Jak rozpoczynacie dzień? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-04-25, 17:06   #31
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Jak rozpoczynacie dzien

Buty mnie strasznie obciążają. Kijowe to uczucie, kiedy chwilowo nie masz podpórki i czujesz, że nogi ci się wyginają :/ W domu jakoś mi to idzie, ale na zewnątrz... Na razie mam zakupy na jakiś tydzień - dwa, więc nie muszę ruszac się z domu, trochę kijowo no ale cóż. Dostałam clonazepam, może wezmę i wybiorę się do lekarza...
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-26, 19:37   #32
monikkad
Wtajemniczenie
 
Avatar monikkad
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 104
Dot.: Jak rozpoczynacie dzien

Dzień roboczy: dzwoni budzik męża i przy okazji rozbudza mnie, lekko przysypiam, po jakiś 30 min mąż całuje mnie i spada do pracy. Zasypiam znowu. Dzwoni budzik, czekam dwie "drzemki" i dopiero zwlekam się z łóżka. Mierze temperature lady compem. Wstawiam wodę, polykam leki, czasem ogarniam naczynia z suszarki i składam jakieś ciuchy męża jak są, idę do łazienki, przemywam oczy, poranna toaleta, myje włosy, robię szybki makijaż, susze włosy, czasem w między czasie słucham muzyki lub jakiś sluchowisk, piję herbatę lub ziolka, ubieram się, mam 5 minut do wyjścia, szybko jem przygotowane wieczorem śniadanie, pakuje kanapki do pracy też zrobione wieczorem

Dzień wolny: gdy już się obudze swoim naturalnym rytmem to jeszcze sobie leżę, gadam z mężem, w końcu się z wlekamy z łóżka, jemy czasem razem, czasem osobno. Poranna toaleta, ale bez makijażu. Chyba, ze mamy zaplanowane jakieś wyjście.

Sterty niestety, nie piję wody z cytryną, kawy, nie biegam i nie ćwiczę rano
__________________
"Ludzie dbają o tych, którzy dbają o siebie!"
monikkad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-29, 08:26   #33
Jewels
Raczkowanie
 
Avatar Jewels
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 255
Dot.: Jak rozpoczynacie dzień?

Budzi mnie budzik
Wstaję. Odsłaniam okna a jedno otwieram żeby wywietrzyć pokój.
Idę do łazienki poranna toaleta. Później śniadanie i do pracy. Kawa dopiero w pracy.
Jeżeli dzień wolny albo sobie długo pośpię a jak rano wstaję to od razu do łazienki( poranna toaleta). Śniadanie i do miasta na zakupy lub bieorę się za sprzatanie
__________________
28/2015
38/2016
17/2017
15.11.2014

Jewels jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-01, 22:19   #34
mROWI12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 10
Dot.: Jak rozpoczynacie dzień?

Biegnę do łazienki, bo dziecko chce nocnik, dalej z godzinę przy dziecku i dopiero mogę zająć się sobą... Śniadanie jem około 12, ale nie odczuwam głodu wcześniej, bo zawsze zjem dużo wieczorem Liczę, że w końcu wszystko zacznie funkcjonować jak należy Jestem na dobrej drodze
mROWI12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-05, 22:04   #35
lilka_vanilka
Zakorzenienie
 
Avatar lilka_vanilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 905
Dot.: Jak rozpoczynacie dzień?

Cytat:
Napisane przez mROWI12 Pokaż wiadomość
Biegnę do łazienki, bo dziecko chce nocnik, dalej z godzinę przy dziecku i dopiero mogę zająć się sobą... Śniadanie jem około 12, ale nie odczuwam głodu wcześniej, bo zawsze zjem dużo wieczorem Liczę, że w końcu wszystko zacznie funkcjonować jak należy Jestem na dobrej drodze
Dlaczego jesz dopiero ok 12? Dziecko poczeka albo przygotuj sobie sniadanie wieczorem jak koleżanka wyżej.
__________________
_/\"/\_
(=^.^=)(")
(,("')("')
lilka_vanilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-11, 06:09   #36
jolaak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 177
Dot.: Jak rozpoczynacie dzień?

moim stałym elementem dnia jest włączenie radia po przebudzeniu, potem mycie i przygotowanie śniadania dla reszty domowników no i bieg do pracy.
jolaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-11, 07:21   #37
mairi
Wtajemniczenie
 
Avatar mairi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 075
Dot.: Jak rozpoczynacie dzień?

