Wrześniówki - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-11, 22:40   #3301
arnama
Zakorzenienie
 
Avatar arnama
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 25 303
Dot.: Wrześniówki

No kurcze dziewczynki, tydzień temu to był sam środek mojej imprezy!
A teraz 11-nastki sie bawią- ale im zazdroszczę

My z TŻtem dziś cały dzień na nogach: opłaciliśmy wycieczkę, załatwialiśmy z zepsutą paterą od tortu- nie wiem czy pisałam o tej idiotycznej sytuacji
A potem udaliśmy się na zakupy
Nakupowaliśmy spodenek, podkoszulków, strojów kąpielowych, spódniczek mini i letnich sukienek Oby na tym Korfu było jeszcze ciepło, bo trochę się o to martwię, bo jest to najbardziej na północ położona wyspa....
Pewnie będzie jakieś 25 stopni, ale grunt by było słonecznie

Kupiliśmy też dwa przewodniki: jeden po Korfu (mamy zamiar samodzielnie zwiedzać samochodem ) a drugi po greckich wyspach- może ziści się plan by 'zaliczać' wszystkie po kolei

Ciągle nie mogę uwierzyć że jedziemy....

W poniedziałek mamy mieć sesję nocną w Katowicach, a po powrocie chcemy wyciągnąć fotografa na sesję na zamku w Mosznej (ok130km od nas) o dziwo się zgodził
Trzeba go będzie tylko dopilnować żeby się potem nie wywinął
Ale w sumie to taki nasz znajomy to może nie będzie tak źle

A TŻ dzisiaj stwierdził że może mu nawet dopłacić, ale chce mieć tam sesję bo: "To będzie świetne uwieńczenie idealnego wesela"
I pomyśleć że TŻ chciał innego fotografa, bo żałował dopłacić 300zł za o niebo lepsze zdjęcia... a teraz nagle się rozkręcił i jeszcze jest gotów dopłacać
Ech faceci....

Wklejam Wam zdjęcia zamku, prawda że klimatyczne miejsce ?
__________________

Nie ma dobrych wymówek, są tylko słabi ludzie.



arnama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-12, 09:41   #3302
ESTEE87
Wtajemniczenie
 
Avatar ESTEE87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 907
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez Mags1983 Pokaż wiadomość
Zakładania rzęs??? Nie miałaś nigdy sztucznych? Ja miałam pierwszy raz założone na sesji narzeczeńskiej i po prostu efekt świetny Teraz też sobie chyba zażyczę

Koniecznie łyknij jakiegoś gripexa. Na przyszłą sobotę musisz być zdrowa!! Sama w tym momencie popijam herbatkę z miodem. Tez mnie coś bierze ale cały czas walczę

A organista ... wiesz z wiekiem robi sie coraz bardziej złośliwy. Ostatnio jak kolezanka wychodziła za mąż i nie chciała słuchać jego rzepolenia i wycia to załatwiła sobie innego grajka. To ten.... staruszek zamknął chór na 4 spusty i rozstroił organy. Msza odbyła się bez muzyki. Więc wiesz. Nie będę ruszać g*** bo będzie nie miło pachnieć

Kurde tak mało co mi pomaga, biore gripex i mam nadzieje że nie wysiądzie mi głos...No rzęsy super, ja chyba zrobie w piątek Organista dobry hehe
Arnama fajny plener
__________________
Żooonkaa
i przyszła mamusia od lipca / sierpnia
ESTEE87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-12, 11:11   #3303
isabele
Wtajemniczenie
 
Avatar isabele
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 868
Dot.: Wrześniówki

Arnama zamek przepiękny, aż sama zaraz zajrzę na mapę by zoabczyc gdzie jest połozony czy daleko ode mnie

Mags czy mozesz podesłać mi szablon winietek na priv?? Będę Cię bardzo wdzięczna Na jakim papierze drukujesz??

Estee trzymam za zdrówko
__________________

17.09.2011

Chcieć się razem zestarzeć jest jedynym dowodem wielkiej miłości.
Jonathan Carroll

isabele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-12, 11:27   #3304
Dorotheaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 984
GG do Dorotheaa
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez arnama Pokaż wiadomość
No kurcze dziewczynki, tydzień temu to był sam środek mojej imprezy!
A teraz 11-nastki sie bawią- ale im zazdroszczę

My z TŻtem dziś cały dzień na nogach: opłaciliśmy wycieczkę, załatwialiśmy z zepsutą paterą od tortu- nie wiem czy pisałam o tej idiotycznej sytuacji
A potem udaliśmy się na zakupy
Nakupowaliśmy spodenek, podkoszulków, strojów kąpielowych, spódniczek mini i letnich sukienek Oby na tym Korfu było jeszcze ciepło, bo trochę się o to martwię, bo jest to najbardziej na północ położona wyspa....
Pewnie będzie jakieś 25 stopni, ale grunt by było słonecznie

Kupiliśmy też dwa przewodniki: jeden po Korfu (mamy zamiar samodzielnie zwiedzać samochodem ) a drugi po greckich wyspach- może ziści się plan by 'zaliczać' wszystkie po kolei

Ciągle nie mogę uwierzyć że jedziemy....

