Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 3 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-10, 09:40   #61
BogaczKa22
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 851
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 3

Cytat:
Napisane przez Didier Pokaż wiadomość
spoko, siuski dobrze, mam jeszcze skierowanie na usg jamy brzusznej, bo na tym badaniu widac nerki ale to dopiero 18. listopada a skoro wyniki sa dobre to mysle ze to tylko formalnosc bedzie, skoro moge to skorzystam a co
mysle ze wiekszym problemem dla mnie okaza sie hormony, bo biore leki, @ mam nieregularnie i nigdy nie wiadomo kiedy , do tego mam potworne zmiany nastrojow , nawet kolezanka z pracy to zauwazyla czyli cos jest nie tak, poza tym ze to na pewno wplywa na negatywnie na spadki wagi to moze dodatkowo powoduje te depresje no nie wiem za przeproszeniem
To świetnie, że badania wyszły Ci ok . Mnie ktoś ostatnio spytał "to kiedy idziesz na dializę nerek ?" Tępak jakiś Ja mu na to że "nigdy" ! Nie odczuwam żadnego dyskomfortu w tych sprawach, nic mnie nie boli dzięki Bogu i tak będzie dalej - szczerze w to wierzę

A co do hormonów to dziwne Może powinnaś pójść do innego lekarza i jeszcze razs dobrać hormony alebo poprosić tego samego o zmianę Nie wiem, nie znam się na tym ale ja chyba tak bym zrobiła
__________________
Oriflame Wrocław

Dukan

BogaczKa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 09:49   #62
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 3

Cytat:
Napisane przez Didier Pokaż wiadomość
mysle ze wiekszym problemem dla mnie okaza sie hormony, bo biore leki, @ mam nieregularnie i nigdy nie wiadomo kiedy , do tego mam potworne zmiany nastrojow , nawet kolezanka z pracy to zauwazyla czyli cos jest nie tak, poza tym ze to na pewno wplywa na negatywnie na spadki wagi to moze dodatkowo powoduje te depresje no nie wiem za przeproszeniem
to troche jak u mnie. Okazalo sie ze testosteron mam o wiele za wysoki i stad te napady zlosci, wypadanie wlosow, problem ze schudnieciem i chwaszcze na brodzie. Problem jest taki ze testosteron mozna obnizyc tabletkami a ja nie chce ich brac bo zaraz po odstawieniu problem wraca. Szukam jakiejs ziolowej alternatywy. Jest cos takiego jak Saw Palmetto - teoretycznie ziolowe pastylki na prostate, w praktyce doskonale obnizaja testosteron. Czytalam na jednym forum ze dziewczyny go biora wiec sie zastanawiam. Podobno bieganie dziala onbizajaco. To sobei wczoraj pobiegalam - 17km. Fakt bylam potem spokojna jak baranek
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 09:50   #63
Didier
Rozeznanie
 
Avatar Didier
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 889
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 3

Cytat:
Napisane przez BogaczKa22 Pokaż wiadomość
To świetnie, że badania wyszły Ci ok . Mnie ktoś ostatnio spytał "to kiedy idziesz na dializę nerek ?" Tępak jakiś Ja mu na to że "nigdy" ! Nie odczuwam żadnego dyskomfortu w tych sprawach, nic mnie nie boli dzięki Bogu i tak będzie dalej - szczerze w to wierzę

A co do hormonów to dziwne Może powinnaś pójść do innego lekarza i jeszcze razs dobrać hormony alebo poprosić tego samego o zmianę Nie wiem, nie znam się na tym ale ja chyba tak bym zrobiła

wiesz zawsze mialam problemy z @, od kiedy dojrzalam, nigdy nie bylo ze ok, mam za soba szereg lekarzy, mniej lub bardziej polecanych przez innych, do tej pory zaden nie zaproponowal mi zrobienia ani testu watrobowego ani poziomu hormonow, czy ja jako pacjentka mam mu powiedziec ze ja to powinnam zrobic? no powiedz , unikam takich sytuacji bo uwazam ze lekarz wie lepiej (chyba), ja nie chcialabym zeby ktos mnie pouczal w mojej pracy i sama tez tego unikam

