Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie? - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-01-21, 07:16   #1171
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

dzięki za informacje myśle że te 45 s wystarczy, choć spróbuje też 30 co do zapachu - mój ulubiony z którym nie moge się rozstać to Lancome Hypnose i że jest zupełnie inny od tego przesłodzonego indigo to paczka przy otwieraniu mnie aż odrzuciła chyba że akurat trafiłam na wypsikaną czymś innym wkrótce wrzuce tu zdjęcia nowych nabytków plus całej kolekcji semilac
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 07:28   #1172
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

o jak lubisz lancome hypnose to ten zapach nie dziwię się że Ci nie podpasował ja znowu lubię takie słodkości

---------- Dopisano o 08:28 ---------- Poprzedni post napisano o 08:27 ----------

za to może pasowałby Ci ich nowy kremik Eleganza nie wiem czy jest już w sprzedaży, ja dostałam do testów od nich ostatnio i jest właśnie nuta zapachowa w ten deseń
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 08:14   #1173
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez Gahla Pokaż wiadomość
083 jest jak... burgund - wrzucam zdjęcie.
Mam 014 i 015.
014 to po prostu dosyć ciemny fiolet, 015 jest już naprawdę bardzo ciemny.
Porównywałam na żywo na wzorniku 015 i 099, w sumie są tak ciemne, że większej różnicy nie widać.
Cytat:
Napisane przez Kathe Pokaż wiadomość
ja mam 083, bardziej wpada w fiolet

tu fotka, chociaz niewyrazna chyba ;/
Dzięki mi się też wydaje, że we fiolet
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 08:44   #1174
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Tak jakoś smutno za oknem, że postanowiłam się rozweselić kolorowym frenczem Semilac 002 (1 warstwa) + 049 + 022

Czy możecie mi doradzić jakąś czerwień z Semilac ciut ciemniejszą od 026 tylko bez drobinek ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (93,0 KB, 78 załadowań)
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 09:00   #1175
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
o jak lubisz lancome hypnose to ten zapach nie dziwię się że Ci nie podpasował ja znowu lubię takie słodkości
za to może pasowałby Ci ich nowy kremik Eleganza nie wiem czy jest już w sprzedaży, ja dostałam do testów od nich ostatnio i jest właśnie nuta zapachowa w ten deseń
może kiedyś sie na niego skusze spodobały mi sie zakupy w indigo ze wzglęu na szybką wysyłke i bloczek dostałam w gratisie

Cytat:
Napisane przez kaczorka Pokaż wiadomość
Tak jakoś smutno za oknem, że postanowiłam się rozweselić kolorowym frenczem Semilac 002 (1 warstwa) + 049 + 022

Czy możecie mi doradzić jakąś czerwień z Semilac ciut ciemniejszą od 026 tylko bez drobinek ?

świetne paznokcie

czerwieni też szukam takiej jak Ty. Kupiłam tą 039 i jestem strasznie zawiedziona. Jeszcze sie okazało że 068 wygląda dokładnie tak jak myślałam że będzie wyglądać 005 w związku z czym nie wiem co teraz z tym 005 zrobić bo ładny jest, ale mam już to czego szukałam

wrzucam fotki - wszystkie lakiery semilac, cala moja kolekcja i zbliżenie na nowe kolory
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC03487.jpg (126,2 KB, 106 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03499.jpg (87,3 KB, 192 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03493.jpg (99,9 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03494.jpg (84,6 KB, 152 załadowań)
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 09:07   #1176
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

toś poszalała
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 09:28   #1177
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

troche mnie poniosło z zakupami
właśnie jestem po pierwszych próbach 'paint gelowych', utwardzałam 45 sekund jednak, folia nawet ładnie się odbiła, ale nie w każdym miejscu, niektóre fragmenty painta ominęła. Tak myśle czy dałam go zbyt mało w tych miejscach czy jednak dłużej utwardzać. Zrobiłam próbe ze srebrem i złotem, złoto jako pierwsze wyszło dużo gorzej. Chciałam zapełnić te dziury które nie złapały i w efekcie popaćkałam całość
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-21, 09:37   #1178
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

