Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;) - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-01, 15:08   #991
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
ja mam jutro 7 lekcji, zaczynam dzień matematyką, mmmmm ;D
i opuszczam wizaż.
jak ja się cieszę, że nie mam matmy, fizy, chemii, dla mnie to była istna katorga a żeby iść do tablicy... to już w ogóle zawał
Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
my, studentki teraz się cieszymy. za to w sesji zimowej i letniej będzie płacz
mnie czeka teraz ponoć najgorsza sesja w ciągu całych studiów będzie cudownie!!
ja już miałam takie sesje, że nie wiem czy nowe przebiją stare hehe
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-01, 15:10   #992
enka999
Zadomowienie
 
Avatar enka999
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 942
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

a co studiujecie dziewczyny?
__________________
from skinny to fit

Włosomaniaczka

enka999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-01, 15:25   #993
aska_k9
Raczkowanie
 
Avatar aska_k9
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 108
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Ale w koncu wyprostowalyscie swoje wlosy na rozpoczecie, czy nie?
aska_k9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-01, 15:44   #994
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez enka999 Pokaż wiadomość
a co studiujecie dziewczyny?
filologię rosyjską teraz idę na mgr
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-01, 16:18   #995
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
ja mam jutro 7 lekcji, zaczynam dzień matematyką, mmmmm ;D
i opuszczam wizaż.

ja fiza ...:p
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-01, 18:59   #996
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Ja tam zadowolona jestem ze szkoły

Monia! To ja o powrocie do naturalek myslałam o Tobie a Ty mi piszesz, że je pofarbujesz?!

Ja mam jakies już 4/5cm odrostu i nie widać tak bardzo Tzn. widac, ale nie że chamsko rzuca się w oczy
bardzo mi miło z tego powodu no ale co ja na to poradze myślę, ze kupie dekoloryzator (ten co niby na wizażu jest taki szał, ze nie rusza odrostów) i sie zajme farbowańcami i dam farbe zbliżoną do mojego koloru albo po prostu pójde do mojej fryzjerki i się tym zajmę i zobaczyłabym co ona mi zaproponuje.
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-01, 19:30   #997
_pink tea_
Raczkowanie
 
Avatar _pink tea_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 140
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
bardzo mi miło z tego powodu no ale co ja na to poradze myślę, ze kupie dekoloryzator (ten co niby na wizażu jest taki szał, ze nie rusza odrostów) i sie zajme farbowańcami i dam farbe zbliżoną do mojego koloru albo po prostu pójde do mojej fryzjerki i się tym zajmę i zobaczyłabym co ona mi zaproponuje.
A bałam się już, że nie powrócisz do naturalek

Ale jeśli chcesz zafarbować na swój naturalny kolor to dobrze bo będziesz mieć swój jednolity kolor
__________________
walka o zdrowe włoski .!

24.08.2011 r - koniec z prostownicą
24.08.2011 r - wracam do naturalnych

24.08.2011 r - olejowanie, pokrzywka, bratek i drożdżaki

Jest 30 cm , a będzie 40 cm
Start
24.08.2011r -
długość 30 cm, odrost 0 cm
_pink tea_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-01, 19:32   #998
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez _pink tea_ Pokaż wiadomość
A bałam się już, że nie powrócisz do naturalek

Ale jeśli chcesz zafarbować na swój naturalny kolor to dobrze bo będziesz mieć swój jednolity kolor
albo farbne całość, zależy jak mnie poniesie fantazja
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-01, 19:41   #999
_pink tea_
Raczkowanie
 
Avatar _pink tea_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 140
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
albo farbne całość, zależy jak mnie poniesie fantazja
Nie farbuj całości, przecież naturalne włosy zawsze będą miały to 'coś' niż pofarbowane
__________________
walka o zdrowe włoski .!

