Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-07-04, 12:12   #1471
mglista_noc
Raczkowanie
 
Avatar mglista_noc
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 379
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Można się przyłączyć?Podczytuję sobie was z przyczajenia, ale że ostatnio watek zamiera, to postanowiłam się zdekonspirować, może swoim przykładem zachęcę kogoś jeszcze do pisania tutaj

Cytat:
Napisane przez rawita Pokaż wiadomość
Tadam! Zaczęły się wyprzedaże. Dorwałyście jakieś "mroczne" łupy?
Troszkę
Capnęłam plecak z Medicine, oraz kilka czarnych bluzeczek z New Yorkera. Jedną z długą z asymetrycznym dołem, drugą całą z siateczki - do noszenia pod inne rzeczy, tak żeby fajnie gdzieniegdzie wystawała. I jeszcze cienki, szeroki sweterek z dłuższym tyłem, ale ten już był poza wyprzedażą. Kliknęłam też w internetach buty, ale to się już pochwalę jak dotrą

A wy sobie ostatnio sprawiłyście coś miłego?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg plecak.jpg (76,5 KB, 41 załadowań)
__________________
Płaski brzuch to oksymoron

Edytowane przez mglista_noc
Czas edycji: 2017-07-04 o 12:13 Powód: zbędna spacja
mglista_noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-12, 07:34   #1472
mglista_noc
Raczkowanie
 
Avatar mglista_noc
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 379
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Dobra, napisałam, że się pochwalę butami jak dotrą, to wrzucam zdjęcie. Choć nie wiem, czy ktoś tu jeszcze w ogóle zagląda?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg 7431545-1-black.jpeg (48,4 KB, 42 załadowań)
__________________
Płaski brzuch to oksymoron
mglista_noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-12, 15:27   #1473
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez mglista_noc Pokaż wiadomość
Można się przyłączyć?Podczytuję sobie was z przyczajenia, ale że ostatnio watek zamiera, to postanowiłam się zdekonspirować, może swoim przykładem zachęcę kogoś jeszcze do pisania tutaj
Hej! No faktycznie cisza w wątku
Interesujące sandały, wygodnie chodzić na takiej platformie?

Ja kupiłam sobie sukienczynę z garbem, która na żywo owszem, ma garb, ale poza tym jest dłuuugą prostą sutanną -_- Wczoraj ją skracałam asymetrycznie do kolan, zwężałam na dole i podkreślałam talię, teraz ma jakiś sens.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg garb.jpg (104,4 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg il_fullxfull.521732657_zrvf_2048x2048.jpg (198,6 KB, 43 załadowań)
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-12, 19:57   #1474
mglista_noc
Raczkowanie
 
Avatar mglista_noc
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 379
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Wreszcie ktoś tu zajrzał

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość

Interesujące sandały, wygodnie chodzić na takiej platformie?
Mam nadzieje że tak, bo jeszcze w nich nie chodziłam Ale generalnie platformy potrafią być bardzo wygodne. Miałam kiedyś takie fajne, prawie niezniszczalne sandały na platformie i były super. Latało się w nich jak na płaskich, albo i nawet lepiej bo dawały miłą amortyzację Lubię platformy za to, że człowiek może się troszkę powywyższać bez szkody dla komfortu właśnie.

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Ja kupiłam sobie sukienczynę z garbem, która na żywo owszem, ma garb, ale poza tym jest dłuuugą prostą sutanną -_- Wczoraj ją skracałam asymetrycznie do kolan, zwężałam na dole i podkreślałam talię, teraz ma jakiś sens.
Świetna! Bardzo lubię takie ciuchy - dziwne drapowania, wodospady itp. Garb wygląda trochę jak taki wielki kaptur O, wielkie kaptury też lubię

Widzę, że nieobce Ci są rożne przeróbki krawieckie i uzdatnianie ciuchów, może będziesz miała jakiś pomysł jak uratować zaciągnięty sweter? Mam taki z hm, z cieniutkiej dzianiny, z kapturem właśnie i dziad się prawie od razu zaciągnął na plecach Od tego czasu mieszka w szafie, bo żal mi było się go pozbyć i ciągle dumam jak go przywrócić do życia. Najpierw myślałam żeby to jakoś zamaskować, ale żadne ciekawe rozwiązanie nie przyszło mi do głowy. Teraz kombinuję w druga stronę - żeby dorobić dziur i udawać, że to tak miało być Tylko zastanawiam się czy to się nie rozleci zupełnie? Na przykład w praniu?
Także wszystkie pomysły mile widziane
__________________
Płaski brzuch to oksymoron
mglista_noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-12, 21:17   #1475
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez mglista_noc Pokaż wiadomość
Ale generalnie platformy potrafią być bardzo wygodne.

