szkolenia miękkie-warto? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-20, 18:05   #1
paulina3553
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 489

szkolenia miękkie-warto?


Witam Wizażanki,
Ostatnio dużo słychać o różnych szkoleniach miękkich. Ja jako studentka inżynierskiego kierunku mam czego tam szukać?
Nie dają żadnych umiejętności konkretnych, to tylko gadanie, a jednak zastanawiam się nad 'jakimś' zarządzaniem czasu lub umiejętnościami interpersonalnymi.
Czy według was warto za to płacić? Któraś z was była na takim szkleniu?
__________________
Nie trzeba słów żeby bolało wystarczy widzieć jak patrzy na inną....
paulina3553 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-20, 18:25   #2
Erite
Zadomowienie
 
Avatar Erite
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 265
Dot.: szkolenia miękkie-warto?

Moim zdaniem warto. Często mówią na takich szkoleniach rzeczy, o których się wie ale nie do końca zdaje sobie człowiek sprawę. Są też poruszane nowe kwestie U mnie uczelnia organizuje takie szkolenia. Może u Ciebie też organizują?
Moim zdaniem najlepsze są szkolenia z negocjacji, autoprezentacji, mowy ciała, gdyż poza merytorycznym przygotowaniem do pracy istotne jest, że pracuje się z ludźmi i trzeba umieć się pokazać z dobrej strony a także współpracować z ludźmi.
__________________
"Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to właśnie robi."
~Albert Einstein

If you are good at something never do it for free.
Erite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 14:11   #3
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: szkolenia miękkie-warto?

Cytat:
Napisane przez paulina3553 Pokaż wiadomość
Witam Wizażanki,
Ostatnio dużo słychać o różnych szkoleniach miękkich. Ja jako studentka inżynierskiego kierunku mam czego tam szukać?
Nie dają żadnych umiejętności konkretnych, to tylko gadanie, a jednak zastanawiam się nad 'jakimś' zarządzaniem czasu lub umiejętnościami interpersonalnymi.
Czy według was warto za to płacić? Któraś z was była na takim szkleniu?
warto, bylam, polecam.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 17:03   #4
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: szkolenia miękkie-warto?

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 04:23   #5
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: szkolenia miękkie-warto?

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 10:54   #6
pinkaPOL
Przyczajenie
 
Avatar pinkaPOL
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 4
GG do pinkaPOL
Dot.: szkolenia miękkie-warto?

Warto się rozwijać, pójść choćby zobaczyć czy Ci będzie odpowiadać, każdemu inaczej takie szkolenia pasują. Na początek możesz poszukać takich szkoleń darmowych np. jest ich na prawdę sporo
__________________
[...] niewiele rzeczy ma na człowieka tak wielki wpływ jak pierwsza książka, która od razu trafia do jego serca.
pinkaPOL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 11:38   #7
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 078
Dot.: szkolenia miękkie-warto?

Z punktu widzenia absolwenta kierunku humanistycznego na pewno nie warto. Może inżynierskie czy medyczne coś by ze szkolenia wyciągnęły. Zainteresuj się na własnej uczelni - często uczelniane samorządy czy stowarzyszenia oferują takie warsztaty za darmo lub w dobrej cenie.
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-13, 14:25   #8
iwonanos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2
Dot.: szkolenia miękkie-warto?

Ja byłam na szkoleniu z komunikacji w ITH. Trenerka najpierw mówiła o kanałach komunikacji i innych "ciekawostkach" ale potem rozpoczęła ćwiczenia praktyczne. Nawet nie sądziłam że mogę tak świetnie zachwalać zwykłą płytę CD. Było wiele śmiechu ale szkolenie się przydało. I się bardziej otwarłam na swoich współpracowników.
iwonanos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-25, 12:57   #9
mariannna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 72
Dot.: szkolenia miękkie-warto?

Moim zdaniem bardzo warto, bo wbrew pozorom umiejętności miękkie są jednymi z najbardziej poszukiwanych. Bo względnie łatwo pracownika można przeszkolić ze znajomości jakiegoś tam programu itp. a z umiejętności miękkich to już ciężej. Niemniej jednak trzeba próbować, szczególnie przy wykształceniu inżynieryjnym fajny jest np. project management. Ja mam taką firmę, u której zawsze się szkolę, niedawno np. byłam na tym: http://success-story.pl/index.php/pl...dla-rezultatow
Fajnie to się sprawdza, bo zarządzanie projektami da się dostosować do każdej dziedziny, a już zupełnie przydatne jest właśnie przy wszystkich inżynieryjnych projektach, informatycznych itd.
mariannna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:24.