Zapuszczanie włosów cz. VII - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-16, 11:13   #1501
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Kłopot w tym, ze z młodym nigdy nie wiadomo kiedy zaśnie i jak długo bedzie spał nie ma reguły. Czasem cały Boży dzień lata i nawet na chwilkę nie przysnie.
Zazwyczaj robię cokolwiek z włosami w jego towarzystwie, posadzę go do krzesełka na pare minut zeby spłukać odżywkę i sie wystylizowac, i juz
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 12:41   #1502
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Pokaż wiadomość
w sklepach jeszcze tego nie widzialam, dostalam z wizazu do testow Ale mysle ze na pewno ta odzywka bedzie dostepna w wiekszosci drogerii
Niestety nie ma zadnej pompki, jest w tubce. Konsystencja dosyc lejaca. Wedlug producenta mozna nakladac jako odzywke bez splukiwania na mokre wlosy lub na suche jezeli chcemy je wygladzic Ja stosowalam tylko jako odzywke b/s i w tym przypadku sprawdza sie super
Widziałam ją ostatnio w Sekret Urody
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 19:09   #1503
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Poszłam dziś do Hebe po kolejnego Bananka i nie było!
Zdecydowałam się też posłuchać Waszych rad i zamówiłam saszetkę z Pola Henny. Że też nie wpadłam na to wcześniej!
Miałam już półroczną przygodę z samą henną, ale mój odrost zrobił się ciemnofioletowy i wróciłam do farbowania chemią. Czego bym nie nakładała po miesiącu mój rudy zaczyna być karmelowo-rudy, a mnie do jest dobrze w żółtawych odcieniach.... Na moich włosach rudy to wyjątkowo niewdzięczny kolor - bardzo szybko się wypłukuje i przy każdym kolejnym farbowaniu trzeba nakładać go w zasadzie na całe włosy, inaczej jest rudy odrost i karmelowa, wypłowiała długość. Tymczasem henna potrafi nieźle weżreć się w farbowane włosy, więc mam nadzieję, że dojdę dzięki glosom do efektu o jaki mi chodzi, czyli do tego który widzicie na zdjęciu dziewczyny z bardziej wycieniowanymi włosami.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 9jn0k9.jpg (183,5 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg large.jpg (37,8 KB, 23 załadowań)
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 19:36   #1504
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Melanchton Pokaż wiadomość
Poszłam dziś do Hebe po kolejnego Bananka i nie było!
Zdecydowałam się też posłuchać Waszych rad i zamówiłam saszetkę z Pola Henny. Że też nie wpadłam na to wcześniej!
Miałam już półroczną przygodę z samą henną, ale mój odrost zrobił się ciemnofioletowy i wróciłam do farbowania chemią. Czego bym nie nakładała po miesiącu mój rudy zaczyna być karmelowo-rudy, a mnie do jest dobrze w żółtawych odcieniach.... Na moich włosach rudy to wyjątkowo niewdzięczny kolor - bardzo szybko się wypłukuje i przy każdym kolejnym farbowaniu trzeba nakładać go w zasadzie na całe włosy, inaczej jest rudy odrost i karmelowa, wypłowiała długość. Tymczasem henna potrafi nieźle weżreć się w farbowane włosy, więc mam nadzieję, że dojdę dzięki glosom do efektu o jaki mi chodzi, czyli do tego który widzicie na zdjęciu dziewczyny z bardziej wycieniowanymi włosami.
Wiem coś o wypłukiwaniu się koloru, z tym, że ja przez 3 lata farbowałam na intensywne czerwienie. Po 3-4 tygodniach kończyłam właśnie z takim wypłukanym blondo-rudym kolorem. Włosy miałam krótkie, końce co miesiąc były porozdwajane.. Myślę, że henna przeplatana z farbowaniem chemicznym to dobry pomysł, bo będziesz mieć rudą bazę, która się nie wypłucze. A jeśli chciałabyś jeszcze uzyskać żółte/złote tony to do henny możesz dodać cassii.
Ale na Twoim miejscu ja bym ze 2-3 razy zrobiła typowe hennowanie, żeby kolor się dobrze "wgryzł", a potem i tak będziesz go modyfikować farbami chemicznymi.
__________________
"Nie powinniśmy budować życia z gwiazd, morza i piasku."

