Nocleg w Rzymie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-06, 18:07   #1
patrunia86
Raczkowanie
 
Avatar patrunia86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 75

Nocleg w Rzymie


Witam. Chciałam poruszyć temat odnośnie taniego noclegu w Rzymie. Znacie może jakieś tanie pokoje, które wynajmują Polacy mieszkający tam? We wrześniu udało mi się znaleźć namiary na rodzinę polską mieszkającą w Paryżu, gdzie wynajmowali pokój 2-osobowy za 40 euro! Z dostępem do kuchni, łazienki i 5min do kolei miejskiej, która jechała 20min do centrum miasta. Do tego gospodarz przyjechał po mnie na lotnisko 70km od miasta! W tym roku wybieram się do Rzymu z chłopakiem i fajnie jakby i tam znalazło się coś podobnego. Znacie jakieś namiary, albo polecacie jakieś kwatery? Pozdrawiam!!!
patrunia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-06, 19:44   #2
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Nocleg w Rzymie

Rozważając taką opcję trzeba zawsze się zastanowić, czy kupując bilet na kolejkę miejską (a zapewne nie jest to 1 strefa), opłaca się wynajmować taki pokój. Jeśli chcesz jechać w wakacje to radzę sprawdzać wybrane forum podróżnicze (np. fly4free), tam jest sporo promocji, do wakacji spokojnie coś znajdziecie w mieście w obrębie metra, np. przy dworcu Termini.
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-06, 19:58   #3
coff3ina
Zadomowienie
 
Avatar coff3ina
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: szkocka krata
Wiadomości: 1 769
Dot.: Nocleg w Rzymie

Podpinam sie pod temat Rzym chce zaatakowac sierpien/lipiec.
W Paryzu zatrzymalam sie w malym hoteliku, ktory wlasciwie powinien byc nazwany hostelem za 16 euro za noc Pokoj 1 osobowy
__________________
To nie tak że nie mam czasu, ale wiesz po prostu nie chce mi się handryczyć na forum.


https://www.facebook.com/thefeelgoodplace1
coff3ina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 21:26   #4
Bobisiowa
Przyczajenie
 
Avatar Bobisiowa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 19
Wink Dot.: Nocleg w Rzymie

Witam,

W Rzymie byłam 2 lata temu - w maju. Na booking.com znaleźliśmy noclegi w promocji. Mieliśmy 3 min do Termini i stamtąd metro gdzie się chce. My jednak chodziliśmy wszędzie na spacery- przypadkiem trafiliśmy na Coloseum a reszta sama się znalazła i to po 10 min od hotelu ( tanio jak barszcz, ale za nic nie mogę sobie przypomnieć nazwy ;/ ). Najlepiej upolować coś na bookingu. Z lotniska jest autokar ( ok.20 euro do centrum). Dużo hoteli ogłasza się na obrzeżach miasta i są w wysokim standardzie i za śmieszne pieniądze, jednak gorąco namawiam do wybrania jakichś 2* w centrum, żeby była łazienka i łóżko, bo i tak całymi dniami można chodzić po Rzymie i wracać tylko się przespać. Ofert i hoteli, pensjonatów jest bardzo dużo, więc trzeba czekać tylko, aż pojawi się promocja i nic jak brać i lecieć.
Bobisiowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 14:24   #5
coff3ina
Zadomowienie
 
Avatar coff3ina
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: szkocka krata
Wiadomości: 1 769
Dot.: Nocleg w Rzymie

Prosze daj znac jak przypomnisz sobie nazwe hotelu.
__________________
To nie tak że nie mam czasu, ale wiesz po prostu nie chce mi się handryczyć na forum.


https://www.facebook.com/thefeelgoodplace1
coff3ina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 23:45   #6
Yo-asia
Zakorzenienie
 
Avatar Yo-asia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zagramanica;]
Wiadomości: 4 986
GG do Yo-asia
Dot.: Nocleg w Rzymie

Hejka,
bylam w Rzymie w tym roku i nie polecam go w lipcu czy sierpniu. Upal zabija!! Biliardy turystow!! Jesli ktos wybiera sie po raz pierwszy proponuje jakis hotel blisko dworca Termini. Ja znalazlam na easytobook. I prawda to, ze najwazniejsze jest lozko.. jakiekolwiek:P
Gdybym wybierala sie po raz drugi z pewnoscia zatrzymalabym sie np w Castel Gandolfo lub innym podobnym miasteczku rzut beretem od Rzymu.
__________________
Get fit or die trying
Yo-asia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-10, 08:33   #7
Bobisiowa
Przyczajenie
 
