Plotkowanie, dieta, ruch- to jędrna pupa, smukłe uda i płaski brzuch cz.VIII - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-22, 13:05   #61
Kalioope
Raczkowanie
 
Avatar Kalioope
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Czerwona Torebka
Wiadomości: 487
Dot.: Plotkowanie, dieta, ruch- to jędrna pupa, smukłe uda i płaski brzuch cz.VIII

No już nie ma bo nie chce i nie mogę bo mam lek w zebie na trzy tygodnie, wiec musze na niego uwazac i chyba przejdę na dietę płynną
__________________
Muszę być silna!

78kg... 70kg... 64kg...--->cel 58/60kg
Kalioope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-22, 13:22   #62
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Plotkowanie, dieta, ruch- to jędrna pupa, smukłe uda i płaski brzuch cz.VIII

Butterfly dużo, 20 kg a do końca mam jeszcze 2 miesiące.
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-22, 13:25   #63
ewullka87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 472
Dot.: Plotkowanie, dieta, ruch- to jędrna pupa, smukłe uda i płaski brzuch cz.VIII

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;53196637]Butterfly dużo, 20 kg a do końca mam jeszcze 2 miesiące.[/QUOTE]

Polowa ci z tego pewnie spadnie po porodzie.
ewullka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-22, 14:25   #64
ruciaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ruciaaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 3 435
Dot.: Plotkowanie, dieta, ruch- to jędrna pupa, smukłe uda i płaski brzuch cz.VIII

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;53196637]Butterfly dużo, 20 kg a do końca mam jeszcze 2 miesiące.[/QUOTE]

A masz już wszystko gotowe na jego przyjście?
__________________
KWIECIEŃ 2016 610/1000

Grudzień 630/1000
Listopad 300/1000
Październik 300/1000
Wrzesień 402/1000
Sierpień 185/1000
Lipiec 700/1000

Czerwiec: 845/1000

Maj: 1006/1000
Kwiecień: 1273/1000
Marzec : 1090/1000
Luty: 1005/1000
ruciaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-22, 15:36   #65
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Plotkowanie, dieta, ruch- to jędrna pupa, smukłe uda i płaski brzuch cz.VIII

Zostało poskręcać meble, kupić materac i wanienkę, kilka pierdoł i tak

Wysłane z Soniacza za pomocą Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-22, 15:36   #66
agafisia
Zakorzenienie
 
Avatar agafisia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 517
Dot.: Plotkowanie, dieta, ruch- to jędrna pupa, smukłe uda i płaski brzuch cz.VIII

hejka
neska gdzie jesteśśśśś????

butterfly-
to faktycznie durna baba-jak jej płacą to ma to gdzieś...
biedna ty z tą pracą tż już niedługo się może się coś zmieni...
aza-a no dałam czadu...tylko mi dłonie spuchły-tak jak przy wysokiej temperaturze i palce u stóp mi lekko drętwieją od stepperka...nie wiem czemu??
rucia-haha ja już sobie wyobraziłam jakąś depilację tu i tam:P
a jak tam twój randkowicz?? wrócił już do domu? fajnie było?
jovisse-eee to trzeba się brać za siebie bo na zimę zawsze nam przybywa a tu z dziewczynami można spiąc tyłek
kaliope-uważaj mała bo może jest kolega zwyczajnie miły...
drożdżówki to samo zuo zaraz się odłożą tam gdzie nie powinny
stokrotka-biedo kochana nie masz jakiś sposobów na zaparcia? jakiś owoc, aktivia,owsianka...ja kiedyś brałam błonnik w tabletkach-fajna rzecz...
mmelissja-a co z ta twoją wagą?? może sie coś pod spód przykleiło hehe ale ci psikusa zrobiła-nie sprzątaj więcej
gryzelda-buzialek dla alexa będziemy mieli forumowe bejbe w grudniu

a propo ćwiczeń...ostatnio oglądałam cofnąć czas...tam trener mówił że nie wolno za dużo ćwiczyć- że muszą być przerwy. najlepiej jest 4 razy regularnie w ciągu tygodnia po minimum 30 minut. że jak się nie odpoczywa organizm jest zmęczony i że można nawet przytyć...taka ciekawostka
mi wczoraj puchły ręce od stepperka...jak marchewki...i drętwiały palce u stóp ale to pewnie od kręgosłupa...ale dziś nawet zakwasika nie mam
planuje na kolacje wypić koktajl bananowo-avokadowy i może znowu troszkę postepuje
__________________



agafisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-22, 15:43   #67
Kalioope
Raczkowanie
 
Avatar Kalioope
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Czerwona Torebka
Wiadomości: 487
Dot.: Plotkowanie, dieta, ruch- to jędrna pupa, smukłe uda i płaski brzuch cz.VIII

Agafisia dlatego nic sobie nie wmawiam a z drugiej strony wie co do niego czuje, więc chyba by tak nie robil...

Właśnie dowiedzialam się, ze podobam sie jednemu chlopakowi, wypytal o mnie część mojej wioski i znalazl mnie na fejsie :O nie jestem gotowa na nowe znajomości chyba. ; )
__________________
Muszę być silna!

78kg... 70kg... 64kg...--->cel 58/60kg
Kalioope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-22, 15:44   #68
bejata440
Zakorzenienie
 
Avatar bejata440
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Oberbayern
Wiadomości: 8 014
Dot.: Plotkowanie, dieta, ruch- to jędrna pupa, smukłe uda i płaski brzuch cz.VIII

Agafisia - chodzisz boso czy w butach na steperze?
oczywiscie ze to Prawda, ze nie powinno sie kataowac ciala codziennie (tej samej partii) wiec np. duzo szybciej osiagniesz efekty cwiczac brzuch 2x w tyg niz codziennie ja brzuch trenowalam tylko 1x w tyg, zeby w tali tez nie rosnac


Gryzelda - pokaz koniecznie gootwy pokoik.


