Dobry Fryzjer w Poznaniu - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-05, 18:30   #2851
sŁoNeCzKo :)
Raczkowanie
 
Avatar sŁoNeCzKo :)
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Słoneczny Balkon pod numerem 10
Wiadomości: 250
GG do sŁoNeCzKo :)
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Obcięłam się w zeszłą sobotę u fryzjerki, u której była pierwszy raz (nie jest ona w Poznaniu na szczęście). I co? po umyciu głowy wyglądam jak chodzące nieszczęście postanowiłam szybko coś zrobic,a le widzę, że na szybko to sie nie bardzo da Przeczytałam prawie CAŁY wątek i zdecydowałam, że wytrzymam ten miesiąc a potem pójdę na początku czerwca do Tomka lub Adama. No właśnie, ale mam teraz dylemat, którego wybrać, ponieważ o tym i o tym wypowiadacie się pozytywnie

Bo chyba jednak zdecydowałabym sie na Adama. Co wy na to?
__________________
Lepiej jest być kochaną niż kochać kogoś za mocno
sŁoNeCzKo :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 19:01   #2852
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Czy ktoś może opisać gdzie teraz przyjmuje Krzysztof z VC?
ale własnie opisowo... jestem umówiona, ale zapomniałam zapytać gdzie się przenieśli
oczywiście zadzwonię, ale wolałabym, żeby jakaś wizażanka podpowiedziała.
Dzięki..
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 19:04   #2853
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

w nowym miejscu podobno blichtr bije po oczach jesli uda mi sie dodzwonic do kumpeli, to dam Ci znac
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 19:06   #2854
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Papryczko dzięki
z tym blichtrem to mnie troche przestraszyłaś, bo ja ...mało blichtrowa jestem
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 20:49   #2856
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

atomufka, chodzilam do Leny, jesli chodzi o farbowanie, to jest swietna


amo, dziekuje, ale juz zdazylam sie zapisac do sergiusza z ekstrakttu, ide we wtorek na 12:00, zdam relacje
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 21:01   #2857
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 5 941
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez Chloestic Pokaż wiadomość
atomufka, chodzilam do Leny, jesli chodzi o farbowanie, to jest swietna


amo, dziekuje, ale juz zdazylam sie zapisac do sergiusza z ekstrakttu, ide we wtorek na 12:00, zdam relacje
o moj Tz byl ostatnio u niej.I faktycznie dobrze go obciela.
Ja chodzilam tam do Karoliny,ale tylko raz mnie dobrze obciela,wiec juz wiecej do niej nie pojde.
A u Sergiusza bylam ostatnio na probnej slubnej.Dobry stylista,ale akurat mi nie wyczarowal nic fajnego
__________________
zmiany są potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502

atomufka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-05, 21:18   #2858
Popking
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Witam wszystkie Wizażanki.
To mój pierwszy post, mam nadzieję, że mnie nie pogryziecie tu.

Jeżeli chodzi o Beverly, to Ama ma rację Asia jest dobra, po kilku wizytach masz nawet szanse na to że zetnie Cię u Ciebie w domu. Moim zdaniem jednak za bardzo się rządzi, i nie do końca słucha tego o co ją prosisz. Jeżeli chodzi o pozostałych to 80% personelu to stażyści. Słyszałem jeszcze jedynie pochlebne opinie o jakimś fryzjerze tam, ale bodajże już z tamtąd odszedł.
***

A teraz moje pytanie, Znacie może jakiegoś dobrego fryzjera męskiego w Poznaniu? Jak dotąd nigdy nie byłem zadowolony z żadnej fryzury, a od nożyczek uciekam na kilometr.
Popking jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 21:43   #2859
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 5 941
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez Popking Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Wizażanki.
To mój pierwszy post, mam nadzieję, że mnie nie pogryziecie tu.