Avatar Bobisiowa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 19
Dot.: Nocleg w Rzymie

Cytat:
Napisane przez coff3ina Pokaż wiadomość
Prosze daj znac jak przypomnisz sobie nazwe hotelu.
Już mam! Podaję link do hotelu 2* ( w zupełności nam wystarczył, w samym centrum, prysznic i łóżka były, mieliśmy do tego śniadania ( kawa, jakies bułeczki, dżem itd) naprawdę jak na zwiedzanie Rzymu idealnie. Dostaliśmy nawet butelkę wina na pożegnanie od Recepcji

http://www.booking.com/hotel/it/ferr...FURY3godnGwAgQ

Naprawdę warto szukać na booking.com, zawsze coś fajnego się znajdzie.
Bobisiowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-18, 09:53   #8
patrunia86
Raczkowanie
 
Avatar patrunia86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 75
Dot.: Nocleg w Rzymie

Ja jeszcze znalazłam właśnie stronę internetową, którą prowadzą Polacy mieszkający w Rzymie i którzy proponują tani nocleg w Rzymie ( mini hotele, agroturystyka, czy campingi ). Mnie zainteresowały tam kwatery prywatne, bo wychodzi ok 50 euro za pokój tylko i nawet warunki wydają się fajne..Czytając opinie osób które tam były to piszą, że jest blisko do np. Koloseum..no i Polacy prowadzący ten portal mogą pomóc przy rezerwacji w recepcji ( gdyż właściciel kwatery nie zna języka angielskiego). Więc może i skuszę się na tą opcję, ale jeśli macie inne fajne propozycje to cały czas czekam !!!

A tu daję linka to tej kwatery:
http://www.rzym.it/noclegi/tanie-noc...evere-house-1/
patrunia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 10:25   #9
coff3ina
Zadomowienie
 
Avatar coff3ina
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: szkocka krata
Wiadomości: 1 769
Dot.: Nocleg w Rzymie

Cytat:
Napisane przez Bobisiowa Pokaż wiadomość
Już mam! Podaję link do hotelu 2* ( w zupełności nam wystarczył, w samym centrum, prysznic i łóżka były, mieliśmy do tego śniadania ( kawa, jakies bułeczki, dżem itd) naprawdę jak na zwiedzanie Rzymu idealnie. Dostaliśmy nawet butelkę wina na pożegnanie od Recepcji

http://www.booking.com/hotel/it/ferr...FURY3godnGwAgQ

Naprawdę warto szukać na booking.com, zawsze coś fajnego się znajdzie.
Dzieki

Cytat:
Napisane przez Yo-asia Pokaż wiadomość
Hejka,
bylam w Rzymie w tym roku i nie polecam go w lipcu czy sierpniu. Upal zabija!! Biliardy turystow!! Jesli ktos wybiera sie po raz pierwszy proponuje jakis hotel blisko dworca Termini. Ja znalazlam na easytobook. I prawda to, ze najwazniejsze jest lozko.. jakiekolwiek:P
Gdybym wybierala sie po raz drugi z pewnoscia zatrzymalabym sie np w Castel Gandolfo lub innym podobnym miasteczku rzut beretem od Rzymu.
Przydatna informacja.

Cytat:
Napisane przez patrunia86 Pokaż wiadomość
Ja jeszcze znalazłam właśnie stronę internetową, którą prowadzą Polacy mieszkający w Rzymie i którzy proponują tani nocleg w Rzymie ( mini hotele, agroturystyka, czy campingi ). Mnie zainteresowały tam kwatery prywatne, bo wychodzi ok 50 euro za pokój tylko i nawet warunki wydają się fajne..Czytając opinie osób które tam były to piszą, że jest blisko do np. Koloseum..no i Polacy prowadzący ten portal mogą pomóc przy rezerwacji w recepcji ( gdyż właściciel kwatery nie zna języka angielskiego). Więc może i skuszę się na tą opcję, ale jeśli macie inne fajne propozycje to cały czas czekam !!!

