Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy. - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-01, 14:46   #3331
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Jowitka na ostatnich fotach elegancko! I nie martw się, mnie też denerwuje przekłamanie w aparacie. Człowiek chce się pochwalić a tu wychodzi gorzej niż było.

dokładnie

dopiero zobaczyłam Twój podpis - GRATULACJE

co do farbek, to przy kolejnym farbowaniu zaryzykuję z mocniej rozjaśniającą farbą
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 14:55   #3332
agusiajnw
Zakorzenienie
 
Avatar agusiajnw
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 634
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Jowitka061987 Pokaż wiadomość
witajcie,
jak obiecałam wklejam foto w dziennym swietle .

fot. 1. przy oknie bez flesza ( przekłamane- kolor jest bardziej taki jak na tych pasemkach jaśniejszych) - przepraszam że nie ułożone, ale robione rano chwilę później gdy wstałam

fot. 2 i 3 robione z fleszem w pokoju ( też niestety nieco przekłamane)

fot. 4 i 5 robione przy oknie z fleszem ( w sumie najbardziej realistyczne)

zauwazyłam że włosy zrobiły się szare i gdzieniegdzie coś mi fioletem zalatuje

jesli chodzi o te rudawe przebłyski, to chyba efekt tego, że w barwniku włosa jest jeszcze ten kolor. W rzeczywistości tego nie widać i efekt jest taki jak na 2 ost. fotkach...wczoraj wieczorem nawet przy żółtym świetle żarówki włosy wydawały się bardzo szare

to nie koniec mojej walki z nimi, nastepne farbowanie za 2 tygodnie teraz odzywiam
wow, super masz ten kolorek jeśli te 2 ostatnie fotki są najbardziej realne! Czyli nie potwierdzasz opini, że włosy po palette są jakoś dużo bardziej zniszczone niz po innych farbach?
agusiajnw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 15:07   #3333
aiwlys88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 146
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Jowitka061987 Pokaż wiadomość
witajcie,
jak obiecałam wklejam foto w dziennym swietle .

fot. 1. przy oknie bez flesza ( przekłamane- kolor jest bardziej taki jak na tych pasemkach jaśniejszych) - przepraszam że nie ułożone, ale robione rano chwilę później gdy wstałam

fot. 2 i 3 robione z fleszem w pokoju ( też niestety nieco przekłamane)

fot. 4 i 5 robione przy oknie z fleszem ( w sumie najbardziej realistyczne)

zauwazyłam że włosy zrobiły się szare i gdzieniegdzie coś mi fioletem zalatuje

jesli chodzi o te rudawe przebłyski, to chyba efekt tego, że w barwniku włosa jest jeszcze ten kolor. W rzeczywistości tego nie widać i efekt jest taki jak na 2 ost. fotkach...wczoraj wieczorem nawet przy żółtym świetle żarówki włosy wydawały się bardzo szare

to nie koniec mojej walki z nimi, nastepne farbowanie za 2 tygodnie teraz odzywiam
Na tych dwóch ostatnich fotkach kolor super

Kachula82 gratulacje
__________________
zapuszczam włosy
obecnie: 61cm

aiwlys88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 15:12   #3334
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby BLOND

nie dziękuję, nie zapeszam, nie planowane to kurka było
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 15:45   #3335
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Ewcia000 mi bardzo pomogła seria pantene pro v złota z 3X więcej aminokwasami (foto 1.) szczególnie najbardziej ta maska trzecia od końca (odwrócona wieczkiem (okrągłym) do dołu) jest wręcz genialna powinna Ci pomóc..włosy nawet przesuszone są po niej sypkie (mi pomogła na rozdwojone końcówki), od czasu do czasu zmieniam by włoski sie nie przyzwyczaiły odżywkami z serii elseve (fot. 2 i 3) też są dobre.
ostatnio używam też wax (z apteki) ale troszkę obciąża włosy.. musze nauczyć się jej używać, ale jest dobrze
trzymam kciuki

