Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-08-05, 15:14   #2101
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Lethe69 tak zamawia sie w rossie i odbiera w wybranym sklepie
http://sklep.rossnet.pl/
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-05, 15:51   #2102
Lethe69
Wtajemniczenie
 
Avatar Lethe69
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 091
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

buahhot dziękuję!
Cytat:
Napisane przez Lethe69 Pokaż wiadomość
Dziewczyny zna się któraś na złocie?Czy ktoś może mi poradzić odnośnie ceny za kolczyki - za jaką kwotę je sprzedać /wystawić? Może być priv.

Próbowałyśmy z Mamą na All ale pomimo kilku zapytań nikt się nie zdecydował. One były założone dosłownie raz, właściwie to przymierzone i tyle.
Poszłam z nimi do złotnika i ocenił że ważą 4,900g i że to próba 0,585. Za wycenę zapłaciłam 30zł a nawet nie wiedziałam że za taką ocenę się płaci Pan niestety nie powiedział ile są warte - nie chciał i w ogóle był złamanym ch...
Nie bardzo uśmiecha mi się sprzedawać jako złom skoro są właściwie nowe i ładnie zrobione...
Ponawiam zapytanie bo jest na końcu poprzedniej strony a zależy mi odpowiedziach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20150331_230412.jpg (120,4 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150401_173823.jpg (140,5 KB, 16 załadowań)
Lethe69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-05, 16:18   #2103
iinnkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar iinnkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

W housie on line kupując dowolną rzecz z nowej kolekcji przecnioną kupyjemy za 10 zł. W sklepie stacjonarnym ekspedientka mówiła, że rzecz z nowej kolekcji musi być droższa od tej przecenionej, ale w sklepie internetowym kupując breloczek za 13 zl każda rzecz z wyprzedaży wskakuje za 10 zł
iinnkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-05, 17:20   #2104
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez Lethe69 Pokaż wiadomość
buahhot dziękuję!

Ponawiam zapytanie bo jest na końcu poprzedniej strony a zależy mi odpowiedziach

pomogłabym ale niestety nie znam się na tym za bardzo a nie ma na all takich podobnych? przynajmniej pod względem próby i wagi żebyś mogła sobie porównać cenę?
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-05, 17:46   #2105
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez Lethe69 Pokaż wiadomość
Ja też przez pierwsze "dorosłe" lata życia stosowałam podkłady drogeryjne. Po wszystkich się świeciłam a w dodatku żaden nie był w odpowiednim (jasnym) kolorze. Ja Ci polecę przetestować PUPA Like a Doll ( on jest stosunkowo lekkim podkładem ale moje przebarwienia kryje, a porów nie uwidacznia) oraz podkład Dior - DiorSkin Forever - ten jest cięższy na pewno nie na lato ale na resztę pór roku tak Ja innych typów nie mam
Mi Dior Forever robi ciasto na twarzy po ok. 2h
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-05, 19:14   #2106
Chantell
Rozeznanie
 
Avatar Chantell
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 650
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

pomalowałam tym gratisowym revlonem z D.... jest boski... super się nakłada, pędzelek malutki, a nie takie szity szerokie... mam zapach róży
__________________
JEUNESSE dystrybutorka


Chantell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-05, 19:27   #2107
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Ja jeszcze w pracy siedzę czas na chwilę przerwy

Do zamówienia z EL wzięłam krem pod oczy Advanced Night Repair Eye 5ml i mini szminkę. Szmineczka jest malutka ale urocza, w domu porównam z małą MJ z boxa sephorowego Krem wygląda dokładnie jak na zdjęciu

---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Chantell Pokaż wiadomość
pomalowałam tym gratisowym revlonem z D.... jest boski... super się nakłada, pędzelek malutki, a nie takie szity szerokie... mam zapach róży
Ja właśnie nie lubię małych pędzelków jak mam szeroki to dwa machnięcia i już paznokieć pomalowany
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-05, 19:30   #2108
Chantell
Rozeznanie
 
Avatar Chantell
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 650
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

ja mam takie tunelowe te paznokcie (czy jak to tam się mówi) i tymi wielkimi jak maziam, to jeszcze skórki po obu stronach się łapią xd wolę cieńsze, jakoś bardziej precyzyjnie mi się maluje
__________________
JEUNESSE dystrybutorka


Chantell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-05, 21:22   #2109
Lethe69
Wtajemniczenie
 
Avatar Lethe69
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 091
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
pomogłabym ale niestety nie znam się na tym za bardzo a nie ma na all takich podobnych? przynajmniej pod względem próby i wagi żebyś mogła sobie porównać cenę?
właśnie nie mogę znaleźć podobnych...
Cytat:
Napisane przez feelin_soo_me Pokaż wiadomość
Mi Dior Forever robi ciasto na twarzy po ok. 2h
"ciasto"? u mnie (prócz w lecie) trzyma sie bardzo ładnie

