Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :* - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-23, 14:50   #271
casidy86
Raczkowanie
 
Avatar casidy86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: zlot czarownic
Wiadomości: 233
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

kucyk ponny jem jeden wysoko kaloryczny posiłek i 2 lekkie dziennie, pije dużo zielonej herbaty bo zawiera utleniacze więc nie czuje się głodna, no ćwicze TurboJam
i mam 3 małych szkrabów co sprawia że jestem nonstop w ruchu, zważe się znowu za 2dni zobaczyymy czy jeszcze ubędzie
__________________

casidy86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 15:11   #272
kucyk ponny
Zakorzenienie
 
Avatar kucyk ponny
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 505
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

Cytat:
Napisane przez casidy86 Pokaż wiadomość
kucyk ponny jem jeden wysoko kaloryczny posiłek i 2 lekkie dziennie, pije dużo zielonej herbaty bo zawiera utleniacze więc nie czuje się głodna, no ćwicze TurboJam
i mam 3 małych szkrabów co sprawia że jestem nonstop w ruchu, zważe się znowu za 2dni zobaczyymy czy jeszcze ubędzie
Jednak ja uważam dalej że za mało jesz!
Powinnas jeść conajmniej z 3-4 posiłki lekkie.
A ile tej cherbaty zielonej pijesz?(na dzien)
__________________
"Victory is Mine"



❤Jasmine❤
❤Ruby❤
kucyk ponny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 15:36   #273
casidy86
Raczkowanie
 
Avatar casidy86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: zlot czarownic
Wiadomości: 233
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

kucyk ponny powiem Ci że nawet nie mam apetytu, ale jak dawałam dziś córce ciasteczka to miałam ochotę je wszystkie zjeść na szczęście się powstrzymałam.
Pije tak 5-6 szklanek na dzień+ 2kawy jeszcze oczywiście ze słodzikiem. W sumie myśle że moja dzienna dieta mieści się między 700-1000kcal
__________________

casidy86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 16:21   #274
xxxSweetPoisonxxx
Raczkowanie
 
Avatar xxxSweetPoisonxxx
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Piekiełko ]:-)
Wiadomości: 370
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

jesli masz tyle ruchu przy dzieciaczkach powinnas jesc 3-5 posilkow nawet małych, poprawi ci sie metabolizm.. polecam czerwoną herbatke ;] ona tez poprawia metabolizm i to z dobrym skutkiem tych herbatek wystarczy 4-5 szklanek i uwazaj zeby magnez ci sie nie wyplukiwał zielona jest dobra, potwierdzam waz sie raz na tydzien wtedy beda efekty inaczej stracisz zapal uwierz mi ;] swego czasu tez co 2 dni wlazilam na wage i bylam zla ze nie ma efektow np. daj sobie tydzien wtedy zobaczysz czy robiac to co zawsze i pijac herbatki cos ruszyło
__________________


do zrzucenia pozostało jeszcze... 5 4 3 2 1

" On nauczył kochać, wierzyć, wrogów posyłać w piach.. " Szwadron 97 - Honor na wieki

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200806143238.png
xxxSweetPoisonxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 17:56   #275
Aliszcze
Zakorzenienie
 
Avatar Aliszcze
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 409
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

Nie chcę chudnąć drastycznie, po prostu chcę na nowo odzwyczaić się od słodyczy no i więcej ruchu i ćwiczeń. Moja ginekolog mówi, że na razie spoko, mogę ćwiczyć, nawet dobrze, że zadbam o lepszą kondycję ale na przykład nie mogę chodzić na siłownie, co mnie smuci, bo bardzo lubiłam ćwiczyć siłowo. No ale trudno się mówi

700- 1000 kcal? to za mało!! Dziewczyny, a co polecacie na wyrzeźbienie dolnych partii ciała? od pasa w dół? Z brzuchem większych problemów nie mam, ale biodra to masakroza
__________________
od. 04.04.2008 roku szczęśliwa mężatka

