Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-17, 11:45   #4171
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
żel kochana bo ta dziewczyna robi tylko żelem, ona ma swoj salon zalozyla chyba z rok temu...??? ja u niej robilam pierwszy raz pazurki 2 lata temu na studniówkę! to jest zrobione na tipsie. ona pracowala kiedys w salonie w bolesławcu a teraz ma swój salon. robi najlepsze tipsy i wszyscy ja chwalą ja po znajomości zapłaciłam 60zł a tak u niej kosztują 80zł
zdjecia doklade kciuka
Czułam że cos nie tak z tym kciukiem... za mała krzywizna- może ci sie łatwiej zlamać jak mocno uderzysz, boczki za mocno wypiłowała w tipsie i nierówno, zaokrągliła kanty kwadratu. Pewnie ten jeden jej nie do końca wyszedł, czasem się tak zdarza. Ale ogólnie jest ok. Życzę żeby sie trzymały w porządku Za tą cenę są ok, ale jakbyś np. zapłacić miała 100-120zl za taką jakość to ja bym dyskutowała z nią

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
czyli ta szkoła jest bezsensu?
w sumie mi tam nie zależy na tytułach,chcialam ta szkole zrobic dla siebie
zobaczymy jak to bedzie, czy nam coś powiedzą, na razie mam zajecia z jedna normalna babka,ktora mowi w miare cos ciekawego, ostatnio bylo o przedluzaniu wlosow,że najlepsze dla blondynek są zgrzewy,bo mozna normalnie farbowac odrosty (na ringi nie mozna,bo ringi sa z metalu chociaz ja swoje na ringi farbowalam i nic sie nie stalo )
ale taka fajna ogarnieta babka i ma swoj salon u nas w miescie i dodatkowo uczy w szkole
zobacze jak z tymi egzaminami bedzie,jak bede sobie radzic,ale to wyjdzie dopiero na pracowni
Nie koniecznie jest bez sensu bo masz papier ukończenia szkoły. Możesz potem isc z nim do izby i prosić o egzamin czeladniczy- coś tam sie płaci. Ale musisz być pewna umiejętności, u nas np. na praktyczny masz przyprowadzic chłopaka i dziewczynę od siebie i zrobić dowolne cięcia na nich- także tego można sie nauczyć.
Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
blon bunny dzieki za odp
kurcze na stare lata mi sie zachcialo zostac fryzjerka,ale jak skonczylam liceum to nie wiedzialam co chce robic wiec poszlam na studia ,slonczylam je a teraz duzo wysiku musialabym wlozyc zeby sie przebranzowic i zostac fryjerka
Mnie też to troche kosztowało...pieniądze, brak pracy, stracony czas...
Ale warto spełniać marzenia.
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
bo snowhitee jest jakoś fryzjersko uzdolniona
Ale czy Ona robiła na folię?
snowhitee na folię kladłaś refleksy, jak robilas z tyłu?
Odezwij się
Robiła na folię- może byc aluminiowa spożywcza- jest miększa- kiedyś o tym pisała.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 11:52   #4172
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
tygryska ladnie wyszlo,tylko u mnie na monitorze widac jakbys miala szare pasemko z boku
tak wyszlo na zdjeciu, szare nic nie jest
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 12:03   #4173
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
Zdjecia po farbowaniu Londa 12/9 perlowy blond

1zdj - przed
2,3 zdj po

suuper zadowolona jestes?
bo ja bardzo ze swojej londy
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 12:21   #4174
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Czułam że cos nie tak z tym kciukiem... za mała krzywizna- może ci sie łatwiej zlamać jak mocno uderzysz, boczki za mocno wypiłowała w tipsie i nierówno, zaokrągliła kanty kwadratu. Pewnie ten jeden jej nie do końca wyszedł, czasem się tak zdarza. Ale ogólnie jest ok. Życzę żeby sie trzymały w porządku Za tą cenę są ok, ale jakbyś np. zapłacić miała 100-120zl za taką jakość to ja bym dyskutowała z nią
.
aha... no widzisz ja bym nawet nie zauwarzyla ale wiem ze jej robota sie dobrze trzyma bo już 3 razy u niej robiłam

