Wrześniówki - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-10, 13:35   #3271
arnama
Zakorzenienie
 
Avatar arnama
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 25 303
Dot.: Wrześniówki

Dziewczyny już zaślubione, w większości pisały potem że gdy stały u drzwi kościoła miały taką myśl "A co by było, gdyby teraz zwiać?"

Mnie ta myśl nie nawiedziła, a to dla tego, ze stresowałam sie w tym czasie że nie zdążą mi trenu przywiązać, bo jak tylko stanęliśmy u progu kościoła organy zaczęły grać a ksiądz wyskoczył w naszą stronę z zakrystii

Natomiast kiedy siedzieliśmy z TŻtem w samochodzie, przed kościołem, czekając aż wybije odpowiednia godzina by wysiąść, rozmawialiśmy o tym, że fajnie by teraz było uciec we dwoje pojechać prosto nad morze, zabrać zaprzyjaźnionego księdza, by tam udzielił nam ślubu, a do rodziny zadzwonić ze słowami: "Jesteśmy szczęśliwi, a Wy idźcie na wesele i się bawcie"
__________________

Nie ma dobrych wymówek, są tylko słabi ludzie.



arnama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 13:56   #3272
Alicja1985
Raczkowanie
 
Avatar Alicja1985
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 136
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez arnama Pokaż wiadomość
Alicja tego właśnie się spodziewałam że sukienka też będzie strojna...
Pamiętaj, że PM powinna być ubrana, a nie przebrana- jak ktoś kiedyś pięknie napisał. Nie rób z siebie dziewczynki z przedszkola, która idzie na bal przebierańców ubrana na księżniczkę Z tego co wiem, żadną królową, ani księżna nie jesteś, więc po co na siłę się ją robić, w dodatku w nie najlepszym guście?
Jednak jak już pisałam: Twój dzień, Twój wybór, Twoje przebranie. Zrobisz co będziesz chciała
Sukienka nie jest strojna. Podczas przymiarki, nikt nie stwierdził czegoś takiego, wręcz przeciwnie, cały czas wszyscy powtarzali, że jest bardzo skromna. Bo wcale księżniczkowatej, strojnej sukni nie chciałam. Mi się akurat podoba taki styl biżuterii, od kiedy zobaczyłam coś podobnego na internecie. Choć moja biżuteria i tak jest skromniejsza niż to...To jest jedyny taki dzień kiedy można ubrać coś innego i wyjątkowego. I nie podważaj mojego gustu, bo ja się do twojego nie czepiam. Mówiłam przecież, że rozważam możliwość, żeby nie ubierać naszyjnika na ślub, jeśli coś będzie wyglądało przesadnie. Jeśli próbujesz się popisać to kiepsko ci wychodzi. Jesteś jakaś nie miła w porównaniu z innymi dziewczynami. Radzę uważać na słowa, bo można kogoś urazić.
__________________
Skończyłam roczną szkołę policealną na kierunku STYLIZACJA i WIZAŻ, a teraz studiuję filologię angielską. SZUKAM PRACY!

Waga: 50kg
Wzrost: 1,73cm
88-68-90 ;P

Zaręczyny: 21.02.2010r
Ślub: 18 wrzesień 2010r
Blog mojego RUS kotka :3
http://korel-bluecat.bloog.pl

Edytowane przez Alicja1985
Czas edycji: 2010-09-10 o 14:24
Alicja1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 14:02   #3273
Mags1983
Zakorzenienie
 
Avatar Mags1983
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kamenz;]
Wiadomości: 3 382
GG do Mags1983
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez ESTEE87 Pokaż wiadomość

Ja jeszcze nie pracuje, teraz bede na 5 roku
Mi zostało kupić jeszcze stanik taki przyklejany odebrać szal i zrobić rzęsy i paznokcie
To obrona Cię w takim razie czeka Ja na szczęście już mam magazyniera ale w sumie tęskno mi do studenckiego życia i może na jakiś kieruneczek się jeszcze zdecyduję


Mało Ci zostało Gratuluję

Tż dopiero wczoraj buty kupił. Nie ma jeszcze koszuli, nie bylismy na spotkaniu z orkiestrą, nie mam podwiązki, nie mam kosmetyków, wdzianka na noc poślubną, ozdób na butelki.... etc
Ale mnie roboty czeka :P

Cytat:
Napisane przez arnama Pokaż wiadomość
Dziewczyny już zaślubione, w większości pisały potem że gdy stały u drzwi kościoła miały taką myśl "A co by było, gdyby teraz zwiać?"

