Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2. - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-03-10, 13:55   #2521
dorothea89
Przyczajenie
 
Avatar dorothea89
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 28
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Najpierw pomyślałam, że jesteś zimą.. kontrast i czystość. Piękna cera
Raczej nie jesteś BW patrząc na to zdjęcie
Wyglądasz dobrze (na zdjęciu!) w tej bluzce a to jesienne odcienie
W przeciwieństwie do czarnego i czerwonego (intensywne kolory) ten kolor (stonowany niebieski/indygo?) Cię nie przytłacza, nie wychodzi na 1 plan a właśnie harmonijnie stapia się z karnacją
Także popatrzyłabym na:
- prawdziwą zimę i ciemną zimę (pomierz czyste białe kolory i złamane/szarawe)
- ciemną jesień
- chłodne lato

Ale to moje odczucia na bazie tych fotek Zanim zaczęłam je otwierać typowałam zimę, ale najbardziej mi się podobasz w tych kolorach nie-zimowych
TU TU

A to nie wiem.. to jest taka szarawa biel, cienka, ciężko stiwerdzić
Dziękuję za podpowiedź! Poszperam jeszcze w szafie i poszukam czegoś z bielą Mam niestety mało takich ubrań, dlatego czeka mnie chyba wyprawa na większe przymierzanie do sklepu
dorothea89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 14:03   #2522
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Jesień albo Lato, jeśli Jesień to ciemna, bo Zgaszone nie wyglądają tak ładnie w mocnych kolorach. Jeśli Lato, to... nie wiem, no właśnie.
Typowałabym Ciemną Jesień, ale piszesz, że wolisz chłodne kolory... Ale co do stonowanych to by pasowało.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 14:08   #2523
dorothea89
Przyczajenie
 
Avatar dorothea89
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 28
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Jesień albo Lato, jeśli Jesień to ciemna, bo Zgaszone nie wyglądają tak ładnie w mocnych kolorach. Jeśli Lato, to... nie wiem, no właśnie.
Typowałabym Ciemną Jesień, ale piszesz, że wolisz chłodne kolory... Ale co do stonowanych to by pasowało.
Postaram się przymierzyć więcej jakiś ciepłych odcieni i zanotuję moje obserwacje Może wówczas uda się coś bardziej sprecyzować
dorothea89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 14:25   #2524
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Ja nie wiem, na zdjęciach najlepiej Ci w tych bluzkach, które mają drobne wzory i cieplejsze, stonowane kolory.. intensywny czerwony Cię przytłoczył moim zdaniem, czarny też ciężko stwierdzić (może kwestia zdjęcia), ten niebieski.. mimo, że w palecie niebieskich jest kolorem lekko cieplejszym.. wydaje się, że jesteś w nim bledsza może jest za chłodny. Nie wiem. Zgniłe zielenie i butelkowe to kolory jesienne.
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 14:50   #2525
dorothea89
Przyczajenie
 
Avatar dorothea89
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 28
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Ja nie wiem, na zdjęciach najlepiej Ci w tych bluzkach, które mają drobne wzory i cieplejsze, stonowane kolory.. intensywny czerwony Cię przytłoczył moim zdaniem, czarny też ciężko stwierdzić (może kwestia zdjęcia), ten niebieski.. mimo, że w palecie niebieskich jest kolorem lekko cieplejszym.. wydaje się, że jesteś w nim bledsza może jest za chłodny. Nie wiem. Zgniłe zielenie i butelkowe to kolory jesienne.
Właśnie dlatego potrzebowałam czyjejś opinii, bo mi się cały czas tylko wydaje hehe, mam jakiś sweterek w kolorze butelkowej zieleni, później postaram się wrzucić. Może jeszcze zgarnę jakąś bardziej kolorową koszulę mojego chłopaka, bo ma coś w żółtych odcieniach, to ocenicie
dorothea89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 15:12   #2526
dorothea89
Przyczajenie
 
Avatar dorothea89
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 28
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Dorwałam się jeszcze od ubrań mojego chłopaka hehe, wrzucam jeszcze kilka fotek i przyrzekam już nie będę was nimi zamęczać (swoją drogą, nie pamiętam kiedy ostatnio taką sesje sobie sporządziłam hehe). Nie wiem jak wy myślicie, ale ja uważam, że w tych niebieskich koszulach wyglądam fatalnie:/

P.S. Bardzo jestem wdzięczna za pomoc!!

