Od jutra zaczynam, ktos ze mna ?:-) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-20, 21:21   #1
malinowa
Raczkowanie
 
Avatar malinowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 36

Od jutra zaczynam, ktos ze mna ?:-)


Do wakacji juz nie daleko ,a przynajmniej do pierwszych cieplych dni, milobyloby zalozyc chociazby krotkie spodenki wiec zaczynam diete po raz 3298742387 ... Moja zmora sa niestety weekendowe obzarstwa kiedy to spedzam czas z mezem a my cholernie lubimy pojesc Mam nadzieje ze ktos zacznie ze mna od juttra ,byloby fajnie sie powspierac

Oto moje zalozenia
Dieta:
1.3 jajka+2 kromki chleba razowego
2.serek wiejski light + jablko
3.piers z kurczaka + warzywo
4.serek wiejski light +pomidor

2 razy dziennie po 2 szt. thermo speed extreme + 4 razy w tygodniu cwiczenia ( po ok.1,5h. ). (do zzucenia mam 5-7 kg.)

Pozdrawiam dziewczynki i licze na pogaduchy z wami
__________________
Mam sile by walczyc nadal.
malinowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-20, 23:03   #2
anka85
Raczkowanie
 
Avatar anka85
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 86
Talking Dot.: Od jutra zaczynam, ktos ze mna ?:-)

Witaj Malinowa,ja moge zaczac z toba dietke od jutra podobnie jak ty zaczynalam juz setki razy i zawsze konczylo sie na 2 kg mniej ktore nastepnie odzyskiwalam .Moja najwieksza zmora sa slodycze-nie potrafie sie powstrzymac,potrafie nie jesc ich caly dzien,a na wieczor zjesc pol kilo wafelkow.
Moje zalozenia sa mniej-wiecej takie:
Dieta 1400kcal,mam zamiar odzwyczaic sie jesc slodycze(moze wkoncu sie uda),ograniczyc do minimum smazone potrawy,bialego chleba i buleczek nie jem juz jakis czas,makaron i maka zadko
3razy w tygodniu trening silowy i 2razy aerobowy,do tego dochodza codzienne 30minutowe spacery.
Mam nadzieje ze tym razem nam sie uda,co jakis czas bede sie meldowac jak mi idzie i czy przypadkiem nie zrezygnowalam...mam nadzieje ze nie zabraknie nam motywacji i silnej woli.Pozdrawiam
anka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 11:53   #3
nedvedzia
Rozeznanie
 
Avatar nedvedzia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 541
Dot.: Od jutra zaczynam, ktos ze mna ?:-)

Hejka Niooo to ja też sie przyłącze Ja mam zamiar byc na diecie 1000kcal<tez już poraz 4654567465343246;/;p> Ale kurde teraz coraz bliżej wiosny a trzeba jakoś wyglądac!!:P Mój zestaw wygląda mniej wiecej tak;

przed szkołą płatki z mlekiem - ok.150 kcal
w szkole 1-2 kapaki z ciemnego chleba z twarożkiem light + jabłuszko - koło 150 kcal

obiadek...nie mam pomysłu Wiec napewno albo jakaś kanapka albo coś w tym stylu- koło 120 kcal

a na kolacje żeby dobić do 1000 kcal<do tej pory mam zjedzone 420:P> taki 400 g kefirek Tak między 18-19 a jeśli chodzi o ćwiczenia to biegi/skakanka brzuszki i pompeczki;





poooozdro
nedvedzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 12:14   #4
bunny-pie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: bEckingham palace
Wiadomości: 3 034
Dot.: Od jutra zaczynam, ktos ze mna ?:-)

No to ja dolacze, tylko ze w druga strone Nie bic mnie
Udalo mi sie z 47 kg przytyc na 51kg (przy 1,72m) i wreszcie mam wieksze uda, biodra zawsze mialam bardzo kobiece ale nózki chude Teraz mi juz jeansy pasuja

Za to mam sadelko na brzuchu, wiec trenuje 6 Weidera.