Joasia przyszła na świat 19.12.2010- jest naszym cudem

http://www.suwaczki.com/tickers/km5skrhmyifedqdn.png

nadzieja umiera ostatnia.....
Aliszcze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 18:50   #276
ewakuacja
Zadomowienie
 
Avatar ewakuacja
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 444
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

Dolaczam sie ! Mam 174 cm wzrostu i waze 62 w porywach do 65 Ogolnie to najgorzej u mnie z brzuszkiem, choc i uda zaczynaja wygladac nie najlepiej.. Musze tow szystko spalic. Przed wyjazdem na deske, cwiczylam tak - 30 przysiadow - 3 serie, i inne cwiczenia na nogi, ktorych nie umiem opisac W miedzy czasie rozciaganie i usze Wam powiedziec ze dzialalo Wiec od dzis znowu to zaczynam, I musze jakos poskromin moje lakomstwo. Czy tez tak macie - jak jestem glodna i mam ochote na COS konkretnego to dopoki tego nie zjem wciaz czuje glod ? BEz sensu , ale ja tak mam.
__________________
ewakuacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 08:02   #277
Aliszcze
Zakorzenienie
 
Avatar Aliszcze
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 409
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

Cytat:
Napisane przez ewakuacja Pokaż wiadomość
Dolaczam sie ! Mam 174 cm wzrostu i waze 62 w porywach do 65 Ogolnie to najgorzej u mnie z brzuszkiem, choc i uda zaczynaja wygladac nie najlepiej.. Musze tow szystko spalic. Przed wyjazdem na deske, cwiczylam tak - 30 przysiadow - 3 serie, i inne cwiczenia na nogi, ktorych nie umiem opisac W miedzy czasie rozciaganie i usze Wam powiedziec ze dzialalo Wiec od dzis znowu to zaczynam, I musze jakos poskromin moje lakomstwo. Czy tez tak macie - jak jestem glodna i mam ochote na COS konkretnego to dopoki tego nie zjem wciaz czuje glod ? BEz sensu , ale ja tak mam.
ja jednak byłabym ciekawa tych ćwiczeń na nogi, bo sama mam z nimi problem Skąd wzięłaś te ćwiczenia? Może jakbyś miała źródło, które byś tu podała, to nie molestowałabym Ciebie o opisanie tych ćwiczeń w domu ćwiczyłaś? poza tym uważam, że waga do Twojego wzrostu jest ok, także mam nadzieję, że chcesz po prostu wymodelować ciało, a nie jakoś schudnąć
__________________
od. 04.04.2008 roku szczęśliwa mężatka

Joasia przyszła na świat 19.12.2010- jest naszym cudem

http://www.suwaczki.com/tickers/km5skrhmyifedqdn.png

nadzieja umiera ostatnia.....
Aliszcze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-24, 08:07   #278
ewakuacja
Zadomowienie
 
Avatar ewakuacja
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 444
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

Dokladnie Ja moge wazyc nawet 100 kg byle wygladac szczuplo Mi sie zbiera woda w organizmie i jestem taka jakby napuchnieta. O dziwo to widac-sadlo. Wiec nie mozna owiedziec ze jestem chudzielec

Na nogi to moj chlopak mi podpowiedzial, on sie interesuje takimi rzeczami. I przysiady to wiadomo jak sie robi 30 przysiadow i pozniej to cwiczenie. Czyli wykroki w przod, czasem sie to robi z ciezarkami. Ugina sie kolano pod katem 90 stopni. Ja robilam po 10 na jedna noge-czyli 20 w serii. I takich serii robilam 3. W miedzy czasie sobie skacze, biegam, rozciagam sie i naprawde juz nastepnego dnia jestem bardziej napięta

Mam nadzieje, ze troche wyjsnilam ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wykroki.jpg (17,5 KB, 6 załadowań)
__________________

Edytowane przez ewakuacja
Czas edycji: 2009-01-24 o 08:12
ewakuacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 09:32   #279
casidy86
Raczkowanie
 
Avatar casidy86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: zlot czarownic
Wiadomości: 233
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

xxxSweetPoisonxxx spróbuje tej czerwonej herbatki,słyszałam że podobno jest dobra na odchudzanie,masz racje trzeba się ważyć rzadko bo się traci zapał, nie pierwszy raz się odchudzam

Dziewczyny w wątku o nauce szpagatu są ćwiczenia rozciągające,polecam!