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
Zdjecia po farbowaniu Londa 12/9 perlowy blond

1zdj - przed
2,3 zdj po

pięknie masz wloski i fajnie wyszło
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 12:22   #4175
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Dziewczyny tylko nie krzyczec mi tu na mnie. Od wczoraj probuje sobie przypomniec nazwe watku i szukam na wszystkie sposoby. Potrzebuje linka do watku o skladach kosmetykow. Nie wim czy kojazycie ktoras chyba moderatorka zrobila taki slownik od a do z w tlumacuyla tam kazy skalad osobno. Macie moze namiar. Nie chce wat zawracac glowy sama sobie sprawdze sklad tylko brak mi tego watku. Prosze bardzo o pomoc ja wiecie o co mi chodzi. Dzieki
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 12:29   #4176
rabbitka
Rozeznanie
 
Avatar rabbitka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków/Edinburgh
Wiadomości: 626
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Adzi https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=255608
Trygryska ładnie wyszłó, odrost super złapało
Kotka ale długaśne pazurki :wow: ale ładnie, na sylwestra będzie w sam raz
__________________
Let us all be Dinosaurs
and Lovely Other Dinosaurs
together.

18.6.14


rabbitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 12:59   #4177
Alicja1985
Raczkowanie
 
Avatar Alicja1985
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 136
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Ja wcześniej farbowałam sobie mroźnym blondem z pallete, a teraz zrobiły mi się odrosty i pokusiłam się na Perfect Mousse perłowy blond. Kolorek wyszedł cudny, naturalny. Bardzo mi się podoba Trzymałam odrosty 25 minut apotem 5 minut resztę włosów. Perfect Mousse jest bardzo łatwe w użyciu, rozprowadza się jak szampon.
__________________
Skończyłam roczną szkołę policealną na kierunku STYLIZACJA i WIZAŻ, a teraz studiuję filologię angielską. SZUKAM PRACY!

Waga: 50kg
Wzrost: 1,73cm
88-68-90 ;P

Zaręczyny: 21.02.2010r
Ślub: 18 wrzesień 2010r
Blog mojego RUS kotka :3
http://korel-bluecat.bloog.pl
Alicja1985 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-17, 13:21   #4178
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez rabbitka Pokaż wiadomość
Adzi https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=255608
Trygryska ładnie wyszłó, odrost super złapało
Kotka ale długaśne pazurki :wow: ale ładnie, na sylwestra będzie w sam raz
Kochana jestes dziekuje.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 13:22   #4179
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
suuper zadowolona jestes?
bo ja bardzo ze swojej londy
jestem
napewno na jakis czas przy niej zostane

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
pięknie masz wloski i fajnie wyszło
Cytat:
Napisane przez rabbitka Pokaż wiadomość
Trygryska ładnie wyszłó, odrost super złapało
dzieki dziewczyny
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 13:28   #4180
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Wbis'a wklejam w załączniku na opakowaniu fajnie, na próbniku troszke ciemno-ale jak Snow pisała, nie ma co się sugerowac testerkami L'Oreala, więc jak już to chyba tą wybiore.
Matrix'em raz miałam robione - 9A z wodą 6% i to co mi wyszło było dużo jaśniejsze niż na palecie. Więc może zastanów się nad czym z ósmego poziomu np?
Oj kochana sama nie wiem.. ja to jestem teraz jak dziecko we mgle :/ Jeszcze teraz druga babcia chora.. to jakies fatum :/ nawet nie mam czasu myślec o tej wizycie u fryzjera, więc pewnie będę sie martwić jak już będę po farbowaniu i jak nie będę zadowolona z efektu..

