Kolejne dwie odsłony - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-06, 12:07   #31
tanzanit
Wtajemniczenie
 
Avatar tanzanit
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 639
Dot.: Kolejne dwie odsłony

Aga drugi makijaz jest swietny. Dodatkowo mistrzowsko wyszly ci ujecia, oswietlenie itp....
A szminka mnie wymiotla. Znowu mam cos na liscie do kupienia


Aga a mozesz zrobic zdjecie tej szminki bo nie moge jej zanlezc na stronie Clinique
tanzanit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-06, 13:40   #32
candibar
Zakorzenienie
 
Avatar candibar
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 3 200
Dot.: Kolejne dwie odsłony

Wybieram pierwszy, bo nie lubię efektu mokrych powiek. Ale jak widać wszystkim się bardzo podoba W ogóle szok! Chyba pierwszy raz Cię widzę w takim mocnym makijażu (mówię o nr 1) i muszę powiedzieć, że wyglądasz jak prawdziwy wamp, naprawdę super!
candibar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-06, 13:47   #33
algaj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7
Dot.: Kolejne dwie odsłony

Drugi - rewelacja - uwielbiam takie oczy
algaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-06, 16:59   #34
manila.sosil
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 731
Dot.: Kolejne dwie odsłony

drugi niczym z katalogu!
bardzo ładnie! precyzyjnie, starannie i z fantazją!
__________________
manila.sosil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-06, 17:21   #35
Anarchia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 676
Dot.: Kolejne dwie odsłony

ooh uhh ahh ehh jak prześliczno pięknie- szczególnie na jeszcze oooh'ów zasługuje ten drugi i ten uhh błyszczyk na powiekach tak apeluję żeby tą kobietę co maluje niewinne dziewczęta na TVN Style zastąpić Tobą (rzadko coś mi się podoba z tego co stworzy..) P.S. Aga możesz mniej więcej opisać albo wstawić zdjęcie Twojej ogromnej kolekcji kosmetyków? Bo się tak właśnie zastanawiam ile tego musi być i gdzieś koło jednego pokoju mi się wyobraziło hehehe
Anarchia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-06, 17:27   #36
n@ta
Rozeznanie
 
Avatar n@ta
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Dolina Zielonego Bakłażana
Wiadomości: 800
GG do n@ta
Dot.: Kolejne dwie odsłony

Pierwszy po prostu przydymiony...wykonany jak zwykle perfekcyjnie.Nie ma się do czego uczepić. A druga propozycja...po prostu BOSKO!!!.Pięknie ci w takich opalizujących kolorkach.Twarz wygląda pięknie...bark słów...zbieram szczęke z podłogi...zachwyt niekontrolowany.....

Więcej, więcej...
__________________
d a nc e
n@ta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-06, 17:32   #37
n@ta
Rozeznanie
 
Avatar n@ta
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Dolina Zielonego Bakłażana
Wiadomości: 800
GG do n@ta
Smile Dot.: Kolejne dwie odsłony

Cytat:
Napisane przez Anarchia
ooh uhh ahh ehh jak prześliczno pięknie- szczególnie na jeszcze oooh'ów zasługuje ten drugi i ten uhh błyszczyk na powiekach tak apeluję żeby tą kobietę co maluje niewinne dziewczęta na TVN Style zastąpić Tobą (rzadko coś mi się podoba z tego co stworzy..) P.S. Aga możesz mniej więcej opisać albo wstawić zdjęcie Twojej ogromnej kolekcji kosmetyków? Bo się tak właśnie zastanawiam ile tego musi być i gdzieś koło jednego pokoju mi się wyobraziło hehehe
Gdzieś na tym forum(MM) jest wątek pod tutułem "Nieśmiała propozycja".Tak zamieszczone są zbiory wizażanek które zechciały je pokazać światu.Wyszukiwareczka... klik klik klik i gotowe(rade dobrze uściąść na fotelu zanim zaczniesz przerzucać kolejne strony tego tematu i oglalądać kolekcje forumowiczek)

Poszperałam:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...B3a+propozycja
__________________
d a nc e
n@ta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-06, 19:05   #38
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Kolejne dwie odsłony

To chyba będę jedyna dla mnie 1 wersja jest najlepsza a drugą oceniam tylko jako wizję artystyczna gdyż taki kolor oświetleni awłaściwie uniemożliwia mi rzetelną ocenę samego makijazu. Ten błyszczyk to fajna rzecz, ale tak jak mówisz szkoda że nietrwały. Bardzo dobrze wygądasz w ciemniejszych makijażach a dodałabym tylko do takich ciemniejszy kolor na włosy
Ale się dziś czepiam
Pozdrawiam cieplutko
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-06, 19:31   #39
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: Kolejne dwie odsłony

czesc AGA co ja Ci mam niby powiedziec, i tak juz wszystko wiesz!

nr 1 jest baaaaardzo w moim typie, uwielbiam takie mocne oczy, kolorki sa swietne a wykonanie bez zastrzezen. Pasuje Ci

nr 2 jest super sexy i super Glamour - bardzo podobny miała w poprzednim miesiacu modelka na sesji zdjeciowej i jej tez sie porobily zacieki przez ten blyszczyk... Tak wiec sie nie przejmuj Ciekawa jestem, jakby on wygladal w swietle dziennym, bo niestety kolory sa bardzo przeklamane (wyglada na miedziany).

Jaki kolorek ma dokladnie ta konturowka Inglota, moglabys podac jej nr??


PS: obecny kolor wlosow to Twoj naturalny? bo widzialabym Cie jednak w czyms zimniejszym...
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-06, 20:30   #40
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kolejne dwie odsłony

Cytat:
Napisane przez Beekeeper
czesc AGA co ja Ci mam niby powiedziec, i tak juz wszystko wiesz!

nr 1 jest baaaaardzo w moim typie, uwielbiam takie mocne oczy, kolorki sa swietne a wykonanie bez zastrzezen. Pasuje Ci

nr 2 jest super sexy i super Glamour - bardzo podobny miała w poprzednim miesiacu modelka na sesji zdjeciowej i jej tez sie porobily zacieki przez ten blyszczyk... Tak wiec sie nie przejmuj Ciekawa jestem, jakby on wygladal w swietle dziennym, bo niestety kolory sa bardzo przeklamane (wyglada na miedziany).

Jaki kolorek ma dokladnie ta konturowka Inglota, moglabys podac jej nr??


PS: obecny kolor wlosow to Twoj naturalny? bo widzialabym Cie jednak w czyms zimniejszym...
Bee, naturalny jest na górze reszta to odrosty, które zamierzam jeszcze zapuścić i zaraz potem ciachnąć
Konturówka nr 56.
Kolory nie są bardzo przekłamane, makijaż bardzo ociepliłam ziemią egipską, zaś błyszczyk jest praktycznie bezbarwny.

tanzaniku, zrobię ale jutro po pracy, ok? Dopiero co wróciłam i jestem padnięta.


rzyrafko, co do włosów...nie chcę na razie farbować, czekam aż odrosną by mieć swój kolor.

candibar, na MM jest sporo makijaży gdzie mam bardzo mocne oczy

n@ta, Anarchia, algaj, manila.sosil, tanzanit, Bee-dziękuję Wam bardzo super przeczytać tyle sympatycznych komentarzy po ciężkim dniu w pracy
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:44.