W tygodniu:

Wersja 1) jestem wśród żywych:
Wstaję przed budzikiem (6:20), po drodze do łazienki włączam radio i czajnik. Prysznic, włosy, balsamy, kremy, itp. Potem herbata i śniadanko w towarzystwie wizażu Przygotowuję sobie pudełeczko na lunch. Myję zęby i ubieram się. Dyskutuję z radiem (gość red. Michniewicz o 8.13) i wychodzę

Wersja 2) Umierłam i się mi nie chce:
Budzik, drzemka, drzemka, drzemka... O Matko, zaspałam! Prysznic, ciuchy i sruuuuu...

W weekendy- TŻ przynosi mi śniadanko do łóżka, leżymy i oglądamy Dzień dobry TVN )) uwielbiam weekendy
__________________
Friday I'm in love
mairi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-02, 06:49   #38
esens23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 11
Dot.: Jak rozpoczynacie dzien

Moim zdaniem podstawą udanego dnia jest dobre pożywne śniadanie! U mnie najlepiej tą rolę spełnia MixFix (nie lubię wypłukiwać magnezu z rana przez kawę), banan i chleb razowy z serkiem <3 Po takim śniadaniu mały (no dobra duży) Wizaż I do pracy
esens23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 21:16   #39
ReMama
Raczkowanie
 
Avatar ReMama
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Na tą chwilę UK
Wiadomości: 47
Dot.: Jak rozpoczynacie dzien

05.3-06.00 - Mokry i bardzo długi buziak i "śisz mama? Siku kupe cem" Więc kierunek WC. Następnie powrót pod kołderkę i próbuję przekonać Małoletniego by jeszcze się zdrzemnął, ale gdzie tam. Przynoszę Mu do łóżka (mojego) banan, daje telefon, włączam Pocoyo i próbuje zdrzemnąć się chociaż do 06.30. Przeważnie nie wychodzi bo "mama cus! Mama sobacz! Maaama no pać". Na telefonie sprawdzam czy nie mam pilnego maila do odpisania czy innych ważnych spraw nazwijmy to służbowych. Około 06.30 Znowu do łazienki (nie, nie sama), toaleta, ewentualny makijaż, ubieram siebie, wygrywam pierwszą poranną bitwę "jedne majtki cały tydzień, łaj not?", ubieram młodego, wygrywam drugą poranną wojnę pod tytułem "dlaczego pasta jest czerwona, ja nie lubię czerwonego chce zielony a nie jednak czerwony jest spoko"... i tak około 06.45 schodzę na dół. Garnek na owsiankę na kuchenkę, włączam ekspres do kawy, robię ten wyczekany cus (sok), puszczam jakąś pobudzającą muzykę (czasami to nie są "czarne jagódki"). Robię owsiankę dla Młodocianego, w tym czasie kawa się robi. On je, ja włączam komputer, kawa i... zaczynam dzień
ReMama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 14:48   #40
Kaczorrek
Raczkowanie
 
Avatar Kaczorrek
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 94
Dot.: Jak rozpoczynacie dzień?

Budzę się raczej przed budzikiem,
- łyk oleju lnianego lub słonecznikowego i 15 min bulgoczę w buzi.
- w tym czasie włączam czajnik i przygrzewam wodę i poranna toaleta,
- po 15 min myję ząbki bez pasty samą szczoteczką i wypijam kubek ciepłej wody,
- śniadanko, czasami witaminki, myję ząbki pastą bez fluoru ząbki, make up i do pracy
Kaczorrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 11:19   #41
201610130935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 590
Dot.: Jak rozpoczynacie dzień?