Edytowane przez Didier
Czas edycji: 2009-11-10 o 09:51
Didier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 10:02   #64
BogaczKa22
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 851
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 3

Cytat:
Napisane przez Didier Pokaż wiadomość
wiesz zawsze mialam problemy z @, od kiedy dojrzalam, nigdy nie bylo ze ok, mam za soba szereg lekarzy, mniej lub bardziej polecanych przez innych, do tej pory zaden nie zaproponowal mi zrobienia ani testu watrobowego ani poziomu hormonow, czy ja jako pacjentka mam mu powiedziec ze ja to powinnam zrobic? no powiedz , unikam takich sytuacji bo uwazam ze lekarz wie lepiej (chyba), ja nie chcialabym zeby ktos mnie pouczal w mojej pracy i sama tez tego unikam
Myślę, że jednak powinnaś zapytać o takie testy skoro NIGDY ich nie miałaś robionych. Wiem, że lekarz "wie lepiej" ale często zdarza się , że nie chce. Więc na Twoim miejscu zapytałabym "a co pan sądzi na temat zbadania poziomu moich hormonów - nigdy nie miałam ich robionych, sama jestem ciekawa co tam się dzieje" Może coś w ten deseń...? W końcu płacisz za coś składki...

---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

Pisząc tak o Twoich badaniech Didier właśnie uświadomiłam sobie, że też mam do odebrania swoje badania od gina. Powinnam się zgłosić po nie już na początku listopada i zapomniałam... Domyślam się jednak, że gdyby coś było nie w porządku to by zadzwonili .
__________________
Oriflame Wrocław

Dukan

BogaczKa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 10:14   #65
Parvati
Zakorzenienie
 
Avatar Parvati
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 064
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 3

Cytat:
Napisane przez Isabelll Pokaż wiadomość
Uciekam spać! Jutro rano wykładzik z Ochrony środowiska (na ostatnim dowiedziałam się jakie ryby powinno, a jakich nie powinno się jeść).

papa!
Podziel się z nami tą wiedzą

wiolqn za założenie tematu

A u mnie smutno...przyszedł chyba pierwszy zastój
Waga +0.5 kg w porównaniu z poprzednim ważeniem
__________________
czytam


CBT
Parvati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 10:15   #66
becia78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wyszków
Wiadomości: 140
GG do becia78 Send a message via Skype™ to becia78
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 3

O matko dziewczyny ile smarujcie dopiero doczytałam część II a wy już tyle w III namazałyście
Witam wszystkie dukające nowe i "Stare"weteranki gratuluję spadków bo widzę że zastojów jakby mniej...
U mnie też nie najgorzej od 05,10-05,11 spadło 8kg niestety trochę poszalałam w weekend i 1kg wrócił ale i on powoli spada
Pierwszy raz zrobiłam ptasie i córka mi wszamała mam już zamówienie na następne i zastanawiam się jakby wyszło z dodatkiem kakałka?? Może już ktoś sprawdzał?
__________________
05.10.2009 START
73..>72..>71..>70..>69..> 68..>..67..>66..>65 ..<64..<63...BN
becia78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 10:15   #67
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 3

didier przy zaburzeniach @ badania poziomu hormonow to podstawa. Powinni ci zbadac testosteron, estrogen, prolaktyne, cotam jeszcze bylo? Estradiol, androstendion. to takie podtswowe ktore pamietam. I w zaleznosci od wynikow badan lekarz powinien dobrac tabletki.
W Polsce lekarze sa dosc beztroscy i nawet cytologii nei przeprowadzaja przed przepisaniem tabletek. chociaz tu w Anglii to juz w ogole. Tu ide do lekarza pierwszego kontaktu, mowie jakie chce tabletki i dostaje recepte na 3 miesiace z gory. Bezplatnie, bez zadnych pytan. I to jest odpowiedzialna sluzba zdrowia
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-10, 10:18   #68
kaaania
Raczkowanie
 
Avatar kaaania
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 161
GG do kaaania
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 3

