Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-09-30, 22:47   #1531
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez mglista_noc Pokaż wiadomość
Teraz akurat jest w praniu, ale może później zrobię fotki i pokażę jak wyszło

Red, a jak tam wyjazd wakacyjny? Sprawdziły Ci się ciuchy, które zabrałaś?

A ja poluję sobie na buty, i nie mogę się zdecydować...
1. ciekawa jestem
2. daj spokój, tragedia... Znaczy ciuchy się sprawdziły w miarę, natomiast w szafie były ze cztery wieszaki i ubrania się nie mieściły, gniotły. Do tego wilgoć, cień w miejscu, w którym można rozwieszać pranie. Ciągle chodziłam uświniona zupkami itp.
W zasadzie mogę wkleić niektóre swoje wakacyjne zestawy tj. lans przy wózku, nie odbiegają zbytnio od codziennych "miastowych". Tzn. normalnie często noszę buty na średnim obcasie i bawię się biżuterią.
3. jakie wpadły Ci w oko?

Ja przystopowałam z ciuchami, teraz perfumy... To już chyba buty taniej wychodziły.

Takie wielce kobiece worki noszę najchętniej (na ostatnim zdjęciu młody chyba będzie puszczać tęczowego pawia ):
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMGP4905.JPG (215,2 KB, 141 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMGP5442.JPG (194,0 KB, 145 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMGP5453.JPG (225,8 KB, 144 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMGP5495.JPG (260,6 KB, 143 załadowań)
__________________


Edytowane przez Redhaired Witch
Czas edycji: 2017-09-30 o 22:48
Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-01, 19:54   #1532
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Red fajne stylówy. Za jakimi perfumami się rozglądasz? Mnie dzisiaj zaciekawiły Rainforest Olympic Orchids. Fajny żywiczny las z apteczną nutką syropu pini. Zastanawiam się też, czy nie chcę Black Pepper CdG. Jutro testy globalne.


Cytat:
Napisane przez mglista_noc Pokaż wiadomość

Udane te torby

Z płaszczem niestety nie pomogę... Sama bym chciała płaszcz - do kolan, może trochę trochę militarny, taliowany, rozkloszowany, no ale niestety... W zeszłym roku nie miałam już zupełnie w czym chodzić w zimie, to kupiłam przez neta sztuczny kożuszek, ale nie jest idealny.
Dziękuję w imieniu toreb Jestem z nich bardzo zadowolona. Dzikiego Józka z czaszką ostatecznie też kupiłam i głód torebkowy mam zaspokojony.
Z płaszczami lipa. Niby mam jakieś okrycia wierzchnie z zeszłych sezonów, ale marzy mi się nowy, mam bardzo konkretną wizję. Czarny, za kolano albo dłuższy, z "czymś" (jakaś ciekawa konstrukcja, asymetria itp.) i z porządnego, ciepłego materiału. Chyba marzenie ściętej głowy. Póki co poluję na kozaki. Jeszcze do wtorku jest promocja -15 % w Venezii. Znalazłam dwie pary z lakierowanej skóry w dziale outlet, które mi się podobają. Same w sobie mało rockowe, ale mogą się fajnie komponować.
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-01, 21:52   #1533
mglista_noc
Raczkowanie
 
Avatar mglista_noc
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 379
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
3. jakie wpadły Ci w oko?

Ja przystopowałam z ciuchami, teraz perfumy... To już chyba buty taniej wychodziły.

Takie wielce kobiece worki noszę najchętniej (na ostatnim zdjęciu młody chyba będzie puszczać tęczowego pawia ):
Świetnie wyglądasz

Co do butów to wychodzi na to, że na chłodniejszą cześć roku prawie nie mam w czym chodzić, więc muszę powolutku pouzupełniać zapasy .
Sęk w tym od czego zacząć. I w głębokości sakiewki.
Chciałabym glany, chętnie zarówno w wersji bajeranckiej i podstawowej (corcorany) Wiem, że nie są to buty popularne w tym wątku, ja je jednak bardzo lubię. I jakieś bikery. Poza tym chodzą mi po głowie takie botki ze sprzączkami w stylu klasycznych gotów z lat 80. I tu mam dylemat - z jednej strony fajnie,bo można je teraz łatwo kupić, a z drugiej strony - motyla noga - są w każdym jednym sklepie Pełno tego jak grzybów na targowisku...

Wrzucam kilka fotek. Te na ostatnim zdjęciu mi się podobają, ale stwierdzam, że rozcięcie z tyłu jest chyba niezbyt praktyczne... Już wyobrażam sobie te mokre skarpetki w czasie deszczu

Perfumy >buty - to fakt. Przyłączam się do pytania Rawity - co fajnego wynalazłaś?


Cytat:
Napisane przez rawita Pokaż wiadomość
Mnie dzisiaj zaciekawiły Rainforest Olympic Orchids. Fajny żywiczny las z apteczną nutką syropu pini. Zastanawiam się też, czy nie chcę Black Pepper CdG. Jutro testy globalne.


