Alternatywa dla Triacneal pilnie poszukiwana! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-20, 19:16   #1
fossa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: na prawo od wisły
Wiadomości: 1 876

Alternatywa dla Triacneal pilnie poszukiwana!


Zmroziła mnie informacja, że Triacneal został zastąpiony nową "lepszą" wersją tj. TRiacneal Expert. W składzie nie zmienił się tylko 0,1% retinaldehydu, z kwasu glikolowego 6% nic nie zostało. Cena tego nowego też niezła, 55-65 zl. Na moje problemy z cerą Triacneal jako nieliczny się jakoś sprawdzał.

Z wcześniejszych doświadczeń to SVR Lysanel był dla mnie chyba najlepszym kremem jaki miałam, a po jego wycofaniu powróciła moja zmora czyli problemy z cerą. Nowa wersja nie umywała się do starego Lysanelu. Do dziś żałuje. że go zastąpili jakimś nowym badziewiem. Dlatego też nieufnie podchodzę do tych "podrasowanych" wersji - zbyt wiele razy przekonałam się, że lepsze wrogiem dobrego.

Moje pytanie jest następujące CO zamiast Triacneal, coś o podobym składzie, z kwasami (chyba) AHA. Jest jakaś alternatywa, bo powiem szczerze, że jestem przerażona i nie wiem jak sobie dalej poradzę.

PS. nie interesuje mnie Effeclar K. Używałam, bez rezultatów.

Edytowane przez fossa
Czas edycji: 2015-07-20 o 19:18
fossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-22, 19:00   #2
SofiaPrunikos
Rozeznanie
 
Avatar SofiaPrunikos
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 651
Dot.: Alternatywa dla Triacneal pilnie poszukiwana!

Cytat:
Napisane przez fossa Pokaż wiadomość
Zmroziła mnie informacja, że Triacneal został zastąpiony nową "lepszą" wersją tj. TRiacneal Expert. W składzie nie zmienił się tylko 0,1% retinaldehydu, z kwasu glikolowego 6% nic nie zostało. Cena tego nowego też niezła, 55-65 zl. Na moje problemy z cerą Triacneal jako nieliczny się jakoś sprawdzał.

Z wcześniejszych doświadczeń to SVR Lysanel był dla mnie chyba najlepszym kremem jaki miałam, a po jego wycofaniu powróciła moja zmora czyli problemy z cerą. Nowa wersja nie umywała się do starego Lysanelu. Do dziś żałuje. że go zastąpili jakimś nowym badziewiem. Dlatego też nieufnie podchodzę do tych "podrasowanych" wersji - zbyt wiele razy przekonałam się, że lepsze wrogiem dobrego.

Moje pytanie jest następujące CO zamiast Triacneal, coś o podobym składzie, z kwasami (chyba) AHA. Jest jakaś alternatywa, bo powiem szczerze, że jestem przerażona i nie wiem jak sobie dalej poradzę.

PS. nie interesuje mnie Effeclar K. Używałam, bez rezultatów.

Ja też byłam przerażona zmianą składu Triacnealu, szukałam długo alternatywy.
Znalazłam: http://www.dermedic.pl/produkty/33/2...em-na-noc.html
U mnie sprawdza się bardzo dobrze - ładnie rozjaśnia cerę, nie pojawiają się nowe wypryski, a jak już jakiś jest to bardzo mały i znika w ciągu jednego - dwóch dni Nie zapycha też, a zdarzało się to i Effaclarowi Duo i K.

Możesz spróbować, ja w promocji dorwałam go za 24 zł, więc cena przystępna
SofiaPrunikos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-22 20:00:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:55.