Cytat:
Napisane przez mara30 Pokaż wiadomość
No i super fajną masz wagę, powiedz co jej robisz, że tak Cię lubi
to chyba dlatego że tak często na nią nie wchodze i ją plecy nie bolą
a ona mi się odwdzięcza . . . no i modlę się przez 10 dni . . hhihihih . . aż do nastepnego razu
kaaania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 10:25   #69
becia78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wyszków
Wiadomości: 140
GG do becia78 Send a message via Skype™ to becia78
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 3

Jeszcze chciałam zapytać o Muesli czy może tam być użyty zmielony słodzik w tabl.??
__________________
05.10.2009 START
73..>72..>71..>70..>69..> 68..>..67..>66..>65 ..<64..<63...BN
becia78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 10:34   #70
BogaczKa22
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 851
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 3

Cytat:
Napisane przez becia78 Pokaż wiadomość
O matko dziewczyny ile smarujcie dopiero doczytałam część II a wy już tyle w III namazałyście
Witam wszystkie dukające nowe i "Stare"weteranki gratuluję spadków bo widzę że zastojów jakby mniej...
U mnie też nie najgorzej od 05,10-05,11 spadło 8kg niestety trochę poszalałam w weekend i 1kg wrócił ale i on powoli spada
Pierwszy raz zrobiłam ptasie i córka mi wszamała mam już zamówienie na następne i zastanawiam się jakby wyszło z dodatkiem kakałka?? Może już ktoś sprawdzał?
Ja robiłam z kakao i nie bardzo mi posmakowało ale może sama wypróbuj - dodaj do jakiejś małej części i spróbuj czy Ci podpasuje.
__________________
Oriflame Wrocław

Dukan

BogaczKa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 10:35   #71
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 3

Cytat:
Napisane przez becia78 Pokaż wiadomość
Jeszcze chciałam zapytać o Muesli czy może tam być użyty zmielony słodzik w tabl.??
jezeli nadaje sie do pieczenia to tak,. powinna byc informacja o tym na slodziku, ewentualnie pogooglaj. jezeli slodzik nei jest do pieczenia to pod wplywem wysokiej temperatury zrobi sie gorzki
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-10, 10:36   #72
BogaczKa22
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 851
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 3

Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
didier przy zaburzeniach @ badania poziomu hormonow to podstawa. Powinni ci zbadac testosteron, estrogen, prolaktyne, cotam jeszcze bylo? Estradiol, androstendion. to takie podtswowe ktore pamietam. I w zaleznosci od wynikow badan lekarz powinien dobrac tabletki.
W Polsce lekarze sa dosc beztroscy i nawet cytologii nei przeprowadzaja przed przepisaniem tabletek. chociaz tu w Anglii to juz w ogole. Tu ide do lekarza pierwszego kontaktu, mowie jakie chce tabletki i dostaje recepte na 3 miesiace z gory. Bezplatnie, bez zadnych pytan. I to jest odpowiedzialna sluzba zdrowia
U mnie też jest tak, że lekarz 1 kontaktu może mi wystawić recepty na leki, które zgłoszę. A gin to mnie normalnie przypilnował cobym cytologię zrobiła i choć nie chciało mi się i nie lubię takich "przyjemności" to musiałam
__________________
Oriflame Wrocław

Dukan

BogaczKa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 10:44   #73
Didier
Rozeznanie
 
Avatar Didier
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 889
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 3

Cytat:
Napisane przez BogaczKa22 Pokaż wiadomość
U mnie też jest tak, że lekarz 1 kontaktu może mi wystawić recepty na leki, które zgłoszę. A gin to mnie normalnie przypilnował cobym cytologię zrobiła i choć nie chciało mi się i nie lubię takich "przyjemności" to musiałam

ja cytologie robie regularnie ale teraz bezplatna cyto nalezy sie raz na trzy lata wiec pomiedzy trzeba bedzie placic wiele z nas na to stac ale tez wiele nie stac a po trzech latach to juz moze byc za pozno niestety
Didier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 10:48   #74
gk7
Raczkowanie
 
Avatar gk7
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 355
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 3

Jakie zmiany od wczorajszego popołudnia, brawo Wiolqn.
U mnie waga bez zmian. Ale odnośnie Waszych wieczornych podjadań to powiem, że ja mam chyba odwrotnie. Jem 4-5 posiłków dziennie, ale zaczynam od 7:00 sporym śniadankiem, potem w pracy ok 11:00, i o 14:00. W drodze powrotnej coś jeszcze zjem ok. 17:00 a za gotowanie się biorę po 18:00, więc kolację zjadam 19-19:30. Wczoraj np. miałam omlet z warzywami z patelni i z kurczakiem i się tak zapchałam, że do 22:00 miałam wyrzuty sumienia. I tak mam prawie codziennie, tyle że na proteinach to waga spada, a z warzywami to już różnie.

