Wątek dla tych, których waga wskazuje 3-cyfrową wartość... - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-27, 17:40   #4921
pluszowa misia
Zadomowienie
 
Avatar pluszowa misia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 605
Dot.: Wątek dla tych, których waga wskazuje 3-cyfrową wartość...

ooo kasia puysznosci bede musiala sprobowac
__________________
Największą Mocą Jest Wiara W Samego Siebie
pluszowa misia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 19:01   #4922
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Wątek dla tych, których waga wskazuje 3-cyfrową wartość...

Kurczaki Kasiu cudny ten drink

---------- Dopisano o 20:01 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------

O kurcze - zobaczcie dziewczyny http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomos....html?skad=rss
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-28, 22:08   #4923
Sylwoocha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 407
Dot.: Wątek dla tych, których waga wskazuje 3-cyfrową wartość...

Hej kochane.

Miałam laptopa w naprawie (znowu ) i dlatego się nie odzywałam. Waga póki co stoi, ale się nie dziwię, bo ostatnio zaliczyłam kilka imprez alkoholowych. Ale nic, trzeba się znowu brać w garść

Teresko ten koleś jest niesamowity. Ja też tak chcę. Pamiętasz jak zakładałyśmy na początku, że zrzucimy po 60 kilo w ciągu 2 lat? A ten pan 120 i tylko w rok. Copperfield jakiś
Sylwoocha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 08:07   #4924
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Wątek dla tych, których waga wskazuje 3-cyfrową wartość...

Sylwusiu efekt rzeczywiście piorunujący, tylko czy nie będzie tak jak mówiła dietetyczka, że to za dużo w tak krótkim czasie i może być jojo
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 08:23   #4925
iwonamysza
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 775
GG do iwonamysza
Dot.: Wątek dla tych, których waga wskazuje 3-cyfrową wartość...

Czy wy dziewczyny wierzycie, że ten facet tyle schudł tak po prostu? Że niby warzywa, terefere i już? Bo ja jakoś nie daję wiary temu, że to tylko dieta i trochę rowerka stacjonarnego.
Mam kolegę w pracy, który schudł ponad 50 kg, ale założył sobie balon żołądkowy BIB i jest go teraz 1/3 niż poprzednio. W to uwierzę, tylko ciekawe co będzie jak go wyjmie czy nadal waga będzie się utrzymywać?
__________________
Moja córunia Kasiunia

iwonamysza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 08:31   #4926
moniaVW
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: tam i tu ;) ślaskie
Wiadomości: 302
Dot.: Wątek dla tych, których waga wskazuje 3-cyfrową wartość...

Chyba będzie musiał stale diete trzymać no no jak inaczej iwonko. Ale kurcze 120 kg w ciagu roku ?! to ja panikuje ostatnio bo w ciagu 2 tygodni niecałych straciłam 4 kg

Masakra, kiedy ja się pozbede tej nieregularnosci okresu teraz mam w 27 dniu cyklu :/
moniaVW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 08:35   #4927
WrednaZ
Raczkowanie
 
Avatar WrednaZ
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 254
Dot.: Wątek dla tych, których waga wskazuje 3-cyfrową wartość...

Mi się też wydaje, że to bardzo szybko... i musiała być tu juz jakas pomoc medycyny - balon, plastyka skóry - bo przecież tracąc 10 kg miesięcznie skóra zostaje jak worek na kości pózniej...

U mnie z dietą średnio... byłam na weekend teraz za miastem ze znajomymi i była pizza, i kiełbaska na ognichu wieczorkiem, ale było też mnóstwo ruchu - praktycznie caly dzień na dworze itd, no na wadze już 96,8 ale pewnie jakbym się stosowała solidnie do diety to byłoby ze 3 kg mniej ...ale najważniejsze, że nie rośnie, a nawet bardzo powolutku spada.
WrednaZ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-29, 10:05   #4928
Zanetka1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Honolulu
Wiadomości: 311
Dot.: Wątek dla tych, których waga wskazuje 3-cyfrową wartość...