Świetna! Bardzo lubię takie ciuchy - dziwne drapowania, wodospady itp. Garb wygląda trochę jak taki wielki kaptur O, wielkie kaptury też lubię

Widzę, że nieobce Ci są rożne przeróbki krawieckie i uzdatnianie ciuchów, może będziesz miała jakiś pomysł jak uratować zaciągnięty sweter?
Ostatnio nosiłam platformy jakoś w liceum, wtedy właśnie stwierdziłam, że brakuje mi giętkości podeszwy i czuję się jak na cegłach. Od tamtej pory nie próbowałam, a minęło tyyyle lat, że pewnie technologia jest lepsza
Ja kaptury też bardzo lubię, niestety nie jest mi w nich do twarzy. Ale przynajmniej leżą sobie stylowo na plecach
Jak jeszcze nie ma dziury, to spróbuj rozciągnąć zaciągnięcie, przełożyć nadmiar nitki szydełkiem na lewą stronę i zawiązać supeł żeby się nie ściągało bardziej. Z dziurą to nie wiem, nie próbowałam nigdy robić dziur :/ Z drugiej strony skoro i tak wisi w szafie... obejrzyj jakiś tutorial o dziurawieniu i do dzieła
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-13, 12:44   #1476
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Ciekawe te sandały. Też uważam, że platformy są bardzo wygodne, chociaż od dawno nie miałam takich butów. Nie da się w nich jedynie jeździć na rowerze.

Do mnie właśnie doszły sandałki z wyprzedaży w Venezii. Na zdjęciach katalogowych wyglądają znacznie gorzej niż na żywo.
https://www.venezia.pl/sandaly-p-379...14.17.156.html
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-13, 22:11   #1477
mglista_noc
Raczkowanie
 
Avatar mglista_noc
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 379
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Ja kaptury też bardzo lubię, niestety nie jest mi w nich do twarzy. Ale przynajmniej leżą sobie stylowo na plecach
Nawet nigdy nie zastanawiałam się czy są twarzowe czy nie, bo w sumie i tak się ich nie nosi na głowie, tylko właśnie malowniczo sobie zwisają No chyba, że chodzi o takie w okryciu wierzchnim na jesień lub zimę, ale wtedy mają po prostu dawać komfort termiczny. Szkoda tylko, że często są za płytkie ...

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Jak jeszcze nie ma dziury, to spróbuj rozciągnąć zaciągnięcie, przełożyć nadmiar nitki szydełkiem na lewą stronę i zawiązać supeł żeby się nie ściągało bardziej. Z dziurą to nie wiem, nie próbowałam nigdy robić dziur :/ Z drugiej strony skoro i tak wisi w szafie... obejrzyj jakiś tutorial o dziurawieniu i do dzieła
No właśnie na trik z szydełkiem jest już za późno... Ale to dobry pomysł z poszukaniem tutoriala Bo tak sobie myślę, że może da się z tego jeszcze coś fajnego wyczarować. Już kilka razy miał polecieć do kontenerka, ale zawsze w ostatniej chwili stwierdzałam, że jeśli go wywalę to po kilku dniach na pewno olśni mnie co z nim zrobić

A co do dziur to podoba mi się na przykład coś takiego jak na focie, ale taki efekt można uzyskać chyba tylko na dzianinie tiszertowej

Cytat:
Napisane przez rawita Pokaż wiadomość
Do mnie właśnie doszły sandałki z wyprzedaży w Venezii. Na zdjęciach katalogowych wyglądają znacznie gorzej niż na żywo.
https://www.venezia.pl/sandaly-p-379...14.17.156.html
Dobra opcja na obecną pogodę - trochę ciepło, trochę nie. Też myślałam o takich bardziej zabudowanych sandałach. Wygodnie Ci w nich? Ja już od jakiegoś czasu powstrzymuję się od kupowania butów na obcasie powyżej 6 cm. No chyba, że właśnie mają platformę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg siatka.jpg (83,7 KB, 42 załadowań)
__________________
Płaski brzuch to oksymoron
mglista_noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-13, 22:44   #1478
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez rawita Pokaż wiadomość
Do mnie właśnie doszły sandałki z wyprzedaży w Venezii.
Fajne. Oczywiście zajrzałam do wyprzedaży i coś tam wpadło mi w oko... Muszę oszczędzać

Cytat:
Napisane przez mglista_noc Pokaż wiadomość
Nawet nigdy nie zastanawiałam się czy są twarzowe czy nie, bo w sumie i tak się ich nie nosi na głowie, tylko właśnie malowniczo sobie zwisają

