Malzenstwo to nie bajka o ktorej wiele kobiet marzy....... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-19, 21:34   #1
IsKiErKa82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3
Unhappy

Malzenstwo to nie bajka o ktorej wiele kobiet marzy.......


Zycie moje leglo w gruzach obraz szczesliwej rodziny skonczyl sie na tym ze odeszlam od meza i nie wiem co mam robic dalej, jak zawsze poczatek codowny cod miod ...... no ale co z tego urodzil sie nam syn slodkie malenstwo ktore wprowadzilo wiele radosci w Nasze zycie, tak bynajmniej myslalam!!! Po poznaniu meza wyciagnelam go ze zlych uzaleznien i ludzilam sie ze skonczyl nie tylko z uzaleznieniami ale coz mylilam sie alkohol i inne uzywki sprawily ze nie mialam zaufania do meza wiele razy mnie zawiod wiele razy sprawil przykrosc myslal ze bede kochana zonka ktora sie bedzie jego sluchala i bedzie podporzadkowana jemu siedzialam jak ta szara myszka zamknieta w sobie przez 2 lata ale ktoregos pieknego dnia cos we mnie szczelilo ze nie chce miec takiego zycia bo wiedzialam ze zgine gnebiac sie i byc nieszczesliwa zwlaszcza ze dowiedzialam sie ze jestem w ciazy nawet nie zdajecie sobie sprawy z tego jak ja sie czolam ja ktorej zycie nie palalo szczesciem dowiedzialam sie ze jestem w ciazy ze spodziewam sie malego malenstwa ktore bedzie musialo patrzec na to co sie dzieje no ale coz urodzila sie zdrowa sliczna coreczka ale ja nie bylam szczesliwa patrzylam sie na mala i myslalam ze oddalabym wszystko by miala szczesliwa rodzine ale czolam cos innego po dwoch miesiacach sie wyprowadzilam a o to dlaczego: po pierwsze alkohol po 2 inne uzywki ktore moj maz bral poza moimi plecami o czym sie dowiedzialam po rozstaniu a po trzecie wplyw mamusi meza ktora go na swoja strone przeciagnela gdzie maz sie nie liczyl z moim zdaniem tylko wszystko robil sam wazne decyzje sam podejmowal konsultujac sie z rodzinka ja mialam dosyc tego wszystkiego spokowalam sie i wyszlam z domu do dzis nie wiem co we mnie wtedy wstapilo moze nie bylam soba ale mialam dosyc ale minelo kilka miesiecy od wyprowadzki probowalismy jakos sie pogodzic ale sie nie da robilismy to ze wzgledu na dzieci a nie dla nas w koncu mamy dwoje codownych dzieci ja nie moge tego dalej ciagnac tylko dlatego ze sa dzieci moze i mi nie wybacza ale nie chce byc juz z nim nawet na papierze chce byc wolna od Niego i jego rodziny pod kazdym wzgledem.................
IsKiErKa82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 07:55   #2
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Malzenstwo to nie bajka o ktorej wiele kobiet marzy.......

