Koronkowa - nietypowa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-04-16, 19:10   #1
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699

Koronkowa - nietypowa


Kolejna z cyklu "na wesele". Co prawda będzie ono w sierpniu, ale z racji braku czasu już rozpoczęłam poszukiwania. Powiem szczerze, że nie wiem w jakich sukienkach chodzi sie na wesela, bo na nich nie bywam. Tomoje pierwsze od X lat Jednak tak jak w życiu codziennym stawiam na klasykę i elegancję. Zastanawiam się nad sukienkę firmy Echo z kolekcji z 2011 roku. Załaczam zdjęcie ze strony Echo, jednak nie oddaje ono ani troche uroku sukienki. Kolor ma dziwny, ani bezowy, ani ecru ani blady róż - jest trudny. I tak się zastanawiam. Jakie ewentualnie dodatki - buty, torebka, biżuteria. Myślałam, aby pasek oryginalny zmaienicz czarna tasiemka z pasmanterii, buty z racji pory roku czarne sandałki ewentualnie nude peep toe, czarne kolczyki - duże, może z koronki, bez żadnych naszyjników itp. czarna torebka? Czy macie jakies sugestie? Będę wdzięczna - bo w zasadzie już się zdecydowałam no i czy na wesele pasuje? Z góry dzięki

ZOBACZ KOMENTOWANY WIESZAK
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 19:23   #2
gregoria
Raczkowanie
 
Avatar gregoria
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 97
Dot.: Koronkowa - nietypowa

Wiekszosc sukienek wyglada lepiej na zywo,niz na zdjeciach Wg mnie jak na sukienke weselna ma dosc 'niebezpieczny' kolor...ecru, jasne beze, blade roze to czeste kolory sukien slubnych. Jako gosc trzymam sie po bardziej kolorowej stronie ze swoim kieckami, zeby nie robic konkurencji
gregoria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 19:31   #3
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Koronkowa - nietypowa

Cytat:
Napisane przez gregoria Pokaż wiadomość
Wiekszosc sukienek wyglada lepiej na zywo,niz na zdjeciach Wg mnie jak na sukienke weselna ma dosc 'niebezpieczny' kolor...ecru, jasne beze, blade roze to czeste kolory sukien slubnych. Jako gosc trzymam sie po bardziej kolorowej stronie ze swoim kieckami, zeby nie robic konkurencji

Tak, tak znam to, że kolor biały i pochodne są dla Pani Młodej. Ale wiem, że ona sukienke będzie miała bialą. Zreszta rozmawialam ze znajoma Pania z tego sklepu i mowila mi, ze byla w tej samej sukience, jako swiadkowa na slubie kolezanki. Poza tym mysle, ze kolor mozna "złamac" poprzez umiejętne dodatki - w tym przypadku myślę o czarnym, jakimś koralowym, wpadł mi tez do głowy seledynowy.

Ja nie lubie wzorzstych sukienek. Mam nietypową figurę, ktora dobrze wyglada w takim kroju. Niestety, wszystkie kolorowe są proste i opinaja mi stasznie pupe i ogólnie nie wygladam w nich korzystnie.

Pozostaje taki fason, a takich sukienek jest jak na lekarstwo. Wiem, bo obeszłam w sobote cała Silesia City Center, byłam chyba we wszystkich sklepach i nic...

Poza tym ona mi sie podoba, i wiem, ze w niej dobrze wygladam

Edytowane przez Słodkaaa
Czas edycji: 2012-04-16 o 19:33
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 19:57   #4
aniap1991
Zakorzenienie
 
Avatar aniap1991
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4 597
Dot.: Koronkowa - nietypowa

aniap1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 20:00   #5
izis888
Zakorzenienie
 
Avatar izis888
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 733
Dot.: Koronkowa - nietypowa

uważam, że spokojnie nadaje się na wesele, nie jest biała czy acru, ani szczególnie przy tym "wymyślna"; nie sądzę żeby robiła konkurencję dla panny młodej-zwłaszcza jeśli wiesz ze będzie miała białą. Ja już zakupiłam sukienkę na weselę, więc już za późno, ale gdybym jeszcze szukała pewnie poszłabym ją przymierzyć, bo jest świetna postawiłabym podobnie na jakieś żywe dodatki, ewentualnie czarne -tak jak piszesz
__________________
wymiana kwiecień 2016

kosmetyki

Edytowane przez izis888
Czas edycji: 2012-04-16 o 20:02
izis888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 20:05   #6
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Koronkowa - nietypowa

a nie byłoby lepiej w innym kolorze? co myślisz o mięcie? bardzo modna, a kolor bezpieczny na wesele i co najważniejsze - elegancki i szykowny
bo ogolnie sukienka ładna, tylko nie trzymaj się uparcie tak jasnego koloru. nie istotne że PM będzie miała śnieżno białą sukienkę, pójście w czymś tak jasnym jest niegrzeczne, jedynym wyjątkiem do założenia czegoś kremowego, cappuccino itp jest mama PM. i nie słuchaj babki ze sklepu bo ona powie wszystko, byle sprzedać (wiem coś o tym, bo sama pracowałam w znanym sklepie z dżinsami).
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 20:35   #7
thealee
Zakorzenienie
 
Avatar thealee
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 13 985
Dot.: Koronkowa - nietypowa

Pewnie, ze nadaje się na wesele
Przełam jakimś kontrastowym kolorem i będzie super
__________________
Aga.
Odchudzam się:
58kg - 49kg

thealee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-17, 09:48   #8
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Koronkowa - nietypowa

Pozwole sobie podbić w oczekiwaniu na nowe rady
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:32.