A co do dziur to podoba mi się na przykład coś takiego jak na focie, ale taki efekt można uzyskać chyba tylko na dzianinie tiszertowej

Ja już od jakiegoś czasu powstrzymuję się od kupowania butów na obcasie powyżej 6 cm. No chyba, że właśnie mają platformę.
1. niee? A tak serio bardzo podobają mi się zdjęcia na tumblrze czy innych pinterestach, gdzie ludzie mają na głowach właśnie takie cienkie kaptury. Tylko na żywo wygląda to wg mnie trochę dziwnie, jak silenie się na super-mroczność.
2. u, wyższa szkoła jazdy. Nawet na tiszercie pewnie się rozpadnie w praniu - mówię o opcji hand made.
3. ja do 8, ale takie codzienne też 5-6. Niestety na wyższych bolą mnie stopy, a latem już w ogóle wszystko piecze.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-13, 23:26   #1479
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez mglista_noc Pokaż wiadomość
\

Dobra opcja na obecną pogodę - trochę ciepło, trochę nie. Też myślałam o takich bardziej zabudowanych sandałach. Wygodnie Ci w nich? Ja już od jakiegoś czasu powstrzymuję się od kupowania butów na obcasie powyżej 6 cm. No chyba, że właśnie mają platformę.
Na razie miałam je sobie tylko raz, przez jeden wieczór i było całkiem wygodnie. Obcas to chyba około 8-9 cm, dla mnie ideał. W ogóle bardzo lubię takie zabudowane botko-sandały. To moja trzecia para w tym stylu, najbardziej odkryta póki co.

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Fajne. Oczywiście zajrzałam do wyprzedaży i coś tam wpadło mi w oko... Muszę oszczędzać
Daj znać, co Ci tam wpadło. Może wybijemy z głowy

W temacie kapturów, to bardzo mi się podobają, ale mam do nich stosunek użytkowy. Noszę głównie na głowie a nie na karku, w chłodne dni i wieczory. To moje główne okrycie głowy jesienią. W "swobodnym zwisie" kaptura w innych okolicznościach przeszkadzają mi długie włosy. Muszę je specjalnie spinać, a z reguły mi się nie chce.
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-15, 10:40   #1480
mglista_noc
Raczkowanie
 
Avatar mglista_noc
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 379
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Fajne. Oczywiście zajrzałam do wyprzedaży i coś tam wpadło mi w oko... Muszę oszczędzać
Zgadzam się z Rawitą -poka co Ci się spodobało! Ja tez przejrzałam sobie co tam fajnego jeszcze maja i spodobały mi się takie:

https://www.venezia.pl/sandaly-p-389...14.17.156.html

Ale że i tak nie ma mojego rozmiaru to nie mam kłopotu

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
1. niee? A tak serio bardzo podobają mi się zdjęcia na tumblrze czy innych pinterestach, gdzie ludzie mają na głowach właśnie takie cienkie kaptury. Tylko na żywo wygląda to wg mnie trochę dziwnie, jak silenie się na super-mroczność.
.
Mam sukienkę z takim super kapturem ale nie zakładam go na głowę, żeby tak chodzić po ulicy Za to jest w sam raz jak mam chęć się powydurniać - kaptur na głowie, kulista solarna lampka balkonowa w dłoni i już można ganiać chłopa po mieszkaniu z okrzykiem "zobacz! jestem czarodziejką!"


Cytat:
Napisane przez rawita Pokaż wiadomość
W temacie kapturów, to bardzo mi się podobają, ale mam do nich stosunek użytkowy. Noszę głównie na głowie a nie na karku, w chłodne dni i wieczory. To moje główne okrycie głowy jesienią. W "swobodnym zwisie" kaptura w innych okolicznościach przeszkadzają mi długie włosy. Muszę je specjalnie spinać, a z reguły mi się nie chce.
No przy grubszych to ma sens, ale wiele jest takich które raczej nie pogrzeją. I faktycznie przy długich rozpuszczonych włosach często nie widać kaptura, a za to robi się dziwny garbek na plecach (przy grubszym materiale).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png morrigan.png (600,3 KB, 32 załadowań)
__________________
Płaski brzuch to oksymoron
mglista_noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-15, 10:55   #1481
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez rawita Pokaż wiadomość
Daj znać, co Ci tam wpadło. Może wybijemy z głowy
Cytat:
Napisane przez mglista_noc Pokaż wiadomość
Zgadzam się z Rawitą -poka co Ci się spodobało!
Sama sobie wyperswadowałam
Te mi się podobają, ale za wysoki obcas i piptoły są jednak mało uniwersalne: https://www.venezia.pl/sandaly-p-468...14.17.156.html
A w tych podoba mi się fason, ale dziurki niekoniecznie... Gdyby były gładkie, to bym brała: https://www.venezia.pl/botki-p-45012-165-14.17.165.html