24.08.2011 r - koniec z prostownicą
24.08.2011 r - wracam do naturalnych

24.08.2011 r - olejowanie, pokrzywka, bratek i drożdżaki

Jest 30 cm , a będzie 40 cm
Start
24.08.2011r -
długość 30 cm, odrost 0 cm
_pink tea_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-01, 19:49   #1000
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez _pink tea_ Pokaż wiadomość
Nie farbuj całości, przecież naturalne włosy zawsze będą miały to 'coś' niż pofarbowane
wiesz to zależy w jakim swietle i w ogóle od różnych rzeczy to zależy. Ja teraz znowu codziennie patrze na siebie w 30 lustrach + patrze na te wszytskie kobiety które przychodzą się farbowac i po prostu się nie da ! Wszyscy mają zrobione włosy (nawet 2 facetów którzy tam pracuja) a ja ?! Nie no coś Ty, coś z tym zrobić trzeba i to koniecznie bo mi jest po prostu wstyd, nie jest mi wstyd przed znajomymi albo w autobusie itp. ale w pracy jest mi po prostu wstyd !
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-01, 20:02   #1001
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez _pink tea_ Pokaż wiadomość
Nie farbuj całości, przecież naturalne włosy zawsze będą miały to 'coś' niż pofarbowane
Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
wiesz to zależy w jakim swietle i w ogóle od różnych rzeczy to zależy. Ja teraz znowu codziennie patrze na siebie w 30 lustrach + patrze na te wszytskie kobiety które przychodzą się farbowac i po prostu się nie da ! Wszyscy mają zrobione włosy (nawet 2 facetów którzy tam pracuja) a ja ?! Nie no coś Ty, coś z tym zrobić trzeba i to koniecznie bo mi jest po prostu wstyd, nie jest mi wstyd przed znajomymi albo w autobusie itp. ale w pracy jest mi po prostu wstyd !

To i ja napiszę, że szkoda, że farbujesz. Też kiedyś próbowałam wrócić do naturalnych włosów. Miałam 10-miesięczny odrost, całkiem spory, bo po ścięciu na boba tylko końcówki miałam farbowane. Ale coś mi odbiło i znów pofarbowałam. Jak farba brzydko wyblakła bardzo pożałowałam, ale dalej farbowałam. Zaczęło się maniactwo, przez ostatni rok miałam chyba wszystkie kolory na głowie. Ehh, teraz mądrzeje i pokutuję, od paru miesięcy nie patrzę na chemiczne farby, farbuje henną. Włosy jakoś tej głowy się jeszcze trzymają

A Ty chcesz pofarbować, żeby dalej zapuszczać naturalne i różnica nie była taka duża, czy żeby dalej farbować, ale rzadziej?
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-01, 20:40   #1002
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Pokaż wiadomość
To i ja napiszę, że szkoda, że farbujesz. Też kiedyś próbowałam wrócić do naturalnych włosów. Miałam 10-miesięczny odrost, całkiem spory, bo po ścięciu na boba tylko końcówki miałam farbowane. Ale coś mi odbiło i znów pofarbowałam. Jak farba brzydko wyblakła bardzo pożałowałam, ale dalej farbowałam. Zaczęło się maniactwo, przez ostatni rok miałam chyba wszystkie kolory na głowie. Ehh, teraz mądrzeje i pokutuję, od paru miesięcy nie patrzę na chemiczne farby, farbuje henną. Włosy jakoś tej głowy się jeszcze trzymają