W poniedziałek mamy mieć sesję nocną w Katowicach, a po powrocie chcemy wyciągnąć fotografa na sesję na zamku w Mosznej (ok130km od nas) o dziwo się zgodził
Trzeba go będzie tylko dopilnować żeby się potem nie wywinął
Ale w sumie to taki nasz znajomy to może nie będzie tak źle

A TŻ dzisiaj stwierdził że może mu nawet dopłacić, ale chce mieć tam sesję bo: "To będzie świetne uwieńczenie idealnego wesela"
I pomyśleć że TŻ chciał innego fotografa, bo żałował dopłacić 300zł za o niebo lepsze zdjęcia... a teraz nagle się rozkręcił i jeszcze jest gotów dopłacać
Ech faceci....

Wklejam Wam zdjęcia zamku, prawda że klimatyczne miejsce ?
Wow nie wiedziałam, ze w Polsce to takie zamki są Aż sobie sprawdziłam na mapie, może kiedyś się wybierzemy z TŻ.
Dorotheaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-12, 11:43   #3305
ESTEE87
Wtajemniczenie
 
Avatar ESTEE87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 907
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez isabele Pokaż wiadomość
Arnama zamek przepiękny, aż sama zaraz zajrzę na mapę by zoabczyc gdzie jest połozony czy daleko ode mnie

Mags czy mozesz podesłać mi szablon winietek na priv?? Będę Cię bardzo wdzięczna Na jakim papierze drukujesz??

Estee trzymam za zdrówko
Dzięki wielkie
__________________
Żooonkaa
i przyszła mamusia od lipca / sierpnia
ESTEE87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-12, 13:20   #3306
isabele
Wtajemniczenie
 
Avatar isabele
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 868
Dot.: Wrześniówki

Ja też własnie sprawdziłam gdzie jest ten zamek. Byłaby fajna okazja do zwiedzenia przy okazji wycieczki do Wrocławia

Ale kiedy to będzie....
__________________

17.09.2011

Chcieć się razem zestarzeć jest jedynym dowodem wielkiej miłości.
Jonathan Carroll

isabele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 08:00   #3307
Alicja1985
Raczkowanie
 
Avatar Alicja1985
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 136
Dot.: Wrześniówki

Zrobiłam sobie zdjęcie w tej biżuterii i doszło do mnie, że naprawdę za 5 dni wychodzę za mąż xD Zupełnie tak jak marzyłam...Jeszcze tyle do zrobienia, ja nie wiem jak to wszystko ogarnę...
Piękny plener My będziemy mieli zamek w Olsztynie, ale nie jest tak oryginalny jak ten. Ciesze się, że będą ładne pamiątki po ślubie :P
__________________
Skończyłam roczną szkołę policealną na kierunku STYLIZACJA i WIZAŻ, a teraz studiuję filologię angielską. SZUKAM PRACY!

Waga: 50kg
Wzrost: 1,73cm
88-68-90 ;P

Zaręczyny: 21.02.2010r
Ślub: 18 wrzesień 2010r
Blog mojego RUS kotka :3
http://korel-bluecat.bloog.pl
Alicja1985 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-13, 08:56   #3308
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Wrześniówki

jak dla mnie wyglądasz ślicznie i nie rezygnuj z niczego
Olsztyn pod Częstochową - kocham to mejsce kiedyś często tam bywałam, cała jura jest bardzo malownicza i te skałki powiem ci że znajomi mieli w czerwcu sesję na Jurze na skałach wyszło pięknie

ja odpoczywam po cięzkim weekendzie, bo w sobote miałam panieński było super. Dostałam różne dziwne rzeczy przydadzą mi się po ślubie
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 10:29   #3309
arnama
Zakorzenienie
 
Avatar arnama
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 25 303
Dot.: Wrześniówki

Witajcie
coś nam tu ruch na tym wątku się ograniczył przez weekend
Pewnie coraz mniej czasu macie- bo coraz bliżej do poszczególnych dat
Ja dzisiaj sama w domku. Wszyscy w pracy a ja pospałam sobie do 11
Obiad "od wczoraj" w pokoju posprzątane (w miarę) i za bardzo nie wiem co robić dziś
Muszę po planować co jeszcze trzeba kupić przed wyjazdem, poprawić sobie paznokcie i przetestować odpowiednio wcześniej fryzurkę i makijaż, bo dzisiaj mamy mieć tą sesję od 17:00. Niby pogoda nie za ciekawa ale jak to powiedział fotograf: "Ja fotografuję Was i to Wy, nie tło, jesteście na tych zdjęciach najważniejsi" On w ogóle jest śmieszny i bardzo pewny siebie Dodał potem że zdjęcia i tak wyjdą świetne, więc żebyśmy się nie przejmowali niczym- na co my buchnęliśmy śmiechem, a TŻ rzucił tylko "Nie ma jak skromność".
No ale co jak co, ale facet rzeczywiście dobre zdjęcia robi, jak nam pokazywał, to nawet foty wykonane na dachu bloku... wyszły ekstra, jak by nie wiadomo gdzie była ta sesja, albo inne były w hotelowym pokoju, na łóżku a wyszły jak z jakiegoś czasopisma, sama nie wiem do czego to porównać
Zobaczymy jak będzie z naszymi bo poprzeczkę ma podniesioną wysoko przez to co nam pokazał
Trochę się martwię jak mi wyjdzie fryz i make up, ale widziałam jak mnie czesała fryzjerka to będę robiła krok po kroku tj ona, sam kok też podobnie poprzeplatam i zobaczymy, w końcu nie musi się trzymać tylko ładnie wyglądać, a i tak najważniejszy jest przód bo resztę welon przysłoni
Może wkleję Wam tu fotki jak mi wyszło, jak chcecie
Aha jeszcze mój bukiet już nie nadaje się za bardzo do zdjęć frezje już są klapnięte i tak myślę, by wziąć jedną długą czerwoną różę i czerwoną różę wpiąć też we włosy- zmienić trochę stylizację, co myślicie?
__________________