Czarny, za kolano albo dłuższy, z "czymś" (jakaś ciekawa konstrukcja, asymetria itp.) i z porządnego, ciepłego materiału. Chyba marzenie ściętej głowy.
1.Żywiczny las brzmi zachęcająco.

2. No może nie być łatwo

A zastanawiałyście się kiedyś nad uszyciem płaszcza u krawca? Mi czasem coś takiego chodzi po głowie, ale boję się, że będzie to kosztować milion monet, a efekt w sumie niewiadomy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg f7973d55bb71a858ea58f5c68f198186.jpg (50,8 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg image_2421.jpg (89,1 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a837fa5643e0accd0eaad62a6d5d.jpg (94,3 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 8104477-1-blackpu.jpeg (17,0 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 8351106-1-black.jpeg (12,8 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 8604231-1-black.jpeg (17,2 KB, 52 załadowań)
__________________
Płaski brzuch to oksymoron
mglista_noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-01, 22:31   #1534
iamxshi
Zadomowienie
 
Avatar iamxshi
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lublin/Łódź
Wiadomości: 1 838
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Ja w tamtym roku kupiłam dwa płaszcze w Mango, polecam tam sprawdzać co chwilę nowości, bo mają fajne minimalistyczno-kobiece kroje.

Kupiłam już kozaki na zimę https://www.venezia.pl/kozaki-p-33341-27-15.30.27.html
Na żywo są boskie, chociaż kiedy kupowałam, liczyłam, że nie będą za specjalne i je zwrócę, portfel by odetchnął.

Szukam teraz większej skórzanej torby, miękkiej, w której można schować dosłownie wszystko.
iamxshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-01, 22:52   #1535
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Mglista podobają mi się botki na trzecim i piątym zdjęciu. Co to za marka? Te ostatnie fajne, ale rzeczywiście to wycięcie jest mało praktyczne.

Iamxshi świetne kozaki! Z podobnym obcasem (tylko z czarnymi ćwiekami) mam botki i robią cały outfit. Jak z szerokością tych butów? 38 cm wydaje się trochę dużo. Są obcisłe?
I dzięki za info o mango, będę sprawdzać.
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-01, 23:50   #1536
mglista_noc
Raczkowanie
 
Avatar mglista_noc
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 379
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez iamxshi Pokaż wiadomość
J

Kupiłam już kozaki na zimę https://www.venezia.pl/kozaki-p-33341-27-15.30.27.html
Na żywo są boskie, chociaż kiedy kupowałam, liczyłam, że nie będą za specjalne i je zwrócę, portfel by odetchnął.
Dają czadu

Cytat:
Napisane przez rawita Pokaż wiadomość
Mglista podobają mi się botki na trzecim i piątym zdjęciu. Co to za marka? Te ostatnie fajne, ale rzeczywiście to wycięcie jest mało praktyczne.
Trzecie to jakiś wynalazek z allegro, Vices się nazywają. Takie niedrogie ze sztucznej skóry, na zdjęciu wyglądają ok, ale ciekawe czy na żywo też dają radę. Mają jakieś ocieplenie w środku, więc byłyby lepsze na zimniejszą pogodę, a ja potrzebuję czegoś na już.
A te z piątego to Asos.
__________________
Płaski brzuch to oksymoron
mglista_noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-02, 07:25   #1537
iamxshi
Zadomowienie
 
Avatar iamxshi
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lublin/Łódź
Wiadomości: 1 838
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez rawita Pokaż wiadomość
Mglista podobają mi się botki na trzecim i piątym zdjęciu. Co to za marka? Te ostatnie fajne, ale rzeczywiście to wycięcie jest mało praktyczne.

Iamxshi świetne kozaki! Z podobnym obcasem (tylko z czarnymi ćwiekami) mam botki i robią cały outfit. Jak z szerokością tych butów? 38 cm wydaje się trochę dużo. Są obcisłe?
I dzięki za info o mango, będę sprawdzać.
Dla mnie są idealne, odstają trochę na górze, ale dlatego, że są delikatnie za kolano. Najlepiej zamówić i sprawdzić na sobie, szczególnie, że Venezia ma teraz bezproblemowe zwroty.
iamxshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-02, 07:59   #1538
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez rawita Pokaż wiadomość
Red fajne stylówy. Za jakimi perfumami się rozglądasz? Mnie dzisiaj zaciekawiły Rainforest Olympic Orchids. Fajny żywiczny las z apteczną nutką syropu pini. Zastanawiam się też, czy nie chcę Black Pepper CdG. Jutro testy globalne.