A Ty chcesz pofarbować, żeby dalej zapuszczać naturalne i różnica nie była taka duża, czy żeby dalej farbować, ale rzadziej?
nie zadawaj mi takich trudnych pytań, jestem kobietą czyli moje decyzje są związane z moim humorem, ochotą i w ogóle zależą od dnia
np. dziesiaj najchętniej zafarbowałabym całość na jakiś ładny brąz ale wiem, ze szkoda mi będzie tych 10 cm odrostu jakbym miała farbe to jutro z marszu bym zafarbowała tylko pojawia się problem - musiałabym zdekoloryzować włosy bo farbowałam się na ciemny brąz (wręcz czarny) i to Palette więc łatwo się tego nie pozbędę a najbardziej w tym wszystkim boje się o kondycje włosów i tu jest ten problem ale już się przygotowywuję na najgorsze i od kilku nocy przed myciem nakładam olej na włosy. Więc nie wiem co mam zrobić... coś zrobić muszę ale takich ciemnych włosów nie chce mieć bo jestem za blada na to a jak wiecie słonce nas nie pieściło tego lata więc musiałabym je jakos zdekoloryzować / rozjaśnić a tu kondycja może ucierpieć
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-01, 21:43   #1003
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez enka999 Pokaż wiadomość
a co studiujecie dziewczyny?
architektura i urbanistyka

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
ja fiza ...:p
łooooo matko :P nie wiem jakim cudem miałam z fizy w liceum 5 - nic nie rozumiałam ;D
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-01, 22:01   #1004
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
nie zadawaj mi takich trudnych pytań, jestem kobietą czyli moje decyzje są związane z moim humorem, ochotą i w ogóle zależą od dnia
np. dziesiaj najchętniej zafarbowałabym całość na jakiś ładny brąz ale wiem, ze szkoda mi będzie tych 10 cm odrostu jakbym miała farbe to jutro z marszu bym zafarbowała tylko pojawia się problem - musiałabym zdekoloryzować włosy bo farbowałam się na ciemny brąz (wręcz czarny) i to Palette więc łatwo się tego nie pozbędę a najbardziej w tym wszystkim boje się o kondycje włosów i tu jest ten problem ale już się przygotowywuję na najgorsze i od kilku nocy przed myciem nakładam olej na włosy. Więc nie wiem co mam zrobić... coś zrobić muszę ale takich ciemnych włosów nie chce mieć bo jestem za blada na to a jak wiecie słonce nas nie pieściło tego lata więc musiałabym je jakos zdekoloryzować / rozjaśnić a tu kondycja może ucierpieć
domyślam się, że z ogarnięciem koloru może być ciężko. Niby możesz położyć siarkowy dekoloryzator, który nie ruszy odrostów np. Chantal, albo Renee Blanche, ale on pewnie ściągnie kolor do rudego/marchewego, później trzeba by jakoś dobrać kolor do odrostów co też może być trudne, tym bardziej że włosy po dekolorze ciemnieją.
Ścięcie chyba też odpada? A może ombre? . Obyś podjęła słuszną decyzję.

Ja jestem żywym przykładem na to jak farbowanie może być uzależniające i szkodzić włosom. Właśnie podcięłam sobie sama końcówki o jakiś cm, poleciały rozdwojone i trochę suszu. Żeby w ogóle być zadowoloną ze stanu włosów musiałabym ściąć jeszcze z co najmniej 5. Do tego włosy mam pocieniowane, gdzie górna warstwa jest jakaś taka wyświechtana i mam grzywkę. A marzą mi się równej długości i jakieś 10cm dłuższe niż obecnie. Że też kiedyś zachciało mi się cudować z włosami. Dobrze, że na farby chemiczne już nawet nie patrzę.
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 07:21   #1005
_pink tea_
Raczkowanie
 
Avatar _pink tea_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 140
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

moniczka_90 no jeżeli musisz Zrozumiałam że jesteś fryzjerką, tak.?
__________________
walka o zdrowe włoski .!