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
wiem

wczoraj koleżanka mi farbowała włosy i TŻ pisze jak tam włoski to dla żartu mu napisałyśmy mu,że wyszły zielone

Biedak wkurzonu już pisze :
" a mówiłem Ci,zebys nie farbowala wlosow,juz ich sama nie ruszysz. Co teraz zrobisz?"
"kochanie,ale musze je pofarbowac przeciez nie bede chodzic w zielonych" ()
"za 5 min badz pod klatka"

heh biedaczysko w pracy byl,ale przyjechal ocenic czy wygladam bardzo tragicznie
O Ty nie dobra Ty, na taki stres ukochanego narażać
Co do zdjęć porównawczych ciężko mi sie zdecydować ale chyba jednak w blond bardziej mi się podoba

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
witam kochane

co za dzien miałam poza domem od godziny 9:30 rano do godziny 1:15 w nocy hehe
ale ten cieżki dzien wynagrodzony został romantyczna kolacją w romantycznej restauracji, także nie narzekam
ahh...randki wspaniale potrafią poprawić humor

wiem, już jak będę miec robione refleksy
dziś była już na szczescie ta moja fryzjerka, obejrzała włoski i decyzja zapadła robimy farbą majirel , kolor 10 1/2 1
od góry z wodą 9% a dalsza długośc (tam gdzie kiedyś był balejaż i farba łapie chłodniej- są jakby perłowe niteczki) woda 6 % . Refleksów będzie około 20-stu-tylko na koronie.

Efekt wedle zapewnień fryzjerki ma byc naturalny, świetlisty, refleksy będą w tonacji chłodniejszej żeby się ładnie mieniły na moich złocistych włoskach wszystko pięknie tylko cena - 125 zł, wydaje mi się, że troche sporo jak na takie małe farbowanko no ale...raz się zyje
No to milutko kolacyjka..mm
Dobrze, że Twoja fryzjerka wróciła z odsieczą A cena 125zł. No cóż trzeba wziąć pod uwagę, że masz długie włosy i pewnie gęste i to dlatego. Ja za swój balejaż na krótkich włosach kiedyś jak miałam tego boba płaciłam coś koło 120 zł.. Takie ceny :/
A jak podpatrzysz to możesz kupić farbę i robić sobie sama - na kilka razy starczy - po bokach zrobisz sama a tył najwyżej pomoże Ci mama albo TR
Ja kiedyś kiedyś jak jeszcze byłam czarna i mamie się nie chciało mi włosów farbować z tyłu to TŻ mi farbował

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Agatu
"jakiej firmy jest ta kapiel rozjasniajaca"
To pytanie mnie rozwalilo
Brak mi slow


No a tak po za tym to dzis sie zastanawiam czy nie zmienic daty wyjazdu do pl. Jak widze co sie dzieje na autostradach w de to mam dosc. A co dopiero w pl. Zaczynam sie martwic czy wogole dojade na swieta jak tak dalej bedzie. Najgorsze ze mam jeszcze tylko dwa terminy do wyboru i musze sie szybko decydowac.
Z tą firmą kąpieli było dobre
A co do wyjazdu to ja bym jednak radziła wyjechać wcześniej. Co z tego że przewoźnik gwarantuje, że dojedzie.. Ale ile w korkach będziesz stać.. Szczególnie, że u nas drogi są tak beznadziejnie odśnieżone, że w PL to już w ogóle będzie dramat przejechać normalnie

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Hejka laseczki! jestem już i wrzucam wam fotki pazurków!! kocham je
co myślicie?
Nie lubię takich długich, ale muszę przyznać, że mimo to są za^#$ste

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
Zdjecia po farbowaniu Londa 12/9 perlowy blond

1zdj - przed
2,3 zdj po

No bardzo ładnie Ci pokryło U mnie na monitorku też tak trochę szaro - ale to pewnie jeszcze troszkę się wypłucze - a może po prostu monitor mnie okłamuje

