dostawka do wózka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-16, 12:23   #1
Carya
Wtajemniczenie
 
Avatar Carya
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 117
Wyślij wiadomość przez ICQ do Carya GG do Carya

dostawka do wózka


Dziewczyny, mam w domu 4 miesięczne dziecko i prawie 3,5roczne, które muszę na razie co jakiś czas a wiosną codziennie zaprowadzać do przedszkola i odbierać... sama do przedszkola idę 12minut... z wózkiem i przedszkolakiem czas się wydłuża... plus teraz przeprawy przez zaspy śniegu - 45minut

czy macie opinie na temat dostawek do wózków?
sprawdza się to? na dziurach? krawężnikach?
przez zaspy to się nie oszukuję, nie da rady... ale na wiosnę cuś takie by mi sie przydało

http://www.allegro.pl/listing/search...category=11843


aaa, ciekawostka
http://cgi.ebay.co.uk/NEW-Babydan-Adjustable-Pram-Top-Toddler-Seat-Black_W0QQitemZ1303660936 77QQcmdZViewItemQQptZUK_B aby_Pushchair_Accessories _parts_ET?hash=item1e5a6c b96d
__________________
10 lat z Wizażem

Druga
Carya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 12:38   #2
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: dostawka do wózka

hmm....do mnie jakoś nie przemawiają te dostawki poza tym wiosną już nie będzie takich śniegów a od 3,5 letniego szkraba to już można nieco posłuszeństwa wymagać.

A to z ebay'a to wogóle jakieś dziwne
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 12:42   #3
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: dostawka do wózka

Nie korzystalam ale widuje takie cuda i starsze dzieciaki stoja na tym i jada z mlodszym rodzeństwem.
Nie wiem jaki to cięzar musi byc i nie wiem czy 3,5 letnie dziecko mialoby ochote z tego korzystac i jak dlugo ?
Ale moja corka korzystala z wozka do 2 roku zycia ,pozniej bardzo sporadycznie na wyprawy piesze dłuższe niż godzina drogi kiedy chciclo jej się spac.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 12:48   #4
Carya
Wtajemniczenie
 
Avatar Carya
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 117
Wyślij wiadomość przez ICQ do Carya GG do Carya
Dot.: dostawka do wózka

no właśnie 3,5 latek to już spore dziecko. moja córka leniwa nie jest i nie robi problemu z chodzenia. tyle że normalnie w dzień śpi ponad 2h (drzemka) a w przedszkolu raczej spanie jej nie w głowie... koniec końców wraca do domu powłócząc nogami, marudzi że bolą ją nóżki, musimy się zatrzymywać i wszystko wydłuża się w nieskończoność

ale w błoto nie mam ochoty wyrzucać kasy dlatego pytam czy jak juz kupię, i jak dziecko będzie na tym stać, to czy nie bedzie co chwilę "zejdź kochanie, krawężnik, zejdź bo koło w dziurę wpadło itp"
__________________
10 lat z Wizażem

Druga
Carya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 12:50   #5
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: dostawka do wózka

Cytat:
Napisane przez Carya Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam w domu 4 miesięczne dziecko i prawie 3,5roczne, które muszę na razie co jakiś czas a wiosną codziennie zaprowadzać do przedszkola i odbierać... sama do przedszkola idę 12minut... z wózkiem i przedszkolakiem czas się wydłuża... plus teraz przeprawy przez zaspy śniegu - 45minut

czy macie opinie na temat dostawek do wózków?
sprawdza się to? na dziurach? krawężnikach?
przez zaspy to się nie oszukuję, nie da rady... ale na wiosnę cuś takie by mi sie przydało

http://www.allegro.pl/listing/search...category=11843


aaa, ciekawostka
http://cgi.ebay.co.uk/NEW-Babydan-Adjustable-Pram-Top-Toddler-Seat-Black_W0QQitemZ1303660936 77QQcmdZViewItemQQptZUK_B aby_Pushchair_Accessories _parts_ET?hash=item1e5a6c b96d
to z ebaya to jakieś cudactwo.