A tu daję linka to tej kwatery:
http://www.rzym.it/noclegi/tanie-noc...evere-house-1/
Sprawdz tysiac razy zanim pojedziesz. Najlepiej zadzwon bo kiedys prawie, ze zostalam bez noclegu wlasnie przez atrakcyjna oferte prywatna. Panu sie zapomnialo, ze zarezerowalam pokoj i mial komplet


Teraz to juz sie napalilam na Wlochy
__________________
To nie tak że nie mam czasu, ale wiesz po prostu nie chce mi się handryczyć na forum.


https://www.facebook.com/thefeelgoodplace1
coff3ina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-10, 19:33   #10
erha
Zakorzenienie
 
Avatar erha
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 5 275
Dot.: Nocleg w Rzymie

Podnoszę temat Wybieram się na początku września, na tydzień do Rzymu.
Ma ktoś już sprawdzone kwatery prywatne?
erha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-14, 12:57   #11
cleome10
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1
Dot.: Nocleg w Rzymie

Moj znajomy ma domki wczasowe pomiedzy Florencja a Rzymem przy autostradzie A1 do Rzymu jest 60km

http://www.resortumbriaspa.com/appar...e-casa-vacanza

Mozliwe same noclegi
cleome10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-22, 14:57   #12
DRACA
Raczkowanie
 
Avatar DRACA
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 191
Dot.: Nocleg w Rzymie

Jak juz wrócicie, to wpiszcie gdzie nocowałyście i co polecacie. Ja poszukuje noclegów na maj 2014
DRACA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 00:32   #13
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: Nocleg w Rzymie

Jesli chodzi o kwatery prywatne , to koszt za pokoj wynosi przewaznie 300-600 euro za 2 tygodnie ,w zaleznosci od dzielnicy (moze byc wiecej) , okolic dworca nie polecam, do najbezpieczniejszych nie nalezy, strasznie tam zdzieraja , noca powinno sie ja omijac z daleka.

Castel Gandolfo nie jest o taki rzut beretem od rzymu, biorac pod uwage korki w szczycie sezonu dojazd moze zajac grubo ponad godzine

Odradzam Rzym na przelomie lipca i sierpnia, szczyt sezonu, ciezko jest nawet ogladac zabytki ,kupic bilety i wejsciowki , bo jest multum turystow (mimo kryzysu e branzy) bo teraz w porownaniu z ubieglymi latami, to miasto wydaje sie puste....

Upaly sa tragiczne, do 40 stopni w cieniu, przy wygrzanych murach i bruku znacznie wiecej, ogromna wilgoc i nie ma czym oddychac, ja zawsze uciekam z miasta w szczycie sezonu, bo nie da sie tam zyc, a chodzenie po miescie (a w rzymie trzeba sie strasznie nachodzic, chocby dlatego, ze zabytki sa od siebie rozrzucone w dosc sporej odleglosci) w takim skwarze jest wykanczajace, polecam juz wrzesien, ceny powoli zaczynaja schodzic w dol i temperatory tez (no moze w polowie wrzesnia )
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 00:36   #14
Yo-asia
Zakorzenienie
 
Avatar Yo-asia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zagramanica;]
Wiadomości: 4 986
GG do Yo-asia
Nocleg w Rzymie

Jadąc pociągiem Castel był (jak dla nas) bardzo blisko, 30min(??). Nie twierdze ze warto z niego dojeżdżać codziennie, ale jeśli bede miała okazje być w okolicach Rzymu po raz drugi z pewnością się tam zatrzymam.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Get fit or die trying
Yo-asia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 01:02   #15
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: Nocleg w Rzymie

Cytat:
Napisane przez Yo-asia Pokaż wiadomość
Jadąc pociągiem Castel był (jak dla nas) bardzo blisko, 30min(??). Nie twierdze ze warto z niego dojeżdżać codziennie, ale jeśli bede miała okazje być w okolicach Rzymu po raz drugi z pewnością się tam zatrzymam.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
wez pod uwage fakt, ze pociagi z prowincji nie jezdza regularnie ,i po 20-21 raczej juz sobie nie dojedziesz (no, moze w sezonie czesciej sa) ale zalezy tez dokad, bo tych miasteczek jest duzo.

