Szynszyle:) - WĄTEK ZBIORCZY - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-14, 07:37   #1711
201701251209
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 487
Dot.: Szynszyle:)

To wszystko zalezy od kota.Swojej kocicy absolutnie nie dalabym szynszyli do zapoznania bo na 100 procent by je zjadla.
Natomiast u Tza jest stary kot i Alf go atakowal i ogon mu podgryzal non stop takze kota trzeba bylo bronic

Bajaderkowa leci pw
201701251209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 09:56   #1712
angel001
Zakorzenienie
 
Avatar angel001
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 518
Dot.: Szynszyle:)

Fakt, taki malutki kotek to pewnie będzie chciał się z nimi bawić
__________________
angel001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 10:34   #1713
201701251209
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 487
Dot.: Szynszyle:)

Tylko trzeba pilnowac zeby kotek czasem za brutalny nie byl
201701251209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 12:51   #1714
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Szynszyle:)

Mój szylak zapoznał się jak na razie tylko ze szczurami kumpla i co dziwne, bardzo się zwierzaki polubiły xDDD
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 13:14   #1715
angel001
Zakorzenienie
 
Avatar angel001
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 518
Dot.: Szynszyle:)

Ja niedawno zapoznawałam moje kulki z koszatniczką, ale Zośka nowe znajomości traktuje jak wrogów. Prychała na nią, a co śmieszne koszatniczka ją pogoniła
__________________
angel001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 15:45   #1716
Kicia131
Zadomowienie
 
Avatar Kicia131
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 031
Dot.: Szynszyle:)

Hehe kicia podchodzi co jakiś czas do klatki, ale jako, że prawie nie widzi woli nie ryzykować bliższego kontaktu a Miśki już w sumie na nią nie reagują, tylko jak ją mam na rękach i daję blisko nich to powąchają się nawzajem, ale nie prychają ani nic
Wypuszczać na pewno nie będę ich, jak kicia w pobliżu. Zależy mi tylko, żeby nie zrobiły sobie nawzajem krzywdy za jakiś czas (bo moja Miśka kiedyś rzuciła się na innego szylka i ugryzła go do krwi wredota)
__________________
Zapuszczam włosy!

Kupiłam konia! 11.03.2012 Messi


Od 14. kwietnia 2016 aparatka
Kicia131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 21:58   #1717
201701251209
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 487
Dot.: Szynszyle:)

Jakaś cisza w wątku szynszylowym zapanowała

Ja mam nowe wieści odnośnie Alfa.
Jak się okazało to nie jest nawrót grzybicy (). Byłam z nim u weta i w końcu pani wzięła próbkę sierści pod mikroskop i 0 zarodników.
Co się okazało? Ma jakąś reakcję alergiczną(?) po zastrzykach z antybiotykiem.
Dostał jakiś żel i do kontroli po weekendzie.

Oby mu szybko przeszło, bo nie wygląda to za ciekawie. Skóra czerwona, jakby po oparzeniu i pełno malutkich strupków Co gorsze wet mnie postraszył,że może nawet dojść do odpadnięcia kawałka skóry (w sytuacji dużego stanu zapalnego) Ehh

A co u Waszych rozrabiaków?
201701251209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-19, 07:33   #1718
Kicia131
Zadomowienie
 
Avatar Kicia131
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 031
Dot.: Szynszyle:)

U mnie Mikuś zaprzyjaźnił się z kicią, iska ją jak tylko może mała nie bardzo wie o co chodzi, ale siedzi grzecznie i czeka aż Mikuś skończy albo śpi sobie za to Miśka nie podchodzi do kici, chyba się jej jeszcze boi
__________________
Zapuszczam włosy!

