Botox - która się odważyła i jakie efekty?? - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-28, 08:37   #421
agne2
Raczkowanie
 
Avatar agne2
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 46
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

a gdzie robisz zabiegi?
agne2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 19:40   #422
MissHeresy
Raczkowanie
 
Avatar MissHeresy
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Lubelskie i IE
Wiadomości: 156
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

No właśnie gdzie? Bo i do mnie się zbliża ta wielkopomna chwila... A jak sprawisz, że Twoj lekarz będzie miał dzięki Tobie jeszcze wiecej klientek to może da jeszcze większe zniżki dostaniesz?
MissHeresy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 21:45   #423
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Cytat:
Napisane przez agne2 Pokaż wiadomość
a gdzie robisz zabiegi?
Cytat:
Napisane przez MissHeresy Pokaż wiadomość
No właśnie gdzie? Bo i do mnie się zbliża ta wielkopomna chwila... A jak sprawisz, że Twoj lekarz będzie miał dzięki Tobie jeszcze wiecej klientek to może da jeszcze większe zniżki dostaniesz?
wysłałam wiadomości Wam
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-30, 13:47   #424
MissHeresy
Raczkowanie
 
Avatar MissHeresy
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Lubelskie i IE
Wiadomości: 156
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Cytat:
Napisane przez moee Pokaż wiadomość
wysłałam wiadomości Wam
Dzięęękuujemy!

Drogie Panie, a czy po pierwszysm botoksie trzeba robić kolejne? Tzn. wiem, że trzeba aby utrzymać efekt ale zastanawia mnie czy skóra po nie jest w gorszej kondycji niż przed. Tzn. Mam lwią zmarę, którą kremami nieco zmniejszyłam ale nie usunęłam. Załóżmy, że strzelę sobie działkę a po kilku miesiącach się spłyci. Jeśli nie chcę kolejny raz się kłuć, czy skóra po nie będzie gorsza niż przed zabiegiem?

Plan mam taki aby w przyszłym roku rozpocząć walkę i muszę się nieco przygotować.
MissHeresy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-31, 00:10   #425
Sussi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 35
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Cytat:
Napisane przez MissHeresy Pokaż wiadomość
Dzięęękuujemy!

Drogie Panie, a czy po pierwszysm botoksie trzeba robić kolejne? Tzn. wiem, że trzeba aby utrzymać efekt ale zastanawia mnie czy skóra po nie jest w gorszej kondycji niż przed. Tzn. Mam lwią zmarę, którą kremami nieco zmniejszyłam ale nie usunęłam. Załóżmy, że strzelę sobie działkę a po kilku miesiącach się spłyci. Jeśli nie chcę kolejny raz się kłuć, czy skóra po nie będzie gorsza niż przed zabiegiem?

Plan mam taki aby w przyszłym roku rozpocząć walkę i muszę się nieco przygotować.
Skóra nigdy nie będzie w gorszej kondycji niż przed zabiegiem i na pewno zmarszczka (mimo upływu miesięcy po zabiegu) będzie płytsza niż przed zabiegiem.
Sussi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-31, 07:31   #426
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Ja słyszałam, że botox hamuje starzenie bo w tym czasie, w którym działa proces nie postępuję. Po ustąpieniu botoxu skóra wraca do stanu sprzed wstrzyknięcia czyli jest młodsza o te kilka miesięcy.
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-31, 10:45   #427
MissHeresy
Raczkowanie
 
Avatar MissHeresy
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Lubelskie i IE
Wiadomości: 156
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Same zalety

Gdyby któraś z was mogła polecić botoksoroba w Lublinie to by było super, w innym przypadku pozostaje Wa-wa polecona przez moee.
MissHeresy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-13, 14:25   #428
Malena222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 13
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

