Na Wspólnej cz. 4 - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-01, 17:13   #331
patbar
Zadomowienie
 
Avatar patbar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 228
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

Oczy, usta, policzki. Ja jakos widze podobienstwo
patbar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 17:39   #332
zuzia13m
Zakorzenienie
 
Avatar zuzia13m
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: نضمن لك أفضل
Wiadomości: 3 204
GG do zuzia13m
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

Cytat:
Napisane przez 1000days Pokaż wiadomość
Słuchajcie, może ja coś przegapiłam ale czy Roztoccy nie są prawnikami? To znaczy Roztocki i Wilk (bo ona chyba nie zmieniła nazwiska?). Przecież po pierwsze on porzucił Antośkę. Po drugie nie jest już chyba Sebastianem Nazwisko tylko jakimś tam Imie Innenazwisko, nie? Program ochrony świadków załatwił mu buźkę a nazwiska nie? Więc raczej chłopaczyna musiałby udowodnić ojcostwo a potem dopiero zabiegać o ustalenie praw, widzeń itd.
Oni powinni już teraz zaraz natychmiast złożyć papiery o odebranie mu praw lub ograniczenie i sądowne ustalenie zakresu opieki!

Mnie też to dziwi, że oni się tym nie zajmą. Ale gdyby pozbyli się zbyt szybko Sebastiana to serial byłby krótszy o sto odcinków
__________________
78-62
Przez pierwsze dwa lata
uczysz dzieci chodzić i mówić
a przez
następne szesnaście lat
marzysz o tym żeby usiadły
spokojnie i się zamknęły !!!

zuzia13m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 17:39   #333
morphine88
Zadomowienie
 
Avatar morphine88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Polska; stolica Dolnego Śląska.
Wiadomości: 1 892
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

Cytat:
Napisane przez Madame_Kitty Pokaż wiadomość
To ja jestem jakaś inna bo bardzo lubię parę Renata- Sławek i te ich igraszki nawet naturalnie wyglądały tzn. widać było, że to taki raczej namiętny związek fajnych zwykłych ludzi.
Mam takie samo zdanie .

A, i mi także Marta nie przypomina Katie Holmes!
__________________


`I like living on the edge
and seeing what's on the other side!
Steven Tyler
morphine88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 17:40   #334
zuzia13m
Zakorzenienie
 
Avatar zuzia13m
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: نضمن لك أفضل
Wiadomości: 3 204
GG do zuzia13m
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

Cytat:
Napisane przez Madame_Kitty Pokaż wiadomość
To ja jestem jakaś inna bo bardzo lubię parę Renata- Sławek i te ich igraszki nawet naturalnie wyglądały tzn. widać było, że to taki raczej namiętny związek fajnych zwykłych ludzi.

Ja też ich lubię bo są naturalni i tacy normalni... - to może i ze mną jest coś nie tak
__________________
78-62
Przez pierwsze dwa lata
uczysz dzieci chodzić i mówić
a przez
następne szesnaście lat
marzysz o tym żeby usiadły
spokojnie i się zamknęły !!!

zuzia13m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 17:53   #335
Dagusiac
Zakorzenienie
 
Avatar Dagusiac
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Konin/Toruń
Wiadomości: 5 566
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

Stwierdzenie, że Jabłczyńska jest podobna do Holmes to moim zdaniem wielka zniewaga Katie jest śliczna, a Joanna jest żabą.
Już prędzej bym się zgodziła, że ma coś z M. Cross.
__________________
"Nigdy wcześniej nie interesowali mnie niebieskoocy blondyni, ale Pan Idealny nigdy nie zjawia się w postaci jaką sobie wymarzyłyśmy"
Dagusiac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 19:27   #336
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

Cytat:
Napisane przez Dagusiac Pokaż wiadomość
Stwierdzenie, że Jabłczyńska jest podobna do Holmes to moim zdaniem wielka zniewaga Katie jest śliczna, a Joanna jest żabą.
Już prędzej bym się zgodziła, że ma coś z M. Cross.
no dokładnie, Katie jest śliczna, świeża i dziewczęca, a z Jabłczyńskiej... im starsza tym robi się z niej coraz większe nie wiadomo co
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 21:28   #337
zimmerblum
Przyczajenie
 
Avatar zimmerblum
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 17
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

