SZAŁ STUDENCKICH CIAŁ :) - część trzecia, nie ostatnia :P - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-05, 17:31   #2161
abre90
Wtajemniczenie
 
Avatar abre90
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 319
Dot.: SZAŁ STUDENCKICH CIAŁ :) - część trzecia, nie ostatnia :P

jak tam dziewczynki, poniedziałkowy plan brania się za siebie został wykonany? mam nadzieję, że tak
a i ja też czasami zasypiam na filmach oglądając z TŻ no bo tak ciepło i milusio...
dopiero wróciłam do domu, a wyszłam o 7. nic mi się nie chce, a jeszcze tyle do zrobienia
__________________
rozpoczęcie diety - maj
było - 87,6
jest - 67,2
20,4 kg na minusie
pierwszy cel osiągnięty!
aktualnie przejście na ustabilizowanie
ostateczny cel - dobre samopoczucie w swoim ciele, wymodelowanie sylwetki, bez względu jaka będzie liczba na wadze
abre90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 17:55   #2162
StupidAlice
Czekoladoholik
 
Avatar StupidAlice
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Na obłąkanej herbatce...
Wiadomości: 12 505
Dot.: SZAŁ STUDENCKICH CIAŁ :) - część trzecia, nie ostatnia :P

Cytat:
Napisane przez abre90 Pokaż wiadomość
jak tam dziewczynki, poniedziałkowy plan brania się za siebie został wykonany? mam nadzieję, że tak

Si 10 km biegu, 3x20 min hh, 2x30 min stacjonarnego, jeszcze jakieś dywanówki zrobie bo za dużo aerobów. Z jedeniem za mało narazie ale jakimś białkiem na noc nadrobie

Cytat:
Napisane przez katiennn Pokaż wiadomość
co do pierścionka (choć uważam, że za młoooda jestem na to ), to mnie się podobają delikatne, z małym "brylancikiem" i obwódką cienką. a tak w ogóle to akceptuje srebro i białe złoto.
złoto mi się nie podoba (ponoć dziwna jestem)
coś jak: http://www.ofeminin.pl/moda/pierscionki-zareczynowe-galeria-pierscionki-zareczynowe-d14910c222506.html
btw. cena też fajna
Więc też zaliczam się do dziwnych, dla mnie to jakby kawałek metalu żółtą farba przeciągnąć białe złoto i platyna (dla tych co bank obrobili)
__________________
"Kiedy ludzie mówią Ci, że nie możesz czegoś zrobić, tak jakby chcesz spróbować...prawda?”

Margaret Chase Smith
63,5 kg
U
28.08.2014 - 55 kg
28.08.2015 - 54,9 kg
28.08.2016 - 55,2 kg
28.08.2017 - 52,6 kg
StupidAlice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 18:11   #2163
abre90
Wtajemniczenie
 
Avatar abre90
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 319
Dot.: SZAŁ STUDENCKICH CIAŁ :) - część trzecia, nie ostatnia :P

łał Alice super!! i proszę porządnie jeść, bo się mięśniaki spalą
__________________
rozpoczęcie diety - maj
było - 87,6
jest - 67,2
20,4 kg na minusie
pierwszy cel osiągnięty!
aktualnie przejście na ustabilizowanie
ostateczny cel - dobre samopoczucie w swoim ciele, wymodelowanie sylwetki, bez względu jaka będzie liczba na wadze
abre90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 18:42   #2164
felliciti
Wtajemniczenie
 
Avatar felliciti
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 415
Dot.: SZAŁ STUDENCKICH CIAŁ :) - część trzecia, nie ostatnia :P

Cytat:
Napisane przez Mrs. Pokaż wiadomość
fell - o tak my też czasami wybieramy 20-35min. Lubimy Kasie i Tomka oglądać ...
To mi łatwiej będzie napisać, czego my nie oglądamy Zawsze sprawdzamy czy są nowe odc. Big Bang Theory, How I Met Your Mother, ogólnie lubimy Comedy Central, ostatnio zaczęliśmy Misję Afganistan Kasia i Tomek nawet do głowy mi nie przyszedł, będzie trzeba obczaić, bo to chyba też krótkie odcinki co?
__________________
Look, if you had one shot, or one opportunity
To seize everything you ever wanted in one moment
Would you capture it? Or just let it slip?
felliciti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 19:08   #2165
aniaa92g
Raczkowanie
 
Avatar aniaa92g
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 386
Dot.: SZAŁ STUDENCKICH CIAŁ :) - część trzecia, nie ostatnia :P

