styczniowe mamusie - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-11-06, 13:55   #151
Alien
Wtajemniczenie
 
Avatar Alien
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 2 135
Dot.: styczniowe mamusie

Cytat:
Napisane przez KATESIA
dziewuszki mam do was kolejne pytanko: w pierwszej ciazy miałam w 7mym miesiacu wycieki siary...teraz jeszcze nie miałam i zastanawiam sie czy wy juz miałyscie (bo podobno niektóre kobiety maja nawet w 16tym tyg.), i czy któras z was wie czy to jest reguła że siara ma leciec? czy jak nie leci to co?
Katesia niedawno w szkole rodzenia mieliśmy temat o karmieniu piersią. I z tego co się dowiedziałam to z tym wyciekiem siary to nie ma reguły co do tego, kiedy to ma nastapić.
Niektóre kobiety mają tak jak napisałaś wczesnie np. w 16 tyg. inne mają w 7, 8 miesiącu czy też dopiero pod koniec 9 miesiąca ciązy, a są też takie, u których pierwszy pokarm pojawia się tuż po porodzie i wczesniej nie zauważyły u siebie wycieku siary.
Pozdr.
__________________

-------------------------------------------------------------------
11.09.2008 - spotkanie z Katesią
Alien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-06, 19:29   #152
KATESIA
Zakorzenienie
 
Avatar KATESIA
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 251
GG do KATESIA
Dot.: styczniowe mamusie

no to oki, może jeszcze nadejdzie, a nawet jesli nie to nie mam co się martwić ,

no a co dziewuszki z wymiarami waszych dzieciaczków? myslałam ze zaangazujecie sie w porównanie wyników-czekam.
buziaczki
KATESIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-06, 20:47   #153
Nel70
Zadomowienie
 
Avatar Nel70
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 293
Dot.: styczniowe mamusie

Katesia,gdzie reszta mamusiek,czyżby zapadły w sen zimowy, a może jeszcze nie miały pomiarów dzieci. Odezwijcie się kobitki i podzielcie z nami wymiarami
Nel70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-06, 20:52   #154
KATESIA
Zakorzenienie
 
Avatar KATESIA
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 251
GG do KATESIA
Dot.: styczniowe mamusie

dzisiaj już się chyba nie dozekamy, ale jutro miejmy nadzieje, że małżonkowie wypadzik do pracy a dziewuszki do pisania o swoich malenstwach. Dziewuszki nawet jak nie macie aktualnych to podajcie najblizsze-zawsze bedzie co porównac, a taka cisza ......
KATESIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-07, 09:01   #155
Nel70
Zadomowienie
 
Avatar Nel70
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 293
Dot.: styczniowe mamusie

Witajcie mamuśki , może dzisiaj po weekendzie któraś do nas jeszcze dołączy.

Katesia a ja z innej beczki , jak to się robi takie zdjęcie co ty masz np.bobaska wiesz pod tym raczkowanie,bo ja nie wiem jak to zrobić?
Nel70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-07, 09:15   #156
Mariqa
Wtajemniczenie
 
Avatar Mariqa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 2 207
Dot.: styczniowe mamusie

Nel, chcesz zrobić sobie Avatarka? bo to właśnie avatar pod nazwą użytkownika i statusem
W profilu masz możliwość załadowania takiego zdjęcia w określonym formacie
Wybierz zdjęcie np na stronie w necie lub zapisz na kompie
nastepnie wejdź w opcje Edytuj Avatar - tam wpisz albo www skąd ma byc zdjątko lub jesli zdjęcie masz zapisane na kompie wciśnij przegladaj i kliknij na nie zdjecie nie może przeraczać określonego rozmiaru 100/100 pikseli
__________________
C'est la vie - cały twój Paryż dwie drogi na krzyż
Knajpa, kościół, widok z mostu
Mariqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-07, 10:44   #157
Nel70
Zadomowienie
 
Avatar Nel70
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 293
Dot.: styczniowe mamusie

Mariqa dzięki bardzo,ale coś mi nie wychodzi,może córka mi pomoże jak wróci ze szkoły.
Nel70 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-07, 11:21   #158
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Baśni :P
Wiadomości: 3 093
Dot.: styczniowe mamusie

ja dzis poszukam swoich wymiarkow jak wroce z pracy to dolacze

kobitki? a co wy juz nie pracujecie?
Moni@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-07, 11:27   #159
Nel70
Zadomowienie
 
