Weteranki odchudzania :) - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-09, 11:54   #421
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Weteranki odchudzania :)

Cytat:
Napisane przez jacieeeee Pokaż wiadomość
Fiolusiek ja wczoraj kupiłam śliczne japonki za 24 zł. Uwielbiam wyprzedaże sezonowe

Lexie no właśnie fajna ta sukienka. A wesele jest dwudniowe i potrzebuję coś kupić na niedzielę, więc taniej wyszłoby jeśli przerobię tamtą.
Zastanawiam się tylko, co będzie jeśli wrócę do swojej starej wagi W czym będę chodzić ???
Moim największym problemem jest to, że boję się skończyć dietę, bo obawiam się jo-jo

Acha. Waga pokazuje już 66kg. Mam nadzieję, że przez weekend to się nie zmieni...
Kurczę, ja też bym chciała coś kupić na wyprzedażach, a kiedy ostatnio złaziłam całe centrum handlowe w poszukiwaniu sandałków bez obcasa - nie znalazłam NIC...

Jakie jojo, co Ty gadasz Wyjdziesz sobie z diety powoli, spokojnie i nie będzie żadnego jojo Już prawie masz swój cel, zazdroszczę, ja mam dziś na wadze 76.5, więc jestem tak naprawdę w połowie drogi

Ale tak jak fiolusiek, nie przejmuję się już za bardzo, po prostu staram się zachować umiar i powoli sobie spada, czasem 1 kg miesięcznie a czasem 2, nie wiem od czego to zależy

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość

Zaczelam diete mniej wiecej z Lexi...ale Tobie udalo sie znacznie wiecej zrzucic...ale nie doluje sie z tego powodu. To nie wyscig o zlote kalesony
Ciesze sie, ze zmienilam swoje nawyki zywienione i zaczelam jesc sniadanka. Dalej ma problem z regularnoscia posilkow i nie jestem w stanie zmusic w siebie 5 posilkow...ale i tak jestem zadowolona... bo zmiany sa ogromne. Najczesciej zdarza mi sie grzeszyc piwkiem w takie upaly. Chudne powoli...bo czasem to przez miesiac zejdzie mi tylko 0,5 kg...ale od stycznia pozeganalam sie z 8 -9 kilogramami i musze powiedziec, ze czuje sie juz calkiem fajnie. Jakos cm pozbylam sie wiecej.
Schudłaś mniej, ale też jesteś niższa więc podejrzewam, że "wizualnie" bardziej po Tobie widać, niż po mnie Gdybym wyglądała szczuplej, to wszystko by mi było jedno ile jest na wadze W końcu nie mam wypisanej wagi na czole, ludzie widzą figurę a nie kilogramy

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
hmm nie latam po forach tylko czytam i staram sie cos doradzic, pomoc zeby komus bylo latwiej i zeby bledow nie popelnial
Heh, ja też czasem próbuję, ale generalnie to frustrujące bo prawie nikt nie chce słuchać, że 1000 kcal to wcale nie jest taki genialny pomysł
Kiedyś po 1000 kcal schudłam ładnie, ale oczywiście dopadło mnie jojo i przytyłam więcej niż schudłam
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 13:28   #422
jacieeeee
Wtajemniczenie
 
Avatar jacieeeee
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 926
Dot.: Weteranki odchudzania :)

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Ale tak jak fiolusiek, nie przejmuję się już za bardzo, po prostu staram się zachować umiar i powoli sobie spada, czasem 1 kg miesięcznie a czasem 2, nie wiem od czego to zależy
Dziewczyny to ja mam to samo Tzn. dalej staram się jeść mądrze i dietetycznie, ale już nie płaczę po nocach, jeśli wpadnie mi czasami jakiś kawałek ciasta A na początku diety takie grzeszki były dla mnie tragedią
A tak naprawdę, to najbardziej cieszę się z tego, że dzięki odchudzaniu polubiłam ruch, sport itp. Uwielbiam mój aerobik i jazdę na rowerze Postanowiłam, że jak już skończę dietę, to i tak dalej będę ćwiczyć.


P.S. W sierpniu jadę na tydzień nad morze. TŻ mnie namawia żebym na ten czas odpuściła sobie CAŁKIEM odchudzanie i jadła i piła wszystko na co przyjdzie ochota. Wiem, że wiąże się to ze skokiem wagi, ale zastanawiam się czy nie należy mi się taki mały dietowy urlopik
__________________
Tam, gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba ...

Dominik 29.07.2011r
jacieeeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 13:30   #423
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Weteranki odchudzania :)

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Kurczę, ja też bym chciała coś kupić na wyprzedażach, a kiedy ostatnio złaziłam całe centrum handlowe w poszukiwaniu sandałków bez obcasa - nie znalazłam NIC...