Cytat:
Napisane przez felliciti Pokaż wiadomość
Oj Aniu, Aniu.. Widzisz się z TŻ-em codziennie? Ja dopiero teraz doceniam chwile spędzone z moim facetem, kiedy widujemy się tylko w weekendy.. Nacieszyć się sobą wtedy nie możemy i nawet jak mi zasypia na filmie (chociaż to głównie moja specjalność) to tak słodko śpi, że można się wpatrywać godzinami
Włosy też muszę ściąć, najlepiej maszynką na prosto, gdzieś za ramiona jak ostatnio


Dzisiaj to się dopiero zdenerwowałam.. Współlokatorka zepsuła mi suszarkę do włosów Tzn. wiem, że nie specjalnie i pewnie gdybym jej nie pożyczyła, to mi by się to stało, ale mimo wszystko Nie będę mogła olejować włosów na noc, bo nie umyję ich rano.. No i intensywniejsze ćwiczenia też z rana odpadają.
widzmy się na weekendzie + środa czyli w sumie 4 dni w tygodniu. Może i wyolbrzymiam, ale skoro tak jest za każdym razem już od jakiegoś roku to po prostu mnie to irytuje, a przed @ to już wgl też mam ścięte na prosto i też mniej wiecej za ramiona, teraz troszkę urosły
co do suszarki to faktycznie niefajnie, ale olejować możesz przed myciem na jakieś 2-3h jak masz czas, a efekt powinien byc ten sam bo co ma wniknąć to wniknie

Cytat:
Napisane przez basia0412 Pokaż wiadomość
felliciti przecież nie robię tego wszystkiego naraz Te wszystkie myślniki, to są ćwiczenia, z którymi miałam do czynienia od połowy sierpnia, więc spokojnie
zawsze wybieram sobie coś i planuję tak z 30 - 40 min, a jak mam ochotę, to coś dokładam Zdarzy się, że nie chce mi się już po 15 minutach i przestaję ćwiczyć - chociaż dawno tak już nie miałam

szybko się nudzę danym zestawem ćwiczeń - czasem po kilku razach jestem tak znudzona, że nie mogę nawet na dany filmik patrzeć, stąd tyle poszukiwań nowych ćwiczeń


Biorę się za przygotowania do jutrzejszej rozmowy kwalifikacyjnej -dostałam się do drugiego etapu i znowu muszę jechać jutro te 60 km, z myślą żeby dobrze wypaść A to wymaga już ode mnie pewnej wiedzy - wczoraj TŻ się ze mną uczył
podziwiam za ćwiczenia! a co do rozmowy to trzymam kciuki - pewnie już pisałaś ale co za branża? bo ja nie w temacie

Cytat:
Napisane przez Mrs. Pokaż wiadomość
A teraz wcinam sałatke owocową z musli i troszke jogurtu

Ania tak tak CP brałaś ? zauważyłaś jakąs poprawe ? Ja Ci powiem szczerze że się napaliłam A masz jakiś typ pierscionka co Ci się podobaa ? W ogole dziewczyny jakie Wam się podobają pierscionki ? Ja ide niedlugo wybierać z kolegą dla "przyjaciółki" niby wiem jaki chce i w ogole nawet mi pokazała ale ona wyznaje zasade zupelnie inną niż ja : im większy tym lepszy najlepiej na caaaaaały palec

Miłego dnia
szczerze mówiąc, średnio włosy leca jak leciały, ale zastanawia mnie czy leca mi głównie włosy od cebulek, czy połamane co do szybkosci to mi włosy ogólnie szybko rosną więc nie moge powiedzieć

Co do pierścionka to też wolę takie delikatne, nie rzucające się w oczy swoimi brylantami, diamentami czy co tam jeszcze ogólnie nie lubię chodzić w pierscionkach ale takim bym nie pogardziła i jestem fanką złota, nie przepadam za srebrem, poza tym mam wrażenie że w złocie mi bardziej do twarzy

Zaraz sobię utrę jabłuszko i dodam pietruszke - niestety nie mam blendera, ani miksera nawet : ( ale szykuje się pyszna kolacja

Edytowane przez aniaa92g
Czas edycji: 2012-11-05 o 19:09
aniaa92g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 20:00   #2166
Mrs.
Zakorzenienie
 
Avatar Mrs.
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 3 710
Dot.: SZAŁ STUDENCKICH CIAŁ :) - część trzecia, nie ostatnia :P