Kaliope - tak, bole zebow, czy ekstrakcja osmek pomagaja schudnac
to jest skora czy tluszczyk to co wisi? smaruj i cwicz silowo!! zeby miesien tam sie pojawil.


lece do domu i ide biegac. odezwe sie jeszcze!
__________________
inst
bejata440 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-22, 15:44   #69
ewullka87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 472
Dot.: Plotkowanie, dieta, ruch- to jędrna pupa, smukłe uda i płaski brzuch cz.VIII

Cytat:
Napisane przez agafisia Pokaż wiadomość
hejka
neska gdzie jesteśśśśś????

butterfly-
to faktycznie durna baba-jak jej płacą to ma to gdzieś...
biedna ty z tą pracą tż już niedługo się może się coś zmieni...
aza-a no dałam czadu...tylko mi dłonie spuchły-tak jak przy wysokiej temperaturze i palce u stóp mi lekko drętwieją od stepperka...nie wiem czemu??
rucia-haha ja już sobie wyobraziłam jakąś depilację tu i tam:P
a jak tam twój randkowicz?? wrócił już do domu? fajnie było?
jovisse-eee to trzeba się brać za siebie bo na zimę zawsze nam przybywa a tu z dziewczynami można spiąc tyłek
kaliope-uważaj mała bo może jest kolega zwyczajnie miły...
drożdżówki to samo zuo zaraz się odłożą tam gdzie nie powinny
stokrotka-biedo kochana nie masz jakiś sposobów na zaparcia? jakiś owoc, aktivia,owsianka...ja kiedyś brałam błonnik w tabletkach-fajna rzecz...
mmelissja-a co z ta twoją wagą?? może sie coś pod spód przykleiło hehe ale ci psikusa zrobiła-nie sprzątaj więcej
gryzelda-buzialek dla alexa będziemy mieli forumowe bejbe w grudniu

a propo ćwiczeń...ostatnio oglądałam cofnąć czas...tam trener mówił że nie wolno za dużo ćwiczyć- że muszą być przerwy. najlepiej jest 4 razy regularnie w ciągu tygodnia po minimum 30 minut. że jak się nie odpoczywa organizm jest zmęczony i że można nawet przytyć...taka ciekawostka
mi wczoraj puchły ręce od stepperka...jak marchewki...i drętwiały palce u stóp ale to pewnie od kręgosłupa...ale dziś nawet zakwasika nie mam
planuje na kolacje wypić koktajl bananowo-avokadowy i może znowu troszkę postepuje
To prawda z tymi cwiczeniami. Minimum jeden dzien przerwy powinien byc. A najlepiej 2. Ja sobie weekend robie bez cwiczen. No chyba ze w tygodniu nie zrobilam to nadrabiam.
ewullka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-22, 15:50   #70
Butterfly_27
Zakorzenienie
 
Avatar Butterfly_27
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 740
Dot.: Plotkowanie, dieta, ruch- to jędrna pupa, smukłe uda i płaski brzuch cz.VIII

Cytat:
Napisane przez mmelisjaa Pokaż wiadomość
Butterfly hiszpański uwielbiam, uczyłam się go troszkę, bardzo mi się podobał i gdybym umiała angielski i niemiecki dobrze to bym wzięła się za hiszpański

Kaliope chyba często jest tak ze inni zauważają że jesteśmy chudsze niż nam się wydaje nie ma drożdżowy!

Ja dziś zjadłam dwa batoniki weganskie i orzeszki w karmelu ale mała paczka jednorazowa przy kasie chwyciłam to z takich grzechów...i jak tu żyć :-D
No nie ja tu wchodzę na wątek po jakąs motywację do jedzenia, a wy tu ciągle o słodyczach
Ja jak już opanuje niemiecki, przypomnę i powtórzę sobie angielski, może do francuskiego wrócę, kiedyś w szkole miałam to zabiorę się za hiszpański, strasznie mi się on podoba
Mam na sprechkursie babke która właśnie uczy się z nami niemieckiego i sama też w DE naucza hiszpańskiego


[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;53196637]Butterfly dużo, 20 kg a do końca mam jeszcze 2 miesiące.[/QUOTE]
TO nie dużo, ja to pobiłam rekord, przytyłam w ciąży 32kg A wagi do dzisiaj nie uzyskałam z przed ciąży

Cytat:
Napisane przez agafisia Pokaż wiadomość
hejka
butterfly-[/B]to faktycznie durna baba-jak jej płacą to ma to gdzieś...
biedna ty z tą pracą tż już niedługo się może się coś zmieni...


a propo ćwiczeń...ostatnio oglądałam cofnąć czas...tam trener mówił że nie wolno za dużo ćwiczyć- że muszą być przerwy. najlepiej jest 4 razy regularnie w ciągu tygodnia po minimum 30 minut. że jak się nie odpoczywa organizm jest zmęczony i że można nawet przytyć...taka ciekawostka
mi wczoraj puchły ręce od stepperka...jak marchewki...i drętwiały palce u stóp ale to pewnie od kręgosłupa...ale dziś nawet zakwasika nie mam
planuje na kolacje wypić koktajl bananowo-avokadowy i może znowu troszkę postepuje
Buuu nawet się już nie wypowiadam o pracy TŻta, wczoraj mi mówi, że wszystko się wyjaśni dopiero pod koniec roku No chyba się zastrzelę
Ja miałam 3 dni przerwy to mogę znowu ćwiczyć