A może Wrocław? Czy to za daleko??? Ja to jestem takim freakiem, ze moge nawet na drugi koniec Polski pojechać, byle tylko efekt był taki jak trzeba
Malena222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-17, 18:16   #429
tracy007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Cytat:
Napisane przez moee Pokaż wiadomość
wysłałam wiadomości Wam
Ja również bardzo proszę o namiary
tracy007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-28, 08:26   #430
amelkawielka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13
Dot.: Botox kraków

Długo się nie mogłam przekonać, ale po wizycie w osteomedzie w krakowie zmieniłam zdanie. Bardzo profesjonalna obsługa, wyjaśnili mi jak to wszystko działa i wykonałam zabieg. Jestem zadowolona i też mogę polecić. Nie spodziewałam się takich efektów.
amelkawielka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-30, 15:36   #431
zuzikkot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

ja regularnie co 6 miesiecy wstrzykuje sobie botox odkad skonczylam 31 lat i jestem ogromna fanka tego zabiegu. Nigdy nie wystapily u mnie zadne skutki uboczne, dzieki temu ze zostalam o nich poinformowana podczas pierwszej wizyty i stosowalam sie do wszystkich zalecen mojego lekarza. Efekty są fantastyczne, zmarszczki na czole w ogole sie nie rysuja, do tego wyglada to bardzo naturalnie. Nikt z moich znajomych nawet nie podejrzewa ze wykorzystuje dobrodziejstwa medycyny estetycznej. Uwazam ze efekty zabiegu zaleza od lekarza ktory je wykonuje. Ja jestem bardzo zadowolona z mojego, jest bardzo dokladny i mam do niego pelne zaufanie. To dr Krzysztof Miracki z kliniki beautymed, bardzo go polecam, jak botox to tylko u niego
zuzikkot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-02, 12:55   #432
jumapili
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Dortmund
Wiadomości: 66
Dot.: Botox w Warszawie -- gdzie ?

Cytat:
Napisane przez blue eyes Pokaż wiadomość
Witam serdecznie !!!

Jestem już prawie zdecydowana na taki zabieg likwidacji zmarszczek.

Czy możecie polecić mi miejsce gdzie najlepiej byłoby go wykonać i u kogo?
podbijam. Gdzie e Warszawie sa sprawdzone gabinety.

Zadna nie robila botoksu??

Chcialam przed weselem usunac kurze lapki
jumapili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-02, 13:01   #433
jumapili
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Dortmund
Wiadomości: 66
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Cytat:
Napisane przez moee Pokaż wiadomość
Pisałam w 2008 w tym wątku , że się kiedyś zdecyduje , i .. stosuję od 4 lat

Ostrzykuje się u lekarza medycyny estetycznej( do kosmetyczek nie mam zaufania) , botoks na czoło w zmarszczki poziome+ kwas na bruzdy nosowo- wargowe, ze zmarszczkami pod/koło oczu nie mam problemu bo ich po prostu nie mam . Botoks robię raz na pól roku, kwas raz do roku . Efekty ? nie mam zmarszczek na czole i nie mam bruzd - a miałam duże i głębokie ( po kwasie efekt coraz lepszy jest za każdym razem , ostatni raz robiłam półtora roku temu i widzę że spokojnie pociągnę jeszcze kilka miesięcy ) Botoks schodzi szybciej , mimo to widzę że oduczyłam się nawyku marszczenia czoła, i zmarszczki jak schodzi botoks są płytkie , bardziej wygładzone niż przed stosowaniem
Na pewno nie zrezygnuję z tego , wyglądam dużo młodziej

Koszt za kwas i botoks? około 1200 na rok ( promocje jako klientka która chodzi od 4 lat do jednego lekarza z polecenia innej stałej klientki etc)- więc wychodzi 100 miesięcznie. Samopoczucie moje za to bezcenne
jak warszawie to tez poprosze o namiary!!!
jumapili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-02, 19:01   #434
marsi696
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 29
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Rok temu robiłam kwas na bruzdy nosowo-wargowe (odważyłam się skorzystać z oferty Groupona) - natychmiastowy zadowalający, naturalny efekt, choć przed zabiegiem bruzdy były dość głębokie; po paru miesiącach zdecydowałam się na botox na czoło - warto było, a i ból i koszt stosunkowo niewielki Niedługo wracam na powtórkę
marsi696 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-04, 22:05   #435
MissHeresy
Raczkowanie
 