A u mnie pustki w lodówce , musze jutro isc na większe zakupy bo mizernie

Ania mi też wypadaja ale własnie nie z cebulkami, po prostu się łamią. Kupiłam dwa opakowania i zobaczymy co do efektów, mam ciemne odrosty więc latwo zauważe czy dużo urosły czy nie
Mrs. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 20:02   #2167
basia0412
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 343
Dot.: SZAŁ STUDENCKICH CIAŁ :) - część trzecia, nie ostatnia :P

Aniu praca w banku Zobaczymy, czy coś wyjdzie - nastawiam się pozytywnie
a ćwiczenia ostatnio bardzo polubiłam, w dodatku mam na nie czas, co jest dla mnie sporą motywacją

Kupiłam dzisiaj balsam do włosów Mrs. Potters z aloesem i ekstraktem z jedwabiu - mam nadzieję, że moje włosy go polubią

Zastanawiałam się nad kupnem CP, ale gdzieś wyczytałam, że włoski na całym ciele mogą rosnąć szybciej, a wolałabym tego uniknąć. Na szczęście moje włosiska nie wypadają.

Zrobiłyśmy z mamą zakupy spożywcze, to mam też fajne jedzonko w lodówce

Edytowane przez basia0412
Czas edycji: 2012-11-05 o 20:05
basia0412 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-05, 20:13   #2168
Mrs.
Zakorzenienie
 
Avatar Mrs.
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 3 710
Dot.: SZAŁ STUDENCKICH CIAŁ :) - część trzecia, nie ostatnia :P

Basia ja szczególnie zauważyłam że brwi mi zarosły nie wiem czy to możliwe po tyg brania, ale mam krzaki jak nie wiem co a takich nie miałam
Mrs. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 20:23   #2169
StupidAlice
Czekoladoholik
 
Avatar StupidAlice
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Na obłąkanej herbatce...
Wiadomości: 12 505
Dot.: SZAŁ STUDENCKICH CIAŁ :) - część trzecia, nie ostatnia :P

Cytat:
Napisane przez Mrs. Pokaż wiadomość
Basia ja szczególnie zauważyłam że brwi mi zarosły nie wiem czy to możliwe po tyg brania, ale mam krzaki jak nie wiem co a takich nie miałam
Żartujesz? Długo to trwało? Moje dalej kiepsko rosną

Opiłam się dziś kawy i cierpie.
__________________
"Kiedy ludzie mówią Ci, że nie możesz czegoś zrobić, tak jakby chcesz spróbować...prawda?”

Margaret Chase Smith
63,5 kg
U
28.08.2014 - 55 kg
28.08.2015 - 54,9 kg
28.08.2016 - 55,2 kg
28.08.2017 - 52,6 kg
StupidAlice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 20:26   #2170
basia0412
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 343
Dot.: SZAŁ STUDENCKICH CIAŁ :) - część trzecia, nie ostatnia :P

gęste brwi, które są dobrze wyregulowane wyglądają ładnie ale po tygodniu już?

Bałabym się, że znowu pojawi mi się wąsik - udało mi się go praktycznie pozbyć i że włosy na rękach urosną jeszcze mocniej albo ściemnieję - chyba bym się załamała. O nogach i pachach nie wspominam i tak już często się golę...
basia0412 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 20:36   #2171
Mrs.
Zakorzenienie
 
Avatar Mrs.
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 3 710
Dot.: SZAŁ STUDENCKICH CIAŁ :) - część trzecia, nie ostatnia :P

Alice coś Ty biore po 4 tabletki dziennie dzisiaj wziełam 5 bo kończyłam listek. Jestem w szoku na jutro sie umówiłam na regulacje, i od jutra biore drugi listek to przyjrze się dokladniej. Ogolnie brwi mi najszybciej rosną ale tydzień temu nie byłam tak zarośnięta jak dzisiaj

Basia ja mam rzadkie brwi, w codziennym makijażu zageszczam ich cieniem albo paletką do brwi i wtedy wyglądają ok Ja na rękach praktycznie w ogole wlosów nie mam
Mrs. jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-05, 20:38   #2172
basia0412
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 343
Dot.: SZAŁ STUDENCKICH CIAŁ :) - część trzecia, nie ostatnia :P

w takim razie zagęszczenie brwi u Ciebie będzie bardzo pozytywne - dobrze myślę?


ja niestety jestem zarośnięta. Ale brwi mam ładne
basia0412 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 20:41   #2173
StupidAlice
Czekoladoholik
 
Avatar StupidAlice
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Na obłąkanej herbatce...
Wiadomości: 12 505
Dot.: SZAŁ STUDENCKICH CIAŁ :) - część trzecia, nie ostatnia :P