Cytat:
Napisane przez mglista_noc Pokaż wiadomość
Mam sukienkę z takim super kapturem ale nie zakładam go na głowę, żeby tak chodzić po ulicy Za to jest w sam raz jak mam chęć się powydurniać - kaptur na głowie, kulista solarna lampka balkonowa w dłoni i już można ganiać chłopa po mieszkaniu z okrzykiem "zobacz! jestem czarodziejką!"
Jeśli sukienka jest z takim dekoltem to raczej on powinien Cię ganiać

Mam coroczny problem pierwszego świata - wybór ciuchów na wakacje. Znowu ludzie będą w szortach, dżinsach, japonkach, adidasach i polarach, a ja w czarnych drapowanych zwisach i skórzanych botkach... Może się w tym roku przełamię i chociaż wezmę czarne szorty do brodzenia po wodzie, hmm.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-15, 16:15   #1482
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Sama sobie wyperswadowałam
Te mi się podobają, ale za wysoki obcas i piptoły są jednak mało uniwersalne: https://www.venezia.pl/sandaly-p-468...14.17.156.html
A w tych podoba mi się fason, ale dziurki niekoniecznie... Gdyby były gładkie, to bym brała: https://www.venezia.pl/botki-p-45012-165-14.17.165.html



Jeśli sukienka jest z takim dekoltem to raczej on powinien Cię ganiać

Mam coroczny problem pierwszego świata - wybór ciuchów na wakacje. Znowu ludzie będą w szortach, dżinsach, japonkach, adidasach i polarach, a ja w czarnych drapowanych zwisach i skórzanych botkach... Może się w tym roku przełamię i chociaż wezmę czarne szorty do brodzenia po wodzie, hmm.

Rzeczywiście te pierwsze byłyby dużo lepsze bez dziury na palce. Drugie mi się podobają mimo dziurek. W sumie same dziurki też mi się podobają.

Rozumiem ból wakacyjny. Ja akurat chodzę w letnich sandałach i sukienkach na ramiączkach, ale szorty i sportowe ciuchy mogą dla mnie nie istnieć (te "na co dzień", bo na trening to co innego). Mam więc wielki problem z doborem stroju np. na górską wycieczkę. I w ogóle, jeśli chodzi o stylówę, to moją ulubioną porą jest jesień i wczesna wiosna.
W Twoim wypadku chyba największym problemem są buty? Bo zwisy pasują na każdą okazję.
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-15, 17:39   #1483
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez rawita Pokaż wiadomość
Rozumiem ból wakacyjny. (...) Mam więc wielki problem z doborem stroju np. na górską wycieczkę.

W Twoim wypadku chyba największym problemem są buty? Bo zwisy pasują na każdą okazję.
Ja z górami mam łatwo - buciory, legginsy, jakaś obszerna góra. Albo legginsy 3/4 i obszerna góra z rękawem 3/4 jeśli ciepło Kurtka to nie wiem, w sumie od czasów nindżopszowania nie byłam w górach... Większym problemem są dla mnie wakacje nad wodą, gdzie trzeba się trochę polansować.
Właśnie buty to żaden problem. Od dwóch lat zabieram te dwie pary co w załączniku i dopóki nie ma upałów noszę botki do rajstop/legginsów/gołych nóg.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg letnie.jpg (45,7 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg s-l1000.jpg (182,9 KB, 34 załadowań)
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-15, 19:41   #1484
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Ja swoje letnie zakupy ciuchowe mogę liczyć w kilogramach, bo w Polsce będąc, jak zwykle obkupiłam się w lumpeksach

A co powiecie na te klapki?
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-15, 19:52   #1485
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
A co powiecie na te klapki?
Pozytywnie śmieszne

No, wybrałam ciuchy (cały dzień to trwało bo młody przeszkadzał ). Chrzanię Ludzi W Polarach, nabrałam dziwnych zwisów i niech sie gapio.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-16, 10:10   #1486
mglista_noc
Raczkowanie
 
Avatar mglista_noc
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 379
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Te mi się podobają, ale za wysoki obcas i piptoły są jednak mało uniwersalne: https://www.venezia.pl/sandaly-p-468...14.17.156.html
A w tych podoba mi się fason, ale dziurki niekoniecznie... Gdyby były gładkie, to bym brała: https://www.venezia.pl/botki-p-45012-165-14.17.165.html
Pierwsze mają fajne te marszczenia, ale jak nie jesteś fanka piptołów to lepiej dać sobie z nimi luzu. A drugie nie bardzo mi się widzą przez dziurki - kropki i wąską cholewkę przy górze.