Wczoraj zjadłam 2 miski ryżu i 2 kanapki i w dodatku po 18 mam wyrzuty sumienia że na wieczór się objadłam
__________________

casidy86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 10:35   #280
xxxSweetPoisonxxx
Raczkowanie
 
Avatar xxxSweetPoisonxxx
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Piekiełko ]:-)
Wiadomości: 370
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

jeden grzeszek nie zaszkodzi, wiesz ile ja dzis tych grzechow bede miec mam studniowke i dopiero dzis sie ojem i opije.... olaboga mi czerwona poprawila przemiane materii o jakies 40 % !!
__________________


do zrzucenia pozostało jeszcze... 5 4 3 2 1

" On nauczył kochać, wierzyć, wrogów posyłać w piach.. " Szwadron 97 - Honor na wieki

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200806143238.png
xxxSweetPoisonxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 11:05   #281
Aliszcze
Zakorzenienie
 
Avatar Aliszcze
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 409
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

Ewakuacja, dzięki za rysunek, wiem już jakie to ćwiczenie, będę robić dziś mimo drugiego dnia @ poćwiczę, bo czuję się całkiem nieźle wpierw rowerek stacjonarny, potem seria brzuszków no i przysiady jutro rowerek i pokatuję ramiona, mam takie różowe hantle, mój mąż się śmieje, że takie idealne dla blondynki

udanej studniówki życzę no i tańcz dużo, to wszystko spalisz
__________________
od. 04.04.2008 roku szczęśliwa mężatka

Joasia przyszła na świat 19.12.2010- jest naszym cudem

http://www.suwaczki.com/tickers/km5skrhmyifedqdn.png

nadzieja umiera ostatnia.....
Aliszcze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 11:58   #282
lejdiiix3
Raczkowanie
 
Avatar lejdiiix3
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 56
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

Cytat:
Napisane przez xxxSweetPoisonxxx Pokaż wiadomość
jeden grzeszek nie zaszkodzi, wiesz ile ja dzis tych grzechow bede miec mam studniowke i dopiero dzis sie ojem i opije....
To udanej zabawy ;]
ale i tak wszystko się spali podczas tańczenia ;D

a ja dziś zaczęłam brać moje tabletki;p
zobaczymy czy coś pomogą razem z ćwiczeniami
__________________
małymi kroczkami dążyć do celu.! ;* ;D
lejdiiix3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 13:39   #283
xxxSweetPoisonxxx
Raczkowanie
 
Avatar xxxSweetPoisonxxx
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Piekiełko ]:-)
Wiadomości: 370
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

a dziekuje zamieraz z parkietu nie schodzić

ja sie własnie zastanawiam nad CLA z ziel.herbata narazie Tamilee abs i 8 min buns dają efekty bardziej czuje miesnie vrzuszka i taka fajna kreseczka mi sie robi u góry fajne uczucie
__________________


do zrzucenia pozostało jeszcze... 5 4 3 2 1

" On nauczył kochać, wierzyć, wrogów posyłać w piach.. " Szwadron 97 - Honor na wieki

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200806143238.png
xxxSweetPoisonxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 14:59   #284
ada1991ada
Raczkowanie
 
Avatar ada1991ada
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: i
Wiadomości: 343
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

Czesc dziewczyny, nowa jestem w tym wątku

Ja miałam taki zamiar- w styczniu ograniczyc juz cukier i wogole jedzenie, ale tak stopniowo, by w lutym przystąpic do `mocniejszego odchudzania`

A jak ktoś nie może sobie poradzić ze słodyczami to polecam... Kapuste pekińską
Tak śmieszne to jest, ale daje efekty . Po prostu, gdu Cie nabiera ochota na `cosik` słodkiego, bierzesz dwa listki sałaty i jesz Po tym juz nie mam ochoty na batoniki
__________________
`żyjmy tak, jakby jutra miało nie być!`