Przetestowałam dzisiaj bieżnie, najpierw pobiegałam sobie na niej przez 25min, ze średnią prędkością 8,1km/h, wyszło mi 3,4km, myślałam że z niej zlecę. Dziwne to uczucie, bo na dworze biegam z prędkością 9,5-11km/h a tutaj przy 8 pot się lał jak cholera, pewnie przez to , że w domu to za ciepło A potem testowałam sobie wgrane na tej bieżni programy, przetestowałam 4 z 12programów. Myślałam, że to są programy do biegania, jakieś interwały a te pierwsze 3 to są interwały ale do chodzenia, nic się nie zmachałam. W sumie na bieżni zrobiłam tylko 9,8km w 100min
Butterfly_27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-22, 15:53   #71
ewullka87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 472
Dot.: Plotkowanie, dieta, ruch- to jędrna pupa, smukłe uda i płaski brzuch cz.VIII

Cytat:
Napisane przez Butterfly_27 Pokaż wiadomość
No nie ja tu wchodzę na wątek po jakąs motywację do jedzenia, a wy tu ciągle o słodyczach
Ja jak już opanuje niemiecki, przypomnę i powtórzę sobie angielski, może do francuskiego wrócę, kiedyś w szkole miałam to zabiorę się za hiszpański, strasznie mi się on podoba
Mam na sprechkursie babke która właśnie uczy się z nami niemieckiego i sama też w DE naucza hiszpańskiego



TO nie dużo, ja to pobiłam rekord, przytyłam w ciąży 32kg A wagi do dzisiaj nie uzyskałam z przed ciąży


Buuu nawet się już nie wypowiadam o pracy TŻta, wczoraj mi mówi, że wszystko się wyjaśni dopiero pod koniec roku No chyba się zastrzelę
Ja miałam 3 dni przerwy to mogę znowu ćwiczyć

Przetestowałam dzisiaj bieżnie, najpierw pobiegałam sobie na niej przez 25min, ze średnią prędkością 8,1km/h, wyszło mi 3,4km, myślałam że z niej zlecę. Dziwne to uczucie, bo na dworze biegam z prędkością 9,5-11km/h a tutaj przy 8 pot się lał jak cholera, pewnie przez to , że w domu to za ciepło A potem testowałam sobie wgrane na tej bieżni programy, przetestowałam 4 z 12programów. Myślałam, że to są programy do biegania, jakieś interwały a te pierwsze 3 to są interwały ale do chodzenia, nic się nie zmachałam. W sumie na bieżni zrobiłam tylko 9,8km w 100min
Ja w pierwszej 25, w drugiej 5, ale musialam byc na ostrej, katorzniczej diecie i potem dopadlo mnie jo-jo.
ewullka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-22, 15:56   #72
Butterfly_27
Zakorzenienie
 
Avatar Butterfly_27
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 740
Dot.: Plotkowanie, dieta, ruch- to jędrna pupa, smukłe uda i płaski brzuch cz.VIII

Cytat:
Napisane przez bejata440 Pokaż wiadomość
Agafisia - chodzisz boso czy w butach na steperze?
oczywiscie ze to Prawda, ze nie powinno sie kataowac ciala codziennie (tej samej partii) wiec np. duzo szybciej osiagniesz efekty cwiczac brzuch 2x w tyg niz codziennie ja brzuch trenowalam tylko 1x w tyg, zeby w tali tez nie rosnac

Kaliope - tak, bole zebow, czy ekstrakcja osmek pomagaja schudnac
to jest skora czy tluszczyk to co wisi? smaruj i cwicz silowo!! zeby miesien tam sie pojawil.
A to na stepperze też się chodzi w butach? Ja jedynie na bieżnię wskakuję w butach
Ooo tak, jak mi wycinała z 8mki tzw kapturek, to mi szczęka spuchła na prawie 1,5 tygodnia i jeść nie umiałąm, wtedy napewno schudłam
Cytat:
Napisane przez ewullka87 Pokaż wiadomość
To prawda z tymi cwiczeniami. Minimum jeden dzien przerwy powinien byc. A najlepiej 2. Ja sobie weekend robie bez cwiczen. No chyba ze w tygodniu nie zrobilam to nadrabiam.
Ja robię tak samo, niedziele mam zawsze wolne, sobote czasami albo zamiast soboty środy

---------- Dopisano o 16:56 ---------- Poprzedni post napisano o 16:53 ----------

Cytat:
Napisane przez ewullka87 Pokaż wiadomość
Ja w pierwszej 25, w drugiej 5, ale musialam byc na ostrej, katorzniczej diecie i potem dopadlo mnie jo-jo.
A ja przytyłam tak dużo, bo wmuszali we mnie 2 obiady No jedz, przecież trzeba za dwóch jeść. Ja jestem niska i ważyłam przed ciążą 48kg, to było w sam raz, nie byłam chuda, a w ciąży dobiłam do równych 80kg, po zostało mi 71kg, potem powoli mi spadło do 65kg i znowu ciążą i znowu dokładnie do 80kg dobiłam i po zeszłam do 65, no i teraz się męczę Chciałabym ważyć 52kg, teraz mam szersze biodra to moja dawna waga byłaby za niska, tak więc myślę, że te 52kg lub 50kg byłoby w sam raz
Butterfly_27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-22, 16:20   #73
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Dot.: Plotkowanie, dieta, ruch- to jędrna pupa, smukłe uda i płaski brzuch cz.VIII