Nie ma dobrych wymówek, są tylko słabi ludzie.



arnama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 10:33   #3310
Alicja1985
Raczkowanie
 
Avatar Alicja1985
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 136
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez mafda Pokaż wiadomość
jak dla mnie wyglądasz ślicznie i nie rezygnuj z niczego
Olsztyn pod Częstochową - kocham to mejsce kiedyś często tam bywałam, cała jura jest bardzo malownicza i te skałki powiem ci że znajomi mieli w czerwcu sesję na Jurze na skałach wyszło pięknie

ja odpoczywam po cięzkim weekendzie, bo w sobote miałam panieński było super. Dostałam różne dziwne rzeczy przydadzą mi się po ślubie
Dzięki Olsztyn woj. warmińsko-mazurskie. Pod Częstochową nigdy nie byłam, ale wierzę Ci na słowo, że jest tam ładnie xD U nas w Olsztynie w sumie też, wkleje zdjęcia. Obok zamku jest park, są tam pomniki, fontanny, rzeka Łyna przepływa obok i tworzy taki wodospad.
Ja się zastanawiam nad zakupem koronkowej, białej parasolki na sesję fotograficzną. U nas w bezcłowym takie sprzedają xD
__________________
Skończyłam roczną szkołę policealną na kierunku STYLIZACJA i WIZAŻ, a teraz studiuję filologię angielską. SZUKAM PRACY!

Waga: 50kg
Wzrost: 1,73cm
88-68-90 ;P

Zaręczyny: 21.02.2010r
Ślub: 18 wrzesień 2010r
Blog mojego RUS kotka :3
http://korel-bluecat.bloog.pl

Edytowane przez Alicja1985
Czas edycji: 2010-09-13 o 10:44
Alicja1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 11:17   #3311
nicolaaa
Rozeznanie
 
Avatar nicolaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: SOSNOWIEC
Wiadomości: 768
Dot.: Wrześniówki

Alicja1985 masz prześliczną tą biżuterię, sama bym taką chciała i może znajdę coś takiego. Te kryształki są cudne i moim zdaniem wyglądasz idealnie. Nie masz takie sukienki w kształcie A tylko prostą i elegancką moim zdaniem i super dopełni ją ta biżuteria.

Rany żebym ja coś fajnego znalazła bo nie wiem co mogę kupić. Nie chcę typowych cyrkoni ale też nie mam mnóstwo pieniędzy na wyszukaną bizuterię – wiem jedno dobrze jakby się błyszczała

Ale mnie tu długo nie było. W pracy szalony tydzień – zastępowałam koleżankę bo była na L4 i kurcze mnóstwo pracy a po pracy – wiadomo mnóstwo rzeczy do załatwiania. Na szczęście w tym tygodniu już nie wiele zostało. Kupić dla mnie biżuterię i pończochy. Welon idzie pocztą no i w piątek kupimy soki, wina i szampany
Dziś zacznę robić winietki i chcę zrobić takie przywieszki na wódkę dla gości których będziemy żegnać – takie kartoniki z naszymi imionami, datą i napisem Dziękujemy i do tego mam takie złote naklejki obrączek – dostałam jako gratis z zaproszeniami

Tydzień temu miałam panieński – było super. Robiłam w barze razem ze świadkowi organizowałyśmy ale za wiele to mi nie pozwoliła zrobić. Sama zarezerwowała i nawet dzień wcześniej poszła sprawdzić jak tam jest, jacy ludzie chodzą. Spotkałyśmy się przed barem ze świadkowi i jedną koleżanką a potem doszły dwie osoby. Po 3 h doszły kolejne bo były w pracy no i się zaczęło Odpowiadałam na pytania na które wcześniej odpowiadał TŻ – wiele razy się zgodziliśmy a czasem to była taka wtopa że aż wstyd (przynajmniej było dużo smiechu) No i po wszystkim dostałam prezent – książkę o mężczyznach od A do Z, triki i pozycje seksualne, kostki z pozycjami, koszulkę nocną taką satynową flamenco a po prezencie świadkowa przyniosła tort – przepyszny. Z bitą śmietaną taki nie duży a na środku członek cały z czekolady. No byłam tak zaskoczona że naprawde się nie spodziewałam a do tortu był szampan no i sto lat. Było super – muzyka jak na weselu leciała bo był panieński i kawalerski i nie było wiele osób. Bardzo jestem zadowolona.

No a teraz już tylko ślub i wesele. Właśnie co macie jeszcze do zrobienia? Mi z tego to jeszcze prezenty dla rodziców ale zrobię je do środy – dziś pojedziemy kupić rzeczy do prezentów bo robimy dla rodziców kosze słodyczy, kawy, wino – nie dajemy kwiatów bo i tak zwiędną i wyrzucą a tak kupimy coś luksusowego co się przyda.

A jutro odbieram swoją suknie
__________________

nicolaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-13, 11:33   #3312
Alicja1985
Raczkowanie
 
Avatar Alicja1985
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 136
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez nicolaaa Pokaż wiadomość
Alicja1985 masz prześliczną tą biżuterię, sama bym taką chciała i może znajdę coś takiego. Te kryształki są cudne i moim zdaniem wyglądasz idealnie. Nie masz takie sukienki w kształcie A tylko prostą i elegancką moim zdaniem i super dopełni ją ta biżuteria.