jak dasz za mało to nie złapie
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 09:42   #1179
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

bede dawać więcej mam zamiar pooglądać jak najwięcej filmików i poczytać jak to dokładnie działa żeby wychodziło idealnie moje wyposiny są mało imponujące a w ogóle to srebrna wersja podoba mi sie bardziej niż złota
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 09:44   #1180
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

ja w ogóle mało painta używam bo lewą ręką to mi takie arcydzieła wychodzą że hej JAGA kiedyś pisała że odbijała jakieś stemple paintem ale ja w ogóle stempli odbijać nie potrafię
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 09:46   #1181
emilka9398
Przyczajenie
 
Avatar emilka9398
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 8
Smile Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cześć dziewczyny! Czytam i czytam ten wątek, bo chce zamówić sobie lakiery hybrydowe SEMILAC. Skuszę się raczej na te neutralne kolory, jak na początek. Jestem amatorką i czasem dla samej siebie robię sobie żel na paznokciach, lampę posiadam ale zastanawiałam się nad kupnem poręcznej latarki UV, bo widziałam że dziewczyny tak też sobie radzą, co o tym myślicie?

I najważniejsze: baza, top - to must have przy hybrydach? Doradźcie jak zacząć. Cleaner posiadam.
emilka9398 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-21, 09:50   #1182
aniaa92g
Raczkowanie
 
Avatar aniaa92g
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 386
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
może kiedyś sie na niego skusze spodobały mi sie zakupy w indigo ze wzglęu na szybką wysyłke i bloczek dostałam w gratisie




świetne paznokcie

czerwieni też szukam takiej jak Ty. Kupiłam tą 039 i jestem strasznie zawiedziona. Jeszcze sie okazało że 068 wygląda dokładnie tak jak myślałam że będzie wyglądać 005 w związku z czym nie wiem co teraz z tym 005 zrobić bo ładny jest, ale mam już to czego szukałam

wrzucam fotki - wszystkie lakiery semilac, cala moja kolekcja i zbliżenie na nowe kolory
Jaka kolekcja patrząc na Twoje wzorniki, zaczęłam robić liste lakierów które muszę w końcu kupić

a te lakiery na samym dole z numerkami 95, 33, 121 itp. to z jakiej firmy?
aniaa92g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 10:25   #1183
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez emilka9398 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Czytam i czytam ten wątek, bo chce zamówić sobie lakiery hybrydowe SEMILAC. Skuszę się raczej na te neutralne kolory, jak na początek. Jestem amatorką i czasem dla samej siebie robię sobie żel na paznokciach, lampę posiadam ale zastanawiałam się nad kupnem poręcznej latarki UV, bo widziałam że dziewczyny tak też sobie radzą, co o tym myślicie?

I najważniejsze: baza, top - to must have przy hybrydach? Doradźcie jak zacząć. Cleaner posiadam.
musisz mieć bazę i top.
Co do latarki LED (bo chyba taką masz na myśli) to zwykły badziew- kupiłam kiedyś, wymieniali mi dwa razy bo albo nie świeciła albo nie stykało, poza tym utwardzasz każdy palec osobno co jest żadną oszczędnością czasu.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 10:27   #1184
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez emilka9398 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Czytam i czytam ten wątek, bo chce zamówić sobie lakiery hybrydowe SEMILAC. Skuszę się raczej na te neutralne kolory, jak na początek. Jestem amatorką i czasem dla samej siebie robię sobie żel na paznokciach, lampę posiadam ale zastanawiałam się nad kupnem poręcznej latarki UV, bo widziałam że dziewczyny tak też sobie radzą, co o tym myślicie?