Mnie ta myśl nie nawiedziła, a to dla tego, ze stresowałam sie w tym czasie że nie zdążą mi trenu przywiązać, bo jak tylko stanęliśmy u progu kościoła organy zaczęły grać a ksiądz wyskoczył w naszą stronę z zakrystii

Natomiast kiedy siedzieliśmy z TŻtem w samochodzie, przed kościołem, czekając aż wybije odpowiednia godzina by wysiąść, rozmawialiśmy o tym, że fajnie by teraz było uciec we dwoje pojechać prosto nad morze, zabrać zaprzyjaźnionego księdza, by tam udzielił nam ślubu, a do rodziny zadzwonić ze słowami: "Jesteśmy szczęśliwi, a Wy idźcie na wesele i się bawcie"
He he kiedyś miałam taki sen, ze uciekam z przed ołtarza. Ale nie byłam wtedy jeszcze z aktualnym Tż tylko z EX. Pamiętam, że uciekłam i pobiegłam do mamy, a mama mi mówi, ze jak nie jestem pewna to mam ociekać a ona mi pomoże No i zwiałam

A jakiś czas później jak już zerwałam z ex i byłam sama śniło mi się, ze stoję przed ołtarzem i widzę naprzeciw siebie Pana Młodego ale tylko do szyi. Nie widziałam jego twarzy. To pewnie był mój aktualny Tż

Alicja - Arnama na pewno nie chciała Cię uraziC. Wyraziła własną opinie, nie ma co się denerwowac Obejrzałam wczoraj Twoją bizu w domu bo w pracy mam popsuty monitor i wszystko ciemno widzę i jeśli wszystko dobrze wyważyłaś to całość może naprawdę cudnie się prezentować. Tak amerykańsko mi się to kojarzy W pozytywnym słowa znaczeniu. Na bank jak wkleisz zdjęcia po slubie to zobaczymy to tak jak Ty to teraz widzisz i przyznamy Ci rację
__________________

Edytowane przez Mags1983
Czas edycji: 2010-09-10 o 14:06
Mags1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 14:09   #3274
ESTEE87
Wtajemniczenie
 
Avatar ESTEE87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 907
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez Mags1983 Pokaż wiadomość
To obrona Cię w takim razie czeka Ja na szczęście już mam magazyniera ale w sumie tęskno mi do studenckiego życia i może na jakiś kieruneczek się jeszcze zdecyduję


Mało Ci zostało Gratuluję

Tż dopiero wczoraj buty kupił. Nie ma jeszcze koszuli, nie bylismy na spotkaniu z orkiestrą, nie mam podwiązki, nie mam kosmetyków, wdzianka na noc poślubną, ozdób na butelki.... etc
Ale mnie roboty czeka :P



He he kiedyś miałam taki sen, ze uciekam z przed ołtarza. Ale nie byłam wtedy jeszcze z aktualnym Tż tylko z EX. Pamiętam, że uciekłam i pobiegłam do mamy, a mama mi mówi, ze jak nie jestem pewna to mam ociekać a ona mi pomoże No i zwiałam

A jakiś czas później jak już zerwałam z ex i byłam sama śniło mi się, ze stoję przed ołtarzem i widzę naprzeciw siebie Pana Młodego ale tylko do szyi. Nie widziałam jego twarzy. To pewnie był mój aktualny Tż

Alicja - Arnama na pewno nie chciała Cię uraziC. Wyraziła własną opinie, nie ma co się denerwowac Obejrzałam wczoraj Twoją bizu w domu bo w pracy mam popsuty monitor i wszystko ciemno widzę i jeśli wszystko dobrze wyważyłaś to całość może naprawdę cudnie się prezentować. Tak amerykańsko mi się to kojarzy W pozytywnym słowa znaczeniu. Na bank jak wkleisz zdjęcia po slubie to zobaczymy to tak jak Ty to teraz widzisz i przyznamy Ci rację

Jak tak czytam to też dużo rzeczy nie mam
Ja jeszcze ide na podyplomówke a jakie studia skończyłaś?
__________________
Żooonkaa
i przyszła mamusia od lipca / sierpnia
ESTEE87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 14:22   #3275
arnama
Zakorzenienie
 