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

Jestem fanką zespołu Epica i weszłam na blog Simone, i zobaczcie na co trafiłam - niesamowite http://www.smoonstyle.com/2015/07/ey...tal-peleg.html

Edytowane przez Lethe69
Czas edycji: 2015-08-05 o 21:23
Lethe69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-05, 21:47   #2110
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Jakby któraś z Was była ciekawa to mini szminka która jest w samplach na stronie EL jest takiej samej wielkości jak mini szminka MJ z sephorowego boxa
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-05, 22:02   #2111
dzolinadzolina
Rozeznanie
 
Avatar dzolinadzolina
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 684
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez Lethe69 Pokaż wiadomość
właśnie nie mogę znaleźć podobnych...

"ciasto"? u mnie (prócz w lecie) trzyma sie bardzo ładnie

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

Jestem fanką zespołu Epica i weszłam na blog Simone, i zobaczcie na co trafiłam - niesamowite http://www.smoonstyle.com/2015/07/ey...tal-peleg.html
Ale piękne te oczka
dzolinadzolina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-05, 22:11   #2112
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Dziewczyny, uzylam dzisiaj po raz pierwszy tego kremu pod oczy co dostawalysmy kiedys w D. - Breton czy jakos tak.. I wiecie co w ciagu dnia zauwazylam? Robi mi sie jeczmien na oku!!! A w weekend mam wesele Zabije sie... Juz poprzykladalam herbata czarna..Jak mi sie to powiekszy to sie potne I nie wiem... to chyba ten krem mi to zrobil
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-05, 22:15   #2113
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5231413 2]Kiedyś do mnie kurier przyjechał po odbiór paczki i trzeba było wypisać jakiś świstek. Nie uśmiechało mi się bazgrać na kolanie w drzwiach, to mówię do gościa: zapraszam do kuchni, zróbmy to na stole
Patrzę, a ten cały czerwony, takiego raka spiekł. Wtedy do mnie dotarło jak to brzmi Biedny, chyba wstydliwy był w tych sprawach.
Tj. wypisywania świstków na stole [/QUOTE]
Hahaha

---------- Dopisano o 23:15 ---------- Poprzedni post napisano o 23:12 ----------

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Takie oferty im się często zdarzają. Miałam znajomego glazurnika, który opowiadał o kobiecie, która umówiła się na remont łazienki, wszystko OK umówione, on wchodzi, a ona rozchyla szlafroczek

Innym razem jechałam z taksówkarzem i też opowiadał, że zdarzały mu się oferty zapłaty "w naturze".

A jak byście nie miały mężów czy TŻ, to wtedy co?
Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------



Pewnie chciała żeby zakręcił jej śrubę
Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
To wtedy rozchylamy szlafroczki

Sorry taki zarcik
Nie mogę z Wami, śmieję się w głos i aż przestałam być głodna od tego
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-05, 23:12   #2114
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Dziewczyny, uzylam dzisiaj po raz pierwszy tego kremu pod oczy co dostawalysmy kiedys w D. - Breton czy jakos tak.. I wiecie co w ciagu dnia zauwazylam? Robi mi sie jeczmien na oku!!! A w weekend mam wesele Zabije sie... Juz poprzykladalam herbata czarna..Jak mi sie to powiekszy to sie potne I nie wiem... to chyba ten krem mi to zrobil
Jęczmień wywołują gronkowce. Jak miałyby się znaleźć i przetrwać przez 3 lata w kremie?
Używam go od 2 miesięcy i wszystko jest ok.
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-05, 23:26   #2115
ally21
Rozeznanie
 
Avatar ally21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 615
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

W Clinique nowe próbki
ally21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-05, 23:58   #2116
ywonkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 87
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez ally21 Pokaż wiadomość
W Clinique nowe próbki
No nie, mialam oszczedzac. Probeczki rzeczywiście swietne. Nie patrzę czy są jakies mini zestawy, żeby nic nie kupić. W D kusza mnie 2 probki Guerlain - jedna kremu za zylion zlotych i probka niespodzianka.
ywonkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-06, 05:38   #2117
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Ciekawe co w tym.miesiącu jest w shiny i beglossy
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-06, 06:02   #2118
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez Chantell Pokaż wiadomość
pomalowałam tym gratisowym revlonem z D.... jest boski... super się nakłada, pędzelek malutki, a nie takie szity szerokie... mam zapach róży
też się zakochałam w tym różanym lakierze i też wolę małe pędzelki