Kupiłam konia! 11.03.2012 Messi


Od 14. kwietnia 2016 aparatka
Kicia131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 20:18   #1719
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Szynszyle:)

A ja zrobiłam mojemu kluskowi hamak z polarki w którą lubił się zawijać. Kupiłam mu też taką stricte dla fretek, ale w ogóle w niej nie spał, natomiast w tej i śpi i się huśta co jest koszmarnie pięknym widokiem *.*
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-25, 10:43   #1720
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Szynszyle:)

Dziewczyny ten transporter : http://www.zooplus.pl/shop/gryzonie/...oni/61377#more , będzie dobry dla szylki, prawda ?
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-25, 10:48   #1721
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Szynszyle:)

mam identyczny w domu dla 1 szylka będzie ok, dla 2 chyba za ciasno
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-25, 10:52   #1722
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Szynszyle:)

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
mam identyczny w domu dla 1 szylka będzie ok, dla 2 chyba za ciasno
To super. Bo własnie ten jest ponoć taki jeden z lepszych, tylko zastanawiałam się jak z wielkością (nigdy nie chce mi się mierzyć itd xD). Ale skoro mówisz że jedna kulka się zmieści to ok , bo tak czy siak mam tylko jedną ; - D
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-25, 10:56   #1723
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Szynszyle:)

mam taki transporter juz kilka lat, trochę przeszedl ale sie trzyma
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 15:02   #1724
Karola784
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3
Dot.: Szynszyle:)

mam pytanie, zastanawiam się nad kupnem szynszyla, z tym że nie wiem czy kupić jedno zwierzątko czy raczej dwa, mogę podkreślić żę często nie ma mnie w domu, wiec może dla towarzystwa lepiej kupić 2 szynszyle
Karola784 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 16:09   #1725
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Szynszyle:)

Jeżeli masz warunki i faktycznie szynszyl miałby dużo czasu spędzać sam w domu - kup dwa ;-) Tylko grunt żebyś miała odpowiednią klatkę, tak aby dwa mogły swobonie w niej mieszkać No i najlepiej kup takie szylki, które spędziły już jakiś czas ze sobą, a jak nie - to będziesz musiała troszkę czasu poświęcić na oswajanie ; )
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 10:09   #1726
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: Szynszyle:)

Hej mam nadzieję że się można przyłączyć
Studiuję w innym mieście i szynszyl mieszka z rodzicami, ja przyjeżdżam w weekendy i wtedy go wypuszczam.. nie pozwalali mi go wziąć do siebie bo tata mówił że nie będę niszczyć cudzego mieskzania(szynszyl poobgryzał trochę meble i drewniane okna czego mój tata nie może przestać wypominać po 4 latach-.-) ale ostatnio się wkurzył i zabronił mi go wypuszczać całkiem;/ Więc postanowiłam mu zbudować klatkę tu gdzie mieszkam i go wziąć. Będzie mógł sobie biegać codziennie klatka ma małą powierzchnie(50x50) ale jest wysoka(110cm) i myślę własnie co by to niej upchnąć ciekawego jeszcze dla niego oprócz półek i hamaka.
Pomożecie?
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 13:58   #1727
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Szynszyle:)

