prezent dla tż - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-12, 16:22   #1
majka166
Raczkowanie
 
Avatar majka166
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 173

prezent dla tż


Mój tż ma niedługo urodziny. Nie mam pojęcia co mu kupić. Jesteśmy razem krótko- miesiąc, także nie znam go tak dobrze, żeby wiedzieć, czego mu potrzeba i nasza znajomość nie jest jeszcze bardzo zaawansowana, żeby kupować mu coś intymnego. Myślałam o perfumach, ale jeśli miałabym mu kupić, to już takie porządne, a wtedy nie wiem, czy czułby się ok, gdybym wydała na niego kilka stów, chyba nie... może myślałby, że też musi kupić mi taki prezent. Płyta jakaś, ok, tylko nie wiem, jakie płyty ma... musiałabym podpytać jego kumpli... Książka- znam jego ulubionych autorów, ale nie wiem, którą czytał a którą nie.
Macie jakieś inne pomysły? błagam, pomocy.
Tż ma 19 lat.
Wiem, że może powinnam to napisać na innym forum, ale tu jest najwięcej dziewczyn posiadających tż, więc liczę, że mi pomożecie : )
majka166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 16:42   #2
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: prezent dla tż

Cytat:
Napisane przez majka166 Pokaż wiadomość
Mój tż ma niedługo urodziny. Nie mam pojęcia co mu kupić. Jesteśmy razem krótko- miesiąc, także nie znam go tak dobrze, żeby wiedzieć, czego mu potrzeba i nasza znajomość nie jest jeszcze bardzo zaawansowana, żeby kupować mu coś intymnego. Myślałam o perfumach, ale jeśli miałabym mu kupić, to już takie porządne, a wtedy nie wiem, czy czułby się ok, gdybym wydała na niego kilka stów, chyba nie... może myślałby, że też musi kupić mi taki prezent. Płyta jakaś, ok, tylko nie wiem, jakie płyty ma... musiałabym podpytać jego kumpli... Książka- znam jego ulubionych autorów, ale nie wiem, którą czytał a którą nie.
Macie jakieś inne pomysły? błagam, pomocy.
Tż ma 19 lat.
Wiem, że może powinnam to napisać na innym forum, ale tu jest najwięcej dziewczyn posiadających tż, więc liczę, że mi pomożecie : )
To skoro wiesz, to wprowadź to w życie, a nie zaśmiecaj forum tematem, który nie dość że istnieje, to jeszcze w innym dziale....
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 16:42   #3
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: prezent dla tż

Kurcze, gdyby bylo na wizazu podforum prezentowe...
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 17:00   #4
immortal_92
Raczkowanie
 
Avatar immortal_92
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 183
Dot.: prezent dla tż

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość
To skoro wiesz, to wprowadź to w życie, a nie zaśmiecaj forum tematem, który nie dość że istnieje, to jeszcze w innym dziale....
immortal_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 17:37   #5
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: prezent dla tż

nie jesteście ze sobą zbyt blisko bo dopiero od miesiąca, nie wiesz nic o jego zainetersowaniach ale 'tżem' go nazywasz
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 17:41   #6
Irmina9891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 216
Dot.: prezent dla tż

Póki co cztery odpowiedzi (wraz z moją pięć), z czego trzy najeżdżające na dziewczynę. I ani jednej odpowiedzi na pytanie.
Irmina9891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 17:45   #7
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: prezent dla tż

Cytat:
Napisane przez Irmina9891 Pokaż wiadomość
Póki co cztery odpowiedzi (wraz z moją pięć), z czego trzy najeżdżające na dziewczynę. I ani jednej odpowiedzi na pytanie.


kup mu i sobie wyszukiwarkę !!
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-12, 17:46   #8
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: prezent dla tż

żadna z nas nie wybierze się do jej miasta, nie pozna jej chłopaka i nie opowie jej na forum co on lubi. prezenty z reguły są bardzo osobistą rzeczą. chodzi mi o to, że żeby kupić komuś prezent trzeba go znać. mieć orientację w jego zainteresowaniach, pasjach. nikt nie zgadnie co on by chciał.

