"DORABIANIE" zęba - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-17, 18:08   #1
Sarmati273899
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1

"DORABIANIE" zęba


A więc mam mały problem, gdy byłam mała przypadkiem odłąmałąm sę dosłownie malutką część zęba, a moja "mądra" pani stomatolog, zamiast DOROBIĆ mi ten kawałek, spiłowała mi 4 przednie zęby o 0,5 cm żeby "wyrównać" zęby, tak, że teraz pomiędzy górną, a dolną szczęką jest otwór o szerokości 0,5 cm (moje zęby miały długość 1 cm). Oczywiście byłam mała i niewiedziałam że mogła dorobić mi ten malusieńki kawałeczek (dosłownie wielkości okruszka). Gdy byłam później-kilka lat później, u dentysty (innego!) powiedział mi, że mógłby "coś poradzić", ale nie dopóki nie skończe 18 lat, gdyż szczęka mi się jeszcze rozrasta. Nie wyjaśnił dokładnie co miało znaczyć, że COŚ PORADZI.. Dlatego pytam co moge zrobić w tej sytuacji? Jakie jest najlepsze wyjście? Bo widzicie ja już mam prawie 18 lat, i przez to, że niemam pełnego uśmiechu trace najlepsze lata, bo kończe szkołę i na zdjęciach pragnę mieć normalny uśmiech, "PEŁNY" uśmiech wstydze się gdy ktoś patrzy na moje zęby i pyta co mi się stało... wszyscy bowiem myślą, że od urodzenia mam takie zęby... aż wstyd. Pomóżcie mi... i jeśli macie jakąś propozycję to jeśłi będzie dotyczyć skorzystania z płatnej pomocy (a tak napewno będzie) podajcie cenę. pozdrawiam.
Sarmati273899 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:41.