Marcowe Mamy 2015 cz. IX - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-24, 21:25   #901
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez crystal25 Pokaż wiadomość
dziekuje za odpowiedz bardzo wazne informacje ktore zapamietam, naprawde pomyslalam, ze pewnie trzeba odciagac az poczuje sie pustke, i o to w tym chodzi no ale przeciez musi sie jakos unormowac. jeszcze raz dziekuje przyda mi sie ta wiedza jak tylko zaczne kp
Nie ma za co ja tez myslalam, ze musze odciagac do konca pokarm a okazalo sie to byc blednym kolem... Niby moja mama byla przy mnie ale ona nie mogla mi doradzic bo sama nie karmila. Jak dzisiaj sobie przypomne to te chwile kiedy cycki i cipka boli(nawal pokarmu plus zszyta rana) to jest chyba najgorszy moment po porodzie... okolo 4-7 doby... pozniej juz jest lepiej Najwazniejsze to sie nie poddawac, plakac i sie wsciekac ale sie nie poddawac!

Radze pocwiczyc z fotelikiem bo pozniej mozna kota dostac jak juz trzeba bedzie go przypiac na pierwsza jazde
Pamietam jak z Marcelkiem wracalismy do domu i ciagle wydawalo mi sie, ze jemu musi byc strasznie niewygodnie w takiej zgarbionej pozycji ale prawda jest taka, ze cala podroz przespal i tak ma do dzisiaj, dziecko urodzone do jazdy autem.
__________________
Każdemu własna kupa ładnie pachnie, ale nie daj się zwieść

Marcelek moj caly swiat
Laura 39/40 tp 9.03.2015

Edytowane przez olasia
Czas edycji: 2015-02-24 o 21:38
olasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-24, 21:53   #902
mon9
Zakorzenienie
 
Avatar mon9
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 795
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Hej kochane dziekuje za wszystkie ciepłe słowa!!

Dzisiaj jak siedziałam z Helen to był porod i dzieciaczek z 24 tyg przyjechał, 630g.. Jak patrzyliśmy na jego rodziców przy inkubatorze to strasznie ich nam było szkoda, mama sie popłakała i pozniej tylko tata przyszedł do lekarki..

Czytam was kochane na bieżąco przy ściąganiu mleka i trzymam kciuki

---------- Dopisano o 22:53 ---------- Poprzedni post napisano o 22:38 ----------

Cytat:
Napisane przez gosiaczek221 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie mi proszę, wiem że temat nieraz był poruszany ale jaki materac do łóżeczka? Dostałam łóżeczko z materacem ale materac chce wymienić i teraz zbaraniałam
ja kupiłam lateksowy hevea na Allegro, wyczytałam ze sa najlepsze, dość twarde i ni odkształcają sie

Cytat:
Napisane przez crystal25 Pokaż wiadomość
ja to wogole nie widze w sobie sensu robienia czegokolwiek i kupowania przy tych kg heheheheehe no ale wlosy zrobie to bedzie mamusia troche ladniejsza no i cieplej bedzie na spacerki bedziemy wychodzily juz
CRYSTAL uważaj na siebie
mon9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-24, 21:53   #903
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez niunia_ona Pokaż wiadomość
w pzu ubezpieczenie grupowe..
no to już w ogóle mi nadzieję zrobiłaś ja mam od nich grupowe z pracy p plus czy coś, ale wiadomo od miesięcy mnie w pracy nie ma i takie informacje do mnie nie docierają. TŻ będzie musiał nastawić jutro uszy, niech się dowie co i jak. może się też załapię. fajnie by było mieć kilka stów więcej, choć i tak się po prostu cieszę, że oboje mamy takie ubezpieczenie, jakakolwiek to kwota to zawsze do przodu
za wizytę. spoko, zdążysz urodzić