Od dzisiaj bede regularnie jesc, sniadanie, obiad, kolacje i jeszcze jedna kolacje na noc.
No troche treningu na uda, zeby cellulit zniknal

Nie jest tak latwo jesc, jak sie nie jest glodnym, ale trza sie zmuszac
__________________
bunny-pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 12:36   #5
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Od jutra zaczynam, ktos ze mna ?:-)

Witam
Chętnie się do was dołączę.
Od niedawna odchudzamy sie razem z koleżankami z pracy, razem jest nam razniej.
Moja dieta polega narazie na zmianie sposobu odrzywiania, próbuję przejsć na warzywa i owoce, gotowane chude mięsa i ryby. Codziennie jem też activię, która reguluje pracę jelit, poprawiła mi sie troche przemiana materii
Stosując podobną metodę 2 lata temu udało mi się dużo schudnąć, tak naprawdę bez wyrzeczeń, bo zjadając opakowanie "warzyw z patelni" naprawdę byłam najedzona i nie korciło mnie żeby coś przegryzać między posiłkami. Mam nadzieję że tym razem tez mi się uda!
Pozdrawiam
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 15:53   #6
rob4cz3q
Zadomowienie
 
Avatar rob4cz3q
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 298
GG do rob4cz3q
Dot.: Od jutra zaczynam, ktos ze mna ?:-)

Cytat:
Napisane przez nedvedzia
Hejka Niooo to ja też sie przyłącze Ja mam zamiar byc na diecie 1000kcal<tez już poraz 4654567465343246;/;p> Ale kurde teraz coraz bliżej wiosny a trzeba jakoś wyglądac!!:P Mój zestaw wygląda mniej wiecej tak;

przed szkołą płatki z mlekiem - ok.150 kcal
w szkole 1-2 kapaki z ciemnego chleba z twarożkiem light + jabłuszko - koło 150 kcal

obiadek...nie mam pomysłu Wiec napewno albo jakaś kanapka albo coś w tym stylu- koło 120 kcal

a na kolacje żeby dobić do 1000 kcal<do tej pory mam zjedzone 420:P> taki 400 g kefirek Tak między 18-19 a jeśli chodzi o ćwiczenia to biegi/skakanka brzuszki i pompeczki;





poooozdro
nedvadzia popelniasz strasznie duży błąd. Na obiad nie jedz kanapki, która ma dużo kalorii i nie jest sycąca. Zjedz np. makaron z warzywami albo miesko z warzywami. Jedz posiłki mniej więcej reguralnie i nie rób ich za małych. Bo to tylko spowolni metabolizm. Na kolacje proponnuje coś lekkiego np jajko i kanpaka z twarożkiem.
rob4cz3q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 16:49   #7
agnieha_bb
Raczkowanie
 
Avatar agnieha_bb
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 72
GG do agnieha_bb
Cool Dot.: Od jutra zaczynam, ktos ze mna ?:-)

no wiec babeczki, ja juz mam tydzien diety za soba i 2 kilosy do przodu
a co robie takiego szczególnego?? no wiec pije tonami czerwona i zielona herbate bo mi strasznie zasmakowała, a one maja jakies takie zbawienne działanie ze zmniejszaja apetyt a do tego skakaneczka, 3 godzinki wf i dobrowolnie robione w domu wyciskajace siodme poty cwiczonka.... trzymam kciuki za was i wy trzymajcie za mnie
__________________
agnieha_bb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-21, 16:59   #8
SzAtYneCzkA
Raczkowanie
 
Avatar SzAtYneCzkA
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ZaDooopiE
Wiadomości: 34
Dot.: Od jutra zaczynam, ktos ze mna ?:-)

Moja propozycja od poniedziałku..Hm?? Bo jak cos sie mówi że JUTRO to zwykle nie wypali. Ja i tak zapraszam do mnie na http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=99670 Pomimo ze sem młodsza od was to sugestie swoja juz dałam że od poniedziałku hehe Jak chcecie PAaaPaPaaa
SzAtYneCzkA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 17:19   #9
sweeney
Zakorzenienie
 
Avatar sweeney
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Solothurn
Wiadomości: 3 706
GG do sweeney
Dot.: Od jutra zaczynam, ktos ze mna ?:-)