Avatar MissHeresy
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Lubelskie i IE
Wiadomości: 156
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Cytat:
Napisane przez marsi696 Pokaż wiadomość
Rok temu robiłam kwas na bruzdy nosowo-wargowe (odważyłam się skorzystać z oferty Groupona) - natychmiastowy zadowalający, naturalny efekt, choć przed zabiegiem bruzdy były dość głębokie; po paru miesiącach zdecydowałam się na botox na czoło - warto było, a i ból i koszt stosunkowo niewielki Niedługo wracam na powtórkę
Hej, a w Lublinie robiłaś? Jestem umowiona do Ideal Med na koniec maja ale nie jestem na 100% czy to dobry/najlepszy wybór. Z góry dzięki!
MissHeresy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-05, 20:30   #436
marsi696
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 29
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

tak, w Lublinie na Kruczkowskiego - Juvemed
marsi696 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 14:48   #437
klimak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 7
Dot.: Botox w Warszawie -- gdzie ?

Witam,
Ja korzystałam co prawda z zupełni innego rodzaju usługi ale wszystkie informacje i polecane kliniki znalazłam na stronie internetowej. Podsyłam: http://pragnieniakobiet.pl/przewodnik-po-zabiegach/
klimak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 19:03   #438
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Aż niedobrze mi się robi od nachalnej nieudolnej reklamy na tego typu wątkach
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-12, 14:09   #439
MissHeresy
Raczkowanie
 
Avatar MissHeresy
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Lubelskie i IE
Wiadomości: 156
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
Aż niedobrze mi się robi od nachalnej nieudolnej reklamy na tego typu wątkach
Co masz na myśli? Mam nie podawać nazwy gabinetu, w którym zamierzam wydać swoją krwawicę tylko dlatego, że ktoś nic do tematu nie wnoszący oskarży mnie o kryptoreklamę? No proszę, nie bądź śmieszna. Na takie rzeczy to może studenci mają czas, ale oni botoksu chyba nie potrzebują.

Marsi696, dzięki za info!
MissHeresy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-12, 16:22   #440
smolarkova
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 10
czy nie za wcześnie na botoks? - 25 lat

Drogie wizazystki,
proszę Was o rade!! od jakiegoś czasu myślę o zabiegu z uzyciem botoksu, a dokładnie zlikwidowanie drobnych zmarszczek na czole i większej "lwiej zmarszczki". czytałam sporo na temat preparatu i zabiegu etc. i byłoby wszystko jasne gdyby nie to że mam dopiero 25 lat a kondycja mojej cery jest w fatalnym stanie ( wiem,ze zapewne sama zgotowałam sobie ten los próbując na niej wszelkich kosmetyków, peelingów kwasów juz nie mówiac o regularnym opalaniu;/ a może to genetyka..nie wiem. jednak teraz obawiam sie czy taki zabieg nie pogorszy sprawy?? tzn czy po pierwszym "wow" po zabiegu nie bede za chwile płakać ze jest gorzej niz było? jak botoks zadziała na moją twarz? zapewne efekt bedzie ale co potem? czy nie pogorszę sprawy? nie wiem czy jest jakis wiek od którego można rozpocząć tego typu zabiegi? proszę o opinie...
smolarkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-12, 20:28   #441
marsi696
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 29
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

MissHeresy,
daj znać, na który gabinet się zdecydowałaś i czy jesteś zadowolona
marsi696 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-15, 18:50   #442
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: czy nie za wcześnie na botoks? - 25 lat

Żadne kremy nie usuną juz istniejących zmarszczek.