Cytat:
Napisane przez gosiaczek
najgorsze jest to że właśnie nie wiadomo na pewno ma kociego gronkowca (nieszkodliwy dla ludzi i niezaraźliwy dla innych kotów) i zapalenie spojówek ale do tego przyplątało się coś jeszcze co wet. wygląda na nużeńca ale w badaniu nic nie wyszło więc wzięła próbki na grzyba i na coś tam jeszcze. Kotka jest leczona już prawie 4 tygodnie a poprawy nie widać jedynie zapalenie spojówek ustąpiło ale nadal po oczach tak się drapie że rany sobie robi Normalnie ręce opadają
oj współczuję bardzo sama zawsze przeżywam, jak mojemu kociakowi coś dolega (a ma koci katar i co chwilę nawroty). ale jak już tyle jest leczona i nic to może zasięgnij opinii innego weta??
co do materaca to ja mam pianka-kokos.

Cytat:
Napisane przez OliwiaAnita
A ja tak z doskoku mam pytanie : na jaki rozmiar 56 czy 62 pakujecie ciuszki i ile ich ?? Wiem , że rozmiar rozmiarowi nie równy ale chociaż tak orientacyjnie chciałabym się podpytać
ja biorę głównie 56 i jakieś jedna 62. z tego co wiem to 62 to na naprawdę duże dziecko, nie sądzę, żeby moje było aż tak duże

Cytat:
Napisane przez crystal
Nie straszcie mnie bo ja sama nie wiem czy tego chce juz teraz
bylam jeszcze dwa razy w toalecie i znow mialam krew a drugi raz nie, moze to tylko skracajaca sie szyjka? albo czop zacznie wkrotce odchodzic kto wie ogolnie czuje sie od kilku dni jakbym miala dostac w kazdej chwili miesiaczke. tak mi sie zbiera, tylko nie wiem co To straszne wiecie. Powiedzialam to TZ, a on jakis taki radosny widze ze doczekac sie nie moze kiedy powiem ze jedziemy rodzic nasze dzieckotylko sie ja sie boje
ależ my Cię nie straszymy tylko chcemy, żebyś się psychicznie przygotowała

Cytat:
Napisane przez crystal
No tak, zapomnialam.... nie lubie porownywac, i o tym pisac, ale u mnie to nie do pomyslenia.... Bo lekarze sie boja zwyczajnie..... od nich zalezy nasze zycie, a jak by wyszlo ze kazdy szpital odmowi kobiecie, no to jak to na ulicy urodzi, to lekarze odpowiadaja wtedy za nia..... ze jej nie przyjeli, i nie maja prawa sie tlumaczyc ze nie mieli miejsc, bo wlasnie w takiej sytuacji musza znalesc dla niej rozwiazanie. i o to zadbac. jezuuuu co to sie dzieje na tym swiecie
Ty już zapomniałaś jak to się robi w Polsce na swoje szczęście najlepiej, żeby lekarzom i pielęgniarkom (przynajmniej niektórych) gitary nie zawracać

Cytat:
Napisane przez żona_marcina
moja teściowa różne głupoty mówiła mężowi. Przez jej gadaninę cały 8 miesiąc modlił się, żeby nic się nie stało i powtarzał, że teraz to niebezpiecznie, lepiej jakby coś się stało w 7 miesiącu. Wiejskie zabobony
Cytat:
Napisane przez papalinka
A wiesz, że kiedyś to musiało być powszechne przekonanie, bo moi rodzice też mówią, że za ich czasów tak lekarze mówili, że lepiej w 7 niżw 8 rodzić, choć trudno sobie wyobrazić dlaczego
jeszcze w latach 90tych się tego uczyło na biologii. jedną z niewielu rzeczy, jaką z tamtego okresu z lekcji biologii pamiętam, było to, że lepiej urodzić w 7 niż w 8 miesiącu. ale już nie pamiętam dlaczego.

