Wybaczyłybyście zdradę? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-10, 18:24   #1
0nasty0
Wtajemniczenie
 
Avatar 0nasty0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wlkp. / NL
Wiadomości: 2 075
GG do 0nasty0

Wybaczyłybyście zdradę?


Nie wiem, czy taki wątek był. Jeśli tak, to proszę mnie tzn. tego posta przerzucić (Do zbiorczego, czy coś.)

Ale mam do Was pytanie. Wybaczyłybyście zdradę? Jeśli tak, to jaką?

Bo wracając z pracy, zaczęłam się zastanawiać.
Nie wiem dlaczego (chyba za dużo wizażu ).
Zawsze byłam na 'NIE'. Jednak tak myślałam i myślałam. I przecież wiele rzeczy potrafimy wybaczyć. (Jakie my głupie ) No ale skoro inne rzeczy potrafimy, to dlaczego zdrada jest dla Nas taka?
No nie wiem. Z miłości? Z tego, bo kochamy?
Siedzi to w Nas cały czas, ale jednak dajemy tą szansę.

Tak po za tym, wiem, że każda widzi zdradę inaczej Dlatego proszę się tu nie kłócić.

Jak to jest w końcu? Przepraszam, że Was zadręczam.


No i jak będę miała jeszcze jakieś pytanie, to dopiszę. Więc proszę czytać uważnie.
__________________
Szczęśliwa od 05.08.2007


lexie
Generalnie termin wzrokowiec tyczy się tego, że dana osoba się najłatwiej uczy,
zapamiętuje materiał wizualny, a nie tego, że musi się patrzeć na gołe panie.
0nasty0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 18:30   #2
gringolada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 018
Dot.: Wybaczyłybyście zdradę?

dla mnie zdrada partnera jest niewybaczalna i kropka
gringolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 18:34   #3
Shadii
Wtajemniczenie
 
Avatar Shadii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 578
Dot.: Wybaczyłybyście zdradę?

Hm... jestem na 100% pewna, że nie mogłabym wybaczyć . Jeśli facet jest ze mną szczęśliwy - to czego szuka u innej? A jeśli nie jest, to nie próbuje rozwiązać problemu wspólnie ze mną, tylko szuka pocieszenia i szczęścia w ramionach innej? To po co mi taki chłopak? Poza tym wydaje mi się, że jeśli taka sytuacja zaistniałaby, to nie potrafiłabym o tym zapomnieć przez długi, długi czas, chyba nie mogłabym żyć z kimś, kogo obecność przypominałaby mi, jak bardzo mnie zranił.
__________________
!



Shadii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 18:37   #4
Czarna_Złośnica
Wtajemniczenie
 
Avatar Czarna_Złośnica
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 772
Dot.: Wybaczyłybyście zdradę?

Nie, nie wybaczyłabym !
__________________

Czarna_Złośnica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 18:38   #5
paczek1990
Wtajemniczenie
 
Avatar paczek1990
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Katowic
Wiadomości: 2 796
Dot.: Wybaczyłybyście zdradę?

Gdybym miała pewność, ze nie czuł do dziewczyny nic, po prostu chwila nie tyle zapomnienia co braku zahamowań i pocałunek-tylko, krótki, bez namiętności tak. Jakiekolwiek dotykanie, seks nigdy w życiu
paczek1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 18:41   #6
Ofelia 20
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 826
Dot.: Wybaczyłybyście zdradę?

W sumie to nie wiem, bo w takiej sytuacji nie byłam, wiec człowiek nigdy nie jest do końca pewien jakby się zachował.
Ale wydaje mi się, ze nie mogłabym wybaczyć. Myśl, ze facet którego kocham, dotykał, całował inną kobiete, oszukiwał mnie.... chyba bym nie mogła tego zapomnieć.
Ofelia 20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 18:43   #7
ilkas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 236
Dot.: Wybaczyłybyście zdradę?

tak na sucho mówię NIE ! nie wybaczyłabym zdrady. tzn moze inaczej...wybaczyć to co innego niż zapomnieć. więc bałabym się, że nawet jeśli po jakims czasie wybaczę ( w co wątpię) to i tak nie bede umiała o tym zapomnieć, a to będzie się wiązało z ciągłym wypominaniem tej zdrady, brakiem zaufania, ciągłą podejrzliwością itd. więc po co taki związek ?

tylko, że to jest własnie moje NIE "na sucho". czyli moje zdanie, ale nie na podstawie własnych doświadczeń nie moge powiedzieć na 100% co bym zrobiła, bo nie miałam takiej sytuacji. a jak wiadomo wtedy dużo może się zmienić.
nie raz mówiłam, że pewnych rzeczy bym nie wybaczyła, nie zaakceptowała...a jak już przychodziło co do czego to okazywało się, że zmieniam zdanie pod wpływem wydarzeń...
ilkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-10, 18:47   #8
krooolewna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: z daleka:D
Wiadomości: 1 938
Dot.: Wybaczyłybyście zdradę?