Cytat:
Napisane przez IsKiErKa82 Pokaż wiadomość
Zycie moje leglo w gruzach obraz szczesliwej rodziny skonczyl sie na tym ze odeszlam od meza i nie wiem co mam robic dalej, jak zawsze poczatek codowny cod miod ...... no ale co z tego urodzil sie nam syn slodkie malenstwo ktore wprowadzilo wiele radosci w Nasze zycie, tak bynajmniej myslalam!!! Po poznaniu meza wyciagnelam go ze zlych uzaleznien i ludzilam sie ze skonczyl nie tylko z uzaleznieniami ale coz mylilam sie alkohol i inne uzywki sprawily ze nie mialam zaufania do meza wiele razy mnie zawiod wiele razy sprawil przykrosc myslal ze bede kochana zonka ktora sie bedzie jego sluchala i bedzie podporzadkowana jemu siedzialam jak ta szara myszka zamknieta w sobie przez 2 lata ale ktoregos pieknego dnia cos we mnie szczelilo ze nie chce miec takiego zycia bo wiedzialam ze zgine gnebiac sie i byc nieszczesliwa zwlaszcza ze dowiedzialam sie ze jestem w ciazy nawet nie zdajecie sobie sprawy z tego jak ja sie czolam ja ktorej zycie nie palalo szczesciem dowiedzialam sie ze jestem w ciazy ze spodziewam sie malego malenstwa ktore bedzie musialo patrzec na to co sie dzieje no ale coz urodzila sie zdrowa sliczna coreczka ale ja nie bylam szczesliwa patrzylam sie na mala i myslalam ze oddalabym wszystko by miala szczesliwa rodzine ale czolam cos innego po dwoch miesiacach sie wyprowadzilam a o to dlaczego: po pierwsze alkohol po 2 inne uzywki ktore moj maz bral poza moimi plecami o czym sie dowiedzialam po rozstaniu a po trzecie wplyw mamusi meza ktora go na swoja strone przeciagnela gdzie maz sie nie liczyl z moim zdaniem tylko wszystko robil sam wazne decyzje sam podejmowal konsultujac sie z rodzinka ja mialam dosyc tego wszystkiego spokowalam sie i wyszlam z domu do dzis nie wiem co we mnie wtedy wstapilo moze nie bylam soba ale mialam dosyc ale minelo kilka miesiecy od wyprowadzki probowalismy jakos sie pogodzic ale sie nie da robilismy to ze wzgledu na dzieci a nie dla nas w koncu mamy dwoje codownych dzieci ja nie moge tego dalej ciagnac tylko dlatego ze sa dzieci moze i mi nie wybacza ale nie chce byc juz z nim nawet na papierze chce byc wolna od Niego i jego rodziny pod kazdym wzgledem.................
No i ?
Nie małżeństwo to nie jest bajka, a życie z fatalnym związku z człowiekiem z problemami i płodzenie z nim dzieci.

Ja tam sobie moje małżeństwo nawet chwalę, pomimo tego, że parę dni temu pokłóciłam się z mężem na wakacjach i wróciłam tydzień wcześniej niż planowaliśmy. A następnego dnia on do mnie dołączył
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 09:21   #3
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Malzenstwo to nie bajka o ktorej wiele kobiet marzy.......

Naucz sie pisac bo czytać się tego nie da a małżeństwo każdy ma takie jaki sobie stworzy.

Sine ,poważnie tak się kłócicie ?
my co najwyżej leżymy pod innym parasolem na plaży po kłótni
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 10:33   #4
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Malzenstwo to nie bajka o ktorej wiele kobiet marzy.......

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość

Sine ,poważnie tak się kłócicie ?
No, jak są powody to bywa i tak. A ja nerwus jestem nieziemski, to też fakt.

Chyba założę o tym wątek

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2010-07-20 o 10:35
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 11:15   #5
piekło
Raczkowanie
 
Avatar piekło
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 370
Dot.: Malzenstwo to nie bajka o ktorej wiele kobiet marzy.......

Wiecie co nie rozumiem was.
Kobieta pisze to po to żeby otrzymać jakieś słowa wsparcia lub po prostu być wysłuchaną a wy na nią wylatujecie że małżeństwo każdy ma takie jakie sobie stworzył.Bzdura.
Znam przypadki małżeństw gdzie facetowi nagle odbijało i kobieta mogła robić wszystko,starać się a facet psuł wszystko.
Bo niestety prawda jest taka że ludzie się zmianiają.
Nie życzę nikomu tego o czym pisze IsKiErKa82. Dziewczyna i tak wykazała mnóstwo odwagi odchodząc bo jest sporo kobiet które znoszą swoich wszystkowiedzących mężów bo boją się odejść.Odejść ze względu na kase,na dzieci,dom,samotność...
Alkohol i prochy w małżeństwie gdzie są jeszcze dzieci zdecydowanie -NIE.
piekło jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 11:31   #6
Ivy123
Zadomowienie
 
Avatar Ivy123
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 452
Dot.: Malzenstwo to nie bajka o ktorej wiele kobiet marzy.......