Z płaszczami lipa. Niby mam jakieś okrycia wierzchnie z zeszłych sezonów, ale marzy mi się nowy, mam bardzo konkretną wizję. Czarny, za kolano albo dłuższy, z "czymś" (jakaś ciekawa konstrukcja, asymetria itp.) i z porządnego, ciepłego materiału.
1. dzięki!
W zasadzie już się nie rozglądam... Do niedawna byłam szczęśliwą posiadaczką 6 flach, a potem mnie wzięło i rozmnożyły się do 13
Capnęłam Baruti Berlin im Winter (moje najlepsze odkrycie roku 2017 czyli porzeczkowo-zwierzęco-ziołowo-dymnie, mrocznawo i brudno), mocno dymny Feu de Bois Diptyque (ten roomspray, oczywiście używam na siebie), Jaisalmer CdG (bo też zapragnęłam lasu, na mnie jest bardzo jałowcowy), Tea for Two (jako lekko dymiący ocieplacz na wywiadówki i do ludzi), olejek Alkemii Fumee (pachnie jak palone liście), z wymiany Dune i jeszcze Oriflame Mirage (jako podomowy osładzacz, do ludzi jakoś mi w nim za ładnie).
Na mnie Rainforest i Black Pepper nie robiły niestety szału, ale sam kierunek lubię - las, pieprz, omnomnom.

Cytat:
Napisane przez mglista_noc Pokaż wiadomość
Świetnie wyglądasz

Poza tym chodzą mi po głowie takie botki ze sprzączkami w stylu klasycznych gotów z lat 80. I tu mam dylemat - z jednej strony fajnie,bo można je teraz łatwo kupić, a z drugiej strony - motyla noga - są w każdym jednym sklepie Pełno tego jak grzybów na targowisku...

Wrzucam kilka fotek. Te na ostatnim zdjęciu mi się podobają, ale stwierdzam, że rozcięcie z tyłu jest chyba niezbyt praktyczne... Już wyobrażam sobie te mokre skarpetki w czasie deszczu
1. dzięki!
2. fajne są, tylko teraz każda pseudorockowa bloggerka takie nosi (albo nosiła) :/
3. trójka super, te z dziurą na kałużę też, tylko właśnie bardzo niepraktyczne... Ja miałam kiedyś glany z rozcięciem na kostce, nie było takiej konkretnej dziury, a mimo wszystko całe skarpety mokre jak wlazłam w trawę czy coś w tym rodzaju. Odradzam.

Cytat:
Napisane przez iamxshi Pokaż wiadomość
Kupiłam już kozaki na zimę https://www.venezia.pl/kozaki-p-33341-27-15.30.27.html
Na żywo są boskie, chociaż kiedy kupowałam, liczyłam, że nie będą za specjalne i je zwrócę, portfel by odetchnął.
Piękne! Marzą mi się takie wyćwiekowane obcasy, z drugiej strony coraz trudniej chodzi mi się na obcasach. Nie to, że coś boli, po prostu drepczę zbyt wolno, odzwyczaiłam się. Nie mam czasu na dreptanie.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-02, 09:32   #1539
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

dziewczyny nie udzielam sie w wątku ale chyba tutaj dostane najbardziej konkretne odpowiedzi, szukam ramoneski z ekoskóry która jak jest rozpięta klapy ładnie leżą na swoim miejscu. Mam teraz taką której klapy odchylają sie całkowicie i wogole nie trzymają fasonu, co mnie bardzo drażni
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-02, 15:04   #1540
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Mglista oglądając płaszcze w mango, znalazłam podobny do opisu takiego, jak szukasz (rozkloszowany, militarny)
https://shop.mango.com/pl/kobieta/p%...ndas.familia;2
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-02, 16:46   #1541
aileenn
Mother of Cats
 
Avatar aileenn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 6 813
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Takie wielce kobiece worki noszę najchętniej (na ostatnim zdjęciu młody chyba będzie puszczać tęczowego pawia ):
Red Pisałam już, że jestem fanką Twoich worków?


Cytat:
Napisane przez mglista_noc Pokaż wiadomość
Co do butów to wychodzi na to, że na chłodniejszą cześć roku prawie nie mam w czym chodzić, więc muszę powolutku pouzupełniać zapasy .
Sęk w tym od czego zacząć. I w głębokości sakiewki.
Chciałabym glany, chętnie zarówno w wersji bajeranckiej i podstawowej (corcorany)
Mam identyczną sytuację butowo-sakiewkową Zostałam z kozakami, które nadają się już głównie "na grzyby" i z klasycznymi czarnymi martensami - te kocham i noszę namiętnie, ale jednak czasami chciałoby się włożyć coś innego
Zapisz
__________________

aileenn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-03, 00:13   #1542
mglista_noc
Raczkowanie
 
Avatar mglista_noc
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 379
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Capnęłam Baruti Berlin im Winter (moje najlepsze odkrycie roku 2017 czyli porzeczkowo-zwierzęco-ziołowo-dymnie, mrocznawo i brudno), mocno dymny Feu de Bois Diptyque (ten roomspray, oczywiście używam na siebie), Jaisalmer CdG (bo też zapragnęłam lasu, na mnie jest bardzo jałowcowy), Tea for Two (jako lekko dymiący ocieplacz na wywiadówki i do ludzi), olejek Alkemii Fumee (pachnie jak palone liście), z wymiany Dune i jeszcze Oriflame Mirage (jako podomowy osładzacz, do ludzi jakoś mi w nim za ładnie).