Ja bym stawiała, że facet sobie zmniejszył żołądek, nawet nie balon tylko po prostu operacja wycięcia. Czytałam o tym artykuł, tzn o pewnej kobiecie, która tak zrobiła, ale o ile pamiętam schudła 60 kilo w chyba 9 miesięcy... Ale to i tak dużo mniej niż ten facet.. nie wyobrażam sobie jak to możliwe ;]
Zanetka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 11:26   #4929
pluszowa misia
Zadomowienie
 
Avatar pluszowa misia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 605
Dot.: Wątek dla tych, których waga wskazuje 3-cyfrową wartość...

czesc kochane waga to ja sie chwalic nie bede bo poszla troszke w gore to winamojego jedzenia ale od 2 dni wzielam sie za cwiczenia ostro i musze sie rociagac bo m musze nauczyc sie robic szpagat bo potrzebny mo do dancehall
__________________
Największą Mocą Jest Wiara W Samego Siebie
pluszowa misia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 11:36   #4930
iwonamysza
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 775
GG do iwonamysza
Dot.: Wątek dla tych, których waga wskazuje 3-cyfrową wartość...

Mi dziś się nie chce ćwiczyć, w sobotę byliśmy na tańcach, bo robiłam mężowi 30tkę, najpierw w domu a potem w lokalu i chyba się załatwiłam klimatyzacją i zimnymi drinkami. Wczoraj cały dzień umierałam . Ale i tak cały tydzień siedzę w domu, bo córunia się przeziębiła.
Ja kiedyś robiłam szpagat, teraz mi trochę brakuje.
Jak byłam nastolatką to jak poszłam na zabawę chciałam zaszpanować i zrobiłam szpagat bez rozgrzewki i potem 2 dni mnie jakiś mięsień w tyłku bolał, bo coś sobie nadciągnęłam.
__________________
Moja córunia Kasiunia

iwonamysza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 11:54   #4931
pluszowa misia
Zadomowienie
 
Avatar pluszowa misia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 605
Dot.: Wątek dla tych, których waga wskazuje 3-cyfrową wartość...

no ja mam profesjonalnego trenera pod postacia mojego meza on tanczy breakdanca i wie jak sie rociagac ja tanczylam hip hop teraz zaczelam dancehall od jakiegos roku takze my taneczne malzenstwo jestemy
__________________
Największą Mocą Jest Wiara W Samego Siebie
pluszowa misia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-29, 11:58   #4932
iwonamysza
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 775
GG do iwonamysza
Dot.: Wątek dla tych, których waga wskazuje 3-cyfrową wartość...

Misia to super, tylko pozazdrościć. Mój mąż jak go poznałam to był mistrzem w bezruchdensie, ale teraz tak się wyrobił, że teraz w sobotę dużo więcej tańczył ode mnie.
__________________
Moja córunia Kasiunia

iwonamysza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 20:37   #4933
IamnotSweet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 25
Dot.: Wątek dla tych, których waga wskazuje 3-cyfrową wartość...

Witam Panie ! kurde mam problem bo nie jem dużo nie jem prawie w ogole słodyczy nie jem kolacji piję zieloną herbatę chodzę z kijami a waga stoi ( i tak się zastanawiam co zrobić
W dodatku jestem odcięta praktycznie od świata matura mnie dobija ! Pieprzona mata ...wrrr..... Jak tam przygotowania świąteczne ??
__________________
Hm ... Moda <3..
Hmm .... Make Up <3

Poszukuję XXL ek do porównania doświadczeń:brzy dal:
IamnotSweet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 21:36   #4934
Sylwoocha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 407
Dot.: Wątek dla tych, których waga wskazuje 3-cyfrową wartość...

No własnie wydaje mi się 120 kilo w ciągu roku mało prawdopodobne, już nie mówiąc o konsekwencjach takiego szybkiego chudnięcia. Poza tym ważąc na początku 220 kilo, to raczej ruchu za dużo nie zażywał, bo po prostu nie dałby rady. Pamiętam jak ważyłam 130, to w sumie nie miałam problemu z poruszaniem, ale ja od małego byłam gruba, więc te kilogramy nosiłam od lat i mój organizm był przyzwyczajony, ale jakiś większy wysiłek i pot leciał ze mnie ciurkiem i zadyszki dostawałam. Poza tym jechać tylko na warzywach przez rok to z głodu można umrzeć I nie wydaje mi się, żeby ktoś przez rok nie popełnił chociaż małego odstępstwa od diety, a wiadomo czym to się kończy, w szczególności jeżeli wczesniej były drastycznie odcinane kalorie. Ogólnie dziwna sprawa.