Avatar arnama
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 25 303
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez Alicja1985 Pokaż wiadomość
Sukienka nie jest strojna. Podczas przymiarki, nikt nie stwierdził czegoś takiego, wręcz przeciwnie, cały czas wszyscy powtarzali, że jest bardzo skromna. Bo wcalę księżniczkowatej, strojnej sukni nie chciałam. Mi się akurat podoba taki styl biżuterii, od kiedy zobaczyłam coś podobnego na internecie. Choć moja biżuteria i tak jest skromniejsza niż to...To jest jedyny taki dzień kiedy można ubrać coś innego i wyjątkowego. I nie podważaj mojego gustu, bo ja się do twojego nie czepiam. Mówiłam przecież, że rozważam możliwość, żeby nie ubierać naszyjnika na ślub, jeśli coś będzie wyglądało przesadnie. Jeśli próbujesz się popisać to kiepsko ci wychodzi. Jesteś jakaś nie miła w porównaniu z innymi dziewczynami. Radzę uważać na słowa, bo można kogoś urazić.

Nikogo nie chcę obrażać, urażać czy coś.
Wyrażam tylko swoją opinię i chcę doradzić.
Szkoda że się obrażasz zamiast wyciągać wnioski, ale ok, już się nie odzywam
Jeśli na ślubnych fotach będzie to ładnie wyglądało, to na pewno przyznam Ci rację, jeśli jednak, tak jak się spodziewam, nie przypadnie mi do gustu, po prostu to przemilczę, żebyś już nie czuła się urażona
__________________

Nie ma dobrych wymówek, są tylko słabi ludzie.



arnama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 14:24   #3276
Mags1983
Zakorzenienie
 
Avatar Mags1983
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kamenz;]
Wiadomości: 3 382
GG do Mags1983
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez ESTEE87 Pokaż wiadomość
Jak tak czytam to też dużo rzeczy nie mam
Ja jeszcze ide na podyplomówke a jakie studia skończyłaś?
Takie niby pierdoły a trzeba gdzieś zadzwonić , coś ustalić i czas na tym schodzi. :/ Dziś sobie obiecałam, że wykonam dwa telefony: do kamerzysty i mojej makijażuystki żeby wszystko potwierdzic.

Jeśli idziesz od razu na podyplomówkę to będzie to dobra decyzja. Ja z marszu po lic, zrobiłam mgr i nie żałuję. Jakbym miała jakąś przerwę ciężko mi by było wrócic. Teraz myślę nad jakimś kursem bardziej, w kierunku zgodnymi z hobby i zainteresowaniami.

Skończyłam lic na kierunku turystyka i rekreacja a mgr na kierunku marketing: zarządzanie zasobami ludzkimi w turystyce.
A pracuję w oknach, bramach i napędach
__________________
Mags1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 14:33   #3277
Alicja1985
Raczkowanie
 
Avatar Alicja1985
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 136
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez Mags1983 Pokaż wiadomość
Alicja - Arnama na pewno nie chciała Cię urazić. Wyraziła własną opinie, nie ma co się denerwowac Obejrzałam wczoraj Twoją bizu w domu bo w pracy mam popsuty monitor i wszystko ciemno widzę i jeśli wszystko dobrze wyważyłaś to całość może naprawdę cudnie się prezentować. Tak amerykańsko mi się to kojarzy W pozytywnym słowa znaczeniu. Na bank jak wkleisz zdjęcia po slubie to zobaczymy to tak jak Ty to teraz widzisz i przyznamy Ci rację
Ja się nie denerwuję Po prostu zapisałam moje odczuczucia, po przeczytaniu tego posta. Taka już jestem ,że niczego nie kiszę w sobie. Ta biżuteria jest z jakiejś amerykańskiej strony, ale podobało mi się jak wszystko pasowało do siebie w komplecie. Poprosiłam Panią, żeby mi zrobiła coś podobnego, żeby pasowało do siebie kolorystycznie i błyszczało, ale było trochę skromniejsze. I ta Pani zrobiła mi zamiast korony księżniczki opaskę z kamyczkami swarovskiego, powiedziała, że naszyjnika już nie uszczuplała, bo by to łyso wyglądało i nie pasowało do reszty. Ale naszyjnik i tak jest drobniutki i lekki. Zdałam się na talent tej Pani, skoro od lat robi biżuterię ślubną, to się zna. Jeżeli mi świadkowa lub Pani w salonie powie, że ten naszyjnik to już za dużo, to z chęcią go zdejmę, żeby nie przesadzać. I żadnej księżniczki z siebie nie robię, więc prostuję co niektórych wnioski.
__________________
Skończyłam roczną szkołę policealną na kierunku STYLIZACJA i WIZAŻ, a teraz studiuję filologię angielską. SZUKAM PRACY!