I najważniejsze: baza, top - to must have przy hybrydach? Doradźcie jak zacząć. Cleaner posiadam.
po przeczytaniu Twoje posta doszłam do wniosku że wcale nas tak pilnie nie czytasz tak - baza i top są konieczne. Co do latarki - moim zdaniem to niewygodny badziew, nic lampy nie zastąpi. Nie wyobrażam sobie nad każdym paznokciem trzymać jej 30 sekund przy czym trzeba osobno utwardzić baze, dwa razy kolor no i top

Cytat:
Napisane przez aniaa92g Pokaż wiadomość
Jaka kolekcja patrząc na Twoje wzorniki, zaczęłam robić liste lakierów które muszę w końcu kupić

a te lakiery na samym dole z numerkami 95, 33, 121 itp. to z jakiej firmy?
na tym zdjęciu pudełka super dużo nie widać, ale już pisze duże butelki z numerami które podałaś (są tam też np 79, 3, 50, 51) to lakiery estetiq które obecnie zużywam w celu zastąpienia ich semilackami choć numeru 33 raczej nie mam jak zastąpić bo czarny z semilac nie utwardza sie w led podobno. Jeszcze są tam małe buteleczki z czarnymi wieczkami - to neonaile teraz wprowadzają nowe butelki, wszystkie szklane i podobnie jak semilac mają naklejki z kolorem na nakrętce. Mega polepszyli jakość hybryd jeśli chodzi o ich konsystencje - kupiłam lakier silver gray który miałam w plastiku, wystarczył na 4 użycia i sie skończył (mega gęsty). Kupiłam nową wersje i jest prawie takim sam jak semilac
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 10:34   #1185
emilka9398
Przyczajenie
 
Avatar emilka9398
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 8
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
po przeczytaniu Twojego posta doszłam do wniosku że wcale nas tak pilnie nie czytasz tak - baza i top są konieczne. Co do latarki - moim zdaniem to niewygodny badziew, nic lampy nie zastąpi. Nie wyobrażam sobie nad każdym paznokciem trzymać jej 30 sekund przy czym trzeba osobno utwardzić baze, dwa razy kolor no i top.
tak, przyznam się - nie przeczytałam wszystkich 40-stu stron dzięki!
emilka9398 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 10:40   #1186
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

gdzie się podziały czasy że się siedziało i czytało po 200 stron wcześniejszych postów...
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 10:50   #1187
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

do dziś pamiętam jak brnęłam przez chyba 60 stron pierwszej części lakierów hybrydowych oczy to mi na wierzch wychodziły. Teraz zaczynam wyglądać tak samo bo ciągle szukam na wszystkich możliwych forach, blogach i stronach dlaczego moja folia nie odbiła do końca. Na filmikach dają tego painta dosyć cieniutko więc wydaje mi się że to wina jednak czasu utwardzania, tylko nie wiem czy za długo czy za krótko na moją moc ;/ zostane póki co przy tych 45 s tylko spróbuje wzory malować dokładniej i bardziej wypukłe, może to pomoże przy okazji zaczęłam sie zastanawiać czy nie zainwestować w paint gele innych firm ale różnokolorowe
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 11:00   #1188
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

MM ma fajne kolorki ale nie miałam ich. Ja przeczytałam wszystko od deski do deski
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 11:11   #1189
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

twarda jesteś
w końcu wyczytałam o co chodzi z tym paintem dotknęłam matowej strony palcami i prawdopodobnie ją zatłuściłam stąd nie wszystko się odbiło dzięki za info z tymi paintami poszperam i może kupie na próbe. Póki co stopuje z kupowaniem nowych lakierów więc czymś innym musze nadgonić
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-21, 12:07   #1190
white.apple
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 164
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

eM_Ka, kusicielko jedna! Przez ciebie pewnie znowu coś zamówię!!