Edytowane przez dorothea89
Czas edycji: 2017-01-05 o 10:48
dorothea89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 16:12   #2527
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Pomyślałam w pewnym momencie, że może ty nie jesteś ciemna, bo masz bardzo delikatną cerę. Włosy farbowane?
Nie wyglądasz źle w ciemniejszych kolorach, ale i tak są lepsze niż czerń, więc... czyżby odpada DA?
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-10, 16:23   #2528
dorothea89
Przyczajenie
 
Avatar dorothea89
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 28
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Pomyślałam w pewnym momencie, że może ty nie jesteś ciemna, bo masz bardzo delikatną cerę. Włosy farbowane?
Nie wyglądasz źle w ciemniejszych kolorach, ale i tak są lepsze niż czerń, więc... czyżby odpada DA?
Włosy mam farbowane na ten kolor: http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...i-kasztan.aspx
Wyszedł całkiem zbliżony do mojego naturalnego, bo nawet po 2 lub 3 miesiącach odrosty nie są prawie widoczne A zawsze mi się wydawało, że całkiem nieźle wyglądam w czarnym, uhh sama jestem ciemna :P
dorothea89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 16:25   #2529
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez dorothea89 Pokaż wiadomość
Włosy mam farbowane na ten kolor: http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...i-kasztan.aspx
Wyszedł całkiem zbliżony do mojego naturalnego, bo nawet po 2 lub 3 miesiącach odrosty nie są prawie widoczne A zawsze mi się wydawało, że całkiem nieźle wyglądam w czarnym, uhh sama jestem ciemna :P
Bo wyglądasz nieźle, ale w innych ciemnych kolorach jest lepiej niż w czerni. Chodzi o to, żeby wyglądać dobrze, nie nieźle
Choć są typy, które w czerni wyglądają okropnie.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 16:28   #2530
dorothea89
Przyczajenie
 
Avatar dorothea89
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 28
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Bo wyglądasz nieźle, ale w innych ciemnych kolorach jest lepiej niż w czerni. Chodzi o to, żeby wyglądać dobrze, nie nieźle
Choć są typy, które w czerni wyglądają okropnie.
No jasne, masz rację. Po prostu kiedyś tam upodobałam sobie czerń i tak długo przy niej tkwiłam, bo jest "uniwersalna". Kiedyś to praktycznie wszystko miałam czarne, włosy czerwone. Ewentualnie trochę właśnie zgniłej zieleni i takich odcieni khaki gdzieś wpuszczałam
dorothea89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 16:45   #2531
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez dorothea89 Pokaż wiadomość
No jasne, masz rację. Po prostu kiedyś tam upodobałam sobie czerń i tak długo przy niej tkwiłam, bo jest "uniwersalna". Kiedyś to praktycznie wszystko miałam czarne, włosy czerwone. Ewentualnie trochę właśnie zgniłej zieleni i takich odcieni khaki gdzieś wpuszczałam
Spoko, moje kolory to 85% czerń, a też wyglądam w niej tylko znośnie
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-10, 16:48   #2532
dorothea89
Przyczajenie
 
Avatar dorothea89
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 28
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Spoko, moje kolory to 85% czerń, a też wyglądam w niej tylko znośnie
Tak przeglądałam te palety kolorów z pierwszego postu i najbardziej podobają mi się BW i DW te zimowe zielenie są po prostu urzekające!
dorothea89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 16:53   #2533
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez dorothea89 Pokaż wiadomość
Dorwałam się jeszcze od ubrań mojego chłopaka hehe, wrzucam jeszcze kilka fotek i przyrzekam już nie będę was nimi zamęczać (swoją drogą, nie pamiętam kiedy ostatnio taką sesje sobie sporządziłam hehe). Nie wiem jak wy myślicie, ale ja uważam, że w tych niebieskich koszulach wyglądam fatalnie:/

