Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy. - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-26, 12:05   #421
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Myślę właśnie o profesjonalnych farbkach. Te oznaczenia 9 coś, 10.0, 10.1 (coś w tym stylu) tzn. że im wyższa ta cyferka to bardziej rozjaśnia?
Łatwo mi się rozjaśniają.

Teraz ten kolorek co mi za jasny po Wellatonie wyszedł u góry (szkoda, ze w miarę jasny na odrostach nie wyszedł;/) to zrobił się taki fajny perłowy, ale ciepły o wiele lepiej się czuję, niż w srebrnej bieli (fu).
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 12:12   #422
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
A im wyższ cyferka, tym masz pewność, że kolorej jaśniejszy i nie będzie, np. żółtka. Ja wybierałabym 10 lub 9, bo 8 - czyli jasny jest dość ciemny i różnie z nim bywa.

Edytowane przez johnw57
Czas edycji: 2009-02-03 o 01:51 Powód: post pod postem
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 19:11   #423
Pinki:)
Raczkowanie
 
Avatar Pinki:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: dziura zabita dechami
Wiadomości: 151
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Zawsze byłam blondynką, ale ostatnio mnie coś podkusiło i zafarbowałam włosy na rudo. Teraz powoli wracam do jasnych włosów.

Związku z tym mam do Was pytanie..Jaki to może być kolor?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lat_4031165.jpg (22,5 KB, 685 załadowań)
__________________

"Just let me ask you:
Hey, have you heard of my religion?
It's called the Church of Hot Addiction
And we believe that God has lust for everything..."

Pinki:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 20:29   #424
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Pinki, napewno jakiś bardzo bardzo jasny lub extra jasny. Nie wdać dobrze włosów na tak małych zdjęciach a nie mogę ich powiększyć. Nie wiem, dlaczego nie mogę powiękaszać zdjęć ? Czy może, Ktoś wie dlaczego? Mam tylko liczbę wyświetleń, jak kliknę na powiększenie, ale zdjęcia nie mam powiększonego.
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 21:23   #425
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Koleżanka mi załatwi tanio profesjonalne farbki Kallosa (ona używa złotych blondów,ciemniejszych od moich więc za bardzo mi nie doradzi), które są ponoć super i z numerkami tam jest tak: 10.0 to platynowy blond, a 10.1 to jasny popielaty blond i mam dylemat który wziąć do 9% wody?

O tych farbach jest napisane, że umożliwiają rozjaśnienie nawet do 6 tonów (ale to chyba na 12% wodzie) i trzymać je trzeba 30-35 min. A pisałaś, że przy 9% trzyma się 40 min, to od czego zależy ten czas? Od farby czy mam patrzeć na moc wody?
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 23:03   #426
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Wiesz, fryzjerem nie jestem. To, co dowiedziałam się i co zaobserwowałam to podzieliłam się informacjami z Tobą i innymi Wizażankami. Widzisz, wszystko zależy od firmy, bo u wielu producentów zaczyna się platyna na poziomie 11 a nawet 12. Dziunia, weż ładniejszy kolorek Który bardziej Ci się spodobał, bo napewno oba będą zimne, skoro to poziom 10. 6 tonów to napewno na 12% i myślę, że 1:2 (wody więcej podwójnie) i wtedy będzie rozjaśnienie o 6 tonów. Możliwe, że zależy to od mocy farby, jak długo powinno się ją trzymać a sądzę też, że od tego jak włosy rozjaśniają się. Daj proszę znać, jak użyjesz tej farbki i jeśli będziesz mogła umiścić kaweł zdjęcia, to będę bardzo wdzięczna.
Pozdrawiam serdecznie

Edytowane przez johnw57
Czas edycji: 2009-02-03 o 01:52 Powód: błąd
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 16:25   #427
barylator
Przyczajenie
 
Avatar barylator
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 14
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Wlosy farbowane natural &Easy 522 srebrzysty jasny blond :

po lewej : foto w domu przy sztucznym swietle
po prawej: foto swiatlo dzienne (wiele sie nie rozni niz na opakowaniu )

3-cie foto na dole: L'Oreal Recital Preference Bardzo jasny blond Y - HOLLYWOOD (fotka zaraz po farbowaniu)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy.jpg (63,6 KB, 582 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0002.jpg (15,9 KB, 614 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 522.jpg (20,5 KB, 316 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hollywood.JPG (53,3 KB, 662 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg foto farby.jpg (33,9 KB, 168 załadowań)
__________________
Femme

Edytowane przez barylator
Czas edycji: 2008-08-31 o 15:16 Powód: dodaje opakowanie farby
barylator jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-27, 19:09   #428
Jackie_S
Zakorzenienie
 