dziękuję ale elseve mi wysusza włosy nie wiem czemu:/ a pantene jakoś mi nie pasuje, najbardziej lubię szampon z nivea do włosów szorstkich i suchych i właśnie dzisiaj sobie dokupiłam do tego maske
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 15:46   #3336
Monisia :)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 283
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
No to ci zostaje palette bo one są żrące
Próbuj ewentualnie c10 bo widzę, że lepsze daje efekty niż c12
nie uważam, żeby palette były żrące, nie zniszczyły mi włosów miałam po nich lepsze niż np. po wellatonie i to jeszcze mówie o tych rozjaśniającyh o 4-6 tonów
Monisia :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 15:49   #3337
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o szampon Joanny to jedno ale ja chyba zostanę już wierna płukance raz na tydzień. Efekty są o niebo lepsze! Ja mam Delię srebrną i nawet rudy mi ochładzała
Jeśli chodzi o odżywki czy maski to wszystkie do włosów przesuszonych i nawilżające. Możesz na zmianę z odżywkami do włosów łamiących się czy innych jakie tam włoski masz. Jedwab kup sobie nawilżający ja mam tylko do stylizacji bo nie zwróciłam uwagi gdy kupowałam ale za to super nabłyszcza i wspomaga rozczesywanie. Jedna kropla i włoski takie miękkie i błyszczące. Ale nie przesadź bo będziesz miała przetłuszczone.
ja używam dość dużo tego jedwabiu i nie mam przetłuszczonych włosków bo daje tylko od połowy głowy w dół, na czubku nie nie daje;*
to czyli mój zestaw kosmetyczny jest w porządku z tego co opisujesz, bo wszystkie odżywki, spraye, maski, szampony które mam są do włosów suchych i zniszczonych także powinno być ok

---------- Dopisano o 16:49 ---------- Poprzedni post napisano o 16:47 ----------

[QUOTE=superedzia;17528909]od głowy naprawdę masz już jasne jeszcze ten dół nie?

no właśnie ten dół jeszcze...co byś mi radziła?? nie mówię teraz tylko na przyszłość;*
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-01, 15:56   #3338
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: Najlepsze farby BLOND

dziewczeta, co do palette to nie zauważyłam żeby zniszczył mi włosy, po zmywaniu farby cos mi się ciągnęło, ale nałożyłam odżywkę i przy rozczesywaniu już nic nie czułam. włosy lśnią, są sypkie.

Ewcia000 co do odzywek to w sumie dużo zależy od samych włosów, co pasuje jednemu to drugiemu nie i tu sie to najwyżej potwierdza
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 16:46   #3339
DolceGabbana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 114
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Jowitka061987
A możesz mi powiedzieć jak długo trzymałaś tą c12? Bo kupiłam dzisiaj i w piątek chce nałożyć
__________________
- Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:
- Puchatku!
- Co, Prosiaczku?
- Nic rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za łapkę chciałem się tylko upewnić, czy jesteś...
DolceGabbana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 17:00   #3340
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Monisia :) Pokaż wiadomość
nie uważam, żeby palette były żrące, nie zniszczyły mi włosów miałam po nich lepsze niż np. po wellatonie i to jeszcze mówie o tych rozjaśniającyh o 4-6 tonów
przecież to była ironia Ja tak mówię że żrące bo mi w końcu trochę rudy ruszyło. Jowitka pisała że wydawało się jakby włosy się ciągnęły, ja miałam podobnie ale po odżywce i wysuszeniu włosy są w lepszym stanie niż były Tak mi się wydaje
Zresztą ja zawsze bronię palette bo i co z tego że włosy mi wychodziły jak np: u fryzjerki było nie lepiej jak nie więcej ich wyczesywała. Palette chcą zniszczyć konkurencyjne marki i stąd takie opinie krążące u fanek garniera i Loreala. To moje twierdzenie.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2010-03-01 o 17:03
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 17:07   #3341
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez DolceGabbana Pokaż wiadomość
Jowitka061987
A możesz mi powiedzieć jak długo trzymałaś tą c12? Bo kupiłam dzisiaj i w piątek chce nałożyć
nakładałam od razu na całość gdyż odrostu prawie nie było i trzymałam 30 minut (nie wliczając czasu nakładania)
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-01, 17:20   #3342
Paulina1987777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2
Dot.: Najlepsze farby BLOND

hej Dziewczyny ! Ja ja zaczynalam od garniera 111, potem essential, a dzis pofarbowalam sie palette cool blond C12