P.S. Bardzo jestem wdzięczna za pomoc!!
Ja bym powiedziała, że ten grafit to Twój dobry neutral a butelkowa zieleń jest baardzo ładna (dlatego ciągle widzę albo zimę albo DA). Ta koszula niebieska.. jest zbyt rozbielona na Ciebie, ale mam wrażenie, że bardziej niż kolor nie pasuje Ci materiał, który jest lekko satynowy (?). Na pewno nie jesteś żadnym typem bright - jak dla mnie któryś cool albo ciemny.
Nie umiem ocenić Cię w tej zielonej koszuli, bo mam wrażenie, że zdjęcie jest prześwietlone (podobnie z tym czarnym mogło być). Spróbuj sobie jeszcze przymierzyć czerń, bo zdjęcia to jedno i mogą być mylące a Ty kolory całkiem nieźle rozpoznajesz (np. butelkową zieleń zidentyfikowałaś trafnie więc nie widze powodu abyś myliła się co do czerni).
Z tego co kiedyś czytałam na 12blueprints czerń jest bezwarunkowa tylko na bodajże DW (nie mogę zapamiętać) na wszystkich innych typach zimowych i DA jest dobra, ale lepsze będą np. ciemne grafity albo węglowe. Co się w Twoim przypadku zgadza..

Cytat:
Napisane przez dorothea89 Pokaż wiadomość
No jasne, masz rację. Po prostu kiedyś tam upodobałam sobie czerń i tak długo przy niej tkwiłam, bo jest "uniwersalna". Kiedyś to praktycznie wszystko miałam czarne, włosy czerwone. Ewentualnie trochę właśnie zgniłej zieleni i takich odcieni khaki gdzieś wpuszczałam
Mam z kolei wrażenie, że żadna zima by nie zniosła takiego wizerunku nie zauważając, że wygląda niekorzystnie no może, ewentualnie DW...

Myślę, że powinnaś przeanalizować czystą biel a jeśli ona jest gorsza niż jakieś kremy etc. to pomierzyć palety jesienne, ale też możesz popatrzeć na letnie i wiosenne palety.. ale takie delikatne wzorki jakoś mi się z wiosną nie widzą poza tym nie jesteś raczej ani bright ani light więc wiosna jest mało prawdopodobna.
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 17:01   #2534
dorothea89
Przyczajenie
 
Avatar dorothea89
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 28
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Ja bym powiedziała, że ten grafit to Twój dobry neutral a butelkowa zieleń jest baardzo ładna (dlatego ciągle widzę albo zimę albo DA). Ta koszula niebieska.. jest zbyt rozbielona na Ciebie, ale mam wrażenie, że bardziej niż kolor nie pasuje Ci materiał, który jest lekko satynowy (?). Na pewno nie jesteś żadnym typem bright - jak dla mnie któryś cool albo ciemny.
Nie umiem ocenić Cię w tej zielonej koszuli, bo mam wrażenie, że zdjęcie jest prześwietlone (podobnie z tym czarnym mogło być). Spróbuj sobie jeszcze przymierzyć czerń, bo zdjęcia to jedno i mogą być mylące a Ty kolory całkiem nieźle rozpoznajesz (np. butelkową zieleń zidentyfikowałaś trafnie więc nie widze powodu abyś myliła się co do czerni).
Z tego co kiedyś czytałam na 12blueprints czerń jest bezwarunkowa tylko na bodajże DW (nie mogę zapamiętać) na wszystkich innych typach zimowych i DA jest dobra, ale lepsze będą np. ciemne grafity albo węglowe. Co się w Twoim przypadku zgadza..



Mam z kolei wrażenie, że żadna zima by nie zniosła takiego wizerunku nie zauważając, że wygląda niekorzystnie no może, ewentualnie DW...

Myślę, że powinnaś przeanalizować czystą biel a jeśli ona jest gorsza niż jakieś kremy etc. to pomierzyć palety jesienne, ale też możesz popatrzeć na letnie i wiosenne palety.. ale takie delikatne wzorki jakoś mi się z wiosną nie widzą poza tym nie jesteś raczej ani bright ani light więc wiosna jest mało prawdopodobna.
Na pewno poprzymierzam jeszcze trochę czarnych i białych rzeczy. Po inne kolory będę musiała sięgnąć na sklepowe wieszaki. Zrobię to w najbliższym czasie. Niestety tak to jest ze zdjęciami, nie oddają one całego efektu...co do butelkowej zieleni, to jestem zachwycona tym kolorem, tylko tak trudno mi znaleźć jakie ładne ubrania.