Można się było tego spodziewać wiążąc się z facetem, który ma ciągoty do alkoholu i innych używek.Dorośli ludzie się nie zmieniają!, chyba że w ich życiu wydarzy się coś bardzo szczególnego, widocznie dla męża Iskierki, urodzenie się jego dzieci nie było wystarczającym powodem, aby to odstawić.Nieodpowiedzialn y facet, przekabacony przez mamusie, nie widzę tu przyszłości.Iskierko, dobrze że od niego odeszłaś.
Ivy123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 11:33   #7
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Malzenstwo to nie bajka o ktorej wiele kobiet marzy.......

Cytat:
Napisane przez piekło Pokaż wiadomość
Znam przypadki małżeństw gdzie facetowi nagle odbijało i kobieta mogła robić wszystko,starać się a facet psuł wszystko.
Bo niestety prawda jest taka że ludzie się zmianiają.
Ja wiem, że tamtem post jest napisany bez ładu i składu i niewiele można za pierwszym razem z tego zrozumieć. Dlatego ja przeczytałam go dwa razy
I zrozumiałam, że jej mąż był człowiekiem z problemami (alkoholizm i inne nałogi) już od początku ich znajomości. Początkowo wszystko było OK, ale niestety pan mąż do nałogu/ów powrócił.
Co autorce wątku nie przeszkodziło za niego wyjść za mąż, a dodatkowo spłodzić z nim dwoje dzieci.
Teraz postanowiła od niego odejść i słusznie, jakie miała inne wyjście ? Medal jej się za to należy, że fatalnie wybrała faceta na ojca swoich dzieci i zgotowała im dzieciństwo w rozbitej rodzinie ? Nie, po prostu zachowała kobieta resztki zdrowego rozsądku. Późno, bo późno ale zawsze.
Aczkolwiek życie sobie pogmatwała. Jak wszystkie kobiety, które naiwnie myślą, że dzięki nim to ukochany na pewno się zmieni, zrobi to dla nich - rzuci wódkę, hazard, narkotyki, skłonność do skoków w bok etc., a jak wezmą ślub i urodzą sie dzieci, to już na bank wszystko samo się ułoży. Po ślubie przecież zawsze jest idealnie
Trudno, była skrajnie naiwna a teraz ma to, co sobie zgotowała.
A samo małżeństwo gwarantem na nic nie jest, każdy myślący człowiek to wie. O tym czy będzie szczęśliwe i trwałe decydują osoby, które to małżeństwo tworzą. Więc nie rozumiem po co zakladać wątki edukacyjne pt.: Malzenstwo to nie bajka o ktorej wiele kobiet marzy.......
No każdy rozsądny człowiek wie, że małżeństwo nie musi być bajką - zwykle nie jest. Bo życie ogólnie nie jest bajką.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-20, 21:22   #8
karolinkamalinka
Zadomowienie
 
Avatar karolinkamalinka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 065
Dot.: Malzenstwo to nie bajka o ktorej wiele kobiet marzy.......

Generalnie zgadzam się z sine.ira. Dobrze,że iskierka odeszła od męża, bo w jej sytuacji innego wyjścia nie ma, jeśli chce chronić siebie i dzieci. Fakt,że jej małżeństwo nie okazało się bajką, o której marzyła, a wręcz przeciwnie jest skutkiem także jej decyzji i wyborów.


__________________
"Zaznać paru chwil słodyczy, z tortu szczęścia choćby okruch zjeść, zaznać paru chwil słodyczy i nie przyzwyczajać się."