Avatar Nel70
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 293
Dot.: styczniowe mamusie

Moni w końcu się odezwałaś Ja kochana od samego początku siedzę w domku na zwolnieniu,gdyż do 4 miesiąca miałam krwawienia i plamienia. W pierwszej ciąży pracowałam do końca do porodu , ale i byłam o wiele młodsza. Obecnie już się przyzwyczaiłam do siedzenia w domku , a mąż do obiadków na czas. Ty pewnie masz dobrą pracę , na której Ci zależy dlatego dzielnie chodzisz do pracy, a jak zdrowie i dzidziuś pozwala to oby tak dalej. Wymiarki napisz po powrocie do domku. Pozdrawiam
Nel70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-07, 11:47   #160
MartusiaJ
Rozeznanie
 
Avatar MartusiaJ
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 531
Dot.: styczniowe mamusie

Katesiu gratluję Córci cieszę się, że wszystko OK. Twoja dzidzia jest duża?? to co ja mam powiedizeć?? moja w 29 tygodniu czyli ponad 2 tygodnie temu ważyła ok. 1600 g wg mojego gina i USG ...... to moja Kruszynka ogromniasta!!!a ja taka szczupła jestem w biodrach.. jak ja urodzę???

co do siary to ja nie mam ni śladu tego czegoś.... nic a nic.. a to już 32 tydzień prawie... mam nadzieję, że będę miała pokarm potem
buziaki Mamuśki
MartusiaJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-07, 11:47   #161
KATESIA
Zakorzenienie
 
Avatar KATESIA
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 251
GG do KATESIA
Dot.: styczniowe mamusie

Nel zanim przeczytałam to juz odpowiedz otrzymałas, powiem ci jedynie ze mi najwiecej zajęło czasu znalezinie obrazka odpowiadajacego wymaganym rozmiarom. Mam nadzieje ze mój avatarek sie spodobał.

Moniu czekam równiez na wymiarki, a tak apropo pracy to ja tez jestem na zwolnieniu, podejrzewam ze jeszcze troche i ty tez pójdziesz , ja jestem od poczatku na zwolnieniu bo mam zagrozenie.
pozdrowionka.
KATESIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-07, 11:49   #162
MartusiaJ
Rozeznanie
 
Avatar MartusiaJ
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 531
Dot.: styczniowe mamusie

Nel ja też jestem na L4 ale jestem nauczycielką a w szkole to pod tym wzgledem jest super rozleniwiłam się jak diabli..
buziaki
MartusiaJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-07, 11:51   #163
KATESIA
Zakorzenienie
 
Avatar KATESIA
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 251
GG do KATESIA
Dot.: styczniowe mamusie

Nel oddzieliłam wiadomosci, bo wreszcie dowiedziałam sie odnosnie ZUSu-dzwoniła ksiegowa i jutro musze isc po wnosek do pracy i potem do lekarza po opis choroby o do ZUSu, a miałąm cichą nadzieje ze moze mnie to ominie. Zus sie nie odezwał ale moja księgowa sobie przypomniała. Jak rozmawiałam z połozna i opowiadałm jej o tym ze moze w Zusie beda chcieli mnie badac i że ja nie chce, to ona powiedziała ze mam do tego jak najwieksze prawo, bo bada mnie regularnie lekarz prowadzacy, wiec ich badanie jest zbędne.

pozdrowionka
KATESIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-07, 12:10   #164
saashi
Raczkowanie
 
Avatar saashi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 34
Unhappy Dot.: styczniowe mamusie

Niestety nie wiem, jak duzy jest dzidzius. Usg bede miala dopiero za m-c i nie moge sie doczekac, kiedy zobacze malenswto na monitorze. Poki co chodze na wizyty do poloznej, ktora tylko dotyka brzuszka na wszystkie strony i na tej podstawie stwierdza, czy wszystko jest ok i sluchamy bicia serduszka. Jesli chodzi o ruchy dziecka to pytalam sie i lekarza i 2 poloznych, tak barrdzo sie martwilam, ze raz mniej czuje raz wiecej. Wszyscy stwierdzili, ze nie ma regul, jesli chodzi o ruchliwosc malca bo zalezy to i od pory dnia i samopoczucia mamusi i dzidziusia. Najwazniejsze jest to, zeby czuc 10ruchow na dzien.
Jeszcze nie mam ani wycieku siary, ani kreski ciazowej, ale to tez pewnie jest indywidualna sprawa.