Jeżeli chodzi o Beverly, to Ama ma rację Asia jest dobra, po kilku wizytach masz nawet szanse na to że zetnie Cię u Ciebie w domu. Moim zdaniem jednak za bardzo się rządzi, i nie do końca słucha tego o co ją prosisz. Jeżeli chodzi o pozostałych to 80% personelu to stażyści. Słyszałem jeszcze jedynie pochlebne opinie o jakimś fryzjerze tam, ale bodajże już z tamtąd odszedł.
***

A teraz moje pytanie, Znacie może jakiegoś dobrego fryzjera męskiego w Poznaniu? Jak dotąd nigdy nie byłem zadowolony z żadnej fryzury, a od nożyczek uciekam na kilometr.
Moj TZ byl ostatnio w LE Grand u LEny.Swietnie go sciela
__________________
zmiany są potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502

atomufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 22:37   #2860
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Ja akurat u niej podcinalam wlosy, a glownie farbowalam, wiec jesli chodzi o scinanie, to ciezko mi powiedziec na co ją stac.

Do Sergiusza rowniez wybieram sie glownie na farbowanie, mam dlugie proste wlosy i grzywke, planuje taka fryzurke pozostawic, takze nie dam mu pola do popisu na tej plaszczyznie :P
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 07:44   #2861
e.b
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 9
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Wracam tematem do Czesanki w Spot, z tego co wyczytałam to do tej pory Adam pracował tam sam, a ja wczoraj zapisałam się tam do Łukasz, może jednak ktoś już u niego był i może coś o nim napisać?????
e.b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-06, 08:29   #2862
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez atomufka Pokaż wiadomość
Nie polecam.Maja stosunek olewajacy do klienta.No chyba ze jest się gwiazdą
Atomufka dzięki za info
Ceny usług w HBS są wysokie, więc do szczęścia brakuje mi tylko aroganckiego fryzjera
To nie wiem do kogo się udać Lubię i waldka i adama, ale ich salony nie oferują dobrych zabiegów pielęgnacyjnych, ot poprostu nałożenie maski na włosy.
Kochane polecacie jakieś konkretne zabiegi pielęgnacyjne? Zapuszczam włosy zależy mi by były w jak najlepszej kondycji
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 20:27   #2863
Popking
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Hmm. A jak wyglądają ceny w Le Grand? Jak szukałem Leny o której wspominała Atomufka na ich stronie internetowej to jej nie znalazłem.

A co sądzicie o Grupie Artystycznej Waldemara Wagnera ? Albo o Trendy ?
Popking jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 20:45   #2864
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 5 941
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez Popking Pokaż wiadomość
Hmm. A jak wyglądają ceny w Le Grand? Jak szukałem Leny o której wspominała Atomufka na ich stronie internetowej to jej nie znalazłem.

A co sądzicie o Grupie Artystycznej Waldemara Wagnera ? Albo o Trendy ?
Rozumiem ze chodzi o ciecie meskie?Moj Tz placil 55 zł.Ciecie damskie: srednie włosy 90 zł.
W GAWW bylam raz i nie bylam zadowolona,ale to na pewno zalezy od fryzjera.No i ja jestem raczej trudną klientką
Nie wiedzialam ze le grand ma strone ,mozesz podac?
__________________
zmiany są potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502


Edytowane przez atomufka
Czas edycji: 2009-05-06 o 20:46 Powód: dopisek
atomufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 21:42   #2865
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

le grand ma strone ogolna i ciezko byloby im przedstawic swoich wszystkch pracownikow z kazdego miasta


ja mam wlosy dlugie, za kolorek i podciecie placilam 315 zl, za pasemka 220 zl, ceny jak przystalo na tego typu salony



http://www.legrandsalon.pl/



PS. ktos farbowal wlosy u Sergiusza?