Waga: 50kg
Wzrost: 1,73cm
88-68-90 ;P

Zaręczyny: 21.02.2010r
Ślub: 18 wrzesień 2010r
Blog mojego RUS kotka :3
http://korel-bluecat.bloog.pl
Alicja1985 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-10, 14:33   #3278
ESTEE87
Wtajemniczenie
 
Avatar ESTEE87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 907
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez Mags1983 Pokaż wiadomość
Takie niby pierdoły a trzeba gdzieś zadzwonić , coś ustalić i czas na tym schodzi. :/ Dziś sobie obiecałam, że wykonam dwa telefony: do kamerzysty i mojej makijażuystki żeby wszystko potwierdzic.

Jeśli idziesz od razu na podyplomówkę to będzie to dobra decyzja. Ja z marszu po lic, zrobiłam mgr i nie żałuję. Jakbym miała jakąś przerwę ciężko mi by było wrócic. Teraz myślę nad jakimś kursem bardziej, w kierunku zgodnymi z hobby i zainteresowaniami.

Skończyłam lic na kierunku turystyka i rekreacja a mgr na kierunku marketing: zarządzanie zasobami ludzkimi w turystyce.
A pracuję w oknach, bramach i napędach
Mogę liczyć na rabat duuuży przy kupnie bramy ??
__________________
Żooonkaa
i przyszła mamusia od lipca / sierpnia
ESTEE87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 14:46   #3279
Mags1983
Zakorzenienie
 
Avatar Mags1983
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kamenz;]
Wiadomości: 3 382
GG do Mags1983
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez Alicja1985 Pokaż wiadomość
Ja się nie denerwuję Po prostu zapisałam moje odczuczucia, po przeczytaniu tego posta. Taka już jestem ,że niczego nie kiszę w sobie. Ta biżuteria jest z jakiejś amerykańskiej strony, ale podobało mi się jak wszystko pasowało do siebie w komplecie. Poprosiłam Panią, żeby mi zrobiła coś podobnego, żeby pasowało do siebie kolorystycznie i błyszczało, ale było trochę skromniejsze. I ta Pani zrobiła mi zamiast korony księżniczki opaskę z kamyczkami swarovskiego, powiedziała, że naszyjnika już nie uszczuplała, bo by to łyso wyglądało i nie pasowało do reszty. Ale naszyjnik i tak jest drobniutki i lekki. Zdałam się na talent tej Pani, skoro od lat robi biżuterię ślubną, to się zna. Jeżeli mi świadkowa lub Pani w salonie powie, że ten naszyjnik to już za dużo, to z chęcią go zdejmę, żeby nie przesadzać. I żadnej księżniczki z siebie nie robię, więc prostuję co niektórych wnioski.
Rozumiem. Też by mi pewnie było przykro takie coś przeczytać.
Ale mi się wydaje, że będzie dobrze. I dobrze wyczułam, że to z amerykańskiej strony Też dużo ich przeglądałam i w sumie dalej przeglądam. Mają charakterystyczny styl wesel i w sumie to z nich zaczerpnęłam inspirację co do wesela tematycznego.


Cytat:
Napisane przez ESTEE87 Pokaż wiadomość
Mogę liczyć na rabat duuuży przy kupnie bramy ??
Ha ha pewnie ! Dorzucę Ci jeszcze gratis parapet I moze namówię Cię na wideodomofon? Żebyś widziała, czy to Teściowa zbliża się na inspekcję
__________________
Mags1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 15:18   #3280
arnama
Zakorzenienie
 
Avatar arnama
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 25 303
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez Mags1983 Pokaż wiadomość
Rozumiem. Też by mi pewnie było przykro takie coś przeczytać.
Ale mi się wydaje, że będzie dobrze. I dobrze wyczułam, że to z amerykańskiej strony Też dużo ich przeglądałam i w sumie dalej przeglądam. Mają charakterystyczny styl wesel i w sumie to z nich zaczerpnęłam inspirację co do wesela tematycznego.



Ha ha pewnie ! Dorzucę Ci jeszcze gratis parapet I moze namówię Cię na wideodomofon? Żebyś widziała, czy to Teściowa zbliża się na inspekcję

Ha ha ha dobre! To może i ja poproszę taki wideodomofon Tylko najlepiej taki, żeby piszczał jak teściowa wychodzi ze swojego domu, wtedy będę miała czas na ucieczkę
__________________

Nie ma dobrych wymówek, są tylko słabi ludzie.



arnama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 16:07   #3281
ESTEE87
Wtajemniczenie
 
Avatar ESTEE87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 907
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez Mags1983 Pokaż wiadomość
Rozumiem. Też by mi pewnie było przykro takie coś przeczytać.
Ale mi się wydaje, że będzie dobrze. I dobrze wyczułam, że to z amerykańskiej strony Też dużo ich przeglądałam i w sumie dalej przeglądam. Mają charakterystyczny styl wesel i w sumie to z nich zaczerpnęłam inspirację co do wesela tematycznego.