Katesiu- gratuluje coreczki
saashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-07, 12:33   #165
Sonika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 231
Dot.: styczniowe mamusie

Cześć dziewczyny! Ja będę miała USG w tym tyg., więc podam Wam wymiary mojej dzidzi. Sama jestem ogromnie ciekawa. Jutro idę do fryzjera zrobić sobie balejaż, więc trzymajcie za mnie kciuki,żeby dobrze wyszło.Męczy mnie ostatnio krwawienie z nosa, napiszcie jak z tą dolegliwością sobie radzicie. Co do siary, to mam ją od 5 mieś., kreska na brzuchu pojawiła się tydzień temu. Pozdrawiam serdecznie.
Sonika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-07, 14:04   #166
Nel70
Zadomowienie
 
Avatar Nel70
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 293
Dot.: styczniowe mamusie

No w końcu styczniowe mamusie się odezwały,świetnie Katesia Twój obrazeczek z maluszkiem jest super mi się podoba. Moni fajnie,że masz taka pracę , ja kiedyś też chciałam być nauczycielką,a jestem księgową. Acha , Katesia widzisz nie ominął Cię ZUS , ale jak mówisz,że nie mają prawa mnie badać to się nie dam i im odmówię. Na razie , bo idę smażyć placki ziemniaczane, bo moja dzidzia ma ochotę.
Nel70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-07, 16:15   #167
KATESIA
Zakorzenienie
 
Avatar KATESIA
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 251
GG do KATESIA
Dot.: styczniowe mamusie

dzieki za gratulacje z powodu córeczki-ja jestem bardzo szczęsliwa, choc jakby był chłopiec to nie płakałabym, ale o córeczce marzylismy...

Soniu od 5tego m-ca siara cały czas ci leci??? bo ja w poprzedniej ciazy miałam tylko raz wyciek w nocy i nic wiecej. teraz jeszcze wcale nie miałam, wiem ze to sprawa induwid. ale pytam z ciekawosci. kreski pod pępkiem nie miałam i chyba miec nie bede.
od jutra zaczynam łazic i załatwiac ten ZUS-nie nawidze biurokracji, ale cóz mozna poradzic?
jutro wybieram sie do pracy zaniesc zwolnienie, wziaxc wniosek do ZUSu i poniewaz pracuje w hurtowni z artyk.dziecinnymi to zamierzam zrobic prawie koncowe zakupy (pozostana mi tylko kosmetyki-a te kupie w hipermarkecie).
Wiecie co jestem prawie pewna ze urodze duzo wczesniej bo mój brzuszek jest kolosalnych rozmiarów, mam problemy z zakładaniem butów, trudno mi z łozka wstac, jak kucnę (a trwa to chwilke) to zaczyna mnie pobolewac brzuszek. Zadyszke łapie po wejsciu na 1sze pietro, wiec chyba nie dotrwam do 40tygodnia, przytyłam sporo bo juz ok16kg. i czujesie jak tuz przed rozwiazaniem. Wiem ze aby z dzidzia było wporządku to musze jescze ponosic brzunio, ale nie wydaje mi sie abym czekała tak długo-to nie do pomyslenia abym sie tak jeszcze męczyła.
Lezec nie moge-bo plecki bola, siedziec nie moge bo brzuszek przeszkadza, stac nie moge bo mi sie czesto słabo robi...i co mi zostaje?
nie myslcie ze to marudzenie, to tylko stwierdzanie faktów które naprowadzają mnie na wniosek ze powinnam juz niedługo urodzic .
pozdrawiam wszystkie mamuski styczniowe a jeszcze bardziej wasze malenstwa
KATESIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-07, 19:43   #168
KATESIA
Zakorzenienie
 
Avatar KATESIA
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 251
GG do KATESIA
Dot.: styczniowe mamusie

teraz czytam moja poprednia wypowiedz i mam nadzieje ze was nie zanudziłam .

ps. co z wymiarami waszych malenstw? czekam.
KATESIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-07, 19:48   #169
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: styczniowe mamusie

No ja bym chętnie dowiedziała się, co z wymiarami ale ostatnie USG z pomiarami miałam ponad 2 miechy temu

Na kolejnej wizycie wyżulę od lekarza skierowanie
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-07, 19:52   #170
KATESIA
Zakorzenienie
 