Edytowane przez Chloestic
Czas edycji: 2009-05-06 o 21:45
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 08:28   #2866
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez Popking Pokaż wiadomość
A co sądzicie o Grupie Artystycznej Waldemara Wagnera ?
Byłam kilka razy, ale zawsze u Waldka albo niepracującego już tam Adama (Czesanka) i zawsze byłam zadowolona. No, może poza jednym, kiedy Waldek popłynął za bardzo i wycieniował mi za bardzo włosy.
Mój TŻ był ostatnio w Czesance i wrócił baaardzo niezadowolony z nowej fryzury
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 11:34   #2867
ruda7816
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: MONKownia
Wiadomości: 7 197
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Chciałam kiedyś się dowiedzieć coś o salonie ktory korzysta z farb wella. ok, może nikt z tego wątku akurat nie korzystał z tego rodzaju farb.
Ale zignorowano mnie całkiem, nawet nikt nie raczył odpisać grzecznościowo ' nie ,sorry ale nie korzystałam ''itp.

Teraz znów zajrzałam do tego wątku w poszukiwaniu fryzjera w P-u, przeczytałam ostatnich 50 stron i nic nie wyniosłam z opinii ,ktore tu podajecie.

Doszłam do wniosku ,że swiat się kręci w okół GAWW ,Pacykarni, Le grand, i kilku innych salonów, Tomka ,Tymka ,Sergiusza i jeszcze jakichs fryzjerów ( to z tego co zapamiętałam ), którym przy okazji dajecie pole do popisu i pewnie z zapamiętaniem co dzien wchodzą na wizaż czytając w wypiekami na twarzy ,ktory to dziś okaże się lepszy.

Po dwudziestej stronie zaczęło mnie czytanie nudzić, po 40 irytować,bo ile można czytać ,że Tomek , Bronek czy inny fryzjer fajnie zrobił włosy,a innej skrzanił?
Nie pomaga to w wybraniu dobrego fryzjera.

mam pytanie, czy żadnaz tak wielu Dziewczyn ,które bywają na Wizażu nie korzysta z usług innych salonów?

Wpisując w wyszukiwarkę google pojawia się od grona adresów , czy naprawdę wszyscy chodzą tylko do tych kilku fryzjerów?

nikt nie korzysta z usług np. mniejszych salonów ,mniej popularnych?? ,a nie powiedziane ,że gorszych ,bo często to co renomowane i polecane niestety nas zawodzi.

Dziś doszłam do wniosku ,że wolę zaryzykować i kupić farbę w zwykłej drogerii niż isć do tych wszystkich panów i pan ktore tu zachwalacie bądź negujecie.
__________________
.

Edytowane przez ruda7816
Czas edycji: 2009-05-07 o 13:57 Powód: lit.
ruda7816 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 16:14   #2868
klocuszek27
Raczkowanie
 
Avatar klocuszek27
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 371
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez ruda7816 Pokaż wiadomość
Chciałam kiedyś się dowiedzieć coś o salonie ktory korzysta z farb wella. ok, może nikt z tego wątku akurat nie korzystał z tego rodzaju farb.
Ale zignorowano mnie całkiem, nawet nikt nie raczył odpisać grzecznościowo ' nie ,sorry ale nie korzystałam ''itp.

Teraz znów zajrzałam do tego wątku w poszukiwaniu fryzjera w P-u, przeczytałam ostatnich 50 stron i nic nie wyniosłam z opinii ,ktore tu podajecie.

Doszłam do wniosku ,że swiat się kręci w okół GAWW ,Pacykarni, Le grand, i kilku innych salonów, Tomka ,Tymka ,Sergiusza i jeszcze jakichs fryzjerów ( to z tego co zapamiętałam ), którym przy okazji dajecie pole do popisu i pewnie z zapamiętaniem co dzien wchodzą na wizaż czytając w wypiekami na twarzy ,ktory to dziś okaże się lepszy.

Po dwudziestej stronie zaczęło mnie czytanie nudzić, po 40 irytować,bo ile można czytać ,że Tomek , Bronek czy inny fryzjer fajnie zrobił włosy,a innej skrzanił?
Nie pomaga to w wybraniu dobrego fryzjera.

mam pytanie, czy żadnaz tak wielu Dziewczyn ,które bywają na Wizażu nie korzysta z usług innych salonów?

Wpisując w wyszukiwarkę google pojawia się od grona adresów , czy naprawdę wszyscy chodzą tylko do tych kilku fryzjerów?

nikt nie korzysta z usług np. mniejszych salonów ,mniej popularnych?? ,a nie powiedziane ,że gorszych ,bo często to co renomowane i polecane niestety nas zawodzi.