W tygodniu: budzik, zwlekam się, siku, kocie sprawy + mizianko, poranna toaleta part 1, śniadanie, poranna toaleta part 2, przygotowuje jedzenie do pracy, wyciągam kota z torby + mizianko, ubieram się + biżuteria, wychodzę

Weekend: budzik, "jedzcze 15 minut", kot zwleka mnie z wyra, siku, kocie sprawy, śniadanie, toaleta, kawa, książka

2 h później


sprzątanie
201610130935 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-28, 21:03   #42
ijaa
Zakorzenienie
 
Avatar ijaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 12 984
Dot.: Jak rozpoczynacie dzień?

Ponieważ jestem na macierzyńskim, a młodzież ma pół roku to jest mim budzikiem.
Budzik 'dzwoni', idę, zaglądam do łóżeczka, pocieszam, że zaraz wrócę, robię butlę i młodzież je.
Jak się naje, to do zabawy, a ja kierunek kuchnia (najczęściej wraz z młodzieżą, która mi się uważnie przygląda ) robię śniadanko i szamam przy komputerze czytając o mniej lub bardziej przyziemnych rzeczach - swoją drogą, paskudny nawyk.

Dalsza część programu to do wyboru: zabawa z młodzieżą/zakupy/spacer/sprzątanko/gotowanko, itp.


W weekend podobnie, tylko jako, że Małżonek w domu to część 'obowiązków' przejmuje on.
__________________

...i przyrzekam Ci, uśmiech każdego dnia, kawę o poranku i rowerowe wycieczki!

Edytowane przez ijaa
Czas edycji: 2016-06-28 o 21:06
ijaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-20, 14:57   #43
Martunia_86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 7
Dot.: Jak rozpoczynacie dzień?

Kiciunia woła jeść. Później wyczesanie, kawka z netem, sprzątanie odkurzanie. Nie ma znaczenia czy weekend czy nie weekend.
Martunia_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-22, 08:31   #44
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 505
Dot.: Jak rozpoczynacie dzień?

W tygodniu: budzik dzwoni, lewe jeszcze chwilkę,wybudzam się powoli, po czym wstaję. Robię sobie herbatę,po czym maszeruję do łazienki: prysznic,makijaż,czesanie sie,ubieranie. Wchodzę do kuchni,robię sobie śniadanie,herbata na mnie czeka. Przy śniadaniu czytam jakiś magazyn kulinarny i myślę co być tu fajnego ugotować w tym tygodniu. Zmywam, myje zęby i wychodzę do pracy.

W weekend: śpię do oporu(zwykle do 10.00),przytulam się do TŻ, w końcu wstaję,biorę prysznic i robie jakieś śniadanie.
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-24, 06:38   #45
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Jak rozpoczynacie dzień?

Na tygodniu
Dzwoni budzik, przeglądam net w kom w celu przebudzenia, korzystam z toalety. Schodzę na dół po olej kokosowy - zaczynam ssać, potem karmie koty. Wracam na górę, rozkładam matę i się rozciągam. Następnie biorę prysznic. Schodzę na dół - wypłukuję olej z ust i myje zęby. Wstawiam wodę na herbatę i robię makijaż. Po makijażu zaczynam szykować jedzenie do pracy, robię przekąski, śniadanie, herbatę czarna i zieloną. Następnie pakuję wszystko, pakuję torebkę, zabieram klucze i wychodzę. Śniadanie jem już w aucie w drodze do pracy.

Weekend
Dzwoni budzik. Schodzę na dół, wypuszczam kotki z ich pokoju. Daje im jeść, czyszczę kuwetę. Następnie zabieram sie za jedzenie owoców (dzisiaj jabłko ). Serfuje po necie - jak czuje, ze owoce sie strawiły idę na górę ćwiczyć jogę - ok 30-45min. Potem czas na kąpiel. Po kąpieli makijaż i śniadanie albo odwrotnie w zależności czy czuje już głód. Zieloną herbatę pije jakieś 30min po śniadaniu.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-19, 10:02   #46
sinoom
Raczkowanie
 
Avatar sinoom
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 46
Dot.: Jak rozpoczynacie dzień?