24.08.2011 r - koniec z prostownicą
24.08.2011 r - wracam do naturalnych

24.08.2011 r - olejowanie, pokrzywka, bratek i drożdżaki

Jest 30 cm , a będzie 40 cm
Start
24.08.2011r -
długość 30 cm, odrost 0 cm
_pink tea_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 07:35   #1006
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Pokaż wiadomość
domyślam się, że z ogarnięciem koloru może być ciężko. Niby możesz położyć siarkowy dekoloryzator, który nie ruszy odrostów np. Chantal, albo Renee Blanche, ale on pewnie ściągnie kolor do rudego/marchewego, później trzeba by jakoś dobrać kolor do odrostów co też może być trudne, tym bardziej że włosy po dekolorze ciemnieją.
Ścięcie chyba też odpada? A może ombre? . Obyś podjęła słuszną decyzję.

Ja jestem żywym przykładem na to jak farbowanie może być uzależniające i szkodzić włosom. Właśnie podcięłam sobie sama końcówki o jakiś cm, poleciały rozdwojone i trochę suszu. Żeby w ogóle być zadowoloną ze stanu włosów musiałabym ściąć jeszcze z co najmniej 5. Do tego włosy mam pocieniowane, gdzie górna warstwa jest jakaś taka wyświechtana i mam grzywkę. A marzą mi się równej długości i jakieś 10cm dłuższe niż obecnie. Że też kiedyś zachciało mi się cudować z włosami. Dobrze, że na farby chemiczne już nawet nie patrzę.
dlatego bierze się chyba kolor jasniejszy niż się właściwie chce, moze nie dlatego bo włosy ciemnieją tylko dlatego, że włosy po takim zabiegu chłona tak farbe, że mogą wyjść ciemniejsze, tak przynajmniej pisała FryzjarstwoMojaPasja a ja tam jej wierze. Choć z wizażu wiem, ze są różne dekoloryzatory, te co Ty wymieniłaś nie tknął odrostu (nie moge sobie wyobrazić jakim cudem) i ciemnieją (też nie moge sobie wyobrazić, ze ściągam klientce kolor a potem ma z powrotem ciemne ? po cholere w takim razie sie brać za dekoloryzacje ?) większość dekoloryzatorów utlenia włos tak jak rozjaśniacz. Ścięcie odpada, Ombre też odpada bo mi się to nie podoba a poza tym w blondzie wygladam okropnie.
Co do henny, używasz Khadi ? Jakim kolorem robiłaś, ze Ci wyszedł taki sliczny ?

Cytat:
Napisane przez _pink tea_ Pokaż wiadomość
moniczka_90 no jeżeli musisz Zrozumiałam że jesteś fryzjerką, tak.?
chodze do szkoły policealnej na kierunku fryzjerstwo ale chodze teraz na tydzien próbny do salonu i możliwe, ze zostane przyjęta do pracy na 1/2 etatu więc w pracy trzeba jakoś wyglądac i reprezentowac salon no i siebie.
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 08:13   #1007
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
Co do henny, używasz Khadi ? Jakim kolorem robiłaś, ze Ci wyszedł taki sliczny ?
farbowałam Khadi henną z amlą i jantrophą, o tą http://www.khadi.pl/henna-amla-jatropha. Mam wrażenie, że bardzo pozytywnie wpływa na kondycję włosów.
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 09:45   #1008
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Pokaż wiadomość
farbowałam Khadi henną z amlą i jantrophą, o tą http://www.khadi.pl/henna-amla-jatropha. Mam wrażenie, że bardzo pozytywnie wpływa na kondycję włosów.
ja własnie dostałam próbkę henny Khadi czarnej z helfów, mam nadzieję, że chwyci odrosty
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 09:57   #1009
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