Jakie jojo, co Ty gadasz Wyjdziesz sobie z diety powoli, spokojnie i nie będzie żadnego jojo Już prawie masz swój cel, zazdroszczę, ja mam dziś na wadze 76.5, więc jestem tak naprawdę w połowie drogi

Ale tak jak fiolusiek, nie przejmuję się już za bardzo, po prostu staram się zachować umiar i powoli sobie spada, czasem 1 kg miesięcznie a czasem 2, nie wiem od czego to zależy



Schudłaś mniej, ale też jesteś niższa więc podejrzewam, że "wizualnie" bardziej po Tobie widać, niż po mnie Gdybym wyglądała szczuplej, to wszystko by mi było jedno ile jest na wadze W końcu nie mam wypisanej wagi na czole, ludzie widzą figurę a nie kilogramy



Heh, ja też czasem próbuję, ale generalnie to frustrujące bo prawie nikt nie chce słuchać, że 1000 kcal to wcale nie jest taki genialny pomysł
Kiedyś po 1000 kcal schudłam ładnie, ale oczywiście dopadło mnie jojo i przytyłam więcej niż schudłam
Dokladnie

Mialam na poczatku taka obsesje, ze musze schudnac i ciagle sie wazylam. Teraz calkiem przystopowalam z tym. Zmienia sie moje cialo i ja to widze...a ile wazne to nie ma znaczenia.

Znajac siebie i moje potrzeby jedzeniowe to moglabym zupelnie zaprzestac jesc albo zyc na jednej marchewce i w tym momencie wygladac juz pewnie jak anoreksja ...ale czy to ma sens
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 10:59   #424
jacieeeee
Wtajemniczenie
 
Avatar jacieeeee
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 926
Dot.: Weteranki odchudzania :)

Hej.
A tu znowu cisza, aż buczy

Weekend dietkowo straszny. Jadłam wszystko, piłam wszystko i jeszcze więcej Na wadze dalej 66,1 więc źle nie jest, ale może to obżarstwo dopiero "wyjdzie". Dziś i jutro aerobik.
Czuję się fatalnie ciężko
A jeszcze @ się zbliża. Pewnie dostanę w piątek, bo w sobotę wybieram się na dwa dni nad wodę a ja zawsze mam pecha
__________________
Tam, gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba ...

Dominik 29.07.2011r
jacieeeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 11:05   #425
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Weteranki odchudzania :)

witajcie u mnie tez niedziela nie nalezala do dietetycznych o dziwo zjadlam kilka kawalkow sernika a co najgorsze to kinder bueno pewnie mi sie okres zbliza i to dlatego. ale w sobote na wadze w koncu zobaczylam 77.8 czyli schudlam 200 gr niewiele ale lepsze to niz zastoj lub co gorsza na plusie. zdecydowalam ze bede sie wazyc raz w tygodniu zeby sie nie denerwowac skokami, zastojem
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 11:33   #426
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Weteranki odchudzania :)

A ja ostatnio zupełnie nie mam czasu na regularne posiłki, mam sporo zajęć niecierpiących zwłoki i jak jestem poza domem to ciężko mi jeść dietetycznie.

Wczoraj też pogrzeszyłam, byliśmy z TŻtem i jego znajomymi na starówce, piłam słodką mrożoną kawę, jadłam gofra z bitą śmietaną... Więc same wiecie

A na wadze dziś zobaczyłam 76.1, dwa razy wchodziłam żeby się upewnić Zawsze po okresie przez dwa tygodnie chudnę, a potem waga stoi W każdym razie cieszy mnie ten wynik bardzo, liczę, że niedługo zobaczę 75
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 13:15   #427
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Weteranki odchudzania :)

lexie gratuluje iii przyznam szczerze ze zazdroszcze tez marzy mi sie juz 75............... a potem 6 z przodu jak dojde do 60 bede w siodmym niebie ale moja docelowa waga to 55 a to tylko pobozne marzenia
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-13, 14:00   #428
change
Zadomowienie
 
Avatar change
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 984
Dot.: Weteranki odchudzania :)

...
__________________
“Happiness is when what you think, what you say, and what you do are in harmony.” ― Mahatma Gandhi


I) 10 kg
II) 10 kg

Edytowane przez change
Czas edycji: 2012-01-04 o 13:54
change jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 14:53   #429
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Weteranki odchudzania :)

Hej dziewuszki

Lexi i Fiolusiek gratuluje spadku wagi. Idziecie jak burza
Ja miałam bardzo grzeszny weekend....lody z bita smietana, chipsy, troszke wiecej jedzonka...nawet na wage nie staje.Ale od dziś basta i poki co dietkwo.