Cytat:
Napisane przez crystal
nie szalec mi mamusie, ja do lidla po zakupy musze a nie do lekarza
witki mi opadły

Cytat:
Napisane przez Anneet
Dziewczyny wybaczcie mi ale muszę się tu odstresować bo kur..mać, ja pier...le jak być ☠☠☠a..ną kaciałą to po całej bandzie bo gdzie by inaczej☠☠☠☠a rozje...am lodówkę,tak ja
Pamiętacie jak wspominałam,ze musimy mieć w pokoju i ona była już używana i coś się stało z drzwiczkami,nie domykały się całkiem tzn był 1/2mm luzu noi na około się zbierał lód,ledwo się je otwierało i nie do końca..więc mądra Anetka jak zwykle to robiła tak dziś wzięła sie za bicie lodu i nożem tam trochę podbijałam i tak mi się wbił,że poszedł w hydro było tylko ssssssssssss..i poszedł cały gaz i lodówka do wy☠☠☠ania teraz..mąż zły ale widzi ,że ja oczy pełne łez wziął na luzie i próbuje nie opieprzać..
Ale co my teraz kur...a robimy kasy brak na nową,a używaną nie opłaca się kupować,ja zaraz na porodówkę ku...kur....
spokojnie ja wiem, jak się wali to kilka rzeczy na raz i w najmniej dogodnym momencie. jeśli nie macie kasy na nową lodówkę to przynajmniej na jakiś czas poszukajcie na necie oferty sprzedaży/oddania używanej lodówki. jasne, że nie pochodzi Wam wielu lat, ale przynajmniej jakiś czas. przecież nie możecie być bez lodówki.
a z tą ruchliwością małej to się nie dziw. 3tyg przed terminem to ona tam wiele miejsca nie ma, więc podskakiwać już nie będzie. grunt, żebyś ją czuła
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-24, 21:54   #904
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

meganka, szczerze?? ja wiem, starsi ludzie, zawsze jesteście do pomocy, oni będą mieli ciężko ogarnąć samemu dom itp. ale to męczenie się Twoje/Wasze z teściową tego pokroju pod jednym dachem chyba nie jest tego wszystkiego warte, bo się wykończysz. a jak pojawi się dzidziuś to podejrzewam, że wcale nie będzie lepiej, a gorzej, bo to dodatkowy i to duży punkt zapalny będzie między Wami.
ja bym tego nie zniosła. ja już miałam na pieńku z byłymi teściami z podobnych powodów, nawet z nimi nie mieszkając.

Cytat:
Napisane przez lesyeux
Jestem

ogólnie, wbijam na szpital tam do rejestracji gdzie pokierowali mnie, ze niby tam mam otrzymać info dotyczace mojej wizyty z anestezjologiem. więc czekam... a tam chmara wiary!!! wszyscy z Torbami... i stoję przede mną z 20 osób duszno, śmierdzi....

Rozchechłałam płaszcz, ściągnełam szalik i czekam na swoja kolej.
Dotarłam do okienka... daje babce skierowanie i mówię, ze chce się zarejestrować na wizte z anestezjologiem a ta do mnie....
Teraz sa przyjęcia planowane, prosze wrócic o 13!!!

a ja : przepraszam najmocniej, a gdzie jets napisane, ze wpierw wizyty planowane??? i ze nigdzie nie będę jeździć, wystałam swoje i proszę mi tylko podać dzień godz i miejsce gdzie mam się zjawić by pogadać z anestezjologiem .

a ta: Dobrze ( oburzona, proszę dac mi to skierowanie), to długooo potrwa, jak Pani chce proszę czekać....


a Ja: i poczekam !!!!

po 5 minutach.... woła... Pani paulina....

Idę... daje mi karteczkę z data jutrzejszą na godz.11 na spotkanie

a ja : I trzeba było tak od razu
co za babsko ale załatwiłaś, zuch dziewczyna

dzięki za te wytyczne eh, dużo rzeczy będę musiała sobie darować przynajmniej na pół roku ale może przedtem spróbuję zrobić, jak radzi ewka, bo też słyszałam, że wyrocznią są nie tabelki, zakazy i nakazy, ale sam dzidziuś.