daggmara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 20:09   #1505
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Pokaż wiadomość
I przychodze jeszcze do Was z mala recenzja- znalazlam kolejny produkt ktory swietnie elminuje u mnie puszenie [URL="
[/URL] wlosy po nim wygladaja naprawde zdrowo i sa odpowiednio dociazone oraz gdy susze wlosy sa prostsze, co jest dla mnie jeszcze jednym, dodatkowym plusem
Produktu z testów Wizażu to bym nawet za dopłatą nie chciała, jak ostatnio stwierdziłam. To co się ostatnio dzieje z KWC przez te ciągłe testy czytaj wazeliniarstwo za parę zeta, jest naprawdę żenujące. No ale kasa się zgadza.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 21:18   #1506
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Produktu z testów Wizażu to bym nawet za dopłatą nie chciała, jak ostatnio stwierdziłam. To co się ostatnio dzieje z KWC przez te ciągłe testy czytaj wazeliniarstwo za parę zeta, jest naprawdę żenujące. No ale kasa się zgadza.
czasem mozna trafic na cos naprawde fajnego W temacie takich testow siedze juz od jakiegos czasu i z tego co zauwazylam, wiekszosc osob ktore duzo udzielaja sie na wizazu stara sie pisac rzetelne recenzje uzywanego produktu. Takie wazeliniarstwo czesciej zdarza sie osobom z krotszym stazem
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 15:13   #1507
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Kupiłam wcierke Joanna Power Hair od jutra wcierkam i liczę na jakiekolwiek efekty.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-17, 17:48   #1508
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Melanchton Pokaż wiadomość
Poszłam dziś do Hebe po kolejnego Bananka i nie było!
Zdecydowałam się też posłuchać Waszych rad i zamówiłam saszetkę z Pola Henny. Że też nie wpadłam na to wcześniej!
Miałam już półroczną przygodę z samą henną, ale mój odrost zrobił się ciemnofioletowy i wróciłam do farbowania chemią. Czego bym nie nakładała po miesiącu mój rudy zaczyna być karmelowo-rudy, a mnie do jest dobrze w żółtawych odcieniach.... Na moich włosach rudy to wyjątkowo niewdzięczny kolor - bardzo szybko się wypłukuje i przy każdym kolejnym farbowaniu trzeba nakładać go w zasadzie na całe włosy, inaczej jest rudy odrost i karmelowa, wypłowiała długość. Tymczasem henna potrafi nieźle weżreć się w farbowane włosy, więc mam nadzieję, że dojdę dzięki glosom do efektu o jaki mi chodzi, czyli do tego który widzicie na zdjęciu dziewczyny z bardziej wycieniowanymi włosami.
przez lata farbowałam się chemią na rudo i nie cierpiałam tego, że zawsze wychodził mi kolor tak jak u dziewczyny z bardziej wycieniowanymi włosami - wolałam taki jak na drugim zdjęciu, ale niestety wyszedł mi taki tylko 2 razy
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 20:16   #1509
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez animale Pokaż wiadomość
przez lata farbowałam się chemią na rudo i nie cierpiałam tego, że zawsze wychodził mi kolor tak jak u dziewczyny z bardziej wycieniowanymi włosami - wolałam taki jak na drugim zdjęciu, ale niestety wyszedł mi taki tylko 2 razy
Wśród drogeryjnych farb rzeczywiście przez długi czas nie dało się znaleźć nic, co nie wychodziłaby na czerwono, ale teraz jest bardzo dużo farb, które od początku dają ten karmelowy odcień.
Załączam zdjęcie ze strony Khadi, cudny kolor, spójrzcie! Chciałabym taki tylko ciemniejszy jeden ton!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 223_henna_naturalna.jpg (87,4 KB, 14 załadowań)
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 11:49   #1510
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Wczoraj koleżanka ze zdziwieniem powiedziała, że strasznie mi urosły włosy. Spuchłam z dumy w nagrodę dałam im Kallosa Omega i na to olej kokosowy Lotonu. Zaraz zmyje i wrzucę Biovaxa z keratyną.