Rany żebym ja coś fajnego znalazła bo nie wiem co mogę kupić. Nie chcę typowych cyrkoni ale też nie mam mnóstwo pieniędzy na wyszukaną bizuterię – wiem jedno dobrze jakby się błyszczała ...

No a teraz już tylko ślub i wesele. Właśnie co macie jeszcze do zrobienia? Mi z tego to jeszcze prezenty dla rodziców ale zrobię je do środy – dziś pojedziemy kupić rzeczy do prezentów bo robimy dla rodziców kosze słodyczy, kawy, wino – nie dajemy kwiatów bo i tak zwiędną i wyrzucą a tak kupimy coś luksusowego co się przyda.

A jutro odbieram swoją suknie
Ja odbieram suknie w czwartek. Biżuterię mi robiła Pani Marta Przestrzelska z Warszawy na zamówienie. http://bizuteriaslubna.otwarte24.pl/Informacje
Zapłaciłam za cały komplet, tiara, naszyjnik, kolczyki i bransoletka razem: 350zł. To są cyrkonie, pomieszane z kamyczkami swarovskiego i jeszcze jakiś jest kamień, ale nie pamiętam. Nie widać nawet, że to są różne kamienie obok siebie xD Ale jestem bardzo zadowolona, bo zrobiła mi biżuterię jak chciałam, według mojego pomysłu i ładnie. Nie wiem czy to już reklama czy jeszcze nie, ale po prostu chwalę sobie :P
Ja mam na głowie jeszcze ogarnięcie nowego mieszkania, wyprowadzkę, odbiór sukni, potwierdzenie kwiatów na wiązankę ślubną, paznokcie i strojenie sali weselnej. Chyba wszystko xD Pewnie coś dojdzie w międzyczasie. Nie wiem czy zdąrzę z tym wszystkim...
__________________
Skończyłam roczną szkołę policealną na kierunku STYLIZACJA i WIZAŻ, a teraz studiuję filologię angielską. SZUKAM PRACY!

Waga: 50kg
Wzrost: 1,73cm
88-68-90 ;P

Zaręczyny: 21.02.2010r
Ślub: 18 wrzesień 2010r
Blog mojego RUS kotka :3
http://korel-bluecat.bloog.pl
Alicja1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 11:34   #3313
arnama
Zakorzenienie
 
Avatar arnama
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 25 303
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez Alicja1985 Pokaż wiadomość
Dzięki Olsztyn woj. warmińsko-mazurskie. Pod Częstochową nigdy nie byłam, ale wierzę Ci na słowo, że jest tam ładnie xD U nas w Olsztynie w sumie też, wkleje zdjęcia. Obok zamku jest park, są tam pomniki, fontanny, rzeka Łyna przepływa obok i tworzy taki wodospad.
Ja się zastanawiam nad zakupem koronkowej, białej parasolki na sesję fotograficzną. U nas w bezcłowym takie sprzedają xD
Fajna miejscówka na zdjęcia Bardzo mi się podoba

My dzisiejszą sesję mamy odwołaną
Ale za to na 100% pojedziemy Do Mosznej na tamten zamek w październiku
Za zdjęcia w tamtym miejscu dała bym wiele, więc nawet się cieszę, bo nie trzeba się będzie kilka razy szykować, tylko raz, a miejsce jest tak urozmaicone, że można robić zarówno plener na tle lasu i pól, wody, jak i na zamku, schodach itp
__________________

Nie ma dobrych wymówek, są tylko słabi ludzie.



arnama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 12:40   #3314
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Wrześniówki

o ja sie naprodukowałam i net mi siadł, no to pisze drugi raz :P

Olsztyn twój też znam bo z tż na początku znajomości często bywaliśmy na Mazurach

ja właśnie robie podziękowania dla rodzicó - takie kartki i mój pomysł był beznadziejny, ale teraz już zrobione jedno heheh i fajnie wyszło. My dzisiaj poradnia, spotkanie z dj, jutro fryzurka próbna plus farbowanie oj czas ucieka. Ale pogoda sie poprawia
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 12:45   #3315
Alicja1985
Raczkowanie
 
Avatar Alicja1985
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 136
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez mafda Pokaż wiadomość
o ja sie naprodukowałam i net mi siadł, no to pisze drugi raz :P

Olsztyn twój też znam bo z tż na początku znajomości często bywaliśmy na Mazurach

ja właśnie robie podziękowania dla rodzicó - takie kartki i mój pomysł był beznadziejny, ale teraz już zrobione jedno heheh i fajnie wyszło. My dzisiaj poradnia, spotkanie z dj, jutro fryzurka próbna plus farbowanie oj czas ucieka. Ale pogoda sie poprawia
W tv zapowiadają gorący weekend, oj będzie gorąco xD
__________________
Skończyłam roczną szkołę policealną na kierunku STYLIZACJA i WIZAŻ, a teraz studiuję filologię angielską. SZUKAM PRACY!