asiulek, może mamy tego samego brata

Cytat:
a ja po wizycie, nic dobrego znowu przeryczałam pół dnia, antybiotyk narazie biore i oby mała jeszcze w tym tyg nie wychodziła na świat, żebym wyrobiła się z kuracją ale nie wiem czy dotrwam, przez trzy godziny łapały mnie bardzo mocne skurcze w krzyżu, aż się przestraszyłam, dobrze że przeszło
a o 8 rano na ktg żadneo skurczu tylko mała latała w brzuchu jakby wariacji jakiś dostała i leżenie pół godziny na plecach to katorga
i kolejna zła wiadomośc,jak ostatni miesiac przytylam tylko 1 kg tak teraz ponad 7 !!! czyli tyle co niektóre z was przez całą ciąże, ale widze po nogach że tam sporo wody zostało, pozatrzymywało mi się męcze się już w tej końcówce

to Ci daje ta ciąża popalić a co lekarz na to, że tyle przytyłaś w tak krótkim czasie i masz takie obrzęki??

Cytat:
Napisane przez nouvelle
spotkałam przed chwilą przedziwne zjawisko.... dziecko palące elektronicznego papierosa idą sobie chodnikiem 3 dziewczynki, widać, że normalne, nie jakaś taka patologia, na moje okolo około 12 letnie, w tych pstrokatych kurtkach z lidla, kolorowych rurkach, wesoło kopią piłkę, a jedna nich jara elektroniczną faję
chyba rodzicom podebrała
ja takich coraz częściej spotykam i niektórzy z rodzicami idą i palą ten szatański wynalazek

Cytat:
Napisane przez crystal
spadlam z krzesla, kiedy ustawialam zakupy na polce typu makarony itd.
i rabnelam glowa i du*a w podloge, tak mocno, ze TZ przylecial przerazony mnie objal, nie moglam sie podniesc do pozycji siedzacej, a ja nie wiedzialam co sie dzieje, bo dostalam gwiazdek w glowie. i ani na chwile nie pomyslalam o sobie, ze mnie cos boli itd. tylko zaczelam sie trzasc, i plakac z mysla o synku ale nie chcialam panikowac, synek sie rusza, nic mi nie jest, nie krwawie, wiec narazie nie jade na IP. jakby cos sie dzialo, to pojade jeszcze dzis.
ja pie<cenzura> Ty się chcesz zabić... uważaj na siebie

Cytat:
Napisane przez lesyeux
O fuck!!! w wiadomościach podali, że kobieta stawiła sie na oddziałw terminie na poród. okzało sie jednak, ze jej dzidzia nie żyje kazali jej urodzić sn martwego dzidziusia i ona sama, też zmarła.. ja pierdziele
nie oglądałam wiadomości od dawna le to chyba ta sprawa w zabrzu.

aneta_s13, kasia.

olasia, to trzymam kciuki ale nie przegnij z tym malowaniem i w ogóle, wiele rzeczy można zrobić już po porodzie

marcia, super, że się odezwałaś mam nadzieję, że już niedługo

Cytat:
Dzisiaj jak siedziałam z Helen to był porod i dzieciaczek z 24 tyg przyjechał, 630g.. Jak patrzyliśmy na jego rodziców przy inkubatorze to strasznie ich nam było szkoda, mama sie popłakała i pozniej tylko tata przyszedł do lekarki..
o mamusiu, 24tc
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-24, 22:02   #905
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez olasia Pokaż wiadomość
Nie ma za co ja tez myslalam, ze musze odciagac do konca pokarm a okazalo sie to byc blednym kolem... Niby moja mama byla przy mnie ale ona nie mogla mi doradzic bo sama nie karmila. Jak dzisiaj sobie przypomne to te chwile kiedy cycki i cipka boli(nawal pokarmu plus zszyta rana) to jest chyba najgorszy moment po porodzie... okolo 4-7 doby... pozniej juz jest lepiej Najwazniejsze to sie nie poddawac, plakac i sie wsciekac ale sie nie poddawac!

