Już w sobotę... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-17, 15:31   #1
caren
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 76

Już w sobotę...


Witam.
W sobotę (19.08.2006r.) jest mój ślub cywilny. Już sukienkę mam itd. Mam takie pytanie jak wyglądał wasz ślub cywilny??? Oczywiście mam też kościelny ale zostało jeszcze do niego troszeczkę czasu. Nie robimy nic uroczystego ponieważ wyszłoby drugie wsele, dlatego będą rodzice, rodzeństwo,świadkowie i dziadkowie. Zastanawiam się jeszcze czy zaprosić chrzestnych? Myślę jeszcze o wiązance jak ma ona wyglądać czy ma być tak samo bogata i uroczysta jak na kościelny. Mam kremową sukienkę i też takie buciki, ciemne włosy. Z góry dziękuję. Jeśli będziecie zainteresowane jak było i czy wszystko wyszło ok. to opiszę i zamieszczę zdjęcia.
Pozdrawiam.
caren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 08:26   #2
zuziunia13
Rozeznanie
 
Avatar zuziunia13
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 613
Dot.: Już w sobotę...

Ja żebym brała kościelny to nie rozdrabniałabym się na 2 razy. Ja biorę tylko cywilny i robimy przyjęcie na 30 osób (tylko najbliźsi).
Mieliśmy długo dylemat kogo zapraszac i czy w ogóle. Ale w końcu zdecydowaliśmy się - rodzice, rodzenstwo babcie z rodzinami i chrzestni. w sumie wyszło 30 osób ale chyba dobrze ze ich zapraszamy, bo inaczej może by się poobrażali.
Ja też mam dylemat jakie dodatki do srebrnej sukienki - delikatny róż czy białe (mam na myśli ozdoby do sukienki i bukiecik). A Twój bukiet wedle uznania.
Jeżeli bierzesz kościelny ślub potem to nie musisz zapraszać tyle osób na cywilny. Na kościelny zaprosisz już wszystkich.
__________________
Rasowa
zuziunia13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:41.