Waga: 50kg
Wzrost: 1,73cm
88-68-90 ;P

Zaręczyny: 21.02.2010r
Ślub: 18 wrzesień 2010r
Blog mojego RUS kotka :3
http://korel-bluecat.bloog.pl
Alicja1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 12:52   #3316
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Wrześniówki

serio
?
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 16:56   #3317
Mags1983
Zakorzenienie
 
Avatar Mags1983
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kamenz;]
Wiadomości: 3 382
GG do Mags1983
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez arnama Pokaż wiadomość
No kurcze dziewczynki, tydzień temu to był sam środek mojej imprezy!
A teraz 11-nastki sie bawią- ale im zazdroszczę

My z TŻtem dziś cały dzień na nogach: opłaciliśmy wycieczkę, załatwialiśmy z zepsutą paterą od tortu- nie wiem czy pisałam o tej idiotycznej sytuacji
A potem udaliśmy się na zakupy
Nakupowaliśmy spodenek, podkoszulków, strojów kąpielowych, spódniczek mini i letnich sukienek Oby na tym Korfu było jeszcze ciepło, bo trochę się o to martwię, bo jest to najbardziej na północ położona wyspa....
Pewnie będzie jakieś 25 stopni, ale grunt by było słonecznie

Kupiliśmy też dwa przewodniki: jeden po Korfu (mamy zamiar samodzielnie zwiedzać samochodem ) a drugi po greckich wyspach- może ziści się plan by 'zaliczać' wszystkie po kolei

Ciągle nie mogę uwierzyć że jedziemy....

W poniedziałek mamy mieć sesję nocną w Katowicach, a po powrocie chcemy wyciągnąć fotografa na sesję na zamku w Mosznej (ok130km od nas) o dziwo się zgodził
Trzeba go będzie tylko dopilnować żeby się potem nie wywinął
Ale w sumie to taki nasz znajomy to może nie będzie tak źle

A TŻ dzisiaj stwierdził że może mu nawet dopłacić, ale chce mieć tam sesję bo: "To będzie świetne uwieńczenie idealnego wesela"
I pomyśleć że TŻ chciał innego fotografa, bo żałował dopłacić 300zł za o niebo lepsze zdjęcia... a teraz nagle się rozkręcił i jeszcze jest gotów dopłacać
Ech faceci....

Wklejam Wam zdjęcia zamku, prawda że klimatyczne miejsce ?
Romantycznie! Zdjecia na pewno wyjdą czaderskieD:

Cytat:
Napisane przez Alicja1985 Pokaż wiadomość
Zrobiłam sobie zdjęcie w tej biżuterii i doszło do mnie, że naprawdę za 5 dni wychodzę za mąż xD Zupełnie tak jak marzyłam...Jeszcze tyle do zrobienia, ja nie wiem jak to wszystko ogarnę...
Piękny plener My będziemy mieli zamek w Olsztynie, ale nie jest tak oryginalny jak ten. Ciesze się, że będą ładne pamiątki po ślubie :P
No i super to wygląda. Biżuteria inaczej wygląda zrobiona z bliska ( sprawia wrażenie wiekszej) a inaczej jak sie juz ją założy. Bedziesz ślicznie wyglądać

Cytat:
Napisane przez nicolaaa Pokaż wiadomość
Alicja1985 masz prześliczną tą biżuterię, sama bym taką chciała i może znajdę coś takiego. Te kryształki są cudne i moim zdaniem wyglądasz idealnie. Nie masz takie sukienki w kształcie A tylko prostą i elegancką moim zdaniem i super dopełni ją ta biżuteria.

Rany żebym ja coś fajnego znalazła bo nie wiem co mogę kupić. Nie chcę typowych cyrkoni ale też nie mam mnóstwo pieniędzy na wyszukaną bizuterię – wiem jedno dobrze jakby się błyszczała

Ale mnie tu długo nie było. W pracy szalony tydzień – zastępowałam koleżankę bo była na L4 i kurcze mnóstwo pracy a po pracy – wiadomo mnóstwo rzeczy do załatwiania. Na szczęście w tym tygodniu już nie wiele zostało. Kupić dla mnie biżuterię i pończochy. Welon idzie pocztą no i w piątek kupimy soki, wina i szampany
Dziś zacznę robić winietki i chcę zrobić takie przywieszki na wódkę dla gości których będziemy żegnać – takie kartoniki z naszymi imionami, datą i napisem Dziękujemy i do tego mam takie złote naklejki obrączek – dostałam jako gratis z zaproszeniami

Tydzień temu miałam panieński – było super. Robiłam w barze razem ze świadkowi organizowałyśmy ale za wiele to mi nie pozwoliła zrobić. Sama zarezerwowała i nawet dzień wcześniej poszła sprawdzić jak tam jest, jacy ludzie chodzą. Spotkałyśmy się przed barem ze świadkowi i jedną koleżanką a potem doszły dwie osoby. Po 3 h doszły kolejne bo były w pracy no i się zaczęło Odpowiadałam na pytania na które wcześniej odpowiadał TŻ – wiele razy się zgodziliśmy a czasem to była taka wtopa że aż wstyd (przynajmniej było dużo smiechu) No i po wszystkim dostałam prezent – książkę o mężczyznach od A do Z, triki i pozycje seksualne, kostki z pozycjami, koszulkę nocną taką satynową flamenco a po prezencie świadkowa przyniosła tort – przepyszny. Z bitą śmietaną taki nie duży a na środku członek cały z czekolady. No byłam tak zaskoczona że naprawde się nie spodziewałam a do tortu był szampan no i sto lat. Było super – muzyka jak na weselu leciała bo był panieński i kawalerski i nie było wiele osób. Bardzo jestem zadowolona.

