Nasze blogi - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-19, 14:29   #1261
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Nasze blogi

A mi się, odpukać, posty nadal dodają normalnie Co do blogrolli, to ja wolę mieć kogoś w blogrollu, niż w obserwowanych Mam zresztą podział na blogi modowe i urodowe, które podglądam, i na takie z przepisami kulinarnymi Uwielbiam oglądać zdjęcia potraw

I zapraszam do siebie - w weekend rozpoczęłam cykl swatchów cieni Inglota W pierwszy ogień poszły fiolety, zostały jeszcze brązy, niebieskie, zielenie i kolory ziemi, więc będą jeszcze 4 posty A dzisiaj dodałam strój dnia I w tym tygodniu fotorelacja ze ślubu rodziców, jeżeli uda mi sie ogarnąć wszystkie zdjęcia

Btw, jak myślicie, lepiej mieć bloga wyspecjalizowanego? Tzn. np. tylko o lakierach do paznokci? Bo ja mam o wszystkich kobiecych sprawach - jest trochę o kosmetykach (swatche, recenzje), jest trochę outfitów, jest troche makijaży z sesji zdjęciowych do których maluję, czasami wrzucę jakiś ciekawy przepis na jedzonko Jest mi tak wygodniej, w moim przypadku prowadzenie osobnych blogów się nie sprawdziło... Ale jak się to czyta, taki zbiorczy blog? Bo kilka z Was ma kilka blogów I już się sama zakręciłam
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 14:42   #1262
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: Nasze blogi

Ja wolę miec all in one Mam ze stylizacjami paznokci osobnego, ale to jako portfolio.
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 14:51   #1263
h2o0
Zakorzenienie
 
Avatar h2o0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 910
Dot.: Nasze blogi

Ja również mam bloga, ale mam też problem otóż obecnie używam internetu play online. Okienko dodawania postów nie ładuje mi się do końca, co prowadzi do tego, że nie mogę notek dodawać. Czy wiecie, jak mogę temu zaradzić? Tęsknię za pisaniem
h2o0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 14:53   #1264
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez h2o0 Pokaż wiadomość
Ja również mam bloga, ale mam też problem otóż obecnie używam internetu play online. Okienko dodawania postów nie ładuje mi się do końca, co prowadzi do tego, że nie mogę notek dodawać. Czy wiecie, jak mogę temu zaradzić? Tęsknię za pisaniem
Może to wina przeglądarki? Jakiej używasz?
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 15:15   #1265
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Nasze blogi

Dziewczyny a ja mam takie pytanie Wiele z Was ma swoich blogowych partnerów (w sensie jakieś firmy kosmetyczne np z którymi współpracujecie) czyli jak rozumiem otrzymujecie od nich kosmetyki do testów. Jak to jest? Jak można "zapisać" się na taką współpracę?
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 15:19   #1266
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: Nasze blogi

LeejdiiNaati, jak masz popularnego bloga to firmy czasem same piszą, a jak nie możesz napisać do nich wiadomość, jakoś się zareklamować, żeby wiedzieli dlaczego mają z Tobą podjąć współpracę. Jeśli Twój blog im się spodoba i będzie zapowiadał obiecującą reklamę, to podejmą współpracę. Czasami nawet stałą. Ja mam 8 współprac Póki co 3 firmy wysłały mi paczki, stąd na razie tylko 3 loga.

Dziewczyny, czy wy także macie opcje komentarzy tylko dla zalogowanych? Chciałam to zmienić (dla znajomych i tych co wiem, że czytają a konta nie mają), ale mam złe wspomnienia z innym blogiem. Same anonimy, ja lubię wiedzieć kto do mnie pisze, a do tego wypisywano do mnie takie chamskie rzeczy, że brak słów jak to się ludziom nudzi i nie powodzi w życiu by pisać anonimowo brednie.
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 15:22   #1267
h2o0
Zakorzenienie
 
Avatar h2o0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 910
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Może to wina przeglądarki? Jakiej używasz?
teraz google chrome, ale używając mozilli również miałam takie problemy
h2o0 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-19, 15:35   #1268
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Wena90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy wy także macie opcje komentarzy tylko dla zalogowanych? Chciałam to zmienić (dla znajomych i tych co wiem, że czytają a konta nie mają), ale mam złe wspomnienia z innym blogiem. Same anonimy, ja lubię wiedzieć kto do mnie pisze, a do tego wypisywano do mnie takie chamskie rzeczy, że brak słów jak to się ludziom nudzi i nie powodzi w życiu by pisać anonimowo brednie.
U mnie każdy może napisać komentarz. Chamskich nie ma, no prawie... Może 1 czy 2. Jakby się (odpukać!) pojawiły to włączę pokazywanie postów dopiero po mojej autoryzacji.
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 15:36   #1269
smakowanie
Rozeznanie
 
