Zapach prawie że męski - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-02-15, 17:16   #31
rurka_z_kremem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 84
Dot.: Zapach prawie że męski

Pozamawiałam trochę testerów, nie wszystko udało mi się znaleźć, a część wzięłam na czuja:
Versace Verence - bardzo ładny zapach i bardzo w moim stylu, ale jest kompletnie nietrwały
Miss Dior zwykły całkiem OK (on akurat mało męski, ale podoba mi się i co najważniejsze - nie śmiedzi)


Testowałam też w perfumeriach:
Guerlain Aqua Allegoria Herba Fresca - niestety nie przypadł mi do gustu
Armani She - nie mój typ
Innocent - faktycznie, ma podobną nutę! Ale to nie to coś, co mnie urzekło w Angel la Rose.
Reszty niestety nie udało mi się namierzyć.
rurka_z_kremem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-15, 21:49   #32
miazia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 77
Dot.: Zapach prawie że męski

a ja właśnie zamawiam próbki polecanych przez was zapachów,bo też szukam czegoś w tym stylu.

dziś wąchałam ckin2u i obsession night i powiem że mi się podobały nawet
miazia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-16, 06:41   #33
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Zapach prawie że męski

Cytat:
Napisane przez miazia Pokaż wiadomość
a mam takie pytanie chodzi escentric molecules escetric 02 czy escentric molecules molecule 02?

Chodzi mi o Escentric Molecules Escentric 02(czyli ambroxan z "dodatkami"), ale domyślam się że sam ambroxan też musi być piękny (Molecule 02)
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-16, 20:55   #34
rurka_z_kremem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 84
Dot.: Zapach prawie że męski

Byłam dzisiaj w Sephorze coś znowu wywąchać. Konsultantka poleciła mi to samo co Wy i dodatkowo:
Chloe L'Eau de Chloé zielona - to jest coś, co muszę zbadać na sobie, bo pachniało cudownie na papierku (tylko strasznie delikatnie! obawiam się, że na ciele nie byłoby zbyt długo, to do sprawdzenia)
Bottega Veneta Essence Aromatique (nie jestem teraz pewna czy to na pewno to, ale trawiasty zapach tej firmy) - na pierwszy rzut oka rewelacja, ale na ciele nieładnie się rozwijał
rurka_z_kremem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-16, 21:11   #35
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Zapach prawie że męski

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
Chodzi mi o Escentric Molecules Escentric 02(czyli ambroxan z "dodatkami"), ale domyślam się że sam ambroxan też musi być piękny (Molecule 02)
O tak, ale te akurat mają na mnie zerową trwałość...
Są identyko jak JHaG Not a Perfume
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-17, 17:27   #36
rurka_z_kremem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 84
Dot.: Zapach prawie że męski

Kolejny test za mną - Balenciaga Paris

Pierwsze wrażenie - ucieleśnienie wszystkiego czego w perfumach nienawidzę: kaplica, pleśń i kadzidło w ostrej wersji. Śmierdziałam sobie przez kilka godzin, w końcu przestałam zwracać uwagę. Po jakimś czasie poczułam przelotnie bardzo ładny i bardzo męski (! - serio, myślałam, że to jakiś facet) zapach. W pracy co chwilę wąchałam sama siebie. Super!
Jest po 18, a ja nadal czuję zapach przy skórze, co oznacza, że utrzymał się na mnie 13h. Noszę go drugi dzień i dzisiaj również pachnie dość długo. Jest to opcja do rozważenia, bo nie wiem czy przyzwyczaję się do zapachu zaraz po aplikacji. Ale poszukiwaczkom podobnych klimatów polecam
rurka_z_kremem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-20, 21:03   #37
rurka_z_kremem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 84
Dot.: Zapach prawie że męski

Cytat:
Napisane przez VI4 Pokaż wiadomość
Jeśli "prawie że męski" - polecam Balenciaga l'Essence.

I polecam też testowanie po prostu męskich zapachów, bez przejmowania się, że mają etykietkę "męski". Jeśli Ci się podoba, to nie ma sensu unikanie, bo męski - poza tym, na każdej skórze perfumy pachną troszkę inaczej (a czasem nie tylko troszkę i różnice są bardzo duże), więc nie ma sensu się niczym sugerować.
VI4, bardzo Ci dziękuję za polecenie Balenciagi. Noszę już 3 dzień i zakochałam się w tym zapachu, choć przy pierwszym użyciu był dla mnie nieznośny. Jestem szczęśliwa, mam swój typ i przy najbliższej okazji kupię sobie flaszkę )) I pewnie jedno In2U, bo tęsknię za tym zapachem

Natomiast jeśli chodzi o Funny czy I love love Moschino to nie przypadły mi do gustu. I love love ma swój urok, bardzo dziewczęcy zapach, ale nie do końca w moim stylu, natomiast Funny śmierdzi na mnie przeokropnie. Taka skóra najwyraźniej

Edytowane przez rurka_z_kremem
Czas edycji: 2016-02-20 o 21:15
rurka_z_kremem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-21, 19:39   #38
Ryksa
Rozeznanie
 
Avatar Ryksa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 967
Dot.: Zapach prawie że męski

Pozwolę sobie odświeżyć temat
Ja także szukałam męskawego zapachu i testowałam bardzo wiele. Bardzo podobał mi się l`eau Cartiera, azzaro legend, aż w końcu trafiłam na Halle Berry Closer i muszę przyznać, że jak na taką cenę zapach jest znakomity
Ryksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-21 20:39:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:49.