Avatar KATESIA
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 251
GG do KATESIA
Dot.: styczniowe mamusie

agoosiu przynajmniej sie odwezwałas... ja wymiery znam tylko dlatego ze poszłam prywatnie (zreszta mój lekarz wszystkie USG robił mi prywatnie), bo gin stwierdził e dwa sa obowiazkowe i nie ma potrzeby robic kolejnego, a ja nie znałam nawet wagi dzidzi, no i chiałam sie upewnic co do płci dzidzi.

to jak wydebisz i pójdziesz to pamietaj aby sie podzielic swoim malenstwem 9tzn wiadomosciami na dzidzi temat)
pozdrowionka
KATESIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-07, 19:56   #171
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: styczniowe mamusie

A pewnie, że się podzielę

czy któraś z Was jest na diecie cukrzycowej? bo ja nie wiem, jak się do niej zabrać bo teoretycznie, to an kolacje mam zjeść bułkę z szynką, jabłko i marchewkę :/
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-07, 20:57   #172
Nel70
Zadomowienie
 
Avatar Nel70
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 293
Dot.: styczniowe mamusie

Agosia , a czemu jesteś na tej diecie cukrzycowej? Mi wyszedł cukier po tym badaniu 4 ponad normę, norma jest 140, gin mi dała skierowanie do poradni dla diabetyków, ale wybiorę się tam w przyszłym tygodniu,po męża wypłacie,bo pewnie też tam trzeba płacić.
Nel70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-07, 20:59   #173
Nel70
Zadomowienie
 
Avatar Nel70
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 293
Dot.: styczniowe mamusie

Katesia życzę jutro udanego latania w sprawach ZUS-u , ja już to mam z głowy , skseruj sobie kartę ciąży,bo należy ją dołaczyć do tych dokumentów .
Nel70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-08, 06:35   #174
KATESIA
Zakorzenienie
 
Avatar KATESIA
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 251
GG do KATESIA
Dot.: styczniowe mamusie

no niestety od dzis zaczyanm zmagania z Zusem, skseruje, dzieki za podpowiedz.

jesli chodzi o diete, to ja po obciazeniu glukoza miałam 123 wiec wyniki super, ale przed obciazeniem raz mi wychodzi ok.90, a drugim razem powyzej 100(ok.102-104) i lekarz stwierdził ze widac ze zachowuje diete cukrzycowa, mimo ze ja tego nie robie , z tego co mi powiedzaił to mam odstawic słodycze (i tak ich nie jem) tłuszcze, oraz wyrzekac sie smażonych potram, zamiast bialego -ciemne pieczywo wiecejnic nie musze, ale dla mnie to smieszne bo ja i tak w ten sposób sie odzywiam.
pozdrowionka.
KATESIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-08, 06:54   #175
Nel70
Zadomowienie
 
Avatar Nel70
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 293
Dot.: styczniowe mamusie

Dziwi mnie ta dieta cukrzowa,gdyż ja dokładnie jak Ty Katesia sporadycznie jem słodycze, w ogóle nie jem białego pieczywa i nie wiem o co chodzi.Miłego dzionka mamusie!
Nel70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-08, 06:56   #176
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: styczniowe mamusie

Nel - miałam robione obciażenie glukozą 75g. Okazało się, że mam tzw. nietolerancję glukozy w ciąży. Zobaczysz, co powiedzą Ci w poradni.
Katesia zazdroszczęCi, ja teraz przed kartką siedzę i myslę, co zjeść :/
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-08, 06:57   #177
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: styczniowe mamusie

Nel wcale nie chodzi o słodycze - nawet, jak jesz normalnie, to w ciąży któreś hormony hamują czasem działanie trzustki i pojawia się w związku z tym cukrzyca ciążowa. Po ciąży to wraca do normy.
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-08, 07:05   #178
Nel70
Zadomowienie
 
Avatar Nel70
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 293
Dot.: styczniowe mamusie

Agosia dzięki za oświecenie
Nel70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-08, 07:20   #179
Mariqa
Wtajemniczenie
 
Avatar Mariqa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 2 207
Dot.: styczniowe mamusie

Troche info z netu
Cukrzyca ciężarnych (GDM)

Cukrzyca ciężarnych określa się nietolerancję węglowodanów o różnym natężeniu, która wystąpiła po raz pierwszy w ciąży lub została w tym okresie rozpoznana. Należy przyjąć, że część przypadków GDM stanowi początkowy etap rozwijającej się cukrzycy typu II. Przemawia za tym fakt, że 30-50 % kobiet, u których w czasie ciąży rozpoznano cukrzycę ciężarnych, w ciągu 10 lat po porodzie dochodzi do wystąpienia jawnych objawów cukrzycy typu II.