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Jeśli sukienka jest z takim dekoltem to raczej on powinien Cię ganiać
Na szczęście nie ma takiego dekoltu - mogę w niej wychodzić z domu

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość

Mam coroczny problem pierwszego świata - wybór ciuchów na wakacje. Znowu ludzie będą w szortach, dżinsach, japonkach, adidasach i polarach, a ja w czarnych drapowanych zwisach i skórzanych botkach... Może się w tym roku przełamię i chociaż wezmę czarne szorty do brodzenia po wodzie, hmm.
Moim zdaniem na wczasach przede wszystkim ma być wygodnie, bierz coś do swobodnego łażenia po wodzie (napisałam to i od razu w głowie mi wyskoczyło - do chodzenia po wodzie, to chyba tylko jezuski dadzą radę ).
Zależy jeszcze gdzie ten wypoczynek nad wodą - czy światowy kurrort i wieczorny lans przy drinku w Sain Tropez, czy krzaki nad jeziorem i swojskie piwko przy grillu. O ile w pierwszym przypadku mogę zrozumieć chęć pozadawania szyku, to w drugim nawet bym nie chciała brać co fajniejszych ciuchów, żeby się nie poniszczyły
Cytat:
Napisane przez rawita Pokaż wiadomość

Rozumiem ból wakacyjny. Ja akurat chodzę w letnich sandałach i sukienkach na ramiączkach, ale szorty i sportowe ciuchy mogą dla mnie nie istnieć (te "na co dzień", bo na trening to co innego). Mam więc wielki problem z doborem stroju np. na górską wycieczkę. I w ogóle, jeśli chodzi o stylówę, to moją ulubioną porą jest jesień i wczesna wiosna.
A co zakładasz na przykład na dzień na rowerze albo spływ kajakiem? Nie masz jakiś dyżurnych szortów na takie okazje?

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Ja swoje letnie zakupy ciuchowe mogę liczyć w kilogramach, bo w Polsce będąc, jak zwykle obkupiłam się w lumpeksach

A co powiecie na te klapki?
Co fajnego wyhaczyłaś? Kiedyś chadzałam nałogowo, później jednak trochę przystopowałam, bo jednak wizyty w takich miejscach skutkują często niezupełnie potrzebnymi zakupami. Ale ostatnio znowu troszkę zaglądam, niedawno na przykład upolowałam sobie welurową czarną kieckę, sądząc po fasonie wyprodukowaną w latach '80 i szklany świecznik
A klapki całkiem miłe - dark boho , szkoda tylko, że podeszwa też nie jest czarna.
__________________
Płaski brzuch to oksymoron
mglista_noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-16, 10:55   #1487
rednails202
Raczkowanie
 
Avatar rednails202
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Acidland
Wiadomości: 245
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Dziewczyny, dziś kończy się Castle Party- też czekacie na fotorelacje z szalonymi gotyckimi stylizacjami?
__________________
"Gdybym tylko miał broń, byłbyś pierwszy kogo bym odwiedził z nią"
rednails202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-16, 11:46   #1488
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez mglista_noc Pokaż wiadomość
1. A drugie nie bardzo mi się widzą przez dziurki - kropki i wąską cholewkę przy górze.
2. Moim zdaniem na wczasach przede wszystkim ma być wygodnie, bierz coś do swobodnego łażenia po wodzie (napisałam to i od razu w głowie mi wyskoczyło - do chodzenia po wodzie, to chyba tylko jezuski dadzą radę ).
3. Zależy jeszcze gdzie ten wypoczynek nad wodą - czy światowy kurrort i wieczorny lans przy drinku w Sain Tropez, czy krzaki nad jeziorem i swojskie piwko przy grillu.
4. A co zakładasz na przykład na dzień na rowerze albo spływ kajakiem? Nie masz jakiś dyżurnych szortów na takie okazje?
1. właśnie wąska cholewka mnie zaintrygowała bo ma szansę ciekawie układać się na nodze. W ogóle lubię wąskie cholewki i mam problem ze znalezieniem dopasowanych. Ale dziurki i tak je dyskwalifikują.
2. jezuski, o tak Wygodne mam chyba wszystko (jeśli chodzi o poruszanie się, gorzej z haczeniem np. o klamki albo przycinaniem drzwiami metra ), ostatecznie postawiłam na drapowania i ciuchy delikatnie zwisające żeby się nie zaplątać w krzaczorach. Dodatkowo nie odsłaniam ciała i tu był kolejny problem... Żeby wszystko sięgało do kolan i do łokci Nawet kupiłam sobie windsurfingowy top z długim rękawem żeby w nim pływać Dooobra, czas zbierać kasę na psychiatrę.
3. krzaki nad jeziorem, piwo, ale pełno ludzi. Pewnie też muodych lasek przy których nie chcę wyglądać jak bida w czarnym worze
4. pytanie co prawda nie do mnie, ale dopadła mnie taka refleksja, że na rowerze jeździłam ostatnio jakieś 7 lat temu... Kajaki nigdy. W ogóle nie mam sportowych ubrań