Brak neta na długo



my clothes <3


my books <3

zabiegana, zapracowana, zaczytana, zaćwiczona...

na wizazu tylko kilka minut na tydzien
ada1991ada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 15:07   #285
ada1991ada
Raczkowanie
 
Avatar ada1991ada
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: i
Wiadomości: 343
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

I dobrej zabawy na 100dniówce
__________________
`żyjmy tak, jakby jutra miało nie być!`


Brak neta na długo



my clothes <3


my books <3

zabiegana, zapracowana, zaczytana, zaćwiczona...

na wizazu tylko kilka minut na tydzien
ada1991ada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 16:55   #286
miniaczka
Raczkowanie
 
Avatar miniaczka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Praszka
Wiadomości: 411
GG do miniaczka Send a message via Skype™ to miniaczka
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

Czy któraś z Was ma jakieś SPRAWDZONE sposoby na wyszczuplenie ud?
miniaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 17:22   #287
niuniaaa86
Zadomowienie
 
Avatar niuniaaa86
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: to tu, to tam...
Wiadomości: 1 428
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

witam wszystkie odchudzając sie WIZAZANKI
podczas dwutygodniowego pobytu w UK przytylam 4 kg. praktycznie zero ruchu(na codzien jestem aktywna), ciezkostrawne posilki o poznych godzinach, a ze mam tendencje do tycia takze doznalam ciezkiego szoku jak weszlam po powrocie na wage. do tego mialam straszne problemy z wyproznianiem, nie sklamie jesli powiem ze z wielkim bolem udalo mi sie zalatwic 2,moze 3 razy.

dolaczam sie do wszystkich odchudzajacych Wizazanek

ograniczylam pieczywo, produkty maczne, slodycze, cwicze troche, pije zielona i czerwona herbate no i z neicierpliwoscia czekam na efekty...oby tylko przyszly....

3mam kciuki za nas wszystkie
niuniaaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 17:33   #288
MySSaaa
Zadomowienie
 
Avatar MySSaaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 1 694
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

hej czy moge do Was dolaczyc??
MySSaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 17:40   #289
Atka87
Zadomowienie
 
Avatar Atka87
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 295
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

I ja się przyłączam mój cel to zgubienie ok. 5 kg... ciężko będzie, bo jestem słodyczożercą i leniem ogromnym, więc zmusić się do jakiegokolwiek ruchu będzie ciężko... Ale zaczynam!
Na początek MŻ WR
__________________

Atka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 17:58   #290
Aliszcze
Zakorzenienie
 
Avatar Aliszcze
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 409
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

Ja zaraz zmykam poćwiczyć co nieco Witam nowe dziewczyny (mówię, jakbym od nie wiadomo jak dawna tu była). Razem damy radę w walce z naszymi wałeczkami

Mam ochotę potańczyć dziś sobie, coś czuję, że po ćwiczeniach urządzę sobie gorączkę sobotniej nocy i włączę jakieś latinorytmy

Słyszałam od wielu osób, że w UK przytyły. Czy rzeczywiście oni tam jedzą więcej, bardziej tłusto? Ja niestety też mam tendencję do tycia, wiec rozumiem Twoja frustrację. Ale niuniaaa86, opowiadaj, jak było w UK? Co widziałaś? Ja mam znajomych w Londynie ale na razie jakoś nie mogę się do nich wybrać. Drogie sa bilety lotnicze?
__________________
od. 04.04.2008 roku szczęśliwa mężatka

Joasia przyszła na świat 19.12.2010- jest naszym cudem

http://www.suwaczki.com/tickers/km5skrhmyifedqdn.png

nadzieja umiera ostatnia.....
Aliszcze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 20:02   #291
lejdiiix3
Raczkowanie
 
