Jesiennie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-10, 18:48   #1
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Smile

Jesiennie


Elfik mnie namówił więc wrzucam.
Fotki zrobiłam w pracy, od niechcenia makijaż nie jest jakiś super, ot taki sobie make-up by jakoś wyglądać. Wczoraj był pierwszy dzień kuracji kwasami- na razie pozostaję przy dwustopniowym peelingu z kwasem glikolowym . Ponieważ tragicznie nie złuszczyło mnie ani nie podrażniło, zdecydowałam się wrzucić zdjęcia- proszę nie przerazić się twarzy, nie mam podkładu ani nawet pudru, świecę się trochę od kremu z filtrem.

TWARZ- odrobina sypkiego różu i.d. do zaakcentowania kości policzkowych

OCZY-do załamania i linia dolnych rzęs ciemny chłodny brąz z testowych sypkich APC, na to pudrowy róż (6a) z tych samych cieni, łuk brwiowy to jasny delikatny róż z paletki od Karolinki, wewn. strona dolnej powieki biała kredka, ciemnobrązowa kredka PA, czarny tusz XXL PA

USTA- błyszczyk nr 2 APC
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2009-09-10 o 16:07
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 18:53   #2
ona1982
Zadomowienie
 
Avatar ona1982
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 162
Dot.: Jesiennie

Ale na niektórych zdjęciach masz trochę groźne spojrzenieI przysięgłabym,że masz jakiś podkład na twarzy czy puder, ale piszesz, że nie, więc- Twoja skóra wygląda naprawdę dobrze. Zachwycam się grzywką
ona1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 18:53   #3
Meariel
调解人
 
Avatar Meariel
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Wiadomości: 2 938
Dot.: Jesiennie

Nie masz podkładu? pozazdrościć tylko! Wspaniała cera!
Makijaż przepiekny, śliczne fotki, wspaniałe włosy. Same achy!
__________________
Make up, not war!
Meariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 18:54   #4
tula1980
Raczkowanie
 
Avatar tula1980
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Atlantyda
Wiadomości: 233
Dot.: Jesiennie

makijażyk ssssssssuper!!!!!!!!!!!!! !!!!!!
Zastanawiam się czy pasowałby do ciemno-wiśniowych włosów .
tula1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 18:59   #5
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Jesiennie

nie mam podkładu, trochę korektora pod oczami i wsio. Na zbliżeniach większych twarzy widać wypryski drobne na czole , skóra tez nie jetst taka gładka i jednolita jak po użyciu podkładu ale zaparłam się i dopiero po skończeniu kuracji zacznę normalnie się malować, zwłaszcza że nie wygląda to tak fatalnie.
Płatki zapowiadają się nieźle, po jednym zastosowaniu koloryt jest bardziej wyrównany i zauważalna gładkość skóry

tula na pewno będzie pasował-połączenie tych dwóch cieni wyszło tak z lekka śliwkowo
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2005-10-11 o 16:12
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 19:00   #6
brzydula_81
Zakorzenienie
 
Avatar brzydula_81
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 19 312
Dot.: Jesiennie

jak zwykle idealny makijażyk nowa fryzurka???? nie widziałam Cię bez grzywki )) bardzo ładnie
__________________
We don't attract what we want,but what we are. Only by changing your thoughts you will change your life.

J. Allen

brzydula_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 19:10   #7
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Jesiennie

Aga, makijaż to już wiesz? Jak zwykle ok.

Podziwiam twarz bez podkładu. U mnie to niemożliwe! Mam fatalną cerę...

Ale ja nadal nie widzę tych krost, masz ideał cerę. Aż mi się wierzyć nie chcę, że wymaga kwasów.
POzdrawiam.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-10, 19:10   #8
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Jesiennie

Aga wygladasz swietnie i to bez podkladu-ja tez tak chce

Makijazyk ladny i wygladasz jak jakas francuzka-znowu mi sie skojarzylas z francuskim typem urody Moze przez fryzure ?
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 19:15   #9
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: Jesiennie

Aguś wyglądasz świetnie po tych kwasach - choć wiem, że to ni ekoniec kuracji.