---------- Dopisano o 07:02 ---------- Poprzedni post napisano o 06:58 ----------

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Dziewczyny, uzylam dzisiaj po raz pierwszy tego kremu pod oczy co dostawalysmy kiedys w D. - Breton czy jakos tak.. I wiecie co w ciagu dnia zauwazylam? Robi mi sie jeczmien na oku!!! A w weekend mam wesele Zabije sie... Juz poprzykladalam herbata czarna..Jak mi sie to powiekszy to sie potne I nie wiem... to chyba ten krem mi to zrobil
moja babcia mawiała że trzeba pocierać złotą obrączką to przejdzie ale nie probowałam nigdy tej metody. Jęczmień to na pewno nie od kremu bo to bakteryjne zakażenie jest. żeby szybko zeszło
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-06, 06:03   #2119
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

A ja nalozylam sobie bana na jakiekolwiek kosmetyki do konca miesiaca!! po tym czasie zamelduje Wam ile udalo mi sie zuzyc tego co mam
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-06, 06:09   #2120
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
A ja nalozylam sobie bana na jakiekolwiek kosmetyki do konca miesiaca!! po tym czasie zamelduje Wam ile udalo mi sie zuzyc tego co mam
też mam taki plan no ale cóż pewnie mi się to nie uda
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-06, 06:11   #2121
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Fajne te miniatury w C. przygarnęłabym szminkę koralową - jest super, moja mama też ją bardzo lubi ale niestety mini produktów brak, mini zestawy też wyprzedane a dużego zamówienia składać nie zamierzam

---------- Dopisano o 07:10 ---------- Poprzedni post napisano o 07:10 ----------

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Dziewczyny, uzylam dzisiaj po raz pierwszy tego kremu pod oczy co dostawalysmy kiedys w D. - Breton czy jakos tak.. I wiecie co w ciagu dnia zauwazylam? Robi mi sie jeczmien na oku!!! A w weekend mam wesele Zabije sie... Juz poprzykladalam herbata czarna..Jak mi sie to powiekszy to sie potne I nie wiem... to chyba ten krem mi to zrobil
oby do soboty przeszło

---------- Dopisano o 07:11 ---------- Poprzedni post napisano o 07:10 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
A ja nalozylam sobie bana na jakiekolwiek kosmetyki do konca miesiaca!! po tym czasie zamelduje Wam ile udalo mi sie zuzyc tego co mam
powodzenia przyda się
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-06, 06:11   #2122
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

U mnie tez koniec z kupowaniem. Tylko zel do demakijazu z S musze kupic bo sie konczy a aktualnie najlepiej mi sie sprawdza tylko strasznie niewydajny. Nie znacie jakiegos zelu do demakijazu takiego bardzo delikatnego bo ostatnio mam problemy z oczami i okulistka dala mi masci bo mam bardzo wysuszone oczy i lzawia okropnie.
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-06, 06:15   #2123
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
też mam taki plan no ale cóż pewnie mi się to nie uda
również życzę powodzenia

---------- Dopisano o 07:15 ---------- Poprzedni post napisano o 07:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Lethe69 Pokaż wiadomość
Dziewczyny zna się któraś na złocie?Czy ktoś może mi poradzić odnośnie ceny za kolczyki - za jaką kwotę je sprzedać /wystawić? Może być priv.

Próbowałyśmy z Mamą na All ale pomimo kilku zapytań nikt się nie zdecydował. One były założone dosłownie raz, właściwie to przymierzone i tyle.
Poszłam z nimi do złotnika i ocenił że ważą 4,900g i że to próba 0,585. Za wycenę zapłaciłam 30zł a nawet nie wiedziałam że za taką ocenę się płaci Pan niestety nie powiedział ile są warte - nie chciał i w ogóle był złamanym ch...
Nie bardzo uśmiecha mi się sprzedawać jako złom skoro są właściwie nowe i ładnie zrobione...
Nie znam się na złocie ale patrząc na stronie Yes, kolczyki o podobnej gramaturze (trochę mniejszej) kosztują ponad 1500zł:
http://yes.pl/malena-zloty-kolczyki-24993
Ja mam dużo biżuterii, której nie noszę (z różnych powodów: albo mi się nie podoba, albo np. pierścionki są za duże), ale szkoda mi sprzedawać za grosze. Trzymam ją na czarną godzinę akurat złoto to dobra lokata
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-06, 06:19   #2124
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
również życzę powodzenia
dzięki ciekawe co dziś będzie za prezent w D

---------- Dopisano o 07:19 ---------- Poprzedni post napisano o 07:17 ----------