Kiedys byłam bardzo zakochana i często sobie myślałam ''co by było gdyby'' Wtedy zastanowiłam się,że gdyby mój partner zrobił to raz i żałował wybaczyłabym i bacznie obserwowała i próbowała zaufać.Gdybym zobaczyła,że nadal mu nie ufam odeszłabym.

Obecnie nie jestem zakochana i myślę,że nie wybaczyłabym,ale jestem w innej sytuacji(niezakochana)
__________________

krooolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 18:49   #9
Ivy123
Zadomowienie
 
Avatar Ivy123
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 452
Dot.: Wybaczyłybyście zdradę?

za żadne skarby
Ivy123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 18:50   #10
MissDagutka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 55
Dot.: Wybaczyłybyście zdradę?

Kiedyś bardzo długo zastanawiałam się nad tym tematem. Problem polega na tym, że kobiety i mężczyźni inaczej postrzegaja sprawy związane z ogólnie mówiąc seksualnością. Dla mnie jakikolwiek intymny kontakt TŻ z inną kobietą byłby zdradą i końcem związku. Jeżeli chodzi o kontakty werbalne to niektóre z nich także bardzo by mnie rozjuszyły (flirt, komplementy itd.). Natomiast rozmawiałam z kilkoma panami, którzy próbowali mi wytłumaczyć, że kontaktów cielesnych nie traktują oni jako zdrady (i my także nie powinnyśmy traktować) gdyż mężczyzna często dąży tylko do spełnienia seksualnego i nie ma to nic wspólnego z uczuciami. Powiem szczerze, że bardzo mnie takie podejście irytuje gdyż facet jako człowiek czyli istota z definicji rozumna powinien hamować swoje popędy, bo po to dała Bozia rozum.
__________________
"Wszystko będzie, jak być powinno, tak już jest urządzony świat."
M. Bułhakow "Mistrz i Małgorzata"
MissDagutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 18:55   #11
hereicome
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 93
Dot.: Wybaczyłybyście zdradę?

spojrzał na inną - ok, niech sobie patrzy.

spotkał się na kawę/pocałował/imprezował z inną dziewczyną(tańczył,bajero wał, stawiał piwo)/przytulał inną - UPOKORZYŁ MNIE.

jeśli ktoś mnie upokorzył, olał, okłamał nie mogę mu wybaczyć, ponieważ ktoś kto raz zdradził, zdradzi drugi raz.
NIGDY bym nie zaufała ponownie, ciągle bym się zadręczała z kim jest co robi... to nie ma sensu.
Nie ma zaufania - nie ma związku, przykro mi.


o zdradzie w sensie seks z inną nawet nie wspominam
__________________
płaczę do pustych ścian... co za wstyd.
hereicome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-10, 18:57   #12
ewelinka_111
Zadomowienie
 
Avatar ewelinka_111
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 990
Dot.: Wybaczyłybyście zdradę?

Nie. Raz że nie chce faceta, który jest zdolny do zdrady (każdy ma w końcu rozum i potrafi hamować swoje instynkty), dwa że sama bym się zamęczyła myślami, czy tego nie powtórzy. Związek bez zaufania nie ma sensu.
__________________
targowisko:
książki
ciuchy

Pain is inevitable, suffering is optional.


blog kulinarny
ewelinka_111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 18:57   #13
nieswiadoma90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraina marzeń
Wiadomości: 191
Dot.: Wybaczyłybyście zdradę?

Nie wybaczyłabym ,bo wiem że przy każdej nawet najmniejszej kłótni bym to jemu wypominała .
__________________
...miłość jest wtedy, gdy dobro drugiej osoby jest ważniejsze niż Twoje...


nieswiadoma90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 18:58   #14
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Wybaczyłybyście zdradę?

Bozia dała rozum ale mężczyźni i tak mają swoje zdanie na ten temat, ja bym nie wybaczyła, jak się kocha to nie ma miejsca na zdradę
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 18:59   #15
venturka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 149
GG do venturka
Dot.: Wybaczyłybyście zdradę?