Budzik, śniadanie dla całej rodzinki, odprowadzanie dziecka do przedszkola i szkoły, od 8.00 praca przy kompie - w międzyczasie prysznic, makijaż, zrobienie zakupów i obiadu
__________________
Nie patrz wstecz
Nie idziesz w tę stronę
sinoom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-20, 16:55   #47
kalija
Zadomowienie
 
Avatar kalija
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 614
Smile Dot.: Jak rozpoczynacie dzień?

Fajny wątek

w mnie w tygodniu:
wstaję chwilę po tym jak zadzwoni budzik, czasem po "drzemce", idę do kuchni piję wodę z cytryną i nastawiam wodę na ziółka, idę do łazienki poranna toaleta, wracam do kuchni jem śniadanie piję ziółka, robię makijaż, ubieram się i już jestem prawie spóźniona....

w weekend:
prawie tak samo jak w tygodniu, tylko w wolniejszym tempie. W sobotę od razu zabieram się za sprzątanie, w niedziele leniuchujemy przez tv do południa
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie".
H. Jackson Brown Jr
kalija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-21, 09:55   #48
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838
Dot.: Jak rozpoczynacie dzień?

Dzień pracujący/delegacja:
- wstaję, myję głowę, śniadanie po drodze do pracy wchodzę po kawę do mojej ulubionej sieciówki

Dzień pracujący/biuro
- wstaję, myję włosy, szykuję śniadanie mi i Mężowi, słuchamy radia Trójki,

Dzień wolny
- poniedziałek - Mąż mnie ściąga z łóżka, reszta jak zawsze

Weekend
- w lekkim lenistwie, pobudka, kawka, później śniadanie i mycie włosów
__________________
10.08.2008
28.04.2012

Córcia 21.04.2018 <3

dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-23, 11:09   #49
Daga34
Raczkowanie
 
Avatar Daga34
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 65
Dot.: Jak rozpoczynacie dzień?

Oczywiście śniadanie jako najważniejszy posiłek dnia, poranny prysznic i pozytywne nastawienie na cały dzień
__________________
Daga34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-27, 08:40   #50
Asfes
Przyczajenie
 
Avatar Asfes
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 10
Dot.: Jak rozpoczynacie dzień?

Nie wszystko da się przewidzieć, ale pewne rzeczy robi się codziennie. Dla mnie największą stratą czasu od rana jest miotanie się między szafą, a żelazkiem w poszukiwaniu rzeczy, które mam na siebie włożyć. Dlatego przed pójściem spać dobrze jest przynajmniej przemyśleć co ubrać następnego dnia, a jeszcze lepiej odłożyć sobie wszystko w konkretne miejsce. Dzięki temu ta “ciężka” decyzja zostanie zautomatyzowana. Z wieczornych przygotowań zrób nawyk xxx
__________________
Pamiętaj, nic się nie zmieni jeśli nie weźmiesz swoich spraw w swoje własne ręce.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2016-09-27 o 15:19 Powód: link
Asfes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-29, 18:05   #51
olaneczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 26
Dot.: Jak rozpoczynacie dzień?

Od niedawna mam psa, dlatego moje poranki zmieniły się.
Budzi mnie przeważnie lizanie po stopach mojego zwierzaka, potem pędzę do łazienki, myję się, nakładam makijaż, ubieram się, w biegu jem śniadanie, idę wyprowadzić psa i jadę do pracy
olaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-13, 23:41   #52
Bezmleczka
Zadomowienie
 
Avatar Bezmleczka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 036
Dot.: Jak rozpoczynacie dzień?

Pierwsze co, to siku i wstawić wodę na kawę, w międzyczasie ogarnać druge sniadanie do szkoły - jakiś owoc, wafle ryżowe, inne takie, bo kanapek nie chce dziecko jeść. :/ Jak jest kawa - Kronong z mlekiem bez cukru ostanio , to wstawiam wodę na mleko na kakao jej ulubione krugera - to z żyrafą - jakieś zamiłowania zauważam u nas do niemieckich marek, musze chyba umlauty sie nauczyć robić na klawiaturze :P Potem jakiś omlecik, kanapeczki, paróweczki - czyli pierwse sniadanie dziecka. Potem czesanie. Jak młoda gotowa, ja ryszam na łazienka malowanie, czesanie, ubieranie... Czasem ejszcze M albo sobie coś spakuje do pracy. Ostatnio spróbowałam błonnika w saszetkach owocowego i niezłe.
Bezmleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-13, 10:15   #53
ance
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 143
Dot.: Jak rozpoczynacie dzień?