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Dziewczyny tylko nie krzyczec mi tu na mnie. Od wczoraj probuje sobie przypomniec nazwe watku i szukam na wszystkie sposoby. Potrzebuje linka do watku o skladach kosmetykow. Nie wim czy kojazycie ktoras chyba moderatorka zrobila taki slownik od a do z w tlumacuyla tam kazy skalad osobno. Macie moze namiar. Nie chce wat zawracac glowy sama sobie sprawdze sklad tylko brak mi tego watku. Prosze bardzo o pomoc ja wiecie o co mi chodzi. Dzieki
Jak jeszcze kiedyś zdarzy Ci się zapomnieć to jak wpiszesz nazwę składnika który Cię interesuje w google i dopiszesz "wizaż" to zaraz 1 czy 2 link Cię do tego wątku zaprowadzi Ja tak zawsze robię
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 13:28   #4181
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Alicja1985 Pokaż wiadomość
Ja wcześniej farbowałam sobie mroźnym blondem z pallete, a teraz zrobiły mi się odrosty i pokusiłam się na Perfect Mousse perłowy blond. Kolorek wyszedł cudny, naturalny. Bardzo mi się podoba Trzymałam odrosty 25 minut apotem 5 minut resztę włosów. Perfect Mousse jest bardzo łatwe w użyciu, rozprowadza się jak szampon.
Pochwal się efektami

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
jestem
napewno na jakis czas przy niej zostane
Ładnie, choć u mnie na monitorze tez jest szare pasmo
ja po tej Londzie mialam takie CAŁE WŁOSY jak to pasmo szare u Tygryski, ktore być może tylko ja widzę
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-17, 13:29   #4182
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Alicja1985 Pokaż wiadomość
Ja wcześniej farbowałam sobie mroźnym blondem z pallete, a teraz zrobiły mi się odrosty i pokusiłam się na Perfect Mousse perłowy blond. Kolorek wyszedł cudny, naturalny. Bardzo mi się podoba Trzymałam odrosty 25 minut apotem 5 minut resztę włosów. Perfect Mousse jest bardzo łatwe w użyciu, rozprowadza się jak szampon.

Zdjęcia pokaż, pochwal się
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 13:29   #4183
madzia_lena
Przyczajenie
 
Avatar madzia_lena
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław/Wałbrzych
Wiadomości: 28
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez madzia_lena Pokaż wiadomość
Witam Was Kochane !

Mam pytanie, od pół roku rozjaśniam bardzo włosy, co prawda zawsze marzyły mi się fajne jasne włoski srebrzyste,nie powiem,bo efekt który osiągnęłam jest dla mnie zadowalający, mimo że nie używałam nigdy "samych,czystych" rozjaśniaczy a mój kolor poprzedni to taki średni blond . Gnębi mnie jedno, na zdjęciu tego nie widać ale chciałabym wyrównać odrost z resztą włosów, wiem o tym,że odrost zawsze będzie troszkę inny, ale jest za ciepły w porównaniu do reszty włosów(i troszkę ciemniejszy) i tak się zastanawiam czy nie użyć jakiegoś rozjaśniacza na sam odrost i te kosmyki co się różnią(nie na całość). Z racji tego,że kompletnie nie wiem jaki efekt może wyjść,może mi coś doradzicie?Bardzo proszę o odp, bo czas nagli :P
Dziewczyny czy jest szansa,abyście się ustosunkowały do mojego pytania ?Bardzo proszę Was o pomoc . Z góry dziękuję .
madzia_lena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 13:34   #4184
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez madzia_lena Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy jest szansa,abyście się ustosunkowały do mojego pytania ?Bardzo proszę Was o pomoc . Z góry dziękuję .
jest szansa ale nie napisałaś czego używałaś wcześniej do farbowania - to i ciężko coś radzić..
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 13:37   #4185
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

madzialena
włosy mozesz wyrównać na 2 sposoby(takie są mi znane)
- na włosy ktore znacznie sie roznia i odrost nalozysz rosjasniacz, ew. farbę rozjasniającą, jesli różnicy w odcieniach nie ma duzej
- całość zafarbujesz na jakiś blond np z poziomu 9

cascada napisz jak nowa maska Fructisa się sprawuje jeśli możesz

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-12-17 o 13:40
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 13:44   #4186
madzia_lena
Przyczajenie
 