Butterfly wow. Zniechecacie mnie mimo że jestem do dzieci już i tak zniechęcona. Masakra... ale ja sądzę że mój TŻ będzie we mnie wpychac jedzenie. Teraz ciągle mówi ze go oszukuje ze się nie najadam żołądek mi się skurczył i taki efekt. Woec w ciąży czuje ze będzie nadopiekuńczy

Jestem wymięta. Grzesze. Mam złe dni.
Co do zaparć to najlepiej działały owoce. Ale nie jest tak źle. Choć mam nadzieje ze przespie ta noc. Z newsów to kości wołają o ruch. Jak nie mam ruchu to biodra mnie bolą. Wiec dziś coś poczynie mam nadzieje. Rano zaliczyłam bieg na autobus !

I Neska i Kot tez zginęły.. halo
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-22, 16:26   #74
Kalioope
Raczkowanie
 
Avatar Kalioope
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Czerwona Torebka
Wiadomości: 487
Dot.: Plotkowanie, dieta, ruch- to jędrna pupa, smukłe uda i płaski brzuch cz.VIII

Cytat:
Napisane przez bejata440 Pokaż wiadomość
Kaliope - tak, bole zebow, czy ekstrakcja osmek pomagaja schudnac
to jest skora czy tluszczyk to co wisi? smaruj i cwicz silowo!! zeby miesien tam sie pojawil.
Dokładnie
Jakbyś na mnie spojrzala to w sumie nie widać, że coś jest nie tak ale jak przyjrzeć się bliżej... Wydaje mi się, że raczej skóra, schudłam 13 kg
__________________
Muszę być silna!

78kg... 70kg... 64kg...--->cel 58/60kg
Kalioope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-22, 16:37   #75
Mo_Nika
szamanka
 
Avatar Mo_Nika
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 7 135
Dot.: Plotkowanie, dieta, ruch- to jędrna pupa, smukłe uda i płaski brzuch cz.VIII

No dobra laseczki, chyba czas najwyższy wrócić... to co ja ostatnio wyprawiam ze swoją dietą to jakaś wielka masakra...
mało jem, za mało i za dużo rzeczy gotowych, za mało warzyw, za mało różnorodnie, na siłownię też mam mniej czasu, bo bardzo dużo pracowałam ostatnio, a nawet jak nie pracowałam to albo podupadałam na zdrowiu, albo musiałam wyjechać do rodzinnego miasta...
Nie ważyłam się już dawno, muszę się w końcu ogarnąć...

Niestety, jakoś obecnie mało osób stąd kojarzę...
__________________
Jet set top zip pale blue szuka nowego domu
Selma messenger medium pearl grey grommet też
Mo_Nika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-22, 16:40   #76
mmelisjaa
Rozeznanie
 
Avatar mmelisjaa
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 832
Dot.: Plotkowanie, dieta, ruch- to jędrna pupa, smukłe uda i płaski brzuch cz.VIII

Agafisia :-D wstrząs mi taki psychiczny zrobiła specjalnie :-D żebym za dużo nie jadła


A własnie! Ćwiczyłam Mel B posladeczki. Jestem z siebie dumna że się zmobilizowalam nawet do takiej małej rzeczy :Oklaski:

Butterfly ćwiczymy Twoja silna wole na siłowni raz biegałam na bieżni okolo 15minut i Przeszłam na orbitrek, bieganie daje fajne efekty ja zawsze niebiegajaca jakoś mi ciężko zawsze, za mocna grawitacja

Stokrotko dbaj o siebie, może medytacja? Z tym stresem też Cię rozumiem mi okropnie teraz lecą włosy, problemy jelitowe, i że skóra właśnie musze w tygodniu iść do dermatolog także kochana trzymaj się i relaksu dużo :róża:
__________________
Przeszłości już nie ma, przyszłości jeszcze nie ma, jest tylko teraz. Tu i teraz możesz coś zmienić.
Tylko od Ciebie zależy jakiego wyboru dokonasz

"Bo w życiu nie chodzi o to by przeczekać burzę, lecz by nauczyć się tańczyć w deszczu"
mmelisjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-22, 17:14   #77
ewullka87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 472
Dot.: Plotkowanie, dieta, ruch- to jędrna pupa, smukłe uda i płaski brzuch cz.VIII

Cytat:
Napisane przez Butterfly_27 Pokaż wiadomość
A to na stepperze też się chodzi w butach? Ja jedynie na bieżnię wskakuję w butach
Ooo tak, jak mi wycinała z 8mki tzw kapturek, to mi szczęka spuchła na prawie 1,5 tygodnia i jeść nie umiałąm, wtedy napewno schudłam


Ja robię tak samo, niedziele mam zawsze wolne, sobote czasami albo zamiast soboty środy

---------- Dopisano o 16:56 ---------- Poprzedni post napisano o 16:53 ----------



A ja przytyłam tak dużo, bo wmuszali we mnie 2 obiady No jedz, przecież trzeba za dwóch jeść. Ja jestem niska i ważyłam przed ciążą 48kg, to było w sam raz, nie byłam chuda, a w ciąży dobiłam do równych 80kg, po zostało mi 71kg, potem powoli mi spadło do 65kg i znowu ciążą i znowu dokładnie do 80kg dobiłam i po zeszłam do 65, no i teraz się męczę Chciałabym ważyć 52kg, teraz mam szersze biodra to moja dawna waga byłaby za niska, tak więc myślę, że te 52kg lub 50kg byłoby w sam raz
Ja tez sie dobrze czulam przy 47-48 kg. A teraz 50-52 mi starczy. Czyli mamy pidobne cele 😃
ewullka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-22, 18:47   #78
bejata440
Zakorzenienie
 
Avatar bejata440
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Oberbayern
Wiadomości: 8 014
Dot.: Plotkowanie, dieta, ruch- to jędrna pupa, smukłe uda i płaski brzuch cz.VIII

Hej hej hej ale my zmotywowane jesteśmy nie ma co!