Cytat:
Napisane przez rednails202 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dziś kończy się Castle Party- też czekacie na fotorelacje z szalonymi gotyckimi stylizacjami?
Ja właściwie nie, "teatralne" gotyckości już mi się lekko znudziły
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-16, 12:06   #1489
rednails202
Raczkowanie
 
Avatar rednails202
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Acidland
Wiadomości: 245
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Ja właściwie nie, "teatralne" gotyckości już mi się lekko znudziły
De facto porządne stylizacje z tego typu festiwali zwykle można policzyć na palcach obu rąk, a reszta to taka trochę taniocha od chińczyka ale i tak pozytywnie zakręcone osoby na propsie- ja tam popatrzeć lubię, aczkolwiek w swoich ubraniach tego typu gotyckość też raczej omijam
Kiedyś bardzo marzyły mi się buty z Demonii, które na Castle Party ma wiele lasek- model Trashville dalej mi się podobają ale nie miałabym gdzie w nich chodzić...
chyba, że zacznę jeździć na Castle Party
__________________
"Gdybym tylko miał broń, byłbyś pierwszy kogo bym odwiedził z nią"
rednails202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-16, 12:38   #1490
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez rednails202 Pokaż wiadomość
De facto porządne stylizacje z tego typu festiwali zwykle można policzyć na palcach obu rąk, a reszta to taka trochę taniocha od chińczyka ale i tak pozytywnie zakręcone osoby na propsie- ja tam popatrzeć lubię, aczkolwiek w swoich ubraniach tego typu gotyckość też raczej omijam
Kiedyś bardzo marzyły mi się buty z Demonii, które na Castle Party ma wiele lasek- model Trashville dalej mi się podobają ale nie miałabym gdzie w nich chodzić...
chyba, że zacznę jeździć na Castle Party
To fakt, mnie dodatkowo nużą już kokardy, wstążki, koronki chociaż sama je kiedyś nosiłam. Nadal lubię gotyckie ubrania, ale te gładkie, bardziej uniseksowe lub postapo.
A popatrzeć faktycznie miło, szkoda, że ludzie z tego wyrastają z wiekiem lub noszą "dziwniejsze" stroje tylko na festiwalach...

Miałam kiedyś buty chyba Demonii (nawet nie pamiętam czy to były oryginały) i nie umiałam chodzić na takich obcasach Więc je ścięłam u szewca... i dalej nie umiałam Takie: https://www.smboots.com/images/ELECTRA-2023.jpg
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-16, 13:22   #1491
mglista_noc
Raczkowanie
 
Avatar mglista_noc
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 379
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez rednails202 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dziś kończy się Castle Party- też czekacie na fotorelacje z szalonymi gotyckimi stylizacjami?
Ehh, już od kilku lat próbuję się wybrać i znowu nie wyszło
A tutaj masz linka z fotami :
http://www.dziennikzachodni.pl/polsk...eria,12273019/

Ciuchowo mnie fotki specjalnie nie urzekły, ale 3 jest wesoła

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Dodatkowo nie odsłaniam ciała i tu był kolejny problem... Żeby wszystko sięgało do kolan i do łokci Nawet kupiłam sobie windsurfingowy top z długim rękawem żeby w nim pływać Dooobra, czas zbierać kasę na psychiatrę.
3. krzaki nad jeziorem, piwo, ale pełno ludzi. Pewnie też muodych lasek przy których nie chcę wyglądać jak bida w czarnym worze
Dobra, usuwam to, co tu napisałam o Sebiksach, bo uznałam, że jest to niestety zbyt prawdziwe by było zabawne :/ Mam nadzieję, że nikogo nie uraziłam swoim czarnym humorem, a jeśli tak, to przepraszam.