Avatar madzia_lena
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław/Wałbrzych
Wiadomości: 28
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
jest szansa ale nie napisałaś czego używałaś wcześniej do farbowania - to i ciężko coś radzić..
Jasne,rozumiem. U mnie raczej nie było skomplikowanej drogi do jasnego blondu:P no ale też nie jestem zadowolona z drogi jaką obrałam. Wcześniej używałam XXL Mroźny Blond z Palette (jedyna farba dla mnie która super rozjaśniła mi włoski i miały chłodny odcień) , ale odkąd wycofali ją z rynku to stosuję niestety też Palette z serii chłodnych odcieni w tym wypadku c9. Nie mogę znaleźć nigdzie zamiennika ( ta co używam teraz rozjaśnia o 2-4 tony) co jest za słabe chyba na odrost i przez to ten bubel :/ . Zawsze robię tak,że daję farbę na odrost na 40 min. a potem na 10 minut na całość dla odświeżenia koloru. Załączę zdjęcie jeszcze raz :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg madzia.jpg (106,2 KB, 26 załadowań)

Edytowane przez madzia_lena
Czas edycji: 2010-12-17 o 13:47
madzia_lena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 13:46   #4187
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez madzia_lena Pokaż wiadomość
Jasne,rozumiem. U mnie raczej nie było skomplikowanej drogi do jasnego blondu:P no ale też nie jestem zadowolona z drogi jaką obrałam. Wcześniej używałam XXL Mroźny Blond z Palette (jedyna farba dla mnie która super rozjaśniła mi włoski i miały chłodny odcień) , ale odkąd wycofali ją z rynku to stosuję niestety też Palette z serii chłodnych odcieni w tym wypadku c9. Nie mogę znaleźć nigdzie zamiennika ( ta co używam teraz rozjaśnia o 2-4 tony) co jest za słabe chyba na odrost i przez ta ten bubel :/ . Zawsze robię tak,że daję farbę na odrost na 40 min. a potem na 10 minut na całość dla odświeżenia koloru.
Odpisałam Ci wyzej.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 13:51   #4188
madzia_lena
Przyczajenie
 
Avatar madzia_lena
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław/Wałbrzych
Wiadomości: 28
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Odpisałam Ci wyzej.
Agatau88 dziękuję za odp, a powiedz mi jak farbowałam włoski jakies 1,5 tyg temu to mogę teraz zrobić ten odrost rozjaśniaczem? I powiedz mi skoro naprawdę mam jasne włosy to ile go trzymać na włosach ? No i najważniejsze pytanie jaki rozjaśniacz sklepowy, bo nie mam za bardzo dostępu do jakiś profesjonalnych, niestety Wałbrzych to dziura :P:P I takie pytanie na przyszłość- czy zawsze będę dla wyrównania musiała stosować sam rozjaśniacz na odrosty a potem farbę na całość czy tylko na resztę włosów nie od nasady ?
madzia_lena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 13:53   #4189
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

jestem..... Kotka17 pazurki bomba świetne i ten róż
Wróciłam od fryzjera jest git ładniutkie wyszły podciełam minimalnie jakos tak po troszku bede równałaszkoda mi ich.Mam foteczke jak narazie jedno tylko bo aparat mi padł zrobie odrost jak mi troszke sie akumulatorki naładują.


Kurcze na zdjęciu chyba tez ładnie wyszły ale troszke
od spodu mają inny odcień.no i jest reszta fotek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg syoss 9-5.jpg (19,8 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg syoss 1.jpg (182,8 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg syoss2.jpg (171,6 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg syoss 3.jpg (143,3 KB, 28 załadowań)
__________________
Blonding&Zapuszczanie
13.12.2010 VITAPIL
22.02.2011 palette C12



Every moment is good to change everything...

