A co z górną częścią ciała? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-31, 19:41   #1
allie
Zakorzenienie
 
Avatar allie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 3 374
GG do allie
Question

A co z górną częścią ciała?


Hej dziewczyny

Wszyscy tu o nóżkach, brzuszkach i innych pupkach , a ja z nieco innej parafii. Wymienione przed chwilą części ciała dość łatwo poddają się ćwiczeniom i po kilku tygodniach pracy widzę efekty. Gorzej niestety wypadają plecy (zwłaszcza ich górna część) a już koszmarnie zupełnie ramiona. A dodam, że pływam! A na aquarobiku zasuwam ćwiczenia na ręce z podwójnym zapałem No i nie mam jakiejś nietypowej, nieproporcjonalnej budowy ciała - wręcz przeciwnie, wszystko do kupy trzyma proporcje.

No i co z tym zrobić? Help!!! Rzuććie jakimiś ćwiczeniami, kobietki.
allie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-31, 20:36   #2
lil' sexy
Zadomowienie
 
Avatar lil' sexy
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 818
Dot.: A co z górną częścią ciała?

najlepiej zakup sobie hantelki i ćwicz z obciążeniami nawet w domciu. nie martw się że będziesz miała wieeelkie mięśnie, bo to nie prawda. ja też się na początku bałam o "górę", ale zaczęłam ćwiczyć i jestem zadowolona

zajrzyj sobie na www.kulturysta.com - niech nazwa cię nie odstrasza, tam jest bardzo duży wybór ćwiczeń na każdą partię ciała
__________________
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."

MD
lil' sexy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:01.