Szpagat to ja tez kiedyś robiłam. Musiałabym się porozciągać, to może znowu by mi się udało

IamnotSweet a badałaś sobie hormony, np. na tarczycę? Mi przy niedoczynności było bardzo ciężko zrzucić chociaż kilogram i dopiero gdy uregulowałam hormony diety zaczęły przynosić jakieś rezultaty.
Sylwoocha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 21:50   #4935
IamnotSweet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 25
Dot.: Wątek dla tych, których waga wskazuje 3-cyfrową wartość...

lekarka powiedziała że wszystko ok .. podejrzewali zespól Tischner? no i na tym się zakończyło;/a z tarczycą mam podobno wszystko ok .. ;/ wie może któraś z was gdzie jest dobry lekarz od otyłości na śląsku ? bo już sama nie daję rady oglaądałam jakiś program dzisiaj o ludziach z otyłością i nawet odechciało mi się herbaty
__________________
Hm ... Moda <3..
Hmm .... Make Up <3

Poszukuję XXL ek do porównania doświadczeń:brzy dal:
IamnotSweet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 22:06   #4936
Sylwoocha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 407
Dot.: Wątek dla tych, których waga wskazuje 3-cyfrową wartość...

A co to za choroba? Ja niestety z północy Polski, więc nie pomogę. Ogólnie dziwna sprawa, bo jesli w organizmie wszystko ok, stosuje się dietę i ćwiczenia, to waga powinna spadać.
Sylwoocha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 22:10   #4937
moniaVW
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: tam i tu ;) ślaskie
Wiadomości: 302
Dot.: Wątek dla tych, których waga wskazuje 3-cyfrową wartość...

spróbuj jeszcze badania na zespół policystycznych jajników, klinike masz na Ligocie w szpitalu z akademi medycznej ja tam chodze, ale czeka się strasznie długo.
__________________
Marzyć... dobra rzecz...

moje szczęście...w nieszczęściu...
moniaVW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 06:59   #4938
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Wątek dla tych, których waga wskazuje 3-cyfrową wartość...

hello
wpadlam na minutke by pochwalic sie ze schodzi mi woda po okresie i mam -1kg wiem, wiem ale to zawsze coś
zdecydowałam ze musze ograniczyć alkohol w niedziele za duzo wypilismy ze znajomymi i wiecie co sie stalo do tego przydarzyła sie dziwna historia jak na chwile zostalam sama ze wspolokatorem TŻ to proponował mi rozmowy o seksie i seks ale coż.. on już taki jest i tyle powiedzialam o tym TŻ i stwierdził ze on tak ma i musze sie pilnowac i ze jakby coś zrobił wiecej to sie z nim policzy
na dodatek musze posprzatac przed swietami a taki mi sie nie chce, pasuje isc jeszcze do spowiedzi a po poludniu mam wizyte u dentysty
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 08:45   #4939
pluszowa misia
Zadomowienie
 
Avatar pluszowa misia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 605
Dot.: Wątek dla tych, których waga wskazuje 3-cyfrową wartość...

ohhh dentysta jak ja sie panicznie juz nawet samego slowa boje a tez musze sie wybrac koniecznie.ja dzisiaj mam tez roboty a roboty pracuje u mojego taty i dzisiaj zapowiada sie pracowity dzien takze zaraz ruszam do boju obiad dla meza juz mam przygotowany takze trzeba ruszac tylek i zarabiac kase mam nadzieje ze pogoda bedzie dzisiaj piekna bo ma byc u nas 16 stopni juz swieci sloneczko ale wiatreke wieje troche chlodny.
__________________
Największą Mocą Jest Wiara W Samego Siebie
pluszowa misia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-30, 09:08   #4940
kasiamniam
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiamniam
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 2 527
Dot.: Wątek dla tych, których waga wskazuje 3-cyfrową wartość...

a ja tam uwielbiam chodzić do dentysty mam fajna dentystke w Pl - jest taka świetna ze chodziłam tam z wielką przyjemnością a gabinet ma kolorowy i jest tam tak przytulnie, przed wyjazdem zrobilam wszystkie ząbki wiec mam spokój - tylko tu do kontroli muszę pójść.. teraz robię Białą Perłę na ząbki żeby je wybielić - powiem ze efekty sa rewelacyjne, tylko sie slinie jak pies