Cytat:
Napisane przez Mrs. Pokaż wiadomość
Alice coś Ty biore po 4 tabletki dziennie dzisiaj wziełam 5 bo kończyłam listek. Jestem w szoku na jutro sie umówiłam na regulacje, i od jutra biore drugi listek to przyjrze się dokladniej. Ogolnie brwi mi najszybciej rosną ale tydzień temu nie byłam tak zarośnięta jak dzisiaj

Basia ja mam rzadkie brwi, w codziennym makijażu zageszczam ich cieniem albo paletką do brwi i wtedy wyglądają ok Ja na rękach praktycznie w ogole wlosów nie mam

A żeby Cię....

Jesteś blondynką czy brunetką?

Basik takie gęste ala naturalny- busz Nie myślałaś o rozjaśnianiu włosów na rękach?
__________________
"Kiedy ludzie mówią Ci, że nie możesz czegoś zrobić, tak jakby chcesz spróbować...prawda?”

Margaret Chase Smith
63,5 kg
U
28.08.2014 - 55 kg
28.08.2015 - 54,9 kg
28.08.2016 - 55,2 kg
28.08.2017 - 52,6 kg
StupidAlice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 20:46   #2174
basia0412
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 343
Dot.: SZAŁ STUDENCKICH CIAŁ :) - część trzecia, nie ostatnia :P

włosy na moich rękach są dosyć jasne, ale za to długie. Mam je od... nie pamiętam nawet kiedy... Już się do nich przyzwyczaiłam, ale nie chcę żeby było ich więcej, a tym bardziej żeby ściemniały. Carne to mam na nogach, ale je depiluję regularnie - tylko muszę uważać czym, bo mam skłonność do alergii i wysypek po golenie. Ale sobie radzę
basia0412 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 20:51   #2175
abre90
Wtajemniczenie
 
Avatar abre90
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 319
Dot.: SZAŁ STUDENCKICH CIAŁ :) - część trzecia, nie ostatnia :P

depilacja depilacja...brr przeczekam ten temat
__________________
rozpoczęcie diety - maj
było - 87,6
jest - 67,2
20,4 kg na minusie
pierwszy cel osiągnięty!
aktualnie przejście na ustabilizowanie
ostateczny cel - dobre samopoczucie w swoim ciele, wymodelowanie sylwetki, bez względu jaka będzie liczba na wadze
abre90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 20:57   #2176
StupidAlice
Czekoladoholik
 
Avatar StupidAlice
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Na obłąkanej herbatce...
Wiadomości: 12 505
Dot.: SZAŁ STUDENCKICH CIAŁ :) - część trzecia, nie ostatnia :P

Cytat:
Napisane przez abre90 Pokaż wiadomość
depilacja depilacja...brr przeczekam ten temat


Kiedyś jak byłam młoda to ogoliłam sobie włosy na rękach, efektów możecie się domyślić
__________________
"Kiedy ludzie mówią Ci, że nie możesz czegoś zrobić, tak jakby chcesz spróbować...prawda?”

Margaret Chase Smith
63,5 kg
U
28.08.2014 - 55 kg
28.08.2015 - 54,9 kg
28.08.2016 - 55,2 kg
28.08.2017 - 52,6 kg
StupidAlice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 21:01   #2177
basia0412
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 343
Dot.: SZAŁ STUDENCKICH CIAŁ :) - część trzecia, nie ostatnia :P

wolę nawet nie myśleć, co Cię spotkało za to
basia0412 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 21:01   #2178
felliciti
Wtajemniczenie
 
Avatar felliciti
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 415
Dot.: SZAŁ STUDENCKICH CIAŁ :) - część trzecia, nie ostatnia :P

Cytat:
Napisane przez StupidAlice Pokaż wiadomość


Kiedyś jak byłam młoda to ogoliłam sobie włosy na rękach, efektów możecie się domyślić
A ja sobie OGOLIŁAM włoski między brwiami w podstawówce Do dzisiaj odczuwam skutki
__________________
Look, if you had one shot, or one opportunity
To seize everything you ever wanted in one moment
Would you capture it? Or just let it slip?
felliciti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 21:15   #2179
basia0412
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 343
Dot.: SZAŁ STUDENCKICH CIAŁ :) - część trzecia, nie ostatnia :P

miedzy brwiami, to ja muszę wyrywać od gimnazjum - inaczej miałabym zrośnięte brwi na środku na szczęście włoski w tym miejscu odrastają mi wolno
basia0412 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-05, 21:44   #2180
Mrs.
Zakorzenienie
 