Dziś doszłam do wniosku ,że wolę zaryzykować i kupić farbę w zwykłej drogerii niż isć do tych wszystkich panów i pan ktore tu zachwalacie bądź negujecie.

Otóż grubo się mylisz, świat NIE KRĘCI się wokół GAWW, PAcykarni, itd., itp., ale jeśli my piszemy tutaj o takich salonach, to nie przyszło Tobie do głowy, że my po prostu jesteśmy niezadowolone z usług tych mniejszych salonów? Bo tak jest w moim przypadku. Jeśli idę do takiego mniejszego salonu i kobieta mnie ścina za każdym razem inaczej i włosy mi się w ogóle nie układają albo jeśli ja jej coś tłumaczę, a ona ani doradzi ani odradzi tylko pokiwa głową a i tak ścina mnie po swojemu, czyli tak jak co drugą klientkę pewnie, która do niej przychodzi na podcięcie i pocieniowanie;/ Ja z takich salonów nie jestem zadowolona. A teraz jeśli mogę sobie pozwolić na lepszy i droższy salon to do takiego pójdę i dobrze, że tu dziewczyny piszą o tych "legrandach" i innych, a nie przypuszczam, żeby Tomek czy Adam czy kto inny tu wchodzili i się "jarali" tym, o czym tu piszemy, a jeśli nawet tak, to niech przynajmniej mają motywację, bo jeśli poziom ich usług się pogorszy, to dziewczyny wytkną im wszystkie błędy i nie będą przebierać w słowach Poza tym chyba nie czytałaś uważnie tych 50 stron, bo byś wiedziała, że my tych fryzjerów z wyższej półki też wytkniemy, jeśli tylko sobie na to zasłużą, bo np. zrobią nam z włosów kupe ! Jeśli nie czytałaś uważnie, to przeczytaj jeszcze raz te 50 stron
klocuszek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 17:24   #2869
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

ja już po wizycie u Krzysztofa.
Jest ok, mogę spojrzeć w lustro
a sam Krzysztof - jak zwykle miły i uśmiechnięty, nowy salon (salonik) bardzo ładny...

to na tyle..
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-07, 17:29   #2870
ruda7816
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: MONKownia
Wiadomości: 7 197
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

czytalam bardzo uważnie i nie musisz mi nic zarzucać.

patrzę na ten wątek jako osoba nie uczestnicząca i nie jarająca się kilkoma renomowanymi salonami.
A to dziwne ,bo czytając zauwazylam kilka postów do ktorych przyczepily się osoby uczestniczące w tym wątku,sugerując ,że to owi fryzjerzy.

No i chyba nie doczytałaś uważnie mojej wypowiedzi, bo napisalam,że irytujące jest,że piszecie ciągle o tych samych fryzjerach, zarówno o dobrej fryzurze, jak i spapranej,więc niepotrzebne tu są Twoje komentarze ,że mam przeczytac jeszcze raz 50 stron.
Wątek zrobił się nudny , bo w kółko jest to samo, oczekiwałam różnych opinii, niestety myliłam się.

i niepotrzebne są Twoje zjadliwe uśmieszki odnośnie mojej, Twoim zdaniem nieuwagi.
__________________
.
ruda7816 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 18:06   #2871
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 5 941
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez ruda7816 Pokaż wiadomość
czytalam bardzo uważnie i nie musisz mi nic zarzucać.

patrzę na ten wątek jako osoba nie uczestnicząca i nie jarająca się kilkoma renomowanymi salonami.
A to dziwne ,bo czytając zauwazylam kilka postów do ktorych przyczepily się osoby uczestniczące w tym wątku,sugerując ,że to owi fryzjerzy.