I kusi mnie cudowny olejek Garniera, taki w żółtej butelce.
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.

Edytowane przez aante_e
Czas edycji: 2015-10-18 o 11:51
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 21:28   #1511
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Melanchton jestem cikawa efektów u Ciebie i jednocześnie pewna, że przy przeplataniu chemii z henną ten kolor, który pokazałaś da sie uzyskać w wersji całkiem trwałej

aante_e takie słowa zawsze cieszą

Jeśli ktoś miałby jakiekolwiek wątpliwości co do mocy betonującej serum Syoss, zapewniam, że nie powinien ich mieć. 80 ml tego specyfiku wyciekło mi do kosmetyczki. Jak żyję nie miałam jeszcze niczego, co byłoby tak trudne do zmycia
__________________
aktualizacje

Edytowane przez Wolha wRedna
Czas edycji: 2015-10-18 o 21:30
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-19, 09:38   #1512
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Melanchton jestem cikawa efektów u Ciebie i jednocześnie pewna, że przy przeplataniu chemii z henną ten kolor, który pokazałaś da sie uzyskać w wersji całkiem trwałej

aante_e takie słowa zawsze cieszą

Jeśli ktoś miałby jakiekolwiek wątpliwości co do mocy betonującej serum Syoss, zapewniam, że nie powinien ich mieć. 80 ml tego specyfiku wyciekło mi do kosmetyczki. Jak żyję nie miałam jeszcze niczego, co byłoby tak trudne do zmycia
Szkoda, że ma olej arganowy.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 14:29   #1513
sreberko4
Zakorzenienie
 
Avatar sreberko4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 797
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cześć dziewczynki

Udzielam się bardzo rzadko wiec wątpię, że ktokolwiek pamięta początkującą włosomaniaczkę (do tego mi wiele brakuje).

Niemniej jednak od czerwca stan moich włosów uległ poprawie, w końcu zaczęły rosnąc, w końcu po wielu latach mam coś takiego jak baby hair Nie obywa się niestety bez błędów, jedno co pojęłam po tym czasie to, że latami przeproteinowywałam swoje włosy (dobrze to napisałam?). Jechałam na okrągło na kallosie milk i keratynowych kosmetykach, włosy sie kruszyły nie tyle przez prostownice i farbe, ale najbadziej przez tą bombe proteinową Zanim to zrozumiałam to kupiłam jeszcze czekoladowego kallosa nie sprawdzając, że jest proteinowy i to co osiagnęłam do lipca znowu zniszczyłam tym kallosem choć stosowałam go już wymiennie z emolientami. Teraz stawiam na nawilżanie i emolienty.

Co jeszcze zauważyłam - nie służy mi ten Loton kokosowy z Biedronki, kolejny nieprzemyslany zakup Mam go większą połowę butelki i tu zapytanie - czy któraś z Was nie chciałaby się ze mna zamienić? Chetnie wypróbowałabym odlewkę innego oleju, najlepiej jak któraś ma końcówkę sesy, lub innego indyjskiego olejku. Wypróbowałabym by znowu nie zostać z bublem

Pozdrawiam
__________________
"I Was Born To Love You..."
sreberko4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 16:12   #1514
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Proteiny proteinami, ale prostownica też nieźle daje w kość!
Do mnie tymczasem doszło sto gramów henny z pola. Farbowałam ze dwa tygodnie temu i kolor już zaczął płowieć. Czas na glossohennowanie!
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 16:37   #1515
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Ja właśnie dzisiaj chce rozpisać sobie pielęgnacje właśnie uwzględniając proteiny itp.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 16:41   #1516
sreberko4
Zakorzenienie
 