Avatar smakowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 624
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
A mi się, odpukać, posty nadal dodają normalnie Co do blogrolli, to ja wolę mieć kogoś w blogrollu, niż w obserwowanych Mam zresztą podział na blogi modowe i urodowe, które podglądam, i na takie z przepisami kulinarnymi Uwielbiam oglądać zdjęcia potraw

I zapraszam do siebie - w weekend rozpoczęłam cykl swatchów cieni Inglota W pierwszy ogień poszły fiolety, zostały jeszcze brązy, niebieskie, zielenie i kolory ziemi, więc będą jeszcze 4 posty A dzisiaj dodałam strój dnia I w tym tygodniu fotorelacja ze ślubu rodziców, jeżeli uda mi sie ogarnąć wszystkie zdjęcia

Btw, jak myślicie, lepiej mieć bloga wyspecjalizowanego? Tzn. np. tylko o lakierach do paznokci? Bo ja mam o wszystkich kobiecych sprawach - jest trochę o kosmetykach (swatche, recenzje), jest trochę outfitów, jest troche makijaży z sesji zdjęciowych do których maluję, czasami wrzucę jakiś ciekawy przepis na jedzonko Jest mi tak wygodniej, w moim przypadku prowadzenie osobnych blogów się nie sprawdziło... Ale jak się to czyta, taki zbiorczy blog? Bo kilka z Was ma kilka blogów I już się sama zakręciłam
omg, ja też ślinię się wieczorami do pięknych fotografii ciast, ciasteczek, obiadków i zupek
smakowanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 15:50   #1270
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez bzeltynka Pokaż wiadomość
no tak, jasne, ze każdy robi jak mu pasuje chodziło mi o to, że po prostu strasznie duzo roboty wtedy z takim rozdaniem bo trzeba każdą osobę sprawdzic, zeby przydzielic jej odpowiednią liczbę głosów

swoją drogą rozdawanie wciąga pewnie tak jak kupowanie i testowanie - dopiero zaczęłam bloga a juz kombinuję, co mogłabym komus sprezentowac
dzięki dodani do blogrolla i notkom więcj ludzi dowiaduje się o rozdaniu taka blogowa poczta pantoflowa


co do blogów kulinarnych - też bym chciała taki, bo uwielbiam gotować, ale do tego trzeba mega dobrych zdjęć ... ja w przepisach najpierw patrzę na zdjęcie i jak nie jest zachęcające to nawet nie czytam
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 15:52   #1271
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Wena90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy wy także macie opcje komentarzy tylko dla zalogowanych? Chciałam to zmienić (dla znajomych i tych co wiem, że czytają a konta nie mają), ale mam złe wspomnienia z innym blogiem. Same anonimy, ja lubię wiedzieć kto do mnie pisze, a do tego wypisywano do mnie takie chamskie rzeczy, że brak słów jak to się ludziom nudzi i nie powodzi w życiu by pisać anonimowo brednie.
tez chcialam to zmienic, ale obawiam sie takich wlasnie osob, ktore mysla, ze jak sa anonimowe to moga wszystko wypisywac
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-19, 16:14   #1272
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: Nasze blogi

ja zawsze moderuje, bo nie chcę się pogubić w komentarzach, chcę każdego przeczytać, odpowiedzieć, a takie obraźliwe wtedy i tak się czyta, a po co przez głupków sobie nerwy psuć
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 16:53   #1273
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: Nasze blogi

A ja chciałam się pochwalić, że dziś strzeliło mi 200 subów.
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 16:56   #1274
gohs
Zakorzenienie
 
Avatar gohs
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 5 710
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Damaris_ Pokaż wiadomość
A ja chciałam się pochwalić, że dziś strzeliło mi 200 subów.
Gratulacje U mnie 40
__________________
gohs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 17:06   #1275
bzeltynka
Rozeznanie
 
Avatar bzeltynka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 950
Dot.: Nasze blogi

ja mam komentowanie dostępne dla wszystkich i zobaczę jak to się sprawdzi
co do blogów tematycznych albo all in one to ja mam tak, że jak czytam jakies blogi mieszane to zazwyczaj omijam posty o modzie i przechodzę do czytania o kosmetykach i pielęgnacji, ale nie przeszkadza mi, jak to jest na blogu wymieszane
sama swój będę prowadzic o kosmetykach różnego rodzaju, w tym też domowych bo moda to jakoś nie moja działka, paznokcie też nie bo maluję jak abstrakcjoniści
bzeltynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 17:11   #1276
maffash
Zakorzenienie
 