Po pracy wyszłam na wybieganie ale skończyłam wcześniej niz zamierzałam. Było za ciemno za zimno i zwyczajnie sie bałam mimo ze miałam latarkę 6,2km wyszło: podbiegi i zbiegi. Rewelacyjna trasa do treningow.
Leżę wlasnie w wannie, a kolacje zlecilam swojemu kochankowi.

PS znowu jadłam pierniczki

Mmelisja dupke ćwiczyć to ważna rzecz! Brawo. ja tez na siłowni wybieram orbitrek zamiast bieżni. Bieżnia czasem do interwałów albo do marszu pod gore.
Mi rownież okropnie włosy lecą ;( jest mi przykro bo pięknie rosły. Łykam drożdże piwne teraz.. I używam "dobrych"kosmetyków.. Ale tak jak mówisz - stres, zmęczenie robi swoje.

Kaliope - nie widze tego , najlepiej jakbyś chwyciła skore w dwa palce zrobiła zdjecie i pokazała . ale obojętnie co by nie było - moja odpowiedz brzmi : trening siłowy.

Tak Butterfly - boso to można chodzić na dworze ale nie na maszynach obuwie!!
Przykro mi z ta tz praca ;(

Apropo jezykow - ja doszlifuje niemiecki maksymalnie z czasem i poprawie angielski w listopadzie teraz ;p bo mamy gości z wielkiej Brytanii dla których prowadzę badania - wiec fajnie jakbym sie luźno dogadała ;D

O Boże jak mi dobrze w tej wannie
__________________
inst
bejata440 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-22, 20:12   #79
agafisia
Zakorzenienie
 
Avatar agafisia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 517
Dot.: Plotkowanie, dieta, ruch- to jędrna pupa, smukłe uda i płaski brzuch cz.VIII

beatka-z wanny piszesz? to poważnie z tym twoim tżtem??
coś ty ja nigdy w butach nie ćwiczyłam...a stopy od niedawna mi drętwieją i po pół godziny dopiero...
buttefly-o kurcze...to lipa....bez sesnu miało się wyjaśnić teraz...będą go tak zwodzić jeszcze długo coś tak czuję....
mmelisjaa-może to jakiś sposób na zrzucenie kg
monika-jak będziesz więcej pisać to szybko załapiesz kto jest kto
kaliope-a fajny ten chłopak? może trzeba wzbudzić trochę zazdrości żeby ten twój zareagował:P

ja się ożłopałam koktailu z jabłka banana i awokado...i nie chce mi sie juz ruszać miałam niedojrzałe awokado-gorzko mi teraz...
__________________



agafisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-22, 20:54   #80
mmelisjaa
Rozeznanie
 
Avatar mmelisjaa
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 832
Dot.: Plotkowanie, dieta, ruch- to jędrna pupa, smukłe uda i płaski brzuch cz.VIII

Beatka no właśnie, tez zapuszczam włosy.

A tz wrócił i mówi że był w trzech sklepach bo chciał mi batony weganskie kupić, ale nigdzie nie było :-D całe szczęście

Myślałam że więcej naskrobalyscie.
__________________
Przeszłości już nie ma, przyszłości jeszcze nie ma, jest tylko teraz. Tu i teraz możesz coś zmienić.
Tylko od Ciebie zależy jakiego wyboru dokonasz

"Bo w życiu nie chodzi o to by przeczekać burzę, lecz by nauczyć się tańczyć w deszczu"
mmelisjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-22, 22:56   #81
Kalioope
Raczkowanie
 
Avatar Kalioope
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Czerwona Torebka
Wiadomości: 487
Dot.: Plotkowanie, dieta, ruch- to jędrna pupa, smukłe uda i płaski brzuch cz.VIII

Agafisia nie wiem widzialam go dwa razy w przelocie ale coraz więcej osób mi mówi, że o mnie pyta a 'ten mój' to wątpię żeby się zainteresował. Lubię kiedy to facet zabiega o kobietę, ten mi trochę zaimponowal :P nie potrafię nawet opisać jak wygląda ale dziś go widziałam i jak tylko na mnie spojrzał to wiedziałam, że to on. No normalnie jakby chcial przewiercic mnie na wylot wzrokiem :O zobaczymy jak akcja potoczy sie dalej

Uwaga jestem mistrzem. Wkurzylam się dziś i właśnie dokonczylam resztę chipsow z kiedyś tam i pije piwo za chwilę znów będę gruba
Ja jeszcze ze dwie godzinki posiedzę a Wam dobranoc
__________________
Muszę być silna!

78kg... 70kg... 64kg...--->cel 58/60kg
Kalioope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-22, 23:01   #82
Kalioope
Raczkowanie
 
Avatar Kalioope
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Czerwona Torebka
Wiadomości: 487
Dot.: Plotkowanie, dieta, ruch- to jędrna pupa, smukłe uda i płaski brzuch cz.VIII

Bejata na zdjęciach widać tylko trochę, no i zdjęcia robione wieczorem. Jak się złape za skórę to wygląda to gorzej :/ sory za jakość ale nie dorobilam się jeszcze nowego lustra w nowej chalupie i korzystam z tego co mam po prostu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1445551163498.jpg (32,5 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1445551180634.jpg (50,5 KB, 6 załadowań)
__________________
Muszę być silna!