Avatar sreberko4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 797
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Melanchton Pokaż wiadomość
Proteiny proteinami, ale prostownica też nieźle daje w kość
Poszła w kąt od marca Zdarza mi się jej użyć czasem 2 razy w miesiącu, choć ostatnio nie pamiętam chyba w upały
__________________
"I Was Born To Love You..."
sreberko4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 17:33   #1517
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez sreberko4 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki

Udzielam się bardzo rzadko wiec wątpię, że ktokolwiek pamięta początkującą włosomaniaczkę (do tego mi wiele brakuje).

Niemniej jednak od czerwca stan moich włosów uległ poprawie, w końcu zaczęły rosnąc, w końcu po wielu latach mam coś takiego jak baby hair Nie obywa się niestety bez błędów, jedno co pojęłam po tym czasie to, że latami przeproteinowywałam swoje włosy (dobrze to napisałam?). Jechałam na okrągło na kallosie milk i keratynowych kosmetykach, włosy sie kruszyły nie tyle przez prostownice i farbe, ale najbadziej przez tą bombe proteinową Zanim to zrozumiałam to kupiłam jeszcze czekoladowego kallosa nie sprawdzając, że jest proteinowy i to co osiagnęłam do lipca znowu zniszczyłam tym kallosem choć stosowałam go już wymiennie z emolientami. Teraz stawiam na nawilżanie i emolienty.

Co jeszcze zauważyłam - nie służy mi ten Loton kokosowy z Biedronki, kolejny nieprzemyslany zakup Mam go większą połowę butelki i tu zapytanie - czy któraś z Was nie chciałaby się ze mna zamienić? Chetnie wypróbowałabym odlewkę innego oleju, najlepiej jak któraś ma końcówkę sesy, lub innego indyjskiego olejku. Wypróbowałabym by znowu nie zostać z bublem

Pozdrawiam
Ja cię kojarzę

Uuu, interesuja mnie te oleje, ale akurat nie kokos.

Cytat:
Napisane przez Melanchton Pokaż wiadomość
Proteiny proteinami, ale prostownica też nieźle daje w kość!
Do mnie tymczasem doszło sto gramów henny z pola. Farbowałam ze dwa tygodnie temu i kolor już zaczął płowieć. Czas na glossohennowanie!
Będą foty?

Zakupiony niedawno szampon Ecolab po pierwszym użyciu jest okej. Ładnie pachnie, ma kosystencję bardzo gęstego żelu i nieźle sie pieni, nie rypie. Czego chcieć więcej? Zaczynam miec ochote na wypróbowanie innych kosmetyków tej marki.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 18:14   #1518
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Zieleń z końcówek mi prawie zeszła, rozważam powrót do czerwieni na całości :^)
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-26, 14:02   #1519
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 686
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Mnie moje włosy doprowadzają już do szału.Wiem że mam je mega zniszczone i trzeba dużo czasu,by doprowadzić je do ładu,ale tak strasznie irytuje mnie,że mimo pielęgnacji nadal włosy z przodu mi się łamią,a z tyłu rosną normalnie.

Mam wrażenie,że problem z moimi włosami polega na tym,że one są z natury grube i naprawdę mega twarde,wszyscy którzy ich dotykają,zawsze mi mówią że są jak sztuczne,od lalki I wydaje mi się,że to również z powodu ich twardości,są takie mega kruche.Pamiętam,że nawet w momencie gdy miałam je bardzo zadbane,lśniące,lejące się i nie farbowane,nie rozjaśniane,po czesaniu zawsze miałam trochę takich połamanych włosów na koszulce.Szybko tracą nawilżenie,następnego dnia po myciu,olejowaniu i masce,są już takie wysuszone.