Ha ha pewnie ! Dorzucę Ci jeszcze gratis parapet I moze namówię Cię na wideodomofon? Żebyś widziała, czy to Teściowa zbliża się na inspekcję
Buahahahaha a to dobreee
Ale ja serio mówiłam
__________________
Żooonkaa
i przyszła mamusia od lipca / sierpnia
ESTEE87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-10, 19:25   #3282
Mags1983
Zakorzenienie
 
Avatar Mags1983
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kamenz;]
Wiadomości: 3 382
GG do Mags1983
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez arnama Pokaż wiadomość
Ha ha ha dobre! To może i ja poproszę taki wideodomofon Tylko najlepiej taki, żeby piszczał jak teściowa wychodzi ze swojego domu, wtedy będę miała czas na ucieczkę
Ooooooooo tak! Jestem za! Ba! Tobie pokaże najszybszą drogę ucieczki

Cytat:
Napisane przez ESTEE87 Pokaż wiadomość
Buahahahaha a to dobreee
Ale ja serio mówiłam
Tak? Ja też Jestem do usług Tylko musisz się szybko decydować bo nigdy nie wiadomo - może zmienię branżę
__________________
Mags1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 20:14   #3283
czaszka_
Zakorzenienie
 
Avatar czaszka_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 132
Dot.: Wrześniówki

dziewczyny co tego ze suknie mam jak krawcowa w ch*a poleciala mial byc piekny welon i piekny szal polarowy obszyty jedwabiem.To ku***a przywiozla mi kawalek szmaty z polaru nie obszytego jako szal i kawalek tiulu wymiętego jako welon az mi sie plakac chce. I jeszcze miala byc u mnie o 20 i znowu sie spoznia.WRRRRRRRRR.wogole caly dzien nie tak
__________________
Razem od 04.12.2004
Zaręczeni od 27.12.2008
Zaobrączkowani od 11.09.2010

Nasz skarb...Julka... 06.10.2013




czaszka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 20:17   #3284
Mags1983
Zakorzenienie
 
Avatar Mags1983
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kamenz;]
Wiadomości: 3 382
GG do Mags1983
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez czaszka_ Pokaż wiadomość
dziewczyny co tego ze suknie mam jak krawcowa w ch*a poleciala mial byc piekny welon i piekny szal polarowy obszyty jedwabiem.To ku***a przywiozla mi kawalek szmaty z polaru nie obszytego jako szal i kawalek tiulu wymiętego jako welon az mi sie plakac chce. I jeszcze miala byc u mnie o 20 i znowu sie spoznia.WRRRRRRRRR.wogole caly dzien nie tak
Kurcze ale lipa:/ Mam nadzieję, że uda się jeszcze wszystko naprawić. Nie wiem co napisać, też bym była w****iona i wieszała na niej psy.
__________________
Mags1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 21:21   #3285
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez Alicja1985 Pokaż wiadomość
... Ale naszyjnik i tak jest drobniutki i lekki. Zdałam się na talent tej Pani, skoro od lat robi biżuterię ślubną, to się zna. Jeżeli mi świadkowa lub Pani w salonie powie, że ten naszyjnik to już za dużo, to z chęcią go zdejmę, żeby nie przesadzać. I żadnej księżniczki z siebie nie robię, więc prostuję co niektórych wnioski.
ja tez mam z takich kryształków i jak wszystkim pokazywałam na zdjęciu kolczyki i bransoletkę to mi mówili że takie ogromne, nawet tu na wizazu, a jak to przyszlo to to takie drobniutkie i delikatne. Teraz mi wszyscy wciskają naszyjnik jeszcze

Cytat:
Napisane przez arnama Pokaż wiadomość
Ha ha ha dobre! To może i ja poproszę taki wideodomofon Tylko najlepiej taki, żeby piszczał jak teściowa wychodzi ze swojego domu, wtedy będę miała czas na ucieczkę
o ja to ja też chce taki i to dopłacę nawet podwójnie
a tak serio to własnie zawsze myślałam że bedzie mi tu siedzieć codziennie na głowie a ona wpada raz na pół roku chyba mnie nie lubi