ale dostawka do wózka jest oki.
sama mam zamiar kupić dla swojego 2,5 rocznego synka jak na świat przyjdzie drugi syn. Chodzę na długie spacery- nawet do 6km jednorazowo, i nie sądzę, żeby mój starszy synek zawsze miał ochotę tak długo dreptać, więc ta dostawka będzie dobrym rozwiązaniem.
Jak się sprawuje na krawężnikach i nierównościach?... hmm... trudno wyczuć... przypuszczam , że raczej ciężko będzie wjechać na krawężnik wózkiem z dostawką na której stoi kilkunastokilogramowe dziecko.
U nas nie ma chodników, więc wszędzie idzie się po ulicy asfaltowej po prostu, i w takim układzie myślę, że nadstawka się sprawdzi.

alkamot- można wymagać posłuszeństwa-owszem-ale to nie znaczy, że dziecko będzie posłuszne. Dziecko to tylko dziecko, i nie wiadomo, co mu do głowy strzeli. . Dopóki dziecko jest w formie i ładnie idzie spacerkiem obok wózka to jest oki, ale jak jest zmęczone i marudne, to nie wiadomo czy nie wymyśli czegoś głupiego, nie pobiegnie za kotkiem na druga stronę ulicy, itp..itd.
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 12:52   #6
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: dostawka do wózka

hmm...no nie wiem.Skoro nie robi problemów to ja bym chyba nie wydawała pieniędzy na takie cudo bo co innego gdyby takie cuś kosztowało 50 zł a kosztuje "trochę" więcej ...tym bardziej, że będzie coraz starsza i coraz większa ale to moje zdanie

---------- Dopisano o 13:52 ---------- Poprzedni post napisano o 13:51 ----------

lea - ale dziewczynka będzie coraz starsza...poza tym skoro sama idzie do przedszkola 12 min to oznacza, że generalnie trasa nie jest zbyt długa ja oczywiście wiem, że z wózkiem jest troszkę dłużej ale kiedy nie będzie już śniegu to ten czas aż tak drastycznie się nie wydłuży
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 13:00   #7
Carya
Wtajemniczenie
 
Avatar Carya
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 117
Wyślij wiadomość przez ICQ do Carya GG do Carya
Dot.: dostawka do wózka

alkamor, to ja idę 12 minut, sama jak byłam w ciąży szłam z małą 30minut (może trochę mniej)... teraz jak idę z nią i z wózkiem, jeszcze przez śnieg wychodzi 45minut

EDIT: znaczy ja się nie upieram przy tym zakupie, nic z tych rzeczy po prostu zastanawiam się jak tu o 7.30 rano ułatwić sobie życie bo np młodsza zażyczy sobie narobić w pieluchę i po same uszy że trzeba przebierać a za chwilę trzeba wyjść żeby na śniadanie w przedszkolu zdążyć i jest klops a z wracaniem to juz tłumaczyłam
__________________
10 lat z Wizażem

Druga

Edytowane przez Carya
Czas edycji: 2010-02-16 o 13:04
Carya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-16, 13:06   #8
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: dostawka do wózka

no ja wiem, że śnieg przy wózku jest bardzo dużym utrudnieniem ale biorę ciągle pod uwagę to, że pisałaś tu chyba głównie o wiośnie. zresztą ja tylko powiedziałam co ja sądzę na ten temat, czyli mówiąc krótko, że dasz radęa dostawka jest dość sporym wydatkiem. (oczywiście wiele zależy tu od budżetu domowego ) a póki co to życzę Tobie, sobie i pozostałym mamusiom aby ten śnieg dał już spokój
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 13:14   #9
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: dostawka do wózka

Carya- sama miałam podobny wątek założyć , bo planuję zakup podobnej dostawki, tylko takiej większej, dla starszaka, bo mój syn ma 5 lat Moja sąsiadka ma taką dostawkę i widzę, że cały czas używa.
Problem jest taki, że te dostawki dość szybko się niszczą, więc spokojnie można kupić używaną ,bo nowa za chwilkę też będzie tak wyglądać- zwłaszcza na naszych chodnikach i krawężnikach.
Nie widzę nic złego w wożeniu starszego malucha na czymś takim. Przecież to nie raz się przydaje Wiadomo, że gdy idziemy na spacer, to starszak może sobie tuptać, ale nie raz jest tak, że po prostu się spieszymy- żal mi by było np. ciągnąć syna za wózkiem, bo wiadomo, że nie ma on takiego tempa jak ja, a wybrać się gdzieś z dwójką dzieci to czasem już jest wyczyn sam w sobie
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 13:15   #10
Carya
Wtajemniczenie
 