Cytat:
Napisane przez zuzia13m Pokaż wiadomość
Ja też ich lubię bo są naturalni i tacy normalni... - to może i ze mną jest coś nie tak
Ja też ich bardzo lubię Renatę i Sławka, to chyba ze mną też jest coś nie tak. Bardzo im kibicuję. Tym bardziej, że o ile pamięć mnie nie myli, Renia miała kiedyś jakąś traumę po stracie dzieci, dziwnie się zachowywała i dopiero później doszła do równowagi. Sławek też jest ok, nie chciałabym , żeby scenarzyści zafundowali im jakiś hardcore. Tak samo jak Honoracie i Romanowi, bo Honorata to moja ulubiona postać w tym filmie. A Antosi, mimo najszczerszych chęci, jakoś nie trawię, może niech jej napiszą bardziej ambitne kwestie, to się dziewczyna wykaże (albo i nie).
zimmerblum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-01, 22:14   #338
lone bird
Rozeznanie
 
Avatar lone bird
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Far Far Away
Wiadomości: 705
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

Witam dziewczyny, można dołączyć ?
Na Wspólnej oglądam od pierwszego odcinka i można powiedzieć, że jestem "fanką"
Dzisiejszy odcinek jak dla mnie nudny
zimmerblum ,ja to Honoraty nie cierpię, wydaje mi się, że jest jakaś taka nierozgarnięta i wiecznie ma taką minę , nie wiem jak to określić, ale jakby nie wiedziała co się wokół niej dzieje Ale podoba mi się, że mówi do Romana per "Romuś" albo "Romek", tak naturalnie. Bo np. Ewa jak była jego żoną to zawsze tak oficjalnie "Roman to, Roman tamto " żadnej czułości w tym nie było
lone bird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 22:42   #339
niuniulka1989
Zakorzenienie
 
Avatar niuniulka1989
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 7 040
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

Mnie wkurza Ludwika... widziałam ją w innych filmach- zachowywała się tak samo jak w NW ...

A Marta jak dla mnie miała coś z K. Holmes kiedy była młodsza, teraz już nie jest podobna...A do Marcii Cross to już wcale nie jest podobna (jak dla mnie )
__________________
"Gdy wszystko wydaje się być drogą pod górę... po prostu pomyśl jaki będziesz mieć widok ze szczytu"
niuniulka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 07:52   #340
Phynn
Zakorzenienie
 
Avatar Phynn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 440
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

Cytat:
Napisane przez niuniulka1989 Pokaż wiadomość
Mnie wkurza Ludwika... widziałam ją w innych filmach- zachowywała się tak samo jak w NW ...

A Marta jak dla mnie miała coś z K. Holmes kiedy była młodsza, teraz już nie jest podobna...A do Marcii Cross to już wcale nie jest podobna ) (jak dla mnie
kształt twarzy jedynie.
__________________
feed me love


Rozsunąć suwak, by
Zdjąć skafander ciała
Zapomnieć
Wejść w nowe życie
W zwiewnej sukience


Phynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 08:17   #341
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

Cytat:
Napisane przez Phynn Pokaż wiadomość
kształt twarzy jedynie.
Eee, Marcia ma "szczuplejszą" twarz
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-02, 10:33   #342
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

a Igor mógłby sobie prawko zrobić
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 10:39   #343
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

Ciekawe skąd Ludwika będzie miała kasę na dom skoro jeszcze jakiś czas temu brała jakąś lewą pożyczkę i nie miała kasy żeby spłacić odsetki.
W ogóle strasznie jej nie lubię. A Antosia to cyborg nie dziecko.
__________________
Po prostu Gośka
gsk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 10:41   #344
joyeuxe
Wtajemniczenie
 
Avatar joyeuxe
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 862
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

Cytat:
Napisane przez gsk Pokaż wiadomość
Ciekawe skąd Ludwika będzie miała kasę na dom skoro jeszcze jakiś czas temu brała jakąś lewą pożyczkę i nie miała kasy żeby spłacić odsetki.
W ogóle strasznie jej nie lubię. A Antosia to cyborg nie dziecko.


