladowaaaa
Raczkowanie
 
Avatar Czekoladowaaaa
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 126
Dot.: Mój były podrywa wszystkie dookoła

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Minelo 5 miesiecy, facet olal Cie najtaniej jak mogl... nie odpisuje na sms, zerwal przez sms
Rozumiem, ze jest Ci ciezko, ale Tobie w dalszym ciagu nie chodzi o niego, tylko o to, ze ciagle jestes zazdrosna o inne... boli Cie to, ze jestes sama czy to, ze podrywa Twoja przyjaciolke, o ktora zawsze bylas zazdrosna?

Mam propozycje. Wybij sobie goscia z glowy i idz do psychologa, skoro nie radzisz sobie z zazdroscia. Chlopak jest wolny, nie mozesz mu niczego zabronic, ani niczego od niego wymagac.
Zajmij sie soba i studiami, tego kwiatu jest pol swiatu!


Ty tez zacznij, chce ci udowodnic ze mu na tobie zalezy, ze moze miec kazdą, tylko to by bylo zrozumiale jakbys ty z nim zerwala, nie wiem... nie zwracaj na niego uwagi, najlepiej zajmij sie sobą i jak masz mozliwosc to trzymaj sie jak najdalej od niego bo sie deprechy nabawisz
__________________

Jest 3 658 848 383 mężczyzn na świecie, a Ty przejmujesz się jednym
Czekoladowaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 16:46   #24
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Mój były podrywa wszystkie dookoła

No i co z tego? Oboje jestescie wolni, Ty też mozesz podrywać kogo chcesz.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 17:24   #25
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Mój były podrywa wszystkie dookoła

Cytat:
Napisane przez BrigitteBardot Pokaż wiadomość
Nie widzę problemu. Skoro jest wolny, to chyba może spotykać się z kim chce?

Facet zakończył wasz związek, a że nie umiesz sobie z tym poradzić to tylko twój problem. Zajmij się czymś i ci przejdzie.
Tak. Zgadzam sie. Poza tym: bardzo dziecinnie sie zachowuje ten Twój były. Nie warto sobie głowy zawracać
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 17:28   #26
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Mój były podrywa wszystkie dookoła

primo - skoro facet nie odpisywal na twoje smsy to nie pisz do niego wiecej. nie narzucaj sie i nie badz nachalna...
secundo - juz nie jestescie razem, wiec ten koles moze sobie podrywac kogo chce. olej go. i popracuj nad swoja zazdroscia i zaborczoscia, bo to moze rozwalac kazdy twoj zwiazek
skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 23:02   #27
ISBL822
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 7
Dot.: Mój były podrywa wszystkie dookoła

Wiem, ze nie mam prawa mu niczego zabraniać, ale boli jak facet uderza w moje najbliższe otoczenie. Już się nawet z tym pogodziłam, to minęłam go niedawno, jak szłam z przyjaciółką, a następnego dnia już do niej pisał.. Także ręce i inne kończyny mi opadły
nie mogłam się z tym pogodzić, bo wszyscy znajomi mówili. ze to moja wina, a on taki biedaczek.. ale on wcale święty nie jest, a ja nie dam sobie tego wmówić. Dobra, macie rację, to już za długo trwa.
Boże, dziękuję, że dałeś mi szansę poznania kogoś wspaniałego w przyszłości!
a że taki idiotosapiens się trafił, no cóż... wiem, kogo omijać
__________________
,Szło by się długo,
Gdyby nie to szkło,
to by się szło'

Edytowane przez ISBL822
Czas edycji: 2011-07-04 o 23:11
ISBL822 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 23:04   #28
Lianca
Zadomowienie
 
Avatar Lianca
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 118
Dot.: Mój były podrywa wszystkie dookoła

Podrywaj jego kumpli

Musiałam coś wymyślić na siłę bo Wy mi jak zwykle najlepsze pomysły już zabrałyście
__________________
Fresh Princess of Wizaz ...  

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=551947 - moja galeria pazurkowa

04.07.2015 PM 2015



Lianca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 23:15   #29
ISBL822
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 7
Dot.: Mój były podrywa wszystkie dookoła

Cytat:
Napisane przez BrigitteBardot Pokaż wiadomość
Nie widzę problemu. Skoro jest wolny, to chyba może spotykać się z kim chce?

Facet zakończył wasz związek, a że nie umiesz sobie z tym poradzić to tylko twój problem. Zajmij się czymś i ci przejdzie.
A niech się spotyka, ja mu nie bronię, tylko może nie z moimi przyjaciółkami?
__________________
,Szło by się długo,
Gdyby nie to szkło,
to by się szło'
ISBL822 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 01:15   #30
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mój były podrywa wszystkie dookoła

Cytat:
Napisane przez ISBL822 Pokaż wiadomość
A niech się spotyka, ja mu nie bronię, tylko może nie z moimi przyjaciółkami?
Teraz to przyjaciółki są Ci winne lojalność, a nie on. Chyba nazywasz przypadkowych znajomych przyjaciółmi - przejedziesz się kiedyś na tym.
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:18.