a ja nie wiem czy chce mi sie bawić w hennowanie, poza tym powiem szczerze, ze KAŻDA farba, czy to fryzjerska czy sklepowa, po kilku myciach mi się wypłukuje i zostawia tylko rude coś na włosach a nie o taki efekt mi chodzi jedynie Palette (jak z resztą widać) trzyma się w nienaruszonym stanie. Więc skoro farby permanentne się wypłukują wszytskie to henna tym bardziej by mi się wypłukała
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-02, 10:13   #1010
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez sylvi300 Pokaż wiadomość
ja własnie dostałam próbkę henny Khadi czarnej z helfów, mam nadzieję, że chwyci odrosty
Jeśli masz naturalnie ciemne włosy to powinno chwycić. Jeśli nie chwyci to zaleca się farbowanie dwufazowe, czyli najpierw jakiś czerwony odcień, a później docelowy. Ja mam naturalnie jasne włosy i brązy w ogóle nie chwytały mi odrostów, dopiero sama henna. Tylko jak sobie pofarbowałam tym rudym to tak mi się spodobał, że trochę w nim pochodziłam, ale teraz wracam do pierwotnego planu i właśnie położyłam khadi jasny brąz na te rudzielce. Mam nadzieję, że będę brązowowłosa

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
a ja nie wiem czy chce mi sie bawić w hennowanie, poza tym powiem szczerze, ze KAŻDA farba, czy to fryzjerska czy sklepowa, po kilku myciach mi się wypłukuje i zostawia tylko rude coś na włosach a nie o taki efekt mi chodzi jedynie Palette (jak z resztą widać) trzyma się w nienaruszonym stanie. Więc skoro farby permanentne się wypłukują wszytskie to henna tym bardziej by mi się wypłukała
to fakt, mi henna dosyć szybko się wypłukuje, na hennowym wątku też dużo dziewczyn narzeka, że brązy i czernie się szybko wypłukują, chyba rudości są najtrwalsze. No ale ja mogę farbować co te 3-4 tygodnie jeśli wiem, że to nie zaszkodzi włosom.
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 10:30   #1011
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Pokaż wiadomość
Jeśli masz naturalnie ciemne włosy to powinno chwycić. Jeśli nie chwyci to zaleca się farbowanie dwufazowe, czyli najpierw jakiś czerwony odcień, a później docelowy. Ja mam naturalnie jasne włosy i brązy w ogóle nie chwytały mi odrostów, dopiero sama henna. Tylko jak sobie pofarbowałam tym rudym to tak mi się spodobał, że trochę w nim pochodziłam, ale teraz wracam do pierwotnego planu i właśnie położyłam khadi jasny brąz na te rudzielce. Mam nadzieję, że będę brązowowłosa
wiem, że to nie od tego wątek, ale już spytam na szybko, jedna farba Khadi starczy ci na kilka farbowań czy na jedno? i co oznacza, że henna łączy się z keratyną, to dobrze czy źle?
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 10:45   #1012
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez sylvi300 Pokaż wiadomość
wiem, że to nie od tego wątek, ale już spytam na szybko, jedna farba Khadi starczy ci na kilka farbowań czy na jedno? i co oznacza, że henna łączy się z keratyną, to dobrze czy źle?
Starcza mi na 2-3 farbowania. To, że łączy się z keratyną znaczy, że wnika w strukturę włosa, a nie go oblepia, więc dobrze.
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 10:52   #1013
_pink tea_
Raczkowanie
 
Avatar _pink tea_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 140
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Henna odżywia i pogrubia włosy - dla mnie najlepsza jest z khadi, ale WYSUSZAJĄ wlosy niektóre mieszanki z khadi więc radzę uważać
__________________
walka o zdrowe włoski .!

24.08.2011 r - koniec z prostownicą
24.08.2011 r - wracam do naturalnych

24.08.2011 r - olejowanie, pokrzywka, bratek i drożdżaki

Jest 30 cm , a będzie 40 cm
Start
24.08.2011r -
długość 30 cm, odrost 0 cm
_pink tea_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 15:15   #1014
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
architektura i urbanistyka