Antosia jeszcze ujdzie. Ja jak włączyłam jakiś czas temu z nudów Klan i ujrzałam tych bliźniaków, to dopiero się za głowę złapałam Nie wiem czy ja na taką denną scenę z ich udziałem trafiłam, ale czytalam opinię, że jednak zawsze są tacy
joyeuxe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 12:00   #345
patrysiowa_
Zakorzenienie
 
Avatar patrysiowa_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 25 563
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

co wczoraj było bo przespałam
__________________
mogę mieć świat u stóp, ja nie przypuszczam - ja to wiem
mogę mieć takie życie, jaki inni mają sen!
patrysiowa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 12:19   #346
zuzia13m
Zakorzenienie
 
Avatar zuzia13m
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: نضمن لك أفضل
Wiadomości: 3 204
GG do zuzia13m
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

Cytat:
Napisane przez gsk Pokaż wiadomość
Ciekawe skąd Ludwika będzie miała kasę na dom skoro jeszcze jakiś czas temu brała jakąś lewą pożyczkę i nie miała kasy żeby spłacić odsetki.
W ogóle strasznie jej nie lubię. A Antosia to cyborg nie dziecko.

może sprzeda mieszkanie w Warszawie i kupią inne większe synalek trochę może dołoży??
__________________
78-62
Przez pierwsze dwa lata
uczysz dzieci chodzić i mówić
a przez
następne szesnaście lat
marzysz o tym żeby usiadły
spokojnie i się zamknęły !!!

zuzia13m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 12:29   #347
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

Cytat:
Napisane przez patrysiowa_ Pokaż wiadomość
co wczoraj było bo przespałam
Nic ciekawego. Weronika powiedziała Antosi, że ma dwóch tatusiów, a Emilka może wrócić do szkoły
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 12:48   #348
Katy_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 108
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
no dokładnie, Katie jest śliczna, świeża i dziewczęca, a z Jabłczyńskiej... im starsza tym robi się z niej coraz większe nie wiadomo co
No powiem Ci, że ostatnio widziałam zdjęcie Jabłczyńskiej na jakimś pokazie z długimi włosami i czerwonej sukni, już nie pamiętam gdzie- chyba pudelek, ale bardzo ładnie wyglądała.
Ona nie jest brzydka, tyle, że ma urodę takiego dziewczątka .
A rola kochanki właśnie z tego względu pasuje jej niezbyt .

---------- Dopisano o 13:48 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------

Cytat:
Napisane przez agniesiaa Pokaż wiadomość
Nic ciekawego. Weronika powiedziała Antosi, że ma dwóch tatusiów, a Emilka może wrócić do szkoły
A to jej:
- moge się jeszcze zastanowić było takie do nauki i tyle!
-ten tekst, że nauczyciele inni tego nie widzą, a co tu do widzenia? jakby nie wiedzili, że nastolatki sex uprawiają, a to jest tak, że niby tego nie widzą i udają, że tego nie ma bo to sprawy tabu
-w życiu są różne sytuacje i różne błędy się popełnia, ale co się stało to się nie odstanie i trzeba moim zdaniem obrać taką taktykę, żeby dać możliwość dziewczynie normalnej nauki.
-chyba dziś będzie jak spotka tego Dawida, będzie akcja, dlatego jest scena, że leży i płacze a Agniecha ją pociesza...



Ale się rozpisałam, wybaczcie mi dziewczyny, długo nie pisałam nic w wątku mam nadzieję, że się nie pogniewacie i że nie zanudzilam

Edytowane przez Katy_
Czas edycji: 2011-03-02 o 12:51
Katy_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 12:49   #349
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

Cytat:
Napisane przez Katy_ Pokaż wiadomość
No powiem Ci, że ostatnio widziałam zdjęcie Jabłczyńskiej na jakimś pokazie z długimi włosami i czerwonej sukni, już nie pamiętam gdzie- chyba pudelek, ale bardzo ładnie wyglądała.
Ona nie jest brzydka, tyle, że ma urodę takiego dziewczątka .
A rola kochanki właśnie z tego względu posuje jej niezbyt .

---------- Dopisano o 13:48 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------


A to jej:
- moge się jeszcze zastanowić było takie proste do nauki i tyle!
-ten tekst, że nauczyciele inni tego nier widzą, a co tu do widzenia? jakby nie wiedzili, że nastolatki sex uprawiają, a to jest tak, że niby tego nie widzą i udają, że tego nie ma bo to sprawy tabu
-w życiu są różne sytuacje i różne błędy się popełnia, ale co się staje to się nie odstanie i trzeba moim zdaniem obrać taką taktykę, żeby dać możliwość dziewczynie normalnej nauki.
-chyba dziś będzie jak spotka tego Dawida, będzie akcja, dlatego jest scena, że leży i płacze a Agniecha ją pociesza...