Jeśli ci to przszkdza to w czym problem? zapisz sie na konsultacje do lekarza i już.
Tylko zabieg trzeba powtarzać, a to już spore koszty.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-17, 22:32   #443
coolinska
Raczkowanie
 
Avatar coolinska
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 486
Dot.: czy nie za wcześnie na botoks? - 25 lat

A dlaczego nie chcesz mezoterapii? W czolko kwas -chyba ze masz porzadne zmarszczki poziome.A w lwia botox.W wieku 25 lat nie bedzie schodzil za szybko .
coolinska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-20, 11:50   #444
oleska88
Wtajemniczenie
 
Avatar oleska88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 310
Dot.: czy nie za wcześnie na botoks? - 25 lat

Mitem jest, ze jak zaczniesz wczesniej korzystac z tgo typu uslug, to w pozniejszych latach swojego zycia zmarszczki beda sie poglebiac, albo co gorsza, jesli zdecydujesz sie w wieku 30 lat juz np nie ostrzykiwac, to zmarszczki beda wieksze i wypchniete przez botoks nie ma granicy wiekowej, oczywiscie trzeb byc swiadomym zabiegu. ja mam 25 lat a pierwszy botoks zrobilam 3 tygodnie temu i dzieki Ci Boze, ze sie na to zdecydowalam! mialam koszmarne zmarszczki (glownie spowodowane wieloletnie ekspozycja na sloncy) na czole. Poza tym , lwia zmarszczka jest pierwsza w kolejnosci ktora powinno sie robic, poniewaz ma to do siebie, ze poglebia sie dosc szybko (mruzenie oczu, zdziwienie itp) i niestety w pewnym momencie moze juz nie udac sie jej odpowiednio sparalizowac. Wszystko jest dla ludzi, ale oczywiscie z umiarem
__________________

No1look

blog o medycynie estetycznej i kosmetyce
oleska88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-20, 12:00   #445
oleska88
Wtajemniczenie
 
Avatar oleska88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 310
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Zrobilam 3 tygodnie temu, efekt? Czolo idealnie gladkie, czyli takie jakie bylo zalozenie Dodatkowo podniosly mi sie troszke brwi do gory, co automatycznie lekko zmniejszylo mi czolo i otworzylo bardziej oko- efekt zamierzony, zeby nie bylo. Moze uda mi sie znalezc jakies zdjecia sprzed to wrzuce i pokaze Wam efekt. Zabieg nie jest absolutnie bolesny, mialam 12 nakluc, faktycznie po zabiegu tez mnie rozbolala lekko glowa, ale przeszlo. Mam 25 lat, a byl to dla mnie jeden z wiekszych kompleksow, bo od dzieciaka mruzylam oczy czy slonce czy deszcz, zdarzylo mi sie tez strasznie spalic to czolo podczas wakacji w Egipcie.. Ja jestem bardzo zadowolona
__________________

No1look

blog o medycynie estetycznej i kosmetyce
oleska88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-20, 21:18   #446
smolarkova
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 10
Dot.: czy nie za wcześnie na botoks? - 25 lat

Dzięki dziewczyny za odpowiedz jeśli chodzi o kremy to używałam wielu ale tego jeszcze nie..może spróbuje..ale wiecie..po tak wielu kremach to bym chciałam w końcu miec efekt a nie znów czekać "a może efekt bedzie" ale pomyślę dzięki - EwelinaPoznan.
jesli chodzi o koszta to zdaje sobie sprawe z rego ...no ale skoro teraz juz na solarium bede oszczedzac to moze w zamian za to wizyty w gabinetach med estetycznej
coolinska - mezoterapii nie wiem czy nie chce bo tez nie bardzo znam ten rodzaj zabiegu.. a co to konsultacji to rzecz jasna moge isc i skonsultowac ale ja naleze to tego typu dziewczyn które łatwo daja sie "zbałamucić"i na bank dam sie namówić na wszystko jesli odpowiednio mi to przedstawią tak wiem to kwestia człowieka na jakiego sie trafi tzn lekarza..
i w końcu oleska88 w zasadzie to ciesze sie że to mit...ale jak wiemy te mity kraza i jak przycg\hodzi sprawdzic "mit" na własnej skórze to pojawiaja sie obawy ;] ale dziekuje Ci za ten wpis bo nie czuje sie osamotniona z moim problemem no i napawa mnie wielka nadzieja ..
a powiedz ja wrazenia z zabiegu? efekt był "od razu"? jakies efekty uboczne?
smolarkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 14:19   #447
oleska88
Wtajemniczenie
 