To ja tez sie przylaczam, bo dzisiaj zaczelam diete Zadna konkretna po prosty MŻ czyli mniej żrec i do tego cwiczonka . mam 171 cm wzrostu i waze 58 kg, a jeszcze rok temu bylo 52-53 i to byla moja idealna waga. Do konca kwietnia mam nadzieje ze znowu zaczne sie miescic w moje stare spodnie
__________________


sweeney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 17:22   #10
malinowa
Raczkowanie
 
Avatar malinowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 36
Dot.: Od jutra zaczynam, ktos ze mna ?:-)

fajnie ze sie przylaczylyscie )) milo bardzo

ja dzis nie zjadlam tego co powinnam z jadlospisu bo wstalam o 14.00 taki juz ze mnie leniuch niestety ,zjadlam tylko 2 kromki czarnego chleba, 2 jajka + plasterek sera zoltego, 2 kawy i jablko, nie jestem zbyt glodna bo troche stres mnie lapie za zoladek (Zawsze jak sie denerwuje to nie jem,za to jak mam dola to wpipeprzam jak szlona) jutro wstane rano to zjem sniadanie tak jak powinnam i reszte jedzonka, pozdrawiam odchudzaczki do czerwca tylko 3 miesiace uhm
__________________
Mam sile by walczyc nadal.
malinowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 17:22   #11
slodka_babeczka
Raczkowanie
 
Avatar slodka_babeczka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 181
GG do slodka_babeczka
Dot.: Od jutra zaczynam, ktos ze mna ?:-)

widze ze tworzy sie nowa grupa wsparcia.Super... to moze i ja sie przylacze.Ja od 3 dni probuje diety nielaczenia.Jak na razie z takim sobie skutkiem.Co do cwiczen to skakanka i stepper oraz brzuszki.Zaczynamy kochane...
__________________
Miłość to dar słońca,dar losu
i piękno chwili!!!

http://www.suwaczek.pl/cache/2523a335f4.png
slodka_babeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-21, 17:22   #12
sweeney
Zakorzenienie
 
Avatar sweeney
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Solothurn
Wiadomości: 3 706
GG do sweeney
Dot.: Od jutra zaczynam, ktos ze mna ?:-)

Cytat:
Napisane przez SzAtYneCzkA
Moja propozycja od poniedziałku..Hm?? Bo jak cos sie mówi że JUTRO to zwykle nie wypali. Ja i tak zapraszam do mnie na http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=99670 Pomimo ze sem młodsza od was to sugestie swoja juz dałam że od poniedziałku hehe Jak chcecie PAaaPaPaaa
Ani od jutra ani od poniedzialku nie jest dobrym sposobem bo mozna to odkladac i odkladac Z doswiadczenia wiem, ze najlepiej zaczac "od teraz"
__________________


sweeney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 17:27   #13
slodka_babeczka
Raczkowanie
 
Avatar slodka_babeczka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 181
GG do slodka_babeczka
Dot.: Od jutra zaczynam, ktos ze mna ?:-)

Cytat:
Napisane przez sweeney
Ani od jutra ani od poniedzialku nie jest dobrym sposobem bo mozna to odkladac i odkladac Z doswiadczenia wiem, ze najlepiej zaczac "od teraz"
Masz calkowita racje diety powinno zaczynac sie od zaraz... odkladac mozna w nieskaczonosc.A przeciez nie o to chodzi?!
__________________
Miłość to dar słońca,dar losu
i piękno chwili!!!

http://www.suwaczek.pl/cache/2523a335f4.png
slodka_babeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 17:27   #14
sweeney
Zakorzenienie
 
Avatar sweeney
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Solothurn
Wiadomości: 3 706
GG do sweeney
Dot.: Od jutra zaczynam, ktos ze mna ?:-)

Cytat:
Napisane przez slodka_babeczka
widze ze tworzy sie nowa grupa wsparcia.Super... to moze i ja sie przylacze.Ja od 3 dni probuje diety nielaczenia.Jak na razie z takim sobie skutkiem.Co do cwiczen to skakanka i stepper oraz brzuszki.Zaczynamy kochane...
Ja bede odradzac stepper komu moge Cwiczylam na nim rok temu intensywnie i owszem schudlam, pozbylam sie cellulitu ale lydki mam grubsze o 2 cm ;(, a cwiczylam w sposob ktory mial dzialac na uda i posladki
__________________


sweeney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 17:31   #15
slodka_babeczka
Raczkowanie
 