Ale ja widzę na forum same spadki wagi, zastoje sobie wreszcie gdzieś poszły. Super, aby tylko nie do mnie, bo ich chyba jeszcze nie miałam na dobrą sprawę, a sio...
gk7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 10:56   #75
lanka
Rozeznanie
 
Avatar lanka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 700
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 3

Cytat:
Napisane przez moni_ca Pokaż wiadomość
zastanawiam sie czy robiłyście sobie kogel-mogel (oprócz tych które boja sie surowych jaj)
wpadłam na to dzisiaj smak który przypomina mi dzieciństwo, w wersji troche zmienionej
białka na sztywno i zółtko z 2 łyz słodziku, myśle że po takiej pianie zapychacz swietny a i dla podniebienia rozkosz
Ja juz robilam kogel mogel i wychodzi boski. Tak jak mowisz - smak z dziecinstwa


Cytat:
Napisane przez fotoreporterka Pokaż wiadomość
Ja dziś już pochłonęłam pycha pomidorową z kluskami otrębowymi ( ja mam jakieś odchyły ale to naprawdę pycha kluchy!!!).
Potem była gigantyczna porcja warzywnego lecza z kurczakiem.
Potem znów pomidorówka.
Potem leczo...
Student dostał w słoikach to wyjada. Mamusia gotuje dukanowskie zupki i lecza, no i bigosik.
Hihiih, Ty to masz dobrze z mamusia Ja musze sama pichcic
A co do klusek otrebowych i w ogole wszystkich potraw na otrebach, to ja mam tak samo - super mi to smakuje i cos czuje, ze nawet po diecie bede ich uzywac zamiast maki



Cytat:
Napisane przez gosiaika Pokaż wiadomość
Witam was dziewczynki ja juz pytalam ale nikt nie odpowiedział .Czy wy maciie słodzik w proszku czy mielicie w młynku ?O ile sie da.Pozdrawiam
Ja mam slodzik w proszku, co prawda do pieczenia, ale jak na nim pieke, to nie wychodzi jakos specjalnie pyszne, wiec dodaje go do deserow na zimno, natomiast do pieczenia daje lyzeczke melasy - wychodzi super - takie slodziutkie, z miodowym posmakiem mmmm...


Cytat:
Napisane przez BogaczKa22 Pokaż wiadomość
Raz nawet tak miałam, że o 21 piekłam muffinki - tak mi się chciało czegoś
Ja tej nocy pieklam muffinki o polnocy


Cytat:
Napisane przez agus30 Pokaż wiadomość
Witam o poranku
Fakt,Wiolqn co my byśmy bez ciebie zrobili
Ja normalnie kocham moją wagę.Dziś 0,4kg na minusie
Może ten mój system jakiś wyjątkowy bo chyba tylko ja z tego forum stosuję 7/7
A to interesujaca i najwyrazniej wyjatkowa metoda te 7/7. Chudniesz super szybko!
Moze bede musiala sprobowac? Bo poki co to wrocilo do mnie 72.4 i jakos nie zapowiada sie, zeby mialo zejsc...
Dziewczyny, jesli ktoras z Was stosuje 7/7 niech sie odezwie i powie o swoich doswiadczeniach prosze.



Cytat:
Napisane przez pogodna1 Pokaż wiadomość
Jak mi waga podskakuje to piję znacznie więcej wody.Troche na siłe niestety ale za to efekty widzę już następnego dnia.Fakt że leję jak z cebra ale za to waga spada nawet o 1 kg .A wiadomo że z wodą tracę też złogi i rózne zbędne śmieci więc od razu mi lepiej na duszy
no ja wlasnie z piciem to mam tak roznie. Raczej mniej niz wiecej. Wiem, ze pije za malo, ale jakos ciezko mi sie przymusic i w ogole w ciagu dnia gubie rachube czy wypilam wystarczajaco czy nie...


Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
Waga wczoraj po weekendzie pokazala 70kg (znowu) a dzis rano juz tylko 68.9. Moze jakos zrzuce te ostatnie 4kg przez te 4 tygodnie.

zalozylam jeszcze jeden watek https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post15189124
link jest tez w pierwszym poscie, tu wpisujmu produkty ktorych uzywamy z zaznaczeniem gdzie udalo nam sie je najtaniej dostac, za ile i ewentualnie fotka. Bardzo czesto pada pytanie gdzie cos tam dostalysmy wiec mysle ze to nam pomoze szybciej znalezc odpowiedzi

Czytalam na jednym forum ze dziewczyny go biora wiec sie zastanawiam. Podobno bieganie dziala onbizajaco. To sobei wczoraj pobiegalam - 17km. Fakt bylam potem spokojna jak baranek
Gratulacje spadku wiolqn!
Na pewno spadniesz o te 4 w dol!
Przylaczam sie tez do podziekowan za nowe watki!

Rozbawilas mnie tym barankiem
Tez mam napady zlosci. Kto wie, moze tez testosteron... ale w moim przypadku chyba bardziej zly charakter
Gdybym ja pobiegala 17 km to chyba spokojnie lezalabym w kostnicy miejskiej
__________________
80kg 29 IX 2009 -67.4 kg 23 lI 2010
I od nowa 75,3-74,6 - 73,7- 72,8- 71,9-71,2 - i znowu 74,1 i tak do usmiechnietej smierci... Cel 62 kg

lanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 10:58   #76
kaaania
Raczkowanie
 
Avatar kaaania
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 161
GG do kaaania
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 3

a ma któraś może zapałki albo jakąś taśme, żeby jakoś powieki zamocować do czoła , bo ja jeszcze w pracy muszę wytrzymac do 15-tej, a oczy same się zamykają
jak dobrze, że jutro wolne
kaaania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 11:02   #77
becia78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wyszków
Wiadomości: 140
GG do becia78 Send a message via Skype™ to becia78
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 3

[QUOTE=lanka;15191376]Ja juz robilam kogel mogel i wychodzi boski. Tak jak mowisz - smak z dziecinstwa


a może jakies dokładniejsze proporcje??
__________________
05.10.2009 START
73..>72..>71..>70..>69..> 68..>..67..>66..>65 ..<64..<63...BN
becia78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 11:06   #78
BogaczKa22
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 851
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 3

Cytat:
Napisane przez Didier Pokaż wiadomość
ja cytologie robie regularnie ale teraz bezplatna cyto nalezy sie raz na trzy lata wiec pomiedzy trzeba bedzie placic wiele z nas na to stac ale tez wiele nie stac a po trzech latach to juz moze byc za pozno niestety
Tak, to prawda, robiłam teraz cytologię za darmo bo jakiś program mnie obejmował. Ale myślę, że te 15 czy 20zł raz w roku to nie jest tragedia jakaś. Jeśli trzeba, to trzeba i już. Zdrowie najważniejsze i bezcenne

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------

Cytat:
Napisane przez lanka Pokaż wiadomość
Gdybym ja pobiegala 17 km to chyba spokojnie lezalabym w kostnicy miejskiej
__________________
Oriflame Wrocław

Dukan

BogaczKa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 11:07   #79
agus30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 294
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 3

Cytat:
Napisane przez lanka Pokaż wiadomość

Gdybym ja pobiegala 17 km to chyba spokojnie lezalabym w kostnicy miejskiej
To było dobre
A z tym systemem 7/7 to sama nie wiem czy on jest głównym powodem moich spadków czy taki zbieg okoliczności.Idę tym systemem od samego początku.
Spróbować zawsze możesz.
__________________
Start 17 sierpień
było 86kg
cel 65kg osiągnięty
1 grudzień Start III faza
agus30 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-10, 11:09   #80
Didier
Rozeznanie
 
Avatar Didier
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 889
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 3

fotoreporterka jak zrobilas te kluski
a ja kogla mogla nie lubie
Didier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 11:09   #81
BogaczKa22
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 851
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 3