Cytat:
Napisane przez czaszka_ Pokaż wiadomość
dziewczyny co tego ze suknie mam jak krawcowa w ch*a poleciala mial byc piekny welon i piekny szal polarowy obszyty jedwabiem.To ku***a przywiozla mi kawalek szmaty z polaru nie obszytego jako szal i kawalek tiulu wymiętego jako welon az mi sie plakac chce. I jeszcze miala byc u mnie o 20 i znowu sie spoznia.WRRRRRRRRR.wogole caly dzien nie tak
bidulko ty to masz przeżycia trzymam kciuki oby wszystko było ok
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 22:33   #3286
ESTEE87
Wtajemniczenie
 
Avatar ESTEE87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 907
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez Mags1983 Pokaż wiadomość
Ooooooooo tak! Jestem za! Ba! Tobie pokaże najszybszą drogę ucieczki



Tak? Ja też Jestem do usług Tylko musisz się szybko decydować bo nigdy nie wiadomo - może zmienię branżę
Bedziemy się budować w przyszłym roku chyba, ale nie zapomne o Tobie i Cie znajdę

Cytat:
Napisane przez czaszka_ Pokaż wiadomość
dziewczyny co tego ze suknie mam jak krawcowa w ch*a poleciala mial byc piekny welon i piekny szal polarowy obszyty jedwabiem.To ku***a przywiozla mi kawalek szmaty z polaru nie obszytego jako szal i kawalek tiulu wymiętego jako welon az mi sie plakac chce. I jeszcze miala byc u mnie o 20 i znowu sie spoznia.WRRRRRRRRR.wogole caly dzien nie tak
Czaszko nie denerwuj się...spokojnie zawsze coś nie pójdzie jak to mój TŻ mówi : "dzień bez buraka jest dniem straconym"

A jutrzejszym PMkom- Czaszko Tobie też wszystkiego naj naj naj i żeby się wszystko udało
__________________
Żooonkaa
i przyszła mamusia od lipca / sierpnia
ESTEE87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 22:34   #3287
justynaw1982
Zadomowienie
 
Avatar justynaw1982
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 034
Dot.: Wrześniówki

hej dziewczyny!!!!ja przed wielki dniem suknia wisi w pokoju właśnie wrociłam z sali.....szaleństwo tak odstroiłyśmy salę ze noramle szczęka opada!!!n WYSTRÓJ SALI POSZŁO PRAWIE 300 kwiatów wygląda prześlicznie!!!A ja wogóle to czuje się jakby jutro był ślub bliskich znajomych a nie nasz!!!Kocbietki trzymajcie kciuki!!!!
__________________
moje najbardziej lubiane miejsce na ziemi jest między twoim lewym a prawym ramieniem


http://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0a5t8o6jka.png
justynaw1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 22:50   #3288
czaszka_
Zakorzenienie
 
Avatar czaszka_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 132
Dot.: Wrześniówki

juz mi emocje opadły opierdzielilam krawcowa i mi przywiozla inny welon, taki dluzszy i z obszyciem, nie konca taki jak bym chciala ale podoba mi sie a szal ma mi podrzucic o 7 rano noi dostalam duzy rabat za cierpliowosc wiec wszystko dobrze sie skonczylo, ale chyba powinnam dostac medal za cierpliwosc(choc dzis sie duzo opłakalam przez nią)


TO JUZ JUTRO DZIEWCZYNY!!!! nie moge sie doczekac.Wlasnie mi swiadkowa maluje paznokcie i siedze z wałkami na glowie
__________________
Razem od 04.12.2004
Zaręczeni od 27.12.2008
Zaobrączkowani od 11.09.2010

Nasz skarb...Julka... 06.10.2013




czaszka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 23:25   #3289
arnama
Zakorzenienie
 
Avatar arnama
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 25 303
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez czaszka_ Pokaż wiadomość
juz mi emocje opadły opierdzielilam krawcowa i mi przywiozla inny welon, taki dluzszy i z obszyciem, nie konca taki jak bym chciala ale podoba mi sie a szal ma mi podrzucic o 7 rano noi dostalam duzy rabat za cierpliowosc wiec wszystko dobrze sie skonczylo, ale chyba powinnam dostac medal za cierpliwosc(choc dzis sie duzo opłakalam przez nią)


TO JUZ JUTRO DZIEWCZYNY!!!! nie moge sie doczekac.Wlasnie mi swiadkowa maluje paznokcie i siedze z wałkami na glowie