No i chyba nie doczytałaś uważnie mojej wypowiedzi, bo napisalam,że irytujące jest,że piszecie ciągle o tych samych fryzjerach, zarówno o dobrej fryzurze, jak i spapranej,więc niepotrzebne tu są Twoje komentarze ,że mam przeczytac jeszcze raz 50 stron.
Wątek zrobił się nudny , bo w kółko jest to samo, oczekiwałam różnych opinii, niestety myliłam się.

i niepotrzebne są Twoje zjadliwe uśmieszki odnośnie mojej, Twoim zdaniem nieuwagi.
Skoro wątek jest nudny to po co tu zaglądasz?
__________________
zmiany są potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502

atomufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 18:31   #2872
kinesja
Raczkowanie
 
Avatar kinesja
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 82
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez atomufka Pokaż wiadomość
Skoro wątek jest nudny to po co tu zaglądasz?

Z ust mi to wyjęłaś atomufko
ruda7816
Po pierwsze, w kwestii braku odpowiedzi - pewnie nikt nie znał tej zadowalającej Ciebie, wiec stąd jej brak. Po co na każde czyjeś zapytanie, jeśli nie mamy na jakiś temat wiedzy odpowiadać: "sorry, nie wiem"??!!
Wtedy wątek byłby maxymalnie zaśmiecony i po co to komu?
Mi swego czasu też nie odpowiedziano na jakieś tam nurtujące mnie pytanie i nie robię z tego tragedii.

Każdy opisuje tu swoje doświadczenia i wrażenia, a że najczęściej wychwala się kilka salonów to chyba też o czymś świadczy.
Po pierwsze, że dziewczyny są ciekawe i wiedzione ciekawością je "testują", a po drugie, że te najczęściej wymieniane są faktycznie dobre.
Kto szuka nie błądzi, a jak sie komuś coś podoba to się tego trzyma i zachwala.
Jak komuś to nie przeszkadza, to jest to dla mnie naprawdę niezrozumiałe...
Nikt nikomu nie każe siedzieć na Wizażu za karę i śledzić tego wątku.
__________________
K
kinesja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 18:32   #2873
ruda7816
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: MONKownia
Wiadomości: 7 197
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Zajrzałam tu po to ,by dowiedzieć się info o fryzjerach.

Przeczytałam i wyraziłam swoją opinię ,każdy ma prawo do wyrażania swoich poglądów,czyż nie?
Zapytałam raz, oczywiście zostałam potraktowana jak powietrze, więc spróbowałam drugi raz w inny sposób, bo jak widzę jedynie tego typu wypowiedzi dzialają (oprócz zapytania oczywiscie o omawianą grupkę fryzjerów )


I jak to w więkoszości wątków bywa środowisko w nich piszące staje się zamkniętym kręgiem widzącym jedynie swój świat, potrafiącym najeżdzać na ludzi ,którzy wyrażają odmienne od nich zdanie.
__________________
.
ruda7816 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 18:39   #2874
klocuszek27
Raczkowanie
 
Avatar klocuszek27
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 371
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Skoro ciągle piszemy o tym samym, najwidoczniej mamy na to ochotę, przypuszczam też, że jest zapotrzebowanie na dobrych fryzjerów właśnie z tych renomowanych salonów, skoro dziewczyny o nich pytają.
A chyba dobrze, że kilka osób wypowiada się na temat jednego fryzjera, zawsze to jest bardziej wiarygodne.
Jeśli uważasz, że wątek jest nudny, napisz jakie Ty odwiedziłaś salony, może nie będzie już tak nudno.
klocuszek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 18:54   #2875
ruda7816
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: MONKownia
Wiadomości: 7 197
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Weszlam na ten wątek w poszukiwaniu fryzjera, sądziłam,że uzyskam tu info na temat wielu fryzjerów ,bo tych w P-u nie brakuje.
Ja? Mogłabym opowiedzieć o salonach w Inowrocławiu i Toruniu,ale Was by to znudziło, bo nie ma to jak wychwalani pod niebiosa fryzjerzy (kilku) poznańscy,więc sądzę ,że niepotrzebne jest kontynuowanie tematu i ciągłe teraz kąśliwe najeżdzanie z Waszej strony na osobę ,która nie uczestniczy aktywnie w WASZYM wątku.