Radze pocwiczyc z fotelikiem bo pozniej mozna kota dostac jak juz trzeba bedzie go przypiac na pierwsza jazde
Pamietam jak z Marcelkiem wracalismy do domu i ciagle wydawalo mi sie, ze jemu musi byc strasznie niewygodnie w takiej zgarbionej pozycji ale prawda jest taka, ze cala podroz przespal i tak ma do dzisiaj, dziecko urodzone do jazdy autem.

wlasnie dlatego pytam, i zbieram informacje, moja mama nas krotko kp, bo miala zapalenia i ze mna i z siostra mam nadzieje ze nie bede nacinana i zszywana tak sobie wmawiam dla spokoju psychicznego hihi Nie poddam sie ale znajac mnie bede plakac caly czas! ladnie to napisalas Ja jeszcze nie wiem co TZ kombinuje bo gondola ma funkcje na przypiecia w samochodzie, ale fotelik i tak musi byc w samochodzie wiec jak nie zdazymy tego zrobic pewnie wezmie gondole

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 23:00 ----------

Cytat:
Napisane przez mon9 Pokaż wiadomość
Hej kochane dziekuje za wszystkie ciepłe słowa!!

Dzisiaj jak siedziałam z Helen to był porod i dzieciaczek z 24 tyg przyjechał, 630g.. Jak patrzyliśmy na jego rodziców przy inkubatorze to strasznie ich nam było szkoda, mama sie popłakała i pozniej tylko tata przyszedł do lekarki..

Czytam was kochane na bieżąco przy ściąganiu mleka i trzymam kciuki

---------- Dopisano o 22:53 ---------- Poprzedni post napisano o 22:38 ----------

ja kupiłam lateksowy hevea na Allegro, wyczytałam ze sa najlepsze, dość twarde i ni odkształcają sie



CRYSTAL uważaj na siebie

Choc ich nie znam i nie widze, zycze im i kazdym rodzicom tak malusich malenstw wiele sily, i odwagi! helen juz po badaniu?
uwazam dziekuje , jak zwykle mam pecha
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-24, 22:04   #906
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

ja się cieszę, że do szpitala mamy niecałe 10min piechtą i modlę się o ładną i ciepłą pogodę na wyjście, żeby można było ten kawałek przejść, a nie pakować się do samochodu z małym

ja bym musiała wziąć prysznic i spać się zawijać TŻ już śpi od 2,5h
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-24, 22:04   #907
mon9
Zakorzenienie
 
Avatar mon9
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 795
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

A propo diety przy KP to jest tyle teorii ile lekarzy.

Ja bym nie mogła tyle myślec co mam jesc a czego nie jesc, ogólnie jem wszystko oprócz ostrych potraw, nie pije kawy i coli, nie jem pomarańczy, orzechów, czekolady i cebuli, kapusty, fasoli- wzdymajacych rzeczy.
mon9 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-24, 22:05   #908
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość



Ty już zapomniałaś jak to się robi w Polsce na swoje szczęście najlepiej, żeby lekarzom i pielęgniarkom (przynajmniej niektórych) gitary nie zawracać

witki mi opadły
na moje szczescie popieram i nie zazdroszcze pamietam tylko, ze jak zemdlalam na ulicy, to jak ktos zadzwonil po karetke to kazali nam wsiasc w autobus i samemu przyjechac
Lidl zalatwiony i jeszcze nie urodzilam nie jest zle ale skurcze maja moc bo czuje bardziej niz wczoraj
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-24, 22:06   #909
mon9
Zakorzenienie
 
Avatar mon9
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 795
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Helen jutro na 9 jedzie do innego szpitala, dzisiaj podpisywałam wszystkie zgody na transport, ewentualne znieczulenie ogólne i na badanie
mon9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-24, 22:06   #910
Magnifica
Zakorzenienie
 
Avatar Magnifica
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 3 372
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez kasia_adm Pokaż wiadomość
Odebrałam Gbs, ujemny
Super


Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość
no to już w ogóle mi nadzieję zrobiłaś ja mam od nich grupowe z pracy p plus czy coś, ale wiadomo od miesięcy mnie w pracy nie ma i takie informacje do mnie nie docierają. TŻ będzie musiał nastawić jutro uszy, niech się dowie co i jak. może się też załapię. fajnie by było mieć kilka stów więcej, choć i tak się po prostu cieszę, że oboje mamy takie ubezpieczenie, jakakolwiek to kwota to zawsze do przodu
To zależy jakie firma sobie wynegocjowała warunki w takim grupowym ubezpieczeniu. Zazwyczaj im więcej osób, tym można lepiej negocjować. Zeby były wyższe stawki musi się zmienić umowa
__________________
Magnifica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-24, 22:06   #911
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość
ja się cieszę, że do szpitala mamy niecałe 10min piechtą i modlę się o ładną i ciepłą pogodę na wyjście, żeby można było ten kawałek przejść, a nie pakować się do samochodu z małym

ja bym musiała wziąć prysznic i spać się zawijać TŻ już śpi od 2,5h

jak tak blisko to szkoda samochod brac
ja mojego tz namowilam zeby posiedzial ze mna bo on zmeczony i juz o 22 chcial isc spac, a ja mu red bulla dalam Nie chce mi sie samej siedziec nudno
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-24, 22:07   #912
niunia_ona
Zakorzenienie
 
Avatar niunia_ona
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 252
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Nie dam rady nadrobić no...
__________________

Julia na świecie


biust 88/85
pd b 82,5/82
brzuch 90/88
talia 77
biodra 91/87
udo 54/52
lydka 36/35,5
niunia_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-24, 22:08   #913
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez mon9 Pokaż wiadomość
A propo diety przy KP to jest tyle teorii ile lekarzy.

Ja bym nie mogła tyle myślec co mam jesc a czego nie jesc, ogólnie jem wszystko oprócz ostrych potraw, nie pije kawy i coli, nie jem pomarańczy, orzechów, czekolady i cebuli, kapusty, fasoli- wzdymajacych rzeczy.
a ja sie z tym zgadzam nie wolno dac sie zwariowac bo jakby tak odstawic wszystko co zle, to wyszlaby z tego jakas mega glodowka a nie zdrowe odzywianie i z glowa
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-24, 22:09   #914
Magnifica
Zakorzenienie
 
Avatar Magnifica
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 3 372
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość
ja się cieszę, że do szpitala mamy niecałe 10min piechtą i modlę się o ładną i ciepłą pogodę na wyjście, żeby można było ten kawałek przejść, a nie pakować się do samochodu z małym
Zazdroszczę Oby była ładna pogoda to będzie pierwszy spacer


Cytat:
Napisane przez crystal25 Pokaż wiadomość
na moje szczescie popieram i nie zazdroszcze pamietam tylko, ze jak zemdlalam na ulicy, to jak ktos zadzwonil po karetke to kazali nam wsiasc w autobus i samemu przyjechac
Lidl zalatwiony i jeszcze nie urodzilam nie jest zle ale skurcze maja moc bo czuje bardziej niz wczoraj
Chyba Theo chce już po mału wychodzić
__________________
Magnifica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-24, 22:10   #915
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez mon9 Pokaż wiadomość
Helen jutro na 9 jedzie do innego szpitala, dzisiaj podpisywałam wszystkie zgody na transport, ewentualne znieczulenie ogólne i na badanie
szkoda ze wy nie mozecie jechac, bo pewnie nie mozecie. No nie chce sie wypytywac tak o wszystko , w kazdym razie 3mam kciuki, i nie stresowac sie prosze! wasza corka silna dziewczynka juz po takim czasie.
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-24, 22:11   #916
niunia_ona
Zakorzenienie
 
Avatar niunia_ona
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 252
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez kasia_adm Pokaż wiadomość
Witam, nadrobiłam Was.
Ciężki dzień, pogrzeb ..
Niunia ja miałam poród indukowany. Nie było źle, tylko nie kazali mi wstawać kílka godz jak miałam tą kroplówkę. Ale poród zaczął síę jakieś 8godz po odłączeniu. Trawał 7godz, marzę o takim porodzie teraz, bo naprawdę było znośnie. Także bez obaw, to nie takie straszne jakby co.
No to dobrze wiedzieć.. Dziękuję za porady xd
__________________