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:18 ----------

hej Dziewczyny! Ja zaczynalam od garniara 111, potem loreal, nastepnie essential, a dzis pofarbowalam sie palette cool blond C 12 i musze powiedziec, ze odrosty pieknie mi wziela, nie mam zoltych od skory ale... jest problem..na jasniejszych wyszly mi fioletowe refleksy. Czym to zmyc? Pomocy!
Paulina1987777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 17:35   #3343
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Paulina1987777 Pokaż wiadomość
hej Dziewczyny ! Ja ja zaczynalam od garniera 111, potem essential, a dzis pofarbowalam sie palette cool blond C12

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:18 ----------

hej Dziewczyny! Ja zaczynalam od garniara 111, potem loreal, nastepnie essential, a dzis pofarbowalam sie palette cool blond C 12 i musze powiedziec, ze odrosty pieknie mi wziela, nie mam zoltych od skory ale... jest problem..na jasniejszych wyszly mi fioletowe refleksy. Czym to zmyc? Pomocy!
dziewczyny do tej pory usuwały taki fiolet szamponem przeciwłupieżowym, kilka myć i powinno puścić
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 17:43   #3344
Paulina1987777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2
Dot.: Najlepsze farby BLOND

bardzo dziekuje
Paulina1987777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 17:48   #3345
superedzia
Raczkowanie
 
Avatar superedzia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 300
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Monisia :) Pokaż wiadomość
nie uważam, żeby palette były żrące, nie zniszczyły mi włosów miałam po nich lepsze niż np. po wellatonie i to jeszcze mówie o tych rozjaśniającyh o 4-6 tonów
zgadzam sie ja też po welatonie odczułam sianko

---------- Dopisano o 18:48 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Jowitka na ostatnich fotach elegancko! I nie martw się, mnie też denerwuje przekłamanie w aparacie. Człowiek chce się pochwalić a tu wychodzi gorzej niż było.
róbcie foty na makro swoja droga ładny zgaszony blond Jowitko
superedzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 17:52   #3346
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Zgodnie z obietnicami wstawiam fotki po Loreal Recital Preference bardzo bardzo jasny naturalny blond 01 - kładziony na Recital Stockholm... a ten z kolei był kładziony na naturalny ciemny, mysi blond z jasnymi pasemkami Jak widać, Stockholm nie bardzo pokrył odrost i ciemne pasemka które przybrały kolor hmmm sraczkowaty
Generalnie jestem zadowolona, chociaż ten sraczkowaty odrost mógł się trochę bardziej rozjaśnić... (co widać na jednym z załączonych zdjęć grrrr) no ale trudno, może następnym razem będzie lepiej ...
Aha! pierwsze dwa zdjęcia są "przed" (czyli, ze Stockholmem na łbie) a następne sześć - "po", w tym ostatnie dwa zdjęcia są robione w świetle dziennym komórką dlatego takie dziwne niebieskawe wyszły
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 18:03   #3347
lourose
Wtajemniczenie
 
Avatar lourose
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 494
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Jowitka061987 Pokaż wiadomość
dziewczyny do tej pory usuwały taki fiolet szamponem przeciwłupieżowym, kilka myć i powinno puścić
Mnie po garnier 111 też wyszły fioletowe (nawet zielonkawo-szare) pasma, ale po trzech myciach zwykłym szamponem, nawet nie przeciwłupieżowym, wszystko zeszło