Co do makijażu, no ten chłodny brąz jest sliczny
I ten błyszczyk - po prostu pierwsza klasa

Lubię oglądać Twoje makijaże z tak podkreślonymi oczkami
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 19:23   #10
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Jesiennie

brzydulo grzywkę zaczesałam na bok, jest za długa

Majka-uwierz, nie chciałabyś zobaczyć dużego zblizenia mojej skóry bez żadnych kamuflaży itp

Elfiku może też spróbuj kwasów? Na kosmetyczce piszesz że miałaś już z nimi do czynienia

Moniko to dopiero jeden dzień ale faktycznie, widzę różnicę-sama się temu dziwię.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 19:35   #11
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Jesiennie

Aga -no juz sie napalilam ponownie po obaczeniu Twojej cery i bede kombinowac z tymi kwasami-ostanim razem bylam malo cierpliwa

CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-10, 19:39   #12
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Jesiennie

Cytat:
Napisane przez agabil1
Majka-uwierz, nie chciałabyś zobaczyć dużego zblizenia mojej skóry bez żadnych kamuflaży itp .
Wiem Agula jak to jest, bo moja cera jest w strasznym stanie... Taka jestem zła, że chyba też zaczerpnę fachowej rady o kwasach i je wypróbuję. Tylko nie wiem czy mnie na to stać?
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 19:46   #13
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Jesiennie

ja dumam nad Diacneal Avene (ok. 43zł) http://www.aquavitae.com.pl/catalog/...oducts_id=2239

lub Lysanel SVR (ok38zł) http://www.aquavitae.com.pl/catalog/...roducts_id=140
i chcę jeszcze olejek dr Hauschka http://www.aquavitae.com.pl/catalog/...oducts_id=1058
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 20:04   #14
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Jesiennie

Cytat:
Napisane przez agabil1
Aga trochę CI zaśmiecę wątek pytaniami, bo ja jestem człowiek mało obeznany w kwasach.
Czy trzeba kupić jakąś serię tych kwasów [tak teoretycznie], że krem na noc, na dzień, a jeszcze jakiś peeling maseczkę...
Czy wystarczającym jest jeden krem np. któryś z tych co wymieniłaś wyżej?

No i efekty interesują mnie najbardziej! Jakie są twoim zdaniem?
Tylko dobre, czy AŻ dobre?

Obawiam się, że na serię nie będzie mnie stać.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 20:15   #15
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Jesiennie

Sam krem (najlepiej stosowany na noc) wystarczy. Jest dostatecznie inwazyjny , lepiej nie dobijać skóry czymś więcej. W przypadku kwasów musisz zaopatrzyć się w dobre filtry, bez tego się nie obejdzie. No i nawilżać buzię, bo skóra wysuszy się, zacznie łuszczyć.W ubiegłym roku stosowałam Effaclar K, na początek będzie dobry- dla mnie jest już za słaby i potrzebuję czegoś mocniejszego. Jesli nie używałaś jeszcze kwasów to polecam Ci właśnie La Roche Posay albo mocniejszy trochę Dicneal Avene.Lysanel jest ponoć mocny jak cholera
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2005-10-11 o 16:11 Powód: literówka
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 20:37   #16
froggie
Zakorzenienie
 
Avatar froggie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żabkowo
Wiadomości: 11 756
Dot.: Jesiennie

przestraszyłam się....
że można tak dobrze wyglądać bez podkładu!!!
Aga coś tu nam buja z tą cerą
ja też się zachwycam grzywką może kiedyś też taką będę miała (za rok nie wcześniej )
jak zwykle super
__________________
flejksy (klik!)
Zapraszam
froggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 20:44   #17
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Jesiennie

Dzięki Aga.

Miałam 3 próbki po 5 ml Effaclar K. W sumie w próbkach miałam całą serię. Było to dokładnie 2 lata temu, ale po tym jak zaczęłam używać Effa wyglądałam jak jeden wielki chodzący pryszcz coś strasznego i to odstawiłam a próbki porozdawałam, z wyjątkiem jakiegoś kremu, który zużyłam... Niepamietam nazwy.
Szczerze mówiąc nie zdawałam sobie sprawy, ze to są te kwasy? Tak?