Julia na świecie


biust 88/85
pd b 82,5/82
brzuch 90/88
talia 77
biodra 91/87
udo 54/52
lydka 36/35,5
niunia_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-24, 22:12   #917
Magnifica
Zakorzenienie
 
Avatar Magnifica
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 3 372
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez mon9 Pokaż wiadomość
Helen jutro na 9 jedzie do innego szpitala, dzisiaj podpisywałam wszystkie zgody na transport, ewentualne znieczulenie ogólne i na badanie
żeby wszsytko było dobrze. Ta mała kruszyna tyle już przetrwała, że musi być ok
__________________
Magnifica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-24, 22:12   #918
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez Magnifica Pokaż wiadomość
Zazdroszczę Oby była ładna pogoda to będzie pierwszy spacer



Chyba Theo chce już po mału wychodzić

matka sie nie pogniewa na swojego Tusia wolalabym jeszcze nie bo akorat w ostatnim miesiacu ladnie na wadze by przybral ale co ma byc to bedzie oczywiscie najwyzej bedzie maly krasnalek z niego
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-24, 22:15   #919
Magnifica
Zakorzenienie
 
Avatar Magnifica
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 3 372
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez crystal25 Pokaż wiadomość
matka sie nie pogniewa na swojego Tusia wolalabym jeszcze nie bo akorat w ostatnim miesiacu ladnie na wadze by przybral ale co ma byc to bedzie oczywiscie najwyzej bedzie maly krasnalek z niego
Nie przesadzaj z tym małym A tak właśnie chciałam spytać jak będziesz zdrabniać jego imię? We francuskim też są takie zdrobnienia imion?
__________________
Magnifica jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-24, 22:15   #920
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

debra dzis poszla do szpitala lezec
ciekawe jak nasze mamusie po porodach sie czuja
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-24, 22:16   #921
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez crystal25 Pokaż wiadomość
na moje szczescie popieram i nie zazdroszcze pamietam tylko, ze jak zemdlalam na ulicy, to jak ktos zadzwonil po karetke to kazali nam wsiasc w autobus i samemu przyjechac
Lidl zalatwiony i jeszcze nie urodzilam nie jest zle ale skurcze maja moc bo czuje bardziej niz wczoraj
to mój szwagier miał mały wypadek w nowy rok. wstał z kanapy, przeciągnął się i nagle zobaczył ciemność przed oczami. stracił przytomność i upadł, uderzając się obok ust o kant meblościanki. teściowa zadzwoniła po karetkę, a co oni na to?? że mają go przywieźć sami we własnym zakresie

Cytat:
Napisane przez Magnifica
To zależy jakie firma sobie wynegocjowała warunki w takim grupowym ubezpieczeniu. Zazwyczaj im więcej osób, tym można lepiej negocjować. Zeby były wyższe stawki musi się zmienić umowa
dlatego niech się mój TŻ wykaże i wybada czy nasza farma coś wynegocjowała i czy są to podwyżki, bo rok temu wiem, że dogadali się PZU tak, że obcięto kilka punktów.

Cytat:
Napisane przez crystal
jak tak blisko to szkoda samochod brac
tym bardziej, że nie nasz...

Cytat:
Napisane przez crystal
ja mojego tz namowilam zeby posiedzial ze mna bo on zmeczony i juz o 22 chcial isc spac, a ja mu red bulla dalam Nie chce mi sie samej siedziec nudno
mój nie dałby rady włączył sobie "Skazanego..." na dvd i zasnął przed końcem odcinka
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-24, 22:16   #922
niunia_ona
Zakorzenienie
 
Avatar niunia_ona
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 252
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Znowu chce mi pipcie rozerwać aaa
__________________