Ale się rozpisałam, wybaczcie mi dziewczyny, długo nie pisałam nic w wątku mam nadzieję, że się nie pognioewacie i że nie zanudzilam
Zgadzam się. Szczególnie jak kochankiem jest Pazura
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-02, 12:55   #350
Katy_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 108
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

Cytat:
Napisane przez gsk Pokaż wiadomość
W ogóle strasznie jej nie lubię. A Antosia to cyborg nie dziecko.
Antocha mi się ostatnio podoba tak jakby ładniejsza była, chyba czyta wątek i sobie do serca wzieła

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------

Cytat:
Napisane przez agniesiaa Pokaż wiadomość
Zgadzam się. Szczególnie jak kochankiem jest Pazura
Ogólnie jego to ja jeszcze toleruje, ale jego brat Czaruś z tą swoją " żonką" rodem z pkp to jakieś totalne nieporozumienie...:brzyda l:
A włochaty, no cóż uroda dla konesera . Podobać się może.
Katy_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 13:31   #351
Dagusiac
Zakorzenienie
 
Avatar Dagusiac
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Konin/Toruń
Wiadomości: 5 566
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

Nie sądziłam, że to kiedyś napiszę, ale faktycznie we wczorajszym odcinku Antocha jakoś lepiej wyglądała. Mogliby jej jednak zmienić te bryle, bo są jak dla 70-latka. Ale te kwestie "Tooo ja mam dwóch tatuuuusióóów?" zalatywały "starą" Antoniną
Na miejscu Emilki dałabym sobie spokój z tym rokiem i powtórzyłabym pierwszą klasę. Tak swoją drogą, żadna szanująca sie szkoła nie pozwoliłaby jej na powrót i zaliczenie przedmitów. W końcu zaliczenie to nie wszystko, ważna jest też frekwencja, a ona pewnie ma poniżej 50%, no ale to NW.
I kolejny raz widać, że scenarzyści nie mają nawet elementarnej wiedzy prawniczej (sytuacja ojcostwa Sebastiana).
__________________
"Nigdy wcześniej nie interesowali mnie niebieskoocy blondyni, ale Pan Idealny nigdy nie zjawia się w postaci jaką sobie wymarzyłyśmy"
Dagusiac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 15:41   #352
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

Cytat:
Napisane przez Dagusiac Pokaż wiadomość
Nie sądziłam, że to kiedyś napiszę, ale faktycznie we wczorajszym odcinku Antocha jakoś lepiej wyglądała. Mogliby jej jednak zmienić te bryle, bo są jak dla 70-latka. Ale te kwestie "Tooo ja mam dwóch tatuuuusióóów?" zalatywały "starą" Antoniną
Na miejscu Emilki dałabym sobie spokój z tym rokiem i powtórzyłabym pierwszą klasę. Tak swoją drogą, żadna szanująca sie szkoła nie pozwoliłaby jej na powrót i zaliczenie przedmitów. W końcu zaliczenie to nie wszystko, ważna jest też frekwencja, a ona pewnie ma poniżej 50%, no ale to NW.
I kolejny raz widać, że scenarzyści nie mają nawet elementarnej wiedzy prawniczej (sytuacja ojcostwa Sebastiana).
Jeżeli będzie pisać jakieś egzaminy i je zda, to nie musi mieć 50% obecności.
Zresztą gdyby miała te 50%, nie musiałaby pewnie zdawać niczego dodatkowego, tylko wystawiliby jej oceny końcowe z tych, które już ma.

No i jeszcze liczy się powód, z jakiego nie mogła chodzić do szkoły.
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 15:43   #353
Madame_Kitty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 227
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

Cytat:
Napisane przez Dagusiac Pokaż wiadomość
Nie sądziłam, że to kiedyś napiszę, ale faktycznie we wczorajszym odcinku Antocha jakoś lepiej wyglądała. Mogliby jej jednak zmienić te bryle, bo są jak dla 70-latka. Ale te kwestie "Tooo ja mam dwóch tatuuuusióóów?" zalatywały "starą" Antoniną
Na miejscu Emilki dałabym sobie spokój z tym rokiem i powtórzyłabym pierwszą klasę. Tak swoją drogą, żadna szanująca sie szkoła nie pozwoliłaby jej na powrót i zaliczenie przedmitów. W końcu zaliczenie to nie wszystko, ważna jest też frekwencja, a ona pewnie ma poniżej 50%, no ale to NW.
I kolejny raz widać, że scenarzyści nie mają nawet elementarnej wiedzy prawniczej (sytuacja ojcostwa Sebastiana).
Ja się jej dziwię, że w ogóle chce chodzić do tej samej klasy z tymi samymi dziewuchami... jest pewne, że po powrocie wszystkie "koleżanki" będą na nią patrzeć niezbyt przychylnie i obgadywać po kątach...
Swoją drogą to dziwne, wyróżniała się w klasie bo nie miała kasy na drogie ciuchy itd. a np Olka też chodzi w Warszawie do jakiegoś niby dobrego liceum i nigdy nie było takiego problemu, w ogóle jej znajome były "grzeczniejsze". Pamiętacie 18 Olki- to już była masakra, impreza jak dla 10 latków a nie 18
Madame_Kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 15:45   #354
joyeuxe
Wtajemniczenie
 