płyta, książka.. ja pewnie poszłabym w tą stronę. ale jaka plyta i jaka książka to ja już nie wiem.
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 17:53   #9
siostraelwa
Zadomowienie
 
Avatar siostraelwa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Wiadomości: 1 685
Dot.: prezent dla tż

siostraelwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 18:38   #10
kocim
Rozeznanie
 
Avatar kocim
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 778
Dot.: prezent dla tż

Cytat:
Napisane przez majka166 Pokaż wiadomość
Mój tż ma niedługo urodziny. Nie mam pojęcia co mu kupić. Jesteśmy razem krótko- miesiąc, także nie znam go tak dobrze, żeby wiedzieć, czego mu potrzeba i nasza znajomość nie jest jeszcze bardzo zaawansowana, żeby kupować mu coś intymnego. Myślałam o perfumach, ale jeśli miałabym mu kupić, to już takie porządne, a wtedy nie wiem, czy czułby się ok, gdybym wydała na niego kilka stów, chyba nie... może myślałby, że też musi kupić mi taki prezent. Płyta jakaś, ok, tylko nie wiem, jakie płyty ma... musiałabym podpytać jego kumpli... Książka- znam jego ulubionych autorów, ale nie wiem, którą czytał a którą nie.
Macie jakieś inne pomysły? błagam, pomocy.
Tż ma 19 lat.
Wiem, że może powinnam to napisać na innym forum, ale tu jest najwięcej dziewczyn posiadających tż, więc liczę, że mi pomożecie : )
To teraz wiadomo, że najlepiej "zostać czyjąś dziewczyną" po urodzinach chłopaka

Ja bym coś sama zrobiła, ale ja to ja...

Tak w ogóle, to nie wiem, dlaczego sporo osób uważa, że są na tyle wyjątkowe, że nie mogą pisać na zbiorczych
kocim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 18:52   #11
andzia1989r
Zakorzenienie
 
Avatar andzia1989r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 308
Dot.: prezent dla tż

Jeśli wiesz jak się ubiera (a to chyba wiesz) to kup mu sweter, koszulę, nie wiem fajny szalik, krawat... Zależy co nosi na co dzień.

Ewentualnie podpytaj jego kolegę jaką płytę z muzyką mogłabyś mu kupić.

Jeszcze możesz iść w stronę śmiesznego prezentu. Jak dla mnie np koszulka z napisem (pełno jest takich z jakimś jajcarskim tekstem), nie jest ani zobowiązaniowa bardzo (jakieś 25-30zł kosztują) a raczej to coś takiego co można dla jaj czasami założyć. Do tego dorzuciłabym jakąś dobrą czekoladę czy inne smakołyki (albo sama coś upiecz np ciasteczka i mu do pudełka zapakuj). I wyjdzie prezent fajny i niedrogi.
__________________
Wiek: 23 lata
Wzrost: 165 cm
Waga:
Było: 83 kg
Jest: 75,5 kg
Będzie: 58 kg
andzia1989r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-12, 18:58   #12
3asiex
Zadomowienie
 
Avatar 3asiex
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 169
Dot.: prezent dla tż

Kup mu wielki kubas na herbatę/kawę, zdalnie sterowany samochodzik ( i to nie jest żadem przytyk co do jego wieku, bo niedawno taki kupiłam sporo starszemu facetowi i był wniebowzięty). Takich rzeczy można wymieniać bez liku.
__________________
Love Is A Losing Game...

Miałem taki piękny sen, że byłem ostatnim ssakiem na ziemi.(Mort: a ja w nim byłem?) Tak ale jako padlina.