U mnie porządki przedświąteczne trwają, właśnie kończymy dziś malować ścianę w przedpokoju wzorem panterkowym potem ostatnie sprzątanka i oczekiwanie na przyjazd rodziców w czwartek.. kurde tak się cieszę bo mame widzialam niedawno, bo ona przyjezdza do pracy do Niemiec niedaleko nas i ja odwiedzaliśmy ale tatuśka to nie widziałam prawie rok i już się ich nie mogę doczekać
kasiamniam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 09:57   #4941
iwonamysza
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 775
GG do iwonamysza
Dot.: Wątek dla tych, których waga wskazuje 3-cyfrową wartość...

Ja już w piątek z TŻ-em okna pomyłam, a że gości wieczorem w sobotę mieliśmy to też trzeba było posprzątać. Ale teraz powinnam jeszcze w szafkach poukładać rzeczy, ale szczerze mówiąc nie bardzo mi się chce. Tym bardziej, że mama mnie namawia, żebym już jutro do niej pojechała. I sama nie wiem co robić.
__________________
Moja córunia Kasiunia

iwonamysza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 10:13   #4942
mandragona
Marudziara
 
Avatar mandragona
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z Krainy Kota ...
Wiadomości: 9 061
Dot.: Wątek dla tych, których waga wskazuje 3-cyfrową wartość...

Witajcie
U mnie z dietą jako tako byłam w sobotę z Tż w Toruniu i była restauracja a póżniej deser objadłam się , ale to tylko taki jeden raz- poza tym dużo chodziliśmy

Trzymajcie dzis za mnie kciuki sama prowadzę lekcję Mamm maą tremę
__________________


mandragona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 10:24   #4943
cAnalia
Raczkowanie
 
Avatar cAnalia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 191
Dot.: Wątek dla tych, których waga wskazuje 3-cyfrową wartość...

Cytat:
Napisane przez mandragona Pokaż wiadomość
Witajcie
U mnie z dietą jako tako byłam w sobotę z Tż w Toruniu i była restauracja a póżniej deser objadłam się , ale to tylko taki jeden raz- poza tym dużo chodziliśmy

Trzymajcie dzis za mnie kciuki sama prowadzę lekcję Mamm maą tremę
Powodzenia!
Po wszystkim stwierdzisz, że nie było tak strasznie.
__________________
nie pisz, ile kg było i ile jest, bo i tak jakoś nic nie spada
weź się lepiej babo w garść i zrób coś ze sobą

cAnalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 11:03   #4944
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Wątek dla tych, których waga wskazuje 3-cyfrową wartość...

Cytat:
Napisane przez mandragona Pokaż wiadomość
Witajcie
U mnie z dietą jako tako byłam w sobotę z Tż w Toruniu i była restauracja a póżniej deser objadłam się , ale to tylko taki jeden raz- poza tym dużo chodziliśmy

Trzymajcie dzis za mnie kciuki sama prowadzę lekcję Mamm maą tremę
Trzymamy bardzo mocno kciukaski

I widzę, że byłaś w moim mieście, a na kawcię nie zajrzałaś
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 15:43   #4945
mandragona
Marudziara
 
Avatar mandragona
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z Krainy Kota ...
Wiadomości: 9 061
Dot.: Wątek dla tych, których waga wskazuje 3-cyfrową wartość...

Teresko Proszę o wybaczenie
Byłam z Tż - romantyczny wypadzik


A po prowadzonej lekcji super jutro też prowadzę lekcję i po świetach jestem happy
__________________


mandragona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 15:50   #4946
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Wątek dla tych, których waga wskazuje 3-cyfrową wartość...

wiecie co? ale jestem zakrecona pomylilam terminy i do dentysty mam dopiero na jutro juz koncze sprzataniei nie wiedzialam ze taki balagan mam
tak sie zastanawiam czy w przyszłym tyg nie isc oddac krwii do tego zastanawiam sie czy nie pasowalo by zrobic jakis badan podstawowych

pozatym gadalam z TŻ na temat mojej wagi ii on zachwalal moja sylwetke kiedy spotkalismy sie pierwszy raz we wrzesniu gdy wazylam 72 kg a ja wtedy sie czułam ze jestem najgrubsza na swiecie musze sie pozbyc kompleksow jakos i marzy mi sie spadek wagi do przynajmniej 75 kg do maja wiem ze to az 5 kg ale do odwznych swiat nalezy
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 17:00   #4947
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Wątek dla tych, których waga wskazuje 3-cyfrową wartość...

