Ładne balerinki na małym obcasiku:) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-27, 17:46   #31
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ładne balerinki na małym obcasiku:)

zamówiłam 40 - czyli w moim wypadku to 25,7 o ile dobrze pamiętam - też się bałam, bo dwa dni wcześniej przyszły buty 26,5 cm (nie doczytałam aukcji i cała drżałam). Jedne i drugie okazały się pasujące nie uważam, że rozmiarówka jest zawyżona, jeśli chcesz mogę centymetrem sprawdzić długość. Skóra jest z tych twardszych, ale nie powiem czy nie obcierają - jeszcze mam rany od nowych adidasów, a w tych balerinach chodziłam tylko po domu kilka razy

Myślę, że jest to bardzo korzystan aukcja może osoba wystawiająca nie zmierzyła po prostu swojej stopy i liczyła, że rozmiarówka jest uniwersalna?
(ja gdy mierzę mam właśnie 35,5 -25,7cm, zależy czy mierzę samą stopę czy też w lini prostej od wystającej wyżej kości - i pasują jak ulał )
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 18:23   #32
kvinna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 69
Dot.: Ładne balerinki na małym obcasiku:)

Dziękuję bardzo za wyczerpującą odpowiedź

Ja też noszę 40 (mierząc stopę do końca kości pięty - 25,5 cm), dlatego przeczytanie opisu tej aukcji zasiało we mnie wątpliwość, czy buty nie będą jednak za małe i czy bronxowa 40 to nie 39 tak naprawdę (a 41 nie ma, jakbym chciała wymienić na większe) - ale może jednak ta dziewczyna faktycznie nie zmierzyła stopy i kupiła w ciemno, a sama numeracja jest w porządku A aukcja rzeczywiście korzystna, szkoda, że nie z rozmiarem 40

No, to uspokoiłaś mnie trochę (chociaż ta twardawa skóra, hmmm... - no ale może się rozchodzi) Moje biedne stopy są już tak zmaltretowane, że chyba nie przeżyłyby kolejnych "obcieraczy" - właściwie jedyne buty, które mnie nie obcierają to adidasy (a za nimi nie przepadam) A jako że zakup planuję najwcześniej na przyszły tydzień to mam nadzieję, że Twoje butki będą miały już trochę większy przebieg i że będę się mogła zgłosić do Ciebie po relację
__________________
Charakter człowieka najlepiej określa się przez to, co uznaje on za śmieszne.

Goethe
kvinna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 18:25   #33
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ładne balerinki na małym obcasiku:)

ok, postaram się - choć na długi weekend wyjeżdżam w góry i nie bardzo będzie gdzie nosić baleriny (bo ja wprost kocham adidasy, ale pod wpływem tych wstrętnych, paskudnych butomaniaczek.. w ciągu tygodnia kupiłam dwie pary nowych, ślicznych balerinek )
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 19:10   #34
kvinna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 69
Dot.: Ładne balerinki na małym obcasiku:)

Nie no, balerinki po górach - to może być zabójcze... A z tymi wstrętnymi, paskudnymi butomaniaczkami to święta prawda - gdybym nie trafiła na ten wątek i na Twój link to by mi balerinki w życiu do głowy nie przyszły
__________________
Charakter człowieka najlepiej określa się przez to, co uznaje on za śmieszne.

Goethe
kvinna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 20:56   #35
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Ładne balerinki na małym obcasiku:)

Agnieska - 2 pary? Wklejaj fotki
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 21:21   #36
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ładne balerinki na małym obcasiku:)

obiecuję wkleić jutro - drżyjcie
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 21:38   #37
kvinna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 69
Dot.: Ładne balerinki na małym obcasiku:)

Czyżby te drugie to były kremowe balerinki na koturnie Ryłko (pobawiłam się w detektywa, bo mnie zaintrygowałaś )? Czy może one są dopiero w planach?
__________________
Charakter człowieka najlepiej określa się przez to, co uznaje on za śmieszne.

Goethe
kvinna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-28, 06:19   #38
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ładne balerinki na małym obcasiku:)

niestety - w planach - i to na czerwiec dopiero znów przesadzam z wydatkami na e-sklepy przez wizaż!! :P
zaraz będą zdjęcia

ps. te brązowe wyglądają jak kajaki, ale są super do jeansów

Edytowane przez agnieska
Czas edycji: 2010-06-05 o 20:47
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 06:59   #39
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Ładne balerinki na małym obcasiku:)

Śliczne obydwie pary! Naprawdę! Te drugie są takie maleńkie... każdy kamyczek będziesz czuła...
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 07:59   #40
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ładne balerinki na małym obcasiku:)

dzięki.. jakos postaram się przeżyć, bo po ostatnich zakupach połowa mojej szafy to brązy
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-05, 21:59   #41
kvinna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 69
Dot.: Ładne balerinki na małym obcasiku:)

Cytat:
Napisane przez agnieska
niestety - w planach - i to na czerwiec dopiero znów przesadzam z wydatkami na e-sklepy przez wizaż!! :P
zaraz będą zdjęcia

ps. te brązowe wyglądają jak kajaki, ale są super do jeansów
Te drugie balerinki też śliczne - chociaż z moją zdolnością do wrzucania sobie (bliżej nieznanym mi sposobem) złośliwych małych kamyczków do butów, to chyba za długo bym w nich nie wytrzymała Ale są rzeczywiście cudne - i wyglądają, jakby pomniejszały stopę, więc jak dla mnie plus podwójny... Aż się zaczęłam zastanawiać, czy by nie spytać, gdzie je kupiłaś - ale lepiej ... nie chcę wiedzieć, bo jeszcze mnie będą kusić... A jako że nadal mam w planach bronxy, to mój budżet by tego chyba nie wytrzymał Btw - miałaś je (tzn. balerinki firmy bronx) już może okazję przetestować w warunkach ulicznych? Bo widzę, że znowu są wystawione na allegro i zżera mnie chęć zakupu...
__________________
Charakter człowieka najlepiej określa się przez to, co uznaje on za śmieszne.

Goethe
kvinna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-06, 07:38   #42
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ładne balerinki na małym obcasiku:)

niestety, właśnie leczę otarcia od tych złoto-brązowych a, jak widzę, i one są teraz wystawione na allegro, Cookie wkleiła.. mam: http://allegro.pl/item101911875_piekne_balerinki_.html
ja kupiłam od razu za stówę, nie wiem za ile tu dojdzie licytacja były jeszcze takie śliczne, zniebieskim.. ale za małe, eh
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-18, 10:17   #43
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Ładne balerinki na małym obcasiku:)

A co sądzicie o takich butkach? Wiem, że to już bardziej czółenka niż balerinki (już widzę uśmiech potencjalnego faceta, który to czyta i nie wie o co chodzi...), ale niestety tylko takie tego typu ma Ryłko, a ta firma cieszy mnie nietypowymi rozmiarami i solidnością wykonania. Butki są naprawdę małe i niskie, nie takie masywne jak na zdjęciach, dlatego wklejam je w tym wątku. To kółko mi się nie podoba, wydaje się takie duże, choć sprzedawczyni zapewniała mnie, że na stopie nie rzuca się w oczy. Czy będą jakieś trudności z czyszczeniem zagięć na noskach?

Edytowane przez Malla
Czas edycji: 2007-11-19 o 16:13
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:48.