Avatar slodka_babeczka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 181
GG do slodka_babeczka
Dot.: Od jutra zaczynam, ktos ze mna ?:-)

Cytat:
Napisane przez sweeney
Ja bede odradzac stepper komu moge Cwiczylam na nim rok temu intensywnie i owszem schudlam, pozbylam sie cellulitu ale lydki mam grubsze o 2 cm ;(, a cwiczylam w sposob ktory mial dzialac na uda i posladki
Ja bardzo lubie cwiczyc na stepperze,zazwyczaj tak okolo 10 minut dziennie to w zupelnosci mi wystarcza.Mam nadzieje ze nie powieksza mi sie lydki.Zobaczymy....
__________________
Miłość to dar słońca,dar losu
i piękno chwili!!!

http://www.suwaczek.pl/cache/2523a335f4.png
slodka_babeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 17:33   #16
s.tina
Raczkowanie
 
Avatar s.tina
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 67
Dot.: Od jutra zaczynam, ktos ze mna ?:-)

choć moją dietę już zaczełam jestem z Wami

Cytat:
Napisane przez malinowa
Moja zmora sa niestety weekendowe obzarstwa kiedy to spedzam czas z mezem a my cholernie lubimy pojesc
skąd ja to znam
s.tina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 17:37   #17
aluhaa
Raczkowanie
 
Avatar aluhaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 190
Dot.: Od jutra zaczynam, ktos ze mna ?:-)

No ja zaczynam 22 Tym razem musze wytrzymac
__________________
aluhaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 17:40   #18
sweeney
Zakorzenienie
 
Avatar sweeney
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Solothurn
Wiadomości: 3 706
GG do sweeney
Dot.: Od jutra zaczynam, ktos ze mna ?:-)

Cytat:
Napisane przez slodka_babeczka
Ja bardzo lubie cwiczyc na stepperze,zazwyczaj tak okolo 10 minut dziennie to w zupelnosci mi wystarcza.Mam nadzieje ze nie powieksza mi sie lydki.Zobaczymy....
Ja cwiczylam jakies 3 miesiace i szczerze mowiac zorientowalam sie dopiero zima jak chcialam sobie kupic kozaki Tak wiec jesli to stepper to naprawde z duuuzym z umiarem, bo cwiczy sie na nim bardzo przyjemnie no ale jak widac po mnie mozna sobie zaszkodzic
__________________


sweeney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 17:45   #19
malinowa
Raczkowanie
 
Avatar malinowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 36
Dot.: Od jutra zaczynam, ktos ze mna ?:-)

a co kochane sadzicie o basenie ?
__________________
Mam sile by walczyc nadal.
malinowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-21, 17:48   #20
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: Od jutra zaczynam, ktos ze mna ?:-)

Cytat:
Napisane przez sweeney
To ja tez sie przylaczam, bo dzisiaj zaczelam diete Zadna konkretna po prosty MŻ czyli mniej żrec i do tego cwiczonka . mam 171 cm wzrostu i waze 58 kg, a jeszcze rok temu bylo 52-53 i to byla moja idealna waga. Do konca kwietnia mam nadzieje ze znowu zaczne sie miescic w moje stare spodnie
Mam takie same wymiary Tzn wzrost i wagę a z pół roku temu było 50 kg... I planuję do tego wrócić. Musze spożywac więcej białka i owoców (wiem że owoce mają węglowodany ale szczerze to wole takie niż z chlebka :P)
mam takie zapytanko: czy maślanka ma dużo więcej białka? czy kefir? ja już sie pogubiłam... niestety nie mogę pić mleka bo mam nietolerancje laktozy. Będe wdzięczna gdy podpowiecie co ma najwięcej białka
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 17:53   #21
sweeney
Zakorzenienie
 
Avatar sweeney
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Solothurn
Wiadomości: 3 706
GG do sweeney
Dot.: Od jutra zaczynam, ktos ze mna ?:-)