No a teraz już tylko ślub i wesele. Właśnie co macie jeszcze do zrobienia? Mi z tego to jeszcze prezenty dla rodziców ale zrobię je do środy – dziś pojedziemy kupić rzeczy do prezentów bo robimy dla rodziców kosze słodyczy, kawy, wino – nie dajemy kwiatów bo i tak zwiędną i wyrzucą a tak kupimy coś luksusowego co się przyda.

A jutro odbieram swoją suknie
Bardzo sympatyczny panieński, my sobie odpuściliśmy. Troszkę w sumie szkoda, ale od lipca każdy weekend mamy zajęty i w końcu ten co był chcieliśmy mieć dla siebie.

Prezenty dla rodziców mam już zapakowane. Jutro jadę robić ozdoby na butelki na wódkę, a za chwilkę uciekam drukować winietki na stół.
Dziś ustaliłam ostatnie szczegóły z kamerzystą i organizatorką wesela. Jutro też po robieniu ozdób jadę do przyjaciółki obejrzeć na płycie jej wesele z kwietnia ( dopiero odebrała płytę:P) i pożyczyć podwiązkę. Środa to spotkanie z orkiestrą. Czwartek wielkie pakowanie i prasowanie ubrań bo w piątek jadę już do Rodziców.

Boże, nie ogarniam, że to moje wesele....


Cytat:
Napisane przez Alicja1985 Pokaż wiadomość
Ja odbieram suknie w czwartek. Biżuterię mi robiła Pani Marta Przestrzelska z Warszawy na zamówienie. http://bizuteriaslubna.otwarte24.pl/Informacje
Zapłaciłam za cały komplet, tiara, naszyjnik, kolczyki i bransoletka razem: 350zł. To są cyrkonie, pomieszane z kamyczkami swarovskiego i jeszcze jakiś jest kamień, ale nie pamiętam. Nie widać nawet, że to są różne kamienie obok siebie xD Ale jestem bardzo zadowolona, bo zrobiła mi biżuterię jak chciałam, według mojego pomysłu i ładnie. Nie wiem czy to już reklama czy jeszcze nie, ale po prostu chwalę sobie :P
Ja mam na głowie jeszcze ogarnięcie nowego mieszkania, wyprowadzkę, odbiór sukni, potwierdzenie kwiatów na wiązankę ślubną, paznokcie i strojenie sali weselnej. Chyba wszystko xD Pewnie coś dojdzie w międzyczasie. Nie wiem czy zdąrzę z tym wszystkim...
Dasz radę !!! Wszystkie damy !!!


Cytat:
Napisane przez arnama Pokaż wiadomość
Fajna miejscówka na zdjęcia Bardzo mi się podoba

My dzisiejszą sesję mamy odwołaną
Ale za to na 100% pojedziemy Do Mosznej na tamten zamek w październiku
Za zdjęcia w tamtym miejscu dała bym wiele, więc nawet się cieszę, bo nie trzeba się będzie kilka razy szykować, tylko raz, a miejsce jest tak urozmaicone, że można robić zarówno plener na tle lasu i pól, wody, jak i na zamku, schodach itp
Co sie odwlecze to nie uciecze I na pewno jeszcze lepiej wyjdzie. Nic na siłę


Cytat:
Napisane przez Alicja1985 Pokaż wiadomość
W tv zapowiadają gorący weekend, oj będzie gorąco xD
Cytat:
Napisane przez mafda Pokaż wiadomość
serio
?

S E R I O !!!!!!!!! Ma być 24 stopnie i słoneczko
__________________
Mags1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 17:31   #3318
ESTEE87
Wtajemniczenie
 
Avatar ESTEE87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 907
Dot.: Wrześniówki

Dziewczyny sprawdzam każdą pogodę i w każdej jest tak do 19 st...Gdzie Wy to wyczytałyście
__________________
Żooonkaa
i przyszła mamusia od lipca / sierpnia
ESTEE87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 18:06   #3319
Dorotheaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 984
GG do Dorotheaa
Dot.: Wrześniówki

Ostatnia przymiarka za mną, w środę odbieram kiecunię. Pochwalę się zdjęciami

A co do pogody,to codziennie zmieniają się prognozy na sobotę u mnie ma być 19-21, trochę chmur i może pokropić. Ale tak szczerze mówiąc to ja się pogodą nie przejmuję, tylko wolałabym, żeby było ładnie, żeby moja mama mogła spokojnie spać w nocy

Edytowane przez Dorotheaa
Czas edycji: 2010-09-13 o 18:08
Dorotheaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-13, 18:33   #3320
Mags1983
Zakorzenienie
 
Avatar Mags1983
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kamenz;]
Wiadomości: 3 382
GG do Mags1983
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez ESTEE87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny sprawdzam każdą pogodę i w każdej jest tak do 19 st...Gdzie Wy to wyczytałyście
W TVN wczoraj podawali pogodę na cały tydzień i u mnie na Dolnym Śląsku ma być 24 st. i słoneczko.
Zreszta jak dla mnie nie musi byc ciepło, ważne żeby słoneczko wyjrzało z za chmur

Cytat:
Napisane przez Dorotheaa Pokaż wiadomość
Ostatnia przymiarka za mną, w środę odbieram kiecunię. Pochwalę się zdjęciami

A co do pogody,to codziennie zmieniają się prognozy na sobotę u mnie ma być 19-21, trochę chmur i może pokropić. Ale tak szczerze mówiąc to ja się pogodą nie przejmuję, tylko wolałabym, żeby było ładnie, żeby moja mama mogła spokojnie spać w nocy
O tak, zdrowy sen mamy jest bardzo ważny Mojej tez by ulżyło