Avatar oleska88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 310
Dot.: czy nie za wcześnie na botoks? - 25 lat

po okolo 2 godzinach juz mialam duzy problem aby sie zmarszczyc, zdziwic, ale taki koncowy byl po ok 6 dniach nie mialam zadnych efektow ubocznych, jedynie glowa mnie rozbolala, ale wzielam apap i juz bylo ok, to z tego co wiem zdarza sie dosc czesto. sam zabieg trwal 15 min? razem z konsultacja moze z 20 idz tylko do specjalisty i sprawdz opinie!
__________________

No1look

blog o medycynie estetycznej i kosmetyce
oleska88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-31, 14:45   #448
rozarozewicz
Przyczajenie
 
Avatar rozarozewicz
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 13
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Ja tez jestem zadowolona z efektu zastrzyku z botoxu, dlugo sie wahalam i zastanawialam ale teraz wiem ze co 3mcy bede juz zawsze robic Zawsze od dziecka okropnie marszczylam czolo, generalnie mam bardzo wyrazista mimike twarzy i nie panuje nad tym... kiedys bardzo duzo tez sie opalalam i chyba to wszystko razem sprawilo ze mimo mlodego wieku juz mialam koszmarne czolo dwie duze poprzeczne zmarczcki na czole i dwie lewie bardzo wyrazne zmarszczki pomiedzy brwiami, tak serio to juz na studiach albo nawet na koniec liceum czyli ladne pare lat temu moglam sobie strzelic bo zmarszczki mimiczne juz byly bardzo widoczne. Nie bede robic reklamy ale robilam w znanym gabinecie w Lodzi przez doswiadczona Pania doktor, fakt nie jest tanio ale warto zamiast wydawac kase co chwile na super drogie kremy ktore nie oszukujmy sie nawilza costam zrobia ale glebokich zmarszczek nie usuna- ja w to nie wierze. Ja jestem teraz prawie 2miesiace po pierwszym botoxie, lwie zmarszczki wyprostowane poprawa o jakies 80-90% sama troche je widze ale inni mowia ze nic nie ma jesli chodzi o lwie zmarszczki, poprzeczne byly bardzo glebokie wiec roznica tak okolo 50% tylko niestety nadal widac jakby slad po zmarszczkach takie paski- podobno przy kazdym botoxie ma sie poprawiac i byc coraz lepiej... Nie jest idealnie ale punkt wyjscia byl wyjatkowo kiepski a i tak jestem zadowolona. Zabieg nie boli jest szybki wiec jedyny minus to kasa bo cale czolo to juz konkretne pieniazki sa no ale warto, warto uzbierac raz na te pol roku

Edytowane przez rozarozewicz
Czas edycji: 2014-07-16 o 17:43
rozarozewicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-04, 21:25   #449
smolarkova
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 10
Dot.: czy nie za wcześnie na botoks? - 25 lat

po wielu przemysleniach i rozwazeniu za i przeciw postanowilam wykonać zabieg. to juz i tak duzo a przede mna jeszcze wybor specjalisty ;/ czym sie kierujecie przy wyborze? szukacie opinii w internecie czy rozpuszczacie info po znajomych? od czegoś muszę zacząć ;/no moje rówieśniczki jeszcze nie maja zbyt doświadczenia i wiedzy na ten temat ;/
smolarkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 11:34   #450
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: czy nie za wcześnie na botoks? - 25 lat

A może po prostu zrezygnuj z opalania/solarium Botoks nie usunie uszkodzeń słońcem/solarium jeszcze bardziej się postarzysz
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-26 11:49:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:06.