...I wiecie co, właśnie przed chwilą dostałam propozycję pracy! Na 2 lata! na cały etat! W biurze przy kompie Brać ??? Czy nie brać ??? oto jest pytanie ...
__________________
Oriflame Wrocław

Dukan

BogaczKa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 11:15   #82
becia78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wyszków
Wiadomości: 140
GG do becia78 Send a message via Skype™ to becia78
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 3

Cytat:
Napisane przez BogaczKa22 Pokaż wiadomość
...I wiecie co, właśnie przed chwilą dostałam propozycję pracy! Na 2 lata! na cały etat! W biurze przy kompie Brać ??? Czy nie brać ??? oto jest pytanie ...
Ja bym brała szkoda że mi takie propozycje nie przychodzą
__________________
05.10.2009 START
73..>72..>71..>70..>69..> 68..>..67..>66..>65 ..<64..<63...BN
becia78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 11:18   #83
lanka
Rozeznanie
 
Avatar lanka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 700
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 3

Cytat:
Napisane przez agus30 Pokaż wiadomość
To było dobre
A z tym systemem 7/7 to sama nie wiem czy on jest głównym powodem moich spadków czy taki zbieg okoliczności.Idę tym systemem od samego początku.
Spróbować zawsze możesz.
Dzieki, bede musiala Z drugiej strony ciekawe jak dlugo wytrzymam. Chociaz zauwazylam pewna zaleznosc - kiedy jestem na PW to i tak wcinam proteiny i tylko jak sobie przypomne to laduje pomidorki itp.

---------- Dopisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:15 ----------

[QUOTE=becia78;15191496]
Cytat:
Napisane przez lanka Pokaż wiadomość
Ja juz robilam kogel mogel i wychodzi boski. Tak jak mowisz - smak z dziecinstwa


a może jakies dokładniejsze proporcje??
Ja daje zoltko i lyzke slodziku w proszku. Wiem, ze to slodkie, ale ja wlasnie tego potrzebuje - zaslodzic sie, zeby mnie niedozwolone nie kusilo

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------

Cytat:
Napisane przez BogaczKa22 Pokaż wiadomość
...I wiecie co, właśnie przed chwilą dostałam propozycję pracy! Na 2 lata! na cały etat! W biurze przy kompie Brać ??? Czy nie brać ??? oto jest pytanie ...
no to super! A czy brac? Nie wiem, a czego potrzebujesz? Czy chcesz tej pracy? Co z Twoimi pasjami - robisz piekne rzeczy, widzialam stronke. Musisz sie liczyc z tym, ze bedac matka na pelny etat + etat w biurze mozesz zapomniec o pasjach. Wiem, bo ja nie mam kiedy malowac. Nie malowalam od 3 lat...
__________________
80kg 29 IX 2009 -67.4 kg 23 lI 2010
I od nowa 75,3-74,6 - 73,7- 72,8- 71,9-71,2 - i znowu 74,1 i tak do usmiechnietej smierci... Cel 62 kg

lanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 11:25   #84
Isabelll
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 191
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 3

Hej Hej Kochane!

Ja już po wykładzie (wiem już, że rozgwiazdy zżerają małże, że przez słonie nie ma lasów w afryce i że jakiś chiński grzyb zabije kasztany na całym świecie-miodzio, wykład był na tyle ciekawy, że w komórce bateria mi padła od ciągłego sprawdzania godziny)

Cytat:
Napisane przez becia78 Pokaż wiadomość
O matko dziewczyny ile smarujcie dopiero doczytałam część II a wy już tyle w III namazałyście
Witam wszystkie dukające nowe i "Stare"weteranki gratuluję spadków bo widzę że zastojów jakby mniej...
U mnie też nie najgorzej od 05,10-05,11 spadło 8kg niestety trochę poszalałam w weekend i 1kg wrócił ale i on powoli spada
Pierwszy raz zrobiłam ptasie i córka mi wszamała mam już zamówienie na następne i zastanawiam się jakby wyszło z dodatkiem kakałka?? Może już ktoś sprawdzał?
Jak ja dodaję kakao to ma inną konsystencję później. Nie jest takie zbite i o wiele delikatniejsze. W smaku super Ostatnio nawet jakimś cudem tak mi się "zgrudkowało" że wyszła mi prawie straciatella