Zauważam ostatnio, że w okresie zimowym 3 drzemki budzika zamieniły się w cztery reszta bez zmian

Edytowane przez ance
Czas edycji: 2016-12-13 o 10:20
ance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-28, 22:16   #54
Glaamour
Raczkowanie
 
Avatar Glaamour
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 225
Dot.: Jak rozpoczynacie dzień?

Cytat:
Napisane przez Bezmleczka Pokaż wiadomość
Jak jest kawa - Kronong z mlekiem bez cukru ostanio , to wstawiam wodę na mleko na kakao jej ulubione krugera - to z żyrafą - jakieś zamiłowania zauważam u nas do niemieckich marek, musze chyba umlauty sie nauczyć robić na klawiaturze :P .
Niemieckie marki, wcale nie są takie złe. Też pijemy to kakao, czasem dodaje do porannej kawy zamiast miodu. Fajnie smakują do tostów francuskich na słodko, albo zwykłych kanapek/naleśników z dżemem <3
Rutyną rano jest chwila namysłu przed wstaniem z łóżka, poranna toaleta i śniadanie. Z reguły mało rozmaite, bo przez drzemki nie mam już czasu na kreatywność w kuchni. :P
Glaamour jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-08, 18:45   #55
beautylover333
Kamran Haider Janjua
 
Zarejestrowany: 2022-02
Lokalizacja: Rawalpindi
Wiadomości: 1
Dot.: Jak rozpoczynacie dzień?

Cytat:
Napisane przez AgAwA00 Pokaż wiadomość
Czesc wizazanki ciekawi mnie jak rozpoczynacie dzien np sniadanie sprzatanie jak to jest u was??

Jak zle zamiesciłam post to z gory przepraszam
with tea
beautylover333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-14, 04:58   #56
PaniVerbelowa92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 9
Dot.: Jak rozpoczynacie dzień?

Ukochany mnie budzi. Wstajemy, przebieramy się z piżamy, potem łazienka, pijemy herbatę, robimy wspólnie śniadanie, oglądamy TV, gadamy, sprawdzamy social media, potem idziemy razem do marketu, razem robimy obiad, potem razem sprzątamy, później on sobie gra, a ja odpisuję przyjaciółkom, wieczorem siadamy do pracy zdalnej - ja do pisania tekstów, on do nagrywania gier, razem szykujemy kolację, idziemy razem z psem na spacer, razem idziemy spać, nigdy osobno.
PaniVerbelowa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-15, 07:40   #57
goslawka
Zadomowienie
 
Avatar goslawka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 808
Dot.: Jak rozpoczynacie dzień?

Cytat:
Napisane przez PaniVerbelowa92 Pokaż wiadomość
Ukochany mnie budzi. Wstajemy, przebieramy się z piżamy, potem łazienka, pijemy herbatę, robimy wspólnie śniadanie, oglądamy TV, gadamy, sprawdzamy social media, potem idziemy razem do marketu, razem robimy obiad, potem razem sprzątamy, później on sobie gra, a ja odpisuję przyjaciółkom, wieczorem siadamy do pracy zdalnej - ja do pisania tekstów, on do nagrywania gier, razem szykujemy kolację, idziemy razem z psem na spacer, razem idziemy spać, nigdy osobno.
Wszystko razem?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
goslawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-18, 20:49   #58
jnna_k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 7
Dot.: Jak rozpoczynacie dzień?

Od medytacji
jnna_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-19, 12:38   #59
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Jak rozpoczynacie dzień?

Niedowierzaniem


Sent from my iPhone using Tapatalk
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-23, 05:52   #60
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Jak rozpoczynacie dzień?

Kawa, włączenie YT, czasem czytanie forum i w międzyczasie make up,ogarnianie dzieci, odprowadzenie młodszego do przedszkola i wyprowadzenie psa, potem moje śniadanie i praca
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-10-25 00:05:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:55.