To połączenie czerni z czerwienią moich włosów to może niekoniecznie było przemyślane w moim wypadku. Po prostu wtedy miałam taki styl, taki wyraz młodzieńczego buntu haha i nawet nie zwracałam za bardzo uwagi czy rzeczywiście mi w takim kolorze super ładnie Paleta DA ma bardzo ładne odcienie czerwieni, te ciemniejsze, uwielbiam takie
dorothea89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 17:10   #2535
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

DA ma też piękne fiolety ogólnie to bardzo wyrazisty typ o wysokim poziomie kontrastu. Musisz mierzyć, ale kolorystykę masz wg mnie naprawdę piękną i doskonałą cerę pozazdrościć

---------- Dopisano o 18:10 ---------- Poprzedni post napisano o 18:05 ----------

Możesz się wspomóc szminkami ciemne typy jak DW i DA dobrze znoszą np. burgundową / śliwkową (bardziej DW) szminkę i ciemny makijaż wokół oka. Pisałaś, że ciemne kreski Ci pasują, spróbuj jeszcze zabawić się z ciemniejszą szminką i założyć ciemną bluzkę. Możesz nawet dodać jakiś ciemniejszy cień na oku.. Ciemny typ (po raz 10 używam w jednym zdaniu słowa "ciemny" ) będzie wyglądał dobrze w takim "mrocznym" imejdżu.
Jeśli będzie Ok to trop jest dobry i musisz jedynie zidentyfikować czy zima czy jesień..

Koralowe szminki z kolei mogą sugerować, że masz domieszkę wiosenną, ale szczerze mówiąc w koralach Cię nie widzę jeśli wszystkie dotąd intensywno-rażące kolory Cię przytłaczały z kolei BW czy TW są super w fuksjowych szminkach, intensywnych.
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 17:16   #2536
dorothea89
Przyczajenie
 
Avatar dorothea89
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 28
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
DA ma też piękne fiolety ogólnie to bardzo wyrazisty typ o wysokim poziomie kontrastu. Musisz mierzyć, ale kolorystykę masz wg mnie naprawdę piękną i doskonałą cerę pozazdrościć

---------- Dopisano o 18:10 ---------- Poprzedni post napisano o 18:05 ----------

Możesz się wspomóc szminkami ciemne typy jak DW i DA dobrze znoszą np. burgundową / śliwkową (bardziej DW) szminkę i ciemny makijaż wokół oka. Pisałaś, że ciemne kreski Ci pasują, spróbuj jeszcze zabawić się z ciemniejszą szminką i założyć ciemną bluzkę. Możesz nawet dodać jakiś ciemniejszy cień na oku.. Ciemny typ (po raz 10 używam w jednym zdaniu słowa "ciemny" ) będzie wyglądał dobrze w takim "mrocznym" imejdżu.
Jeśli będzie Ok to trop jest dobry i musisz jedynie zidentyfikować czy zima czy jesień..

Koralowe szminki z kolei mogą sugerować, że masz domieszkę wiosenną, ale szczerze mówiąc w koralach Cię nie widzę jeśli wszystkie dotąd intensywno-rażące kolory Cię przytłaczały z kolei BW czy TW są super w fuksjowych szminkach, intensywnych.
Tak też zrobię. Jak już posprawdzam więcej kolorów to napiszę o spostrzeżeniach
Bardzo dziękuję. Cieszę się, że natura obdarowała mnie dość bezproblemową cerą. Chociaż ostatnio trochę płata mi figle.
Jeszcze raz dziękuję za pomoc!
dorothea89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 17:19   #2537
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Ja nie wyobrażam Dorothei w mrocznym makijażu
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 17:21   #2538
dorothea89
Przyczajenie
 
Avatar dorothea89
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 28
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Z makijażem też jeszcze nie eksperymentowałam, szminek używam raczej w kolorach brązowych. Na dzień raczej takie neutralne, na wieczór trochę ciemniejsze. Zresztą nie często używam szminek, bo strasznie mi wysuszają usta :-( Pobawię się jeszcze kolorami na twarzy
dorothea89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 17:40   #2539
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Brazowe szminki to jesien

---------- Dopisano o 18:40 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Ja nie wyobrażam Dorothei w mrocznym makijażu
Oczywiscie nie jakims dramatyczno-gotyckim tylko po prostu przy uzyciu ciemniejszych ceini
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-10, 18:21   #2540
Freya666
Rozeznanie
 
Avatar Freya666
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 882
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez Drakan Pokaż wiadomość
Tylko co to jest to 'scale'?
Też byłam ciekawa i z tego co udało mi się znaleźć i z tego co zrozumiałam to chodzi o skalę yin/yang. Równowaga to 50%, poniżej gdy przeważa pierwiastek yin (żeński), powyżej gdy przeważa yang (męski).