Castelli Romani sa bardziej interesuje od rzymu, samo miasto to tylko zabytki, nic pozatym, na zwiedzanie dwa dni wystarcza, cala reszta nie jest warta zachodu, a tam sa jeziorka, piekna zielen i jest troche bardziej rzezko.
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 01:36   #16
Yo-asia
Zakorzenienie
 
Avatar Yo-asia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zagramanica;]
Wiadomości: 4 986
GG do Yo-asia
Nocleg w Rzymie

Jasne, dlatego nie polecam jakoś szczególnie tego miejsca osobom które po raz pierwszy są w Rzymie. W Castel natomiast odkrylismy Włochy o jakich marzylismy. Wybór miejsca jest uzależniona od charakteru i celu podróży, nasze kolejne odwiedziny Włoch, bedą z pewnością mniej komercyjne.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Get fit or die trying
Yo-asia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-26, 15:04   #17
patrunia86
Raczkowanie
 
Avatar patrunia86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 75
Dot.: Nocleg w Rzymie

Ja wynajmowałam z narzeczonym kawalerkę blisko Termini u pewnego Włocha..płaciliśmy 40 euro za dobę. Masz pokój z dużym łóżkiem, kuchnie i łazienkę..Jak przyjechaliśmy na stację odebrał nas i jak był dzień powrotu również nas zawiózł na stacje.Blisko był supermarket...Tylko że zważywszy na to że w Rzymie pełno jest pizzeri, restauracji, więc czasem wieczorami jest głośno za oknem..Ale my po całym dniu zwiedzania byliśmy tak zmęczeni że od razu zasypialiśmy i nic nie słyszeliśmy..
patrunia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-07, 09:48   #18
malenstwo1986
Przyczajenie
 
Avatar malenstwo1986
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 19
Dot.: Nocleg w Rzymie

Ja z moim chłopakiem jak byłam w Mediolanie, w Rzymie i Barcelonie to zawsze mieszkałam w kwaterach prywatnych ( wynajmowaliśmy od ludzi pokój lub całe mieszkanie), a ofert szukaliśmy na airbnb.
malenstwo1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 14:54   #19
AgaGodl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1
Dot.: Nocleg w Rzymie

W połowie listopada byliśmy na kilka dni w Rzymie nocowaliśmy nie daleko od stacji Pietralata (linia B)

Mieszkanie u bardzo sympatycznych polaków, gospodyni zrobiła nam bardzo dobre spagetti.

Tutaj link do ich zdjeć
Pokoj w Rzymie
AgaGodl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-29, 23:09   #20
olek154
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1
Dot.: Nocleg w Rzymie

Byliśmy w Rzymie w czerwcu, mieszkaliśmy u Pani Małgosi, która udostępniła nam pokój z balkonem, mogliśmy swobodnie korzystać z kuchni i łazienki. Bardzo gościnna, sympatyczna i pomocna osoba. Mieszkanie w bloku, w spokojnej dzielnicy dobrze skomunikowanej z centrum (ok 10km ), blisko sklepy i lokalne knajpki. mail: megijot@wp.pl Jeśli będzie okazja wracamy, cudowne chwile, niezapomniane wrażenia !
olek154 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-30, 09:01   #21
Italia_
Raczkowanie
 
Avatar Italia_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 363
Dot.: Nocleg w Rzymie

Dziękuję Wam za informacje, napewno się przydadzą, bo ja również mam zamiar wybrać się do Rzymu, tylko miałabym problem z noclegiem.
Dzięki bardzo

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Italia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-08, 08:01   #22
anna0303
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1
Dot.: Nocleg w Rzymie

Hej,
ja byłam z mężem w Rzymie w maju. Zatrzymaliśmy się w b&b Irena a Roma, prowadzone przez bardzo miłą Polkę, blisko centrum (przy via Appia), pokój z łazienką i można korzystać z kuchni, co znacznie zmniejszyło nam rachunki. Chodziliśmy w większości na nogach a na lotnisko połączenie też dobre. Warte polecenia. Nie było łatwo znaleźć jej stronę, my mieliśmy z polecenia. www.noclegirzym.eu
anna0303 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-21, 12:47   #23
aniaw794
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2
Dot.: Nocleg w Rzymie

