Sukienka dla druhny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-10, 21:53   #1
aska_k9
Raczkowanie
 
Avatar aska_k9
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 108

Sukienka dla druhny


Pasuje, czy nie? Wybrac taka jak w zalaczniku, czy dłuższą? A jak juz to w jakim kolorze wstazka i cala sukienka? Kompletnie nie mam pomysłu... Zapomnialam dodac, mam ją zamiar szyć, wiec dodatkowe sugestie mile widziane.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SUKIENKA.jpg (4,2 KB, 215 załadowań)
aska_k9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 22:44   #2
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Sukienka dla druhny

Cytat:
Napisane przez aska_k9 Pokaż wiadomość
Pasuje, czy nie? Wybrac taka jak w zalaczniku, czy dłuższą? A jak juz to w jakim kolorze wstazka i cala sukienka? Kompletnie nie mam pomysłu... Zapomnialam dodac, mam ją zamiar szyć, wiec dodatkowe sugestie mile widziane.
fajna ale na pewno nie biała dobrać pod względem kolorowego motywu przewodniego - zwykle wybierane są 2 główne kolory wesela. Chyba powinna być lekko za kolano
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 23:17   #3
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Sukienka dla druhny

piękna... kiedyś się w niej zakochałam i siedzi sobie na moim dysku, w folderze z sukienkami

fakt, jeśli nie Twoje wesele, to raczej nie biała, ani tak jak na zdjęciu, kremowa. Jeśli wesele nie ma motywu przewodniego, to może coś z pasteli?
Nie opisałaś siebie, ale jeśli miałabym brać dla siebie [szara blondynka, typ kolorystyczny lato], to ze względu na porę roku uszyłabym coś w pastelach, np miętowy/seledynowy, pastelowa żółć, róż, koral.
A jeśli nie zależy Tobie na 'letnich kolorkach', to do tego kroju będzie dobrze wyglądać bordowy [odcień czerwonego wina], granat i czekoladowy brąz.

Szarfa, raczej ciemniejsza - optycznie wyszczupli talię, a w takiej sukience właśnie chodzi o efekt tali osy
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 06:37   #4
Skromal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 121
Dot.: Sukienka dla druhny

Cytat:
Napisane przez agata_slomka Pokaż wiadomość
piękna... kiedyś się w niej zakochałam i siedzi sobie na moim dysku, w folderze z sukienkami

fakt, jeśli nie Twoje wesele, to raczej nie biała, ani tak jak na zdjęciu, kremowa. Jeśli wesele nie ma motywu przewodniego, to może coś z pasteli?
Nie opisałaś siebie, ale jeśli miałabym brać dla siebie [szara blondynka, typ kolorystyczny lato], to ze względu na porę roku uszyłabym coś w pastelach, np miętowy/seledynowy, pastelowa żółć, róż, koral.
A jeśli nie zależy Tobie na 'letnich kolorkach', to do tego kroju będzie dobrze wyglądać bordowy [odcień czerwonego wina], granat i czekoladowy brąz.

Szarfa, raczej ciemniejsza - optycznie wyszczupli talię, a w takiej sukience właśnie chodzi o efekt tali osy
Dokładnie Nie biała i nie kremowa
Skromal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 07:56   #5
aska_k9
Raczkowanie
 
Avatar aska_k9
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 108
Dot.: Sukienka dla druhny

Zdaję sobie sprawę ze nie biała, ani kremowa Jestem brunetką, niebieskie oczy, typ kolorystyczny również lato, 167 cm wzrostu, budowa normalna. Dzięki dziewczyny za sugestie
aska_k9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 08:23   #6
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Sukienka dla druhny

zbyt duża to nie jesteś
ale nie szkodzi. Ubierz do niej koniecznie szpileczki. Ja wybrałabym takie jak w załączniku, czyli z odkrytymi bokami. Zabudowana jest tylko pięta i palce. Ładnie wydłużają sylwetkę i sa odpowiednio lekkie do takiej sukienki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg christian-louboutin-madame-claude-peep-toe-dorsay.jpg (18,7 KB, 17 załadowań)
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 08:28   #7
diamondy
Wtajemniczenie
 
Avatar diamondy
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 2 403
Dot.: Sukienka dla druhny

to jeszcze zależy czy chcesz pójść w kolorystykę która teraz jest modna, czy chcesz uniwersalnie, tak żeby jeszcze ją kiedyś założyć chociaż z tym zakładaniem jeszcze raz jest zazwyczaj tak, ze przestaje Ci się podobać i leży w szafie już do końca życia - ja tak miałam ze studniówkową - klasyczna niby, tulipan, granatowa oh oh a teraz jak założyłam to o matko
jeśli pierwsza opcja to wg mnie pastele - miętowy, koralowy czy kamel; jeśli druga to granat, szarość
jeszcze zależy od materiału z jakiego będziesz ją szyła
__________________
myślę sobie, że ta ZIMA musi kiedyś minąć, ZAZIELENI SIĘ!

już niedługo mgr dietetyki

WYSZUKIWARKA NIE BOLI


mów mi .
diamondy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-20, 17:19   #8
maszToCoChcesz
Zakorzenienie
 
Avatar maszToCoChcesz
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 4 220
Dot.: Sukienka dla druhny

taka taka taka idealna ♥
__________________
it's a fool's game
maszToCoChcesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-01, 14:59   #9
bajeczka000
Wtajemniczenie
 
Avatar bajeczka000
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 737
Dot.: Sukienka dla druhny

A widziałyście gdzieś podobną sukienkę? W czerwcu będę druhną i w tej się zakochałam
__________________


Cytat:
Napisane przez marrellic
Jeżeli Wizaż jest bezradny, to nic tylko skakać z mostu


bajeczka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-16, 17:28   #10
aska_k9
Raczkowanie
 
Avatar aska_k9
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 108
Dot.: Sukienka dla druhny

Podbijam wątek, okazało się, że koszt tej sukienki przerósł moje najśmielsze oczekiwania, ok. 5m sztucznego jedwabiu na sukienkę i ok. pół metra na pas to wydadek jakichś 500 zł, doliczając halkę, robociznę sukienka wyniosłaby mnie praktycznie 1000 zł
Szczerze powiedziawszy zastanawiałam się, czy aby napewno z niej zrezygnowac, bo rzeczywiscie jest piękna, ale co jak na żywo, uszyta mi sie nie spodoba? 1000 zł wyrzucę? Zastanawiałam się równiez nad zmianą materiału, ale to musze jeszcze jutro omówic z krawcową, moze jest cos tanszego.
Moim drugim wariantem jest ta sukienka w załączniku (najprawdopodobniej granatowa), z doszytym jakims pasem, tylko moim problemem (znowu) jest, czy ta sukienka nie jest czasem zbyt ciemna? Niby nie powinno się ubierać czarnych, białych itp sukienek To będzie lato, ale wiadomo, kolor na kamerze, czy zdjęciach może znaczaco odbiegac od rzeczywistego.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1580779207.jpg (50,9 KB, 26 załadowań)

Edytowane przez aska_k9
Czas edycji: 2011-05-16 o 17:32
aska_k9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:00.