2. fajne są, tylko teraz każda pseudorockowa bloggerka takie nosi (albo nosiła) :/
3. trójka super, te z dziurą na kałużę też, tylko właśnie bardzo niepraktyczne...
1 - Poszalałaś Ja trochę musiałam przystopować od jakiegoś czasu z perfumami, bo dopadła mnie astma i czasem mnie poddusza Ale i tak sobie w tym roku dorwałam Amber Mystique i La Liturgie Des Heures Z tych o których piszesz to kiedyś robiłam podejścia do Jaisalmera i Tea for Two, ale jakoś mi nie podeszły. Z kadzidlaków CdG najbardziej przypadł mi do gustu Ouarzazate. A z kadzidlaków w ogóle to Rock Crystal .

2. nie zaglądam wprawdzie na blogi, ale no właśnie - sadząc po tym ile tego sprzedają, to może tak być. Ale z drugiej strony czy jest sens się tym przejmować?

3. trojkę bym kliknęła, tylko to futerko w środku mnie zniechęca..

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
dziewczyny nie udzielam sie w wątku ale chyba tutaj dostane najbardziej konkretne odpowiedzi, szukam ramoneski z ekoskóry która jak jest rozpięta klapy ładnie leżą na swoim miejscu. Mam teraz taką której klapy odchylają sie całkowicie i wogole nie trzymają fasonu, co mnie bardzo drażni
Nie do końca rozumiem o co Ci chodzi z tymi klapami, ale mam ramoneskę ze sztucznej skóry z hm i jest moim zdaniem ok.

Cytat:
Napisane przez rawita Pokaż wiadomość
Mglista oglądając płaszcze w mango, znalazłam podobny do opisu takiego, jak szukasz (rozkloszowany, militarny)
https://shop.mango.com/pl/kobieta/p%...ndas.familia;2
O całkiem interesujący, ale miałam na myśli taki z jeszcze bardziej podkreśloną talią. I nie wiem, czy dobrze się wyraziłam z tym militarnym, chodziło mi o to, ze chętnie bym widziała pagony na ramionach (czy jak się takie paseczki nazywają) i przy rękawach. Takie detale jak na fotce. Ale zresztą i tak w tym roku nie nastawiam się finansowo na zakup płaszcza, chyba że objawi się jakiś cud wyprzedażowy
A ty sobie wypatrzyłaś coś w Mango?
A tak na marginesie to jak pomyśle o zimowych podróżach tramwajem, to nagle ten model staje się bardzo pociągający
https://shop.mango.com/pl/kobieta/p%...ndas.familia;2

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość

Mam identyczną sytuację butowo-sakiewkową Zostałam z kozakami, które nadają się już głównie "na grzyby" i z klasycznymi czarnymi martensami - te kocham i noszę namiętnie, ale jednak czasami chciałoby się włożyć coś innego is
Taak, znam to A jakie buty byś chciała sobie sprawić?


A swoją drogą, dyskusja jednocześnie o braku obuwia i perfumach niszowych to chyba tylko na wizażu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg płaszcz 1.jpg (51,1 KB, 72 załadowań)
__________________
Płaski brzuch to oksymoron
mglista_noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-03, 06:38   #1543
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
Red Pisałam już, że jestem fanką Twoich worków?


Cytat:
Napisane przez mglista_noc Pokaż wiadomość
1 - Poszalałaś
(...) Z kadzidlaków CdG najbardziej przypadł mi do gustu Ouarzazate. A z kadzidlaków w ogóle to Rock Crystal .

2. nie zaglądam wprawdzie na blogi, ale no właśnie - sadząc po tym ile tego sprzedają, to może tak być. Ale z drugiej strony czy jest sens się tym przejmować?

A swoją drogą, dyskusja jednocześnie o braku obuwia i perfumach niszowych to chyba tylko na wizażu
1. nooo
Ouarzazate pachnie na mnie jakieś pół godziny A szkoda bo jest faaajny. Natomiast RC daje tak długo i namiętnie, że też nie mogę go nosić Za bardzo "otula".
2. w zasadzie nie Chociaż we mnie zawsze budzi się durny sprzeciw przeciwko noszeniu czegoś bardzo popularnego. Z drugiej strony trudno nie nosić popularnych ubrań, sieciówki coś podchwytują i kopiują same siebie.
3. jeszcze czasami na fragrze
Śliczny ten bordowy płaszczyk! Choć mało praktyczny.