---------- Dopisano o 19:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Chocolate77 Pokaż wiadomość
Zgodnie z obietnicami wstawiam fotki po Loreal Recital Preference bardzo bardzo jasny naturalny blond 01 - kładziony na Recital Stockholm... a ten z kolei był kładziony na naturalny ciemny, mysi blond z jasnymi pasemkami Jak widać, Stockholm nie bardzo pokrył odrost i ciemne pasemka które przybrały kolor hmmm sraczkowaty
Generalnie jestem zadowolona, chociaż ten sraczkowaty odrost mógł się trochę bardziej rozjaśnić... (co widać na jednym z załączonych zdjęć grrrr) no ale trudno, może następnym razem będzie lepiej ...
Aha! pierwsze dwa zdjęcia są "przed" (czyli, ze Stockholmem na łbie) a następne sześć - "po", w tym ostatnie dwa zdjęcia są robione w świetle dziennym komórką dlatego takie dziwne niebieskawe wyszły
Wyszło całkiem naturalnie i ładnie sraczki nie widać
lourose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 18:05   #3348
kate12345
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 115
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Dziewczynki to moje wczorajsze farbowanko.
Dziś jestem trochę bardziej zadowolona niż wczoraj.Troszkę zżółkłam teraz ale kupię ten szampon o który was pytałam poprzednio i myślę że trochę tą żółć zniweluje
Dwa pierwsze to moje poprzednie farbowanie czyli kilka dni temu a reszta to aktualne
Kachula gratuluje
Jowitka
gonię Cie z kolorem ale rzeczywiście dziś inaczej wyszły zdjęcia te ostatnie najładniej
Chocolate a ja dziś na odwrót bardziej jestem zadowolona
__________________

Ważne jest by nigdy nie przestać pytać.Ciekawość
nie istnieje bez przyczyny.Wystarczy więc,jeśli
spróbujemy zrozumieć choć trochę tej tajemnicy
każdego dnia.Nigdy nie trać świętej ciekawości.Kto nie potrafi pytać nie potrafi żyć.


kate12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 18:10   #3349
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Chocolate77 Pokaż wiadomość
Zgodnie z obietnicami wstawiam fotki po Loreal Recital Preference bardzo bardzo jasny naturalny blond 01 - kładziony na Recital Stockholm... a ten z kolei był kładziony na naturalny ciemny, mysi blond z jasnymi pasemkami Jak widać, Stockholm nie bardzo pokrył odrost i ciemne pasemka które przybrały kolor hmmm sraczkowaty
Generalnie jestem zadowolona, chociaż ten sraczkowaty odrost mógł się trochę bardziej rozjaśnić... (co widać na jednym z załączonych zdjęć grrrr) no ale trudno, może następnym razem będzie lepiej ...
Aha! pierwsze dwa zdjęcia są "przed" (czyli, ze Stockholmem na łbie) a następne sześć - "po", w tym ostatnie dwa zdjęcia są robione w świetle dziennym komórką dlatego takie dziwne niebieskawe wyszły
WOW ale ślicznie wyszło.A jakie piękne długie włoski.Jak ja bym już takie chciała.Bardzo mi się podoba kolor.Jeszcze raz i będzie po sprawie.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-01, 18:16   #3350
kate12345
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 115
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Chocolate ale masz śliczne długie włosy
Kolor rzeczywiście nie ocieplił Ci dołu. Ale może jeszcze raz i czy dwa i już inaczej będzie wyglądać
__________________

Ważne jest by nigdy nie przestać pytać.Ciekawość
nie istnieje bez przyczyny.Wystarczy więc,jeśli
spróbujemy zrozumieć choć trochę tej tajemnicy
każdego dnia.Nigdy nie trać świętej ciekawości.Kto nie potrafi pytać nie potrafi żyć.


kate12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 18:16   #3351
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: Najlepsze farby BLOND

dziekuję Superedziu
Choco sliczny kolorek

dziewczęta przypomnę o tym odcieniu, wiem że femme13 kiedyś nim robiła.. ślicznie wyszedł... czy któraś z was jeszcze nim farbowała?
jak wrażenia? mocno rozjasnia? mam ochotę jeszcze trochę rozjasnić włoski (no może bardziej niż trochę, ale żeby wyglądały caly czas w miarę naturalnie) nie wiem jakiego efektu mogłabym sie spodziewac po nim, ewentualnie wroce do cool blondes palette np c10 tym razem..