Mandragonko, najważniejsze, że się zajęcia udały, a resztę może jeszcze będzie okazja sobie odbić

Fiolusiek, badania podstawowe masz od razu w stacji krwiodawstwa Przynajmniej u mnie tak było jak jeszcze miałam dobre wyniki i mogłam oddawać krew, bo teraz leukocyty wysokie i nikt nie wie dlaczego
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 18:04   #4948
WrednaZ
Raczkowanie
 
Avatar WrednaZ
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 254
Dot.: Wątek dla tych, których waga wskazuje 3-cyfrową wartość...

Hejo!!!
A ja po wizycie u dietetyczki dzisiaj, schudłam w sumie przez te dwa miesiące 8,5 kg, czyli łącznie 13,5 czyli ważę 97,2 na wadze lekarskiej, na 2 dni przed okresem . Pani doktor bardzo zadowolona z sukcesów - co szokujące w rozmiarze w biodrach wyszło jej, że mam 101 cm, a miałam 117, aż mi sie wierzyć nie chce, chyba się pomyliła w mierzeniu ;/
Generalnie dietkę mi zmodyfikowała po rozważeniu moich sugestii co do pory i typu posiłków, także mam więcej jedzenia do tej 15-16 czyli w rano w domu i 2 posiłki w pracy, obiado kolacja i lekka przekąska na wieczór.
Mogę z powrotem jeść jogurty naturalne, ale nie więcej niż 2 x w tygodniu - ale to juz supeeeeeeeeeeerrrr jak dla mnie, no a mogę tez twarożek ze szczypiorkiem, rzodkiewką itd Żyć nie umierać Mam nadzieję, że w tak zmodyfikowanej diecie, wytrwam do lata bo powinnam do tego czasu ważyć co najmniej 85 kg a to już będe lasssska
WrednaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 21:42   #4949
IamnotSweet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 25
Dot.: Wątek dla tych, których waga wskazuje 3-cyfrową wartość...

Witam panioe dzisiaj się wkurzyłam oglądałam program o otyłości ale w stopniu prze ogrmnym ludzie co najmniej 160 kg.. i się przeraziłam no i z efektem takim że dzisiaj zjadłam 857 kalorie :P godzina chodzenia z kijami bez żadnej przerwy i dostawa w sklepie dokładniej w żabce. może któraś z was się orientuje jak to tam wygląda ;p w każdym bądz razie straszne! dostawa przed sklepem obsługa ludzi wykładanie sprawdzanie no i wnoszenie na powiedzmy pół piętro .. 3 dużych palet większość to piwo;/ nogi wchodzą mi do tyłka ale jestem z siebie dumna ;p

WrednaZ
Kurde jak ja ci zazdroszczę no i straszne gratulacje a gdzie masz tak genialną dietetyczkę ? bo ja trafiam na samych konowałów
__________________
Hm ... Moda <3..
Hmm .... Make Up <3

Poszukuję XXL ek do porównania doświadczeń:brzy dal:

Edytowane przez IamnotSweet
Czas edycji: 2010-03-30 o 21:54
IamnotSweet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 22:02   #4950
WrednaZ
Raczkowanie
 
Avatar WrednaZ
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 254
Dot.: Wątek dla tych, których waga wskazuje 3-cyfrową wartość...

Iamnotsweet dzięki
Ja chodzę we Wrocławiu, do Pani dr Agnieszki Arendarczyk, i gorąco polecam, normalny lekarz medycyny, wyspecjalizowała się w dietetyce
Wizyta kosztuje 100 zł, a do kontroli po 8 tygodniach, także nie zdziera co chwile z ciebie kasy. A dietę na prawde układa zbilansowaną, skuteczną i urozmaiconą, bierze pod uwagę codzienny rytm życia - dom, praca, zajęcia jakieś dodatkowe itd...
WrednaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:12.