Avatar Mrs.
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 3 710
Dot.: SZAŁ STUDENCKICH CIAŁ :) - część trzecia, nie ostatnia :P

basia zagęszczenie byłoby u mnie jak najbardziej na plusik

Alice mieszana teraz jak farbowana to blondynka ale ogólnie to taka szatynka nijaka haha no cos Ty mi by to do głowy nie przyszło ale znam dużo osób co kombinowało z tym

fell i tak dobrze ze miedzy brwiami a nie przyszlo Ci do głowy brwi maszynką regulować

dobr dobra jak już tak piszemy To kto lubi u mężczyzn taki delikatny zarościk ? okej przyznam sie pierwsza ja lubię ale mojego tż bozia nie obdarzyła zarostem
Mrs. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 22:17   #2181
katiennn
Zakorzenienie
 
Avatar katiennn
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10 877
GG do katiennn
Dot.: SZAŁ STUDENCKICH CIAŁ :) - część trzecia, nie ostatnia :P

jest w końcu jakiś temat o facetach (dzięki Mrs. ) to jestem i ja może rozwiniemy? dajmy diecie odpocząć

ja lubię, nie mocny, ale taką trzydniówkę, mój TŻ wygląda wyjątkowo męsko wtedy ALE baaardzo mnie wkurza, jak mnie kuje (nie pytajcie gdzie ) i dlatego mój mężczyzna jest zobligowany do częstego golenia się albo golenie albo koniec z buziakami - działa zawsze

psyyt. a co do depilacji, to ja w ogóle nie mam prawie włosów na rękach, na nogach mi odrastają ciemniejsze, ale bardzo miękkie
w ogóle ze skórą nie mam żadnych problemów po goleniu, także spoko

a co do włosów tych na głowie to jutro lecę po CP, a ogólnie to zapuszczam, zagęszczam, olejuje włosy, ale to chyba wiecie
__________________
odwielorybiam się



Edytowane przez katiennn
Czas edycji: 2012-11-05 o 22:19
katiennn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 23:13   #2182
StupidAlice
Czekoladoholik
 
Avatar StupidAlice
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Na obłąkanej herbatce...
Wiadomości: 12 505
Dot.: SZAŁ STUDENCKICH CIAŁ :) - część trzecia, nie ostatnia :P

Cytat:
Napisane przez katiennn Pokaż wiadomość
jest w końcu jakiś temat o facetach (dzięki Mrs. ) to jestem i ja może rozwiniemy? dajmy diecie odpocząć

ja lubię, nie mocny, ale taką trzydniówkę, mój TŻ wygląda wyjątkowo męsko wtedy ALE baaardzo mnie wkurza, jak mnie kuje (nie pytajcie gdzie ) i dlatego mój mężczyzna jest zobligowany do częstego golenia się albo golenie albo koniec z buziakami - działa zawsze

psyyt. a co do depilacji, to ja w ogóle nie mam prawie włosów na rękach, na nogach mi odrastają ciemniejsze, ale bardzo miękkie
w ogóle ze skórą nie mam żadnych problemów po goleniu, także spoko

a co do włosów tych na głowie to jutro lecę po CP, a ogólnie to zapuszczam, zagęszczam, olejuje włosy, ale to chyba wiecie
Kilkudniowy zarost jak najbardziej na plus, duży plus (to taki darmowy masaż poprawiajacy krążenie )
__________________
"Kiedy ludzie mówią Ci, że nie możesz czegoś zrobić, tak jakby chcesz spróbować...prawda?”

Margaret Chase Smith
63,5 kg
U
28.08.2014 - 55 kg
28.08.2015 - 54,9 kg
28.08.2016 - 55,2 kg
28.08.2017 - 52,6 kg
StupidAlice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 07:22   #2183
coffee_flavour
Rozeznanie
 
Avatar coffee_flavour
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 866
Dot.: SZAŁ STUDENCKICH CIAŁ :) - część trzecia, nie ostatnia :P

Witam przy śniadaniu

Cytat:
Napisane przez Mrs. Pokaż wiadomość
basia zagęszczenie byłoby u mnie jak najbardziej na plusik

Alice mieszana teraz jak farbowana to blondynka ale ogólnie to taka szatynka nijaka haha no cos Ty mi by to do głowy nie przyszło ale znam dużo osób co kombinowało z tym

fell i tak dobrze ze miedzy brwiami a nie przyszlo Ci do głowy brwi maszynką regulować

dobr dobra jak już tak piszemy To kto lubi u mężczyzn taki delikatny zarościk ? okej przyznam sie pierwsza ja lubię ale mojego tż bozia nie obdarzyła zarostem
Moja koleżanka w gimnazjum zgoliła sobie brwi do połowy maszynką
To była tragedia.