Avatar Carya
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 117
Wyślij wiadomość przez ICQ do Carya GG do Carya
Dot.: dostawka do wózka

alkamor, no właśnie, nie wiem skąd cena za ten kawałek dechy
a ze względu na budżet wolałabym usłyszeć ze to totalny badziew

szkoda mi po prostu mojego dziecka jak setny raz po drodze do przedszkola słyszy "chodź bo się spóźnimy" i tak się zastanawiam juz od jesieni nad tym... i póki co się wstrzymuję.
jak się tak jeszcze będę wstrzymywać sprawa się sama rozwiąże - od września mała będzie miała nianię to nie będę chodzić z dwójką. no ale do września jeszcze trochę
__________________
10 lat z Wizażem

Druga
Carya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 13:09   #11
evela28
na drugie mam Irena
 
Avatar evela28
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mój raj
Wiadomości: 29 359
Dot.: dostawka do wózka

ale to drogie omg
dzieci są pełne energi niech tylko zdejmą te ciężkie buty a małej nie dogonisz
ja drugie dziecko urodziłam gdy starsza miała 3 lata i chodziłyśmy sporo pieszo, w razie naprawdę kryzysu da się dwójkę dzieci zapakowac w jeden wózek
moim zdanie ta dostawka to wyrzucania kasy, dzieci są ciekawskie muszą się wyszalec wybiegać, zmęczyć
__________________

kiedy życie daje ci w twarz
uśmiechnij się i z politowaniem powiedz:
bijesz się jak ciota
evela28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-20, 17:08   #12
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: dostawka do wózka

Tu gdzie mieszkam widzę dosyć sporo osób prowadzących wózki z takimi dostawkami, wnioskuje więc, że to wygodne i wielkich kłopotów nie sprawia. Ale chyba chodniki sa tu trochę równiejsze
Ja nie używałąm takiej dostawki, bo różnica między dziecmi to 5 lat, syn był już chyba na coś takiego za duży, jak jego siostra się urodziła.
Ale za to ja używałam z powodzeniem takiego wózka doczepianego do roweru, super urządzenie
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 16:45   #13
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Question przystawka, dostawka do wózka dla starszego dziecka

miał ktoś taką przystawkę dostawkę? jak się sprawdzała? stabilne to jest? dziecko nie spada?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Lascal_buggy_board_maxi.jpg (44,9 KB, 46 załadowań)
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 18:19   #14
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: przystawka, dostawka do wózka dla starszego dziecka

Osobiście nie mam ale widziałam w UK mnóstwo wózków z takimi dostawkami i dziećmi na nich jeżdżącymi.
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 20:21   #15
meszsares
Zadomowienie
 
Avatar meszsares
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 235
Dot.: przystawka, dostawka do wózka dla starszego dziecka

Seona, w innym watku pytalas kiedys o wozek Vulcano Bebetto - kupilas go czy masz inny?
pytam, bo jesli posiadasz Bebetto to niestety zadna nadstawka do niego nie pasuje. Tez chcialam kupic dla starszej cory, ale pan w sklepie z wozkami (do ktorego mam pelne zaufanie, bo pracuje w biznesie wozkowym od laaat) powiedzial od razu, ze majac V.B. musze zapomniec o nadstawce...
meszsares jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 20:25   #16
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: przystawka, dostawka do wózka dla starszego dziecka

Cytat:
Napisane przez meszsares Pokaż wiadomość
Seona, w innym watku pytalas kiedys o wozek Vulcano Bebetto - kupilas go czy masz inny?
pytam, bo jesli posiadasz Bebetto to niestety zadna nadstawka do niego nie pasuje. Tez chcialam kupic dla starszej cory, ale pan w sklepie z wozkami (do ktorego mam pelne zaufanie, bo pracuje w biznesie wozkowym od laaat) powiedzial od razu, ze majac V.B. musze zapomniec o nadstawce...
co Ty gadasz??!?? tak mam Bebetto Vulcano i uwielbiam ten wózek, nie zmieniałam go. Czytałam, że te dostawki do wszystkich pasują czyli do Bebetto żadna, ani jedna co jest na rynku nie pasuje?
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 14:11   #17
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: przystawka, dostawka do wózka dla starszego dziecka