Avatar joyeuxe
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 862
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

Cytat:
Napisane przez Madame_Kitty Pokaż wiadomość
Swoją drogą to dziwne, wyróżniała się w klasie bo nie miała kasy na drogie ciuchy itd. a np Olka też chodzi w Warszawie do jakiegoś niby dobrego liceum i nigdy nie było takiego problemu, w ogóle jej znajome były "grzeczniejsze". Pamiętacie 18 Olki- to już była masakra, impreza jak dla 10 latków a nie 18
Przypomnij sobie początkowe odcinki kiedy Olka przyjechała do Warszawy. Jaką tam miała klasę. Jak ściemniała o rodzicach, żeby tylko wtopić się w towarzystwo U niej i u Emilki była bardzo podobna sytuacja. Dla zdobycia koleżanek ściemnianie, kłamanie i cała reszta
joyeuxe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 15:57   #355
morphine88
Zadomowienie
 
Avatar morphine88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Polska; stolica Dolnego Śląska.
Wiadomości: 1 892
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

Cytat:
Napisane przez Dagusiac Pokaż wiadomość
Nie sądziłam, że to kiedyś napiszę, ale faktycznie we wczorajszym odcinku Antocha jakoś lepiej wyglądała. Mogliby jej jednak zmienić te bryle, bo są jak dla 70-latka. Ale te kwestie "Tooo ja mam dwóch tatuuuusióóów?" zalatywały "starą" Antoniną
Na miejscu Emilki dałabym sobie spokój z tym rokiem i powtórzyłabym pierwszą klasę. Tak swoją drogą, żadna szanująca sie szkoła nie pozwoliłaby jej na powrót i zaliczenie przedmitów. W końcu zaliczenie to nie wszystko, ważna jest też frekwencja, a ona pewnie ma poniżej 50%, no ale to NW.
I kolejny raz widać, że scenarzyści nie mają nawet elementarnej wiedzy prawniczej (sytuacja ojcostwa Sebastiana).
Nie zgodzę się. Ja kiedyś opuściłam pół roku i wystarczyło, że zaliczyłam każdy przedmiot.

---------- Dopisano o 16:57 ---------- Poprzedni post napisano o 16:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Madame_Kitty Pokaż wiadomość
Ja się jej dziwię, że w ogóle chce chodzić do tej samej klasy z tymi samymi dziewuchami... jest pewne, że po powrocie wszystkie "koleżanki" będą na nią patrzeć niezbyt przychylnie i obgadywać po kątach...
Swoją drogą to dziwne, wyróżniała się w klasie bo nie miała kasy na drogie ciuchy itd. a np Olka też chodzi w Warszawie do jakiegoś niby dobrego liceum i nigdy nie było takiego problemu, w ogóle jej znajome były "grzeczniejsze". Pamiętacie 18 Olki- to już była masakra, impreza jak dla 10 latków a nie 18
Mnie się właśnie wydaje, że ona nie chce
tzn. wnioskuję tak po tych jej "mogę się jeszcze zastanowić" itd.
__________________


`I like living on the edge
and seeing what's on the other side!
Steven Tyler
morphine88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 15:59   #356
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

Cytat:
Napisane przez Katy_ Pokaż wiadomość
Antocha mi się ostatnio podoba tak jakby ładniejsza była, chyba czyta wątek i sobie do serca wzieła
razem z nerką dostała jakieś te, hormony czy co, bo kiedyś Sebastian był przystojny i może w nerce mu się ta przystojność jeszcze zachowała
__________________
Po prostu Gośka
gsk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 16:12   #357
Bambino123
Wtajemniczenie
 
Avatar Bambino123
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 687
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