Walczę o nie z całych sił,ale ostatnio jestem nimi załamana i musiałam się wyżalić Marzę o tym,żeby mi do lata urosły chociaż do piersi(przynajmniej ten tył).Ciężkie jest życie,kiedy człowiekowi tak zależy na tych włosach

---------- Dopisano o 15:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Zieleń z końcówek mi prawie zeszła, rozważam powrót do czerwieni na całości :^)
Czym farbowałaś włosy na czerwono?
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-27, 16:51   #1520
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Machnęłam sobie szamponetkę żeby naprawić nieudaną czerwień (nie mam pojęcia czemu, ale tym razem wyszedł jakiś burak). Kudełki miały być czarne, a są bordowe lub ciemnobrązowe w zależności od światła. Podobają mi się w tym wydaniu

---------- Dopisano o 17:51 ---------- Poprzedni post napisano o 17:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Carmela__ Pokaż wiadomość

Czym farbowałaś włosy na czerwono?
Pianką Venity 'Ognista czerwień'. Za pierwszym razem wyszło super, za drugim niestety niekoniecznie. Nie potrafię namierzyć przyczyny
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-27, 18:26   #1521
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Carmela__ Pokaż wiadomość
Mnie moje włosy doprowadzają już do szału.Wiem że mam je mega zniszczone i trzeba dużo czasu,by doprowadzić je do ładu,ale tak strasznie irytuje mnie,że mimo pielęgnacji nadal włosy z przodu mi się łamią,a z tyłu rosną normalnie.

Mam wrażenie,że problem z moimi włosami polega na tym,że one są z natury grube i naprawdę mega twarde,wszyscy którzy ich dotykają,zawsze mi mówią że są jak sztuczne,od lalki I wydaje mi się,że to również z powodu ich twardości,są takie mega kruche.Pamiętam,że nawet w momencie gdy miałam je bardzo zadbane,lśniące,lejące się i nie farbowane,nie rozjaśniane,po czesaniu zawsze miałam trochę takich połamanych włosów na koszulce.Szybko tracą nawilżenie,następnego dnia po myciu,olejowaniu i masce,są już takie wysuszone.

Walczę o nie z całych sił,ale ostatnio jestem nimi załamana i musiałam się wyżalić Marzę o tym,żeby mi do lata urosły chociaż do piersi(przynajmniej ten tył).Ciężkie jest życie,kiedy człowiekowi tak zależy na tych włosach

---------- Dopisano o 15:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------



Czym farbowałaś włosy na czerwono?
Mnie też się niszczy przód, cóż robić, trzeba podcinać.
Akurat na jutro się umówiłam na podcięcie.
Wątek nam trochę umarł, ale napiszę i tak: gloss z henny to świetne rozwiązanie. Kolor naprawdę odżył. Farba miała dwa tygodnie i już zaczęła płowieć. Potrzymałam glossa ok. 3 godzin (Bingo z wielką ilością składników i odżywka z Yves Rocher poszły do tego), potem umyłam moim nowym odkryciem czyli algowym szamponem Kallosa, na to maska z silikonami (Pantene, ale czaję się teraz na olejową Dove) i pięknie. Dzień wcześniej podfarbowałam trochę sam odrost przy przedziałku (czasem tak robię w połowie miesiąca) i wszystko pięknie się ujednoliciło po glossie.

Dziewczyny, myślę, że to będzie przełom w mojej pielęgnacji, naprawdę! Po pierwsze włosy są po hennie wizualnie grubsze i lepiej się układają, po drugie: nareszcie będę mogła farbować sam odrost.
Dotychczas nakładałam farbę na całe włosy. Trzeba było, bo kolor blakł z szybkością błyskawicy niezależnie od tego jakiego wybrałam producenta farby.... Teraz pohennuję od czasu do czasu długość a farbę będę nakładać tylko na to, co odrosło. Brilliant!
Może wreszcie mój biedny wierzch przestanie się tak łamać.
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on

Edytowane przez Melanchton
Czas edycji: 2015-10-27 o 18:28
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-29, 10:29   #1522
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Machnęłam sobie szamponetkę żeby naprawić nieudaną czerwień (nie mam pojęcia czemu, ale tym razem wyszedł jakiś burak). Kudełki miały być czarne, a są bordowe lub ciemnobrązowe w zależności od światła. Podobają mi się w tym wydaniu

---------- Dopisano o 17:51 ---------- Poprzedni post napisano o 17:50 ----------



Pianką Venity 'Ognista czerwień'. Za pierwszym razem wyszło super, za drugim niestety niekoniecznie. Nie potrafię namierzyć przyczyny

Zdjecia, poprosimy zdjęcia!