Avatar maffash
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3 991
Dot.: Nasze blogi

Dziewczyny, dodałam małą recenzję różu
maffash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 17:11   #1277
ouuGlamour
Wtajemniczenie
 
Avatar ouuGlamour
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 082
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
A mi się, odpukać, posty nadal dodają normalnie Co do blogrolli, to ja wolę mieć kogoś w blogrollu, niż w obserwowanych Mam zresztą podział na blogi modowe i urodowe, które podglądam, i na takie z przepisami kulinarnymi Uwielbiam oglądać zdjęcia potraw

I zapraszam do siebie - w weekend rozpoczęłam cykl swatchów cieni Inglota W pierwszy ogień poszły fiolety, zostały jeszcze brązy, niebieskie, zielenie i kolory ziemi, więc będą jeszcze 4 posty A dzisiaj dodałam strój dnia I w tym tygodniu fotorelacja ze ślubu rodziców, jeżeli uda mi sie ogarnąć wszystkie zdjęcia

Btw, jak myślicie, lepiej mieć bloga wyspecjalizowanego? Tzn. np. tylko o lakierach do paznokci? Bo ja mam o wszystkich kobiecych sprawach - jest trochę o kosmetykach (swatche, recenzje), jest trochę outfitów, jest troche makijaży z sesji zdjęciowych do których maluję, czasami wrzucę jakiś ciekawy przepis na jedzonko Jest mi tak wygodniej, w moim przypadku prowadzenie osobnych blogów się nie sprawdziło... Ale jak się to czyta, taki zbiorczy blog? Bo kilka z Was ma kilka blogów I już się sama zakręciłam
Ja wolę blogi ogólne, są dla mnie ciekawsze.. a jesli są dodane etykiety, to można wszystko posegregować dokładnie i mieć na dobrą sprawę jeden blog a dzięki nim np. 3 blogi tematyczne.
Ja tak zrobilam, mam etykiety:
lakiery, kolorówka, makijaż, pielęgnacja.

i kazdy może znaleźć coś dla siebie
ouuGlamour jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 17:18   #1278
fiska
Zakorzenienie
 
Avatar fiska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 104
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
dzięki dodani do blogrolla i notkom więcj ludzi dowiaduje się o rozdaniu taka blogowa poczta pantoflowa


co do blogów kulinarnych - też bym chciała taki, bo uwielbiam gotować, ale do tego trzeba mega dobrych zdjęć ... ja w przepisach najpierw patrzę na zdjęcie i jak nie jest zachęcające to nawet nie czytam
otóż to mam to samo
ale uwielbiam patrzec na rozne, videa, przepisy, dobre zdjęcia, a jak to jest jeszcze wszystko w takich soczystych kolorach to juz bomba

Damaris gratki
__________________
PODPISZ SIĘ I POMÓŻ!!!!
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

W mieleckim schronisku mieszka ok. 150 bezdomnych zwierzaków
P
roszę zastanów się nad adopcją.
http://www.mielec.bezdomne.com/
fiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 17:23   #1279
asiaasia58
Wolę prosto!
 
Avatar asiaasia58
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 438
Dot.: Nasze blogi

dimiti - ja już powinnam robić tą przerwę bo poprawki w trakcie ale ciężko się przemóc do uczenia i nie-pisania notek

co do rozdań - ja początkowo brałam udział w różnych, zdarzyło mi się chyba z trzy razy wygrać, a teraz często oglądam te rozdania i wolę dać szansę innym bo moja kolekcja jest mocno rozrośnięta...no chyba, że w rozdaniu jest coś co mnie naprawdę bardzo, bardzo zainteresuje to wtedy czasem się skusze

a mi w sobotę 24 września stuknie roczek bloga i z tej okazji będę robić rozdanie, kosmetyki dzisiaj do mnie dotarły więc w sobotę ogłoszenie rozdania zdradze, że nagrody będą trzy

co do współprac - już się kiedyś wypowiadałam - ja się cieszę jak dostaje propozycje od różnych firm, wiele rzeczy, które dostaje do testów bym być może nie kupiła (bo nie wiedziałam, że są takie dobre, ale do tej pory o nich nie słyszałam), trafiło mi się kilka super perełek, do ktorych wiem, że będę wracać, poza tym zawsze jest szansa na nawiązanie "ciągłej" współpracy (firma wtedy podsyła nowości, jest możliwość zorganizowania rozdania zasponsorowanego przez ta firmę)...odmawiam tylko firmom, o których wiem, że ich lubię bądź takich, które nie dają całkowicie wolnej ręki tzn. chcą tylko pozytywnych opinii itp.