Avatar lejdiiix3
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 56
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

też miałam dziś ochotę potańczyć;D miałam iść na discoo ale nei wyszlo
no trudno..może za tydzień xD

a ja od dzis zaczęłam 8 minutes legs i 8 minutes abs. zobaczymy co będzie;]
ale jak to zrobiłam, to ledwo żyłam;/
więc chyba z tym nie wytrwam xD
__________________
małymi kroczkami dążyć do celu.! ;* ;D
lejdiiix3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 20:02   #292
lejdiiix3
Raczkowanie
 
Avatar lejdiiix3
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 56
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

i witam nowe dziewczyny
__________________
małymi kroczkami dążyć do celu.! ;* ;D
lejdiiix3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 20:22   #293
ewakuacja
Zadomowienie
 
Avatar ewakuacja
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 444
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

Cytat:
Napisane przez Aliszcze Pokaż wiadomość
Ja zaraz zmykam poćwiczyć co nieco Witam nowe dziewczyny (mówię, jakbym od nie wiadomo jak dawna tu była). Razem damy radę w walce z naszymi wałeczkami

Mam ochotę potańczyć dziś sobie, coś czuję, że po ćwiczeniach urządzę sobie gorączkę sobotniej nocy i włączę jakieś latinorytmy

Słyszałam od wielu osób, że w UK przytyły. Czy rzeczywiście oni tam jedzą więcej, bardziej tłusto? Ja niestety też mam tendencję do tycia, wiec rozumiem Twoja frustrację. Ale niuniaaa86, opowiadaj, jak było w UK? Co widziałaś? Ja mam znajomych w Londynie ale na razie jakoś nie mogę się do nich wybrać. Drogie sa bilety lotnicze?
Ja bylam dwa lata temu w wakacje i wlasnie sie wtedy zaczely moje problemyz tyciem Bo! Frytki tanie jak barszcz , jadlam na potege Z majonezem i ketchupem, ponadto kebaby tak samo tanie . Pracowala jako barmanka wiec czestow nocy po pracy jadlam sobie takie przysmaki i przytylam. Np w USA ludzie tyja bo jedza b.b.b.b.bb. duzo fast foodow i porcje np w McDonald's sa 3 razy takie jak u nas Mojego TZ siostra mieszka w Stanach i ona tez tam przytyla mimo ze byla patyczkiem :/

A ja wlasnie zaczynam moje cwiczonka
__________________
ewakuacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 20:35   #294
niuniaaa86
Zadomowienie
 
Avatar niuniaaa86
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: to tu, to tam...
Wiadomości: 1 428
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

Cytat:
Napisane przez Aliszcze Pokaż wiadomość

Słyszałam od wielu osób, że w UK przytyły. Czy rzeczywiście oni tam jedzą więcej, bardziej tłusto? Ja niestety też mam tendencję do tycia, wiec rozumiem Twoja frustrację. Ale niuniaaa86, opowiadaj, jak było w UK? Co widziałaś? Ja mam znajomych w Londynie ale na razie jakoś nie mogę się do nich wybrać. Drogie sa bilety lotnicze?
porownywalam tabele kaloryczzne z kfc i mcdonalda z naszymi polskimi i byly roznice w kalorycznosci, oczywiscie na niekorzysc UK
UK, a w szczegolnosci Londyn to teraz jedna wielka mieszanka narodowosci, dlatego nie bylo tak wielu grubasow jak sie spodziewalam zobaczyc. a co do jedzenia to na niektorych produktach nie bylo skladu (np pieczywo), mysle ze jedzenia w UK trzeba sie nauczyc, bo jest po prostu nafaszerowane chemia i trzeba wiedziec co jesc, a ja jadlam wzystko...
co do biletow, to w okresie swiatecznym na low cost(tanie linie) kosztowal ze wszystkimi oplatami ok 700 zl, z kolei na 11 lutego-rezerwowalam 2 tyg temu-- ok 300 zl
ja bylam akurat w UK pierwszy raz no i napewno warto, generalnie wychodze z zalozenia, ze warto zwiedzac swiat, odwiedzac nowe kultury

co do tematu watku-->
bylam pierwszy raz na latino solo i szczerze polecam, wypocilam sie jak na zadnym chyba aerobiku, do tego swietna zabawa, podobno systematyczne treningi swietnie wplywaja na sylwetke, a do tego mozna sie nauczyc fajnie krecic bioderkami
niuniaaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 20:37   #295
niuniaaa86
Zadomowienie
 