Kate12345 bardzo ładnie masz jaśniejsze włoski ode mnie...chciałabym rozjaśnić swoje do tego poziomu...jeszcze tylko odrościk Ci się troszkę złoci, ale i tak różnica jest ogromna brawo
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)

Edytowane przez Jowitka061987
Czas edycji: 2010-03-01 o 18:19
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 18:24   #3352
lourose
Wtajemniczenie
 
Avatar lourose
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 494
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez kate12345 Pokaż wiadomość
Dziewczynki to moje wczorajsze farbowanko.
Dziś jestem trochę bardziej zadowolona niż wczoraj.Troszkę zżółkłam teraz ale kupię ten szampon o który was pytałam poprzednio i myślę że trochę tą żółć zniweluje
Dwa pierwsze to moje poprzednie farbowanie czyli kilka dni temu a reszta to aktualne
Kachula gratuluje
Jowitka gonię Cie z kolorem ale rzeczywiście dziś inaczej wyszły zdjęcia te ostatnie najładniej
Chocolate a ja dziś na odwrót bardziej jestem zadowolona
Brawo
Wydaje mi się czy w avatarze masz zielone włosy?? ;-) specjalnie czy wypadek przy pracy?
lourose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 18:27   #3353
kate12345
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 115
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Dziękuje Jowitka wydaje mi się że podobne teraz mamy włoski kolorystycznie.Następne farbowanie to chyba muszę już jakąś inną farbę poszukać tylko nie wiem jeszcze jaką A mam dużo czasu do namysłu
__________________

Ważne jest by nigdy nie przestać pytać.Ciekawość
nie istnieje bez przyczyny.Wystarczy więc,jeśli
spróbujemy zrozumieć choć trochę tej tajemnicy
każdego dnia.Nigdy nie trać świętej ciekawości.Kto nie potrafi pytać nie potrafi żyć.


kate12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 18:27   #3354
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

dziewczyny czy któraś z Was używała tej płukanki?? i jak efekty??;*
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-1...w-Srebrzyk.htm
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 18:32   #3355
kate12345
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 115
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez lourose Pokaż wiadomość
Brawo
Wydaje mi się czy w avatarze masz zielone włosy?? ;-) specjalnie czy wypadek przy pracy?
Nie na avatarze mam pasemka i tak to wygląda na małym zaraz je wstawię trochę większe

Wiesz tak patrze na to zdjęcie i tak trochę zielono wygląda ale pasemka które tam były to robione są na moich rozjaśnionych włosach po tym rozjaśniaczu pasemka były robione ciemne w dwóch odcieniach.Ale to już fryzjerki robota
__________________

Ważne jest by nigdy nie przestać pytać.Ciekawość
nie istnieje bez przyczyny.Wystarczy więc,jeśli
spróbujemy zrozumieć choć trochę tej tajemnicy
każdego dnia.Nigdy nie trać świętej ciekawości.Kto nie potrafi pytać nie potrafi żyć.



Edytowane przez kate12345
Czas edycji: 2010-03-01 o 18:37 Powód: &&&&
kate12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 18:35   #3356
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Dzięki dziewczyny no, rzeczywiście jeszcze tak za 3-4 tygodnie raz walnę tą farbę i sraczkowate odcienie powinny zniknąć całkowicie!! Chociaż muszę przyznać że trochę jestem przestraszona że aż tak jasno mi wyszło... bo w sumie to ja planowałam przyciemnić włosy (na początku, jak miałam mnóstwo platynowych pasemek), a koniec końców wyszło na to że rozjaśniłam całość Ale co tam, wiosna się zbliża i lato, to możemy być jasne blondyny nie?? :P

---------- Dopisano o 19:35 ---------- Poprzedni post napisano o 19:32 ----------