78kg... 70kg... 64kg...--->cel 58/60kg
Kalioope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-23, 04:03   #83
Promyk03
Zakorzenienie
 
Avatar Promyk03
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 25 590
Dot.: Plotkowanie, dieta, ruch- to jędrna pupa, smukłe uda i płaski brzuch cz.VIII

Hejka ja do pracy idę wczoraj nie cwiczylam.miałam zły dzien ostatnio mam jesienna depreche chyba nic.mnie nie cieszy do tego mam znów bolesna połowę cyklu
__________________
13.09.2008
1.05.2014
06.01.2016


Cieszę się życiem

książki :
2016- 31
2015- - 56


-14 kg
Promyk03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-23, 07:49   #84
Butterfly_27
Zakorzenienie
 
Avatar Butterfly_27
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 740
Dot.: Plotkowanie, dieta, ruch- to jędrna pupa, smukłe uda i płaski brzuch cz.VIII

Cytat:
Napisane przez stokrotenka18 Pokaż wiadomość
Butterfly wow. Zniechecacie mnie mimo że jestem do dzieci już i tak zniechęcona. Masakra... ale ja sądzę że mój TŻ będzie we mnie wpychac jedzenie. Teraz ciągle mówi ze go oszukuje ze się nie najadam żołądek mi się skurczył i taki efekt. Woec w ciąży czuje ze będzie nadopiekuńczy

Jestem wymięta. Grzesze. Mam złe dni.
Co do zaparć to najlepiej działały owoce. Ale nie jest tak źle. Choć mam nadzieje ze przespie ta noc. Z newsów to kości wołają o ruch. Jak nie mam ruchu to biodra mnie bolą. Wiec dziś coś poczynie mam nadzieje. Rano zaliczyłam bieg na autobus !
Haha bieg na autobus, ja takich ćwiczeń zaliczałam kiedyś wiele, a odkąd mieszkam w De to nawet nie wiem co to autobus
Teraz robią badania na ciąże cukrzycową, także nikt ci nie pozwoli za dużo przytyć

Cytat:
Napisane przez mmelisjaa Pokaż wiadomość
Agafisia :-D wstrząs mi taki psychiczny zrobiła specjalnie :-D żebym za dużo nie jadła


A własnie! Ćwiczyłam Mel B posladeczki. Jestem z siebie dumna że się zmobilizowalam nawet do takiej małej rzeczy :Oklaski:

Butterfly ćwiczymy Twoja silna wole na siłowni raz biegałam na bieżni okolo 15minut i Przeszłam na orbitrek, bieganie daje fajne efekty ja zawsze niebiegajaca jakoś mi ciężko zawsze, za mocna grawitacja
Uwielbiam ćwiczyć Mel B pośladki, moje naj naj ćwiczenia Mimo, że na swoje pośladki nie narzekam, to jedyny mój atut
Ja wczoraj jak zeszłąm z tej bieżni to myślałam, że się przewrócę, to dziwne uczucie i grawitacja Czułam się jakbym coś wypiła

Cytat:
Napisane przez ewullka87 Pokaż wiadomość
Ja tez sie dobrze czulam przy 47-48 kg. A teraz 50-52 mi starczy. Czyli mamy pidobne cele 😃
A ile masz wzrostu? Ja mam tylko 161-162 jak się wyciągnę Taki ze mnie krasnal

Cytat:
Napisane przez bejata440 Pokaż wiadomość
Hej hej hej ale my zmotywowane jesteśmy nie ma co!

Po pracy wyszłam na wybieganie ale skończyłam wcześniej niz zamierzałam. Było za ciemno za zimno i zwyczajnie sie bałam mimo ze miałam latarkę 6,2km wyszło: podbiegi i zbiegi. Rewelacyjna trasa do treningow.
Leżę wlasnie w wannie, a kolacje zlecilam swojemu kochankowi.

PS znowu jadłam pierniczki

Mmelisja dupke ćwiczyć to ważna rzecz! Brawo. ja tez na siłowni wybieram orbitrek zamiast bieżni. Bieżnia czasem do interwałów albo do marszu pod gore.
Mi rownież okropnie włosy lecą ;( jest mi przykro bo pięknie rosły. Łykam drożdże piwne teraz.. I używam "dobrych"kosmetyków.. Ale tak jak mówisz - stres, zmęczenie robi swoje.


Tak Butterfly - boso to można chodzić na dworze ale nie na maszynach obuwie!!
Przykro mi z ta tz praca ;(

Apropo jezykow - ja doszlifuje niemiecki maksymalnie z czasem i poprawie angielski w listopadzie teraz ;p bo mamy gości z wielkiej Brytanii dla których prowadzę badania - wiec fajnie jakbym sie luźno dogadała ;D
No właśnie przez to, że jest ciemno ja zrezygnowałam z biegania na dworze. Ja mogę tylko w godzinach 5.30 do maks 6.40 albo po 17.30 a wtedy też jest ciemno. Uwielbiam biegać na dworze, jednak narazie pomęczę trochę bieżnie
Ja ci dam pierniczki
A takie ćwiczenia jak np z Melką to też w obuwiu ćwiczycie? Ja tylko biegam na bieżni lub dworze w obuwiu, a reszte w skarpetkach lub na boso No chyba że są to jakieś mocniejsze ćwiczenia, jak Killer Chodakowskiej, to wtedy też zakładam obuwie, ale już jej wieki nie ćwiczyłam
Aaa i nie pisz z wanny, bo ci komórka wpadnie i ją utopisz
Butterfly_27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-23, 07:50   #85
Butterfly_27
Zakorzenienie
 