Edytowane przez karolinkamalinka
Czas edycji: 2010-07-21 o 10:28
karolinkamalinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 23:40   #9
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Malzenstwo to nie bajka o ktorej wiele kobiet marzy.......

faktycznie malzenstwo to nie jest bajka, to relacja miedzy dwojgiem ludzi. A Twoj mezczyzna do niej nie dorosl, albo juz wczesniej byl na takim etapie uzaleznienia, ze od poczatku nie byloby to mozliwe.

pomysl, ze moze dobrze, ze podjelas te decyzje teraz niz za 10 lat, kiedy w najgorszym scenariuszu mialabys 10 lat meki, udreki z niemila tesciowa, dzieci zylyby w strachu, albo widzialy Tate w takim stanie, wiec cale zycie mialyby smutna swiadomosc problemu uzaleznienia i pewnie botykalabys sie tez z problemem finanasowym.

nie przekreslaj samej relacji, mozesz miec z nim najlepszy kontakt, mozesz poczekac z rozwodem, moze mu probowac pomagac, ale nie kosztem spokoju i zdrowia psychicznego Twojego i dzieci.
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 00:08   #10
Tekila_18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2
Dot.: Malzenstwo to nie bajka o ktorej wiele kobiet marzy.......

IsKiErKo82 bardzo ci współczuej, że przeszłaś to co przeszlaś, ale jednoczesnie gratuluje odwagi, bo prawda jest taka, że niewiele kobiet jest gotowych zrobić taki krok. Dużo dziewczyn pisze, że skoro wiedzialas jak był wczesniej to powinnaś to przewidzieć, ale ja rozumiem, że jak ktoś kocha prawdziwą i czystą milością to nie zwraca uwagi na dodatkowe atrakcje (tzn. alkoholizm itp.). Prawda jest taka, ze ja niejestem męzatką i nie miałam takiej sytuacji więc pewnie według innych osób nie powinnam się wypowiadać, ale sie wypowiem gdyz często sie spotykam z takimi sytuacjami. O swojej sytuacji pomyśl w bardziej pozytywny sposób, iż jednakże dzięki takiemu czlowiekowi masz dwójkę pewnie wspaniałych maluszków, które kochasz i które sa dla ciebie w tym momencie najważniejsze. Dlatego masz dla kogo żyć, bo dzięki tobie one również żyją. Skoro potrafiłas swój ból opisać na forum to masz w sobie pełno odwagi, bo dzięki temu równiez przestrzegasz inne kobiety jak powinny postapić. A pozatym twoje małżeństwo nie było bajka tylko, że tak się wyraże "piekłem", ale pomyśl, że dobrych ludzi (czyli ciebie) zawsze kiedys spotyka coś 100 razy lepszego. Więc nie poddawaj się bo może twoje idealne bajkowe małżeństwo jeszcze kiedyś się zdarzy, a jeśli nie małżeństwo to szczęście u boku świetnego faceta, bo tacy również istnieją w naszym świecie. Dlatego mam dla ciebie radę: nie przejmuj się tym co bylo, tylko czekaj na to co będzie. I w dalszym, życiu nie zatracaj się w szarej rzeczywistości, ale równiez rób coś dla siebie, aby być szczęśliwą i spełnioną kobietą. A nie szarą myszką, która rozstała isę z mężem. Szczerze życze ci powodzenia i wiele szczęścia oraz myśli zawsze pozytywnie .
Tekila_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 00:20   #11
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Malzenstwo to nie bajka o ktorej wiele kobiet marzy.......