Cytat:
Napisane przez Kachulec
Mam takie same wymiary Tzn wzrost i wagę a z pół roku temu było 50 kg... I planuję do tego wrócić. Musze spożywac więcej białka i owoców (wiem że owoce mają węglowodany ale szczerze to wole takie niż z chlebka :P)
mam takie zapytanko: czy maślanka ma dużo więcej białka? czy kefir? ja już sie pogubiłam... niestety nie mogę pić mleka bo mam nietolerancje laktozy. Będe wdzięczna gdy podpowiecie co ma najwięcej białka
Ja najmniej wazylam 51 ale wtedy zebra mi juz za bardzo wystawaly . Z tego co pamietam to maslanka ma wiecej bialka, ale nie jestem pewna na 100 %
__________________


sweeney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 19:06   #22
SzAtYneCzkA
Raczkowanie
 
Avatar SzAtYneCzkA
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ZaDooopiE
Wiadomości: 34
Dot.: Od jutra zaczynam, ktos ze mna ?:-)

Laski to ja sie dołaczam.
Ale znowóż to mam pewien pomysł !!
Od jutra zaczynamy walke z kg już na dobre. Każda ma swoje jakieś zasady, diete itp itd. I każda napisze tutaj albo na nowym topicu swoje wymiary i wage , i za np miesiąc napiszecie też i porównamy. Zobaczymy której sie udało najwiecej kg zrzucić i doradzimy sobie nawzajem??? Oki? Ja mysle że pomysł jest dobry i chociaz przemyslcie. Tak wiec czekam na wsze reakcje na mój apel hihi .Pozdrawiam cieplutkoo Paa Paaa PAa
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...70#post1345370 Moja walka z Kg
SzAtYneCzkA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 20:35   #23
SzAtYneCzkA
Raczkowanie
 
Avatar SzAtYneCzkA
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ZaDooopiE
Wiadomości: 34
Dot.: Od jutra zaczynam, ktos ze mna ?:-)

Napisałam coś nie tak że Zero reakcji ???
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...70#post1345370 Moja walka z Kg
SzAtYneCzkA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 21:42   #24
brawurka1988
Raczkowanie
 
Avatar brawurka1988
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 96
Dot.: Od jutra zaczynam, ktos ze mna ?:-)

Też się przyłącze, potzrbuje motywacji, waże 65 kg przy 165 cm planuje przejść na 1200 kcal, może wreszcie się uda. Dodatkowo trenuje taniec towarzyski 4 razy w tygodniu, ćwicze cykl ćwiczeń "Chcę mieć takie mięśnie brzucha i poślaki" 3 razy w tygodniu i rozciągam się 3 rzay w tygodniu a jak mam ful roboty to ćwicze 10 min na abswingu, no i czasem zdarza mi się kręcić hula hopem. Kocham ćwiczyć tylko żeby dietę utrzymać i mieć więcej czasu
__________________
Miłość jest treścią naszego istnienia.
Jeśli jej się wyrzekniemy,
umrzemy z głodu pod drzewem życia,
nie mając śmiałości, by zerwać jego owoce.
Paulo Coelho
brawurka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 21:51   #25
Pusiak89
Zadomowienie
 
Avatar Pusiak89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Malediwy :P
Wiadomości: 1 940
Dot.: Od jutra zaczynam, ktos ze mna ?:-)

Cytat:
Napisane przez brawurka1988
Też się przyłącze, potzrbuje motywacji, waże 65 kg przy 165 cm planuje przejść na 1200 kcal, może wreszcie się uda. Dodatkowo trenuje taniec towarzyski 4 razy w tygodniu, ćwicze cykl ćwiczeń "Chcę mieć takie mięśnie brzucha i poślaki" 3 razy w tygodniu i rozciągam się 3 rzay w tygodniu a jak mam ful roboty to ćwicze 10 min na abswingu, no i czasem zdarza mi się kręcić hula hopem. Kocham ćwiczyć tylko żeby dietę utrzymać i mieć więcej czasu
Cześć Brawurka . Dużo ćwiczysz . Też kocham ćwiczyć i mi idzie ładnie a dietkę mam właśnie 1200 kcal. Jest czasem ciężko ale daje rade sobie dobrze . Mogę zawsze Cię wspomagać . Heh... może na gg?? Albo właź na mój wątek "walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem" tam też znajdziesz domową atmosferę i ful motywacji i pomocy . Pozdrawiam
Pusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 21:54   #26
Pusiak89
Zadomowienie
 