A co do zarostu u facetów to taki trzydniowy jak kattien pisała jest mega seksowny i taki męski Chociaż nie każdemu facetowi to pasuje.

Wczoraj zrobiłam Zwow, dzisiaj w planach trening interwałowy.

Jeden dzień czystego jedzenie i brzuch zrobił się płaski, uf

Miłego dnia
coffee_flavour jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 07:52   #2184
felliciti
Wtajemniczenie
 
Avatar felliciti
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 415
Dot.: SZAŁ STUDENCKICH CIAŁ :) - część trzecia, nie ostatnia :P

Dzień dobry

Zarost u faceta? A co to takiego? heh mój to nie dopuszcza do 3-dniowego zarostu, bo wie, że zawsze wtedy marudzę Nic nie poradzę, że wolę gładziutkich

Basiu ja przez tą swoją głupotę też. Mam problem z czarnymi kropeczkami, jak próbuję je zlikwidować (to jest silniejsze ode mnie ) to zostają mi małe ranki, które się goją przez kilka dni.. Albo i dłużej.

Tak w ogóle to szczena mi opadła jak ostatnio zobaczyłam o czym rozmawiałyście! 400 zł nosić na twarzy Moim jedynym kosmetykiem jest tusz do rzęs za 10 zł i czasem po kąpieli używam kremu z Ziajki jak mnie za bardzo "ściąga" Chociaż to pewnie dlatego, że nigdy nie umiałam nakładać podkładu, zawsze mi się wydawało, że nie rozprowadziłam go dobrze i to widać (to było może ze 3 razy w moim całym życiu )
__________________
Look, if you had one shot, or one opportunity
To seize everything you ever wanted in one moment
Would you capture it? Or just let it slip?
felliciti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 08:22   #2185
aniaa92g
Raczkowanie
 
Avatar aniaa92g
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 386
Dot.: SZAŁ STUDENCKICH CIAŁ :) - część trzecia, nie ostatnia :P

Cytat:
Napisane przez Mrs. Pokaż wiadomość
A u mnie pustki w lodówce , musze jutro isc na większe zakupy bo mizernie

Ania mi też wypadaja ale własnie nie z cebulkami, po prostu się łamią. Kupiłam dwa opakowania i zobaczymy co do efektów, mam ciemne odrosty więc latwo zauważe czy dużo urosły czy nie
to na wypadanie raczej nie pomogą, ale na porost pewnie tak mi ogólnie szybko rosna to nie wiem czy jest różnica :P

Cytat:
Napisane przez basia0412 Pokaż wiadomość
Aniu praca w banku Zobaczymy, czy coś wyjdzie - nastawiam się pozytywnie
a ćwiczenia ostatnio bardzo polubiłam, w dodatku mam na nie czas, co jest dla mnie sporą motywacją
daj znać jak poszło, powodzenia

Cytat:
Napisane przez Mrs. Pokaż wiadomość
Basia ja szczególnie zauważyłam że brwi mi zarosły nie wiem czy to możliwe po tyg brania, ale mam krzaki jak nie wiem co a takich nie miałam
moje zawsze rosły jak szalone, a że nie umiem sobie z nimi poradzic to czasami wyglądam śmiesznie muszę się wybrać do gabinetu

Cytat:
Napisane przez basia0412 Pokaż wiadomość
gęste brwi, które są dobrze wyregulowane wyglądają ładnie ale po tygodniu już?

Bałabym się, że znowu pojawi mi się wąsik - udało mi się go praktycznie pozbyć i że włosy na rękach urosną jeszcze mocniej albo ściemnieję - chyba bym się załamała. O nogach i pachach nie wspominam i tak już często się golę...
gęste brwi są piękne! jak pozbyłaś się wąsika?

Cytat:
Napisane przez StupidAlice Pokaż wiadomość
A żeby Cię....

Jesteś blondynką czy brunetką?