3asiex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 18:59   #13
Indios
Raczkowanie
 
Avatar Indios
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 327
Dot.: prezent dla tż

nie wiem jaki prezent doradzić, bo się nie znam, ale jeśli chodzi o pieniądze, które zamierzasz przeznaczyć na prezent to bym raczej strasznie z nimi nie szalała, bo jesteś z nim dopiero miesiąc, a za kolejny może się okazać, że już ze sobą nie będziecie, byłoby wtedy szkoda tych np. kilku stów
__________________
...na tym świecie każdy jest zachłanny i pazerny
na tym świecie każdy chce pieniądze i koncerny
kilku frajerów rządzi świata tego polityką
najpotężniejsi z nich myślą o władzy nad galaktyką...


Indios jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 19:25   #14
Juliette88
Zadomowienie
 
Avatar Juliette88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 672
Dot.: prezent dla tż

Coś uniwersalnego i niedrogiego - skórzany pasek, albo portfel.
Juliette88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 19:44   #15
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: prezent dla tż

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;24330747]Kurcze, gdyby bylo na wizazu podforum prezentowe...
[/QUOTE]

gdyby tylko....

Cytat:
Napisane przez Irmina9891 Pokaż wiadomość
Póki co cztery odpowiedzi (wraz z moją pięć), z czego trzy najeżdżające na dziewczynę. I ani jednej odpowiedzi na pytanie.
dobrze, ze jesteś Ty i uraczyłaś autorkę równie tematyczną wypowiedzią

Cytat:
Napisane przez kocim Pokaż wiadomość
To teraz wiadomo, że najlepiej "zostać czyjąś dziewczyną" po urodzinach chłopaka

Ja bym coś sama zrobiła, ale ja to ja...

Tak w ogóle, to nie wiem, dlaczego sporo osób uważa, że są na tyle wyjątkowe, że nie mogą pisać na zbiorczych
najlepiej to jeszcze po świętach bo z gwiazdką też są problemy (wiem bo nie dość, że zaczęłam być z TZ 10 grudnia to on jeszcze 18 stycznia miał 18stkę... dobrze że nie znałam wtedy wizażu bo bym pewnie równie fajny wątek założyła )
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 20:26   #16
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: prezent dla tż

Dziewczyny, darowałybyście sobie, szczeniackie jest takie zachowanie... Zwrócić uwagę - ok, można, a nawet powinno się. Ale takie złosliwości to są żenujące.


Autorko, ja bym proponowała coś własnej roboty - może być wspólne zdjęcie w własnoręcznie ozdobionej ramce, jeśli umiesz rysować to ładnie oprawiony rysunek, może jakieś fajne ciasto z fajnym napisem?
Jeśli nie, to tak jak już ktoś wyżej wspominał - koszulka ze śmiesznym napisem, kubek... wybierz coś niezobowiązującego, nie jakoś strasznie drogiego, ale fajnego, z jajem. Miesiąc to bardzo krótko, wiadomo, że nie zna się jeszcze człowieka.

Jeśli cię to pocieszy, to ja ci powiem, że zawsze mam problem z wyborem prezentu dla TŻ (i ogólnie dla reszty ludzkości też), a jesteśmy razem duuuużo dłużej niż miesiac

No i zaglądnij na podforum prezentowe, tam jest zbiorczy wątek z dużą ilością fajnych pomysłów.
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 21:34   #17
Malwina_89
Zakorzenienie
 
Avatar Malwina_89
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: okolice Częstochowy/Opole
Wiadomości: 8 037
Dot.: prezent dla tż

a może jakiś kupon podarunkowy? np. do Empiku za 50 zł, zawsze sobie coś wybierze, czy to książkę, płytę, film, czy grę
__________________
Była aparatka

Mój zakątek czytelniczy
02.12.2012 r.
52/2013
75/2014
7/2015
Malwina_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 23:04   #18
201803300917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3 074
Dot.: prezent dla tż

skor jesteście razem tak krótko to może postaw na prezent niematerialny- upiecz mu tort ( domowej roboty ucieszy bardziej niż kupiony), zaproś go do knajpki, kina, przygotuj jakaś fajną kartkę. to mniej zobowiązujące i sympatyczniejsze niż taki kupny prezent
201803300917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 23:17   #19
Fruchtgeele
Rozeznanie
 