Cytat:
Napisane przez kate12345 Pokaż wiadomość
Dziewczynki to moje wczorajsze farbowanko.
Dziś jestem trochę bardziej zadowolona niż wczoraj.Troszkę zżółkłam teraz ale kupię ten szampon o który was pytałam poprzednio i myślę że trochę tą żółć zniweluje
Dwa pierwsze to moje poprzednie farbowanie czyli kilka dni temu a reszta to aktualne
Kachula gratuluje
Jowitka
gonię Cie z kolorem ale rzeczywiście dziś inaczej wyszły zdjęcia te ostatnie najładniej
Chocolate a ja dziś na odwrót bardziej jestem zadowolona

Dwa ostatnie zdjęcia - cudne!!
Już się wszystko pięknie rozjaśniło
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 18:44   #3357
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Chocolate77 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny no, rzeczywiście jeszcze tak za 3-4 tygodnie raz walnę tą farbę i sraczkowate odcienie powinny zniknąć całkowicie!! Chociaż muszę przyznać że trochę jestem przestraszona że aż tak jasno mi wyszło... bo w sumie to ja planowałam przyciemnić włosy (na początku, jak miałam mnóstwo platynowych pasemek), a koniec końców wyszło na to że rozjaśniłam całość Ale co tam, wiosna się zbliża i lato, to możemy być jasne blondyny nie?? :P
hehe dokładnie ja tylko chciałam wrócic do koloru przybliżonego do naturalnego jaki mam...( mniej więcej już to osiagnęłam-najwazniejsze że ruda już nie jestem)
ale tak patrzę na was, na platynki i bardzo jasne włoski to chce mi sie je jeszcze rozjasniac i rozjaśniać...i rozjasniać
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 18:52   #3358
kate12345
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 115
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Jowitka ja ostatnio tez to zauważyłam im bardziej patrze na włosy dziewczyn to tym bardziej mi się coraz jaśniejsze podobają I co raz bardziej swoje chcę mieć jeszcze jaśniejsze
Hmmm To zaczyna być zarazliwe

Chocolate dziękuje Mi to zaczyna się podobać ten Twój Recital Stockholm.
__________________

Ważne jest by nigdy nie przestać pytać.Ciekawość
nie istnieje bez przyczyny.Wystarczy więc,jeśli
spróbujemy zrozumieć choć trochę tej tajemnicy
każdego dnia.Nigdy nie trać świętej ciekawości.Kto nie potrafi pytać nie potrafi żyć.



Edytowane przez kate12345
Czas edycji: 2010-03-01 o 18:57
kate12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 19:04   #3359
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Hmmmmm a wiecie ze ja tez miałam wracać do natury a tu proszę.Dałam kłaczkom jeszcze jedna ostatnia szanse aby mogły sie wykazać i rozjaśnić do jasnego blond.No i chyba w końcu mi się udało.Jutro robię te odrosty,ktore się leciutko wyróżniały i jestem ciekawa .Wiedz jutro się okaże czy opłacało się stawiać na loreal exellence10.21.Jak nie to następna będzie już ciemniejsza 9.1.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 19:24   #3360
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Dziewczyny widzę postępy w farbowaniu! Bardzo ładnie, bardzo ładnie!!!

Kate12345 spójrz na te filmiki co niżej podam. Jedna z babeczek prezentuje jakiś Loreal dobry na odrosty czy coś może masz taki u siebie: http://www.youtube.com/watch?v=YXwjdXmqiqs
A tu babeczka farbuje sobie odrosty Loreal Feria 110:
http://www.youtube.com/watch?v=-Mkq6...eature=related
To raczej filmiki z ameryki ale może w UK takie są? Tak sobie pomyślałam bo ostatnio siostrze te farbki kazałam zobaczyć i sobie poszukać.


---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------

I Kate12345 jak tak zawsze patrzyłam na Twój avatar to widziałam Jessicę Simpson Normalnie mi strasznie ją przypominasz! Wydaje mi sie ze jej blond byłby dla Ciebie idealny! http://www.twolia.com/blogs/daily-be...a_simpson1.jpg Ale to tak ode mnie
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:37.