Cytat:
Napisane przez lone bird Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny, można dołączyć ?
Na Wspólnej oglądam od pierwszego odcinka i można powiedzieć, że jestem "fanką"
Dzisiejszy odcinek jak dla mnie nudny
zimmerblum ,ja to Honoraty nie cierpię, wydaje mi się, że jest jakaś taka nierozgarnięta i wiecznie ma taką minę , nie wiem jak to określić, ale jakby nie wiedziała co się wokół niej dzieje Ale podoba mi się, że mówi do Romana per "Romuś" albo "Romek", tak naturalnie. Bo np. Ewa jak była jego żoną to zawsze tak oficjalnie "Roman to, Roman tamto " żadnej czułości w tym nie było
Też chcę dołączyć bo bardzo lubię ten serial
A co do Honoraty to zgadzam się, sceny z nią są śmieszne, ale zachowuje się jak mała dziewczynka i jest taka... no nwm jak to opisać xd ale po prostu nie jak dojrzała kobieta o
Z Emilką to też już się robi denerwujące.. Chciała mieć pieniądze na kawki z koleżaneczkami, kursy angielskiego to najlepiej dawać dupy jakiemuś fagasowi staremu co się wyparł potem wszystkiego. Dzieciaka jej zrobił (i te jej "przyjaciółki" zaraz całą szkołę powiadomiły) i teraz wielce poszkodowana.. Matka Rafała to jej mało pomnika nie postawi za ten wyczyn. Zamiast dać jej jakoś nauczke to Agnieszka i Rafał wszystko robią , żeby tylko Emilka miała wspaniałe życie.. Chyba 16latka nie jest tak głupia żeby nie weidzieć czym grozi seks, wiedziała na co się pisze.. Więc krótko mówiąc wątki z nią są przesadzone jak dla mnie
Z całego serialu nwm czemu, ale najbardziej lubię Żanete, fajna kobitka jest
Bambino123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 16:40   #358
Dagusiac
Zakorzenienie
 
Avatar Dagusiac
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Konin/Toruń
Wiadomości: 5 566
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

No dobra ma te 16 lat, zaszła w ciążę ze starym fagasem, ale to nie oznacza, że ma być teraz napiętnowana i rodzina ma ją zostawić samą z problemami. Chyba od tego są żeby wspomagać. A Emilia jak to młoda dziewczyna - boi się i nie wie co robić.
Za przesadzone natomiast uważam wątki z tymi bogatymi koleżankami. Nie wydaje mi się, że takie sytuacje naprawdę mają miejsce i ktoś biedniejszy jest szykanowany i na starcie skreślany
__________________
"Nigdy wcześniej nie interesowali mnie niebieskoocy blondyni, ale Pan Idealny nigdy nie zjawia się w postaci jaką sobie wymarzyłyśmy"
Dagusiac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 17:14   #359
Madame_Kitty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 227
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

Cytat:
Napisane przez Dagusiac Pokaż wiadomość
No dobra ma te 16 lat, zaszła w ciążę ze starym fagasem, ale to nie oznacza, że ma być teraz napiętnowana i rodzina ma ją zostawić samą z problemami. Chyba od tego są żeby wspomagać. A Emilia jak to młoda dziewczyna - boi się i nie wie co robić.
Za przesadzone natomiast uważam wątki z tymi bogatymi koleżankami. Nie wydaje mi się, że takie sytuacje naprawdę mają miejsce i ktoś biedniejszy jest szykanowany i na starcie skreślany
Oj, niestety w wielu szkołach tak jest, szczególnie tych "elitarnych". Mało tego, nauczyciele też bywają szykanowani przez dzieci "ustawionych" rodziców...
Co do Olki to przypomniałam sobie, że rzeczywiście coś takiego było, tzn. pamiętam jak z tymi koleżankami kradła ciuchy w sklepie

Mimo wszystko to mogła sobie (Emilka) znaleźć jakieś normalne koleżanki a nie na siłę przyklejać się do "bogatych" - z domu i z "dorobku".

A czy tego ojca dziecka nie można mimo wszystko posądzić o jakieś alimenty, jak tak bardzo chce to niech robi badania DNA ale niech płaci za to co zmajstrował!
Madame_Kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 17:24   #360
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

Pozwolicie ze sie wbije w watek

Antosia faktycznie wyglada jak cyborg brzydka jak noc

A Marta ma cos z Katie Holmes,faktycznie i nawet ladna jest,ale za pyzata. Taki typ co jak sie odstawi to laska,a jak jest solo to nikt by sie na ulicy nie odwrocil za nia..
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:42.