Avatar Fruchtgeele
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 669
Dot.: prezent dla tż

Cytat:
Napisane przez majka166 Pokaż wiadomość
Mój tż ma niedługo urodziny. Nie mam pojęcia co mu kupić. Jesteśmy razem krótko- miesiąc, także nie znam go tak dobrze, żeby wiedzieć, czego mu potrzeba i nasza znajomość nie jest jeszcze bardzo zaawansowana, żeby kupować mu coś intymnego. Myślałam o perfumach, ale jeśli miałabym mu kupić, to już takie porządne, a wtedy nie wiem, czy czułby się ok, gdybym wydała na niego kilka stów, chyba nie... może myślałby, że też musi kupić mi taki prezent. Płyta jakaś, ok, tylko nie wiem, jakie płyty ma... musiałabym podpytać jego kumpli... Książka- znam jego ulubionych autorów, ale nie wiem, którą czytał a którą nie.
Macie jakieś inne pomysły? błagam, pomocy.
Tż ma 19 lat.
Wiem, że może powinnam to napisać na innym forum, ale tu jest najwięcej dziewczyn posiadających tż, więc liczę, że mi pomożecie : )

Najprostsza metoda: pogadaj z jakimś jego kumplem o czym ostatnio rozmawiali, ja np. tą metodą kupuję mojemu czasem gry, bo sama nie mam o tym pojęcia, a mamy wspólnego znajomego który też gra w to dziadostwo i omawiają sobie nowości.
Fruchtgeele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-12, 23:20   #20
Irmina9891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 216
Dot.: prezent dla tż

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
dobrze, ze jesteś Ty i uraczyłaś autorkę równie tematyczną wypowiedzią
No nie uraczyłam I nie zamierzam, bo podejrzewam że taki temat pojawiał się milion razy na różnych forach, więc wystarczy poszukać co inne dziewczyny radziły innym dziewczynom i odpowiedź się znajdzie.

Tylko nie rozumiem po co na nią tak najeżdżać - jedna zwróciła jej uwagę, a reszta tylko powtarza to samo, tyle że w innych, coraz bardziej kąśliwych słowach.
Irmina9891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 19:50   #21
olkens17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 260
Dot.: prezent dla tż

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
nie jesteście ze sobą zbyt blisko bo dopiero od miesiąca, nie wiesz nic o jego zainetersowaniach ale 'tżem' go nazywasz
Ale ona nie napisała, że nie wie nic o jego zainteresowaniach. Napisała, że zna jego ulubionych autorów i wie jakiej muzyki słucha, to znaczy, że jednak coś wie.
I zamiast najeżdżać i pisać posty tylko po to, żeby zjechać autorkę i przyklasnąć innym, którzy na nią najechali [post z samą klaskającą minką mnie rozwalił, po co w ogóle pisać, skoro taka wypowiedź nic nie wnosi do tematu?], doradziłybyście coś, jak jużpost i tak jest, nawet jesli na złym forum i po raz n-ty.
Skoro jest jej chłopakiem, to chyba nic dziwnego, że nazywa go tżem.
Sama mam problem z prezentem, bardzo lubię je dawać, ale co kupić, nie mam pomysłu. Płyta, książka, ok, ale może coś bardziej osobistego... tylko znowu nie intymnego. Cięzko coś doradzić. Może zapytaj go po prostu. albo kumpli chociaż.
olkens17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 20:15   #22
czekolada09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 29
Dot.: prezent dla tż

Mogę powiedzieć co ja kupiłam gdy byłam w takiej sytuacji. Może to nic wielkiego, ale wtedy byliśmy tylko dwa miesiące wiec nie chciałam się rzucać na drogie prezenty Podarowałam mu swoje zdjęcie specjalnie wtedy zrobione w ładnej ramce, a do tego jego ukochane ptasie mleczko i kartkę urodzinowa z miłymi życzeniami. Był zadowolony z takiego prezentu
czekolada09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:14.