achh i ubolewam, ponieważ czekałam na moment aż będę miała 666 obserwatorów, a wróciłam dzisiaj z uczelni, patrzę, a tu juz 667 :P
__________________
Bloguję - Wolę prosto!
http://joannapanna.blogspot.com
asiaasia58 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-19, 17:24   #1280
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: Nasze blogi

Ja swój blog planuję poświęcić szeroko rozumianym kosmetykom i pielęgnacji aczkolwiek na pewno pojawią się posty związane z moim życiem (jak ostatnio o fotografii).

Mody w każdy razie nie przewiduję.. To zupełnie nie moja działka
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 17:29   #1281
maffash
Zakorzenienie
 
Avatar maffash
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3 991
Dot.: Nasze blogi

A ja mam pomieszany blog, najpierw zaczelam od mody, ale nie mial mi kto robic zdj, wiec teraz moze uda sie z wizazem ;D tylko musze kupic sobie nowy aparat, bo mi sie zepsul i lece na pozyczonym
maffash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 17:30   #1282
gohs
Zakorzenienie
 
Avatar gohs
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 5 710
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Yasinisi Pokaż wiadomość
Ja swój blog planuję poświęcić szeroko rozumianym kosmetykom i pielęgnacji aczkolwiek na pewno pojawią się posty związane z moim życiem (jak ostatnio o fotografii).

Mody w każdy razie nie przewiduję.. To zupełnie nie moja działka
No ja w sumie tak samo - głównie makijaże, kosmetyki, czasami trochę prywaty Ale o modzie też się pojawia, bo niestety dla mojego portfela, lubię kupować ciuchy
__________________
gohs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 18:23   #1283
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez asiaasia58 Pokaż wiadomość
dimiti - ja już powinnam robić tą przerwę bo poprawki w trakcie ale ciężko się przemóc do uczenia i nie-pisania notek

co do rozdań - ja początkowo brałam udział w różnych, zdarzyło mi się chyba z trzy razy wygrać, a teraz często oglądam te rozdania i wolę dać szansę innym bo moja kolekcja jest mocno rozrośnięta...no chyba, że w rozdaniu jest coś co mnie naprawdę bardzo, bardzo zainteresuje to wtedy czasem się skusze

a mi w sobotę 24 września stuknie roczek bloga i z tej okazji będę robić rozdanie, kosmetyki dzisiaj do mnie dotarły więc w sobotę ogłoszenie rozdania zdradze, że nagrody będą trzy

co do współprac - już się kiedyś wypowiadałam - ja się cieszę jak dostaje propozycje od różnych firm, wiele rzeczy, które dostaje do testów bym być może nie kupiła (bo nie wiedziałam, że są takie dobre, ale do tej pory o nich nie słyszałam), trafiło mi się kilka super perełek, do ktorych wiem, że będę wracać, poza tym zawsze jest szansa na nawiązanie "ciągłej" współpracy (firma wtedy podsyła nowości, jest możliwość zorganizowania rozdania zasponsorowanego przez ta firmę)...odmawiam tylko firmom, o których wiem, że ich lubię bądź takich, które nie dają całkowicie wolnej ręki tzn. chcą tylko pozytywnych opinii itp.

achh i ubolewam, ponieważ czekałam na moment aż będę miała 666 obserwatorów, a wróciłam dzisiaj z uczelni, patrzę, a tu juz 667 :P
hehe poprawki najgorsze takie oderwanie od wakacji nagle o_O
ja mam jeszcze dwie z tym, ze ucze sie tylko na jedna bo dwoch i tak sie nie naucze raczej

no to jest plus takiej wspolpracy. Dostaniesz cos co moze sie okazac super a nawet bys o tym nie wiedziala i tego nie kupila

co do tresci bloga to ja lubie roznorodnosc troche tego, troche tego- akurat moze sie cos komus przydac
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 18:26   #1284
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez asiaasia58 Pokaż wiadomość
dimiti - ja już powinnam robić tą przerwę bo poprawki w trakcie ale ciężko się przemóc do uczenia i nie-pisania notek