Tak - ale nie zawsze warto. Rzadko kiedy warto.
venturka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 19:01   #16
asiek195
Zadomowienie
 
Avatar asiek195
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 818
Dot.: Wybaczyłybyście zdradę?

Nigdy nie wybaczyłabym zdrady.
__________________

Najpiękniejszy dzień 15.06 2013
Tymuś


"myśli spokojne ponad wodami pochyl miłością..."
asiek195 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 19:06   #17
madalena83
Zadomowienie
 
Avatar madalena83
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 065
Dot.: Wybaczyłybyście zdradę?

Ja chyba bym wybaczyła - i najpewniej źle bym na tym wyszła.
Był tutaj wątek o dziewczynie, która odwołała ślub bo narzeczony ją zdradził. Podziwiam ją, bo ja bym nie miała tyle odwagi. Pewnie bym sobie wmawiała, że to tylko jeden raz i na pewno sie nie powtórzy.
madalena83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 19:07   #18
Zapach deszczu
Zadomowienie
 
Avatar Zapach deszczu
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: La Défense,Paris
Wiadomości: 1 643
Dot.: Wybaczyłybyście zdradę?

Nie.

Jestem młodą osobą i nie warto rozpoczynać życia z kims kto, by mnie na starcie zdradził.

Nie.
Zapach deszczu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 19:08   #19
Kasia***
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 144
Dot.: Wybaczyłybyście zdradę?

Z perspektywy czasu oraz wlasnych doswiadczeń moge napisac, że zdrady bym nie wybaczyła. Jest to najbardziej bolesna rzecz jaka moze zrobić nam ukochana osoba. Osoba, ktora dazymy zaufaniem, szacunkiem i miloscia. Wybaczyć oznacza zapomnieć ..nigdy nie wypominać. Nie potrafilabym już zaufać ...w związku z tym nie widzialabym sensu w dalszym wspolnym zyciu obarczonym wiecznym poczuciem braku bezpieczenstwa.

ps. ciekawe ile jest naiwnych kobiet, ktore nie maja pojecia o zdradzie partnera..

Edytowane przez Kasia***
Czas edycji: 2010-08-10 o 19:10
Kasia*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-10, 19:10   #20
0nasty0
Wtajemniczenie
 
Avatar 0nasty0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wlkp. / NL
Wiadomości: 2 075
GG do 0nasty0
Dot.: Wybaczyłybyście zdradę?

Cytat:
Napisane przez ilkas Pokaż wiadomość
tak na sucho mówię NIE ! nie wybaczyłabym zdrady. tzn moze inaczej...wybaczyć to co innego niż zapomnieć. więc bałabym się, że nawet jeśli po jakims czasie wybaczę ( w co wątpię) to i tak nie bede umiała o tym zapomnieć, a to będzie się wiązało z ciągłym wypominaniem tej zdrady, brakiem zaufania, ciągłą podejrzliwością itd. więc po co taki związek ?

tylko, że to jest własnie moje NIE "na sucho". czyli moje zdanie, ale nie na podstawie własnych doświadczeń nie moge powiedzieć na 100% co bym zrobiła, bo nie miałam takiej sytuacji. a jak wiadomo wtedy dużo może się zmienić.
nie raz mówiłam, że pewnych rzeczy bym nie wybaczyła, nie zaakceptowała...a jak już przychodziło co do czego to okazywało się, że zmieniam zdanie pod wpływem wydarzeń...
No właśnie ja mam to samo, dlatego zastanawiam się, jakby to było ze zdradą..

Cytat:
Napisane przez MissDagutka Pokaż wiadomość
Kiedyś bardzo długo zastanawiałam się nad tym tematem. Problem polega na tym, że kobiety i mężczyźni inaczej postrzegaja sprawy związane z ogólnie mówiąc seksualnością. Dla mnie jakikolwiek intymny kontakt TŻ z inną kobietą byłby zdradą i końcem związku. Jeżeli chodzi o kontakty werbalne to niektóre z nich także bardzo by mnie rozjuszyły (flirt, komplementy itd.). Natomiast rozmawiałam z kilkoma panami, którzy próbowali mi wytłumaczyć, że kontaktów cielesnych nie traktują oni jako zdrady (i my także nie powinnyśmy traktować) gdyż mężczyzna często dąży tylko do spełnienia seksualnego i nie ma to nic wspólnego z uczuciami. Powiem szczerze, że bardzo mnie takie podejście irytuje gdyż facet jako człowiek czyli istota z definicji rozumna powinien hamować swoje popędy, bo po to dała Bozia rozum.
No ja tu się nie zgodzę, dlatego że i mój poprzedni TŻ i obecny, ma takie samo zdanie jak ja.
__________________
Szczęśliwa od 05.08.2007


lexie
Generalnie termin wzrokowiec tyczy się tego, że dana osoba się najłatwiej uczy,
zapamiętuje materiał wizualny, a nie tego, że musi się patrzeć na gołe panie.
0nasty0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 19:17   #21
Kasia***
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 144
Dot.: Wybaczyłybyście zdradę?