Avatar Butterfly_27
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 740
Dot.: Plotkowanie, dieta, ruch- to jędrna pupa, smukłe uda i płaski brzuch cz.VIII

Cytat:
Napisane przez agafisia Pokaż wiadomość
[B]
coś ty ja nigdy w butach nie ćwiczyłam...a stopy od niedawna mi drętwieją i po pół godziny dopiero...
buttefly-o kurcze...to lipa....bez sesnu miało się wyjaśnić teraz...będą go tak zwodzić jeszcze długo coś tak czuję....

ja się ożłopałam koktailu z jabłka banana i awokado...i nie chce mi sie juz ruszać miałam niedojrzałe awokado-gorzko mi teraz...
Ehh ciii coś czuję, że nastąpi jakaś zmiana w jego pracy, a właściwie w jego podchodzeniu do pracy Aaa i dostałam wczoraj RÓŻYCZKI
Awokado w życiu nie jadłam, nie lubię takich innych egzotycznych owoców, no chyba, że liczi

Cytat:
Napisane przez Kalioope Pokaż wiadomość
Agafisia nie wiem widzialam go dwa razy w przelocie ale coraz więcej osób mi mówi, że o mnie pyta a 'ten mój' to wątpię żeby się zainteresował. Lubię kiedy to facet zabiega o kobietę, ten mi trochę zaimponowal :P nie potrafię nawet opisać jak wygląda ale dziś go widziałam i jak tylko na mnie spojrzał to wiedziałam, że to on. No normalnie jakby chcial przewiercic mnie na wylot wzrokiem :O zobaczymy jak akcja potoczy sie dalej

Uwaga jestem mistrzem. Wkurzylam się dziś i właśnie dokonczylam resztę chipsow z kiedyś tam i pije piwo za chwilę znów będę gruba
Ja jeszcze ze dwie godzinki posiedzę a Wam dobranoc
Oj nie ładnie, jak nie jedna je batony, druga pierniki to ty chipsy. Ooo fuj pewnie były takie już wywietrzałe, jak mogłaś to zjeść
I dobrze niech to facet sobie polata za tobą, a nie ty za nim

Cytat:
Napisane przez Promyk03 Pokaż wiadomość
Hejka ja do pracy idę wczoraj nie cwiczylam.miałam zły dzien ostatnio mam jesienna depreche chyba nic.mnie nie cieszy do tego mam znów bolesna połowę cyklu
Mam nadzieję, że dzisiaj jest już lepiej

Ja melduje zaliczone 115min rowerka, już wyprysznicowana, uczesana, spadam na kurs i WOCHENENDE
Butterfly_27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-23, 08:13   #86
bejata440
Zakorzenienie
 
Avatar bejata440
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Oberbayern
Wiadomości: 8 014
Dot.: Plotkowanie, dieta, ruch- to jędrna pupa, smukłe uda i płaski brzuch cz.VIII

Guten Morgen meine Damen! ja zaczelam dzien z kawa i z herbata z imbirem : moj Standard.


Promyk, milego piatku, w pracy! ja znowu przyszlam za pozno i bede musiala dluzej zostac, albo wyjde.. i w nastepnym tygodniu zrobie kilka nadgodzin na te twoje bolesne dni, co na to ginekolog?


Kaliope - piekna talia. a ta poduszeczka z przodu to tluszczyk, a pod spodem jest miesien ktory odkryjemy . Poradzimy sobie z tym!! bo z taka talia to brzusio bedzie mega :P skory pewnie tez jest wiecej czego nie widac, bo nie zlapalas sie za brzuch w dwa palce, ale jak sie zlapiesz (tam gdzie najwiecej luznej skory jest) to zmierz linijka ile cm trzymasz.
i masz fajny biust


mmelisja - ja sie obkupie jeszcze w witaminy i skrzyp i bede olejowac wlosy, i plukac w piwie i pic piwo no i lykam te drozdze piwne..


Agafisia - zakladaj butki , moze bedzie poprawa, o ile masz dobre buty dla swoich stopek. tak, pisze z iphone z wanny a moj kochanek nie nie Tz, ale robil kolacje. Nocuje u niego jeszcze do konca miesiaca Zrobil kolacje. Makaron z owocami morza. Tylko zamiast piperzy Cayenne uzyl cynamonu


Butterfly - buty wazna rzecz na treningu.. albo maksymalnie boso na miekkiej powierzchni - moje zdanie. fajnie ze masz kwiatuszki ;*
no to jestes 1 cm nizsza ode mnie
__________________
inst

Edytowane przez bejata440
Czas edycji: 2015-10-23 o 08:19
bejata440 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-23, 08:20   #87
ewullka87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 472
Dot.: Plotkowanie, dieta, ruch- to jędrna pupa, smukłe uda i płaski brzuch cz.VIII

Cytat:
Napisane przez Butterfly_27 Pokaż wiadomość
Haha bieg na autobus, ja takich ćwiczeń zaliczałam kiedyś wiele, a odkąd mieszkam w De to nawet nie wiem co to autobus
Teraz robią badania na ciąże cukrzycową, także nikt ci nie pozwoli za dużo przytyć