Hej Ja byłam w willi położonej ponad portowym miastem Imperia (Capo Berta), Nocleg rezerwowałam na stronie: http://noclegi.pl/blumenrivier
Nocleg wart ceny, miła atmosfera, przepiękna okolica, cisza i spokój. Pozdrawiam
aniaw794 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-15, 11:24   #24
astra001
Raczkowanie
 
Avatar astra001
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 208
Dot.: Nocleg w Rzymie

Witam wszystkich
W połowie września planuję podróż do Rzymu na 8 dni. Bardzo zależy mi na tanim noclegu, jeżeli byliście i możecie coś polecić będę bardzo wdzięczna. Zależy mi na pokoju dwuosobowym, blisko centrum lub w centrum z łazienką i dostępną kuchnią żeby można było coś ugotować.
Potrzebuję również informacji jak o godz ok 23:00 mogę dostać się z lotniska Campino do centrum. Będę leciała liniami rayanair, niestety nie ma lotów o innych godzinach.
Będę bardzo wdzięczna za pomoc i informacje
astra001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-17, 09:20   #25
dasha79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2
Dot.: Nocleg w Rzymie

Cytat:
Napisane przez astra001 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich
W połowie września planuję podróż do Rzymu na 8 dni. Bardzo zależy mi na tanim noclegu, jeżeli byliście i możecie coś polecić będę bardzo wdzięczna. Zależy mi na pokoju dwuosobowym, blisko centrum lub w centrum z łazienką i dostępną kuchnią żeby można było coś ugotować.
Potrzebuję również informacji jak o godz ok 23:00 mogę dostać się z lotniska Campino do centrum. Będę leciała liniami rayanair, niestety nie ma lotów o innych godzinach.
Będę bardzo wdzięczna za pomoc i informacje
If you are looking for cheap accommodation in Rome, write to simpatiamarketing@seznam. cz
dasha79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-05, 11:14   #26
Ania28krakow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1
Dot.: Nocleg w Rzymie

polecam noclegi i kawalerkę w centrum
od Koloseum 20 min na piechotę
bardzo dobra cena i przyjazdy o kazdej porze
mail : rzym.rome@gmail.com
Ania28krakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-08, 12:39   #27
astra001
Raczkowanie
 
Avatar astra001
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 208
Dot.: Nocleg w Rzymie

czy do tego maila jest jakaś stronka www? To jest do Włochów, Polaków
astra001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-20, 23:24   #28
Monisia_1331
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_1331
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 645
Dot.: Nocleg w Rzymie

Cytat:
Napisane przez astra001 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich
W połowie września planuję podróż do Rzymu na 8 dni. Bardzo zależy mi na tanim noclegu, jeżeli byliście i możecie coś polecić będę bardzo wdzięczna. Zależy mi na pokoju dwuosobowym, blisko centrum lub w centrum z łazienką i dostępną kuchnią żeby można było coś ugotować.
Potrzebuję również informacji jak o godz ok 23:00 mogę dostać się z lotniska Campino do centrum. Będę leciała liniami rayanair, niestety nie ma lotów o innych godzinach.
Będę bardzo wdzięczna za pomoc i informacje
Witam Ja również będe w tym czasie w Italii:P:P od 13 wrzesnia:P
popatrz noclegi na booking.com tam masz opinie kazdy znajdzie cos dla siebie...chociaż powiem ze juz dosc pozno jak na bookowanie noclegów pol roku temu były o wiele tańsze.
__________________
10 LAT Z MOIM SKARBEM


"Dance is a universal language. Dance is freedom and dance is life...Dance4live"
Monisia_1331 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-15, 18:31   #29
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Nocleg w Rzymie

Podaje sprawdzony hotel w okolicach dworca Termini.
http://www.hotelcontilia.com/en/hotel.html
Via Principe Amedeo 81, Dworzec Główny, 00185 Rzym, Włochy
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 07:37   #30
Grzybek111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 41
Dot.: Nocleg w Rzymie

Przez booking szukaj hoteli, a później pisz do nich z maila nie powiązanego z bookingiem , albo zadźwoń (oczywiście to opcja dla znających angielski) pamiętaj, że booking zdziera z ciebie 10 % za pośrednictwo.
Grzybek111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-05 11:52:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:22.