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Ja wiem, że tamtem post jest napisany bez ładu i składu i niewiele można za pierwszym razem z tego zrozumieć. Dlatego ja przeczytałam go dwa razy
I zrozumiałam, że jej mąż był człowiekiem z problemami (alkoholizm i inne nałogi) już od początku ich znajomości. Początkowo wszystko było OK, ale niestety pan mąż do nałogu/ów powrócił.
Co autorce wątku nie przeszkodziło za niego wyjść za mąż, a dodatkowo spłodzić z nim dwoje dzieci.
Teraz postanowiła od niego odejść i słusznie, jakie miała inne wyjście ? Medal jej się za to należy, że fatalnie wybrała faceta na ojca swoich dzieci i zgotowała im dzieciństwo w rozbitej rodzinie ? Nie, po prostu zachowała kobieta resztki zdrowego rozsądku. Późno, bo późno ale zawsze.
Aczkolwiek życie sobie pogmatwała. Jak wszystkie kobiety, które naiwnie myślą, że dzięki nim to ukochany na pewno się zmieni, zrobi to dla nich - rzuci wódkę, hazard, narkotyki, skłonność do skoków w bok etc., a jak wezmą ślub i urodzą sie dzieci, to już na bank wszystko samo się ułoży. Po ślubie przecież zawsze jest idealnie
Trudno, była skrajnie naiwna a teraz ma to, co sobie zgotowała.
A samo małżeństwo gwarantem na nic nie jest, każdy myślący człowiek to wie. O tym czy będzie szczęśliwe i trwałe decydują osoby, które to małżeństwo tworzą. Więc nie rozumiem po co zakladać wątki edukacyjne pt.: Malzenstwo to nie bajka o ktorej wiele kobiet marzy.......
No każdy rozsądny człowiek wie, że małżeństwo nie musi być bajką - zwykle nie jest. Bo życie ogólnie nie jest bajką.
Zgadzam się To samo chciałam napisać.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-22, 00:15   #12
IsKiErKa82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3
Dot.: Malzenstwo to nie bajka o ktorej wiele kobiet marzy.......

Moze dziewczyny macie racje ze pisalam cos bez ladu ale pisac mozna wiele moze nie potrafie przelaz tego w kilku zdaniach jak sie czuje to prawda szukalam wsparcia tutaj bo gdzie mam szukac nie znacie calej mojej opowiesci o moim zyciu a w zasadzie piekle o wykanczaniu sie psychicznym ,nie pisze z polskimi znakami bo nie jestem w polsce tylko na obczyznie i nie posiadam na swoim kompie takich znakow no i bledy z ktorymi zawsze mialam problemy ale nie chodzi chyba o to, bo moze i nie potraficie zrozumiec tego co pisze bo nigdy nie bylyscie w takiej sytuacji i tego Wam nie zycze, ale mimo wszystko dziekuje ze odpowiedzi,pozdrawiam
IsKiErKa82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 10:19   #13
karolinkamalinka
Zadomowienie
 
Avatar karolinkamalinka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 065
Dot.: Malzenstwo to nie bajka o ktorej wiele kobiet marzy.......

Iskierko, ale przecież dziewczyny tylko wspomniały,że Twoją pierwszą wypowiedź ciężko się czyta. Nie skupiły się na tym, a ich wypowiedzi dotyczyły sedna sprawy. Może nie były takie jakie chciałaś przeczytać, ale może warto je przemyśleć. To,że ktoś nie przeżył tego co Ty, nie był w identycznej sytuacji nie zawsze oznacza,że nie jest w stanie Cię zrozumieć. Często spojrzenie innych osób, pozbawione emocji, na jakiś problem bardzo się przydaje.
__________________
"Zaznać paru chwil słodyczy, z tortu szczęścia choćby okruch zjeść, zaznać paru chwil słodyczy i nie przyzwyczajać się."
karolinkamalinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 07:31   #14
diabelka1
Rozeznanie
 
Avatar diabelka1
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 715
Dot.: Malzenstwo to nie bajka o ktorej wiele kobiet marzy.......

współczuję, i życzę powodzenia i dużo pozytywnego myślenia
diabelka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 01:05   #15
kajasiak
Raczkowanie
 
Avatar kajasiak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 129
Dot.: Malzenstwo to nie bajka o ktorej wiele kobiet marzy.......