To bardzo dobra dostawka mam podobną pasują one do prawie wszystkich wózków masz "rurki z tyłu" podobne np do x-landera i zaczepy na poziomej rurce zamontujesz bez problemu moim zdaniem
ja mam tak mocowaną podstawkę zaczepy montuje się rurce i wczepia dostawkę super sprawa polecam
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 16:05   #18
meszsares
Zadomowienie
 
Avatar meszsares
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 235
Dot.: przystawka, dostawka do wózka dla starszego dziecka

niestety, przykro mi. Moze sprobuj cos kupic, bo ja tylko powtarzam jego slowa, mnie przekonal. Mowil, ze jesli ktos bedzie mi kiedys wciskal kit, ze jakas uniwersalna nadstawka pasuje do Bebetto, to mam nie wierzyc.
Facet wie co mowi - w koncu to sprzedaje, jakby chcial zarobic i nie byl uczciwy to by mi zaproponowal cokolwiek..
Tzn wiesz - zamontowac sie da, ale sie nie sprawdzi w praktyce z powodu budowy wozka - tak twierdzil.
Starsza cora (dwulatka) chodzi piechota i tez dobrze jest
meszsares jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-01, 09:40   #19
mal_ina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1
Dot.: dostawka do wózka

My z mężem kupiliśmy taka dostawkę http://allegro.pl/kiddy-skate-dostaw...427575414.html i mogę ją szczerze polecić, dostawka sprawdza się na zróżnicowanym terenie, posiada amortyzowane koła więc może dostosować sie do terenu, dodatkowym ważnym atutem dla nas jest waga do 35 kg, inne podstawki są zazwyczaj do 20 kg. Dla nas jest to wygoda ponieważ starszego z chłopców mam pod kontrola, do tego wolniejsze ręce, jezeli ktoś duzo spaceruje lub porusza się z dziećmi pieszo i chce sobie ułatwić życie i dziecku to dostawka jest dobrym rozwiązaniem.
mal_ina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-10, 19:49   #20
meadiarium
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 2
Dot.: dostawka do wózka

Stosowałam dostawkę do wózka ponieważ różnica wieku między moimi pociechami wynosiła raptem 2 lata więc było to dla mnie duże udogodnienie zwłaszcza podczas spacerów czy wypraw do sklepu. Dostawka była dość stabilna i tańsza niż podwójny wózek.
Dużo ciekawych informacji na temat dostawek możesz znaleźć na blogu <ciach>, jest tam również link do sklepu internetowego także polecam

Pozdrawiam wszystkie mamusie!

Edytowane przez teQiba
Czas edycji: 2016-12-13 o 11:57 Powód: usunięcie linka
meadiarium jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-16, 13:11   #21
jankakopana
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 9
Dot.: dostawka do wózka

A co to jest ta dostawka, nie słyszałam o czymś takim nigdy... Pytam, bo spodziewam się bliźniaków, poród pod koniec stycznia, a ja jestem w lesie z wyprawką. Dopiero ostatnio wyszperałam jakiś artykuł z sensowną listąxxx i kupuję stopniowo, ale wózka jeszcze nie mam no i nie wiem za bardzo co tu robić. Znajomi chcieli mi dać, ale nikt z nich nie miał bliźniaków, więc wszystkie wózki są pojedyncze. Brać i kupić dostawkę? Czy dla noworodków to nie przejdzie i potrzebny jest podwójny wózek

Edytowane przez d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640
Czas edycji: 2016-12-19 o 09:09
jankakopana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-19, 09:15   #22
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 3 317
Dot.: dostawka do wózka

Cytat:
Napisane przez jankakopana Pokaż wiadomość
Znajomi chcieli mi dać, ale nikt z nich nie miał bliźniaków, więc wszystkie wózki są pojedyncze. Brać i kupić dostawkę? Czy dla noworodków to nie przejdzie i potrzebny jest podwójny wózek
Kup dostawke i poloz tam noworodka
Coz za marna reklama
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-19 10:15:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:34.