A co do drugiego, to co jak co ale, na pewno nie będziesz wyglądać jak bida. A na pannice w pastelowych ubrankach w ogóle nie zwracaj uwagi.

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
To fakt, mnie dodatkowo nużą już kokardy, wstążki, koronki chociaż sama je kiedyś nosiłam. Nadal lubię gotyckie ubrania, ale te gładkie, bardziej uniseksowe lub postapo.
Zgadzam się, też wolę bardziej surowa stylistykę. Jeszcze jakaś koronka czasem u mnie przejdzie, ale też nie każda.

A te buty z demonii fajne. Ciekawe, czy wygodne - w sensie czy nie zbyt ciężkie. Miałam kiedyś takie bardzo wysokie glany i niestety to była porażka.

A jeszcze tak co do CP - rany julek, taka impreza w środku lipca, koncerty zaczynają się chyba już koło 15, żar się z nieba leje, to chyba nie jest środowisko przyjazne gotom
__________________
Płaski brzuch to oksymoron

Edytowane przez mglista_noc
Czas edycji: 2017-07-16 o 15:26
mglista_noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-16, 15:22   #1492
rednails202
Raczkowanie
 
Avatar rednails202
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Acidland
Wiadomości: 245
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
A popatrzeć faktycznie miło, szkoda, że ludzie z tego wyrastają z wiekiem lub noszą "dziwniejsze" stroje tylko na festiwalach...
To chyba wynika troszkę z tego, że w Polsce nie mamy takich modowych/alternatywnych dzielnic. Tokio ma Harajuku, Londyn ma Camden Town, a w Polsce nie mamy nic na kształt dzielnicy, w której można zaszaleć w weekend z ubiorem w jakimś klimatycznym pubie, nawet w Stolicy :/
Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Miałam kiedyś buty chyba Demonii (nawet nie pamiętam czy to były oryginały) i nie umiałam chodzić na takich obcasach Więc je ścięłam u szewca... i dalej nie umiałam Takie: https://www.smboots.com/images/ELECTRA-2023.jpg
Identyczne buty oferuje Pleaser, ale też słyszałam, że są totalnie niewygodne chyba taki ich urok.

Cytat:
Napisane przez mglista_noc Pokaż wiadomość
A jeszcze tak co do CP - rany julek, taka impreza w środku lipca, koncerty zaczynają się chyba już koło 15, żar się z nieba leje, to chyba nie jest środowisko przyjazne gotom
Zdecydowanie nieprzyjazne, pewnie wszystko płynie. A jak pomyśle o spoconym ciele po całym dniu takiej pogody pod gorsetem to
Ale kiedyś też bym się wybrała na jakiś fajny koncert w kościele czy na zamku. Klimat pewnie jest świetny
__________________
"Gdybym tylko miał broń, byłbyś pierwszy kogo bym odwiedził z nią"
rednails202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-16, 15:35   #1493
mglista_noc
Raczkowanie
 
Avatar mglista_noc
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 379
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez rednails202 Pokaż wiadomość
Zdecydowanie nieprzyjazne, pewnie wszystko płynie. A jak pomyśle o spoconym ciele po całym dniu takiej pogody pod gorsetem to
Ale kiedyś też bym się wybrała na jakiś fajny koncert w kościele czy na zamku. Klimat pewnie jest świetny
Sama nie przepadam za upałem. A jak pomyślę o lipcowym skwarze w nieprzewiewnych ciuchach i ciężkim makijażu to już mi w ogóle słabo
Ale co tam i tak mam chęć pojechać Może za rok wreszcie mi się uda
Też się wybierz, to razem ponarzekamy na pogodę
__________________
Płaski brzuch to oksymoron
mglista_noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-16, 18:47   #1494
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez mglista_noc Pokaż wiadomość
Ciuchowo mnie fotki specjalnie nie urzekły, ale 3 jest wesoła

Dobra, usuwam to, co tu napisałam o Sebiksach, bo uznałam, że jest to niestety zbyt prawdziwe by było zabawne :/ Mam nadzieję, że nikogo nie uraziłam swoim czarnym humorem, a jeśli tak, to przepraszam.
Jedynka całkiem fajna, jak ja jakiś LARP.
Na żart się nie załapałam