Julia na świecie


biust 88/85
pd b 82,5/82
brzuch 90/88
talia 77
biodra 91/87
udo 54/52
lydka 36/35,5
niunia_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-24, 22:19   #923
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

dooobra, ja tu czytu czytu, a prysznic za mnie wezmą krasnoludki zmykam! dobranoc, laski
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-24, 22:20   #924
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez Magnifica Pokaż wiadomość
Nie przesadzaj z tym małym A tak właśnie chciałam spytać jak będziesz zdrabniać jego imię? We francuskim też są takie zdrobnienia imion?

tutaj nie ma zdrobnien moj TZ sie ze mna droczy zawsze i na mnie wola w kazdy mozliwy wymyslony przez niego sposob, bo mu sie to bardzo podoba wogole zdrobnienia nie istnieja, nie imiona ale slyszalam jak matki wolaja do dzieci cos jak moje serduszko, albo moja kapustko, czy groszku tak to brzmi w tlumaczeniu oczywiscie
Tak samo na ukochane osoby czesto sie wola cukiereczku koteczku misiu to Tz by tego nie zrozumial, wiec mowie moje kochanie ale po polsku to jego rodzina jak nas widzi to wola na mojego meza kochanie
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-24, 22:20   #925
mon9
Zakorzenienie
 
Avatar mon9
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 795
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez crystal25 Pokaż wiadomość
szkoda ze wy nie mozecie jechac, bo pewnie nie mozecie. No nie chce sie wypytywac tak o wszystko , w kazdym razie 3mam kciuki, i nie stresowac sie prosze! wasza corka silna dziewczynka juz po takim czasie.
Możemy ale to bez sensu bo od razu po badaniu odwożą ja z powrotem.
Taka mała rozrabiaka z niej jest i złości sie strasznie jak jest głodna i pora jedzenia sie zbliża

Po badaniu bedziemy czekać na konsultacje neurologa, ma do szpitala naszego przyjechać
mon9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-24, 22:20   #926
Magnifica
Zakorzenienie
 
Avatar Magnifica
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 3 372
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość
dlatego niech się mój TŻ wykaże i wybada czy nasza farma coś wynegocjowała i czy są to podwyżki, bo rok temu wiem, że dogadali się PZU tak, że obcięto kilka punktów.
Kaska zawsze się przyda większa


Cytat:
Napisane przez niunia_ona Pokaż wiadomość
Znowu chce mi pipcie rozerwać aaa
Oj, ale pomyśl, że już bliżej niż dalej


A ja znalazłam ostatnio fajne zdjęcie w necie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10997615_688619994575816_5939271908865450242_n.jpg (66,8 KB, 32 załadowań)
__________________
Magnifica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-24, 22:21   #927
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość
dooobra, ja tu czytu czytu, a prysznic za mnie wezmą krasnoludki zmykam! dobranoc, laski
milego wieczorku
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-24, 22:21   #928
niunia_ona
Zakorzenienie
 
Avatar niunia_ona
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 252
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez Magnifica Pokaż wiadomość
Kaska zawsze się przyda większa



Oj, ale pomyśl, że już bliżej niż dalej


A ja znalazłam ostatnio fajne zdjęcie w necie
No bliżej niż dalej.. Chciałbym być juz po i by wszystko ok wyszło...
__________________

Julia na świecie


biust 88/85
pd b 82,5/82
brzuch 90/88
talia 77
biodra 91/87
udo 54/52
lydka 36/35,5
niunia_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-24, 22:21   #929
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez niunia_ona Pokaż wiadomość
Znowu chce mi pipcie rozerwać aaa
a mi podbrzusze chcesz troche?
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-24, 22:22   #930
niunia_ona
Zakorzenienie
 
Avatar niunia_ona
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 252
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez crystal25 Pokaż wiadomość
a mi podbrzusze chcesz troche?
He he... Podziel się posiłkiem xdd
__________________

Julia na świecie


biust 88/85
pd b 82,5/82
brzuch 90/88
talia 77
biodra 91/87
udo 54/52
lydka 36/35,5
niunia_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-09 15:35:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:49.