Cytat:
Napisane przez Irisfeal Pokaż wiadomość
Hej mam nadzieję że się można przyłączyć
Studiuję w innym mieście i szynszyl mieszka z rodzicami, ja przyjeżdżam w weekendy i wtedy go wypuszczam.. nie pozwalali mi go wziąć do siebie bo tata mówił że nie będę niszczyć cudzego mieskzania(szynszyl poobgryzał trochę meble i drewniane okna czego mój tata nie może przestać wypominać po 4 latach-.-) ale ostatnio się wkurzył i zabronił mi go wypuszczać całkiem;/ Więc postanowiłam mu zbudować klatkę tu gdzie mieszkam i go wziąć. Będzie mógł sobie biegać codziennie klatka ma małą powierzchnie(50x50) ale jest wysoka(110cm) i myślę własnie co by to niej upchnąć ciekawego jeszcze dla niego oprócz półek i hamaka.
Pomożecie?
O proszę, ja niebawem wybieram się na studia i oczywiście nie wyobrażam sobie wyjechać z domu bez szylki. Mam taki plus że mój biega praktycznie 90% dnia po domu, i co dziwne - nie gryzie nic a nic, czasami tylko jak już mu sie nudzi to obgryza ołówki tak jak bobry
Co do Twojego pytania ... skoro klatka jest wysoka to moze pomyśl o jakichś dodatkowych półkach i połącz je np jakimiś schodkami z patyków? W sklepie internetowym zooplus jest tego sporo i całkiem fajnie by się to prezentowało. Szyle mają to do siebie że ciężko im wepchać do klatki jaką atrakcje, one najwięcej takowych znajdują poza klatką, a w środku z reguły spią (przynajmniej mój). Pokombinuj coś z tymi patyczkami, ja np ostatnio kupiłam mojemy taki wielki domek z patyków, niżej podrzucę link, i szyla nie dość że w nim śpi to jeszcze sobie gryzie jak się nudzi *.*

http://www.zooplus.pl/shop/gryzonie/...i_schody/61291
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 18:32   #1728
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: Szynszyle:)

oooo dzięki za ten sklep już widzę, że stracę tam trochę pieniędzy:p a ten mostek świetny. Ty kupiłaś największy czy średni?
Tak wygląda jak na razie klatka, mam jeszcze sporo miejsca na górze do zagospodarowania, nad drugą półka będzie trójkątny hamak i na razie kombinuję jeszcze
Nie wiem tylko jak z odległością pomiędzy półkami. druga jest nad pierwszą 20cm, nie za dużo? Staram się zrobić tak półki, żeby nie miał możliwości spadnięcia z samej góry na sam dół..
Na dole włożę w rogu pod półką kuwetę i tylko tam wsypie trociny bo w sumie w swojej aktualnej klatce sika tylko do jednego kąta...

Wiem że niestety klatka trochę mała ale nie mam więcej miejsca w swojej klitce:/ myślę że i tak będzie przeszczęsliwy bo w teraz w klatce ma tylko dwie półki, hamak i tunel.

Zazdroszczę jak mojego wypuszczam to nie mogę go na 5 minut spuścić z oka bo non stop coś próbuje zjeść:p
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0080.jpg (86,0 KB, 27 załadowań)
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych

Edytowane przez Irisfeal
Czas edycji: 2011-05-18 o 18:39
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 18:39   #1729
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Szynszyle:)

Ja mam największy i dobrze zrobiłam bo w tym średnim szylka by się nie zmieściła. I tak średnio lubi tam siedzieć, ale mój jest przyzwyczajony do siedzenia na górnej półeczce i chyba ma jakąś chorobę, tzn boi się jak coś jest 'nad nim', nie wiem czy rozumiesz. Ale w nocy chętnie tam śpi ; - )

Ja w tym sklepie straciłam już spooooro kasy, wiec Cię doskonale rozumiem. Nie krępuj się, tak to już jest. Zresztą, moje ulubione sklepy zaraz po Zarze i Topshopie to właśnie wszystkie sklepy zoologiczne. Trzeba mnie z nich wyciągać siłą ; - )

No to problem z tym gryzieniem. Mój szylek naprawdę większość czasu spędza juz na wolności, co ciekawe - nawet jak jest jakieś zagrożenie to on ucieka spod nóg, a fajne jest to że zawsze za mną chodzi. Idę do kuchni to on przy mojej nodze, jak taki piesek. Zawsze w nocy jak sobie pobiega (szyle to w końcu nocne rozrabiaki) później włazi pod kołdre i się we mnie wtula. To takie urocze jak np o 3 w nocy czujesz coś mięciutkiego przy brzuchu ; D

A jakie ma wymiary ta klatka? Takie standardowe jak te dla szynszyli? Bo ja niby też nie mam jakiejś nie wiadomo jak wielkiej, mam taki standard, ale mam tylko jednego szynszyla więc tak chyba akurat. Choć jakby miał w niej spędzać 2/3 dnia to by chyba długo nie wytrzymał ...