Sukienka bardzo ładna. A czy bolerko nie jest za duże? Chyba, że tak na zdjęciu tylko wyszło?
__________________
Mags1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 18:45   #3321
Dorotheaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 984
GG do Dorotheaa
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez Mags1983 Pokaż wiadomość
W TVN wczoraj podawali pogodę na cały tydzień i u mnie na Dolnym Śląsku ma być 24 st. i słoneczko.
Zreszta jak dla mnie nie musi byc ciepło, ważne żeby słoneczko wyjrzało z za chmur



O tak, zdrowy sen mamy jest bardzo ważny Mojej tez by ulżyło

Sukienka bardzo ładna. A czy bolerko nie jest za duże? Chyba, że tak na zdjęciu tylko wyszło?
Bolerko będzie miało ciut wyżej przeszyte rękawy. No i garbię się na zdjęciu bardzo :|
Dorotheaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 19:08   #3322
bezaczek7
Zakorzenienie
 
Avatar bezaczek7
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsk cieszyński
Wiadomości: 3 809
Dot.: Wrześniówki

byliśmy dziś u księdza. to i owo domówione.
jutro jeszcze jedziemy do kilku sąsiadów z kołaczem. w sobotę byliśmy u sąsiadów TŻta. od jednych dostaliśmy świetne koszulki z napisem " I <serce> <imię>". świetny pomysł, chyba w drugim dniu na śniadaniu w nich wystąpimy.
w czwartek odbieram suknię, bolerko, obym nie musiała kupować biżuterii!!
dziewczyny, zamówiłam na allegro biżu, znaczy kamyczki, z których chcę sobie sklecić biżu, ale one ciągle idą! cały dzień dziś nic nie zrobiłam bo na listonosza czekałam a go nie ma. źle zrobiłam, bo zamówiłam i zadzwoniłam czy mogę domówić, to wstrzymali wysyłkę i jak na złość w sobotę przyszło tylko to, co zamówiłam za drugim razem dzwoniłam tam wtedy w sobotę i mówili że już wysłali. no to czekam
jestem dalej w trakcie tworzenia woniek i winietek. mam nowy pomysł. miał być cukierek przywiązany, ale rezygnuję z tego pomysłu. będzie sama wstążka i doklejone obrączki, takie jak na wońkach.
kurde, roboty teraz jest na koniec...
__________________
odpisuję u Ciebie, Ty odpisuj, proszę, u mnie.
<a href="link">wszystkowątek </a>
ciuchy stary
wishlista
18WRZESIEŃ2010
08wrzesień2014 ostatecznie 17.09. 14:35
bezaczek7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 21:05   #3323
arnama
Zakorzenienie
 
Avatar arnama
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 25 303
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez bezaczek7 Pokaż wiadomość
byliśmy dziś u księdza. to i owo domówione.
jutro jeszcze jedziemy do kilku sąsiadów z kołaczem. w sobotę byliśmy u sąsiadów TŻta. od jednych dostaliśmy świetne koszulki z napisem " I <serce> <imię>". świetny pomysł, chyba w drugim dniu na śniadaniu w nich wystąpimy.
w czwartek odbieram suknię, bolerko, obym nie musiała kupować biżuterii!!
dziewczyny, zamówiłam na allegro biżu, znaczy kamyczki, z których chcę sobie sklecić biżu, ale one ciągle idą! cały dzień dziś nic nie zrobiłam bo na listonosza czekałam a go nie ma. źle zrobiłam, bo zamówiłam i zadzwoniłam czy mogę domówić, to wstrzymali wysyłkę i jak na złość w sobotę przyszło tylko to, co zamówiłam za drugim razem dzwoniłam tam wtedy w sobotę i mówili że już wysłali. no to czekam
jestem dalej w trakcie tworzenia woniek i winietek. mam nowy pomysł. miał być cukierek przywiązany, ale rezygnuję z tego pomysłu. będzie sama wstążka i doklejone obrączki, takie jak na wońkach.
kurde, roboty teraz jest na koniec...

Co to są te wonki? Bo już któryś raz o tym piszesz, a ja ciągle zapominam spytać
__________________

Nie ma dobrych wymówek, są tylko słabi ludzie.



arnama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 21:57   #3324
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez ESTEE87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny sprawdzam każdą pogodę i w każdej jest tak do 19 st...Gdzie Wy to wyczytałyście
no właśnie jeny jakby było cudnie
jeszcze 4 dni

Cytat:
Napisane przez Dorotheaa Pokaż wiadomość
Ostatnia przymiarka za mną, w środę odbieram kiecunię. Pochwalę się zdjęciami
...
cudownie wyglądasz