Avatar Jackie_S
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3-city
Wiadomości: 6 661
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez barylator Pokaż wiadomość
Wlosy farbowane natural &Easy 522 srebrzysty jasny blond :

po lewej : foto w domu przy sztucznym swietle
po prawej: foto swiatlo dzienne (wiele sie nie rozni niz na opakowaniu )
Jaki miałaś kolor włosów przed farbowaniem?
Jackie_S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 21:18   #429
szajbe
Raczkowanie
 
Avatar szajbe
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 61
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Witam wszystkich
Ja staram się wrocić do kolorku z avataru, uzywałam wtedy garniera kolor super jasny beżowy blond , po przygodzie z rudym, ciemnym brązem i dwukrotnym powrocie do blondu poprzez pasemka postanowiłam kupić farbe i rozjasnic sie w domu, kupiłam znów garniera, jakąś inną bo tamtej nigdzie nie mogłam znaleść , a dokladniej belle color nr 113 , wszytsko super nałożyłam, odczekałam odpowiednio czas (nawet kilka minut dłużej ) spłukalam .. i wiecie co ? NIC zadnej róznicy tylko odrosty zrobiły się rude, chce zakupić chwaloną przez was Safire i sprobować jeszcze raz, jak sądzicie jak najszybciej moge znów rozjaśniać ? zalży mi na czasie, bo chce przedłużać włosy,a bez przedłuzonych to ja juz nie daje rady
szajbe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 21:52   #430
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: Najlepsze farby BLOND

barylator, użyłam tej samej farby i włosy wyszły mi takie same jak twoje na dwóch zdjęcia. Miałam tak samo, jak było ciemno to miałam kolor jak na pierwszej fotce a w dzień kolor, jaki podałaś na drugiej fotce. A robiłam nią tylko odrosty. Znajomym bardzo się podobał odcień, natomiast mi nie odpowiadał. Poza tym, farba za bardzo przesusza włosy. Dobrze, że zrobiłam nią tylko odrosty. Chciałam, aby była bardziej srebrzysta, ale na opakowaniu też taka nie była ... Bo ja mam swój bardzo srebrzysty blond.

Dziewczyny, czy znacie jakąś farbę, która nadawałaby bardzo jasny blond maxymalnie srebrzysty ??

Edytowane przez johnw57
Czas edycji: 2009-02-03 o 01:53 Powód: koszmarny błąd
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 06:03   #431
ekstradyska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 440
Dot.: Najlepsze farby BLOND

ja miałam bardzo jasny blond - platynowo-popileaty wpadający w srebrny po garnierze nutrusse natea 111m z tym że wczesniej uzyty był rozjasniacz (na odrost naturalny - taki jasny brąz, a włosy były na długosci juz jasne blond po farbowaniach wczesniejszych) , kolor był tak jasny że miejscami od razu po farbowaniu wpadał w niebieski (ale to mineło od razu po 2 myciach i był supcio)

sliczy kolor wyszedł mi tez po farbie famavita z wodą 9 % (włoska farba profesjonalna), superjasna platyna - robiłam nia pasemka, bardzo trwała farba, fajny połysk.
z tego co wiem dziewczyny polecają wellaton czy safire- ja nie uzywałam, bo ufam tylko garnier i loreal (jesli chodzi o kondycje włosów działaja na mnie najlepiej)

w tej profesjonalnej farmavicie jest tez odcien srebrzysty - tak się nazywa więvc on zapewne ta srebrny kolor włosów
ale o taki kolor trzeba barzo dbać, stosować np raz w tygodniu szampon srebrny albo do blondów, dobre odżwyki itp
ekstradyska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-28, 10:24   #432
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Ekstradyska , bardzo dziękuję Ci za odpowiedź, looknę na prof. Famavitę Ja chciałam tylko kilka pasemek i właśnie w takim odcieniu srebrzystym bardzo jasnym blondzie, bo swój naturalny kolor mam średnio-jasny blond srebrzysty z białawymi pasemkami (to mój naturalny) i chcę podkreślić te białawe basemka. A o kolor to wiem, że trzeba dbać jak i o kondyncję włosów. Ja mam na ich punkcie hopla i strasznie o nie dbam
Jeszcze raz dziękuję za radę
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 10:47   #433
szajbe
Raczkowanie
 
Avatar szajbe
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 61
Dot.: Najlepsze farby BLOND

ponawiam pytanie, kiedy najwcześniej można znów rozjaśniać włosy ??
szajbe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 22:03   #434
paulutkowa
Zakorzenienie
 