Basik takie gęste ala naturalny- busz Nie myślałaś o rozjaśnianiu włosów na rękach?
tak

Cytat:
Napisane przez Mrs. Pokaż wiadomość
basia zagęszczenie byłoby u mnie jak najbardziej na plusik

Alice mieszana teraz jak farbowana to blondynka ale ogólnie to taka szatynka nijaka haha no cos Ty mi by to do głowy nie przyszło ale znam dużo osób co kombinowało z tym

fell i tak dobrze ze miedzy brwiami a nie przyszlo Ci do głowy brwi maszynką regulować

dobr dobra jak już tak piszemy To kto lubi u mężczyzn taki delikatny zarościk ? okej przyznam sie pierwsza ja lubię ale mojego tż bozia nie obdarzyła zarostem
mój TŻ tez nie ma bujnego zarostu i nie wygląda to za ciekawie, więc goli prawie za każdym razem jak ma do mnie przyjechać ale 3 dniowy i przystojnych brunetów -
aniaa92g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 12:51   #2186
basia0412
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 343
Dot.: SZAŁ STUDENCKICH CIAŁ :) - część trzecia, nie ostatnia :P

Wróciłam z rozmowy. Dowiedziałam się, że będą dzwonić za 2-3 tygodnie! Strasznie długo, ale zobaczymy. Nie dałam się zagiąć żadnym pytaniem, ze scenki też jakoś wybrnęłam... Okaże się. Póki co, to zabieram się za dalsze poszukiwania.

Wąsik? Kiedyś próbowałam nacierać sokiem z cytryny, bo słyszałam, że może rozjaśnić, ale za bardzo nie pomogło. Jak zaczęłam brać hormony, to sam wyjaśniał

Męski zarost? Niestety mój TŻ ma jasny zarost i bardzo nieregularny, goli się często żeby mnie nie drapać i lepiej wygląda gładki.Niektórzy panowie wyglądają sexy w zaroście 2-3 dniowym.

U mnie dzisiaj bez treningu, bo dopiero wróciłam, a potem jestem umówiona z TŻ - cwaniaczek kupił kinecta i trenigi z nike to może potestujemy coś

Wczoraj zrobiłam dużo ćwiczeń na nogi i mam takie zakwasy na łydkach, że nie umiem po schodach chodzić...!
basia0412 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 13:33   #2187
aniaa92g
Raczkowanie
 
Avatar aniaa92g
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 386
Dot.: SZAŁ STUDENCKICH CIAŁ :) - część trzecia, nie ostatnia :P

Cytat:
Napisane przez basia0412 Pokaż wiadomość
Wróciłam z rozmowy. Dowiedziałam się, że będą dzwonić za 2-3 tygodnie! Strasznie długo, ale zobaczymy. Nie dałam się zagiąć żadnym pytaniem, ze scenki też jakoś wybrnęłam... Okaże się. Póki co, to zabieram się za dalsze poszukiwania.

Wąsik? Kiedyś próbowałam nacierać sokiem z cytryny, bo słyszałam, że może rozjaśnić, ale za bardzo nie pomogło. Jak zaczęłam brać hormony, to sam wyjaśniał

Męski zarost? Niestety mój TŻ ma jasny zarost i bardzo nieregularny, goli się często żeby mnie nie drapać i lepiej wygląda gładki.Niektórzy panowie wyglądają sexy w zaroście 2-3 dniowym.

U mnie dzisiaj bez treningu, bo dopiero wróciłam, a potem jestem umówiona z TŻ - cwaniaczek kupił kinecta i trenigi z nike to może potestujemy coś

Wczoraj zrobiłam dużo ćwiczeń na nogi i mam takie zakwasy na łydkach, że nie umiem po schodach chodzić...!
to faktycznie długo, chyba nie spieszno im po nowego pracownika oby się udało ah, czyli woda z cytryny mi zostałą :p i słyszałam kiedys cos o wodzie utlenionej, moze spróbuje :p

ale fajnie, też bym chciała mieć taki sprzęcior, ale najpierw musiałabym mieć TV
aniaa92g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 13:40   #2188
StupidAlice
Czekoladoholik
 
Avatar StupidAlice
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Na obłąkanej herbatce...
Wiadomości: 12 505
Dot.: SZAŁ STUDENCKICH CIAŁ :) - część trzecia, nie ostatnia :P

Cytat:
Napisane przez coffee_flavour Pokaż wiadomość
Moja koleżanka w gimnazjum zgoliła sobie brwi do połowy maszynką
To była tragedia.



Jeden dzień czystego jedzenie i brzuch zrobił się płaski, uf
Przypadkiem czy celowo?! Nogi goliła, wąs i się zamachnęła?

Cytat:
Napisane przez basia0412 Pokaż wiadomość
Wróciłam z rozmowy. Dowiedziałam się, że będą dzwonić za 2-3 tygodnie! Strasznie długo, ale zobaczymy. Nie dałam się zagiąć żadnym pytaniem, ze scenki też jakoś wybrnęłam... Okaże się. Póki co, to zabieram się za dalsze poszukiwania.