łooooo matko :P nie wiem jakim cudem miałam z fizy w liceum 5 - nic nie rozumiałam ;D

ja tez nie rozumiem nic ;pp

Monia- nie wiem co ci doradzic poprostu zycze żebyś podjęła tę wlasciwa decyzje
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 16:52   #1015
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Pokaż wiadomość
Starcza mi na 2-3 farbowania. To, że łączy się z keratyną znaczy, że wnika w strukturę włosa, a nie go oblepia, więc dobrze.
Cytat:
Napisane przez _pink tea_ Pokaż wiadomość
Henna odżywia i pogrubia włosy - dla mnie najlepsza jest z khadi, ale WYSUSZAJĄ wlosy niektóre mieszanki z khadi więc radzę uważać
dzięki za odpowiedzi,ju tro pofarbuje kawałek odrostu próbką, kurcze a jakie mieszanki wysuszają?
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 17:39   #1016
_pink tea_
Raczkowanie
 
Avatar _pink tea_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 140
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez sylvi300 Pokaż wiadomość
dzięki za odpowiedzi,ju tro pofarbuje kawałek odrostu próbką, kurcze a jakie mieszanki wysuszają?
Hmm...te z dużymi dodatkami ziół - tak piszą na khadi, ale nie przejmuj się na pewno nic się nie stanie, ja robiłam nią przez pół roku i nic się nie stało Tylko u niektórych henna wysuszała końcówki gdy były farbowane ;(
__________________
walka o zdrowe włoski .!

24.08.2011 r - koniec z prostownicą
24.08.2011 r - wracam do naturalnych

24.08.2011 r - olejowanie, pokrzywka, bratek i drożdżaki

Jest 30 cm , a będzie 40 cm
Start
24.08.2011r -
długość 30 cm, odrost 0 cm

Edytowane przez _pink tea_
Czas edycji: 2011-09-02 o 17:41
_pink tea_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 18:47   #1017
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

A ja kupiłam ta odżywkę różową z isany. podobno dobra jest.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 18:49   #1018
alevE
Wiecznie niezdecydowana
 
Avatar alevE
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 715
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Z olejem babassu? Tez mam ją zamiar kupić. Ale najpierw wykończę to co mam
__________________
Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
DZIEWCZĘTA! Życie jest za krótkie, żeby przez tydzień nosić jeden kolor paznokci!!!!!!!!!!!
`Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.`

Mój skromny kosmetyczny blożek
alevE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 18:56   #1019
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

mam pytanie do posiadaczek oleju Parachute... zamówiłam sobie 500ml na allegro i myślałam, ze to będzie konsystencja płynna a ona jest stała ? i sie zastanawiam czy to dlatego, ze 500ml jest tak sprzedawane czy dlatego, ze Parachute zawsze był tak sprzedawany czy co ?

EDIT: już w recenzjach znalazłam odpowiedzi, ze to normalne

mam za to teraz inne pytanie, czy wkładając ciągle całą butle to ciepłej wody zeby obej zmienił swoją konsystencję ten olej nie traci swoich wartości ? nie lepiej odkładać trochę i podgrzać tylko tą odłożona częsc a reszty nie ruszać ? nie moge znaleźć takiej odpowiedzi nigdzie mam nadzieje, ze wiecie o co mi chodzi
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020

Edytowane przez moniczka_90
Czas edycji: 2011-09-02 o 19:17
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 22:38   #1020
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość

mam za to teraz inne pytanie, czy wkładając ciągle całą butle to ciepłej wody zeby obej zmienił swoją konsystencję ten olej nie traci swoich wartości ? nie lepiej odkładać trochę i podgrzać tylko tą odłożona częsc a reszty nie ruszać ? nie moge znaleźć takiej odpowiedzi nigdzie mam nadzieje, ze wiecie o co mi chodzi
ja mój olej kokosowy wsadzam tylko na chwilę do ciepłej wody - topi się tylko troszkę i zazwyczaj to co się stopiło od razu biorę na włosy. reszta się nie roztapia, więc nic nie powinno się dziać



jutro jadę na wakacje, także napiszę do was dopiero za jakiś czas bawcie się dobrze, ale BEZ PROSTOWNICY
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:27.