Wczoraj zrobiłam sobie 064, na żywo niestety jest bardziej neonowy niż myślałam :/ Chyba zdjęcia tego nie oddają:
ImageUploadedByWizaz Forum1421841976.058845.jpgImageUploadedByWizaz Forum1421841991.836075.jpg
(miejcie wyrozumiałość dla moich pazurków, to jedne z pierwszych w ogóle).
white.apple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 12:21   #1191
aniaa92g
Raczkowanie
 
Avatar aniaa92g
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 386
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość

na tym zdjęciu pudełka super dużo nie widać, ale już pisze duże butelki z numerami które podałaś (są tam też np 79, 3, 50, 51) to lakiery estetiq które obecnie zużywam w celu zastąpienia ich semilackami choć numeru 33 raczej nie mam jak zastąpić bo czarny z semilac nie utwardza sie w led podobno. Jeszcze są tam małe buteleczki z czarnymi wieczkami - to neonaile teraz wprowadzają nowe butelki, wszystkie szklane i podobnie jak semilac mają naklejki z kolorem na nakrętce. Mega polepszyli jakość hybryd jeśli chodzi o ich konsystencje - kupiłam lakier silver gray który miałam w plastiku, wystarczył na 4 użycia i sie skończył (mega gęsty). Kupiłam nową wersje i jest prawie takim sam jak semilac

przeglądnęłam i ładne mają kolory te neonaile, może kiedyś się na jakiś skuszę, żeby przetestować. Teraz zamówiłam do przetestowania z Tifton (?) bo są tańsze od semilaców, a siostrzenica mnie prosiła żebym zamówiła jej lakier neonowy zielony, taki seledynowy a wiem że tylko an niej będę go używać i że jej się szybko znudzi to stwierdziłam że nie będę kupować semilaca i dobrałam jeszcze jakieś inne żeby przetestować, mam nadzieje że będą okej

Cytat:
Napisane przez white.apple Pokaż wiadomość
eM_Ka, kusicielko jedna! Przez ciebie pewnie znowu coś zamówię!!

Wczoraj zrobiłam sobie 064, na żywo niestety jest bardziej neonowy niż myślałam :/ Chyba zdjęcia tego nie oddają:
Załącznik 5891301Załącznik 5891302
(miejcie wyrozumiałość dla moich pazurków, to jedne z pierwszych w ogóle).
Ładnie CI wyszło Lubię taką długość paznokci, nie za długie i nie za krótkie moje niestety są krótsze i nie takie równe :P
Też mam w tym momencie 064 ale wraz z 076
aniaa92g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 12:22   #1192
linka_so
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 116
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Emka ja juz czekam na Twoje zdobie w watku ze zdjeciami
linka_so jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 12:28   #1193
Puntodivista
☕ sprawia, że jestem☺
 
Avatar Puntodivista
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ✿
Wiadomości: 6 743
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
gdzie się podziały czasy że się siedziało i czytało po 200 stron wcześniejszych postów...
Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
Ja przeczytałam wszystko od deski do deski

Jeszcze trwają
Też czytałam i zdjęcia z wątku o pokazywaniu pazurków też obejrzałam wszystkie


Cytat:
Napisane przez linka_so Pokaż wiadomość
Emka ja juz czekam na Twoje zdobie w watku ze zdjeciami
Też jestem ciekawa. Sama nie zamówię bo beztalencie wzorkowe jestem (szczególnie lewą ręką) ale z chęcią popodziwiam
__________________

Z m i e n i ł a m swoje życie!
Puntodivista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 12:31   #1194
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
świetne paznokcie
czerwieni też szukam takiej jak Ty. Kupiłam tą 039 i jestem strasznie zawiedziona. Jeszcze sie okazało że 068 wygląda dokładnie tak jak myślałam że będzie wyglądać 005 w związku z czym nie wiem co teraz z tym 005 zrobić bo ładny jest, ale mam już to czego szukałam
Dziękuję
Ja myślałam nad 069 ale on chyba jest bardzo ciepłym kolorem ;/
Chyba się jeszcze troche wstrzymam, dopóki nie pojawią sie nowe kolory z Semilaca, może dorzucą jakąś fajną czerwień i prawdziwego nudziaka
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 12:44   #1195
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez Puntodivista Pokaż wiadomość

Jeszcze trwają
Też czytałam i zdjęcia z wątku o pokazywaniu pazurków też obejrzałam wszystkie
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 12:47   #1196
white.apple
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 164
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez aniaa92g Pokaż wiadomość
Ładnie CI wyszło Lubię taką długość paznokci, nie za długie i nie za krótkie moje niestety są krótsze i nie takie równe :P
Też mam w tym momencie 064 ale wraz z 076
Dziękuję Musiałam wczoraj mocno skrócić żeby wyrównać długość.