Cytat:
Napisane przez rednails202 Pokaż wiadomość
Identyczne buty oferuje Pleaser, ale też słyszałam, że są totalnie niewygodne chyba taki ich urok.
O, moje chyba były Pleasera. Niewygodne jak diabli, tzn. stopa źle wyprofilowana. Wszystko mnie bolało i nie mogłam wyczuć podłoża.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-16, 20:55   #1495
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez mglista_noc Pokaż wiadomość
A co zakładasz na przykład na dzień na rowerze albo spływ kajakiem? Nie masz jakiś dyżurnych szortów na takie okazje?
To zależy. Mam dwa rowery: miejski pięćdziesięcioletni gruchot, który poruszam się na co dzień i trekkingowy giant na wycieczki. Na miejskim jeżdżę w sukienkach i wszystkich butach, jakie mam (łącznie z obcasami) a na wycieczki na sportowym ubieram się w rowerowe, specjalistyczne ciuchy. "Zwykłe" szorty miałam na sobie ostatnio w dzieciństwie. Jakoś źle się czuję w takich spodniach. Na spływie nigdy nie byłam, ale pewnie bym raczej wybrała legginsy za kolano plus jakąś tunikę.

Te glany na obcasach mają w sobie coś, ale musi się w nich strasznie chodzić. Mam trochę podobne tylko w wersji bardziej zwyczajnej, na grubym klocku, z zapięciem na zamek z boku i są wściekle wygodne. Kiedyś byłam w stanie nosić niewygodne buty i ciuchy z powodów estetycznych, teraz nie ma mowy, żebym założyła coś, w czym nie czuję się w 100% komfortowo.

Edytowane przez rawita
Czas edycji: 2017-07-16 o 20:56
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-16, 21:33   #1496
mglista_noc
Raczkowanie
 
Avatar mglista_noc
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 379
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Na żart się nie załapałam
Wysłałam Ci wiadomość

Cytat:
Napisane przez rawita Pokaż wiadomość
To zależy. Mam dwa rowery: miejski pięćdziesięcioletni gruchot, który poruszam się na co dzień i trekkingowy giant na wycieczki. Na miejskim jeżdżę w sukienkach i wszystkich butach, jakie mam (łącznie z obcasami) a na wycieczki na sportowym ubieram się w rowerowe, specjalistyczne ciuchy. "Zwykłe" szorty miałam na sobie ostatnio w dzieciństwie. Jakoś źle się czuję w takich spodniach. Na spływie nigdy nie byłam, ale pewnie bym raczej wybrała legginsy za kolano plus jakąś tunikę.
No to faktycznie masz sytuację opanowaną
Miałam kiedyś miejski rower, ale mi nie przypasował. Ten na którym jeżdżę nie nadaje się do sukienek, a że jakoś w tuniki jestem słabo zaopatrzona, to legginsy niestety odpadają.
__________________
Płaski brzuch to oksymoron
mglista_noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-29, 11:31   #1497
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

W Venezii pojawiły się buty inspirowane buciorami Guidi Czyli jest nadzieja, że inne marki podchwycą. Na wszelki wypadek i tak kliknęłam chociaż to jeszcze nie to, najwyżej odeślę. Jakbyście coś podobnego widziały, to dajcie proszę znać. Zależy mi na suwaku z przodu lub tyłu i wąskiej cholewce. Fajnie jakby skóra była "zjechana". Pierwsze zdjęcie z załącznika to Venezia, reszta Guidi.

Jeszcze kupiłam serpentynowy pierdzionek, pasuje mi do kolczyków Ten srebrny.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 32046B_NER-AR__3.jpg (125,9 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg guidi-black-front-zip-boots-product-3-091914156-normal_large_flex.jpeg (40,6 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rBVaGlbavySAZZN-AAdR5vuU4zA188.jpg (54,0 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8z54ddf83c7c171_500x643.jpg (31,7 KB, 57 załadowań)
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-31, 16:02   #1498
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
W Venezii pojawiły się buty inspirowane buciorami Guidi Czyli jest nadzieja, że inne marki podchwycą. Na wszelki wypadek i tak kliknęłam chociaż to jeszcze nie to, najwyżej odeślę. Jakbyście coś podobnego widziały, to dajcie proszę znać. Zależy mi na suwaku z przodu lub tyłu i wąskiej cholewce. Fajnie jakby skóra była "zjechana". Pierwsze zdjęcie z załącznika to Venezia, reszta Guidi.

Jeszcze kupiłam serpentynowy pierdzionek, pasuje mi do kolczyków Ten srebrny.
Superaśne! W sumie najbardziej podobają mi się te z Venezii Buty z suwakiem z przodu widuję od jakiegoś czasu, ale nie pamiętam kurcze gdzie.
Pierścionki też super.
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-31, 18:42   #1499
k9871
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 341
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Suwaki z przodu ma także Vagabond
k9871 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-01, 11:43   #1500
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Świetne te buty! Zastanawiam się, czy nie potrzebuję
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-27 21:16:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:07.