Cytat:
Napisane przez arnama Pokaż wiadomość
Co to są te wonki? Bo już któryś raz o tym piszesz, a ja ciągle zapominam spytać
no ja też miałam się ostatnio pytać, ale może pomyślałam tylko ja nie wiem

dzisiaj bylismy w poradni hehehe wizyta trwała 15 minut, kobietka powiedziala że jakmy juz tacy doświadczeni to ona nie ma o czym z nami gadać, życzy nam szcęścia i cieszy się że jesteśmy tacymi fajnymi ludźmi szok

a mój tz własnie ma wychodne z kumplami, a ja sobie siedzę z maseczką
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 22:26   #3325
Dorotheaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 984
GG do Dorotheaa
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez mafda Pokaż wiadomość
no właśnie jeny jakby było cudnie
jeszcze 4 dni

cudownie wyglądasz



no ja też miałam się ostatnio pytać, ale może pomyślałam tylko ja nie wiem

dzisiaj bylismy w poradni hehehe wizyta trwała 15 minut, kobietka powiedziala że jakmy juz tacy doświadczeni to ona nie ma o czym z nami gadać, życzy nam szcęścia i cieszy się że jesteśmy tacymi fajnymi ludźmi szok

a mój tz własnie ma wychodne z kumplami, a ja sobie siedzę z maseczką
Dziękuję za komplement.
A co do poradni, to chociaż jestem osobą wierząca i praktykującą, to nie wspominam tego najlepiej. No może pierwsze spotkanie z jedna Panią było w miarę konkretne, ale potem na samych "filozofów" trafialiśmy, a nie wspomnę nawet o 2-godzinnych kolejkach
Dorotheaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 22:40   #3326
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Wrześniówki

no wiesz szłam tam z cholernie złym nastawieniem
ustalilimy z tz że nie powiemy że mamy dziecko, i że mieszkamy razem, bo będzi mi tak gdać dopytywac itp.
ale jakoś wyszło że na wstępie jej to powiedziałam i dobrze bo bym, z 2 godziny musiała tam siedzieć
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 22:58   #3327
Dorotheaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 984
GG do Dorotheaa
Dot.: Wrześniówki

No i spoko, bo ja musiałam wyslychiwać jakiś teorii filozoficzno-teologicznych :-|
Dorotheaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 23:04   #3328
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Wrześniówki

jedno spotkanko przezyłam w maju i więcej własnie nie chciałam :P
udało mi się tez z dekoracja kościoła jakaś parka się zgłosiła do wystroju na współkę i wyjdzie nas po 200zł ale ta 3 para niestety nie chce a najlepsze bo jest między mna a ta drugą parą co się składa, więc za free będa mieć dekorację.
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 23:30   #3329
arnama
Zakorzenienie
 
Avatar arnama
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 25 303
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez mafda Pokaż wiadomość
jedno spotkanko przezyłam w maju i więcej własnie nie chciałam :P
udało mi się tez z dekoracja kościoła jakaś parka się zgłosiła do wystroju na współkę i wyjdzie nas po 200zł ale ta 3 para niestety nie chce a najlepsze bo jest między mna a ta drugą parą co się składa, więc za free będa mieć dekorację.

Ja bym chyba rozstrzelała takich co się nie chcą składać
Próbowaliście z nimi rozmawiać?
Nasi- po nas ślubujący, na szczęście od razu się zgodzili i nawet nie chcieli nic wybierać, tylko pozostawili mi wolną wolę Jak by sie nie zgodzili, to kazała bym zebrać dekorację! Ale Wy to już całkiem przerąbane macie że Ci akurat mają w środku... Jakieś sknery i tyle, jak sie tak nie wstydzą?!
Co mówili na swoje usprawiedliwienie?

Ja naszą poradnie źle wspominam, o ile nauki były super, to w poradni zoabczyliśmy Panią od wykładu o planowaniu rodziny.... od razu entuzjazm mi opadł. To było spotkanie w stylu "Pan Jezus Cie kocha...." i czasem robiła tak nawiedzone oczy że mnie strach oblatywał, w sumie młoda kobieta, a przepraszała że żyje....
Na szczęście przyszła kolejna para i zakończyła z nami szybciej, ale i tak siedzieliśmy tam z godzinę.... dobrze że chociaż tylko 1 spotkanie było
__________________

Nie ma dobrych wymówek, są tylko słabi ludzie.



arnama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-14, 09:27   #3330
Alicja1985
Raczkowanie
 
Avatar Alicja1985
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 136
Dot.: Wrześniówki

Może oni nie chcą mieć dekoracji, albo ich nie stać. Jeżeli tak, to zrobicie dobry uczynek zostawiając im te dekoracje, jeżeli bardzo chcecie je mieć. W końcu to dzień ślubu i w tym dniu można też zrobić dla kogoś coś dobrego, nawet jak jest wredny. Wtedy sobie napewno pomyśli o was dobrze, a o sobie że był szują xD
Ta pogoda to ciągle się zmienia raz gadają, że upały teraz, że bez deszczu ale do 14C...A w sumie nie ważne jaka będzie pogoda, ważne że od tego dnia już będziemy razem na zawsze :P
Ja sobie kupiłam w bezcłowym białą parasolkę z koronki na wszelki wypadek :P Będzie to fajny dodatek do sesji, a kosztował niewiele i ochroni przed ewentualnym deszczem xD
Wczoraj szorowałam cały dzień moje przyszłe miejsce zamieszkania, moje ręce wyglądają strasznie. Jeszcze wcześniej obierałam grzyby i nie mogę tego brązowego doszorować, a przychodzi dziś do mnie manicurzystka zrobić mi skórki. Jak zobaczy takie ręce panny młodej przed ślubem to padnie xD
__________________
Skończyłam roczną szkołę policealną na kierunku STYLIZACJA i WIZAŻ, a teraz studiuję filologię angielską. SZUKAM PRACY!

Waga: 50kg
Wzrost: 1,73cm
88-68-90 ;P

Zaręczyny: 21.02.2010r
Ślub: 18 wrzesień 2010r
Blog mojego RUS kotka :3
http://korel-bluecat.bloog.pl

Edytowane przez Alicja1985
Czas edycji: 2010-09-14 o 09:37
Alicja1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:26.