W tym sezonie chyba będę musiała kupić ciepły sweter. Niekoniecznie merynosy itp. może być niespecjalny skład. Czarny, luźny, długi do pół uda, z dużym golfem, który będzie się dobrze układał. Jakbyście zauważyły coś, co nie zabija ceną, to dajcie znać!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg szary.jpg (122,2 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sweter golf.jpg (95,2 KB, 27 załadowań)
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-03, 09:42   #1544
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Z płaszczem to ja też mam problem, bo od kilku lat poszukuję czarnego, militarnego, lekko rozkloszowanego płaszcza z dużą domieszką wełny i nic. Z Mango mam jeden, ale bardziej w stylu "marynarka po tacie z wojska", krój całkowicie prosty, zero talii, duże klapy i złote elementy.

W temacie perfum to może polecicie coś dziewczyny? Mam ochotę na coś mniej mainstreamowego, ale wydaje mi się, że w tych niszowych zapachach ciężko znaleźć słodkie, owocowe i ciężkie. Coś podobnego do Hypnotic Poison.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-03, 21:42   #1545
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
W temacie perfum to może polecicie coś dziewczyny? Mam ochotę na coś mniej mainstreamowego, ale wydaje mi się, że w tych niszowych zapachach ciężko znaleźć słodkie, owocowe i ciężkie. Coś podobnego do Hypnotic Poison.
Ciężko mi wymyślić coś podobnego bo nie czuję w HP owoców W każdym razie ponoć Profumum Roma Confetto jest zbliżone. Tylko bardzo drogie.
Ze słodkich owocowych killerów znam i dość lubię Tom Ford Plum Japonais, Dark Purple Montale (śliwki).
Z waniliowców: Lutens Un Bois Vanille (lukrecjowa wanilia), Tom Ford Noir Pour Femme, Tom Ford Black Orchid.
Tych nie znam, opieram się na opiniach: Keiko Mecheri wszelkie wariacje na temat Loukhoum są migdałowe, podobnie Montale Sweet Oriental Dream. Montalakom warto się przyjrzeć, nie są niemożebnie drogie a zazwyczaj mocne i znajdzie się coś słodkiego.
Ja akurat w słodkich nie siedzę.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-03, 22:21   #1546
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez mglista_noc Pokaż wiadomość
1 - Poszalałaś Ja trochę musiałam przystopować od jakiegoś czasu z perfumami, bo dopadła mnie astma i czasem mnie poddusza Ale i tak sobie w tym roku dorwałam Amber Mystique i La Liturgie Des Heures Z tych o których piszesz to kiedyś robiłam podejścia do Jaisalmera i Tea for Two, ale jakoś mi nie podeszły. Z kadzidlaków CdG najbardziej przypadł mi do gustu Ouarzazate. A z kadzidlaków w ogóle to Rock Crystal .



A ty sobie wypatrzyłaś coś w Mango?
Mamy podobny gust. Też używam Liturgii Godzin i Rock Crystal Z czarnej serii CdG najczęściej noszę Avignon, nieco rzadziej Zagorsk i Kyoto, Ouarzazate jakiś czas temu skończyłam i może kupię ponownie. Za Jaisalmerem jednak nie przepadam, a Tea for Two szybko poszło w świat Z kadzideł bardzo lubię poza tym Bois d'Encens, Black Afgano, Crafta i mój signature scent Nu edp Ale poza tym używam różnych innych rodzin zapachowych, nie mogłabym pachnieć tylko kadzidłem.

Z płaszczy mangowych niestety nie znalazłam nic dla siebie. Fasony mają bardzo fajne, ale szukam czegoś co ma co najmniej 70% wełny. Wszystkie z mango mają góra 50. A ten, co wkleiłaś, bordowy, bardzo fajny.

Nuova ja podobnie jak Red nie siedzę jakoś bardzo w słodyczach. Czasem, w wielkie mrozy, używam Kenzo Jungle. Lubisz? Dla mnie to podobny kaliber jak Hypnotic Poison. Z niszy w tych klimatach polecam przede wszystkim przetestować Sensei i Shihan Piotra Czarneckiego (dostępne w Lulua), a z Lutensów, poza wymienioną już wanilią, Feminite du Bois i Ambre Sultan.
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-04, 07:22   #1547
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez rawita Pokaż wiadomość
Z płaszczy mangowych niestety nie znalazłam nic dla siebie. Fasony mają bardzo fajne, ale szukam czegoś co ma co najmniej 70% wełny. Wszystkie z mango mają góra 50. A ten, co wkleiłaś, bordowy, bardzo fajny..
To zależy jaki masz budżet. Wiele płaszczy z Mango ma 60-80% wełny, ale kosztują wtedy min. 550 zł
(chociaż teraz widzę, jaką masz wizję i faktycznie chyba nic z tego w Mango)

Edytowane przez martaakow
Czas edycji: 2017-10-04 o 07:29
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-04, 17:27   #1548
mglista_noc
Raczkowanie
 
Avatar mglista_noc
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 379
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość

2. w zasadzie nie Chociaż we mnie zawsze budzi się durny sprzeciw przeciwko noszeniu czegoś bardzo popularnego. Z drugiej strony trudno nie nosić popularnych ubrań, sieciówki coś podchwytują i kopiują same siebie.