064 jestem naprawdę zawiedziona, na zdjęciach jest bardziej 'rose' niż 'pink', a na żywo niestety odwrotnie i całkiem niezła żarówka. Aż się boję domówić 102, który mi się podoba w necie
white.apple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 13:41   #1197
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez white.apple Pokaż wiadomość
eM_Ka, kusicielko jedna! Przez ciebie pewnie znowu coś zamówię!!

Wczoraj zrobiłam sobie 064, na żywo niestety jest bardziej neonowy niż myślałam :/ Chyba zdjęcia tego nie oddają:
Załącznik 5891301Załącznik 5891302
(miejcie wyrozumiałość dla moich pazurków, to jedne z pierwszych w ogóle).
wybacz tak sie zastanawiam nad tym Twoim 064, piszesz że żarówiasty, a u mnie na wzorniku "jak byk" widze delikatnie brudny róż, zero neonu. Może im sie w rozlewni coś pomieszało jak wrzucałam swoje pazury z tym kolorem to na pewno nie było tak mocnego różu

Cytat:
Napisane przez linka_so Pokaż wiadomość
Emka ja juz czekam na Twoje zdobie w watku ze zdjeciami
o ile coś mi w ogóle wyjdzie

Cytat:
Napisane przez kaczorka Pokaż wiadomość
Dziękuję
Ja myślałam nad 069 ale on chyba jest bardzo ciepłym kolorem ;/
Chyba się jeszcze troche wstrzymam, dopóki nie pojawią sie nowe kolory z Semilaca, może dorzucą jakąś fajną czerwień i prawdziwego nudziaka
oglądałam te 069 - cegiełka ;/ dlatego zdecydowałam się na 068 - zależało mi na brudnej czerwieni

Cytat:
Napisane przez white.apple Pokaż wiadomość
Dziękuję Musiałam wczoraj mocno skrócić żeby wyrównać długość.

064 jestem naprawdę zawiedziona, na zdjęciach jest bardziej 'rose' niż 'pink', a na żywo niestety odwrotnie i całkiem niezła żarówka. Aż się boję domówić 102, który mi się podoba w necie
wrzuciłam nr 102 na wzorniku wyżej moim zdaniem jest to pastelowa brzoskwinia z różową nutką zdjęcie dosyć dobrze oddaje rzeczywistość

---------- Dopisano o 14:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------

właśnie na fb wskoczyło mi że Sabinka ma promocje 3+1 ale tylko dwa dni - 22 i 23 stycznia

Edytowane przez eM_Ka_
Czas edycji: 2015-01-21 o 13:15
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 13:46   #1198
white.apple
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 164
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

eM_Ka, ten 64 na żywo jest jeszcze jaśniejszy i bardziej neonowy niż na wstawionych zdjęciach, nie wiem o co chodzi
Zamawiałam w Sabince. Jak wczoraj spytałam czy 3+1 jeszcze obowiązuje to mi odpisali, że jak dzisiaj zamówię to mi dadzą jeszcze promocyjną cenę. Nie podoba mi się takie kręcenie.
white.apple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 13:51   #1199
Roverkowa
Rozeznanie
 
Avatar Roverkowa
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 512
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Mam wlasnie 064 na paznokciach (nosze go nieustannie) i absolutnie neonu w nim nie widze. To taki kolor nie rzucajacy sie w oczy, delikatny...

Tez mialam pisac o promocji w sabince

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------

ale w takim razie w jakiej cenie teraz sa lakiery? 22,80 (czy jakos tak) czy 25zl?
Roverkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 13:54   #1200
MallaMi
Rozeznanie
 
Avatar MallaMi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 881
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

mam 064 i też myślę że neonem nie jest (też z sabinki)
dla mnie żarówą jest 033.
MallaMi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-18 10:48:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:01.