Jeśli to tak ma działać=wysyp pryszczy, to ja nie wiem czy chcę? Strasznie to wygląda... i mało czym to się da zatuszować, bo są to ogromne wulkany, znaczy u mnie tak to wyglądało.

Wydaję mi się, że dla mnie La Roche byłoby dobre, bo mam strasznie delikatną cerę i ogromnie mi się przesusza. Dlatego wolałabym najmniej inwazyjny, a zarazem dobrze i skutecznie działający środek. Wtedy [2 lata temu] Effa działała, ale zniechęcona pryszczami odstawiłam to...


Filtry? A jakie i po co mi one w kuracji kwasami?

Aga wiem, że pytania z rzędu "naiwne", ale muszę wiedzieć.

__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 20:45   #18
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Jesiennie

Aguś to nasza profesjonalistka nietylko w makijazu ale i w fotografowaniu, tylko pozazdrościc talentu, ale dzisiejszy makijaz dla mnie odrobinke za mocny (chodzi mi o oczy) wole bardziej stonowane kolorki, ale i tak Tobie pasuje buźka
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 20:48   #19
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Jesiennie

Cytat:
Napisane przez Pomadka
Dzięki Aga.

Miałam 3 próbki po 5 ml Effaclar K. W sumie w próbkach miałam całą serię. Było to dokładnie 2 lata temu, ale po tym jak zaczęłam używać Effa wyglądałam jak jeden wielki chodzący pryszcz coś strasznego i to odstawiłam a próbki porozdawałam, z wyjątkiem jakiegoś kremu, który zużyłam... Niepamietam nazwy.
Szczerze mówiąc nie zdawałam sobie sprawy, ze to są te kwasy? Tak?

Jeśli to tak ma działać=wysyp pryszczy, to ja nie wiem czy chcę? Strasznie to wygląda... i mało czym to się da zatuszować, bo są to ogromne wulkany, znaczy u mnie tak to wyglądało.

Wydaję mi się, że dla mnie La Roche byłoby dobre, bo mam strasznie delikatną cerę i ogromnie mi się przesusza. Dlatego wolałabym najmniej inwazyjny, a zarazem dobrze i skutecznie działający środek. Wtedy [2 lata temu] Effa działała, ale zniechęcona pryszczami odstawiłam to...


Filtry? A jakie i po co mi one w kuracji kwasami?

Aga wiem, że pytania z rzędu "naiwne", ale muszę wiedzieć.

Tez mialam taka reakcje na kwasy-to podobno normalne -trzeba skore najpierw przyzwyczaic i zaczynac od najmnieszych stezen-ja mialam chyba 7% niewiem czy sa mniejsze stezenia-ale zamierzam sprobowac jeszcze raz bo efekt (wylaczajac wysyp) byl super)-skora gladka i rozjasniona

A filtry w kuracji kwasami sa porzebne bo skora jest wtedy wydelikacona i potrzebuje extra ochrony-z tego co sie orientuje
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-10, 20:57   #20
kroofk@
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 870
Dot.: Jesiennie

o mamusiu............. ......................... ......................... .............umarłam z zachwytu
__________________
Przegrałam swój najlepszy czas...
MARZENIA I MIŁOŚĆ BOLĄ...

kroofk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 21:04   #21
lil' sexy
Zadomowienie
 
Avatar lil' sexy
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 818
Dot.: Jesiennie

Makijaż super, połysk na powiekach Nie grzesz tak mówiąc, że masz złą cerę, bo jest bardzo dobrze
__________________
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."

MD
lil' sexy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 21:16   #22
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Jesiennie

Rzeczywiście pora roku JESIEŃ w pewnym sensie narzuciła trend na MM.Zrobiło się kasztanowo,żołędziowo i liściowato..ciekawe czy pory roku jakos wplywają na nasze make up-y?

Aga ja chce do Łodzi i też tak chce być pięknie wymiziana..Makijaż piękny i perfekcyjny.