Cytat:
Napisane przez Melanchton Pokaż wiadomość
Dziewczyny, myślę, że to będzie przełom w mojej pielęgnacji, naprawdę! Po pierwsze włosy są po hennie wizualnie grubsze i lepiej się układają, po drugie: nareszcie będę mogła farbować sam odrost.
Dotychczas nakładałam farbę na całe włosy. Trzeba było, bo kolor blakł z szybkością błyskawicy niezależnie od tego jakiego wybrałam producenta farby.... Teraz pohennuję od czasu do czasu długość a farbę będę nakładać tylko na to, co odrosło. Brilliant!
Może wreszcie mój biedny wierzch przestanie się tak łamać.
Taki sposób chyba świetnie sprawdza się u dziewczyn, które jednocześnie nie chcą farbować ciągle całości, ale także nie chcą aby henna dała zbyt ciemny kolor.

Zaglądałaś może kiedyś na bloga Sophieczerymoja? Tam Monika właśnie w ten sposób robi i ma piękne włosy

Od 2óch dni dzięki uprzejmości Viekki zachwycam się działaniem na moich włosach maski Scandic Fruit. Jeśli efekty się powtórzą może ona stać się dla mnie ulubienicą na miarę Kallosa Banana.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-29, 10:32   #1523
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Zdjęć chwilowo nie mam, może w sobotę uda mi się jakieś ogarnąć, jeśli kolor się mocno nie wypłucze. W kolejce czeka już śliwka. Naszło mnie na eksperymentowanie z kolorami
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-29, 10:34   #1524
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Zdjęć chwilowo nie mam, może w sobotę uda mi się jakieś ogarnąć, jeśli kolor się mocno nie wypłucze. W kolejce czeka już śliwka. Naszło mnie na eksperymentowanie z kolorami
Będziemy czekać, śliwkowy to już w ogóle mnie interesuje
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-29, 10:36   #1525
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 686
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Machnęłam sobie szamponetkę żeby naprawić nieudaną czerwień (nie mam pojęcia czemu, ale tym razem wyszedł jakiś burak). Kudełki miały być czarne, a są bordowe lub ciemnobrązowe w zależności od światła. Podobają mi się w tym wydaniu

---------- Dopisano o 17:51 ---------- Poprzedni post napisano o 17:50 ----------



Pianką Venity 'Ognista czerwień'. Za pierwszym razem wyszło super, za drugim niestety niekoniecznie. Nie potrafię namierzyć przyczyny
Ja też farbuję Venitą Ale nie ma takiego koloru,jak ognista czerwień,jest jasna czerwień i ognisty wulkan Farbuję na zmianę tymi dwoma.

Właśnie siedzę z olejem na głowie,po godzinie zmywam Physiogelem i nakładam Biovax do suchych i zniszczonych.

Ostatnio jak użyłam Omegi jako odżywki do spłukiwania,miałam niesamowicie cudne włosy!Aż się wierzyć nie chciało,były gładkie i lejące,w ogóle się nie puszyły.
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-29, 10:39   #1526
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Carmela__ Pokaż wiadomość
Ja też farbuję Venitą Ale nie ma takiego koloru,jak ognista czerwień,jest jasna czerwień i ognisty wulkan Farbuję na zmianę tymi dwoma.
ale sobie mieszankę stworzyłam. Użyłam chyba wulkanu