Śliczny ten bordowy płaszczyk! Choć mało praktyczny.

W tym sezonie chyba będę musiała kupić ciepły sweter. Niekoniecznie merynosy itp. może być niespecjalny skład. Czarny, luźny, długi do pół uda, z dużym golfem, który będzie się dobrze układał. Jakbyście zauważyły coś, co nie zabija ceną, to dajcie znać!
No właśnie, też nie jestem fanką noszenia tego co jest dosłownie wszędzie
Ale przyznam wam się, ze się złamałam i w końcu kupiłam takie botki ze sprzączkami. Żadne z tych na fotkach - uznałam, że potrzebuję butów na zmianę na już i poleciłam do sklepu, brać co dają. Tak więc to tyle w temacie wyjątkowości. Ale weźcie mnie nie wyrzucajcie z wątku, dobra .

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
W temacie perfum to może polecicie coś dziewczyny? Mam ochotę na coś mniej mainstreamowego, ale wydaje mi się, że w tych niszowych zapachach ciężko znaleźć słodkie, owocowe i ciężkie. Coś podobnego do Hypnotic Poison.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Poisony mi jakoś nigdy nie przypadły do gustu, nie umiem więc doradzić czegoś w podobie, ale na hasło słodkie - ciężkie - owocowe przyszło mi do głowy, że może warto rozejrzeć się wśród arabskich zapachów? Jakieś Al Rehab lub insze Rasasi? Nie jest to wprawdzie nisza, ale zdecydowana odmiana od mainstreamu, a ciężkość i słodycz masz zagwarantowane w sumie na dzień dobry.

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Ciężko mi wymyślić coś podobnego bo nie czuję w HP owoców W każdym razie ponoć Profumum Roma Confetto jest zbliżone. Tylko bardzo drogie.
Ze słodkich owocowych killerów znam i dość lubię Tom Ford Plum Japonais, Dark Purple Montale (śliwki).
Z waniliowców: Lutens Un Bois Vanille (lukrecjowa wanilia), Tom Ford Noir Pour Femme, Tom Ford Black Orchid.
Tych nie znam, opieram się na opiniach: Keiko Mecheri wszelkie wariacje na temat Loukhoum są migdałowe, podobnie Montale Sweet Oriental Dream. Montalakom warto się przyjrzeć, nie są niemożebnie drogie a zazwyczaj mocne i znajdzie się coś słodkiego.
Ja akurat w słodkich nie siedzę.
O, Plum Japonais i Dark Purple są faaajne . Chociaż nie nazwałabym DP zupełnie śliwkowymi, jednak jest tam chyba więcej róży, ale tak czy siak są ekstra. Ehh, przypomniałaś mi, że chcę flaszkę

Cytat:
Napisane przez rawita Pokaż wiadomość
Mamy podobny gust. Też używam Liturgii Godzin i Rock Crystal Z czarnej serii CdG najczęściej noszę Avignon, nieco rzadziej Zagorsk i Kyoto, Ouarzazate jakiś czas temu skończyłam i może kupię ponownie. Za Jaisalmerem jednak nie przepadam, a Tea for Two szybko poszło w świat Z kadzideł bardzo lubię poza tym Bois d'Encens, Black Afgano, Crafta i mój signature scent Nu edp Ale poza tym używam różnych innych rodzin zapachowych, nie mogłabym pachnieć tylko kadzidłem.

Z płaszczy mangowych niestety nie znalazłam nic dla siebie. Fasony mają bardzo fajne, ale szukam czegoś co ma co najmniej 70% wełny. Wszystkie z mango mają góra 50. A ten, co wkleiłaś, bordowy, bardzo fajny.
1.Bois d'Encens,Afgana i Nu wąchałam tylko przelotnie, ten pierwszy mi się bardzo spodobał. A Crafta w ogóle nie kojarzę, to coś nowego?
A z kadzideł jeszcze bardzo cenię Black Tourmaline, ale nie mam niestety swojej flaszki.

2.A chodzi Ci o płaszcz na zimę, czy jesień? Taka uczciwa wełna na pewno da radę na jesień, ale mam wrażenie że na większe mrozy, to już konieczna jest jednak jakaś pikowana podpinka (czy jeszcze szyją takie rzeczy?), albo coś w tym stylu?

Bordowy został wynaleziony kiedyś w otchłaniach pinterestu, sądząc po podpisie to jakiś Burberry


Red - w sprawie swetra z golfem - a taki widziałaś?
http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0537688007.html

Tylko że skubaniec nie jest czarny, a ciemnoszary...
__________________
Płaski brzuch to oksymoron
mglista_noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-04, 17:59   #1549
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
To zależy jaki masz budżet. Wiele płaszczy z Mango ma 60-80% wełny, ale kosztują wtedy min. 550 zł
(chociaż teraz widzę, jaką masz wizję i faktycznie chyba nic z tego w Mango)
550 zł za płaszcz wełniany, to spoko cena. Może faktycznie akurat z fasonów, które zwróciły moją uwagę, nie było niczego z dobrym składem. Będę jeszcze obserwować mango.