Avatar niuniaaa86
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: to tu, to tam...
Wiadomości: 1 428
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

Cytat:
Napisane przez ewakuacja Pokaż wiadomość
Ja bylam dwa lata temu w wakacje i wlasnie sie wtedy zaczely moje problemyz tyciem Bo! Frytki tanie jak barszcz , jadlam na potege Z majonezem i ketchupem, ponadto kebaby tak samo tanie . Pracowala jako barmanka wiec czestow nocy po pracy jadlam sobie takie przysmaki i przytylam. Np w USA ludzie tyja bo jedza b.b.b.b.bb. duzo fast foodow i porcje np w McDonald's sa 3 razy takie jak u nas Mojego TZ siostra mieszka w Stanach i ona tez tam przytyla mimo ze byla patyczkiem :/

A ja wlasnie zaczynam moje cwiczonka

a no walsnie , apropo porcji, jadam nawet czesto mc flurry w mcdonaldzie, no i kupilam sobie tego loda w angielskim mc, i bylam w szoku, bo lod doslownie wylewal sie z kubeczka, a polskie lody zajmuja jakies 2/3 czasem mniej objetosci kubeczka
niuniaaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 21:00   #296
Aliszcze
Zakorzenienie
 
Avatar Aliszcze
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 409
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

latino solo? Brzmi super!! no ja niestety mam czym kręcić, jeśli chodzi o bioderka właśnie skończyłam tańczyć, mąż zostawił mnie samą w pokoju, żebym czuła się swobodnie

Mój brat jak był w USA to też tam przytył. Jednak polska kuchnia nie jest taka najgorsza

załapałam lekkiego doła dziś, jak spojrzałam w lustro(wiecie, do tego dziś mam @), i nie zjadłam kolacji, trochę mam wyrzuty (no i zaczęło mi burczeć w brzuchu), ale teraz to już na pewno nic nie zjem, idę zaraz pod prysznic, do łóżka i poczytam książkę
__________________
od. 04.04.2008 roku szczęśliwa mężatka

Joasia przyszła na świat 19.12.2010- jest naszym cudem

http://www.suwaczki.com/tickers/km5skrhmyifedqdn.png

nadzieja umiera ostatnia.....
Aliszcze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 06:53   #297
miniaczka
Raczkowanie
 
Avatar miniaczka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Praszka
Wiadomości: 411
GG do miniaczka Send a message via Skype™ to miniaczka
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

Cytat:
Napisane przez miniaczka Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was ma jakieś SPRAWDZONE sposoby na wyszczuplenie ud?
hmm?
miniaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 07:18   #298
casidy86
Raczkowanie
 
Avatar casidy86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: zlot czarownic
Wiadomości: 233
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

miniaczka może rower, przysiady, nożyce, jogging? tyle tego jest
__________________

casidy86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 08:18   #299
ewakuacja
Zadomowienie
 
Avatar ewakuacja
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 444
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

Cytat:
Napisane przez miniaczka Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was ma jakieś SPRAWDZONE sposoby na wyszczuplenie ud?

Tak opisywalam wczesniej. MI po tygodniu cwiczen ubyl 1 cm w udach
__________________
ewakuacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 09:21   #300
miniaczka
Raczkowanie
 
Avatar miniaczka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Praszka
Wiadomości: 411
GG do miniaczka Send a message via Skype™ to miniaczka
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

Cytat:
Napisane przez ewakuacja Pokaż wiadomość
Tak opisywalam wczesniej. MI po tygodniu cwiczen ubyl 1 cm w udach
Mi zależy na stracie przynajmniej 8 cm w udach. Jak myślicie, do maja może mi się udać?
miniaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:05.