Dieta - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-15, 09:36   #1
CrazyGirl19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1

Dieta


Witajcie!Mam Problem...Mam 21 lat,166 cm wzrostu i ważę 75 kg.Chciałabym ważyć do lipca 55 kg Mam niedoczynność tarczycy,nadciśnienie i początki cukrzycy,czy znacie jakąś skuteczną dietę,która mi pomoże??Kiedyś stosowałam dietę kapuścianą,przyznam,że jest ciężka,ale bardzo skuteczna W ciągu 6 dni schudłam 7,5 kg
CrazyGirl19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 19:42   #2
tess27
Zakorzenienie
 
Avatar tess27
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: prawie tychy
Wiadomości: 3 320
GG do tess27
Dot.: Dieta

o boshe---a w ile dni wrocilo tez w 6?
__________________
Forum Polskiego Stowarzyszenia "Endometrioza" www.endometrioza.aid.pl
Forum chorych na endometriozę, porady, grupy wsparcia, spotkania kobiet chorych na endometriozę - wszystko o: endometrioza, laparoskopia, torbiel czekoladowa, zrosty, ca-125, płodność.
tess27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 20:09   #3
Nowa_Nadzieja
Zakorzenienie
 
Avatar Nowa_Nadzieja
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wszędzie za daleko
Wiadomości: 5 895
Dot.: Dieta



Zostałam porażona...Twoją głupotą!!Jak masz pisać takie głupoty,to proponuję wogóle nie pisać.7 kilo w 6 dniKobieto to była woda!!
Zdrowa utrata to max 1.5kg na tydzien!nie 7

Proponuję najprostszą dietę-MNIEJ ŻREĆ i napewno zobaczysz rezultaty
__________________
oj tam,oj tam...
Nowa_Nadzieja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 02:28   #4
DemonicBoy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 28
Dot.: Dieta

Kompetencja tego forum mnie zdumiewa, jak można ludziom z problemami pisać głupoty.

Powinnaś zacząć od przeczytania podpiętych tematów. Jest tam o indeksie glikemicznym sam coś na ten temat pisałem:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=396769
Jak już opanujesz poziom cukru w diecie, przechodzisz dalej do obniżenia ilości kcal. W pierwszym miesiący nie masz głodować, a zrezygnować z cukru. Jeśli chcesz być ze sobą uczciwa to trzeba niestety przemęczyć się i zmienić najpierw nawyk jedzenia słodkiego.

Oczwiście nie powinnaś zapominać o ćwiczeniach. Na początek warto zacząć np. biagać truchcikiem. Ustalasz sobie jakieś kółeczko 5 km i w miarę możliwości biegniesz jak nie dajesz rady to chwile marszu z rękoma na głowie nie siadać, nie zatrzymywać się i znowu kawałek biegniesz powoli coraz większy. Jak będziesz w stanie przebiec truchtem 5km bez zatrzymywania to zaczynasz trening interwałowy. Biegać można w zimie nie ma problemu tylko trzeba się odpowiednio ubrać. Biegać masz 4 razy w tygodniu.

Co do nadciśnienia to trzeba odstawić sól i kawę, jeść czosnek. Cukrzyca jeśli pozbędziemy się złego żywienia może się sama naprawić. Niedoczynnośc tarczycy można by się wspólnie z lekarzem zastanowić nad przyjmowaniem jakiś leków pobudzających tarczycę lub zastępujących T3 i T4.

Edytowane przez DemonicBoy
Czas edycji: 2010-01-16 o 02:33
DemonicBoy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:33.