z mojej strony EOT.
__________________
.
ruda7816 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 19:05   #2876
Cocoamore
Raczkowanie
 
Avatar Cocoamore
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 423
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez klocuszek27 Pokaż wiadomość
Skoro ciągle piszemy o tym samym, najwidoczniej mamy na to ochotę, przypuszczam też, że jest zapotrzebowanie na dobrych fryzjerów właśnie z tych renomowanych salonów, skoro dziewczyny o nich pytają.
A chyba dobrze, że kilka osób wypowiada się na temat jednego fryzjera, zawsze to jest bardziej wiarygodne.
Jeśli uważasz, że wątek jest nudny, napisz jakie Ty odwiedziłaś salony, może nie będzie już tak nudno.
Zgadzam się. Poza tym z pewnością jakby na tym wątku ktoś zachwalał jakiś mniejszy salonik fryzjerski, to Wizażanki się pokuszą o sprawdzenie czy faktycznie warto się tam wybrać. No a że ciągle się powtarzają te same miejsca, to widocznie tacy się faworyci tutaj wyłonili z naszego doświadczenia Co nie znaczy, że tam, gdzie drogo, tam zawsze dobrze. Może się po prostu jeszcze nikt nie odezwał, kto jest zadowolony z usług innego salonu.
Ruda 7816 może napisz o miejscach, w których Ty byłaś i jesteś zadowolona. Wzbogacisz wątek

---------- Dopisano o 20:05 ---------- Poprzedni post napisano o 20:01 ----------

Cytat:
Napisane przez ruda7816 Pokaż wiadomość
Weszlam na ten wątek w poszukiwaniu fryzjera, sądziłam,że uzyskam tu info na temat wielu fryzjerów ,bo tych w P-u nie brakuje.
Ja? Mogłabym opowiedzieć o salonach w Inowrocławiu i Toruniu,ale Was by to znudziło, bo nie ma to jak wychwalani pod niebiosa fryzjerzy (kilku) poznańscy,więc sądzę ,że niepotrzebne jest kontynuowanie tematu i ciągłe teraz kąśliwe najeżdzanie z Waszej strony na osobę ,która nie uczestniczy aktywnie w WASZYM wątku.

z mojej strony EOT.
Nie rozumiem o co masz pretensje. Temat wątku dotyczy właśnie fryzjerów z Poznania, a opinie o salonach z innych miast możesz jak najbardziej wpisać w odpowiednim wątku dotyczącym polecanych lub nie polecanych fryzjerów (w ogóle). Gdzie tu problem
__________________
Bardzo proszę POMÓŻCIE URATOWAĆ ŻYCIE DZIECI!
Każdego stać, żeby wpłacić choćby 1 zł. To w sumie mało, a dla tych dzieci tak dużo! DOBRO WRACA!

https://www.siepomaga.pl/tomekcieciorko
https://www.siepomaga.pl/ratunekdlaadasia
http://rycerzeiksiezniczki.pl/kids/szymon/?lang=pl
Cocoamore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 19:31   #2877
aussie31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z domu :P
Wiadomości: 221
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Osobiście naprawdę nie widzę tu powodu na taki ton i pretensje. Jeśli ktoś korzystałby z salonu gdzie pracują na Welli na pewno udzieliłby CI odpowiedzi. Akurat żaden z omawianych przez nas salonów nie używa produktów tej firmy. Stąd też brak odzewu i jak już mówiły poprzedniczki nie Ty jedyna nie uzyskałas odpowiedzi i nie było z tego powodu problemów. Chyba zbyt osobiście do tego podchodzisz. I tak, piszemy często o tych samych salonach bo odpowiada nam jakość usług jakie tam oferują ale na pewno jeśli ktoś poleci dobry jego zdaniem salon to zostanie on sprawdzony, forum jest pod tym względem absolutnie otwarte,od tego jest. Nie gryziemy, nie stanowimy zamkniętego kółka wzajemnej adoracji ani nic w ten deseń
radzę wrzucić na luz :P
__________________
_________________________ _________________________