---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Będziemy czekać, śliwkowy to już w ogóle mnie interesuje
Mnie też ale najpierw nacieszę się tym.
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-29, 10:40   #1527
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 686
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Melanchton Pokaż wiadomość
Mnie też się niszczy przód, cóż robić, trzeba podcinać.
Akurat na jutro się umówiłam na podcięcie.
Wątek nam trochę umarł, ale napiszę i tak: gloss z henny to świetne rozwiązanie. Kolor naprawdę odżył. Farba miała dwa tygodnie i już zaczęła płowieć. Potrzymałam glossa ok. 3 godzin (Bingo z wielką ilością składników i odżywka z Yves Rocher poszły do tego), potem umyłam moim nowym odkryciem czyli algowym szamponem Kallosa, na to maska z silikonami (Pantene, ale czaję się teraz na olejową Dove) i pięknie. Dzień wcześniej podfarbowałam trochę sam odrost przy przedziałku (czasem tak robię w połowie miesiąca) i wszystko pięknie się ujednoliciło po glossie.

Dziewczyny, myślę, że to będzie przełom w mojej pielęgnacji, naprawdę! Po pierwsze włosy są po hennie wizualnie grubsze i lepiej się układają, po drugie: nareszcie będę mogła farbować sam odrost.
Dotychczas nakładałam farbę na całe włosy. Trzeba było, bo kolor blakł z szybkością błyskawicy niezależnie od tego jakiego wybrałam producenta farby.... Teraz pohennuję od czasu do czasu długość a farbę będę nakładać tylko na to, co odrosło. Brilliant!
Może wreszcie mój biedny wierzch przestanie się tak łamać.
Kurczę,zainteresowałaś mnie tą bezbarwną henną A na jaki kolor farbujesz odrost?

Powiedz coś więcej o tym algowym szamponie,ja słyszałam niezbyt dobre opinie o szamponach Kallosa,dlatego jestem ciekawa.Pewnie to zależy od typu włosów,jakim porem jesteś?

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
ale sobie mieszankę stworzyłam. Użyłam chyba wulkanu

---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------



Mnie też ale najpierw nacieszę się tym.
Haha Ja faktycznie sobie chyba przedostatnio zrobiłam taką mieszankę,bo miałam trochę tego i trochę tego.Nie było widać różnicy na włosach.
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-29, 10:46   #1528
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Carmela__ Pokaż wiadomość
Kurczę,zainteresowałaś mnie tą bezbarwną henną A na jaki kolor farbujesz odrost?
Odpowiem za Mel że użyła normalnej henny tej, która daje rudy kolor, a użyła jej ponieważ henna w porównaniu z farbami nadaje włosom trwalszy kolor. Farby się wypłukują i w przypadku rudości trzeba ciągle traktować nimi także długość, co może włosom zaszkodzić.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-29, 10:59   #1529
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

A mnie już moje włosy zaczynają irytować. Śmiem nawet powiedzieć, że są... Za długie Muszę w przyszłym tygodniu zrobić z nimi porządek, bo ani to ładne, fryzura straciła kształt, końcówki może nie są porozdwajane, lecz włosy zupełnie nie chcą mi się układać. To wszelkie znaki z nieba i ziemi, że muszą się spotkać z nożyczkami
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-29, 11:46   #1530
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
A mnie już moje włosy zaczynają irytować. Śmiem nawet powiedzieć, że są... Za długie Muszę w przyszłym tygodniu zrobić z nimi porządek, bo ani to ładne, fryzura straciła kształt, końcówki może nie są porozdwajane, lecz włosy zupełnie nie chcą mi się układać. To wszelkie znaki z nieba i ziemi, że muszą się spotkać z nożyczkami
Ciekawe czy ja to kiedyś poczuję? Ostatnio mając możliwość korzystania z łazienki, gdzie lustro jest bardzo duże, zaobserwowałam, że moje włosy w skręcie przekroczyły długość do łokci A ja nadal nie czuję żeby były długie.

Moje włosy z fryzjerem spotkają się w grudniu i już się nie mogę doczekać. Pójdzie 5 cm popaleńców.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-03 18:01:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:57.