Cytat:
Napisane przez MissDagutka Pokaż wiadomość
Kiedyś bardzo długo zastanawiałam się nad tym tematem. Problem polega na tym, że kobiety i mężczyźni inaczej postrzegaja sprawy związane z ogólnie mówiąc seksualnością. Dla mnie jakikolwiek intymny kontakt TŻ z inną kobietą byłby zdradą i końcem związku. Jeżeli chodzi o kontakty werbalne to niektóre z nich także bardzo by mnie rozjuszyły (flirt, komplementy itd.). Natomiast rozmawiałam z kilkoma panami, którzy próbowali mi wytłumaczyć, że kontaktów cielesnych nie traktują oni jako zdrady (i my także nie powinnyśmy traktować) gdyż mężczyzna często dąży tylko do spełnienia seksualnego i nie ma to nic wspólnego z uczuciami. Powiem szczerze, że bardzo mnie takie podejście irytuje gdyż facet jako człowiek czyli istota z definicji rozumna powinien hamować swoje popędy, bo po to dała Bozia rozum.
Nie zgadzam sie...nie jestesmy zwierzatkami, ktore nie panuja nad wlasnym popedem. Podejmujac decyzje powinnismy byc gotowi na poniesienie jej konsekwencji. Zreszta jesli kochamy to nie mamy potrzeby zdradzac. Fakt niektore osoby nie sa monogamiczne..moim zdaniem takie osoby poprostu nie powinny wchodzic w zwiazki (nie lubie tego okreslenie).
Kasia*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 19:22   #22
twizzy
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 570
Dot.: Wybaczyłybyście zdradę?

może bym wybaczyła po jakimś długim czasie-kto wie...ale z tym panem nie byłabym już nigdy i lepiej ,żebym go na oczy nie widziała więcej.
__________________

twizzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 19:28   #23
Shadii
Wtajemniczenie
 
Avatar Shadii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 578
Dot.: Wybaczyłybyście zdradę?

Cytat:
Napisane przez hereicome Pokaż wiadomość
spojrzał na inną - ok, niech sobie patrzy.

spotkał się na kawę/pocałował/imprezował z inną dziewczyną(tańczył,bajero wał, stawiał piwo)/przytulał inną - UPOKORZYŁ MNIE.

jeśli ktoś mnie upokorzył, olał, okłamał nie mogę mu wybaczyć, ponieważ ktoś kto raz zdradził, zdradzi drugi raz.
NIGDY bym nie zaufała ponownie, ciągle bym się zadręczała z kim jest co robi... to nie ma sensu.
Nie ma zaufania - nie ma związku, przykro mi.


o zdradzie w sensie seks z inną nawet nie wspominam
O, dobre słowa, właśnie tak samo o tym myślę, umknęła mi ta myśl podczas pisania poprzedniego posta. Upokorzenie to jest właśnie to, co zapewne bym wtedy czuła, nie mówiąc o tym, że na pewno poczułabym się w jakiś sposób gorsza od tej drugiej.
__________________
!



Shadii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 19:29   #24
ilkas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 236
Dot.: Wybaczyłybyście zdradę?

Cytat:
Napisane przez 0nasty0 Pokaż wiadomość
No właśnie ja mam to samo, dlatego zastanawiam się, jakby to było ze zdradą..
na 100% dowiedziałybyśmy się tego jak by nas nasz partner zdradził. dlatego może lepiej w takim razie nie wiedzieć co by się zrobiło i nie sprawdzać tego ?
jejku...tak sobie teraz to wyobraziłam hehe, oj nie chciałabym być w takiej sytuacji. Jak bym była z facetem krótko to jeszcze spoko, pogoniłabym i tyle :P ale za kilka miesięcy bierzemy ślub z TŻ-tem więc wolałabym nie mieć teraz takiego problemu...
ilkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 19:29   #25
nesquiki
Raczkowanie
 
Avatar nesquiki
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 137
Dot.: Wybaczyłybyście zdradę?