co do rozdań - ja początkowo brałam udział w różnych, zdarzyło mi się chyba z trzy razy wygrać, a teraz często oglądam te rozdania i wolę dać szansę innym bo moja kolekcja jest mocno rozrośnięta...no chyba, że w rozdaniu jest coś co mnie naprawdę bardzo, bardzo zainteresuje to wtedy czasem się skusze

a mi w sobotę 24 września stuknie roczek bloga i z tej okazji będę robić rozdanie, kosmetyki dzisiaj do mnie dotarły więc w sobotę ogłoszenie rozdania zdradze, że nagrody będą trzy

co do współprac - już się kiedyś wypowiadałam - ja się cieszę jak dostaje propozycje od różnych firm, wiele rzeczy, które dostaje do testów bym być może nie kupiła (bo nie wiedziałam, że są takie dobre, ale do tej pory o nich nie słyszałam), trafiło mi się kilka super perełek, do ktorych wiem, że będę wracać, poza tym zawsze jest szansa na nawiązanie "ciągłej" współpracy (firma wtedy podsyła nowości, jest możliwość zorganizowania rozdania zasponsorowanego przez ta firmę)...odmawiam tylko firmom, o których wiem, że ich lubię bądź takich, które nie dają całkowicie wolnej ręki tzn. chcą tylko pozytywnych opinii itp.

achh i ubolewam, ponieważ czekałam na moment aż będę miała 666 obserwatorów, a wróciłam dzisiaj z uczelni, patrzę, a tu juz 667 :P
Kiedyś jak przeczytałam twoje recenzje o produktach Dermacolu to prawie dostałam ślinotoku, bo zamarzyło mi się wszystko
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 18:30   #1285
ouuGlamour
Wtajemniczenie
 
Avatar ouuGlamour
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 082
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez gohs Pokaż wiadomość
Gratulacje U mnie 40
już 41
ouuGlamour jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 18:33   #1286
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Nasze blogi

Fajnie że Tż Was wspierają jaj tam mojemu dam jak jeszcze raz będzie się śmiał z mojego zamiłowania do bloga i kosmetyków to mnie popamięta
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 18:34   #1287
asiaasia58
Wolę prosto!
 
Avatar asiaasia58
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 438
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Kiedyś jak przeczytałam twoje recenzje o produktach Dermacolu to prawie dostałam ślinotoku, bo zamarzyło mi się wszystko
Dermacol to dla mnie obecnie moje top produkty puder fixujący czy podwójny róż są po prostu GENIALNE
i to jest wlaśnie ten plus, o którym pisałam - z Dermacolu znałam tylko "dermacol" w sensie tą kryjącą pastę, a okazało się, że firma ma szeroki asortyment i są w nim produkty godne uwagi
__________________
Bloguję - Wolę prosto!
http://joannapanna.blogspot.com
asiaasia58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 18:36   #1288
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez asiaasia58 Pokaż wiadomość
Dermacol to dla mnie obecnie moje top produkty puder fixujący czy podwójny róż są po prostu GENIALNE
i to jest wlaśnie ten plus, o którym pisałam - z Dermacolu znałam tylko "dermacol" w sensie tą kryjącą pastę, a okazało się, że firma ma szeroki asortyment i są w nim produkty godne uwagi
Ja właśnie też. Chciałabym dorwać te kosmetyki na żywo i je zbadać (i kupić )
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 18:40   #1289
ciriness
Zadomowienie
 
Avatar ciriness
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 023
Dot.: Nasze blogi

Ooo matko ale napisałyście przez 1 dzień


Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość
U mnie każdy może napisać komentarz. Chamskich nie ma, no prawie... Może 1 czy 2. Jakby się (odpukać!) pojawiły to włączę pokazywanie postów dopiero po mojej autoryzacji.
Ja tak jak great, na razie uff nie zdarzył się spam



PS: Przez kuszenie blogowe w końcu zakupiłam pierwszą paletkę SLEEK'a, nudziaka i już rozumiem dlaczego je tak zachwalacie
ciriness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 18:43   #1290
ouuGlamour
Wtajemniczenie
 
Avatar ouuGlamour
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 082
Dot.: Nasze blogi

a ja mam pytanie do Was z innej beczki:
nie myślałyscie żeby zacząć pisać w jakimś języku obcym?

Ja mam co prawda niewiele wejść z USA/Anglii /Niemiec, ale zawsze takie dwujęzyczne blogi wydają mi się bardziej profesjonalne..

a co wy o tym myślicie?
ouuGlamour jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:55.