Avatar paulutkowa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: trn . ♥
Wiadomości: 4 251
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Witam
mam taki kolorek ja na fotce 1 czyli zolty a chcialabym wlasnie cos takiego jak na fotce 2 bardziej pod platyne
ktos mi doradzi czego mam uzyc ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlochiii.jpg (117,3 KB, 630 załadowań)
__________________






paulutkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 08:43   #435
Carola166
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1
GG do Carola166
Dot.: blond- rozjasniacz/farba/

Ej pomużcie bo nakładałam farbe garniera nutriskrem czy coś takiego i nie dostałom tego oco mi chodzło może dlatego że mam bardzo ciemny bląd i chciałam by to rozjiaśnić na taki blond np.jak ma Ashley Tisdale.niewiem czy moge nakładać rozjiaśniacz na te malowane włosy
Carola166 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 08:44   #436
Anekss
Raczkowanie
 
Avatar Anekss
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 100
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez paulutkowa Pokaż wiadomość
Witam
mam taki kolorek ja na fotce 1 czyli zolty a chcialabym wlasnie cos takiego jak na fotce 2 bardziej pod platyne
ktos mi doradzi czego mam uzyc ?
Polecam szampon z Joanny ultra color system. U mnie sprawdza się dobrze a włoski są lśniące i mięciutkie.
Anekss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 12:55   #437
barylator
Przyczajenie
 
Avatar barylator
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 14
Dot.: Najlepsze farby BLOND

wlosy wczoraj farbowane LOreal CASTING CREME perłowy blond 810
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SSL24089.JPG (90,5 KB, 664 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SSL24091.JPG (80,2 KB, 513 załadowań)

Edytowane przez barylator
Czas edycji: 2008-09-08 o 09:45
barylator jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 13:26   #438
bLonD_bEjBe
Zadomowienie
 
Avatar bLonD_bEjBe
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 593
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez barylator Pokaż wiadomość
wlosy wczoraj farbowane LOreal CASTING CREME perłowy blond 810
troszkę wyglądają na zmęczone, radzę je dobrze odżywić...
__________________
… świadomość kreuje „wygląd”… podświadomość działanie…
bLonD_bEjBe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 15:02   #439
barylator
Przyczajenie
 
Avatar barylator
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 14
Dot.: Najlepsze farby BLOND

to chyba jest forum na temat koloru a nie kondycji wlosow, a po drugie to nie wiem czy sie da bardziej, jakos tu dziwnie wyszly, zobacz sobie 3 fotki u gory ktore dodalam wczesniej, poprostu takie juz mam
ps pokaz swoje
__________________
Femme

Edytowane przez barylator
Czas edycji: 2008-09-02 o 19:55 Powód: bład :)
barylator jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-31, 17:21   #440
kiichi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 318
Dot.: Najlepsze farby BLOND

barylator, też jestem ciekawa jaki miałaś kolor przed farbowaniem tym Natural&Easy...podoba mi się ten odcien
kiichi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 19:49   #441
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Barylator, przecież Blond bejbe dobrze Ci radzi. Faktycznie włoski zmęczone. Mnie podoba się Twój kolor po Hollywood.
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 20:41   #442
szajbe
Raczkowanie
 
Avatar szajbe
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 61
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Własnie rozjaśniłam sobie włoski farbą Safira księżycowy blask i kolor wyszedł zupełnie jak na pudełku, jestem zachwycona !!!! Fakt moje włosy są w koszmarnym stanie, ale sądzę że kuracja odżywkowa coś mi pomoże jutro w swietle dziennym może zdjęcia wrzuce, w kazdym razie, polecam
szajbe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 21:20   #443
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Szajbe, to będę prosić o Twoje foto z kolorkiem
P.S. Jaki masz swoj naturalny kolor i czy kładłaś je na swoje?? Czy odrosty też dobrze rozjaśniła farbka ??

Edytowane przez johnw57
Czas edycji: 2009-02-03 o 01:54 Powód: zapomniałamdodać ?
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 22:23   #444
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez szajbe Pokaż wiadomość
Własnie rozjaśniłam sobie włoski farbą Safira księżycowy blask i kolor wyszedł zupełnie jak na pudełku, jestem zachwycona !!!! Fakt moje włosy są w koszmarnym stanie, ale sądzę że kuracja odżywkowa coś mi pomoże jutro w swietle dziennym może zdjęcia wrzuce, w kazdym razie, polecam
koniecznie fotki muszą byc
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 07:35   #445
justyss
Wtajemniczenie
 