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość



Nie znam się na złocie ale patrząc na stronie Yes, kolczyki o podobnej gramaturze (trochę mniejszej) kosztują ponad 1500zł:
http://yes.pl/malena-zloty-kolczyki-24993
Ja mam dużo biżuterii, której nie noszę (z różnych powodów: albo mi się nie podoba, albo np. pierścionki są za duże), ale szkoda mi sprzedawać za grosze. Trzymam ją na czarną godzinę akurat złoto to dobra lokata
też mam taką lokatę w domu lepiej przechować "na kiedyś" w ramach lokaty. Jak będzie jakiś kryzys to zawsze złoto to pewniejsza lokata niż bank
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-06, 06:27   #2125
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
dzięki ciekawe co dziś będzie za prezent w D
---------- Dopisano o 07:19 ---------- Poprzedni post napisano o 07:17 ----------

też mam taką lokatę w domu lepiej przechować "na kiedyś" w ramach lokaty. Jak będzie jakiś kryzys to zawsze złoto to pewniejsza lokata niż bank
Pewnie jakiś badziewny zestaw próbek

Z takimi lokatami tak szybko pod most nie pójdziemy a banki dają teraz tak śmieszny % na lokatach, ze naprawdę lepiej chyba trzymać kasę w skarpecie
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-06, 06:29   #2126
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość

Z takimi lokatami tak szybko pod most nie pójdziemy a banki dają teraz tak śmieszny % na lokatach, ze naprawdę lepiej chyba trzymać kasę w skarpecie
też tak myślę chociaż z drugiej strony ja jako posiadacz kredytu hipotecznego jestem bardzo zadowolona z obecnego %
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-06, 06:32   #2127
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
też mam taki plan no ale cóż pewnie mi się to nie uda
ale warto probowac
Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Fajne te miniatury w C. przygarnęłabym szminkę koralową - jest super, moja mama też ją bardzo lubi ale niestety mini produktów brak, mini zestawy też wyprzedane a dużego zamówienia składać nie zamierzam

---------- Dopisano o 07:10 ---------- Poprzedni post napisano o 07:10 ----------



oby do soboty przeszło

---------- Dopisano o 07:11 ---------- Poprzedni post napisano o 07:10 ----------



powodzenia przyda się
dziekuje!!
Cytat:
Napisane przez iv3 Pokaż wiadomość
U mnie tez koniec z kupowaniem. Tylko zel do demakijazu z S musze kupic bo sie konczy a aktualnie najlepiej mi sie sprawdza tylko strasznie niewydajny. Nie znacie jakiegos zelu do demakijazu takiego bardzo delikatnego bo ostatnio mam problemy z oczami i okulistka dala mi masci bo mam bardzo wysuszone oczy i lzawia okropnie.
damy rade
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-06, 06:51   #2128
basia296
Zadomowienie
 
Avatar basia296
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 103
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Dziewczyny, uzylam dzisiaj po raz pierwszy tego kremu pod oczy co dostawalysmy kiedys w D. - Breton czy jakos tak.. I wiecie co w ciagu dnia zauwazylam? Robi mi sie jeczmien na oku!!! A w weekend mam wesele Zabije sie... Juz poprzykladalam herbata czarna..Jak mi sie to powiekszy to sie potne I nie wiem... to chyba ten krem mi to zrobil
Spróbuj potrzeć jęczmień złotą obrączką.. Sama nie próbowałam, bo odstukać nigdy jęczmienia nie miałam . To takie stare babcine sposoby.. ponoć działa. Tylko trzeba najpierw tę obrączkę potrzeć np. o koc, żeby była ciepła.
basia296 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-06, 07:04   #2129
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Ja poległam w C
zamówiłam ten krem 30ml
http://www.clinique.com.pl/product/1...rzy/index.tmpl
próbki szminka + perfumki

---------- Dopisano o 08:04 ---------- Poprzedni post napisano o 08:03 ----------

Cytat:
Napisane przez basia296 Pokaż wiadomość
Spróbuj potrzeć jęczmień złotą obrączką.. Sama nie próbowałam, bo odstukać nigdy jęczmienia nie miałam . To takie stare babcine sposoby.. ponoć działa. Tylko trzeba najpierw tę obrączkę potrzeć np. o koc, żeby była ciepła.
Działa! Ja jako dziecko, miałam często jęczmienie... Nawet ostatnio coś mi rosło - potarłam obrączką i przeszło żeby pomogło
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-06, 07:09   #2130
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Ja poległam w C
zamówiłam ten krem 30ml
http://www.clinique.com.pl/product/1...rzy/index.tmpl
próbki szminka + perfumki
O, nie.... jeszcze są mini perfumki niech wrzucą małe kremy
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-29 08:21:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:14.