Ja kilku odpowiedzi nie jestem pewna (waham się pomiędzy dwoma), ale zawsze wychodzi mi Dramatic Classic, scale: 63-89%
Freya666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 18:39   #2541
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

He he. Zrobiłam jeszcze raz ten test, bo poprzednio zamiast typu wyświetliło mi się "OOPS" i popatrzcie na wynik:

Flamboyant Gamine
46% Dramatic, 6% Classic, 15% Romantic, 31% Natural and 58% Scale!
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 20:37   #2542
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Ja mam 89% scale
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 21:40   #2543
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

przeciez chcialas byc dramatic
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-11, 08:17   #2544
neeta_
Przyczajenie
 
Avatar neeta_
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 23
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
A propos typów urody:
http://www.helloquizzy.com/tests/the-kibbe-types-test
test ilustrowany
Wyszły mi takie wyniki:
58% Dramatic, 6% Classic, 15% Romantic, 25% Natural and 68% Scale!

Generalnie wyszło mi nic
A mi wyszło: Soft Gamine
8% Dramatic, 52% Classic, 17% Romantic, 27% Natural and 26% Scale

Na polskiej stronie wyszło mi natomiast Soft Classic z odchyleniem w kierunku Soft Gamine. A na tym Helloquizzy zrobiłam za moją siostrę i wyszło jej Soft Classic. Myślałam, że ona będzie Gamine, a ja Classic... Na Gamine jestem trochę za "podłużna", chociaż jestem niska. Ale pomieszanie stylu Gamine i Classic mi odpowiada!
neeta_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-11, 09:18   #2545
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Ja akurat na twarzy miałam tylko odpowiedzi romantic i dramatic, a na ciele dramatic- natural więc czuje się średnio równa w tym flamboyant gamine twarz mam nie bardzo gamine (chłopięce fryzury, tragedia ) a ciało też, bo gamine jest "petit" ! ja nie jestem zazwyczaj czuje sie wielka przy kolezankach, bo jestem wyższa i sucha

te zalecane asymetryczne kroje dla FG czy buty są beznadziejne, nie mogę mieć takich geometrycznych wzorów, okropnie wyglądam, są zbyt ostre i kanciaste
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja

Edytowane przez earthpace
Czas edycji: 2015-03-11 o 09:23
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-11, 11:13   #2546
Aparatka427
Przyczajenie
 
Avatar Aparatka427
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 25
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Mam skórę tłustą, skłonną do wykwitów skórnych. Jaki podkład wybrać, abym nie świeciła się po 2 godzinach? Zależy mi też na tym, aby podkład był lekki i nie zapychał porów. HELP....
Aparatka427 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-11, 13:35   #2547
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez Aparatka427 Pokaż wiadomość
Mam skórę tłustą, skłonną do wykwitów skórnych. Jaki podkład wybrać, abym nie świeciła się po 2 godzinach? Zależy mi też na tym, aby podkład był lekki i nie zapychał porów. HELP....
Nie ten wątek
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-11, 17:29   #2548
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Wróciłam Skorzystałam z polecanej mi tu grupy "Bright Spring" i znalazłam dzięki temu jeszcze jedną bardziej "ogólną". I co się okazało? Na 99 % jestem typem Bright Winter albo nawet True Winter (jestem na etapie dokładnego przeglądania paletek i jeszcze nie określiłam się na 100%). Wkleiłam masę zdjęć w naturalnym dziennym świetle, w różnych ubraniach, w makijażu, bez makijażu, w różnych kolorach szminek i wyszło, że jestem absolutnie Zimą Żadna tam ze mnie Czysta, Intensywna Wiosna
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-11, 17:39   #2549
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Wróciłam Skorzystałam z polecanej mi tu grupy "Bright Spring" i znalazłam dzięki temu jeszcze jedną bardziej "ogólną". I co się okazało? Na 99 % jestem typem Bright Winter albo nawet True Winter (jestem na etapie dokładnego przeglądania paletek i jeszcze nie określiłam się na 100%). Wkleiłam masę zdjęć w naturalnym dziennym świetle, w różnych ubraniach, w makijażu, bez makijażu, w różnych kolorach szminek i wyszło, że jestem absolutnie Zimą Żadna tam ze mnie Czysta, Intensywna Wiosna
Akurat BS i BW często są bardzo podobne, i w grupie BS są takie, które kiedyś uważały się za BW.

Super, że jesteś bliżej prawdy
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-11, 19:12   #2550
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Nie ten wątek
U nas co najwyżej dobór koloru podkładu..
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-17 13:36:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:55.