Cytat:
Napisane przez mglista_noc Pokaż wiadomość
1.Bois d'Encens,Afgana i Nu wąchałam tylko przelotnie, ten pierwszy mi się bardzo spodobał. A Crafta w ogóle nie kojarzę, to coś nowego?
A z kadzideł jeszcze bardzo cenię Black Tourmaline, ale nie mam niestety swojej flaszki.

2.A chodzi Ci o płaszcz na zimę, czy jesień? Taka uczciwa wełna na pewno da radę na jesień, ale mam wrażenie że na większe mrozy, to już konieczna jest jednak jakaś pikowana podpinka (czy jeszcze szyją takie rzeczy?), albo coś w tym stylu?
1. Craft to Andrea Maack, niezbyt nowy, używam od kilku lat. Można je dorwać w Galilu, teraz już w nowej wersji, która się odrobinę różni. Black Tourmaline fajowy.

2. Chodzi mi o typową, polską zimę, podczas której temperatura przez większość czasów nie spada poniżej -6 stopni. Na siarczyste mrozy mam kożuchy. Taki płaszcz z porządnej wełny bez podpinki też już mam w szafie (szary z kapturem z Simple), do -10 spokojnie daje radę, ale chodzę w nim już dwa lata i trochę mi się znudził.

Pokaż nowe buty

Edytowane przez rawita
Czas edycji: 2017-10-04 o 18:01
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-06, 12:38   #1550
mglista_noc
Raczkowanie
 
Avatar mglista_noc
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 379
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Dobrze wiedzieć,że wełna nawet bez podpinki daje radę. Zależy mi żeby zimowe okrycia były na tyle ciepłe, żeby sprawdzały się nawet w nieogrzewanym tramwaju (tramwaj - największe miejskie wyzwanie termiczne).

A buty w końcu mam takie, wrzucam też fotki płaszczy, które mi się spodobały za zdjęciach, ale nie mam pojęcia jak z ich składem, jakością i generalnie walorami użytkowymi.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg but.jpg (91,5 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg płaszcz2.jpg (18,6 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg plaszcz3.jpg (24,1 KB, 52 załadowań)
__________________
Płaski brzuch to oksymoron
mglista_noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-06, 15:02   #1551
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

A jakiej marki te płaszcze? Nie ma składu na stronie? Na oko wyglądają na bardziej ozdobne niż użytkowe, ale kto wie.
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-08, 11:01   #1552
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez mglista_noc Pokaż wiadomość
A buty w końcu mam takie, wrzucam też fotki płaszczy, które mi się spodobały za zdjęciach, ale nie mam pojęcia jak z ich składem, jakością i generalnie walorami użytkowymi.
Wow, widzę się w takim płaszczu na wywiadówce Pewnie na żywo nie są tak fajnie dopasowane w talii...

Cytat:
Napisane przez mglista_noc Pokaż wiadomość
Ale weźcie mnie nie wyrzucajcie z wątku, dobra .

A z kadzideł jeszcze bardzo cenię Black Tourmaline, ale nie mam niestety swojej flaszki.

Red - w sprawie swetra z golfem - a taki widziałaś?
http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0537688007.html
Tylko że skubaniec nie jest czarny, a ciemnoszary...
1. noo dooobra...
2. teraz, po kolejnej reformulacji, pewnie nie ma sensu za niego łapać. Już ta druga wersja była bardzo miętowa i mało "zgliszczowa".
3. ooo, właśnie taki! Muszę zmacać czy to nie jakaś cienizna. Kolor bardzo ok. Tylko mógłby kosztować z 80 zł

Cytat:
Napisane przez rawita Pokaż wiadomość
Też używam Liturgii Godzin i Rock Crystal Z czarnej serii CdG najczęściej noszę Avignon, nieco rzadziej Zagorsk i Kyoto, Ouarzazate jakiś czas temu skończyłam i może kupię ponownie. Za Jaisalmerem jednak nie przepadam, a Tea for Two szybko poszło w świat Z kadzideł bardzo lubię poza tym Bois d'Encens, Black Afgano, Crafta i mój signature scent Nu edp
Czyli zupełnie inaczej niż ja "Typowe" kadzidła lubię, ale nosić już nie umiem. Avignon i Bois d'Encens poleciały w świat. Podobnie Zagorsk, Rock Crystal. Liturgii i BA w ogóle nie trawię Natomiast też kocham Nu a ostatnio wzięło mnie na Kyoto.