Pytanie:Jak Ty to robisz?
Odpowiedz:Mam zdolne rączki,dobre serce!!!
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 21:31   #23
sabi
Zadomowienie
 
Avatar sabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 399
GG do sabi
Dot.: Jesiennie

Cytat:
Napisane przez agabil1
Sam krem (najlepiej stosowany na noc) wystarczy. Jest dostatecznie inwazyjny , lepiej nie dobijać skóry czymś więcej. W przypadku kwasów musisz zaopatrzyć się w dobre filtry, bez tego się nie obejdzie. No i nawilżać buzię, bo skóra wysuszy się, zacznie łuszczyć.W ubiegłym roku stosowałam Effaclar K, na początek będzie dobry- dla mnie jest już za słaby i potrzebuję czegoś mocniejszego. Jesli nie używałaś jeszcze kwasów to polecam Ci właśnie La Roche Posay albo mocniejszy trochę Dicneal Avene.Lisanel jest ponoć mocny jak cholera
Dziewczyny wtrącę się, offtopicowo. W ubiegłym roku przymierzałam się do kwasów, ale wypróbowałam tylko Effaclar K, który tak samo jak pisze Aga, był na początku OK, ale w trakcie stosowania drugiej tubki jego działanie osłabło. Przy czym nie wyskoczyły mi żadne - małe ani duże - postkwasowe niespodzianki: nie było wysypu pryszczy, ani bolących guzków. Nie złuszczyłam się ani odrobinę. W tym roku zdecydowałam się na Hydracid Alfa SVR, ale na razie leży w szufladzie - przy jego zakupie dostałam dwie 5 ml próbki Lysanel Active SVR, i od nich zaczęłam. Pierwsze zastosowanie - myślałam że oszaleję - cała twarz piekła jak wściekła przez ok. 10 minut. Z każdą kolejną aplikacją pieczenie było mniejsze. Po pierwszych trzech dniach miałam troszkę więcej wykwitów niż normalnie, ale teraz - po 10 dniach - widzę JUŻ efekty: cera gładsza i jaśniejsza, pory zwężone. Jestem zadowolona Spróbujcie z próbką, może i Wam przypadnie do gustu?

PS. Nie mam wrażliwej cery, ani problemów z naczynkami.
PS2. Lysanel stosuję tylko na noc, rano - nawilżający krem z filtrami.
__________________
Hold me now
I'm six feet from the edge and I'm thinking
That maybe six feet
Ain't so far down
sabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 22:08   #24
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Jesiennie

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf
Tez mialam taka reakcje na kwasy-to podobno normalne -trzeba skore najpierw przyzwyczaic i zaczynac od najmnieszych stezen-ja mialam chyba 7% niewiem czy sa mniejsze stezenia-ale zamierzam sprobowac jeszcze raz bo efekt (wylaczajac wysyp) byl super)-skora gladka i rozjasniona

A filtry w kuracji kwasami sa porzebne bo skora jest wtedy wydelikacona i potrzebuje extra ochrony-z tego co sie orientuje
Dzięki Elfie.

Chyba będę musiała się porządnie zakręcić za próbkami tych specyfików. Obawiam się jednak, że w aptece mi nie dadzą próbek, wiadomo jak to z nimi jest...

No, a załużmy, że nie kupię kremu z filtrem i na jego miejsce będę stosować [nawet kilka razy dziennie] jakiś tam nawilżający krem. Czy wtedy może dziać się coś złego cerze, która nie będzie miałą tych filtrów?
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-11, 01:03   #25
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Jesiennie

Pomadko tutaj dziewczyny rozmwiaja o kwasach jest duzo info
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ighlight=kwasy

wydaje mi sie ze lepiej jest stosowac krem z filtrem jezeli stosujesz kwasy na dzien bo moga sie porobic pzrebarwienia.

ja uzywalam tych 8% kwasow na noc i nie pamietam zebym stosowala jakis krem z filtrami oprocz normalnego kremu nawilzajacego ale ja to jestem maniak internetowy takze wiekszosc czasu spedzam w domu i nie wychodze na slonce a jak wychodze to twarz chronie.Ogolnie polecam kwasy-pamietam swoja cere z czasow gdy je stosowalam-byla napieta i gladka-musze sie zmusic do ponownego ich stosowania i nie zwracac uwagi na pojawiajace sie pryszce na poczatku.