Cukrzyca ciężarnych dotyczy około 2-8 % ogółu ciężarnych. Niekorzystnym skutkiem cukrzycy ciężarnych (nierozpoznanej lub źle prowadzonej) może być zgon wewnątrzmaciczny płodu lub makrosomia (nadmierna wielkość lub masa płodu) której konsekwencją są urazy okołoporodowe oraz zwiększony odsetek cięć cesarskich wykonywanych w celu zapobieżenia tym urazom.
Z tego powodu istnieje konieczność przeprowadzenia badań przesiewowych u wszystkich ciężarnych.

Komitet Ekspertów Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego, Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego i Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego zaleca następujący schemat postępowania, który stosowany jest powszechnie w Polsce od kilkunastu lat:
po rozpoznaniu ciąży przez ginekologa należy oznaczyć w surowicy krwi stężenie glukozy na czczo. W przypadku wartości wyższej 105 mg% należy wykonać test obciążenia glukozą (75 g). Ciężarne z rozpoznaną cukrzycą należy skierować do Regionalnego Ośrodka Diabetologiczno – Położniczego.

u wszystkich ciężarnych między 24 a 28 tygodniem ciąży należy wykonać test doustnego obciążenia glukozą (50 g) i oznaczyć stężenie glukozy we krwi w 60. minucie – przy wykonywaniu tego testu bez znaczenia jest pora dnia i czas jaki upłynął od ostatniego posiłku (tzn. że ciężarna nie musi być na czczo i wykonuje się oznaczenie poziomu cukru tylko w 60. minucie po doustnym zażyciu 50 g rozpuszczonej w wodzie glukozy – dla celów tego testu nie ma potrzeby wykonania oznaczenia poziomu cukru na czczo, do czego często nakłaniają laboratoria).
Interpretacja tego testu oraz postępowanie jest następujące:
stężenie glukozy w surowicy krwi, oznaczone 60 minut po zażyciu 50 g glukozy, poniżej 140 mg% jest wartością prawidłową. Przy poziomach cukru między 140 a 180 mg% należy wykonać test obciążenia 75 g glukozy. Nieprawidłowy wynik testu po obciążeniu 75 g glukozy lub stężenie glukozy powyżej 180 mg% po obciążeniu 50 g glukozy jest wskazaniem do skierowania pacjentki do Ośrodka Diabetologiczno – Położniczego.

jeżeli test przesiewowy (obciążenie 50 g glukozy) jest nieprawidłowy, a wynik testu diagnostycznego (obciążenie 75 g glukozy) jest prawidłowy – należy wykonać w 32. tygodniu ciąży ponowny test diagnostyczny."
i o diecie - poczytajcie tu:
http://www.dobradieta.pl/warto_przec...pokaz&numer=22
__________________
C'est la vie - cały twój Paryż dwie drogi na krzyż
Knajpa, kościół, widok z mostu
Mariqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-08, 07:39   #180
KATESIA
Zakorzenienie
 
Avatar KATESIA
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 251
GG do KATESIA
Dot.: styczniowe mamusie

Cytat:
Napisane przez Agoosia
Katesia zazdroszczęCi, ja teraz przed kartką siedzę i myslę, co zjeść :/
moze wystarczy tylko popatrzec, a apetyt sam przejdzie ?
coprwada mi cukrzyca obca, ale mnie przeraza moje 16 kg w góre, coprawda z Anrdzejkiem poszło do góry prawie 20, ale jak pomysle ile wam przybyło.....a ja przed ciaza wazyłam troszke za duzo (nie miałam nadwagi ale przy wzroscie164- 63kg to za duzo), po Andrzejku 3lata nie mogłam dojsc do ładu, wkoncu pomogła mi dieta 1000kcal, ale potem efekt jo-jo jest wielkim zagrozeniem.
łudze sie ze moze teraz jak bede karmic i opiekowac sie to spadnie, bo na aerobic chyba nie znajde czasu.
KATESIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:33.