Ja wybaczylam zdradę. w tym sensie, ze nie mam odruchu wymiotnego, gdy widze tego wstretnego oszusta. potrafie z nim rozmawiac, smiac sie, nawet go lubie, ale za nic nie potrafilabym sie z nim zwiazac ponownie, czy tam odbudowywac ten zwiazek.
nesquiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 19:43   #26
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Wybaczyłybyście zdradę?

Dopuszczam taką możliwość w sytuacji gdyby moja wina była ewidentna - gdybym odrzucała partnera, postawiła go na końcu listy ważnych spraw, sprawiała, że czułby się osamotniony w naszym związku, ignorowała jego zdanie, potrzeby. W sytuacji, gdyby nasz związek był dobry, gdyby on nie zgłaszał jakichś pretensji, żalów, a wręcz utwierdzał mnie w przekonaniu, że jest OK - nigdy. Wg mnie zdrada jest to wybaczenia tylko w bardzo wąskim zakresie przypadków. Szkoda, że tyle kobiet wybacza zdrady popełniane z nudy, dla sportu, z egoizmu, czy po prostu dlatego, że facet ma taki charakter i robią to tak łatwo, szybko.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 19:45   #27
Kasia***
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 144
Dot.: Wybaczyłybyście zdradę?

Cytat:
Napisane przez hereicome Pokaż wiadomość
spojrzał na inną - ok, niech sobie patrzy.

spotkał się na kawę/pocałował/imprezował z inną dziewczyną(tańczył,bajero wał, stawiał piwo)/przytulał inną - UPOKORZYŁ MNIE.

jeśli ktoś mnie upokorzył, olał, okłamał nie mogę mu wybaczyć, ponieważ ktoś kto raz zdradził, zdradzi drugi raz.
NIGDY bym nie zaufała ponownie, ciągle bym się zadręczała z kim jest co robi... to nie ma sensu.
Nie ma zaufania - nie ma związku, przykro mi.


o zdradzie w sensie seks z inną nawet nie wspominam

Skad wiesz jak TZ zachowuje sie gdy nie ma Cie w poblizu? Wielokrotnie widzialam sytuacje, gdy zachowanie mezczyzn odbiega od zachowania gdy sa ze swoimi ukochanymi.
Kasia*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 19:46   #28
Kohnelia20
Zakorzenienie
 
Avatar Kohnelia20
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 499
Dot.: Wybaczyłybyście zdradę?

też się zastanawiałam ostatnio i powiem wam że nie wiem nie mowie ani tak ani nie wydaje mi się że zależałoby to od wielu czynników
Kohnelia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 19:48   #29
panierrka
Zadomowienie
 
Avatar panierrka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 323
Dot.: Wybaczyłybyście zdradę?

Może bym wybaczyła, ale na pewno nie zostałabym w tym związku.

Znając mój charakter, to (pomijając wszystko inne) po prostu bym zadręczała i siebie, i jego. Po co?
__________________
1. Anonimowość w internecie to mit.
2. Wszystko wrzucone do internetu zostanie w nim na zawsze.
3. Jeżeli wyśmiewasz czyjś błąd ortograficzny to znaczy, że nie masz argumentów.

Rozsądek przede wszystkim.

Pisz poprawnie zamiast szukać wymówek...!
...albo chociaż się staraj - tak jak ja
panierrka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 19:52   #30
MissDagutka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 55
Dot.: Wybaczyłybyście zdradę?

Cytat:
Napisane przez Kasia*** Pokaż wiadomość
Nie zgadzam sie...nie jestesmy zwierzatkami, ktore nie panuja nad wlasnym popedem. Podejmujac decyzje powinnismy byc gotowi na poniesienie jej konsekwencji. Zreszta jesli kochamy to nie mamy potrzeby zdradzac. Fakt niektore osoby nie sa monogamiczne..moim zdaniem takie osoby poprostu nie powinny wchodzic w zwiazki (nie lubie tego okreslenie).

Nie doczytałaś mojego postu do końca Napisałam "Powiem szczerze, że bardzo mnie takie podejście irytuje gdyż facet jako człowiek czyli istota z definicji rozumna powinien hamować swoje popędy, bo po to dała Bozia rozum."
__________________
"Wszystko będzie, jak być powinno, tak już jest urządzony świat."
M. Bułhakow "Mistrz i Małgorzata"
MissDagutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:01.