Co jeszcze planujesz zamówić w zooplusie ? ;>

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------

Ah i jak chcesz średni to mozesz kupić, jako taki dodatek albo np do gryzienia. To jest w zasadzie strasznie tanie, sama się właśnie zastanawiam czy nie kupić jeszcze np dwóch małych ; - )
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-18, 18:50   #1730
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: Szynszyle:)

Jejku jaki słodziak ^^ wybieg mojego ograniczał się do pokoju tylko z powodu 4 kotów i 3 psów:p Z resztą niestety przez ostani rok kiedy był wypuszczany tyko 2-3 razy w tygodniu trochę zdziczał mam nadzieję, że teraz kiedy będę mogła go wypuszczać codziennie znowu będzie sam do mnie przychodził i się łasił

Klatka to 110x50x50cm narazie przeglądam i się zachwycam chociaż niektóre ceny niestety wysokie..
To mi się podoba: http://www.zooplus.pl/shop/gryzonie/...orskich/191824

i się zastanawiam czy dałoby się zrobić coś takiego dla szynszyla samemu w domu http://www.zooplus.pl/shop/gryzonie/..._gryzon/211723


A ostatnio na allegro kupiłam świetny tunel, w zeszłym tygodniu przyszedł i Szynszyl go pokochał bez przerwy w nim siedzi i obgryzł już prawie całą korę z górnych patyków:p
http://allegro.pl/zabawka-dla-gryzon...614466809.html

No w sumie takie małe byłyby fajne jako gryzaki.
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 19:29   #1731
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Szynszyle:)

No właśnie jako taki 'gryzak'. O, zdjęcie teraz dopiero zobaczyłam, wcześniej go nie widziałam. Fakt, niby wąska ta Twoja klatka, ale koszmarnie wysoka i taka super ! Raz dwie szylki siedziały w podobnej w sklepie zoo.

A mój Rog mi ostatnio ładnie zapozował, bo obraził się jak mu powiedziałam że ma mniejsze uszy od fenka ... tu macie fenka - http://hedonia.blox.pl/resource/fenek.jpg

a tu mojego szyla:
58.jpg
59.jpg
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 10:15   #1732
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: Szynszyle:)

haha piękny jest, też mam standarda marzy mi się jeszcze kiedyś dokupić beżowego(z ciemnymi oczami) albo białego piękne są. No i jakbym dokupiła szaraczka to nie wiem czy bym je rozpoznawała już się nie mogę doczekać kiedy go tu przywiozę już kupiłam transporterek, mam nadzieję, że w miarę dobrze zniesie podróż-1,5 godziny jazdy.

A tu mój się ładnie do zdjęcia ustawił
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Szyluś.jpg (33,7 KB, 17 załadowań)
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych

Edytowane przez Irisfeal
Czas edycji: 2011-05-19 o 10:23
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 16:48   #1733
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Szynszyle:)

Piękny ! *.*
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 18:20   #1734
201701251209
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 487
Dot.: Szynszyle:)

Irisfeal śliczny ten Twój niuniek I spokojnie wytrzyma 1,5h jazdy.
Tylko jak będzie bardzo gorąco to możesz mu w transporterek wsadzić bluetkę z zamrożoną wodą
201701251209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-21, 15:28   #1735
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: Szynszyle:)

Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość
Piękny ! *.*
Cytat:
Napisane przez Lick The Lollipop Pokaż wiadomość
Irisfeal śliczny ten Twój niuniek I spokojnie wytrzyma 1,5h jazdy.
Tylko jak będzie bardzo gorąco to możesz mu w transporterek wsadzić bluetkę z zamrożoną wodą
Razem z Szylkiem dziękujemy za komplementy chociaż moja siostra po zobaczeniu tego zdjęciu stwierdziła, że wygląda jak kosmita :p
O, świetny pomysł z tą wodą, wielkie dzięki
Dzisiaj przyszło mi leżenie dla niego takie jak dla psa tylko o wiele mniejsze, polarowe. Jestem ciekawa czy będzie w nim spał bo i w hamaczku lubi się wylegiwać ale spać nie lubi i w sumie zauważyłam, że bardzo często jak się przytula do swojego misia to cały na niego włazi i na nim śpi a miś mniejszy od niego:p Ale niestety dopiero w przyszły weekend do mnie przyjedzie już się doczekać nie mogę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Szylek.jpg (63,1 KB, 32 załadowań)
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-21, 18:14   #1736
201701251209
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 487
Dot.: Szynszyle:)

Moje w upały mają non stop butelkę w klatce, a w transporterku to mus. Fajnie na niej sobie siedzą

Moje (odpukać) zdrowe. Ciekawe na jak długo Ale już chucham i dmucham na nie, także wkurzę się jak znowu cos się przyplącze.

I Alf znowu na boczku sobie zaczął sypiać

A Twoja kulka jak ma na imie?
201701251209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 19:11   #1737
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: Szynszyle:)

W sumie z jego imieniem to taka trochę cięższa sprawa:p Próbowałam na początku ze trzech które mi się podobały ale jakoś żadne do niego nie pasowało. Siostra wołała na niego "szynszyl" i się przyzwyczaił do tego jakoś szybko i zaczął reagować na to. Dlatego teraz to najczęściej po prostu Szylek albo Szyluś. Chociaż na początku miał być Tośkiem
U mnie w sumie chłodno w mieszkaniu więc butelki wody nigdy mu nie dawałam. Tylko sprawdzam czy uszka ma w dobrej temperaturze

Co myślicie o dużej wolierze na dworze dla Szylka? Tata się zapalił do tego pomysłu.
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 18:32   #1738
Kicia131
Zadomowienie
 
Avatar Kicia131
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 031
Dot.: Szynszyle:)

Dziewczyny jak tam Wasze szynszylki? Moje dzisiaj świętują
Kupiłam im w sklepie internetowym parę rzeczy, między innymi:

http://www.zooplus.pl/shop/gryzonie/...i_schody/31985

http://www.zooplus.pl/shop/gryzonie/...askinie/201034

i parę smakołyków
Teraz właśnie pożerają schody, bo tunel nie mieści mi się przez drzwiczki do klatki i będę musiała całą podnieść, żeby go wcisnąć Wzięłam ten większy i nawet mój prawie czteromiesięczny kot się w nim mieści

---------- Dopisano o 19:32 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

http://www.zooplus.pl/shop/gryzonie/...lizania/217019

http://www.zooplus.pl/shop/gryzonie/...rakersy/196604

http://www.zooplus.pl/shop/gryzonie/...i/mucki/191802

do tego jeszcze 5kg piasku
__________________
Zapuszczam włosy!

Kupiłam konia! 11.03.2012 Messi


Od 14. kwietnia 2016 aparatka
Kicia131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 18:56   #1739
201701251209
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 487
Dot.: Szynszyle:)

Ja mam spokój, bo nic mi od niedzieli nie hałasuje w nocy Zostawiłam kulki u rodziców.

Trochę im nakupiłas gadżetów.
Ja się nie mogę doprosić taty o domek z patyków
201701251209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 19:58   #1740
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Szynszyle:)

Kicia i jak te pierwsze schody? Te tunele mój szyl uwielbia, mam ich wiele i jest to fajna alternatywa jeżeli chodzi o coś, co nadaje się idealnie do gryzienia. A te schody są takiej wielkości, że nadają się dla szylek? ;>

W ogóle ten sklep jest boski ! Mój Rog Majk wysyła dla Was dzisiaj oczko ! :

97.jpg
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-17 21:05:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:10.