Cytat:
Napisane przez Parvati Pokaż wiadomość
Podziel się z nami tą wiedzą
Odszukałam swoje notatki z wykładu i już piszę Najlepsze są ryby planktonożerne (sardynki, śledzie, szproty) bo jest w nich najmniejsza koncentracja toksyn (i metali ciężkich)- ok. 0,5 ppm. Natomiast ryby drapieżne (makrela, łosoś i tuńczyk)- ok2ppm. Czyli stężenie związków toksycznych jest 4 razy wyższe niż w przypadku rybek planktonożernych.

Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
W Polsce lekarze sa dosc beztroscy i nawet cytologii nei przeprowadzaja przed przepisaniem tabletek. chociaz tu w Anglii to juz w ogole. Tu ide do lekarza pierwszego kontaktu, mowie jakie chce tabletki i dostaje recepte na 3 miesiace z gory. Bezplatnie, bez zadnych pytan. I to jest odpowiedzialna sluzba zdrowia
Taaaaaak a ja co 1,5 roku dostaję telefon. Pani Izo, chciałbym panią zaprosić na wizytę gdyż nadszedł czas wykonania cytologii, prób wątrobowych i układu krzepnięcia krwi. I tego dnia czuję się jak królik doświadczalny, wszystko na raz. Ale faktycznie udało mi się trafić na fajnego lekarza

Cytat:
Napisane przez agus30 Pokaż wiadomość
To było dobre
A z tym systemem 7/7 to sama nie wiem czy on jest głównym powodem moich spadków czy taki zbieg okoliczności.Idę tym systemem od samego początku.
Spróbować zawsze możesz.
Ja idę 5/5. Jutro ważenie na razie spada więc może nie powinnam nic zmieniać, ale no jakoś mnie kusi to 7/7
__________________
start: 80 kg

po I fazie: 76.1 kg

aktualnie:
71 kg

cel: 60 kg
Damy radę
Isabelll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 11:26   #85
Didier
Rozeznanie
 
Avatar Didier
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 889
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 3

Cytat:
Napisane przez BogaczKa22 Pokaż wiadomość
...I wiecie co, właśnie przed chwilą dostałam propozycję pracy! Na 2 lata! na cały etat! W biurze przy kompie Brać ??? Czy nie brać ??? oto jest pytanie ...

jak fajna to bierz a jak nudna to nie
Didier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 11:34   #86
BogaczKa22
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 851
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 3

Cytat:
Napisane przez lanka Pokaż wiadomość
no to super! A czy brac? Nie wiem, a czego potrzebujesz? Czy chcesz tej pracy? Co z Twoimi pasjami - robisz piekne rzeczy, widzialam stronke. Musisz sie liczyc z tym, ze bedac matka na pelny etat + etat w biurze mozesz zapomniec o pasjach. Wiem, bo ja nie mam kiedy malowac. Nie malowalam od 3 lat...
Pasje pasjami ale nie dadzą mi one tyle kasy co praca na etacie. Chyba niestety muszę podjąć to wyzwanie. "Niestety" dlatego piszę, że się boję trochę. Przez ostatnie 17 lat nie pracowałam ze względu na stan zdrowia córki i liczne operacje, kontrole itd. Robiłam w międzyczasie różne kursy i nawet na studia poszłam sądząc, że to mi ułatwi start ale nic z tego. Bez doświadczenia nie chcą . W urzędzie pracy jestem "przypadkiem beznadziejnym" Mam coprawda kwalifikacje, długo nie pracowałam, więc mogłabym od nich dostać staż, ale, że miałam jeszcze rok temu swoją działąlność gosp. to już nie mają mi nic do zaproponowania Może jakiś kurs ale dopiero od marca bo tegoroczne się pokończyły a na nowe jeszcze nie podpisano umów .
Moje córki są już na tyle duże (13,6 i prawie 15), że muszą sobie zacząć radzić same i uczyć się trochę nowych obowiązków. Jestem raczej na TAK ale mam jeszcze czas na przemyślenie Zaczęłabym od początku grudnia albo najpóźniej od początku stycznia.