Edytowane przez HopeMAGDA
Czas edycji: 2010-12-17 o 14:16
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-17, 13:57   #4190
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez madzia_lena Pokaż wiadomość
Jasne,rozumiem. U mnie raczej nie było skomplikowanej drogi do jasnego blondu:P no ale też nie jestem zadowolona z drogi jaką obrałam. Wcześniej używałam XXL Mroźny Blond z Palette (jedyna farba dla mnie która super rozjaśniła mi włoski i miały chłodny odcień) , ale odkąd wycofali ją z rynku to stosuję niestety też Palette z serii chłodnych odcieni w tym wypadku c9. Nie mogę znaleźć nigdzie zamiennika ( ta co używam teraz rozjaśnia o 2-4 tony) co jest za słabe chyba na odrost i przez to ten bubel :/ . Zawsze robię tak,że daję farbę na odrost na 40 min. a potem na 10 minut na całość dla odświeżenia koloru. Załączę zdjęcie jeszcze raz :P
Też miałam okazję używać mroźnego blondu XXL i u mnie wyszło rudo złoto - jednym słowem brzydko.
Nie kładź za każdym farbowaniem na resztę włosów - po co je niszczyć - lepiej zwilżyć lekko włosy wodą i pomiziac jakbyś myła szamponem i tak zostawić- odświeżysz kolor z mniejszym uszczerbkiem.
Co do farby - spróbuj może c12 - ona ma 12% wodę powinna dać radę i rozjaśnić się do poziomu reszty włosów, albo palette skandynawski ona bardzo dobrze rozjaśnia tyle, że nie jest to odcień mroźny

---------- Dopisano o 14:57 ---------- Poprzedni post napisano o 14:55 ----------

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
jestem..... Kotka17 pazurki bomba świetne i ten róż
Wróciłam od fryzjera jest git ładniutkie wyszły podciełam minimalnie jakos tak po troszku bede równałaszkoda mi ich.Mam foteczke jak narazie jedno tylko bo aparat mi padł zrobie odrost jak mi troszke sie akumulatorki naładują.
no i bjuti nie wiem ile obcięłaś, ale od razu włoski lepiej wyglądają

Ach.. kiedy wreszcie mnie tak urosną i znajdę swoją farbę, żebym mogła wam się pochwlaić i z całą stanowczością stwierdzić, że jestem zadowolona...
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 14:05   #4191
madzia_lena
Przyczajenie
 
Avatar madzia_lena
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław/Wałbrzych
Wiadomości: 28
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Też miałam okazję używać mroźnego blondu XXL i u mnie wyszło rudo złoto - jednym słowem brzydko.
Nie kładź za każdym farbowaniem na resztę włosów - po co je niszczyć - lepiej zwilżyć lekko włosy wodą i pomiziac jakbyś myła szamponem i tak zostawić- odświeżysz kolor z mniejszym uszczerbkiem.
Co do farby - spróbuj może c12 - ona ma 12% wodę powinna dać radę i rozjaśnić się do poziomu reszty włosów, albo palette skandynawski ona bardzo dobrze rozjaśnia tyle, że nie jest to odcień mroźny
Yattamanka , hm ... chyba zaryzykuję z tą c12 , dziękuję za poradę. Trochę bałabym się zastosować samego rozjaśniacza, chociaż sama nie wiem czy nie na to samo wyjdzie

Edytowane przez madzia_lena
Czas edycji: 2010-12-17 o 14:17
madzia_lena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 14:10   #4192
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
jestem..... Kotka17 pazurki bomba świetne i ten róż
Wróciłam od fryzjera jest git ładniutkie wyszły podciełam minimalnie jakos tak po troszku bede równałaszkoda mi ich.Mam foteczke jak narazie jedno tylko bo aparat mi padł zrobie odrost jak mi troszke sie akumulatorki naładują.


Kurcze na zdjęciu chyba tez ładnie wyszły ale troszke
od spodu mają inny odcień.
Super włoski! I jakie bieluśkie, sama farba 9-5 ci tak bierze???
Ile trzymalyście?
Od spodu zawsze włoski mają delikatnie inny kolor, bo tam jest mniej ciepła wiec kolor inaczej bierze. Ja mam np. od spodu dwa rude nierozjaśnialne pasma i nic ich nie rusza, nawet rozjaśniacz. Palą się, kruszą a kolor niezmiennie rudawy blond. Trzeba zaakceptować.
I wydaje mi sie że są już równe i że to podcięcie wystarczyło by je zrownać. To teraz możesz spokojnie zapuszczać piękne wloski!