"You're every line, you're every word, you're everything" _________________________ ________________

Edytowane przez aussie31
Czas edycji: 2009-05-07 o 19:33 Powód: dopisek
aussie31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 19:33   #2878
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 5 941
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez ruda7816 Pokaż wiadomość
Weszlam na ten wątek w poszukiwaniu fryzjera, sądziłam,że uzyskam tu info na temat wielu fryzjerów ,bo tych w P-u nie brakuje.
Ja? Mogłabym opowiedzieć o salonach w Inowrocławiu i Toruniu,ale Was by to znudziło, bo nie ma to jak wychwalani pod niebiosa fryzjerzy (kilku) poznańscy,więc sądzę ,że niepotrzebne jest kontynuowanie tematu i ciągłe teraz kąśliwe najeżdzanie z Waszej strony na osobę ,która nie uczestniczy aktywnie w WASZYM wątku.

z mojej strony EOT.
Ale to jest wątek o poznańskich fryzjerach?To o jakich mamy pisac?
Jestes typową osobą która lubi sie powyżywać w internecie
__________________
zmiany są potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502

atomufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 08:11   #2879
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez ruda7816 Pokaż wiadomość

mam pytanie, czy żadnaz tak wielu Dziewczyn ,które bywają na Wizażu nie korzysta z usług innych salonów?

nikt nie korzysta z usług np. mniejszych salonów ,mniej popularnych?? ,a nie powiedziane ,że gorszych ,bo często to co renomowane i polecane niestety nas zawodzi.
Korzystamy, korzystamy tylko albo jesteśmy niezadowolone, krytykujemy i słuch po nich ginie albo odkrywając potencjał i talent fryzjera robimy z niego lidera
i nikt nie mówi, że renomowane salony są najlepsze.

Cytat:
Napisane przez ruda7816 Pokaż wiadomość
Dziś doszłam do wniosku ,że wolę zaryzykować i kupić farbę w zwykłej drogerii niż isć do tych wszystkich panów i pan ktore tu zachwalacie bądź negujecie.
a może sama znajdź jakiegoś dobrego fryzjera, wykaż się inicjatywą przecież jest ich tak wielu na rynku. nikt nie każe Ci iść do salonów polecanych przez nas. a jak wolisz to farbuj włosy sobie sama
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 11:38   #2880
LatajacaLola
Raczkowanie
 
Avatar LatajacaLola
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 50
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

heloł
trochę mi się ciśnienie podniosło, gdy przeczytałam ostatnią stronę wątku- a to z tego względu, że jeszcze do strony 95 panowała tutaj FAJNA ATMOSFERA. I jest to pierwsze w moim netowym światku,forum w które się zaangażowałam- właśnie ze względu na brak naskakiwania na siebie i syczenia. Skoro, ktoś czytając 40, 50 stron, nie potrafi wyłapać jasno napisanych opinii na temat fryzjerów, to proponuję przypomnieć sobie : czytanie ze zrozumieniem tekstu, które z tego co pamietam nauczane jest w podstawówce. Stwierdzeniami, że takowych opinii tutaj nie ma, taka osoba sama poświadcza, iż jest idealnym wtórnym analfabetą. Czyta i nie rozumie co czyta. Więc zamiast wcinać się ze swoimi jadowitymi komentarzami na temat forumowiczek ogółem, proponuję zaparzyć ziółka najlepiej meliskę . koniec i kropka

Wróciłam właśnie od Tomka Betleja.. i mam na głowie kolor gorzkiej czekolady, z czymś tam jeszcze. Plany co do wściekłego różu wybiła mi z głowy dziewczyna u której byłam na analizie kolorystycznej. Trochę się bałam tej gorzkiej czekolady, że wyjdzie czarna...no i musze przyznac, ze jestem pod wrażeniem koloru. Kurcze, sama nie wiem jaki do końca jest, ale jest doskonały . Widziałam jak Tomek miesza 3 rózne kolory żeby to osiągnąć. Cacuszko
LatajacaLola jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:59.