Chyba polecę po zakupki na obiad dla moich darmozjadów. No właśnie! jutro wolne więc i na jutro trza się też zaopatrzyć

---------- Dopisano o 12:34 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Didier Pokaż wiadomość
jak fajna to bierz a jak nudna to nie
Nie wiem czy fajna i nie wiem czy nudna
prowadzenie magazynów i ich rozliczanie.
Praktycznie to nie powinnam wybrzydzać przy tak długim stażu bez pracy. Zawsze to jakieś doświadczenie i coś co wreszcie będę mogła wpisać w CV
__________________
Oriflame Wrocław

Dukan

BogaczKa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 11:38   #87
pani ćma
Zakorzenienie
 
Avatar pani ćma
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 3 180
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 3

Cytat:
Napisane przez BogaczKa22 Pokaż wiadomość
...I wiecie co, właśnie przed chwilą dostałam propozycję pracy! Na 2 lata! na cały etat! W biurze przy kompie Brać ??? Czy nie brać ??? oto jest pytanie ...
gratuluje ja bym brala, w zyciu roznie bywa, warto sie zabezpieczyc a przynajmniej sie przekonasz, czy to dla Ciebie. poza tym umowa o prace to nie jest cyrograf

Cytat:
Napisane przez Isabelll Pokaż wiadomość
a ja co 1,5 roku dostaję telefon. Pani Izo, chciałbym panią zaprosić na wizytę gdyż nadszedł czas wykonania cytologii, prób wątrobowych i układu krzepnięcia krwi. I tego dnia czuję się jak królik doświadczalny, wszystko na raz. Ale faktycznie udało mi się trafić na fajnego lekarza
ja tez mam w porzadku lekarza i to wizyty w ramach NFZ a w prywatnej przychodni, wiec standard super. przed zapisaniem tabletek mialam wywiad + badanie usg + badanie ginekologiczne + proby watrobowe + cukier, krew + hormony. dopiero wtedy dostalam recepte i nie dostaje nigdy wiecej niz na 3 opakowania, zebym sie pojawiala regularnie na wizytach, a badania te powtarzam co roku.
fakt, za badania place sama, ale sa to grosze, tzn proby watrobowe + hormony + krew + cukier to ok. 40zł, cytologia - 30zł.

zaczynam rozmyslac o powrocie na I faze moze powinnam zrobic max 4 dni uderzeniowki (jak wyszlo mi w tescie), a potem isc systemem 1/1, zeby z warzyw troche wegli dawac?
__________________

Szczerość nie czyni dziewczyny najbardziej lubianą koleżanką.
Ale przynosi szacunek.
A kiedy dziewczyna nauczy się szacunku do siebie, zawsze jej się uda.


65,5 > 64 > 63 > 62 > 61 > 60 >
59 > 58 > 57> 56 > 52 ... > 49

Edytowane przez pani ćma
Czas edycji: 2009-11-10 o 11:40 Powód: dopisek
pani ćma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 11:38   #88
stozynka44
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 467
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 3

Cytat:
Napisane przez becia78 Pokaż wiadomość
Jeszcze chciałam zapytać o Muesli czy może tam być użyty zmielony słodzik w tabl.??
Ja takiego własnie uzylam bo w proszku jeszcze nie mialam
__________________
Było - 60 kg
Jest - 55,2

Anything that’s worth having is sure enough worth fighting for !
stozynka44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 11:42   #89
Didier
Rozeznanie
 
Avatar Didier
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 889
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 3

dziewczyny a ja kupilam melase i ona jest taka jak jedna wielka gruda, to taka powinna byc zeby ja do czego dodac to trzeba rozpuscic czy sie rozejdzie?
Didier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 11:45   #90
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 3

Cytat:
Napisane przez BogaczKa22 Pokaż wiadomość
...I wiecie co, właśnie przed chwilą dostałam propozycję pracy! Na 2 lata! na cały etat! W biurze przy kompie Brać ??? Czy nie brać ??? oto jest pytanie ...
mysle ze najwazniejszym kryterium wyboru bedzie tu fakt czy bedziesz miec calodniowy dostep do wizazu. Jak tak (upewnij sie od razu na pierwszej rozmowie) to bierz
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:59.