Wąsik? Kiedyś próbowałam nacierać sokiem z cytryny, bo słyszałam, że może rozjaśnić, ale za bardzo nie pomogło. Jak zaczęłam brać hormony, to sam wyjaśniał

Męski zarost? Niestety mój TŻ ma jasny zarost i bardzo nieregularny, goli się często żeby mnie nie drapać i lepiej wygląda gładki.Niektórzy panowie wyglądają sexy w zaroście 2-3 dniowym.

U mnie dzisiaj bez treningu, bo dopiero wróciłam, a potem jestem umówiona z TŻ - cwaniaczek kupił kinecta i trenigi z nike to może potestujemy coś

Wczoraj zrobiłam dużo ćwiczeń na nogi i mam takie zakwasy na łydkach, że nie umiem po schodach chodzić...!

Kochana bądź dobrej myśli i odpoczywaj bo jak zadzwonią za 3 tygodnie to koniec i do roboty będzie się trzeba brać

Kinect wiesz jak można się wyszaleć? Poćwiczyć, koleżanka nieźle joge sobie po tym obcykała. Na ćwiczeniach z "Programowania rehabilitacji w geriatrii" prowadzący właśnie kinect przyniósł i całe zajęcia szaleliśmy ( to był przykład aktywności fizycznej dla ludzi starszych)

Dziś 11 km biegu za mną,potem jeszcze na rowerek wskocze
__________________
"Kiedy ludzie mówią Ci, że nie możesz czegoś zrobić, tak jakby chcesz spróbować...prawda?”

Margaret Chase Smith
63,5 kg
U
28.08.2014 - 55 kg
28.08.2015 - 54,9 kg
28.08.2016 - 55,2 kg
28.08.2017 - 52,6 kg
StupidAlice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 13:51   #2189
basia0412
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 343
Dot.: SZAŁ STUDENCKICH CIAŁ :) - część trzecia, nie ostatnia :P

Alcie odpoczynku, to ja mam już powyżej dziurek w nosie
TŻ kupił kinect z myślą, że zacznie ćwiczyć i mam nadzieję, że mój leniuch kanapowy dotrzyma danej mi obietnicy

Aniu Woda utleniona na rozjaśniane włosków? Kiedyś coś czytałam takiego, ale nie wiem, czy nie trzeba było jej z czymś zmieszać (nie próbowałam) Mi cytryna nie pomogła, ale warto spróbować - tylko uważaj żeby się tym sokiem/ plasterkiem z cytryny po podrażnionej skórze nie pomazać, bo szczypać może Rumianek też chyba ma właściwości rozjaśniające

Edytowane przez basia0412
Czas edycji: 2012-11-06 o 13:52
basia0412 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 13:56   #2190
StupidAlice
Czekoladoholik
 
Avatar StupidAlice
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Na obłąkanej herbatce...
Wiadomości: 12 505
Dot.: SZAŁ STUDENCKICH CIAŁ :) - część trzecia, nie ostatnia :P

Cytat:
Napisane przez basia0412 Pokaż wiadomość
Alcie odpoczynku, to ja mam już powyżej dziurek w nosie
TŻ kupił kinect z myślą, że zacznie ćwiczyć i mam nadzieję, że mój leniuch kanapowy dotrzyma danej mi obietnicy

Aniu Woda utleniona na rozjaśniane włosków? Kiedyś coś czytałam takiego, ale nie wiem, czy nie trzeba było jej z czymś zmieszać (nie próbowałam) Mi cytryna nie pomogła, ale warto spróbować - tylko uważaj żeby się tym sokiem/ plasterkiem z cytryny po podrażnionej skórze nie pomazać, bo szczypać może Rumianek też chyba ma właściwości rozjaśniające

Kiedyś ręce wodą utlenioną smarowałam (włoski) cytryna rozjaśniła mi te na głowie więc z innymi też pewnie da rade ale trzeba czasu (miód też działa rozjaśniająco ale znacznie dłużej to trwa)
__________________
"Kiedy ludzie mówią Ci, że nie możesz czegoś zrobić, tak jakby chcesz spróbować...prawda?”

Margaret Chase Smith
63,5 kg
U
28.08.2014 - 55 kg
28.08.2015 - 54,9 kg
28.08.2016 - 55,2 kg
28.08.2017 - 52,6 kg
StupidAlice jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:13.