Cieszę się że wszystko dobrze się skończyło... jak czytałam Twoje wiadomości to aż stres w mnie rósł. TŻ stwierdził, że by nie zapłacił takiej krawcowej
Dobrze że choć rabat dostałaś
Nie denerwuj się już niczym i będziemy razem z TŻtem trzymać kciuki by wszystko pięknie się udało
Żyj każdą sekundą TEGO DNIA i wyciągaj z niego jak najwięcej!
__________________

Nie ma dobrych wymówek, są tylko słabi ludzie.



arnama jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-10, 23:59   #3290
Dorotheaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 984
GG do Dorotheaa
Dot.: Wrześniówki

No to wszystkiego najlepsiejszego dzisiejszym PM-kom! Pięknej pogody i samych wzruszeń (ale takich bez rozmazywania makijażu )!!!!!!!!!!!
Dorotheaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 09:30   #3291
isabele
Wtajemniczenie
 
Avatar isabele
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 868
Dot.: Wrześniówki

Wszystkiego najlepszego Dziewczyny!!!!
__________________

17.09.2011

Chcieć się razem zestarzeć jest jedynym dowodem wielkiej miłości.
Jonathan Carroll

isabele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 10:01   #3292
~ania_87
Rozeznanie
 
Avatar ~ania_87
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 549
Dot.: Wrześniówki

Dziewczyny wszystkiego naj naj najlepszego!!!!!



18stki nam został tydzień
__________________
Jeśli kocha się naprawdę, to miłość przezwycięży trudności. Miłość dojrzewa w trudnościach, nie w radościach.

~ania_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 13:37   #3293
Stronczek27
Wtajemniczenie
 
Avatar Stronczek27
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lomza (PL), Slough (UK)
Wiadomości: 2 465
GG do Stronczek27
Dot.: Wrześniówki

POWODZENIA!!!! Ja juz po..... a chcialabym jeszcze raz to przezyc !!! Ogladam sobie fotki i lezka sie w oku kreci


__________________
04.09.2010 r. JESTEM ŻONKĄ
Stronczek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 14:04   #3294
tylko_ chwilka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 163
Dot.: Wrześniówki

Kochane wrześniówki z 11-go nie będę kopiować życzeń i się powtarzać, ale życzę Wam cudownego dnia i wszystkiego NAJ!!!
tylko_ chwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 17:32   #3295
Stronczek27
Wtajemniczenie
 
Avatar Stronczek27
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lomza (PL), Slough (UK)
Wiadomości: 2 465
GG do Stronczek27
Dot.: Wrześniówki

Cos tu cisza jakas.... pewnie wiekszosc jedenastek juz poslubowala....
Stronczek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 19:52   #3296
bezaczek7
Zakorzenienie
 
Avatar bezaczek7
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsk cieszyński
Wiadomości: 3 809
Dot.: Wrześniówki

no tydzień został. aż dziwnie

ja szyję dalej wońki i drukuję winietki. sala poinformowana o ilości gości. mniej więcej rozsadziliśmy gości. bolerko mogę wypożyczyć jakby co. po suknię idę w czwartek

trzeba się spotkać z księdzem, iść do kwiaciarni ze zdjęciem ustrojonego samochodu, do fryzjerki ze zdjęciem fryzurki świadkowej, zamówić bukiecik świadkowej, takie tam, ale jednak ważne jakby nie było


wszystkiego naj nowym małżonkom
__________________
odpisuję u Ciebie, Ty odpisuj, proszę, u mnie.
<a href="link">wszystkowątek </a>
ciuchy stary
wishlista
18WRZESIEŃ2010
08wrzesień2014 ostatecznie 17.09. 14:35
bezaczek7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 20:03   #3297
isabele
Wtajemniczenie
 
Avatar isabele
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 868
Dot.: Wrześniówki

Dziś nasze 11-wrześnióweczki szaleją na parkiecie ze swoimi Mężami
__________________

17.09.2011

Chcieć się razem zestarzeć jest jedynym dowodem wielkiej miłości.
Jonathan Carroll

isabele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 20:34   #3298
Mags1983
Zakorzenienie
 
Avatar Mags1983
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kamenz;]
Wiadomości: 3 382
GG do Mags1983
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez ESTEE87 Pokaż wiadomość
Bedziemy się budować w przyszłym roku chyba, ale nie zapomne o Tobie i Cie znajdę



Czaszko nie denerwuj się...spokojnie zawsze coś nie pójdzie jak to mój TŻ mówi : "dzień bez buraka jest dniem straconym"