Avatar justyss
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ......:.....
Wiadomości: 2 754
Dot.: Najlepsze farby BLOND

ja dziewczynki jeszcze nie mam fote ale sie naprawde spręże
ale musze wam napisac ze bylam pzred wczoraj w makro i byla promocja na farby l'oreala recital preference i dodany byl prezent w postaci ich czerwonej odrzywki zaplacilam ok 19 zl z groszami , oplaca sie bo u mnie nie zauwazylam tej farby z prezentem a sama farba kosztuje ok 23 zl, kolorek tez sliczny na opakowaniu i mnie zachwycil bo teraz sa te inne pudelka ale kolor juz taki byl - stockholm Z2 bardzo bardzo hjasny blond opalizujacy , farbowalam niedawno wiec farba troche polezy ale juz sie nie moge doczekac
__________________



justyss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 13:38   #446
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Mam pytanie o odcienie blondu. Czy jeśli mam ciepły typ urody (moja skóra ma żółtawy odcień) to będzie mi pasować wyłącznie złoty blond? Czy beżowy blond jest zarezerwowany dla zimnych typów? Czy te zasady zawsze się sprawdzają? (Moje naturalne włosy to średni blond, "mysi" więc nie nazwałabym go ciepłym pomimo wyraźnie ciepłego koloru skóry, teraz niestety nie mam zdjęć)
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 14:45   #447
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Jazzlyn, to zależy. Ja mam bardzo jasną lekko złocistą karnację. Opalam się na jaśniutkie złoto a mój kolor włosów to jasny blond srebrzysty (naturalny). Dobrze mi w takim połączeniu. Jestem mieszanym typem wiosenno-letnim (mam orzechowo-miodowe oczy z zielonym blaskiem i niebieskimi zimnymi obwódkami). Mnie było bardzodobrze w odcieniach złocistych,słoneznych,pla tynowo-perłowch,beżowych,natural nych zaś w popieli bardzo źle.

Barylator, czy Hollywood kładłaś na naturalne włosy ?? Jak odrosty Ci chwyciły ?? Bardzo mi się podoba Twój odcień po Holly I ten na starym opakowaniu i na testerku zaś na nowym opakowaniu Hollywood wogóle mi się nie podoba. Obawiam się, aby nie był zażółty.
Pozdro for All

Edytowane przez johnw57
Czas edycji: 2008-09-01 o 14:45 Powód: dopisek
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 19:24   #448
szajbe
Raczkowanie
 
Avatar szajbe
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 61
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Hej jak mowilam, tak wrzucam zdjęcie
Obraz0129.jpg

Swoje naturalne mam ciemny blond/mysi , kładłam na rozjasnione włosy z pasemkami, to był taki średni blond z jasny blond pasemkami. Odrostów zbytnio nie miałam, ale przy skórze jest ładnie pokryte
szajbe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 00:02   #449
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Szajbe, bardzo ładny i chłodny kolorek
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 09:01   #450
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Dziewczyny - teraz ja proszę o poradę - moje własne osobiste włosy to najgorszy do rozjaśniania typ - jasny brąz/szatynka.
Od długich lat zawsze robiłam platynowe pasemka, ale mam już serdecznie dość - i chodzenia do fryzjera i pasemek, po których kruszą mi się włosy.
Postanowiłam farbować sobie sama na jednolity jasny platynowy/popielaty blond.
Niestety, tak zachwalany Majiblond (900s plus 9% oxydant) zafarbował mi włosy na dość ciemny miedziany kolor. Poprawiłam Lorealem nieprofesjonalnym (Stokholm) i teraz mam dużo jaśniejsze ale dalej jest to jasny rudy/miedź.
Po tych dwóch farbowaniach mam (o dziwo) włosy w tysiąc razy lepszym stanie niż po pasemkach, więc chcę podejść do ostatniej próby.
Ale nie wiem na co się zdecydować, może któraś z Was próbowała już te dwa kolory, które mnie kuszą: a dokładnie jest to Majiblond 901s (plus 12 % oxydant) albo Voila 11.0s (i tu nie wiem jaki oksydant, ale skoro 9% na mnie nie działa, to chyba 12?). Wiem, że Majiblond należy do farb rozjaśniających, ale nic nie wiem o Voila. Na zdjęciu wygląda cudnie.
W palecie Majirel jest jeszcze piękny kolor 10 1/2.1 (białe martini - superjasny blond popielaty), ale doczytałam się, że ten typ farby nie należy do rozjaśniających, tylko do stosowania po wcześniejszej dekoloryzacji. Czy faktycznie tak jest czy się mylę?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11,0S.jpg (127,4 KB, 139 załadowań)
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:16.