Tygrysska bardzo fajny kolor ci wyszedł, ta szarość-perła spierze sie z kilkoma myciami. Ciekawe tylko czy kolor nie będzie sie zmywał, jak to londa...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 14:11   #4193
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez madzia_lena Pokaż wiadomość
Yattamanka , hm ... chyba zaryzykuję z tą c12 , dziękuję za poradę. Trochę bałabym się zastosować samego rozjaśniacza, chociaż sama nie wiem czy nie na to samo wyjdzię
Rozjaśniacz to rozjaśniacz.. nie ma porównania.. zresztą jaki Ty masz naturalny kolor? który poziom i jak łatwo się rozjaśniają? Myślę sobie, że skoro mroźny XXL dawał radę bez rudości to nie możesz mieć ciemnych włosów.
W tym c9 jaka jest woda - orientujesz się? Bo jest jeszcze opcja byś kupiła po prostu farbę w odcieniu jaki Ci się podoba i podmieniła wodę na wyższą - jest dużo możliwości
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 14:17   #4194
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

bunny kochana co zrobić żeby pazurki sie szkliły błyszczały? kupić jakiś nabłyszczacz? tylko patrze ze wszystkich aukcjach sa pod lampe,a jest taki co mozna uzyć bez lampy?

---------- Dopisano o 15:17 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
jestem..... Kotka17 pazurki bomba świetne i ten róż
Wróciłam od fryzjera jest git ładniutkie wyszły podciełam minimalnie jakos tak po troszku bede równałaszkoda mi ich.Mam foteczke jak narazie jedno tylko bo aparat mi padł zrobie odrost jak mi troszke sie akumulatorki naładują.


Kurcze na zdjęciu chyba tez ładnie wyszły ale troszke
od spodu mają inny odcień.no i jest reszta fotek
dziękuje
włoski ci super wyszły i jakie bielutkie !
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 14:23   #4195
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

dziewczyny farbowanie jak zwykle pieknie wam wychodza te jasniutkie blondy

agata to nie maska a odzywka fructisa pachnaca owocami mmm mimo iz minely juz chyba 2dni od mycia wlosy nadal pachna oblednie nawilzyla wlosy dobrze sie rozprowadza co tu wiecej pisac wlosy byly gladkie sliskie i dobrze sie rozczesaly (bo zawsze czesze pod koniec trzymania masek/odzywek)
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 14:26   #4196
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez madzia_lena Pokaż wiadomość
Agatau88 dziękuję za odp, a powiedz mi jak farbowałam włoski jakies 1,5 tyg temu to mogę teraz zrobić ten odrost rozjaśniaczem? I powiedz mi skoro naprawdę mam jasne włosy to ile go trzymać na włosach ? No i najważniejsze pytanie jaki rozjaśniacz sklepowy, bo nie mam za bardzo dostępu do jakiś profesjonalnych, niestety Wałbrzych to dziura :P:P I takie pytanie na przyszłość- czy zawsze będę dla wyrównania musiała stosować sam rozjaśniacz na odrosty a potem farbę na całość czy tylko na resztę włosów nie od nasady ?
Odrost możesz zrobic. Ja bym chyba ne robiła c12 palette, bo Dziewczynom na początku wychodzi niebieskawy. To się spiera ale będziesz musiała pomyc trochę włosy.
Rozjasniacz jest bardzo dobry (z opinii roznych dziewczyn) Joanny, mozesz kupic w małych saszetkach.
Jak masz naprawde jasne włosy to kup sobie N&E 522 i to Ci zrówna, a te najciemniejsze pasma/odrost zrób rozjasniaczem.
A co do tego jak bedzie przy nastepnych farbowaniach - zrób tak:
kup 522, naloz na wlosy i pokaż zdjecie, zobaczymy co dalej

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
jestem..... Kotka17 pazurki bomba świetne i ten róż
Wróciłam od fryzjera jest git ładniutkie wyszły podciełam minimalnie jakos tak po troszku bede równałaszkoda mi ich.Mam foteczke jak narazie jedno tylko bo aparat mi padł zrobie odrost jak mi troszke sie akumulatorki naładują.