Uwielbiam ćwiczyć Mel B pośladki, moje naj naj ćwiczenia Mimo, że na swoje pośladki nie narzekam, to jedyny mój atut
Ja wczoraj jak zeszłąm z tej bieżni to myślałam, że się przewrócę, to dziwne uczucie i grawitacja Czułam się jakbym coś wypiła


A ile masz wzrostu? Ja mam tylko 161-162 jak się wyciągnę Taki ze mnie krasnal


No właśnie przez to, że jest ciemno ja zrezygnowałam z biegania na dworze. Ja mogę tylko w godzinach 5.30 do maks 6.40 albo po 17.30 a wtedy też jest ciemno. Uwielbiam biegać na dworze, jednak narazie pomęczę trochę bieżnie
Ja ci dam pierniczki
A takie ćwiczenia jak np z Melką to też w obuwiu ćwiczycie? Ja tylko biegam na bieżni lub dworze w obuwiu, a reszte w skarpetkach lub na boso No chyba że są to jakieś mocniejsze ćwiczenia, jak Killer Chodakowskiej, to wtedy też zakładam obuwie, ale już jej wieki nie ćwiczyłam
Aaa i nie pisz z wanny, bo ci komórka wpadnie i ją utopisz
Mam 160 cm

Ja tez nie wiem co to autobus od kiedy zamieszkalam w de. Jeszcze na wsi i tu bez samochodu nie idzie funkcjonowac.

Ja mialam cukrzyce ciazowa i to bardzo ostra, wrecz byly momenty ze slablam z glodu i ryczalam, glowa mnie ciagle bolala, krew szla z nosa, nie mialam na nic sily.niestety po porodzie jo- jo mnie dopadlo, jeszcze bylam taka wyglodzona ze sie rzucilam na jedzenie. Jeszcze przy kp to sie chcialo okropnie jesc, jak wstawalam w nocy karmic to sama magmum zajadalam, do slodkiego strasznie ciagnelo.
Przez to cukrzyce to boje sie miec wiecej dzieci bo albo umrzec z glodu albo na hiperglikemie.

---------- Dopisano o 08:20 ---------- Poprzedni post napisano o 08:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Butterfly_27 Pokaż wiadomość
Ehh ciii coś czuję, że nastąpi jakaś zmiana w jego pracy, a właściwie w jego podchodzeniu do pracy Aaa i dostałam wczoraj RÓŻYCZKI
Awokado w życiu nie jadłam, nie lubię takich innych egzotycznych owoców, no chyba, że liczi


Oj nie ładnie, jak nie jedna je batony, druga pierniki to ty chipsy. Ooo fuj pewnie były takie już wywietrzałe, jak mogłaś to zjeść
I dobrze niech to facet sobie polata za tobą, a nie ty za nim


Mam nadzieję, że dzisiaj jest już lepiej

Ja melduje zaliczone 115min rowerka, już wyprysznicowana, uczesana, spadam na kurs i WOCHENENDE
Avokado to nie smakuje jak owoc, troche taki trawiasty smak. Ja miksuje z jogurtem i mam taki sos do miesa.
Na tej diecie dopiero sie przekonalam do awokado.
ewullka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-23, 08:24   #88
BuryKotZPiwnicy
Zakorzenienie
 
Avatar BuryKotZPiwnicy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 12 118
Dot.: Plotkowanie, dieta, ruch- to jędrna pupa, smukłe uda i płaski brzuch cz.VIII

Czesc.
Co sie dzialo przez ostatnie 3 dni ?
Zachorowalam i bylam jak zombie.

🎀
__________________
Minimalizm. Rozsądek. Konsekwencja.

64,9 ... 64,0 ...58,0



BuryKotZPiwnicy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-23, 08:57   #89
mmelisjaa
Rozeznanie
 
Avatar mmelisjaa
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 832
Dot.: Plotkowanie, dieta, ruch- to jędrna pupa, smukłe uda i płaski brzuch cz.VIII

Hej


Butterfly ja z Mel B w skarpetkach, a orbitrek i bieżnia w butach bo inaczej mnie stopy bolą.

Beatka jem witaminy i omega 6 skrzyp też jadłam, tez olejuje włosy.
__________________
Przeszłości już nie ma, przyszłości jeszcze nie ma, jest tylko teraz. Tu i teraz możesz coś zmienić.
Tylko od Ciebie zależy jakiego wyboru dokonasz

"Bo w życiu nie chodzi o to by przeczekać burzę, lecz by nauczyć się tańczyć w deszczu"
mmelisjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-23, 09:19   #90
rombek
Wtajemniczenie
 
Avatar rombek
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Kraina Lodu
Wiadomości: 2 758
Dot.: Plotkowanie, dieta, ruch- to jędrna pupa, smukłe uda i płaski brzuch cz.VIII

Hej.

Nie odzywałam się przez ostatnie dni, bo byłam w głębokim dole
Zwaliło się na mnie mnóstwo złych rzeczy na uczelni i prywatnie i nie byłam w stanie tego ogarnąć.
Jadłam sam szajs i nie ćwiczyłam.
Na szczęście to tylko dwa dni, waga nie wzrosła mimo ton złych rzeczy, które pochłonęłam

Dzisiaj wracam do ćwiczeń i zaczynam powoli naprawiać żywienie. Nie czuję się jeszcze na siłach, by na 100% wejść w dobry rytm, ale trochę już się podniosłam.
Zacznę jednak inny program treningowy, tamten mi nie podszedł, a nie mam zamiaru się udręczać.
Będzie dobrze
__________________
rombek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-10 07:35:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:18.