Przykre, że Cię to spotkało , ale dobrze, ze podjęłaś decyzję o odejściu, myślę,że to jedyna dotychczas dobra decyzja.

I powiem jeszcze,że twoja historia może być przestrogą dla wszystkich samarytanek,którym się wydaje,ze to własnie dla nich facet się zmieni, rzuci picie, ćpanie, hazard, dziwki...że zmieni siebie i swój styl życia w imię wielkiej miłości.
Nie dziewczyny, tak się nie stanie, nie zbawicie takiego gościa wychodząc za niego za mąż i płodząc z nim dzieci. Jedyne co możecie zrobić, to spaprać życie swoje i ewentualnych dzieci i będę brutalna, ale....same sobie to robicie.
kajasiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 15:45   #16
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Malzenstwo to nie bajka o ktorej wiele kobiet marzy.......

Fakt, dorosłego faceta trudno zmienić, taki gatunek. A wiązanie się z facetem uzależnionym i płodzenie z nim dzieci, to jak rosyjska ruletka, musiało w koncu p****olnąć. Bardzo szanuję autorkę wątku za jej odważną i dobrą decyzję. Idź dalej, dziewczyno, rozwód i alimenty na dzieci. Niech chłopaczek chociaż pod względem finansowym będzie ojcem.















































*
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 06:34   #17
LUCRETIA82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 255
Dot.: Malzenstwo to nie bajka o ktorej wiele kobiet marzy.......

Cytat:
Napisane przez piekło Pokaż wiadomość
Wiecie co nie rozumiem was.
Kobieta pisze to po to żeby otrzymać jakieś słowa wsparcia lub po prostu być wysłuchaną a wy na nią wylatujecie że małżeństwo każdy ma takie jakie sobie stworzył.Bzdura.
Znam przypadki małżeństw gdzie facetowi nagle odbijało i kobieta mogła robić wszystko,starać się a facet psuł wszystko.
Bo niestety prawda jest taka że ludzie się zmianiają.
Nie życzę nikomu tego o czym pisze IsKiErKa82. Dziewczyna i tak wykazała mnóstwo odwagi odchodząc bo jest sporo kobiet które znoszą swoich wszystkowiedzących mężów bo boją się odejść.Odejść ze względu na kase,na dzieci,dom,samotność...
Alkohol i prochy w małżeństwie gdzie są jeszcze dzieci zdecydowanie -NIE.
może się zmieniają, ale neistety w wiekszosci przypadkow sie NIE ZMIENIAJĄ ale my lubimy wierzyc , że jednak on sie zmieni...pisze z własnego doswiadczenia tez wierzylam , ze bedzie cudownie pieknie itd a wyszla kicha.tak naprawde dorosłego faceta nei da sie zmienic choćby przysiegał i kleczal ze tak bedzie.
LUCRETIA82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 12:58   #18
Senija
Zadomowienie
 
Avatar Senija
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: stara syrena bez kół w stodole
Wiadomości: 1 124
Dot.: Malzenstwo to nie bajka o ktorej wiele kobiet marzy.......

Autorka wątku super zrobiła, że się wyprowadziła od tego dziada. Teraz powinna tylko w tym wytrwać bo znając takie typki jak ten gość to niedługo zacznie nalegać na powrót, obiecywać, że się zmieni, poprawi, że on już nigdy... Ilu takich historii już się nasłuchałam. Niech alimenty płaci i poczuje wreszcie, co to jest odpowiedzialność.
Senija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 19:19   #19
justkabebe
Raczkowanie
 
Avatar justkabebe
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Hulaj dusza,piekła nie ma
Wiadomości: 274
Dot.: Malzenstwo to nie bajka o ktorej wiele kobiet marzy.......

Nie marzę o tej bajce,oj nie...
__________________
69,99 - 69,6 - 69,3 - 68,4 - 66,6
justkabebe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:45.