BTW przypomniało mi się, że wyszło Clinique Aromatics Black Cherry i może to będą jakieś "mroczne" mało słodkie owoce? Muszę przetestować bo coś w ten deseń też bym chętnie przygarnęła na zimę.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-08, 11:29   #1553
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

A u mnie... kolejna jesień - kolejne botki

Perfumowo podobnie jak u Was. No dobra, podobnie, ale inaczej.
Z CdG najbardziej lubię Black, Jaisalmer i Kyoto. Z lżejszych rzeczy mam ostatnio fazę na Rose Oud YR I Like This ELDO.
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-08, 12:00   #1554
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
A u mnie... kolejna jesień - kolejne botki
Możesz już liczyć swój wiek w ilości botków?
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-08, 15:33   #1555
iamxshi
Zadomowienie
 
Avatar iamxshi
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lublin/Łódź
Wiadomości: 1 838
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Zazdroszczę Wam tych wszystkich zapachów Jestem bezzapachowa, nie mogę nic nosić, bo kręci mi się w głowie cały dzień, a sprawdzanie zapachów w perfumeriach to gwarantowana migrena.
iamxshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-09, 20:31   #1556
mglista_noc
Raczkowanie
 
Avatar mglista_noc
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 379
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez rawita Pokaż wiadomość
A jakiej marki te płaszcze? Nie ma składu na stronie? Na oko wyglądają na bardziej ozdobne niż użytkowe, ale kto wie.
Punk Rave. znalazłam skład jednego z nich - poliester dominujący. Ale w sumie to i tak je wrzuciłam tylko do popaczania bo nie są tanie. Zwłaszcza, że z jakością nie wiadomo jak.

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Wow, widzę się w takim płaszczu na wywiadówce Pewnie na żywo nie są tak fajnie dopasowane w talii...

1. noo dooobra...
2. teraz, po kolejnej reformulacji, pewnie nie ma sensu za niego łapać. Już ta druga wersja była bardzo miętowa i mało "zgliszczowa".
3. ooo, właśnie taki! Muszę zmacać czy to nie jakaś cienizna. Kolor bardzo ok. Tylko mógłby kosztować z 80 zł

.
1 - ten z kolcami? Myślę, że zapadłabyś w pamięć. Ale można je odpiąć

2 -
3- może się trafi jakiś kod na stronie, albo stacjonarnie będzie obniżona cena? Nie maja jakiejś międzysezonowej obniżki? Jak kupowałam sukienkę, która jakiś czas temu pokazywałam, to na stronie była za jakieś 90 czy 100 a ja dałam 40.

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
A u mnie... kolejna jesień - kolejne botki

Perfumowo podobnie jak u Was. No dobra, podobnie, ale inaczej.
Z CdG najbardziej lubię Black, Jaisalmer i Kyoto. Z lżejszych rzeczy mam ostatnio fazę na Rose Oud YR I Like This ELDO.
1 -Wyglądają na wygodne
2- Like This nie wąchałam, a Rose Oud też lubię

Cytat:
Napisane przez iamxshi Pokaż wiadomość
Zazdroszczę Wam tych wszystkich zapachów Jestem bezzapachowa, nie mogę nic nosić, bo kręci mi się w głowie cały dzień, a sprawdzanie zapachów w perfumeriach to gwarantowana migrena.
Przynajmniej nie przepuszczasz kasy na flaszki
Zapisz
Zapisz
Zapisz
__________________
Płaski brzuch to oksymoron
mglista_noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-09, 22:43   #1557
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Iamxshi przegrałam bój sama ze sobą i skusiłam się na te same kozaki, co Ty. Po co je wkleiłaś zła kobieto ? Teraz mój portfel leży i kwiczy. Oby na żywo nie były takie fajne jak się wydają! Mogłabym je wtedy ze spokojem ducha odesłać
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-10, 07:00   #1558
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez iamxshi Pokaż wiadomość
Jestem bezzapachowa, nie mogę nic nosić, bo kręci mi się w głowie cały dzień, a sprawdzanie zapachów w perfumeriach to gwarantowana migrena.
Pogrubione - u mnie też bo to kompletnie nie moje klimaty zapachowe Nie znoszę zwłaszcza mocnych kwiatów, wanilii, pralin itp. albo bogatych paczul, sandałowców, piżma, skóry czy oudu. A arabskie orienty to już w ogóle.
Lubię jak zapach jest wytrawny, przestrzenny (jako przeciwieństwo bogatego) i mało perfumeryjny.

Mglista noc, właśnie czekam na jakieś promocje Parcia nie mam, może przecenią.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-10, 07:26   #1559
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Pogrubione - u mnie też bo to kompletnie nie moje klimaty zapachowe Nie znoszę zwłaszcza mocnych kwiatów, wanilii, pralin itp. albo bogatych paczul, sandałowców, piżma, skóry czy oudu. A arabskie orienty to już w ogóle.
Lubię jak zapach jest wytrawny, przestrzenny (jako przeciwieństwo bogatego) i mało perfumeryjny.

Mglista noc, właśnie czekam na jakieś promocje Parcia nie mam, może przecenią.
Galilu czy Lulua to przecież też perfumeria

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-10, 07:44   #1560
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Galilu czy Lulua to przecież też perfumeria
No, racja, tylko nigdy w nich nie bywam A i tam ostatnio dają sporo "killerów".
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-27 21:16:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:27.