Avatar Pusiak89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Malediwy :P
Wiadomości: 1 940
Dot.: Od jutra zaczynam, ktos ze mna ?:-)

Cytat:
Napisane przez malinowa
a co kochane sadzicie o basenie ?
Basen jest świetny i wyszczupla całe ciałko . Spala tłuszcz bo to aeroby i jest super . Pozdrawiam
Pusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 22:00   #27
Pusiak89
Zadomowienie
 
Avatar Pusiak89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Malediwy :P
Wiadomości: 1 940
Dot.: Od jutra zaczynam, ktos ze mna ?:-)

Cytat:
Napisane przez agnieha_bb
no wiec babeczki, ja juz mam tydzien diety za soba i 2 kilosy do przodu
a co robie takiego szczególnego?? no wiec pije tonami czerwona i zielona herbate bo mi strasznie zasmakowała, a one maja jakies takie zbawienne działanie ze zmniejszaja apetyt a do tego skakaneczka, 3 godzinki wf i dobrowolnie robione w domu wyciskajace siodme poty cwiczonka.... trzymam kciuki za was i wy trzymajcie za mnie
Super . Jak tak dalej pódzie to napewno Ci się uda . A ile chcesz schudnąć lub ile ważysz i masz wzrostu?? Bardzo ładne efekty i popieram wysiłek, bo sama uwielbiam katować moje sadełko i wyciskać z siebie poty . Bede 3mała kciuki . Pozdrawiam
Pusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 22:02   #28
SzAtYneCzkA
Raczkowanie
 
Avatar SzAtYneCzkA
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ZaDooopiE
Wiadomości: 34
Dot.: Od jutra zaczynam, ktos ze mna ?:-)

Łeee myslalam ze mój pomysł bedzie dobry ale znowu lipa. Takby była jakaś rywalizacja któa najwiecej kilosów zrzuci ale jak nie chce to nie pozdro papapa
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...70#post1345370 Moja walka z Kg
SzAtYneCzkA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 22:02   #29
Pusiak89
Zadomowienie
 
Avatar Pusiak89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Malediwy :P
Wiadomości: 1 940
Dot.: Od jutra zaczynam, ktos ze mna ?:-)

Cytat:
Napisane przez slodka_babeczka
widze ze tworzy sie nowa grupa wsparcia.Super... to moze i ja sie przylacze.Ja od 3 dni probuje diety nielaczenia.Jak na razie z takim sobie skutkiem.Co do cwiczen to skakanka i stepper oraz brzuszki.Zaczynamy kochane...
Słodka babeczko a o nas pamiętasz jeszcze ?? Wpadnij czasem . Pozdrawiam
Pusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 22:06   #30
Pusiak89
Zadomowienie
 
Avatar Pusiak89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Malediwy :P
Wiadomości: 1 940
Dot.: Od jutra zaczynam, ktos ze mna ?:-)

Cytat:
Napisane przez SzAtYneCzkA
Łeee myslalam ze mój pomysł bedzie dobry ale znowu lipa. Takby była jakaś rywalizacja któa najwiecej kilosów zrzuci ale jak nie chce to nie pozdro papapa
Szatyneczko, ale nie obrażaj się . Dziewczyny napewno coś jeszcze napiszą. Puki co masz we mnie wsparcie . Na swoim wątku pisałaś coś o moim treningu... nie jest on za długi ale powinien być co 2 dzień wykonywany (a zajmuje nieco ponad godzinkę ) i jest bardzo chwalony przez dziewczyny . Aha... dodam że jest on na wszystko (wszystkie partie, łącznie z aerobami) lecz głównie poświęcony brzuszkowi. Ale można nie co go pozmieniać, służy też jako wzór przecież (nie tylko jako gotowy trening) . Pozdrawiam
Pusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:23.