A jutrzejszym PMkom- Czaszko Tobie też wszystkiego naj naj naj i żeby się wszystko udało
Oki doki ale pod warunkiem, że weźmiesz mnie kompleksowo Od okien zacząwszy po rolety, drzwi, bramy , parapety a na klamkach skończywszy



Nasze dzisiejsze PMki pewnie szaleją teraz na parkiecie

A my już za tydzień

Byliśmy z Tż dziś u Księdza i w sumie na pytanie "ile" nic nie odpowiedział to daliśmy 500zł. Oczywiście jeszcze organista, który ma 94 lata i fałszuje jak nie wiem co No i kościelnemu tez trzeba dać, żeby nam kościół otworzył Bez sensu ale ok. Nie będę tu psów na nich wieszać bo szkoda wątku

Ustaliliśmy też, że Tż wprowadza jego mama, a mnie tatuś.
]Ciekawa jestem tego wszystkiego. Od poniedziałku zaczynam drukować winietki A od wtorku rusza produkcja jesiennych ozdób na wódkę Dziś poczyniłam natomiast zakupy w kosmetycznym i szok - wydałam ponad 300zł. A licho co kupiłam. Ale tak to jest jak wszystko się naraz kończy.

A Wy kobitki jak tam? Jest tu kto????
__________________
Mags1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 21:37   #3299
ESTEE87
Wtajemniczenie
 
Avatar ESTEE87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 907
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez Mags1983 Pokaż wiadomość
Oki doki ale pod warunkiem, że weźmiesz mnie kompleksowo Od okien zacząwszy po rolety, drzwi, bramy , parapety a na klamkach skończywszy



Nasze dzisiejsze PMki pewnie szaleją teraz na parkiecie

A my już za tydzień

Byliśmy z Tż dziś u Księdza i w sumie na pytanie "ile" nic nie odpowiedział to daliśmy 500zł. Oczywiście jeszcze organista, który ma 94 lata i fałszuje jak nie wiem co No i kościelnemu tez trzeba dać, żeby nam kościół otworzył Bez sensu ale ok. Nie będę tu psów na nich wieszać bo szkoda wątku

Ustaliliśmy też, że Tż wprowadza jego mama, a mnie tatuś.
]Ciekawa jestem tego wszystkiego. Od poniedziałku zaczynam drukować winietki A od wtorku rusza produkcja jesiennych ozdób na wódkę Dziś poczyniłam natomiast zakupy w kosmetycznym i szok - wydałam ponad 300zł. A licho co kupiłam. Ale tak to jest jak wszystko się naraz kończy.

A Wy kobitki jak tam? Jest tu kto????
Niemożliwa jesteś
Tak sobie pomyslałam czy ten organista jeszcze żyje haha
U mnie powoli i spokojnie, ale jestem chora..gardło mnie boli strasznie
No i nie wiem już czy mam wszystko dograne hehe jakoś lajtowo podchodze do wszystkiego Jedynie co nie mogę się doczekać zakładania rzęsZawsze chciałam spróbować
__________________
Żooonkaa
i przyszła mamusia od lipca / sierpnia
ESTEE87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 22:16   #3300
Mags1983
Zakorzenienie
 
Avatar Mags1983
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kamenz;]
Wiadomości: 3 382
GG do Mags1983
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez ESTEE87 Pokaż wiadomość
Niemożliwa jesteś
Tak sobie pomyslałam czy ten organista jeszcze żyje haha
U mnie powoli i spokojnie, ale jestem chora..gardło mnie boli strasznie
No i nie wiem już czy mam wszystko dograne hehe jakoś lajtowo podchodze do wszystkiego Jedynie co nie mogę się doczekać zakładania rzęsZawsze chciałam spróbować
Zakładania rzęs??? Nie miałaś nigdy sztucznych? Ja miałam pierwszy raz założone na sesji narzeczeńskiej i po prostu efekt świetny Teraz też sobie chyba zażyczę

Koniecznie łyknij jakiegoś gripexa. Na przyszłą sobotę musisz być zdrowa!! Sama w tym momencie popijam herbatkę z miodem. Tez mnie coś bierze ale cały czas walczę

A organista ... wiesz z wiekiem robi sie coraz bardziej złośliwy. Ostatnio jak kolezanka wychodziła za mąż i nie chciała słuchać jego rzepolenia i wycia to załatwiła sobie innego grajka. To ten.... staruszek zamknął chór na 4 spusty i rozstroił organy. Msza odbyła się bez muzyki. Więc wiesz. Nie będę ruszać g*** bo będzie nie miło pachnieć
__________________
Mags1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:23.