Kurcze na zdjęciu chyba tez ładnie wyszły ale troszke
od spodu mają inny odcień.no i jest reszta fotek
Ale białe! Ale wyszlo równiutko, wlosy ladnie wygladaja, a kolorek ladny, tyle ze dla mnie za jasny, teraz wolę lekko ciemniejsze
Aczkolwiek włoski wyglądają cudowanie

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:24 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
dziewczyny farbowanie jak zwykle pieknie wam wychodza te jasniutkie blondy

agata to nie maska a odzywka fructisa pachnaca owocami mmm mimo iz minely juz chyba 2dni od mycia wlosy nadal pachna oblednie nawilzyla wlosy dobrze sie rozprowadza co tu wiecej pisac wlosy byly gladkie sliskie i dobrze sie rozczesaly (bo zawsze czesze pod koniec trzymania masek/odzywek)
Dziekuje
Ja mam maske Nutri Gladkie, ale jheszcze nie uzywałam, ciekawe co jest warta

Dziewczyny a ja znowu zawracam Wam pupy
Porządkowalam w domu i znalazłam nowy Twój Styl, a tam wywiad z M.Cielecka i włoski piekne.
Chyba zaniose te gazete fryzjerce, tylko zapytam Was zeby mi cudów nie narobiła na głowie.

Z tego linka głownie 1 zdjęcie - widzę baze i refleksy
Na 2 i 3 w sumie tez fajnie widać.
Jaki jest poziom tej bazy? To popielato-złoty? Określciie mi te poziomy i numerki i odcienie, proszę.
Refleksy mleczne, bialutkie.
Może kiepsko widać ale w gazecie mam wieksze zdjecie.

http://www.styl.pl/magazyn/wywiady/n...nej,nId,312613

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-12-17 o 14:31
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 14:36   #4197
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dziekuje
Ja mam maske Nutri Gladkie, ale jheszcze nie uzywałam, ciekawe co jest warta

Dziewczyny a ja znowu zawracam Wam pupy
Porządkowalam w domu i znalazłam nowy Twój Styl, a tam wywiad z M.Cielecka i włoski piekne.
Chyba zaniose te gazete fryzjerce, tylko zapytam Was zeby mi cudów nie narobiła na głowie.

Z tego linka głownie 1 zdjęcie - widzę baze i refleksy
Na 2 i 3 w sumie tez fajnie widać.
Jaki jest poziom tej bazy? To popielato-złoty? Określciie mi te poziomy i numerki i odcienie, proszę.
Refleksy mleczne, bialutkie.
Może kiepsko widać ale w gazecie mam wieksze zdjecie.

http://www.styl.pl/magazyn/wywiady/n...nej,nId,312613
Nie lubię jej :P Chociaż na tym 1 zdjęciu wyszła rewelacyjnie - i takie włoski to mogłabym mieć - bardzo fajnie zrobione
Ale mnie ciężko określić kolory..

A Madzialenka za jasne ma swoje włosy, żeby katować je rozjasniaczem.. Faktycznie lepiej niech spróbuje położyć na to rude n&e i zobaczymy
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 14:38   #4198
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Nie lubię jej :P Chociaż na tym 1 zdjęciu wyszła rewelacyjnie - i takie włoski to mogłabym mieć - bardzo fajnie zrobione
Ale mnie ciężko określić kolory..

A Madzialenka za jasne ma swoje włosy, żeby katować je rozjasniaczem.. Faktycznie lepiej niech spróbuje położyć na to rude n&e i zobaczymy
N&E tak, ale nie c12-wyjdzie szaro niebiesko jak ma swoje mocno jasne.

Dlatego czekam na pomoc pozostałych Dziewczyn, gazete mam i niose ja w poniedzialek Pomocy laseczki
blond bunny
Ciebie szczególnie proszę o rade

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-12-17 o 14:42
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 14:42   #4199
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

przy kupnie maski czy odzywki najlepiej wziasc obydwie do raczki i porownac sklady bo czasami maska zawiera to samo co odzywka a wiadomo drozsza jest
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 14:43   #4200
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
przy kupnie maski czy odzywki najlepiej wziasc obydwie do raczki i porownac sklady bo czasami maska zawiera to samo co odzywka a wiadomo drozsza jest
A tego nie wiedziałam że składowo może byc to samo
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:57.