Ale zasmiecamy Adze watek hihi


Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2005-10-11 o 01:32
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-11, 05:23   #26
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Jesiennie

zaśmiecajmy
przy kwasach filtry sa niezbędne, inaczej nabawimy się paskudnych plam i przeparwień od słońca- na kosmetyczce jak i w artykułach o kwasach na stronie głównej jest to szeroko opisane
Majka, wiele osób reaguje tak na kwasy, że je wysypuje. Mnie po Effaclarze i Differinie wysypało bardzo. Krem "wyciąga" wszelkie paskudztwa na zewnątrz i może to trwać ok 2 tygodni (w moim przypadku było to 21 dni).
Teraz , zanim kupię krem z kwasami używam płatków ANEW z kwasem glikolowym i już czuję że na czole mnie coś swędzi ale nie zrezygnuję, bo zaparłam się przeżyć ten okres wysypu-potem rezultaty są znakomite. Ubiegłej jesieni przeprowadziłam taką kurację (tylko słabszymi) i do lata cieszyłam się prawie nieskazitelną cerą, czasami coś wyskoczyło ale generalnie było ok. Sam koloryt pięknie się wyrównał, dla samego tego efektu warto przeprosić się z kwasami.
Sabi, czyli Lysanel jest dobry dla Ciebie? Zamierzasz kupić? Ja nadal nie wiem czy spróbować z Diacnealem czy właśnie Lysanelem Active. Ceny podobne, tego drugiego jest o 10 ml więcej, ale w zasadzie nie o to chodzi. Zresztą
Ewa pisała mi że Lysanel jest lepszy w przypadku tłustej skóry-ogranicza przetłuszczanie,trądzik. Diacneal poprawia zwartość skóry, wygładza i przy okazji likwiduje wypryski.

Ale dylematy
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-11, 07:08   #27
Aneciak
Zadomowienie
 
Avatar Aneciak
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Limerick/Łódź
Wiadomości: 1 019
GG do Aneciak
Dot.: Jesiennie

a może ja powinnam zastanowić się nad kwasami???22 latka to nie jest za wcześnie?? heheheh

Aguś- podobujesz mi się w tym "wydaniu" jesiennym... ale skupię się nad włoskami: BARDZO DOBRZE WYGLĄDASZ Z GRZYWECZKĄ NA BOK (więc "...noś noś noś długie włosy...."
__________________
Aneciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-11, 07:40   #28
Kamikitten
Zadomowienie
 
Avatar Kamikitten
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 855
Dot.: Jesiennie

Wygladasz naprawdę bardzo jesiennie Podoba mi sie makijaż oczu ,zwłaszcza cień, jest super
No i pozazdrościć cery, aż sie wieżyć nie chce że jesteś bez podkładu

PS. Teraz zauważyłam, że to moja 100 wiadomość!
__________________
If it's worth doing, it's worth overdoing.
Kamikitten jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-11, 09:46   #29
tanzanit
Wtajemniczenie
 
Avatar tanzanit
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 639
Dot.: Jesiennie

Aga jak zwykle perfekcyjnie Bardzo mi sie ostatnio podoba twoj image. Jakos tak wyszlachetnialas (nie zebys byla przedtem nieszlachetna ). Mam nadziej ze wiesz o co chodzi . Stalas sie jakas taka swiadoma swojej kobiecosci w klasycznej formie.

Podziwiam tez ze mimo braku podkladu tak dobrze wygladasz, szczegolnie ze lato juz za nami i wtedy roznie to bywa z cera.


A co do kwasow to mi by sie tez pewnie przydaly ale sie boje stosowania
tanzanit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-11, 11:12   #30
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Dot.: Jesiennie

Hej Aga, dawno sie nie wypowiadalam na MM, bo jakos... nie mialam wiele do powiedzenia... Dzisiaj zajrzalam po przerwie i... hmm, jakos tak smutno wygladasz... Powiem szczerze - bardziej podobasz mi sie w makijazach w kolorach pastelowych, nie ciemnych takich "jesiennych"...
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:59.