Za tydzien powinnam dostac okres wiec dodatkowo czuje sie taka ociezala.
Nie mamy w pracy klimy...upal jak cholerka ... i ze mnie cieknie Jeszcze chwilka i do domku...a wlasciwie do znajomych...bo sie po pracy umowilam.
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 15:27   #430
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Weteranki odchudzania :)

mnie to lexi zmotywowala bo pamietam jak ona wazyla z 1-2 wiecej odmnie a teraz to ja wiecej musze sie bardziej postarac

nie wiem czy wam mowilam ale zamierzam isc na pielgrzymke piesza do czestochowy ii wiadomo co do jedzenia nie mam zbyt duzego pola do popisu musze tam wziasc troche rzeczy zeby sie nie glodzic i nie wywolac niepotrzebnie ataku migreny bo tego boje sie najbardziej.
myslalam nad tym zeby zabrac troche suszonych owocow a zwlaszcza moreli platki owsiane lubie je jesc nawet na surowo czy dosypac do jakiejs zupki, siemie, niestety jakies konsery i pasztety a moze macie jakies pomysly
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 21:45   #431
jacieeeee
Wtajemniczenie
 
Avatar jacieeeee
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 926
Dot.: Weteranki odchudzania :)

A u mnie po całkowicie "niedietowym" weekendzie i dzisiejszym aerobiku zobaczyłam wieczorem na wadze 65,7 kg Przestaje rozumieć mój organizm
__________________
Tam, gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba ...

Dominik 29.07.2011r
jacieeeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-12, 17:41   #432
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Weteranki odchudzania :)

Hop, hop, już pewnie wszytskie dziewczyny z tego wątku doszły do celu ?
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 18:58   #433
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Weteranki odchudzania :)

Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
Hop, hop, już pewnie wszytskie dziewczyny z tego wątku doszły do celu ?
no ja nie zupelnie po krotce powiem ze udalo mi sie juz zobaczyc na wadze 70.. a nawet przy wahaniu 69.9 ale na krotko bo utylam do 78 i teraz udalo mi sie zgubic -2 tzn moze i wiecej ale jestem przed okresem wiec sie nie waze czyli staje na 76
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 21:28   #434
kakafoniaa
Rozeznanie
 
Avatar kakafoniaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 599
Dot.: Weteranki odchudzania :)

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
no ja nie zupelnie po krotce powiem ze udalo mi sie juz zobaczyc na wadze 70.. a nawet przy wahaniu 69.9 ale na krotko bo utylam do 78 i teraz udalo mi sie zgubic -2 tzn moze i wiecej ale jestem przed okresem wiec sie nie waze czyli staje na 76
co ty mówisz to jak to się stało, że tyle przytyłaś ?

jeśli o mnie chodzi to też swego czasu powróciłam do wagi początkowej ale udało mi się wrócić do tego co już osiągnęłam. a teraz po lekkim zastoju leci nawet w dół. Do zobaczenia 6 z przodu brakuje mi zaledwie 3,2 kg niby nie dużo a na ten efekt pewnie trzeba będzie czekać w nieskończoność. ehh.
pozdrawiam!
__________________
SB (było i nie ma)
28.02'09
Dukan (jest)
7.04'10

- 13 kg
kakafoniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 07:17   #435
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Weteranki odchudzania :)

Cytat:
Napisane przez kakafoniaa Pokaż wiadomość
co ty mówisz to jak to się stało, że tyle przytyłaś ?

jeśli o mnie chodzi to też swego czasu powróciłam do wagi początkowej ale udało mi się wrócić do tego co już osiągnęłam. a teraz po lekkim zastoju leci nawet w dół. Do zobaczenia 6 z przodu brakuje mi zaledwie 3,2 kg niby nie dużo a na ten efekt pewnie trzeba będzie czekać w nieskończoność. ehh.
pozdrawiam!
niemozliwe a jednak najpierw zobaczylam zastoj potem bylo 72 to myslalam ze mi to zjedzie, przyszedl nerwowy okres+zla dieta i pojawilo sie 76, zastoj iii bylam podlamana tym faktem i wiecie za pare tyg pojawilo sie 77-78
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 09:25   #436
kakafoniaa
Rozeznanie
 
Avatar kakafoniaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 599
Dot.: Weteranki odchudzania :)

ale ważne fiolusiek, że 'spadasz' teraz
__________________
SB (było i nie ma)
28.02'09
Dukan (jest)
7.04'10

- 13 kg
kakafoniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:48.